Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
1AR1A- DORPERHEIDE: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV08:3010:27 Voormiddag
 
Nr.TijdCombinatie
108:30NEVEN EVELIEN - SWEET NONSENSE
208:39KLOS DESIREE - SAFETY FIRST VAN CAVALERONDE
308:48SMITS AN - NIVEAUX SND
408:57REGTIEN ROSANNE - NARCISO
509:06WILLEMEN SIGIS - NEVERMIND
609:15DELMOTTE FREDERIC - SUNDOWN
709:24HOSTYN ANGELIQUE - ELEGANCE VAN OUDENHOVE
809:33STALPAERT MACY - NEW-WENDY
909:42COPERMANS DAISY - CELYNA VAN OP DE BERG Z
1009:51MERTENS AMBER - SONNENSTRAHL EG
1110:00BAX CAROLIEN - NANINI
1210:09HUYGHE BRIT - SALUTHEA VAN DE RIETHOEVE
1310:18KLOS DESIREE - SAY MY NAME VAN CAVALERONDE
1AR1A- DORPERHEIDE: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV13:0014:57 Namiddag
 
Nr.TijdCombinatie
113:00KLOS DESIREE - SAY MY NAME VAN CAVALERONDE
213:09HUYGHE BRIT - SALUTHEA VAN DE RIETHOEVE
313:18BAX CAROLIEN - NANINI
413:27MERTENS AMBER - SONNENSTRAHL EG
513:36COPERMANS DAISY - CELYNA VAN OP DE BERG Z
613:45STALPAERT MACY - NEW-WENDY
713:54HOSTYN ANGELIQUE - ELEGANCE VAN OUDENHOVE
814:03DELMOTTE FREDERIC - SUNDOWN
914:12WILLEMEN SIGIS - NEVERMIND
1014:21REGTIEN ROSANNE - NARCISO
1114:30SMITS AN - NIVEAUX SND
1214:39KLOS DESIREE - SAFETY FIRST VAN CAVALERONDE
1314:48NEVEN EVELIEN - SWEET NONSENSE
2AR2A - EMMERS: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN08:3011:30 Voormiddag
 
Nr.TijdCombinatie
108:30BOUWENS ELLEN - SMART GUARDIAN SB
208:39NESTOR LOTTE - ALESSIO
308:48HOEFMAN PETER - NAZARÉ
408:57VERSCHOOTEN INEZ - SHELBY V/H RIGELHOF
509:06ROMBOUTS STIJN - SUPERMARIO VAN DE HOENDERHEIDE
609:15THIJS STIJN - SAUVAGE VD GULDENNAGEL
709:24VERMEIREN DIRK - THALLOS VAN ‘T STERSCHOTSHOF
809:33VAN LOOVEREN ANNELIES - SANICIO VAN DE LUFKENSHOEVE
909:51FOETS PIETER - SJAREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
909:42LAMMENS LAURANNE - SAMIRA-G
1010:00DESMET MAUDE - SQUADRON VAN HET KERKVELD
1110:09NESTOR LOTTE - NIRVANA
1210:18HOEFMAN PETER - LLAMATIVO CHB
1410:36GOVAERT BRIAN - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
1510:45VAN MOER ANKE - STEENAKKERS DIAMANT
1610:54DEBO NILS (NOVA STABLES) - DALMA SIA BALLANTE
1711:03ROMBAUT ASTRID - STING VAN T' MULDERSHOF
1811:12BECK DELPHINE - SONNIK-G
  ROBBERECHTS WIM - NIVARD
2AR2A-EMMERS : INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN13:0016:00 Namiddag
 
Nr.TijdCombinatie
113:00DESMET MAUDE - SQUADRON VAN HET KERKVELD
213:09NESTOR LOTTE - NIRVANA
313:18HOEFMAN PETER - LLAMATIVO CHB
513:36GOVAERT BRIAN - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
613:45VAN MOER ANKE - STEENAKKERS DIAMANT
713:54DEBO NILS (NOVA STABLES) - DALMA SIA BALLANTE
814:03ROMBAUT ASTRID - STING VAN T' MULDERSHOF
914:21BOUWENS ELLEN - SMART GUARDIAN SB
914:12BECK DELPHINE - SONNIK-G
1014:30NESTOR LOTTE - ALESSIO
1114:39HOEFMAN PETER - NAZARÉ
1214:48VERSCHOOTEN INEZ - SHELBY V/H RIGELHOF
1314:57ROMBOUTS STIJN - SUPERMARIO VAN DE HOENDERHEIDE
1415:06THIJS STIJN - SAUVAGE VD GULDENNAGEL
1515:15VERMEIREN DIRK - THALLOS VAN ‘T STERSCHOTSHOF
1615:24VAN LOOVEREN ANNELIES - SANICIO VAN DE LUFKENSHOEVE
1715:33LAMMENS LAURANNE - SAMIRA-G
1815:42FOETS PIETER - SJAREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
  ROBBERECHTS WIM - NIVARD
3AR3A-EMMERS: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV08:3011:21 Voormiddag
 
Nr.TijdCombinatie
108:30LORMANS VALERIE - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
308:48BAX CAROLIEN - MISS GLAMOUR
408:57CEUNEN JASPER - ROHMAN
509:06GEERTS RENO - RENEGADE VAN HET LANGENHOF
609:15VAN UYTVANCK JINTE - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
709:24MARCELIS ANJA - ROSARIO
809:33STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
909:51SCHEIRS ERIC - ROE D'ART
909:42NEVEN EVELIEN - MY INDIAN DREAM SVB
1010:00CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
1110:09SPITS PIETER - MAXIMUS
1210:18MICHIELS JAN - JM SPORTHORSES FLEURESSE
1310:27DESSERS LIESELOTTE - MINKA
1410:36VAN LINT KIRINA - MY DREAM VH AEGROSCHOT
1510:45GEERENS SILKE - MY FREE LADY
1610:54VOET DIRK - HIP-HOP VANDIVO
1711:03SEYEN SARAH - BELLA LINA
  DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
3AR3A-EMMERS: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV13:1516:06 Namiddag
 
Nr.TijdCombinatie
113:15NEVEN EVELIEN - MY INDIAN DREAM SVB
213:24CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
313:33SPITS PIETER - MAXIMUS
413:42MICHIELS JAN - JM SPORTHORSES FLEURESSE
513:51DESSERS LIESELOTTE - MINKA
614:00VAN LINT KIRINA - MY DREAM VH AEGROSCHOT
714:09GEERENS SILKE - MY FREE LADY
814:18VOET DIRK - HIP-HOP VANDIVO
914:27SEYEN SARAH - BELLA LINA
914:36LORMANS VALERIE - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
1114:54BAX CAROLIEN - MISS GLAMOUR
1215:03CEUNEN JASPER - ROHMAN
1315:12GEERTS RENO - RENEGADE VAN HET LANGENHOF
1415:21VAN UYTVANCK JINTE - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
1515:30MARCELIS ANJA - ROSARIO
1615:39STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
1715:48SCHEIRS ERIC - ROE D'ART
  DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
3BR3B-EMMERS: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN11:2013:08 Voormiddag
 
Nr.TijdCombinatie
111:20ROMBOUTS STIJN - REBEL KING
211:29SWINNEN CELINE - ROLEX 'W' VAN PRINSENHOF'S
311:38BOSMAN KARA - ROOKIE BLUE DE TAMISE
411:47VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
511:56JACOBS ALESSIA - REBELLION
612:05VAN MULDERS EMILY - TIZIANO WINHORSES
712:14FOETS PIETER - ROMINA V/H KOLISBOS
812:23LAMMENS LAURANNE - RIO C V/H VIJVERBOS
912:32VAN DE MOSSELAER ELINE - ROMANCE H
1012:41DEBO NILS (NOVA STABLES) - RIGOLETTO BALLANTE
1112:50ROMBOUTS STIJN - RAMONA DE LA DRIE
1212:59SWINNEN CELINE - MAZZEL VD NETHE
3BR3B-EMMERS: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN16:1017:58 Namiddag
 
Nr.TijdCombinatie
116:10SWINNEN CELINE - MAZZEL VD NETHE
216:19ROMBOUTS STIJN - RAMONA DE LA DRIE
316:28DEBO NILS (NOVA STABLES) - RIGOLETTO BALLANTE
416:37VAN DE MOSSELAER ELINE - ROMANCE H
516:46LAMMENS LAURANNE - RIO C V/H VIJVERBOS
616:55FOETS PIETER - ROMINA V/H KOLISBOS
717:04VAN MULDERS EMILY - TIZIANO WINHORSES
817:13JACOBS ALESSIA - REBELLION
917:22VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
1017:31BOSMAN KARA - ROOKIE BLUE DE TAMISE
1117:40SWINNEN CELINE - ROLEX 'W' VAN PRINSENHOF'S
1217:49ROMBOUTS STIJN - REBEL KING
1BR1B-DORPERHEIDE: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV10:4012:46 Voormiddag
 
Nr.TijdCombinatie
110:40HOSTYN ANGELIQUE - TOOTS VAN OUDENHOVE
210:49COOLS HANNE - LADY LY
310:58VAN DEN BOGAERT ELS - LAVITA I. K.
411:07HEGEMANN HANNELORE - NETSTUTTERIETS DJ
511:16DE ROOVER DAPHNE - LIU-JO VAN HET TRICHELHOF
611:25VAN ROOSENBROEK TAIGA - QUIDON VAN DE LUFKENSHOEVE
711:34DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
811:43HOSTYN ANGELIQUE - QUICKSTAR V/D LA ROSTEEHOEVE
911:52DIERICK SABINE - LIMITED EDITION
1112:10PEETERS ELINE - QADIRA VAN HET BREUGELHOF
1212:19NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
1312:28HOSTYN ANGELIQUE - FIORELLA VAN OUDENHOVE
1BR1B-DORPERHEIDE: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV15:1017:07 Namiddag
 
Nr.TijdCombinatie
115:10HOSTYN ANGELIQUE - TOOTS VAN OUDENHOVE
215:19PEETERS ELINE - QADIRA VAN HET BREUGELHOF
415:37DIERICK SABINE - LIMITED EDITION
515:46DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
615:55VAN ROOSENBROEK TAIGA - QUIDON VAN DE LUFKENSHOEVE
716:04HOSTYN ANGELIQUE - QUICKSTAR V/D LA ROSTEEHOEVE
816:13DE ROOVER DAPHNE - LIU-JO VAN HET TRICHELHOF
916:22HEGEMANN HANNELORE - NETSTUTTERIETS DJ
1016:31VAN DEN BOGAERT ELS - LAVITA I. K.
1116:40COOLS HANNE - LADY LY
1216:49NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
1316:58HOSTYN ANGELIQUE - FIORELLA VAN OUDENHOVE
2BR2B-EMMERS: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN11:3012:51 Voormiddag
 
Nr.TijdCombinatie
111:30GEENTJENS SOFIE - STERNSTRAHL
211:39VAN IMPE JUTTA - LOONEY TUNES TC
311:48DRIESEN NICK - QUALITY VAN HET BEUKENHOF
411:57OP DEN KAMP ANOEK - LAMBADA
512:06CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
612:15VLEUGELS ANNEMIK - ROXETTE
712:24SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
812:33GORIS SENNE - LURAAN-H
  VAN LAER NICK - QUINTINA VAN KINSCHOT
2BR2B-EMMERS: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN16:0017:21 Namiddag
 
Nr.TijdCombinatie
116:00GORIS SENNE - LURAAN-H
216:09SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
316:18VLEUGELS ANNEMIK - ROXETTE
416:27CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
516:36OP DEN KAMP ANOEK - LAMBADA
616:45DRIESEN NICK - QUALITY VAN HET BEUKENHOF
716:54VAN IMPE JUTTA - LOONEY TUNES TC
817:03GEENTJENS SOFIE - STERNSTRAHL
  VAN LAER NICK - QUINTINA VAN KINSCHOT
 
   
25/06/2022 - WJP2022NAT1B - FINALE SBB COMPETITIE JONGE PAARDEN - GENK SENTOWER - DRESSUUR (4-5-6 jr)


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.