{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN BYLEN GILLIAM - VICTOR
VAN DER BORGT SAM - RUBY
VANDERREYDT MEG - PHANETTE'S GLYNNSTER
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A3 (B)
08:00
18:12
Nr.
Tijd
Combinatie
DENS GIEL - TRISTAN
MONDELAERS NIENKE - WITSE
SICCARD MILLIE - QUATRO DANCE
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A5 (B)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BREUGELMANS LAURA - SHERREE
GOEDONS KIMBERLY - AEGLE
SICCARD MILLIE - LIBERTY
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
VANDERREYDT FEBE - JULIEGANTICA
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A6 (B)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDERREYDT MEG - IRIS VAN DE HEUVELBERG
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A5 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
HENDRICKX MARLIES - MANDA
VANDERREYDT FEBE - TOBY
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A6 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A7 (C)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
WITTEVRONGEL LOUISE - ELIAS
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A5 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
CLERCKX LINDSAY - BODERRY ECHO
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A6 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
CLERCKX LINDSAY - CLONBOY DAWN
LIEVENS EMMA - AZUR VAN'T ARK VAN NOACH
VERHAEREN SIEBE - DANNY B
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A7 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
CLERCKX LINDSAY - BODERRY ECHO
LIEVENS EMMA - SAHANI VAN'T ARK VAN NACH
VICENTE LUCIO - UTOPIA'S JEWEL
VICENTE LUNA - CAFÉ NOIR
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:00
21:36
Nr.
Tijd
Combinatie
CUYPERS LOTTE - JASLISCO "V" VAN HET JUXSCHOT
GEENTJENS BJARNE - LADY CAMELLA
VAN DER BORGT NIELS - POWERRANGER VAN GOUDVEERDEGEM
VAN TICHELT LORE - SPLENDID
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
12:00
23:54
Nr.
Tijd
Combinatie
BENS LOUISE - CHARLOTJE VAN DE DRIJEYCKEN
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse B (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - LENIE
VERHOEVEN LOUIZE - FREYA
VERHOEVEN LOUIZE - SPILLIE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse L (B)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
NOTELÉ ROOS - FARINA
NOTELÉ ROOS - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
VAN BYLEN FLORIAN - QUARQUI
VAN DER BORGT NIELS - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse B (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BES MACHTELD - VITO
BREUGELMANS FEBE - GALISTA
CAEMS KIANA - DIVINA
GOEDONS KENZO - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
PEETERS NYAH - FLOR
VAN BYLEN FLORIAN - ULBACH
VANGEEL NANOU - WONDER
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse L (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDERREYDT FEBE - PROMISE VAN HET KLAVERTJE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse M (C)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
VERHOEVEN JULES - SPIRIT
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse B (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BAETEN LARA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
COUTINHO SARAH - CAMARO VAN DE CLAEVERVALLEI
CUYPERS KAAT - LORENSO SORO
GEENTJENS BJARNE - LOUIE
HENDRICKX VALERIE - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
VAN DER BORGHT ELIEN - KANTJE'S ZINDRI 20042578
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
VANHOOF KATO - KIM
VERBIST KAYLA - CINDER
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse L (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BREUGELMANS FEBE - OTHORONGO
GOEDONS KENZO - DACO VAN HET WILSHOF
HEYLEN KAYA - MADIA
VERHOEVEN JULES - HEATCHCOCK ROAMAS
VERHOEVEN JULES - LUNA-T-VAN-DE-HEIDE
VERVOORT MORGANNE - JANTINA
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse M (D)
12:00
01:36
Nr.
Tijd
Combinatie
BREUGELMANS FEBE - GALANT OF THE FOREST
VICENTE LUCIO - BERKTZICHT JEKILJA
19/11/2017 - WPSA1702CIvm - INDOOR GEEL-LARUM VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots