{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse M
00:01
00:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
THIRY BEN - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
2
00:02
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
3
00:03
VANVUCHELEN EMMA - JUNIOR DIAMANT-V
4
00:04
DAENEN SIEN - GLAMOURFEE
5
00:05
DE LANDTSHEER BRAM - ERAN DE BAUW Z
6
00:06
VAN OPSTAL SHAUNI - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
7
00:07
SCHEIRS PATRICK - KAZZAN D'ART Z
8
00:08
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
9
00:09
THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
10
00:10
COOMANS STEPHANIE - CALLECHE V.H.ROELHOF Z
11
00:11
DIERICKX LENTE - LEANDRO VAN DEN OUDEN EIK
12
00:12
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
13
00:13
LEMMENS GUNTER - HERE I AM VAN DE ZUUTHOEVE
14
00:14
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
15
00:15
CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
16
00:16
THIRY BEN - OKAVANGO VAN DE NOTELAER
17
00:17
BRUYNINCKX BRECHT - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
18
00:18
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
19
00:19
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
20
00:20
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
21
00:21
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
22
00:22
CORTHAUTS FLO - COSTARO DU GD COEURCQ Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
00:01
00:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
2
00:02
SCHEIRS PATRICK - VISION D’ERTAW
3
00:03
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
4
00:04
VAN DAMME JEROEN - NIGHT STAR VD
5
00:05
VAN OPSTAL SHAUNI - FROU-FROU VAN DE BREMBOSHOEVE
6
00:06
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
7
00:07
DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
8
00:08
COECKELBERGHS MYRTHE - KASPER
9
00:09
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
10
00:10
THIRY JO - LENTE VAN 'T MAAILAND
11
00:11
THIRY BEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
12
00:12
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
13
00:13
DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
14
00:14
MEERT CELIEN - CAHEELAH DE BEAUFOUR
15
00:15
JENNE LORE - HOUSTON
16
00:16
VERMEIR JORIS - MC BLOSSOM-J
17
00:17
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
18
00:18
SCHEIRS PATRICK - DAAN VAN DE VRUNTE
19
00:19
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
20
00:20
VAN DAMME JEROEN - HOELA HOEP VAN 'T HOF VAN PAYZ
21
00:21
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
22
00:22
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B
00:01
00:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
VERLINDEN CAMILLE - GENTLE
2
00:02
DEMOL DORIAN - G-TWO DE FORME
3
00:03
VAN HOEGAERDEN MARC - ORIGI VAN 'T HOEGAERDENHOF
4
00:04
CORDEMANS TIM - NELLE-BELLE DE WARRENCO
5
00:05
ELSEN KLAAR - OPHEE FLUSH
6
00:06
VAN VALKENBORGH ELLA - MILA VH HOF TER VELDE
7
00:07
THIRY JO - PAREL VAN 'T MAAILAND
8
00:08
VANDERSCHRICK ELINE - QUESTION VAN DE CAUDENBORRE
9
00:09
KAUFFMAN DAPHNE - LEANDRO
10
00:10
VANDECAUTER DAPHNE - H
11
00:11
VAN UYTVANCK DIMITRI - CHARLOTTE S Z
12
00:12
NESKENS JANA - CORIANA VI Z
13
00:13
WIJNANT PIETER - KIBO VAN MOLLEKEN
14
00:14
VERSCHUERE ELIEN - ATTILA DE HUN Z
15
00:15
VAN HOOF JOKE - LICHTENSTEIN
16
00:16
ARTOOS WOUTER - PRONTO VAN HET PRINSENBOS
17
00:17
JANSSENS LORE - CASPIAN GOLD
18
00:18
SEGERS ELINE - PARIS VH BLADERENKWARTIER
19
00:19
SAPION KAAT - BELONADA
20
00:20
COOMANS DELPHINE - PERPIGNAN VD GULDENNAGEL - V
21
00:21
VERGEYLEN DEMI - KATAYA Z
22
00:22
CYPERS MICHELLE - MISTER UGANO BT
23
00:23
SCHEIRS PATRICK - VEGA COSTA Z
24
00:24
VERLINDEN CAMILLE - KAHLUA VDE
25
00:25
CASTEELS ANOUCK - VAZ DIAZ
26
00:26
VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
27
00:27
DE PRETER KRISTOF - INDIGO VD WITHOEVE
28
00:28
ANTOON YANA - TI-AMOR VAN 'T DAELDERHOF
29
00:29
THIRY JO - QUINN TEN WILGENDRIES
30
00:30
PARDON KATRIEN - MAKITA VAN 'T BROEKEND
31
00:31
MEURRENS KRIS - QUEL SURPRISE
32
00:32
DELMOT EDDY - MALOJA V. 'T RECHT EIND
33
00:33
VAN LOO STEFFI - MOON S
34
00:34
VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
35
00:35
LOPES ELINE - PURE PLEASURE VAN KATTEBEEK
36
00:36
DENO WENDY - GRANADA VAN TENHAEGENDOORN
37
00:37
LEEMANS JILL - NEBEL D'HOLBEEK
38
00:38
MOMBAERS STEPHANIE - ODILON VAN KATTEBEEK
39
00:39
PEETERS WIES - MAESTRO VAN DE VOOGHELZANG
40
00:40
STEENWEGEN MAAI - QASTAAR VAN 'T HEIKE
41
00:41
VANDERSCHRICK ELINE - BENITA
42
00:42
EVERAERTS KRISTOF - SILVER BOY Z
43
00:43
CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
44
00:44
DE SMEDT DIRK - BENNETON-K
45
00:45
SCHOL PEGGY - AMARETTO
46
00:46
CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
47
00:47
THIRY JO - PICO VAN 'T MAAILAND
48
00:48
MEURRENS LAURA - CORNETS-LADY
49
00:49
PARDON KATRIEN - BRONING DE L’ABBAYE
50
00:50
MEURRENS KRIS - QUIBELLE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L
00:01
00:47
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
VANDEVENNE BRITT - INDIGO VAN DUYVERSPUTTEN
2
00:02
VERMEIR JORIS - PAREL VAN 'T FARSENHOVEN
3
00:03
HOLSBEEK ROB - PAM
4
00:04
ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
5
00:05
LEEMANS JILL - KATEAU VAN 'T MANESCHIJNHOF
6
00:06
BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
7
00:07
THULIE LISSE - FALCON VAN DE WITHOEVE
8
00:08
COSTERMANS ARNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
9
00:09
CRAESSAERTS STIJN - PHANTOM VAN HET DORPELHOF
10
00:10
SCHEIRS PATRICK - MILLY VAN HET TURFHOF
11
00:11
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
12
00:12
VERMEYLEN KRIS - CASANOVA Z
13
00:13
PINT LORE - ADONIS VAN DE VILLERSHOEVE
14
00:14
VANVUCHELEN EMMA - KAATJE - V
15
00:15
HENOT JONAS - CHELSY VAN DE BOSGALM Z
16
00:16
OVERSTEYNS KIMBERLEY - PIRELLI 44
17
00:17
GOOSSENS NICO - MIEL VAN GOTERINGENVELD
18
00:18
VAN HOEGAERDEN EVI - GEIKE D & M
19
00:19
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
20
00:20
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
21
00:21
VANDEVENNE BRITT - JETJE DE WALPUT
22
00:22
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
23
00:23
VANGELDER NIEL - PANACHE VAN 'T ROTH
24
00:24
BRUYNINCKX CARLO - NARENCO
25
00:25
MERTENS JUUL - PEBBLES M
26
00:26
RUYS MYRTHE - NAZA DE SAULIEU Z
27
00:27
BOGAERT LARISSA - GABY PROVA Z
28
00:28
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
29
00:29
DE KINDER JULIA - EL NINO VAN DE CLAEVERVALLEI
30
00:30
CORDEMANS TIM - OBAMA
31
00:31
MEURRENS SOFIE - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
32
00:32
BRUYNINCKX BRECHT - PICO BT
33
00:33
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
34
00:34
THIRY JO - NIENKE VAN 'T MAAILAND
35
00:35
THIRY BEN - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
36
00:36
MEERT CELIEN - LISSANDRO VAN VRECKOM
37
00:37
HENOT JONAS - ABRA KADABRA VD HEIDE Z
38
00:38
MEURRENS KRIS - GOLDIKA VAN 'T ROTH
39
00:39
COOMANS STEPHANIE - JOY DE WINGHE
40
00:40
DEMOL DORIAN - BACARDI DE LA DEFLIERE
41
00:41
DEKETELAERE EVY - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
42
00:42
COSTERMANS ARNE - KITTY VAN 'T ELZENHOUT
43
00:43
LEMMENS GUNTER - HIMALAYA VAN DE BREMBOSHOEVE
44
00:44
CAMELBEKE KATO - HERA
45
00:45
MERTENS JUUL - HELIOS M
20/09/2020 - ZRTB2011PROV - PROV RT BRABANT SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots