Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
1Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00PEETERS NENA - BABE
409:24STRIJBOS LANDER - QUI QUI
509:32MEYVIS FLOOR - FLORA
709:48BILLEN SILKE - SCHWEPPES
809:56GEUDENS JOREN - LOTJE
910:04KEMPENEERS LIZ - BLIKSEM
1010:12DE PAUW HANNE - TJITJI
1110:20TROCH KAAT - DONNEKE
1210:28VERWIMP EMMA - PRADA
1310:36COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
1410:44BROUWERS LIZE - AMALIA V. BLIJHAM
1510:52VAN HECKE LOTTE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
1611:00SEGERS MARIE - LOTTE
1711:08VISSERS JANA - TOONTJE
1811:16VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
1911:24HAMERLINCK LORE - LAURA
2011:32FOUQUAET CHARLOTTE - DONDER
2111:40STRIJBOS LENTHE - QUI QUI
2211:48GOETHALS JANNE - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
2311:56VAN ELSEN JOLIEN - JUNIOR
3Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
209:08MEYVIS LIEN - ALADIN VZ
309:16LEO OONA - PLAY BOY
409:24SMET LIEN - RIAN'S TORNADO
509:32ADRIAENSEN FERRE - LAIKA
609:40VAN HEESWIJK MEGAN - JOY
709:48DE FAUW GASPAR - MAILOW
809:56THEUWIS CHARLOTTE - WELCHY
910:04DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
1010:12VAN DESSEL TRISTAN - FENNE 06.00838
1110:20VAN PAMEL NIELS - ZENA VH PAARDEVELD
1310:36VAN DAMME FRANCIS - MANDY
1410:44VAN GESTEL LOUISE - FEMKE
1510:52PEETERS STIG - QUINCY
1611:00VANDEKERCKHOVE ELODIE - SPIRIT
1711:08MEGANCK MEREL - RUFUS
1811:16DE KESEL GEIKE - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
1911:24DE MEYER JOSEPHINE - LIVA VH PAARDEVELD
2011:32SEGERS LARS - TERVAKE JABEDABEDABEDOE
2111:40VANGENECHTEN LOUISE - BLITZ
2211:48VERBRUGGEN KYARA - HELMIE
2311:56KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
  DE KESEL GEIKE - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
4Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
309:16STRIJBOS LENTHE - SAMMER
509:32JENNES LOTTE - CELOUSKA SHADOW
609:40VAN LAER KOBE - KANJER
709:48WULTEPUTTE BRITT - VANYA
809:56MERNIER MARTIN - ZOMERDIJK'S LILIAN
910:04BORMANS LENNE - CUYPERSHOF SNUITJE
1010:12TUYTELEERS NINA - PIAFFE
1110:20DIERICKX WINTHER - MELODY VAN 'T PEETERSHOF
1310:36DECLEIR MALIN - BELLE
1410:44VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
1510:52MAAS KOBE - PUCK
1611:00VAN MEERHAEGHE KARA - PERLHOF LISA
1711:08DE BAETS SEPPE - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
1811:16VAN HOEF KAAT - SPOOKEY
1911:24VAN DEN EYNDE NYNKE - LOTJE
2011:32SAEYS WILLEMSE FINE - ONIX
2111:40VAN DER STEEN INAYA - CAMAI
2211:48ARNAUTS LOUISE - FROE FROE
2311:56SMETS TILLE - HONEY BEE'S JOCREMO
7Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
209:08BELLEMANS BRAM - HANSJE
309:16VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
609:40ADRIAENSEN BO - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
709:48ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
809:56VERMEULEN LIEZE - OTJE VAN HET KUILENHOF
910:04DE POORTER DELPHINE - NORAH
1010:12NEESKENS BO - GOLDFLAKE
1110:20KENIS SIEN - KORTEHOEVE'S MAX
1210:28STRIJBOS LENTHE - QUALITYFINGER
1310:36CALLENS FREEKE - BOLLEKE
1410:44VERBRAEKEL VICTOR - JACOBUS
1510:52DE WIT NELL - WEIDEHOEK'S DERIK
1611:00KELCHTERMANS LORE - WATERLAND'S SYLVESTER
1711:08WINNEN HAZEL - RAKT'S MICKY
1811:16DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
1911:24BOUTS LAURA-MARIE - PAULIEN DU QUESNOY
2011:32MATTHEUS NANOU - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
2111:40MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
2211:48HEYLIGEN JADE - STAR
2311:56MARTENS MARIT - RAMBO
8Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00JANSEN LAURINE - LADY
209:08VAN CAUTEREN JILL - SYLVER
309:16DE MEYST MATHIS - DRIES
409:24PATERNOT LENNERT - LOEKI
509:32VAN LOOVEREN LARA - LIBERTY
709:48DE GOEYSE JANNE - MEEDENBLIK'S FABIENNE
809:56PATTYN RACHEL - HERMIEN
910:04PEETERS NENA - JOBJE
1010:12DAS SAVENNAH - SWIFTY
1110:20VAN DE ZANDE FEBE - LUIGI
1210:28DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
1310:36VAN HAAREN NOOR - GERJO'S HOEVE DENNIS
1410:44VAN DER STEEN INAYA - PRESCO
1510:52KOOREMANS LIESELOT - IGOR DE LA LOENA
1611:00DE WINTER JOREN - FLOORTJE VAN DE OUDE WAALDIJK
1711:08COOL MARGOT - JOB
1811:16DE GUSSEME SANDER - FLEUR
1911:24TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
2011:32SMETS NORAH - JAEPELOU
2111:40GRYSPEERT ANOUK - GIPSY VAN DE MEIDOORN
2211:48STEEGMANS LIZE - VALERIO
2311:56HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
9Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
209:08HEYLEN ELENA - LUNA
309:16JANSEN INES - FELICITY VAN DE DELTHOEVE
409:24MINNEBO CELEST - MUISHOEKEN TASHA
509:32ROESEMS LIEZE - IRMA
609:40VAN HAMME NOLAN - JEDI
709:48SOENENS SUZAN - EROS
809:56MAAS KOBE - SNOWY
910:04VAN GHELUWE CAMILLE - GIPSY QUEEN
1010:12VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
1110:20DE WINTER RUBEN - DONDER
1310:36DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
1410:44THEUWIS ANNABEL - MOONFLOWER'S BIJOUX
1510:52DE VADDER JOLIEN - ROXY
1611:00HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
1711:08STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
1811:16VANDEVELDE ISALYN - NAYLA
1911:24DANEELS LORE - CEASAR
2011:32BOSCH ALEXANDER - CHILO
2111:40VERWIMP EMMA - DEWI
2211:48MERTENS JULIE - GIOVANNI
2311:56DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
  RUBAN IBEN - TROUSHKA
10Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00MARES LANDO - BELASCO
209:08PEUTEMAN CEDRIC - MULLIGEN'S WENSIE
309:16ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
409:24SWENNEN BENT - PIPI
509:32KEMPENEERS LIZ - BLINKIE
609:40SMEETS ANNE-SOFIE - SNOETJE
809:56SCHEMBRI CARA - O-SILVER VAN BLOMMERSCHOT
910:04WAUTERS HELENA - FIENTJE
1010:12GRIELENS LINDSEY - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
1110:20VAN HEESWIJK MEGAN - LANGEVOREN JOHFULL
1210:28ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
1310:36GELUYKENS RUBE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
1410:44LEYNS HELENA - SPLINTER
1510:52VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
1611:00GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
1711:08PEETERS LUNA - DESTINY
1811:16BEYNE FEBE - FANTA
1911:24SMETS PAULINE - IRENE
2011:32FRANCO KJENTA - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
2111:40DE COCK MATIS - SEPPE
2211:48VERVECKEN ROOS - CARIENTJE
2311:56VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
6Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00STEVENS ELINE - KRIEN'S KWINT
209:08ADRIAENSEN MAX - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
309:16GEUDENS JARNE - UTOPIA
409:24REYSKENS LARA - DIDI
509:32VANSIELEGHEM THIBO - MOUSTIQUE
609:40MASURE MIRTE - KLAZIEN
709:48LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
809:56GOEMINNE MARIE-JOËLLE - ROBBIE F.
910:04D'HOOGHE ELODIE - PIPO
1010:12VAN ROMPAEY BRENNE - BOEFER
1110:20VAN TULDER MALINE - JOWOUT'S BLACKY
1310:36BEN NAIS ELEANORE - NIKITA
1410:44LAENEN GITTE - VERA
1510:52VAN DEN BOGERD DIEUWKE - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
1611:00GARDEYN GIARA - WINNIE
1711:08DE VOS TUUR - CHARMEUR
1811:16VAN PAMEL NIELS - AAFKE VH PAARDEVELD
1911:24STEEGMANS CAS - VALERIO
2011:32SMETS TESSE - IRIS VAN DE HEUVELBERG
2111:40SAEYS WILLEMSE LISE - WAAIE Q FROYE
2211:48MERCKEN LINDE - CILLAARSHOEK'S APART
2311:56VERSCHELDEN MOLLIE - PRINCESSE
14Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00VANDERREYDT MEG - SPRINTER'S ELLI MAY
309:16SUFFYS NOORE - THE SKY IS THE LIMIT VAN 'T WEZEHOF
409:24SANDERS LUNE - HANNINKHOEVE'S CARINO
509:32DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
609:40EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
709:48LAENEN GITTE - NASTY BOY
809:56DE MEYST KATO - RASPOETIN
910:04CREEMERS LOUISE - NAOMI
1010:12PYPENS RUNE - TOPICA VAN HET GOORHOF
1110:20CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
1210:28REYSKENS LARA - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
1310:36DE SPIEGELEER PAULIEN - KADO
1410:44MOORS JEANNE - LUCA
1510:52DOUWEN JADE - EMIRAT TOUSSAINT
1611:00VAN PAMEL NIELS - WINETOE VH PAARDEVELD
1711:08VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
1811:16HERMANS LIESBETH - FAEY
1911:24GEEBELEN LORE - MALTASHOF FALLON
2011:32KOYEN CIS - FRAGIEL AH
2111:40MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
2211:48SAEY LORE - PONYHOEVE NENA
2311:56VAN HECKE JELLE - JANNEKE
15Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
209:08SWINNEN LOTTE - ISTHAR
309:16VANDERREYDT FEBE - ENJOY
409:24GILOPS ELLEN - ULONKA
509:32VAN HAELST NORA - JEWEL
609:40KEMPENEERS SAM - HIDALGO
709:48ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
809:56D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
910:04DEVOLDER SITA - HOLLBROOK BENNY
1010:12BLEYEN RHUNE - FILINI
1110:20GODRIE LOTTE - SIEBELINK'S HOEVE LUCA
1210:28JANSEN LAURINE - CHICO
1310:36SCHROYEN EMMA - KADINE V/HET BROECHENHOF D'07
1410:44VAN PAMEL BREND - QUINTINE VH PAARDEVELD
1510:52VAN CLEEMPUT TESS - ANKY
1611:00GOUDEZEUNE FEBE - WENDY
1711:08AERTS ESTHER - AMALIA
1811:16VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
1911:24WITTEVRONGEL TOOR - ELIAS
2011:32MESKENS ELISABETH - IMONA VAN HET FRANCISCUSHOF
2111:40DANEELS THOMAS - FLOR
2211:48VAN DIJCK ANNA-LAURE - DRESSUUR DESIGNED BY DEW-DROP
2311:56VAN CLEEMPUT TESS - WISKY
13Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)09:0012:20
 
Nr.TijdCombinatie
109:00PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
209:08WINTERSHAUSEN AMBER - WEMBLEY
309:16BEELEN NEL - PETITE CHING-V
409:24ROGGHE ALEXSANDRA - RAKKER
509:32VANDENBROELE LUNA - MILKY-WAY V/H HAGELAND
609:40BLEYEN RHUNE - LEONARD
709:48VAN ROMPAEY JINSE - DAVIDA VAN DE EINDHOEVE
809:56HENDRICKX MARIE - STAPELBROEK'S PUCK
910:04DE STOPPELEIRE ELINE - MARADONNA VAN HET STRATENEINDE
1010:12TIMMERS ASTRID - FREESTYLE
1110:20SWENNEN EMMA - SAM120
1310:36TORMANS YENTHEL - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
1410:44VERSLUYS LOTTE - TINA VH PAARDEVELD
1510:52TUYTELEERS MAXIM - VANILLA
1611:00GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
1711:08BOUTS JEF - SPIRIT
1811:16BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
1911:24VAN ELSEN WARRE - VICKY
2011:32CALLENS DIEDE - PIDO
2111:40VANDEKERCKHOVE LENTEL - JASMINE
2211:48DERIDDER CHELSY - CILANO
2311:56VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
2412:04DE ROO ELLA - GINGER
  BREUGELMANS LAURA - FRITS
12Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)09:0010:36
 
Nr.TijdCombinatie
109:00MEYVIS SAAR - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
209:08DEMEULEMEESTER THIBAULT - LUNA
409:24MASURE AMBER - SITSINGEN THISTLE
509:32DE NEEF SEM - BELLE FLEUR
609:40GODRIE LOTTE - SMOKEY
709:48GOORMAN ELLEN - SYDNEY
809:56VERSTAPPEN JANNE - NICK
910:04VERSTAPPEN JOSSE - EASY
1010:12PAUWELS LOBKE - MOORSTREET'S LENNON
1110:20SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
1210:28JACOBS XENIA - AMICA
21Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
313:16DECKERS FLEUR - UNO VAN 'T MIENTJE
413:24MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
513:32REYNS LOTTE - NAYA VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
613:40VAN WIELE MARIE-LOU - BENTO JAZZ
713:48VAN MIEGHEM RENÉE - BOWIE
813:56VAN WAES LISA - RÉALTIN SAOIRSE
914:04VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
1014:12AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
1114:20EBINGER THIBAUD - JOLY'S DOORTJE
1314:36SILLIS ROSIE - WOODY WOODPAKER
1414:44RAMOUT KYARA - BEAUTY B
1514:52VANTIEGHEM NYNKE - FABIOLA
1615:00VAN DE ZANDE IMKE - RAMONA
1715:08TORMANS YENTHEL - ORCHID'S POPCO
1815:16LOOS ARNE - KHIIMORI
1915:24JORIS NINA - SPIRIT
2015:32VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
2115:40GULDEMONT FLOOR - NORDIC WALKER DMC
2215:48HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
2315:56BRAECKMAN MAX - ORCHID'S TYMO
  DE BUSSCHOP SOFIE - TIGER W
22Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:12
 
Nr.TijdCombinatie
213:08MEYERS SAM - CHICA
313:16DE BLOCK KATO - EIKENHORST'S PAMELA
413:24PANS GITTE - ELENA
513:32BUIKS RENSKE - WINSOME 'S DAYENNE
613:40GHEKIERE LANIS - TOLAN VAN PRINSEVELD
713:48BERLAIMONT AIKO - MISTER
813:56DE POTTER JULIE - NELKE
914:04VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
1014:12AMSTERS EMMA - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
1114:20DENORME EMMA - VICTOR
1214:28DE STORME TIEBE - KALIEF
1314:36VERBIST LOTTE - ALLEGRO
1414:44ROCA LUNA - HATTRICK SAMPRAS
1514:52MOORS MARTHE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
1615:00CRAUWELS MEREL - JOLY'S DALTON
1715:08PEETERS MIEKE - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
1815:16HENDRICKX VALERIE - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
1915:24VAN HOEF SIEN - KATINKA
2015:32VAN DE VEN LOBKE - ALD FEART'S WENDA
2115:40DECOCK BERRE - RINGO
2215:48DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
2315:56LAMBRICHTS LORE-ANN - SCAMPOLO
  DE WANNEMAEKER ANOUK - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
23Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
413:24DE SCHUTTER HANNEKE - PRADO LECO
513:32BEELEN NEL - TOPELINE - V
613:40PIEDFORT JOZEFIEN - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
713:48EVENEPOEL GUILLAUME - IVANA DU BOIS
813:56SCHEPENS LOUIZE - CADANCE
914:04CAEMS KIANA - ROXANNE
1014:12ROMBOUTS ANOUK - DJANGO
1114:20DE CAUWER HANNE - LEON VAN DE EDELE HOFSTEDE
1314:36VAN DEN GENACHTE LINN - STAR
1414:44PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
1514:52DILISSEN JULIE - NIJEBERT'S GERRIAH
1615:00ELSMOORTEL FLORINE - VIP VAN DE SMIS
1715:08MATTON LISE - JOLLY'S DALLAS
1815:16JACOBS ISABELLA - KYLIAN
1915:24DE WILDE LAURE - KORINTHE VAN PRINSEVELD
2015:32DRIEGHE LANDER - ORCHID'S ATII
2115:40VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
2215:48VERMEIRE JILL - GRACE
2315:56AERTS ESTHER - LUMINAHOF'S DANTE
  IMPENS VIKTOR - JOLY'S HANNE
  OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
24Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00ROMBOUTS LOTTE - TINA VAN 'T HEIHOEFKE
213:08GEURTS JULIE - HATTRICK WHITNEY
313:16PEETERS BIANCA - FULL MOUNTAIN'S MITCHY
413:24MESTDAGH FRAN - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
513:32ROGGHE MAYA - DANDY
613:40DENIS STEFFIE - ANAÏS
713:48DE STOPPELEIRE ELINE - TAKE OFF VAN PRINSEVELD
813:56ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
914:04GEURTS JULIE - INDRA'S ECLIPS
1014:12VAN DIJCK JORINE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
1114:20VAN DE VOORDE JOLIEN - TEN ANKERS BOHONEY
1314:36HERTOGS LORE - APAROV'S ORCHIDEE
1414:44VAN EXEM PERLE - LADY
1514:52BOUCKAERT LOUISE - GOODWAY
1615:00GEURTS JULIE - LOBBY DES MARRONNIERS
1715:08DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
1815:16VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
1915:24FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
2015:32NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
2115:40VERWIMP ELISE - LUMINAHOF'S LAUREN
2215:48VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
2315:56BETTENS RENSKE - M'GULLIVER
25Ring 25: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
213:08STEVENS ELINE - JORDY
313:16VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
413:24ANDRIES HANNES - NINJA-V
513:32VAN DE GENACHTE TOM - STAR
613:40TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
713:48GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
813:56VAN HOUT IRIS - DIABLO
914:04NOPPE ASTRID - VITAL
1014:12VERGOTE GILL - ROSA
1114:20MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
1314:36VAN DE VOORDE JULIE - LEONARDO
1414:44VAN HECK LINA - AMBER
1514:52VAN DE VEN JULIE - BLYMAR
1615:00SEGERS EMMA - KWINTEN
1715:08LOOS THORBEN - K. HOSTA
1815:16DE BRUYCKER ARTHUR - KANTJE'S EMY
1915:24DESOMVIELE MARTHE - RIO
2015:32SAEYS WILLEMSE LISE - JAQUAR
2115:40DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
2215:48CLAES LUNA - EBRO
2315:56BOSMANS MAUD - NERO VAN HET HAZENPAD
18Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
213:08VITALE GIULIA - SAPPERLIPOPETTE VH OUD MOLENHUIS
313:16DE BRABANDER SILKE - BRISEYS
413:24VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
513:32DE CUYPER TESS - ZAI
613:40BLEYEN RHUNE - FLAME
713:48HEYLEN ANOUK - MIKEL
813:56MERTENS LANDER - MAX VAN DE VRAAGHEIDEN
914:04CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
1014:12PEETERS STIEN - DJANGO
1114:20BLEYEN RHUNE - BALOU VAN DE CLAEVERVALLEI
1214:28ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
1314:36VANDUFFEL ESTELLE - MARYWOOD'S IDOOL'S
1414:44BILLIET HANNE - QUADRILLE DE BRIAS
1514:52GODRIE LOTTE - PONAROOS VAN STAL "D" HOEVE
1615:00COOL EMMA - CONCIERGE
1715:08VERBIST LOTTE - MISS-BEAUTY VAN HET BRUULHOF
1815:16ALLARD LOTTE - KEVIN VAN EQUI CENTER
1915:24GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
2015:32POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
2115:40SAEY MAITE - OKSANA VAN TEN TORRE
2215:48VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
2315:56CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
19Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)13:0016:12
 
Nr.TijdCombinatie
113:00VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
213:08AMSTERS EMMA - MATEA
313:16HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
413:24BUSCHMAN NINA - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
513:32BELLEMANS HANNE - FRED
613:40WINTERS LINDE - OMAR
713:48GYLES JILL - HARLEY DAVIDSON
813:56VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
914:04EERDEKENS ELINE - OLIVER S
1014:12VAN TULDER MALINE - LEX
1114:20LAENEN ROMY - BONBON
1314:36DE VOS LUCCA - KUIKHORNSTER ESMEE
1414:44VAN DEN HEULE JANA - LAMERINO
1514:52STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
1615:00VAN PAMEL BREND - LILINE VAN DE DELTHOEVE
1715:08CALLENS DIEDE - BIJOUX
1815:16VAN TORNHAUT DAAN - JARWIN
1915:24WYNANTS JANNE - GIRL'S CORA
2015:32VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
2115:40WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
2215:48LAENEN MELANIE - FRODO
2315:56KINABLE MAYA - WANNES
  WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
20Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
213:08SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
313:16VAN MIEGHEM EMMA-LYNN - ZEB
413:24GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
513:32LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
613:40BRUTSAERT ZARA - STERRE
713:48DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
813:56SLEGERS SAARTJE - CITY BANKING
914:04VAN DE ZANDE IMKE - LEUNS VELD'S CHANELL
1014:12VAN BIESEN CLAIRE - JOLY'S MELLODY
1114:20DE FAUW COSETTE - CISSI
1314:36BLEYEN MARIE-LAURE - IZOR VAN KAATHOVEN
1414:44BORGHS RINDERT - GOLDWIND EMPIRE'S PLEASURE
1514:52STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
1615:00LAMBERTS JULIE - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
1715:08GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - ACAPULCO
1815:16DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
1915:24DE BRABANDER LOTTE - SOETERBEEK FAYAH
2015:32MERTENS MART - ELVIRA
2115:40VAN VAERENBERGH ANAÏS - NUAGE DE LAIT
2215:48GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
2315:56GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
17Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
313:16HENS LOTTE - PEPSI
413:24CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
513:32BOSSCHAERTS FEBE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
613:40BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
713:48DAVITS ARIELLE - STERNS FEMKE
813:56BAERT ELISE - HARA
914:04BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
1014:12VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
1114:20FLORÉ LAURE - JUPILER
1314:36HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
1414:44VAN OPSTAL BO - OBLIX VAN 'T HOLLANDHOF
1514:52OVERSTIJNS ANSE - SCHERMEER HOF'S TARZAN
1615:00VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
1715:08DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
1815:16DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
1915:24GEVAERT LOTTE - FOREVER
2015:32VERBIST KAYLA - CINDER
2115:40GEYSMANS FEBE - RONALDO
2215:48VAN DEN EYNDE ANNA - LIZELSHOF MAYFLOWER 450
2315:56BLEYEN MARIE-LAURE - LIBERTY
2416:04ROMBOUTS LOTTE - CASPER
2Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)10:4412:20
 
Nr.TijdCombinatie
110:44DEMEULEMEESTER THIBAULT - WITHOF FEMKE
210:52HERWEYERS ALEXINE - MONA
311:00BUIKS RUNE - JULIAN
411:08VANDEWINKEL TESSE - RAPIDAS
511:16DE WITTE FLOOR - BEAU
611:24DE PAUW HANNE - MICKY
711:32DE PELSMAEKER NIEKE - RICHARD'S ARCHIE
811:40KOOREMANS LIESELOT - STAPELBROEK'S LIZZY
911:48WINNEN LANDER - SUNNY
1011:56BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
1112:04COOL MARGOT - FALADA
1212:12DE VOS NETTE - SUMMER
5Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)13:0015:16
 
Nr.TijdCombinatie
113:00VLEKKEN PAULINE - LASER VAN DE MEREYT
213:08SILLIS ROSIE - SUMBA VAN 'T NEERHOF
513:32DE PAUW LOTTE - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
613:40HERWEYERS ALEXINE - JOLI
713:48FRANCO KJENTA - GOYA
813:56DECKERS FLEUR - VAN HALFWEG TWIGGY
914:04VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
1014:12GEYSEN BJARNE - BOOMER
1114:20DEVOS LAURICE - QUINTO
1214:28JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
1314:36DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
1414:44VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
1514:52VERSTAPPEN JANNE - MAESTRO
1615:00VANDENDRIESSCHE GITTE - PRESTON
1715:08DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
11Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)15:1616:28
 
Nr.TijdCombinatie
115:16KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
215:24VERHULPEN MIRTHE - NUMBEL-V
315:32BOLLANSÉE LOTTE - JUUSTUM
415:40BUTS TESS - WENGELO'S SIKKO
515:48VERSTAPPEN NOOR - ESPERADO
615:56DEVOS LAURICE - NUTELLA
716:04VANDENDRIESSCHE BRITT - CAFÉ AU LAIT
816:12BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
916:20DAXBECK ISADORA - BEAUFORT
16Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)13:0015:48
 
Nr.TijdCombinatie
113:00CORTEN BRITT - FUNNY SPOT
213:08PEETERS AMBER - WOLDSTREEK'S ROBIN
313:16WAUTERS JOSELIEN - ICARDO VAN HET BROECHEMHOF
413:24VERSTAPPEN NOOR - KANJER VAN ORCHID'S
613:40STUBBE MAJELLA - DAKOTA
713:48LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN DOLINO EC
813:56VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
914:04MATEOS NÉNA - KUIKHORNSTER LEONARDO
1014:12ALLARD LOTTE - SEVEN
1114:20VAN HOECK INE - GALOT
1214:28VAN HEMELEN JULIE - ONTARIO'S ULSALINA
1314:36VERSTAPPEN NOOR - ANJERSHOF NIKKI
1414:44HENS LOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
1514:52LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN DANDY LION
1615:00HOFKENS AMBER - KARAMBA
1715:08DE WISPELAERE SAM - JOLY'S ICE QUEEN
1815:16ROGIERS MEREL - FUNSTABLES MICHELANGELO
1915:24VAN HEMELEN JULIE - KULBERG'S LANCELOT
2015:32PEETERS ZITA - MOZERT VAN 'T GEBROOKT
2115:40CORTEN BRITT - ISCHA
1G-proef achter BB1 ring 1012:1212:20
 
Nr.TijdCombinatie
112:12VERCAMMEN EMMA - ODETJE VAN DE GOUDVEERAEGEM
 
   
03/10/2020 - ZNPT2020PONY - NATIONAAL PONYTORNOOI DRESSUUR OUDENAARDE


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.