{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
PEETERS NENA - BABE
4
09:24
STRIJBOS LANDER - QUI QUI
5
09:32
MEYVIS FLOOR - FLORA
7
09:48
BILLEN SILKE - SCHWEPPES
8
09:56
GEUDENS JOREN - LOTJE
9
10:04
KEMPENEERS LIZ - BLIKSEM
10
10:12
DE PAUW HANNE - TJITJI
11
10:20
TROCH KAAT - DONNEKE
12
10:28
VERWIMP EMMA - PRADA
13
10:36
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
14
10:44
BROUWERS LIZE - AMALIA V. BLIJHAM
15
10:52
VAN HECKE LOTTE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
16
11:00
SEGERS MARIE - LOTTE
17
11:08
VISSERS JANA - TOONTJE
18
11:16
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
19
11:24
HAMERLINCK LORE - LAURA
20
11:32
FOUQUAET CHARLOTTE - DONDER
21
11:40
STRIJBOS LENTHE - QUI QUI
22
11:48
GOETHALS JANNE - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
23
11:56
VAN ELSEN JOLIEN - JUNIOR
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
MEYVIS LIEN - ALADIN VZ
3
09:16
LEO OONA - PLAY BOY
4
09:24
SMET LIEN - RIAN'S TORNADO
5
09:32
ADRIAENSEN FERRE - LAIKA
6
09:40
VAN HEESWIJK MEGAN - JOY
7
09:48
DE FAUW GASPAR - MAILOW
8
09:56
THEUWIS CHARLOTTE - WELCHY
9
10:04
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
10
10:12
VAN DESSEL TRISTAN - FENNE 06.00838
11
10:20
VAN PAMEL NIELS - ZENA VH PAARDEVELD
13
10:36
VAN DAMME FRANCIS - MANDY
14
10:44
VAN GESTEL LOUISE - FEMKE
15
10:52
PEETERS STIG - QUINCY
16
11:00
VANDEKERCKHOVE ELODIE - SPIRIT
17
11:08
MEGANCK MEREL - RUFUS
18
11:16
DE KESEL GEIKE - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
19
11:24
DE MEYER JOSEPHINE - LIVA VH PAARDEVELD
20
11:32
SEGERS LARS - TERVAKE JABEDABEDABEDOE
21
11:40
VANGENECHTEN LOUISE - BLITZ
22
11:48
VERBRUGGEN KYARA - HELMIE
23
11:56
KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
DE KESEL GEIKE - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
STRIJBOS LENTHE - SAMMER
5
09:32
JENNES LOTTE - CELOUSKA SHADOW
6
09:40
VAN LAER KOBE - KANJER
7
09:48
WULTEPUTTE BRITT - VANYA
8
09:56
MERNIER MARTIN - ZOMERDIJK'S LILIAN
9
10:04
BORMANS LENNE - CUYPERSHOF SNUITJE
10
10:12
TUYTELEERS NINA - PIAFFE
11
10:20
DIERICKX WINTHER - MELODY VAN 'T PEETERSHOF
13
10:36
DECLEIR MALIN - BELLE
14
10:44
VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
15
10:52
MAAS KOBE - PUCK
16
11:00
VAN MEERHAEGHE KARA - PERLHOF LISA
17
11:08
DE BAETS SEPPE - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
18
11:16
VAN HOEF KAAT - SPOOKEY
19
11:24
VAN DEN EYNDE NYNKE - LOTJE
20
11:32
SAEYS WILLEMSE FINE - ONIX
21
11:40
VAN DER STEEN INAYA - CAMAI
22
11:48
ARNAUTS LOUISE - FROE FROE
23
11:56
SMETS TILLE - HONEY BEE'S JOCREMO
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
2
09:08
BELLEMANS BRAM - HANSJE
3
09:16
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
6
09:40
ADRIAENSEN BO - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
7
09:48
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
8
09:56
VERMEULEN LIEZE - OTJE VAN HET KUILENHOF
9
10:04
DE POORTER DELPHINE - NORAH
10
10:12
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
11
10:20
KENIS SIEN - KORTEHOEVE'S MAX
12
10:28
STRIJBOS LENTHE - QUALITYFINGER
13
10:36
CALLENS FREEKE - BOLLEKE
14
10:44
VERBRAEKEL VICTOR - JACOBUS
15
10:52
DE WIT NELL - WEIDEHOEK'S DERIK
16
11:00
KELCHTERMANS LORE - WATERLAND'S SYLVESTER
17
11:08
WINNEN HAZEL - RAKT'S MICKY
18
11:16
DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
19
11:24
BOUTS LAURA-MARIE - PAULIEN DU QUESNOY
20
11:32
MATTHEUS NANOU - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
21
11:40
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
22
11:48
HEYLIGEN JADE - STAR
23
11:56
MARTENS MARIT - RAMBO
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
JANSEN LAURINE - LADY
2
09:08
VAN CAUTEREN JILL - SYLVER
3
09:16
DE MEYST MATHIS - DRIES
4
09:24
PATERNOT LENNERT - LOEKI
5
09:32
VAN LOOVEREN LARA - LIBERTY
7
09:48
DE GOEYSE JANNE - MEEDENBLIK'S FABIENNE
8
09:56
PATTYN RACHEL - HERMIEN
9
10:04
PEETERS NENA - JOBJE
10
10:12
DAS SAVENNAH - SWIFTY
11
10:20
VAN DE ZANDE FEBE - LUIGI
12
10:28
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
13
10:36
VAN HAAREN NOOR - GERJO'S HOEVE DENNIS
14
10:44
VAN DER STEEN INAYA - PRESCO
15
10:52
KOOREMANS LIESELOT - IGOR DE LA LOENA
16
11:00
DE WINTER JOREN - FLOORTJE VAN DE OUDE WAALDIJK
17
11:08
COOL MARGOT - JOB
18
11:16
DE GUSSEMÉ SANDER - FLEUR
19
11:24
TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
20
11:32
SMETS NORAH - JAEPELOU
21
11:40
GRYSPEERT ANOUK - GIPSY VAN DE MEIDOORN
22
11:48
STEEGMANS LIZE - VALERIO
23
11:56
HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
HEYLEN ELENA - LUNA
3
09:16
JANSEN INES - FELICITY VAN DE DELTHOEVE
4
09:24
MINNEBO CELEST - MUISHOEKEN TASHA
5
09:32
ROESEMS LIEZE - IRMA
6
09:40
VAN HAMME NOLAN - JEDI
7
09:48
SOENENS SUZAN - EROS
8
09:56
MAAS KOBE - SNOWY
9
10:04
VAN GHELUWE CAMILLE - GIPSY QUEEN
10
10:12
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
11
10:20
DE WINTER RUBEN - DONDER
13
10:36
DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
14
10:44
THEUWIS ANNABEL - MOONFLOWER'S BIJOUX
15
10:52
DE VADDER JOLIEN - ROXY
16
11:00
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
17
11:08
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
18
11:16
VANDEVELDE ISALYN - NAYLA
19
11:24
DANEELS LORE - CEASAR
20
11:32
BOSCH ALEXANDER - CHILO
21
11:40
VERWIMP EMMA - DEWI
22
11:48
MERTENS JULIE - GIOVANNI
23
11:56
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
RUBAN IBEN - TROUSHKA
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MARES LANDO - BELASCO
2
09:08
PEUTEMAN CEDRIC - MULLIGEN'S WENSIE
3
09:16
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
4
09:24
SWENNEN BENT - PIPI
5
09:32
KEMPENEERS LIZ - BLINKIE
6
09:40
SMEETS ANNE-SOFIE - SNOETJE
8
09:56
SCHEMBRI CARA - O-SILVER VAN BLOMMERSCHOT
9
10:04
WAUTERS HELENA - FIENTJE
10
10:12
GRIELENS LINDSEY - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
11
10:20
VAN HEESWIJK MEGAN - LANGEVOREN JOHFULL
12
10:28
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
13
10:36
GELUYKENS RUBE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
14
10:44
LEYNS HELENA - SPLINTER
15
10:52
VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
16
11:00
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
17
11:08
PEETERS LUNA - DESTINY
18
11:16
BEYNE FEBE - FANTA
19
11:24
SMETS PAULINE - IRENE
20
11:32
FRANCO KJENTA - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
21
11:40
DE COCK MATIS - SEPPE
22
11:48
VERVECKEN ROOS - CARIENTJE
23
11:56
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
STEVENS ELINE - KRIEN'S KWINT
2
09:08
ADRIAENSEN MAX - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
3
09:16
GEUDENS JARNE - UTOPIA
4
09:24
REYSKENS LARA - DIDI
5
09:32
VANSIELEGHEM THIBO - MOUSTIQUE
6
09:40
MASURE MIRTE - KLAZIEN
7
09:48
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
8
09:56
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - ROBBIE F.
9
10:04
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
10
10:12
VAN ROMPAEY BRENNE - BOEFER
11
10:20
VAN TULDER MALINE - JOWOUT'S BLACKY
13
10:36
BEN NAIS ELEANORE - NIKITA
14
10:44
LAENEN GITTE - VERA
15
10:52
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
16
11:00
GARDEYN GIARA - WINNIE
17
11:08
DE VOS TUUR - CHARMEUR
18
11:16
VAN PAMEL NIELS - AAFKE VH PAARDEVELD
19
11:24
STEEGMANS CAS - VALERIO
20
11:32
SMETS TESSE - IRIS VAN DE HEUVELBERG
21
11:40
SAEYS WILLEMSE LISE - WAAIE Q FROYE
22
11:48
MERCKEN LINDE - CILLAARSHOEK'S APART
23
11:56
VERSCHELDEN MOLLIE - PRINCESSE
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VANDERREYDT MEG - SPRINTER'S ELLI MAY
3
09:16
SUFFYS NOORE - THE SKY IS THE LIMIT VAN 'T WEZEHOF
4
09:24
SANDERS LUNE - HANNINKHOEVE'S CARINO
5
09:32
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
6
09:40
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
7
09:48
LAENEN GITTE - NASTY BOY
8
09:56
DE MEYST KATO - RASPOETIN
9
10:04
CREEMERS LOUISE - NAOMI
10
10:12
PYPENS RUNE - TOPICA VAN HET GOORHOF
11
10:20
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
12
10:28
REYSKENS LARA - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
13
10:36
DE SPIEGELEER PAULIEN - KADO
14
10:44
MOORS JEANNE - LUCA
15
10:52
DOUWEN JADE - EMIRAT TOUSSAINT
16
11:00
VAN PAMEL NIELS - WINETOE VH PAARDEVELD
17
11:08
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
18
11:16
HERMANS LIESBETH - FAEY
19
11:24
GEEBELEN LORE - MALTASHOF FALLON
20
11:32
KOYEN CIS - FRAGIEL AH
21
11:40
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
22
11:48
SAEY LORE - PONYHOEVE NENA
23
11:56
VAN HECKE JELLE - JANNEKE
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
SWINNEN LOTTE - ISTHAR
3
09:16
VANDERREYDT FEBE - ENJOY
4
09:24
GILOPS ELLEN - ULONKA
5
09:32
VAN HAELST NORA - JEWEL
6
09:40
KEMPENEERS SAM - HIDALGO
7
09:48
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
8
09:56
D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
9
10:04
DEVOLDER SITA - HOLLBROOK BENNY
10
10:12
BLEYEN RHUNE - FILINI
11
10:20
GODRIE LOTTE - SIEBELINK'S HOEVE LUCA
12
10:28
JANSEN LAURINE - CHICO
13
10:36
SCHROYEN EMMA - KADINE V/HET BROECHENHOF D'07
14
10:44
VAN PAMEL BREND - QUINTINE VH PAARDEVELD
15
10:52
VAN CLEEMPUT TESS - ANKY
16
11:00
GOUDEZEUNE FEBE - WENDY
17
11:08
AERTS ESTHER - AMALIA
18
11:16
VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
19
11:24
WITTEVRONGEL TOOR - ELIAS
20
11:32
MESKENS ELISABETH - IMONA VAN HET FRANCISCUSHOF
21
11:40
DANEELS THOMAS - FLOR
22
11:48
VAN DIJCK ANNA-LAURE - DRESSUUR DESIGNED BY DEW-DROP
23
11:56
VAN CLEEMPUT TESS - WISKY
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
2
09:08
WINTERSHAUSEN AMBER - WEMBLEY
3
09:16
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
4
09:24
ROGGHE ALEXSANDRA - RAKKER
5
09:32
VANDENBROELE LUNA - MILKY-WAY V/H HAGELAND
6
09:40
BLEYEN RHUNE - LEONARD
7
09:48
VAN ROMPAEY JINSE - DAVIDA VAN DE EINDHOEVE
8
09:56
HENDRICKX MARIE - STAPELBROEK'S PUCK
9
10:04
DE STOPPELEIRE ELINE - MARADONNA VAN HET STRATENEINDE
10
10:12
TIMMERS ASTRID - FREESTYLE
11
10:20
SWENNEN EMMA - SAM120
13
10:36
TORMANS YENTHEL - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
14
10:44
VERSLUYS LOTTE - TINA VH PAARDEVELD
15
10:52
TUYTELEERS MAXIM - VANILLA
16
11:00
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
17
11:08
BOUTS JEF - SPIRIT
18
11:16
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
19
11:24
VAN ELSEN WARRE - VICKY
20
11:32
CALLENS DIEDE - PIDO
21
11:40
VANDEKERCKHOVE LENTEL - JASMINE
22
11:48
DERIDDER CHELSY - CILANO
23
11:56
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
24
12:04
DE ROO ELLA - GINGER
BREUGELMANS LAURA - FRITS
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
09:00
10:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MEYVIS SAAR - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
2
09:08
DEMEULEMEESTER THIBAULT - LUNA
4
09:24
MASURE AMBER - SITSINGEN THISTLE
5
09:32
DE NEEF SEM - BELLE FLEUR
6
09:40
GODRIE LOTTE - SMOKEY
7
09:48
GOORMAN ELLEN - SYDNEY
8
09:56
VERSTAPPEN JANNE - NICK
9
10:04
VERSTAPPEN JOSSE - EASY
10
10:12
PAUWELS LOBKE - MOORSTREET'S LENNON
11
10:20
SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
12
10:28
JACOBS XENIA - AMICA
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
DECKERS FLEUR - UNO VAN 'T MIENTJE
4
13:24
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
5
13:32
REYNS LOTTE - NAYA VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
6
13:40
VAN WIELE MARIE-LOU - BENTO JAZZ
7
13:48
VAN MIEGHEM RENÉE - BOWIE
8
13:56
VAN WAES LISA - RÉALTIN SAOIRSE
9
14:04
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
10
14:12
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
11
14:20
EBINGER THIBAUD - JOLY'S DOORTJE
13
14:36
SILLIS ROSIE - WOODY WOODPAKER
14
14:44
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
15
14:52
VANTIEGHEM NYNKE - FABIOLA
16
15:00
VAN DE ZANDE IMKE - RAMONA
17
15:08
TORMANS YENTHEL - ORCHID'S POPCO
18
15:16
LOOS ARNE - KHIIMORI
19
15:24
JORIS NINA - SPIRIT
20
15:32
VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
21
15:40
GULDEMONT FLOOR - NORDIC WALKER DMC
22
15:48
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
23
15:56
BRAECKMAN MAX - ORCHID'S TYMO
DE BUSSCHOP SOFIE - TIGER W
22
Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
MEYERS SAM - CHICA
3
13:16
DE BLOCK KATO - EIKENHORST'S PAMELA
4
13:24
PANS GITTE - ELENA
5
13:32
BUIKS RENSKE - WINSOME 'S DAYENNE
6
13:40
GHEKIERE LANIS - TOLAN VAN PRINSEVELD
7
13:48
BERLAIMONT AIKO - MISTER
8
13:56
DE POTTER JULIE - NELKE
9
14:04
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
10
14:12
AMSTERS EMMA - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
11
14:20
DENORME EMMA - VICTOR
12
14:28
DE STORME TIEBE - KALIEF
13
14:36
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
14
14:44
ROCA LUNA - HATTRICK SAMPRAS
15
14:52
MOORS MARTHE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
16
15:00
CRAUWELS MEREL - JOLY'S DALTON
17
15:08
PEETERS MIEKE - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
18
15:16
HENDRICKX VALERIE - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
19
15:24
VAN HOEF SIEN - KATINKA
20
15:32
VAN DE VEN LOBKE - ALD FEART'S WENDA
21
15:40
DECOCK BERRE - RINGO
22
15:48
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
23
15:56
LAMBRICHTS LORE-ANN - SCAMPOLO
DE WANNEMAEKER ANOUK - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
23
Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
DE SCHUTTER HANNEKE - PRADO LECO
5
13:32
BEELEN NEL - TOPELINE - V
6
13:40
PIEDFORT JOZEFIEN - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
7
13:48
EVENEPOEL GUILLAUME - IVANA DU BOIS
8
13:56
SCHEPENS LOUIZE - CADANCE
9
14:04
CAEMS KIANA - ROXANNE
10
14:12
ROMBOUTS ANOUK - DJANGO
11
14:20
DE CAUWER HANNE - LEON VAN DE EDELE HOFSTEDE
13
14:36
VAN DE GENACHTE LINN - STAR
14
14:44
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
15
14:52
DILISSEN JULIE - NIJEBERT'S GERRIAH
16
15:00
ELSMOORTEL FLORINE - VIP VAN DE SMIS
17
15:08
MATTON LISE - JOLLY'S DALLAS
18
15:16
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
19
15:24
DE WILDE LAURE - KORINTHE VAN PRINSEVELD
20
15:32
DRIEGHE LANDER - ORCHID'S ATII
21
15:40
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
22
15:48
VERMEIRE JILL - GRACE
23
15:56
AERTS ESTHER - LUMINAHOF'S DANTE
IMPENS VIKTOR - JOLY'S HANNE
OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
24
Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
ROMBOUTS LOTTE - TINA VAN 'T HEIHOEFKE
2
13:08
GEURTS JULIE - HATTRICK WHITNEY
3
13:16
PEETERS BIANCA - FULL MOUNTAIN'S MITCHY
4
13:24
MESTDAGH FRAN - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
5
13:32
ROGGHE MAYA - DANDY
6
13:40
DENIS STEFFIE - ANAÏS
7
13:48
DE STOPPELEIRE ELINE - TAKE OFF VAN PRINSEVELD
8
13:56
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
9
14:04
GEURTS JULIE - INDRA'S ECLIPS
10
14:12
VAN DIJCK JORINE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
11
14:20
VAN DE VOORDE JOLIEN - TEN ANKERS BOHONEY
13
14:36
HERTOGS LORE - APAROV'S ORCHIDEE
14
14:44
VAN EXEM PERLE - LADY
15
14:52
BOUCKAERT LOUISE - GOODWAY
16
15:00
GEURTS JULIE - LOBBY DES MARRONNIERS
17
15:08
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
18
15:16
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
19
15:24
FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
20
15:32
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
21
15:40
VERWIMP ELISE - LUMINAHOF'S LAUREN
22
15:48
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
23
15:56
BETTENS RENSKE - M'GULLIVER
25
Ring 25: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
STEVENS ELINE - JORDY
3
13:16
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
4
13:24
ANDRIES HANNES - NINJA-V
5
13:32
VAN DE GENACHTE TOM - STAR
6
13:40
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
7
13:48
GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
8
13:56
VAN HOUT IRIS - DIABLO
9
14:04
NOPPE ASTRID - VITAL
10
14:12
VERGOTE GILL - ROSA
11
14:20
MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
13
14:36
VAN DE VOORDE JULIE - LEONARDO
14
14:44
VAN HECK LINA - AMBER
15
14:52
VAN DE VEN JULIE - BLYMAR
16
15:00
SEGERS EMMA - KWINTEN
17
15:08
LOOS THORBEN - K. HOSTA
18
15:16
DE BRUYCKER ARTHUR - KANTJE'S EMY
19
15:24
DESOMVIELE MARTHE - RIO
20
15:32
SAEYS WILLEMSE LISE - JAQUAR
21
15:40
DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
22
15:48
CLAES LUNA - EBRO
23
15:56
BOSMANS MAUD - NERO VAN HET HAZENPAD
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VITALE GIULIA - SAPPERLIPOPETTE VH OUD MOLENHUIS
3
13:16
DE BRABANDER SILKE - BRISEYS
4
13:24
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
5
13:32
DE CUYPER TESS - ZAI
6
13:40
BLEYEN RHUNE - FLAME
7
13:48
HEYLEN ANOUK - MIKEL
8
13:56
MERTENS LANDER - MAX VAN DE VRAAGHEIDEN
9
14:04
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
10
14:12
PEETERS STIEN - DJANGO
11
14:20
BLEYEN RHUNE - BALOU VAN DE CLAEVERVALLEI
12
14:28
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
13
14:36
VANDUFFEL ESTELLE - MARYWOOD'S IDOOL'S
14
14:44
BILLIET HANNE - QUADRILLE DE BRIAS
15
14:52
GODRIE LOTTE - PONAROOS VAN STAL "D" HOEVE
16
15:00
COOL EMMA - CONCIERGE
17
15:08
VERBIST LOTTE - MISS-BEAUTY VAN HET BRUULHOF
18
15:16
ALLARD LOTTE - KEVIN VAN EQUI CENTER
19
15:24
GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
20
15:32
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
21
15:40
SAEY MAITE - OKSANA VAN TEN TORRE
22
15:48
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
23
15:56
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
2
13:08
AMSTERS EMMA - MATEA
3
13:16
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
4
13:24
BUSCHMAN NINA - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
5
13:32
BELLEMANS HANNE - FRED
6
13:40
WINTERS LINDE - OMAR
7
13:48
GYLES JILL - HARLEY DAVIDSON
8
13:56
VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
9
14:04
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
10
14:12
VAN TULDER MALINE - LEX
11
14:20
LAENEN ROMY - BONBON
13
14:36
DE VOS LUCCA - KUIKHORNSTER ESMEE
14
14:44
VAN DEN HEULE JANA - LAMERINO
15
14:52
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
16
15:00
VAN PAMEL BREND - LILINE VAN DE DELTHOEVE
17
15:08
CALLENS DIEDE - BIJOUX
18
15:16
VAN TORNHAUT DAAN - JARWIN
19
15:24
WYNANTS JANNE - GIRL'S CORA
20
15:32
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
21
15:40
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
22
15:48
LAENEN MELANIE - FRODO
23
15:56
KINABLE MAYA - WANNES
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
2
13:08
SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
3
13:16
VAN MIEGHEM EMMA-LYNN - ZEB
4
13:24
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
5
13:32
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
6
13:40
BRUTSAERT ZARA - STERRE
7
13:48
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
8
13:56
SLEGERS SAARTJE - CITY BANKING
9
14:04
VAN DE ZANDE IMKE - LEUNS VELD'S CHANELL
10
14:12
VAN BIESEN CLAIRE - JOLY'S MELLODY
11
14:20
DE FAUW COSETTE - CISSI
13
14:36
BLEYEN MARIE-LAURE - IZOR VAN KAATHOVEN
14
14:44
BORGHS RINDERT - GOLDWIND EMPIRE'S PLEASURE
15
14:52
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
16
15:00
LAMBERTS JULIE - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
17
15:08
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - ACAPULCO
18
15:16
DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
19
15:24
DE BRABANDER LOTTE - SOETERBEEK FAYAH
20
15:32
MERTENS MART - ELVIRA
21
15:40
VAN VAERENBERGH ANAÏS - NUAGE DE LAIT
22
15:48
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
23
15:56
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
HENS LOTTE - PEPSI
4
13:24
CEULEMANS GITTE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
5
13:32
BOSSCHAERTS FEBE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
6
13:40
BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
7
13:48
DAVITS ARIELLE - STERNS FEMKE
8
13:56
BAERT ELISE - HARA
9
14:04
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
10
14:12
VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
11
14:20
FLORÉ LAURE - JUPILER
13
14:36
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
14
14:44
VAN OPSTAL BO - OBLIX VAN 'T HOLLANDHOF
15
14:52
OVERSTIJNS ANSE - SCHERMEER HOF'S TARZAN
16
15:00
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
17
15:08
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
18
15:16
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
19
15:24
GEVAERT LOTTE - FOREVER
20
15:32
VERBIST KAYLA - CINDER
21
15:40
GEYSMANS FEBE - RONALDO
22
15:48
VAN DEN EYNDE ANNA - LIZELSHOF MAYFLOWER 450
23
15:56
BLEYEN MARIE-LAURE - LIBERTY
24
16:04
ROMBOUTS LOTTE - CASPER
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
10:44
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:44
DEMEULEMEESTER THIBAULT - WITHOF FEMKE
2
10:52
HERWEYERS ALEXINE - MONA
3
11:00
BUIKS RUNE - JULIAN
4
11:08
VANDEWINKEL TESSE - RAPIDAS
5
11:16
DE WITTE FLOOR - BEAU
6
11:24
DE PAUW HANNE - MICKY
7
11:32
DE PELSMAEKER NIEKE - RICHARD'S ARCHIE
8
11:40
KOOREMANS LIESELOT - STAPELBROEK'S LIZZY
9
11:48
WINNEN LANDER - SUNNY
10
11:56
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
11
12:04
COOL MARGOT - FALADA
12
12:12
DE VOS NETTE - SUMMER
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
13:00
15:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VLEKKEN PAULINE - LASER VAN DE MEREYT
2
13:08
SILLIS ROSIE - SUMBA VAN 'T NEERHOF
5
13:32
DE PAUW LOTTE - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
6
13:40
HERWEYERS ALEXINE - JOLI
7
13:48
FRANCO KJENTA - GOYA
8
13:56
DECKERS FLEUR - VAN HALFWEG TWIGGY
9
14:04
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
10
14:12
GEYSEN BJARNE - BOOMER
11
14:20
DEVOS LAURICE - QUINTO
12
14:28
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
13
14:36
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
14
14:44
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
15
14:52
VERSTAPPEN JANNE - MAESTRO
16
15:00
VANDENDRIESSCHE GITTE - PRESTON
17
15:08
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
15:16
16:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:16
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
2
15:24
VERHULPEN MIRTHE - NUMBEL-V
3
15:32
BOLLANSÉE LOTTE - JUUSTUM
4
15:40
BUTS TESS - WENGELO'S SIKKO
5
15:48
VERSTAPPEN NOOR - ESPERADO
6
15:56
DEVOS LAURICE - NUTELLA
7
16:04
VANDENDRIESSCHE BRITT - CAFÉ AU LAIT
8
16:12
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
9
16:20
DAXBECK ISADORA - BEAUFORT
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
CORTEN BRITT - FUNNY SPOT
2
13:08
PEETERS AMBER - WOLDSTREEK'S ROBIN
3
13:16
WAUTERS JOSELIEN - ICARDO VAN HET BROECHEMHOF
4
13:24
VERSTAPPEN NOOR - KANJER VAN ORCHID'S
6
13:40
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
7
13:48
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN DOLINO EC
8
13:56
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
9
14:04
MATEOS NÉNA - KUIKHORNSTER LEONARDO
10
14:12
ALLARD LOTTE - SEVEN
11
14:20
VAN HOECK INE - GALOT
12
14:28
VAN HEMELEN JULIE - ONTARIO'S ULSALINA
13
14:36
VERSTAPPEN NOOR - ANJERSHOF NIKKI
14
14:44
HENS LOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
15
14:52
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN DANDY LION
16
15:00
HOFKENS AMBER - KARAMBA
17
15:08
DE WISPELARE SAM - JOLY'S ICE QUEEN
18
15:16
ROGIERS MEREL - FUNSTABLES MICHELANGELO
19
15:24
VAN HEMELEN JULIE - KULBERG'S LANCELOT
20
15:32
PEETERS ZITA - MOZERT VAN 'T GEBROOKT
21
15:40
CORTEN BRITT - ISCHA
1
G-proef achter BB1 ring 10
12:12
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:12
VERCAMMEN EMMA - ODETJE VAN DE GOUDVEERAEGEM
03/10/2020 - ZNPT2020PONY - NATIONAAL PONYTORNOOI DRESSUUR OUDENAARDE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots