{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
10:00
12:18
Nr.
Tijd
Combinatie
BAEYENS LIEBKE - MAESTRO PLEASE
BUYSE SARA - KITO
CHIUA ANISSA - DORADO ALICANTE
DE BORGER AXELLE - CATMAY Z
DE VLEESCHOUWER ILANA - AZRAËL VAN'T HOF
DE VLEESCHOUWER WIM - REMO CEN
DEKKERS STEPHANIE - DONEVAN-G
DIELTJENS EMMA - KARINA - TRICHTA
HEMELSOET ELS - LIEVEKE
HERREGODTS MAYTÉ - ACHILLES VAN DE PAARDENBLOEM
KOOPMANS KATHLEEN - FOU DE TOI DU MIROIR
LELIE MIETE - CANELLA Z
MACPHAIL ANGELINA - VERLYBET DES HAZALLES
OST LISANNE - FASHION
VAN DEN EYNDE WERNER - BUTTERFLY
VAN MELE KIM - CARMELLE Z
VAN REMORTEL WIM - GABBANA VAN HABROEK
VERHELST DYLAN - LITHANO
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
12:00
14:18
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
ANDRIES STEVEN - DOMIAT
BAEYENS GAETE - PRINCE PIRAT
DE BACQUER JULIE - REGGAE SONG
DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
DELMOTTE SARAH - HAVANNA LD
MAES LINA - LIVISTRO B Z
SAEY SILKE - CADFAEL VAN SINT-ROCHUS
VAN DE WALLE ELIANE - MAGIC AMOUR DE BARRA
VERHELST OPHELIE - ELIAS VAN HILSBERG
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
10:00
12:18
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
DE GROOTE MARIE THERESE - PALESTRA VAN DE MOTSENHOEVE
DE SCHRIJVER PAUL - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
GANSBEKE DORIEN - GAZELLE Z
HOSTYN ANGELIQUE - DENVER VAN OUDENHOVE
JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
MICHIELS KAREL - FINALLY
OTT BARBARA - LOBKE
PERSOON DIRK - PRINSES
SONCK BART - KATAPULT
SONCK BART - OBERLINA
VAN BOCKSTAL KARLIJN - DERCOS VAN 'T GROENHOF
VAN DE VELDE SAARTJE - JENA
VAN DE VYVERE SARINA - FEE D'ANSIR
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
VAN HECKE BENTE - ODESSA VAN TEN RODENDRIES
VAN HUFFEL XAVIER - JADORE VAN SLINDONCKGOED
VAN NEROM SOFIE - OZARANDA VAN 'T WITHOF
VAN SEVEREN SANDRINE - GOFINE VD SCHELDEMEERSEN
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
12:16
14:34
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMAN MAGRIET - NIRVANA VAN 'T MULDERSHOF
CORNELIS LUC - HIPSY
CORNELIS LUC - NIRO D'OR VAN ROZENDYCKE
DE RIJKE DAPHNE - ONYVA DU MARAIS
GERNAEY HENRI PAUL - SUNNY STAR VAN OUDENHOVE
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
PEVENAGE BENTE - NAVARO
VAN DE WALLE ELINE - L'UNIQUE-S
VAN HAVERE MARIE - FACETA
VAN HECKE LOTTE - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
VERHELST FILIP - JOUPY
VETTENBURG LYNN - DELISA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
13:10
15:28
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
BOSMAN KARA - PARISIENNE - G
DE BAERDEMAEKER NESTOR - OZARANDA VAN 'T WITHOF
DE SMEDT ELS - HAKUNA MATATA V 'T WATERLATJE
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
GOSSYE EVELIEN - JULIA ALEGRIA
OTT BARBARA - BLACK EYED PEAS
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
VAN HECKE PAULIEN - INDIGO VAN 'T LANGBOS
VAN HOORICK LINA - JOSH
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
14:20
16:38
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERT ELIANA - JODOKUS VAN DE VRIJENAKKER
DE BOCK DIRK - JESS VAN 'T MULDERSHOF
DE SCHRIJVER JANA - HYNDRA VAN 'T SMISKE
DOBBELAERE JASMINE - FAMOUS
SCHELFHOUT STEVEN - HERA G
VAN ROEYEN TINE - YAKARI VAN HET TRICHELHOF
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
15:10
18:14
Nr.
Tijd
Combinatie
BLINDEMAN NELE - HOLANDA VAN 'T SPOOR
BOSMAN KARA - O'BELLE AMOUR DE TAMISE
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
HOSTYN ANGELIQUE - RED QUEEN VAN OUDENHOVE
SCHELFHOUT FRANS - KORRIGANE VAN D'A
SEGERS EVELYNN - ASANTO V/H TRICHELHOF
VAN ROEYEN KAAT - JANIECK
VANDERKELEN DEBBIE - SIR DANNY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
16:25
19:29
Nr.
Tijd
Combinatie
BUSSCHAERT BRITTA - LET'S ROCK
DELEENHEER GRIET - LANDSHEER
VAN ZELE IMANI - LION
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
17:00
20:04
Nr.
Tijd
Combinatie
GILLIS ILSE - BIONA VAN DE QUABEECK
LEMMENS JEAN-PAUL - IFNEY VAN DE QUABEECK
VAN ZELE IMANI - CARPE DIEM
04/07/2020 - ZRTO2020 - SINT-PAUWELS DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots