{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
10
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
08:30
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
CAELDRIES ARNE - HOPE VAN DE VIJVERS
D'HOLLANDER BEAU - ION VAN DE LA ROSTEEHOEVE
DAUWE EVELINE - FARO
DE NUL GEOFFREY - FANTASTIQUE VAN DE KRUISHOEVE
DE SWAEF NIKKI - PROUD LADY
DIELTJENS EMMA - KARINA - TRICHTA
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
IMPENS ANTON - LA RESSE II
JACOBS LUNA - KUONY
NIMMEGEERS ELLEN - FIGARO
VAN HOECKE STEPHANIE - CALIDA B
VAN REMORTEL WIM - GABBANA VAN HABROEK
VANDERMEYS TIFFANY - JOOLES VAN DE PAARDENBLOEM
VERHELST DYLAN - LITHANO
11
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
10:10
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
DE GREEF INNE - RATINA L
DE LAENDER KRISTOF - BAILEY'S
DE POORTERE SANDY - JOOP GRIS Z
DE VOS KAREN - QUI - QUI VAN 'T LEYBROUCK
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
GELDOF JULIE - QUINTEN DE FERANN
OST LISANNE - FASHION
PEYNSAERT SARAH - GIZMO
POLLET WANDA - UNISE VAN DE KAASVELDHOEVE
VAN DE PUTTE LENTE - HERMINE DU COLROY
VAN DE VELDE VERONIQUE - MAESTRO
VAN GREMBERGEN LAURA - SOMBRA
VERHOEVEN HUYLEBROECK SENNA - EAUROBIC
VERNIERS XENIA - WINTERZAUBER MB
WEYN VANESSA - KASHMIR
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
08:30
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
ANDRIES STEVEN - DOMIAT
BOEL KARIN - OTTORONGO
COSIJNS JELLE - AIR SPEEDY VD KERSENHEUVEL Z
DE BLANDER YANNICK - PAULETTE VAN EGLEGEM
DE POORTERE SANDY - HANNE VAN DE MEYHOEVE
DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
DELMOTTE SARAH - HAVANNA LD
GELDOF JULIE - DECIME DE LUNE
LAHEYNE ELIEN - CALL ME CARRERA
LAHEYNE ELIEN - DOLCE VITA H
NEIRYNCK LAURE - NEW STAR VAN HET WEIDSE HOF
PONTZEELE ELIES - LILLY
REYGAERTS MARIE - DELWAUX A
SAEY SHARON - CERVEZA VD VROMBOUTSHOEVE Z
SAEY SILKE - CADFAEL VAN SINT-ROCHUS
VAN CAUTEREN HELENKA - CHAMP PROUD MARY DC Z
VAN DEN BROECK ELENA - DANCIERO VDB
VANDORPE MAXINE - HEBRON
VERHELST OPHELIE - ELIAS VAN HILSBERG
VERHOEVEN HUYLEBROECK DYNAH - EAUROBIC
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
11:50
14:08
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
BERNAERT HELENA - HALLOBIE II V/D VRIJENAKKER
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
DEN HOND SARAH - ODIN
DIERICK SABINE - LIMITED EDITION
FONTEYN LEEN - URLENSIA
GOLZENLEUCHTER TANJA - Q-MAX VAN DE SNYDERSHOEVE
JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
JANSSENS JOHAN - ORFEO D'EQUI-PURA
MICHIELS JAN - DOMINGO
VAN DE VYVERE SARINA - FEE D'ANSIR
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
VAN HOVE BRUNO - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN HOVE JULIE - UNIVERS Z
VAN HOVE MAGALI - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN NEROM SOFIE - OZARANDA VAN 'T WITHOF
VAN SEVEREN SANDRINE - GOFINE VD SCHELDEMEERSEN
VERLINDEN STEFANIE - LANDER VH BLADERENKWARTIER
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:54
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
BERNAERT ELIANA - HALLOBIE II V/D VRIJENAKKER
BUYSE SARA - NOSTALGIE DES VAUX
DE GUSSEME PIETER - PALLIETER VAN DE VRIJENAKKER
DE ROECK LISA - RIVALDO
DE RUYCK ANN - PALESTRA VAN DE MOTSENHOEVE
DE SCHRIJVER PAUL - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
DE SWAEF RAF - MASSIMO VAN 'T HULSTHOF
GEEROMS YARNO - AMIGO GZ
GEEROMS YARNO - CASSANDRA GZ
SMET KATHY - TWIRRE FAN 'E WIGERI
VAN DER JEUGHT SOFIE - VEGA STAR
VAN HOVER KARIN - ICARO
VAN HUFFEL XAVIER - JADORE VAN SLINDONCKGOED
VANDER MEEREN BIANCA - L'AMOUR VAN DE DOORNHAAG
VANDORPE MAXINE - GAMINE VAN HET PERREVELD
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
10:46
13:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERT ELISE - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
BOSMAN MAGRIET - NIRVANA VAN 'T MULDERSHOF
CAELDRIES LAURA - MADEMOISELLE VAN DE VIJVERS
CORNU AXELLE - IGLESIAS D
DE GUCHTENAERE KIMBERLY - FIEBE VAN 'T WATERLATJE
DE RIJKE DAPHNE - ONYVA DU MARAIS
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
DOBBELEIR KAROLIEN - HYGIEIA STAR VAN OUDENHOVE
DOBBELEIR KAROLIEN - LET'S DANCE
HERSSENS INGE - IRRIS VAN 'TPALMENHOF
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
TANGHE VICKY - HARLENE VAN HET EIKENHOF
VAN BAUWEL EVA - DI'AMO VAN DE DONCKERHOEVE
VAN OSSELAER INA - WINDSEY VAN HET HOF TER WALLE
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
VANDE PUTTE BORIS - ROYAL KISS
VERHELST FILIP - JOUPY
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
15:40
17:58
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
CAELDRIES LAURA - LOTUS DE MUZE
CUVELIER ELISE - THINKA VAN HET STREYENHOF Z
D'EER GEERT - ANDREO
DE BAERDEMAEKER NESTOR - OZARANDA VAN 'T WITHOF
DE GRAEVE ETIENNE - DALI
DE SMEDT ELS - HAKUNA MATATA V 'T WATERLATJE
DE VOS EVI - JESS
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
DEN HOND SARAH - KIERO VAN HET KEYSERSBOS
DIERICK NATHALIE - HORTENSE VAN DEN DRIES
MEULEWAETER SILVIE - FADALIO VAN DE GASTHOEVE
SMET KLAARTJE - VIPER VAN DE KALVERBOSSCHEN
SPILLIAERT SARAH - ILUNA VH KOUTERHOF
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
VERCAUTEREN BO - FOGO VAN 'T LEEHOF
VERGALLE ELKE - MILAGRO VAN DE VARENBERG
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
12:44
15:02
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
COSIJNS JELLE - INKATA VAN HET RAAFVELD
DE BOCK DIRK - JESS VAN 'T MULDERSHOF
DE GUCHT FEBE - BELLA VITA
DE SCHRIJVER JANA - HYNDRA VAN 'T SMISKE
DHAENENS LISA - BORUSHKA
DIERICK LEONTINE - ISAURA VAN D'EKELBEEK
DOBBELAERE JASMINE - FAMOUS
SCHELFHOUT STEVEN - HERA G
SCHRAM EVELYN - MYRENCKO VAN TER ROYEN
VAN ROEYEN TINE - YAKARI VAN HET TRICHELHOF
VERCAUTEREN BO - HOY VAN 'T LEEHOF
VERTRIEST BERT - BRYANA V/H TRICHELHOF
VLAEMINCK WIVINE - EMIEL
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
14:24
17:28
Nr.
Tijd
Combinatie
COPPIETERS ANNELIES - HIDANTE
DE COCK EVELIEN - CERLA
DE GRAVE LUC - LUCCA
DE GUCHTENAERE KIMBERLY - KUMANA SAMKA
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
GOETHALS SARAH - CARANDO VAN DE GOEVELHOEVE
HOFMAN GEERTRUI - KADEE VAN DE KASTEELDREEF
REYGAERTS BART - DELWAUX A
SCHELFHOUT FRANS - KORRIGANE VAN D'A
SEGERS EVELYNN - ASANTO V/H TRICHELHOF
VAN ROEYEN KAAT - JANIECK
VANDERKELEN DEBBIE - SIR DANNY
VERMEULEN TINE - NIMMERDAM SPECIAL VH LINKEBEKE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
16:18
19:22
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOECK DIRK - GIZMO
DELEENHEER GRIET - LANDSHEER
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
16:44
19:48
Nr.
Tijd
Combinatie
BECK DELPHINE - ZELION B
COPPIETERS ANNELIES - CISKA
GILLIS ILSE - BIONA VAN DE QUABEECK
LEMMENS JEAN-PAUL - IFNEY VAN DE QUABEECK
VAN LANDEGHEM FAUVE - FÜRST DINARO
05/09/2020 - ZRTO2039 - SINT-NIKLAAS DRESSUUR (VERVANGT MOERZEKE)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots