{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
17:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
HOUBEN RAF - QUICK SILVER VAN HET FARASOHOF
2
13:38
VAN ENDERT SARA (G) - INCA
3
13:46
DE RIDDER ANNABELLE - MORIANE VAN ORSHOF
4
13:54
VANHOUDT SILKE - ROYALITY
5
14:02
DE BRUECKER WENDY - CORDINO
6
14:10
PLESSERS ANNE - MIDAS V.H. ENDHOUSE
7
14:18
FRANCESCHINI ILANA - BIFFY
8
14:26
COENEGRACHTS ELODIE - BASJE
9
14:34
THIJS SANNE - PIDALGO VAN BUWA
10
14:42
MEUWIS LOTTE - VIOLA
12
14:58
VANLOOK AMY - PRINCES
13
15:06
BOGAERTS ZOE - JETHRO SOLO
15
15:22
PLESSERS ANNE - LABIANO GOLD
16
15:30
LIBBRECHT GREET - IRTAGO Q VAN DE KWACHTHOEVE
17
15:38
VERHOEVEN PETRA - LYBAR A
18
15:46
STERKMANS EMILIE - TAMARA
19
15:54
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
20
16:02
VANHOUT CHARLIEN - MARISMENO CI
21
16:10
BEUTELS SOFIE - INDY
22
16:18
BRUIJNEEL DEFNEY - JOLIEN VAN HET VLINDERHOF
23
16:26
PAESEN GWEN - TIC TAC
24
16:34
LIBBRECHT GREET - HAYA V
25
16:42
RUYMAEKERS CINDY - GUINNESS
26
16:50
MOORS BRITT - CALISSA
27
16:58
LIBBRECHT NOA - BAILA Z
28
17:06
MOONS ANN-MICHELLE - MONTY
LATHOUWERS KARIN - ULBE FAN DE BOSCHPLEATS
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
4
14:24
RASKIN MARC - QUEST
6
14:40
SNYERS PATRICIA - KASPER VAN 'T BROEKEND
7
14:48
ARKENS LOTTE - JOLIE DU ROYAL
8
14:56
PEETERS JOLIEN - FILISA V/D MOLEKENSHOEVE
9
15:04
MOORS BRITT - INFERNO P
11
15:20
BUTENEERS MILDRID - HASTA LA VISTA HC Z
12
15:28
LUYCK ELINE - PITOU VAN 'T EKKERSHOF
13
15:36
GOVAERTS TINA - DANGER
14
15:44
PLUSQUIN MARINKA - BOGONDA
15
15:52
SCHEPERS ELLEN - LADAULA
16
16:00
MOONS CLAUDIA - JETSKE
17
16:08
STERKENS CEL - VENCOR
18
16:16
DECLERCK JOHANNA - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
19
16:24
JAEMERS INGE - QULANO
GIJZEN SANNE - CHELLSIRO V'T AMARYLLISHOF Z
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
11:10
14:06
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:18
DIRIKS LILY - DA VINCI
3
11:26
LUNSKENS MIEKE - BUBBLICIOUS
4
11:34
APPELEN ANDREAS - JAKOB V H KLOKKENHOF
5
11:42
LEYSSEN MICHELLE - RUSSELLIDA
6
11:50
KEMPEN CHARLOTTE - FRANKLIN
8
12:06
LEMKENS CELIEN - FORTUNA
9
12:14
LEEN PETER - GANACHE Z
10
12:22
VAN HERK SANNE - UGENTO
11
12:30
DEWIT LORE - DAKOTA Z
12
12:38
PAESEN GWEN - PRINCES
13
12:46
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
14
12:54
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
15
13:02
STERKMANS EMILIE - PHILYRA B SCHUILENBROECK
16
13:10
KONINX JULIE - CACAO TORRELUNA
17
13:18
LOOS ERWIN - CECILIA Z
18
13:26
OOMS AMY - LORD VAN HET WILDENKAMP Z
19
13:34
VOS STEFFIE - ILLUSION
20
13:42
VAN BERKEL HANNE - CARETINA-ST-GHYVAN Z
21
13:50
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
14:00
17:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
MARTENS SOFIE - JAPPELOUP VD WITHOEVE
2
14:08
MARX FEBE - CICERONE
3
14:16
WAUTERS JANNE - KWINCY - SHADOW
4
14:24
WAUTERS TORSTEN - SIR HENRICUS
5
14:32
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
6
14:40
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
7
14:48
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
8
14:56
OOSTERBOSCH CINDY - PRIMADONA VAN DE KEMPENHOEVE
9
15:04
SMITS VEERLE - HELLA VAN HET WILDENKAMP
10
15:12
EERLINGS JARY - AROS VAN 'T LAAGEIND
11
15:20
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
13
15:36
BEX KATO - EVER DANCE
14
15:44
CLAES TINNE - KARTOUCH VAN DE WINTERSHOEVE
15
15:52
SOORS DAISY - INAICA
16
16:00
LOOS AMBER - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
17
16:08
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
18
16:16
STERKMANS MANON - OSTARA B SCHUILENBROECK
19
16:24
HORTEN NELE - JOEPY VAN DE MANGELAAR
20
16:32
NELISSEN LIENE - HAPPY PRINCESS
21
16:40
SCHUERMANS ANNELEEN - CEBAN
22
16:48
MARTENS SOFIE - FORTUNATO UNO
23
16:56
MOLENBERGHS CAROLINE - EMBER
24
17:04
HEYLIGEN BART - L'UNIQUE KARENINA
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
2
09:08
WILLEMS LISA - KASTELIEN II
3
09:16
HIJTS JINTHE - KAROS
4
09:24
JENNES MIEP - JELEEN VAN DE MEYHOEVE
5
09:32
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
6
09:40
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
7
09:48
KNAEPS STEPHANIE - SHARMAN
8
09:56
MOLENBERGHS CAROLINE - BASHIR
10
10:12
PEREMANS KRISIA - BEAUTY-GRANDE VD HERENWIJER
11
10:20
CLAES AMBER - DJUICY Z
12
10:28
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
13
10:36
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
14
10:44
STERKENS PETER - VOYCE
15
10:52
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
16
11:00
BOLLEN MIA - LEE ROY CAVA
17
11:08
VAN SAMANG LOES - CHAMP
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
11:20
13:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:20
VAN MOER ANKE - LIMANDUS
4
11:44
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
5
11:52
HAMERS LEANDA - LUNA
6
12:00
VANDE PAER SONIA - KASJMIR
7
12:08
DE SCHUTTER LAURE-ANNE - FRĂśHLING
8
12:16
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
10
12:32
VAN BEEK ELIEN - FIRENZA
11
12:40
PARTOENS SOFIE - INDIGO VAN DE CUMUL
12
12:48
GEERITS KOEN - PINK LADY VAN DE LEUKEN
13
12:56
TIMMERMANS STEPHANIE - ESCOLIN
14
13:04
BEX WESLEY - FAITH FULL VAN HET TRICHELHOF
15
13:12
MARTENS SOFIE - CAPPUCCINO H
16
13:20
THAENS ELISE - DELFIEN RENOIR
17
13:28
VANGENEUGDEN HANNE - DASSIR GODOLPHIN
18
13:36
VAN SAMANG SIEN - KANKALIN
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DEWIT LORE - FORTUNA
2
09:08
VANDE PAER SONIA - BINGO
3
09:16
NIESSEN LIEN - JACKSON
4
09:24
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
5
09:32
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
6
09:40
WAGEMANS ANNELEEN - PEROLA VH WENTJE
7
09:48
WUIJTS AMBER - KAVAL H
8
09:56
VANDE PAER SONIA - ARAGON
9
10:04
BROEKX ANJA - HELIOS
10
10:12
STEVENS HANS - LUBECK
11
10:20
FRANCOIS MIREILLE - KALIF
12
10:28
VAN LINDT KATRIJN - KANSAS-CITY VH KAPELHOF
13
10:36
JANSEN GWEN - NIAS F V/H BLEJANHOF
14
10:44
CEYSSENS TOM - MARCO VAN HET HOKSENT
15
10:52
FOETS PIETER - ORINA VAN HET METTENHOF
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
11:20
13:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:28
VRANCKEN RUBEN - ANNABELLE Z
3
11:36
VAN DEN HOUT CORNELIS - EVOLTIG VAN HET LAAR
4
11:44
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
5
11:52
STEEGMANS RAF - NEXT X VAN DE VIKING Z
6
12:00
VANDEPUT ROBERT - JITZE VAN 'T EKKERSHOF
7
12:08
KELCHTERMANS ELYSE - UNTOUCHABLE
8
12:16
VAN DAEL CLAIRE - ROYAL REGENT
9
12:24
VAN LOOVEREN DIRK - GOLITA F
10
12:32
REIJNDERS ELLEN - HIGH FLYER
11
12:40
BEUTELS TINE - ALLISON
12
12:48
VAN VRIESLAND LONNEKE - KENTUCKY
13
12:56
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
14
13:04
JAGER LUNA - FAICO
15
13:12
VAN LINDT BRAM - PRINS POMPIDOU
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
3
09:16
BORMANS LUTGARDE - KYLIE QUEEN
4
09:24
EERDEKENS ANN - GAZELLE VAN DE BEUZERIK
5
09:32
GERIS WILLY - FIDAN 3
6
09:40
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
7
09:48
DEBLIER ELISA - BALVE-B
8
09:56
FOURNEAU ANNICK - JAMINA
9
10:04
MOLENBERGHS KATHLEEN - GALI UTOPIA
10
10:12
VANCEER LISA - TRIGAN D
11
10:20
CEYSSENS JEANINE - ZILVERROOS
12
10:28
CEYSSENS NICO - KYRA
13
10:36
BELLINKX ANAIS - CARINGKA C
14
10:44
VOLZ DEMI - ENSENDER VD HERENWIJER
15
10:52
BOUCNEAU LIEKE - SIR DYNAMITE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MOLENBERGHS LIESBETH - OGAMI VAN HET BEUKENHOF
2
09:10
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
3
09:20
VANGELOVEN JULIE - WISH
4
09:30
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
5
09:40
VAN LINDT BRAM - ONIRIQUE AMOUR
7
10:00
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
8
10:10
MOONS HANNE - GENTLEMEN
9
10:20
MOLENBERGHS LIESBETH - ORLONDY VAN HET BEUKENHOF
10
10:30
VALKENBORGS MACHTELD - JUFFY 1 VAN HET EESTERHOF
11
10:40
ECTOR WIM - FIUMARA-SUE
12
10:50
VANHERK JOS - GIGANT BLESSE
13
11:00
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
14
11:10
SWINNEN CELINE - KAZZBURGA
15
11:20
WUIJTS AMBER - EVORA VAN STRAETERHOF
16
11:30
SIMONS HANNE - SPIELLADY
17
11:40
VAN LINDT BRAM - NITRO VAN DE SMETSHOEVE
FIKTIEF - FICTIEF PAARD
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:50
14:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:50
FOETS PIETER - MEREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
2
12:00
VAN MOER ANKE - FOUFOU
3
12:10
KONINX JULIE - JUANITA
5
12:30
RASKIN CAROLINE - IDOOL LITA SW
6
12:40
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
7
12:50
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
8
13:00
VAN MOER ANKE - CAMEA
9
13:10
COOMANS PAULINE - GUESS WHO
10
13:20
VALKENBORGS MACHTELD - HIDALGO 1 VAN HET EESTERHOF
11
13:30
COENEGRACHTS TINE - EL GITANO VD PONDAROSAHOEVE
12
13:40
BOUSSE MYRIAM - SORICO
13
13:50
SCHEPERS JOS - JUNO B SCHUILENBROECK
14
14:00
JAGER MANON - DER LORD
SOORS KATRIEN - JADA S
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
14:20
15:20
Nr.
Tijd
Combinatie
3
14:40
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
4
14:50
JANSSEN LUC - IBELIM
5
15:00
SCHROYEN EVELIEN - LESTER TERDAMME
6
15:10
SWINNEN CELINE - IGOR
COX BETTY - MANGOHALL VAN DE KAMPERT
SCHUURMANS HELEEN - MR. SPECIAL VAN DE KAMPERT
2
Ring 2: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G
11:00
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
12/07/2020 - ZRTL2001 - DRESSUURWEDSTRIJD HEUSDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots