{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
13:24
13:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:24
BILLEN SILKE - SCHWEPPES
1
13:32
CREEMERS MARILYNE - VLEKKIE
3
13:48
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
14:04
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:04
TIMMERMANS ROSALIE - FRANS
2
14:12
MAES BRENT - SNOOPY
3
14:20
VAN LAER KOBE - KANJER
4
14:28
KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
5
14:36
JANSEN AMBER - MELLAERS MOXY MELODY
6
14:44
COX ELISE - ISABELLA
7
14:52
THEUWIS CHARLOTTE - WELCHY
8
15:00
BORMANS LENNE - CUYPERSHOF SNUITJE
9
15:08
VANAKEN LIEN - VERA
10
15:16
MERCKEN ALEXANDER - WONDER
11
15:24
MERNIER MARTIN - ZOMERDIJK'S LILIAN
12
15:32
MERCKEN TIBAU - KLEINE BLIKSEM
13
15:40
VANDERHEYDEN SANDER - LOTJE
14
15:48
MERNIER JOANNE - ZOMERDIJK'S LILIAN
15
15:56
MAAS KOBE - PUCK
16
16:04
WERCKX EMIEL - PEPPA
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
16:12
16:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:12
VANDEWINKEL TESSE - RAPIDAS
2
16:20
STERKENS JAAN - BENNIE
3
16:28
HAELDERMANS DAAN - SAMSONITE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
13:00
17:32
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
DREEZEN CHLOË - MISSY
3
13:16
VERJANS MEINE - BLOOM
4
13:24
COX ELISE - ESCOMB JACKIE
5
13:32
REYSKENS LARA - DIDI
6
13:40
SMEETS ANNE-SOFIE - SNOETJE
7
13:48
VAN DEN RUL MAYA - MISSY
8
13:56
KELCHTERMANS LORE - WATERLAND'S SYLVESTER
9
14:04
VLIEGEN LOWIE - SPIRIT
10
14:12
SEVERYNS FIEN - TABITA
12
14:28
VLIEGEN TUUR - SPIRIT
13
14:36
THEUWIS ANNABEL - MOONFLOWER'S BIJOUX
14
14:44
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
15
14:52
BOSCH ALEXANDER - CHILO
16
15:00
DAS SAVENNAH - SWIFTY
17
15:08
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
18
15:16
PEETERS LUNA - DESTINY
19
15:24
VERMEULEN TIBE - TOPROCK CLEVER GIRL
20
15:32
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
21
15:40
TOELEN RUBEN - CASPER
22
15:48
LANSLOTS DIAZ - LIBERTY
23
15:56
EVENS BRITT - EURLY VAN DEN HEIKANT
24
16:04
KINABLE LILY - ELANO
25
16:12
ROYACKERS MILAN - TORNADO
26
16:20
SWENNEN BENT - PIPI
27
16:28
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
28
16:36
MAAS KOBE - SNOWY
29
16:44
BOONEN LITA - PRINCESSE
31
17:00
HEYLIGEN JADE - STAR
32
17:08
GEENS GEIKE - FLUPKE
33
17:16
DAS LIAM - ASTRID
34
17:24
HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
STERKMANS MANON - OSTARA B SCHUILENBROECK
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
16:44
17:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:44
VLEKKEN PAULINE - LASER VAN DE MEREYT
2
16:52
LEEN FREE - HP CELEGANCE
3
17:00
SWENNEN TINE - PIPI
4
17:08
SOORS LIEZE - ROOS
5
17:16
MERCKEN LINDE - CILLAARSHOEK'S APART
6
17:24
HAELDERMANS DAAN - JENNY
7
17:32
VAN TULDER MALINE - JOWOUT'S BLACKY
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
13:16
13:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:16
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
NULENS MICHELLE - SUNSHINE B
3
09:16
WERCKX EMIEL - RINGO STAR
4
09:24
JANSSEN YANA - YOUNA
5
09:32
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
6
09:40
VAN DEN RUL MAYA - GITO
7
09:48
WANS BETH - DYNASTY
8
09:56
VANDERHEYDEN ARTHUR - JETHRO
9
10:04
GEEBELEN LORE - MALTASHOF FALLON
10
10:12
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
11
10:20
VANSTRAELEN NIELS - PIKSIE VAN TINJERHOF
12
10:28
BLEYEN RHUNE - FILINI
13
10:36
SCHROYEN EMMA - KADINE V/HET BROECHENHOF D'07
14
10:44
DIDDEN MAREN - FLEUR
15
10:52
CREEMERS LOUISE - NAOMI
16
11:00
GEENS JANNE - SAMANTHA
17
11:08
AERTS ESTHER - AMALIA
18
11:16
VANDERHEYDEN ARTHUR - FIZZ
19
11:24
REYSKENS LARA - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
20
11:32
HAELDERMANS STAN - LINSEY
21
11:40
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
11:56
12:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:56
LOOS JADE - PIMMEKE
2
12:04
TORMANS YENTHEL - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
3
12:12
SWENNEN EMMA - SAM120
4
12:20
MICHELS XIBE - LIZZY
5
12:28
LEEN FREE - SPIRIT
6
12:36
BLEYEN RHUNE - LEONARD
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
13:32
14:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:40
GOORMAN ELLEN - SYDNEY
3
13:48
VAN DIJCK KATO - SILVI'S BOY
4
13:56
HAELS ANOUK - LORENZ
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
14:12
14:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:12
GEERITS FLORE - HETTY
2
14:20
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
13:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VANSTRAELEN NIELS - ASGARD
2
09:08
GEURTS JULIE - UMELIA-V
3
09:16
MEYERS SAM - CHICA
4
09:24
LEEN SIEBE - SHEIK
6
09:40
BOX BRITT - BRITT
7
09:48
VANSTRAELEN NIELS - CASPER
8
09:56
SCHROYEN KAAT - TONGERENHOF KORONA
9
10:04
GEURTS JULIE - LOBBY DES MARRONNIERS
10
10:12
DE BUSSCHOP SOFIE - TIGER W
11
10:20
VANDUFFEL ESTELLE - SPIRIT
12
10:28
CEYSSENS SOFIE - VALCO
13
10:36
WANS VIC - QAS VAN DE GROENHEUVEL
14
10:44
POLLARIS ELISE - KRANEVELD'S ALEXANDER
15
10:52
LEEN SIEBE - KAVALIEN
16
11:00
GEURTS JULIE - INDRA'S ECLIPS
17
11:08
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
18
11:16
DRESSELAERS KAIHLY - ZORRA
19
11:24
VAN HOUT IRIS - DIABLO
20
11:32
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
22
11:48
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
22
11:48
VERMEIRE BO - JOLY'S LIMONCELLO
23
11:56
SEVERYNS LODE - SPIRIT
24
12:04
VANHEUSDEN STERRE - TIM T
25
12:12
MICHELS DANTE - SHERATON
26
12:20
JANSSEN MARRE - ZARA
27
12:28
VERMEIRE JILL - GRACE
28
12:36
VERBAUWEN LORAN - JOËL
29
12:44
LOOS THORBEN - K. HOSTA
30
12:52
AERTS ESTHER - LUMINAHOF'S DANTE
31
13:00
MEEUS JILL - EQUITA
GEENS GEIKE - NOBEL VAN DE VONDELHOEVE
STERKMANS MANON - SPEEDY
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
BOSCH OLIVIER - SHELLY LEUNS VELD’S ELEGANT
3
09:16
LEEN FREE - NIKITA
4
09:24
VANDUFFEL ESTELLE - MARYWOOD'S IDOOL'S
5
09:32
VANDEBEEK LIEN - LUNA
6
09:40
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
7
09:48
WINTERS LINDE - OMAR
8
09:56
BLEYEN RHUNE - FLAME
9
10:04
BOSCH OLIVIER - DAPPER
10
10:12
WOUTERS LOUISE - CALYPSO
11
10:20
VERMEIRE BO - KANTJE'S FELICIO
12
10:28
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
13
10:36
KINABLE MAYA - WANNES
14
10:44
MATEOS NOÉ - PRINSENHOF'S BLACK MAGIC 'O'
16
11:00
BLEYEN RHUNE - BALOU VAN DE CLAEVERVALLEI
17
11:08
VAN TULDER MALINE - LEX
18
11:16
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
19
11:24
BOSCH OLIVIER - FANGIO
20
11:32
POUDERS ANISSA - PETITE BIJOUX VAN DEN HAAGAKKERS
21
11:40
SLEGERS SAARTJE - CITY BANKING
23
11:56
DE SAEDELEIR GREG - HANNES VAN DE DELTHOEVE
24
12:04
STERKMANS MANON - DAILA
25
12:12
MERCKEN JANNE - OTHELLO VAN HET DIJKHOF
26
12:20
GEERITS FLORE - BLIKSEM
27
12:28
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
28
12:36
BLEYEN MARIE-LAURE - IZOR VAN KAATHOVEN
29
12:44
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
30
12:52
KERKHOFS GIEL - KANTJE'S EMBER
LOOS JADE - BON JOVI
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
14:44
16:28
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:52
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
3
15:00
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
4
15:08
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
5
15:16
VLEKKEN NOEMIE - BLOKLAND'S CAROLA
7
15:32
GIJBELS PIETERNEL - ROLLS ROYCE VAN DEN HOEK
8
15:40
PEETERS LOTTE - FLOWER
9
15:48
BOOMS SIEN - DOLIONES
10
15:56
DAVITS ARIELLE - STERNS FEMKE
11
16:04
POUDERS ANISSA - SOCRATES OPTIMUS
12
16:12
KERKHOFS GIEL - FANCY
13
16:20
BLEYEN MARIE-LAURE - LIBERTY
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
16:28
17:16
Nr.
Tijd
Combinatie
3
16:44
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
4
16:52
WAUTERS JOSELIEN - ICARDO VAN HET BROECHEMHOF
5
17:00
MATEOS NÉNA - KUIKHORNSTER LEONARDO
6
17:08
HAELDERMANS LINDE - FIDJI VAN DE KEMPENHOEVE
05/07/2020 - ZPTL2001 - DRESSUURWEDSTRIJD HEUSDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots