{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
08:30
08:33
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
BILLEN SILKE - SCHWEPPES
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A4 (S)
09:30
09:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
08:33
08:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:33
VANDERHEYDEN SANDER - LOTJE
4
08:38
VANDEWINKEL TESSE - RAPIDAS
5
08:40
MERCKEN TIBAU - KLEINE BLIKSEM
6
08:42
MERCKEN ALEXANDER - WONDER
BORMANS LENNE - CUYPERSHOF SNUITJE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:50
09:59
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:53
SMEETS ANNE-SOFIE - FURY
6
09:59
MAES BRENT - SNOOPY
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
12:30
12:39
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:50
TIMMERMANS ROSALIE - FRANS
2
09:51
JANSEN AMBER - MELLAERS MOXY MELODY
2
12:31
VANAKEN LIEN - VERA
3
12:33
KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
4
12:35
MAAS KOBE - PUCK
5
12:37
STERKENS JAAN - BENNIE
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A3 (B)
08:44
08:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:44
HEYLIGEN JADE - STAR
4
08:49
VERJANS MEINE - BLOOM
5
08:51
BOSCH ALEXANDER - CHILO
6
08:53
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
7
08:55
SEVERYNS LODE - TABITA
8
08:56
KELCHTERMANS LORE - WATERLAND'S SYLVESTER
10
09:00
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
KELCHTERMANS GIEL - WATERLAND'S SYLVESTER
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A5 (B)
10:30
10:35
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
MAAS KOBE - SNOWY
3
10:33
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A6 (B)
11:30
11:39
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
2
11:31
LANSLOTS DIAZ - LIBERTY
5
11:37
SOORS LIEZE - ROOS
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
12:49
13:11
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:49
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
2
12:50
DAS LIAM - ASTRID
3
12:52
GEENS GEIKE - FLUPKE
4
11:35
KINABLE LILY - ELANO
4
12:54
LANSLOTS DIAZ - FARINA
5
12:56
LEEN FREE - HP CELEGANCE
7
13:00
HAELDERMANS DAAN - JENNY
8
13:01
VLEKKEN PAULINE - LASER VAN DE MEREYT
9
13:03
PEETERS LUNA - DESTINY
10
13:05
SWENNEN TINE - PIPI
11
13:07
MERCKEN LINDE - CILLAARSHOEK'S APART
12
13:09
VLIEGEN LOWIE - SPIRIT
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A5 (C)
10:35
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:35
VANDERHEYDEN ARTHUR - JETHRO
2
10:36
WANS BETH - DYNASTY
3
10:38
WERCKX EMIEL - RINGO STAR
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A6 (C)
11:39
11:42
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:40
AERTS ESTHER - AMALIA
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A7 (C)
13:21
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:22
MICHELS XIBE - LIZZY
3
13:24
TORMANS YENTHEL - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
4
13:26
BOMANS LINS - ELFIE FERRARI ENGELBERTUSHOEVE
5
13:28
VANDERHEYDEN ARTHUR - FIZZ
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse B (C)
14:35
14:55
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:35
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
2
14:36
JANSEN HANNE - BARRY
5
14:42
NULENS MICHELLE - SUNSHINE B
6
14:44
BLEYEN RHUNE - LEONARD
7
14:46
LEEN FREE - SPIRIT
8
14:47
SWENNEN EMMA - SAM120
9
14:49
VAN DIJCK KATO - SILVI'S BOY
10
14:51
MERCKEN JANNE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
11
14:53
BLEYEN MARIE-LAURE - INDRA D'INSEGOTTE
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A5 (D)
10:42
10:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:42
BOSCH OLIVIER - DAPPER
3
10:45
VAN HOUT IRIS - DIABLO
4
10:47
DE BUSSCHOP SOFIE - TIGER W
5
10:49
MEEUS JILL - EQUITA
6
10:51
SEVERYNS LODE - SPIRIT
7
10:53
BOSCH OLIVIER - FANGIO
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A7 (D)
13:30
13:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
MERCKEN JANNE - OTHELLO VAN HET DIJKHOF
2
13:31
VANDEBROEK LAUREN - HIND
3
13:33
DRESSELAERS KAIHLY - ZORRA
4
13:35
LEEN FREE - KAVALIEN
5
13:37
GEURTS JULIE - UMELIA-V
6
13:39
SLEGERS SAARTJE - CITY BANKING
7
13:41
WANS VIC - QAS VAN DE GROENHEUVEL
8
13:42
MEYERS SAM - CHICA
9
13:44
WOUTERS LOUISE - CALYPSO
11
13:48
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
12
13:50
GEENS GEIKE - NOBEL VAN DE VONDELHOEVE
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A8 (D)
14:02
14:25
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:02
VERBAUWEN LORAN - JOËL
2
14:03
BODE MARTHE-LOUISE - ROBBER VAN DE GROENHEUVEL
3
14:05
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
5
14:09
VANHEUSDEN STERRE - TIM T
6
14:11
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
7
14:13
GIJBELS PIETERNEL - SLANGENBURG'S ALEXANDER
8
14:14
VANDEBEEK LIEN - LUNA
9
14:16
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
10
14:18
JANSSEN MARRE - ZARA
12
14:22
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
13
13:52
LEEN FREE - NIKITA
13
14:24
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse B (D)
15:06
16:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:06
GEERITS FLORE - BLIKSEM
2
15:07
KINABLE MAYA - WANNES
3
15:09
KERKHOFS GIEL - KANTJE'S EMBER
4
15:11
POUDERS ANISSA - PETITE BIJOUX VAN DEN HAAGAKKERS
5
15:13
VANSTRAELEN NIELS - CASPER
6
15:15
GEURTS JULIE - INDRA'S ECLIPS
7
15:17
KUPPENS NICK - DIVA
10
15:22
VANDUFFEL ESTELLE - SPIRIT
11
15:24
CORENS JANA - PANACHE VAN DE NOORWATERINGSHOEVE
12
15:26
DE SAEDELEIR GREG - HANNES VAN DE DELTHOEVE
13
15:28
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
14
15:29
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
15
15:31
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
17
15:35
WITHOFS SOFIE - LUNA VAN 'T POISKESHOF
18
15:37
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
19
15:39
VERHEYEN SARAH - FOXY LADY
20
15:40
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
21
15:42
KERKHOFS GIEL - FANCY
22
15:44
HAELDERMANS LINDE - FIDJI VAN DE KEMPENHOEVE
23
15:46
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
24
15:48
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
25
15:50
GEURTS JULIE - LOBBY DES MARRONNIERS
26
15:51
VANSTRAELEN NIELS - ASGARD
27
15:53
GOORMAN ELLEN - KILKENNY
28
15:55
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
29
15:57
BODE MARTHE-LOUISE - ORCHID'S SANNY
30
15:59
LOOS THORBEN - K. HOSTA
31
16:01
VERMEIRE JILL - GRACE
LOOS JADE - BON JOVI
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
16:11
16:17
Nr.
Tijd
Combinatie
2
16:13
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
3
16:15
GEERITS FLORE - KAATJE
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse L (C)
16:27
16:43
Nr.
Tijd
Combinatie
2
16:29
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
4
16:33
VANSTRAELEN NIELS - PIKSIE VAN TINJERHOF
5
16:35
KUPPENS NICK - MISS SALLY
6
16:37
BLEYEN RHUNE - FILINI
7
16:39
LOOS JADE - PIMMEKE
8
16:41
HAELS ANOUK - LORENZ
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse M (C)
17:27
17:33
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:27
TIJSKENS LAURE - WELCO VAN FARASOHOF
2
17:29
VERHEYEN SARAH - SALLY
3
17:31
JANSEN FEMKE - BENTO
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse L (D)
16:53
17:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:53
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
2
16:55
WITHOFS SOFIE - KA VAN ORCHID
3
16:57
VLEKKEN NOEMIE - BLOKLAND'S CAROLA
4
16:59
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
5
17:01
BOSCH OLIVIER - SHELLY LEUNS VELD’S ELEGANT
6
17:03
LOENDERS LORE - PANTHERO
7
17:05
POUDERS ANISSA - SOCRATES OPTIMUS
9
17:09
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
10
17:11
VOSSEN MINNE - INJAS
11
17:13
VERMEIRE BO - KANTJE'S FELICIO
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse M (D)
17:43
17:47
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:43
LOENDERS LORE - LUNA
2
17:45
TIJSKENS LAURE - ELLA DE L'HUITRELLE
05/07/2020 - ZPTL2002 - SPRINGWEDSTRIJD HEUSDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots