{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
09:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BILLEN SILKE - SCHWEPPES
3
09:16
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
4
09:24
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
5
09:32
CREEMERS MARILYNE - VLEKKIE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:48
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:48
WERCKX EMIEL - PEPPA
2
09:56
MERCKEN ALEXANDER - WONDER
3
10:04
MERCKEN TIBAU - KLEINE BLIKSEM
4
10:12
VERBRUGGEN KYARA - HELMIE
5
10:20
MERNIER MARTIN - ZOMERDIJK'S LILIAN
6
10:28
MAAS KOBE - PUCK
7
10:36
VANDERHEYDEN SANDER - LOTJE
8
10:44
STIJVEN HAILEY - PEANUT
9
10:52
COX ELISE - ISABELLA
11
11:08
MERNIER JOANNE - ZOMERDIJK'S LILIAN
12
11:16
EVERTS FAYE-LINN - PRINS BEATLE
13
11:24
PEETEN LYNN - SPEEDY
14
11:32
KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
15
11:40
THEUWIS CHARLOTTE - WELCHY
16
11:48
BORMANS LENNE - CUYPERSHOF SNUITJE
17
11:56
VAN LAER KOBE - KANJER
18
12:04
MAES BRENT - SNOOPY
19
12:12
VAN GESTEL LOUISE - FEMKE
20
12:20
VANAKEN LIEN - VERA
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
12:36
12:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:36
VANDEWINKEL TESSE - RAPIDAS
2
12:44
STERKENS JAAN - BENNIE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VLIEGEN LOWIE - SPIRIT
2
13:08
DREEZEN CHLOË - MISSY
3
13:16
SMEETS ANNE-SOFIE - SNOETJE
4
13:24
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
5
13:32
KELCHTERMANS LORE - WATERLAND'S SYLVESTER
6
13:40
VERJANS MEINE - BLOOM
7
13:48
VAN DEN RUL MAYA - MISSY
8
13:56
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
9
14:04
VLIEGEN TUUR - SPIRIT
10
14:12
BOSCH ALEXANDER - CHILO
11
14:20
THEUWIS ANNABEL - MOONFLOWER'S BIJOUX
13
14:36
KINABLE LILY - ELANO
14
14:44
MAAS KOBE - SNOWY
15
14:52
HEYLIGEN JADE - STAR
16
15:00
HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
17
15:08
PEETERS LUNA - DESTINY
18
15:16
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
19
15:24
COX ELISE - ESCOMB JACKIE
20
15:32
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
21
15:40
EVENS BRITT - EURLY VAN DEN HEIKANT
22
15:48
ROYACKERS MILAN - TORNADO
23
15:56
SWENNEN BENT - PIPI
24
16:04
STEEGMANS LIZE - VALERIO
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
14:16
15:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:16
REYSKENS LARA - DIDI
4
14:40
LAMBRICHTS LIENE - DIVA
5
14:48
MERCKEN LINDE - CILLAARSHOEK'S APART
6
14:56
STEEGMANS CAS - VALERIO
7
15:04
SOORS LIEZE - ROOS
8
15:12
SWENNEN TINE - PIPI
9
15:20
LEEN FREE - HP CELEGANCE
10
15:28
VAN TULDER MALINE - JOWOUT'S BLACKY
11
15:36
LOOS SEPPE - ROEVENTERPEELHOEVE RICCO
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
11:50
12:06
Nr.
Tijd
Combinatie
0
11:42
VLEKKEN PAULINE - LASER VAN DE MEREYT
3
12:06
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VANDERHEYDEN ARTHUR - FIZZ
2
09:08
WERCKX EMIEL - RINGO STAR
5
09:32
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
6
09:40
AERTS ESTHER - AMALIA
7
09:48
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
8
09:56
BLEYEN MARIE-LAURE - INDRA D'INSEGOTTE
9
10:04
MOORS JELKE - KARLA
11
10:20
VANDERHEYDEN ARTHUR - JETHRO
12
10:28
CREEMERS LOUISE - NAOMI
13
10:36
VAN DEN RUL MAYA - GITO
14
10:44
REYSKENS LARA - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
15
10:52
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
16
11:00
BLEYEN RHUNE - FILINI
17
11:08
WANS BETH - DYNASTY
18
11:16
GEEBELEN LORE - MALTASHOF FALLON
19
11:24
SCHROYEN EMMA - KADINE V/HET BROECHENHOF D'07
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
11:24
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:40
LEEN FREE - SPIRIT
4
11:48
MICHELS XIBE - LIZZY
5
11:56
BLEYEN RHUNE - LEONARD
6
12:04
TORMANS YENTHEL - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
7
12:12
SWENNEN EMMA - SAM120
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
12:16
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:16
GOORMAN ELLEN - SYDNEY
2
12:24
VAN DIJCK KATO - SILVI'S BOY
3
12:32
HAELS ANOUK - LORENZ
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
12:48
13:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:48
GEERITS FLORE - HETTY
2
12:56
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
AERTS ESTHER - LUMINAHOF'S DANTE
4
09:24
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
5
09:32
MEYERS SAM - CHICA
6
09:40
UTEN EMILY - HEVEN
7
09:48
VERMEIRE JILL - GRACE
8
09:56
LOOS THORBEN - K. HOSTA
9
10:04
LAMBRICHTS LORE-ANN - SCAMPOLO
11
10:20
CEYSSENS SOFIE - VALCO
12
10:28
POLLARIS ELISE - KRANEVELD'S ALEXANDER
13
10:36
OOMS FLORE - BLITZ
14
10:44
MICHELS DANTE - SHERATON
15
10:52
TORMANS YENTHEL - ORCHID'S POPCO
16
11:00
SCHOTS CHRISTINA - JANNES
17
11:08
VANHEUSDEN STERRE - TIM T
18
11:16
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
19
11:24
VAN HOUT IRIS - DIABLO
20
11:32
LEEN SIEBE - KAVALIEN
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERBAUWEN LORAN - JOËL
2
13:08
SCHROYEN KAAT - TONGERENHOF KORONA
3
13:16
WANS VIC - QAS VAN DE GROENHEUVEL
4
13:24
GEURTS JULIE - HATTRICK WHITNEY
6
13:40
MEEUS JILL - EQUITA
7
13:48
VERMEIRE BO - JOLY'S LIMONCELLO
8
13:56
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
9
14:04
VANDUFFEL ESTELLE - SPIRIT
11
14:20
BOX BRITT - BRITT
12
14:28
GEURTS JULIE - INDRA'S ECLIPS
13
14:36
DE BUSSCHOP SOFIE - TIGER W
15
14:52
JANSSEN MARRE - ZARA
16
15:00
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
17
15:08
DRESSELAERS KAIHLY - ZORRA
18
15:16
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
19
15:24
LOOS ARNE - KHIIMORI
20
15:32
BOSMANS MAUD - NERO VAN HET HAZENPAD
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
12:00
13:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
GEERITS FLORE - BLIKSEM
2
12:08
BOSCH KATRIJN - DAPPER
3
12:16
KINABLE MAYA - WANNES
5
12:32
BLEYEN MARIE-LAURE - IZOR VAN KAATHOVEN
6
12:40
WOUTERS LOUISE - CALYPSO
7
12:48
WINTERS LINDE - OMAR
8
12:56
VERMEIRE BO - KANTJE'S FELICIO
9
13:04
DE SAEDELEIR GREG - HANNES VAN DE DELTHOEVE
10
13:12
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
11
13:20
PALMANS SIMON - BON VIVANT'S CONTELLO
12
13:28
MATEOS NOÉ - PRINSENHOF'S BLACK MAGIC 'O'
13
13:36
SLEGERS SAARTJE - CITY BANKING
14
13:44
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BOSCH OLIVIER - FANGIO
4
09:24
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
5
09:32
BOSCH OLIVIER - SHELLY LEUNS VELD’S ELEGANT
6
09:40
BLEYEN RHUNE - FLAME
7
09:48
KERKHOFS GIEL - KANTJE'S EMBER
8
09:56
VANDEBEEK LIEN - LUNA
9
10:04
LEEN FREE - NIKITA
10
10:12
VANDUFFEL ESTELLE - MARYWOOD'S IDOOL'S
11
10:20
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
12
10:28
BLEYEN RHUNE - BALOU VAN DE CLAEVERVALLEI
13
10:36
VAN DIJCK KATO - LADY
14
10:44
VAN TULDER MALINE - LEX
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:12
14:48
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:28
VLEKKEN NOEMIE - BLOKLAND'S CAROLA
4
13:36
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
5
13:44
BLEYEN MARIE-LAURE - LIBERTY
6
13:52
KERKHOFS GIEL - FANCY
7
14:00
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
8
14:08
PEETERS LOTTE - FLOWER
10
14:24
DAVITS ARIELLE - STERNS FEMKE
11
14:32
BOOMS SIEN - DOLIONES
12
14:40
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
14:56
15:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:56
WAUTERS JOSELIEN - ICARDO VAN HET BROECHEMHOF
2
15:04
MATEOS NÉNA - KUIKHORNSTER LEONARDO
3
15:12
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
9
14:16
GIJBELS PIETERNEL - ROLLS ROYCE VAN DEN HOEK
01/08/2020 - ZPTL2005 - DRESSUURWEDSTRIJD HOUTHALEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots