{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
LIBBRECHT GREET - IRTAGO Q VAN DE KWACHTHOEVE
3
13:16
THIJS SANNE - PIDALGO VAN BUWA
4
13:24
VANHOUDT SILKE - ROYALITY
5
13:32
BOGAERTS ZOE - JETHRO SOLO
6
13:40
HOUBEN RAF - QUICK SILVER VAN HET FARASOHOF
7
13:48
GIELIS LAUREN - DONNA
8
13:56
DE BRUECKER WENDY - CORDINO
9
14:04
COENEGRACHTS ELODIE - BASJE
10
14:12
PAESEN GWEN - TIC TAC
11
14:20
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
13
14:36
OZCAN SELINE - FIGURON
14
14:44
VERHOEVEN PETRA - LYBAR A
16
15:00
VANHOUT CHARLIEN - MARISMENO CI
18
15:16
MOONS ANN-MICHELLE - MONTY
19
15:24
LIBBRECHT NOA - BAILA Z
20
15:32
VANLOOK AMY - PRINCES
21
15:40
FRANCESCHINI ILANA - BIFFY
22
15:48
DE RIDDER ANNABELLE - MORIANE VAN ORSHOF
23
15:56
RUYMAEKERS CINDY - GUINNESS
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
15:06
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
DECKERS CARA - VELVET
4
13:54
BUTENEERS MILDRID - HASTA LA VISTA HC Z
5
14:02
MEUWIS LOTTE - VIOLA
6
14:10
SCHEPERS ELLEN - LADAULA
7
14:18
PAESEN GWEN - WILKE
8
14:26
DECLERCK JOHANNA - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
9
14:34
MOORS BRITT - INFERNO P
10
14:42
GOVAERTS TINA - DANGER
11
14:50
SIMONS MIRTHE - LORIETA VAN DE AMBACHTSHOEVE
12
14:58
JAEMERS INGE - QULANO
17
15:08
LEENAERS CHELSY - BRIGAND
PLUSQUIN MARINKA - BOGONDA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1-A
11:30
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
LEYSSEN MICHELLE - RUSSELLIDA
2
11:38
WAUTERS TORSTEN - SIR HENRICUS
3
11:46
CLAES TINNE - KARTOUCH VAN DE WINTERSHOEVE
4
11:54
BEX KATO - EVER DANCE
5
12:02
STERKMANS MANON - OSTARA B SCHUILENBROECK
6
12:10
SOORS DAISY - INAICA
7
12:18
MARX FEBE - CICERONE
8
12:26
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
9
12:34
SMITS VEERLE - HELLA VAN HET WILDENKAMP
10
12:42
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
11
12:50
SCHUERMANS ANNELEEN - CEBAN
12
12:58
LUNSKENS MIEKE - BUBBLICIOUS
13
13:06
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
14
13:14
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
15
13:22
HEYLIGEN BART - L'UNIQUE KARENINA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1-B
13:40
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:40
MOLENBERGHS LIESBETH - QUBERON VAN HET BEUKENHOF
2
13:48
KONINX JULIE - CACAO TORRELUNA
4
14:04
SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
6
14:20
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
7
14:28
OOMS AMY - LORD VAN HET WILDENKAMP Z
8
14:36
TIMMERMANS STEPHANIE - ESCOLIN
10
14:52
VERHEYEN PETRA - RIVER DANCE
11
15:00
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
12
15:08
KERKUM YVETTE LAURA - GENTLE FH
13
15:16
KONINX JULIE - DEJA VU ROYAL
14
15:24
MARTENS SOFIE - FORTUNATO UNO
15
15:32
SENDEN ALEXANDRA - EICHHOF'S WORLD OF ACTION
16
15:40
EERLINGS JARY - AROS VAN 'T LAAGEIND
17
15:48
VOS STEFFIE - ILLUSION
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
6
09:40
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
8
09:56
VAN HERK SANNE - UGENTO
9
10:04
PEREMANS KRISIA - BEAUTY-GRANDE VD HERENWIJER
10
10:12
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
11
10:20
MOLENBERGHS CAROLINE - BASHIR
12
10:28
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
14
10:44
VANGENEUGDEN HANNE - DASSIR GODOLPHIN
15
10:52
BOLLEN MIA - LEE ROY CAVA
16
11:00
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
17
11:08
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
18
11:16
MEERMANS KATLEEN - ILUNA
19
11:24
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
20
11:32
HAMERS LEANDA - LUNA
21
11:40
VAN SAMANG SIEN - KANKALIN
22
11:48
BLEUKX INE - BALOU
23
11:56
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
24
12:04
DE SCHUTTER LAURE-ANNE - FRĂśHLING
25
12:12
THAENS ELISE - DELFIEN RENOIR
26
12:20
NELISSEN LIENE - HAPPY PRINCESS
27
12:28
VANDE PAER SONIA - KASJMIR
HIJTS JINTHE - KAROS
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VANDE PAER SONIA - ARAGON
3
09:16
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
4
09:24
NIESSEN LIEN - JACKSON
5
09:32
VRANCKEN RUBEN - ANNABELLE Z
6
09:40
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
7
09:48
MEURS CINDY - HAPPY BOY VAN SINT-PAULUS
8
09:56
VAN DEN HOUT CORNELIS - EVOLTIG VAN HET LAAR
9
10:04
VANDEBOSCH MIRTHE - HAPPINESS.E.
10
10:12
VAN LINDT BRAM - PRINS POMPIDOU
11
10:20
WAGEMANS ANNELEEN - PEROLA VH WENTJE
12
10:28
VAN DAEL CLAIRE - ROYAL REGENT
13
10:36
VANDE PAER SONIA - BINGO
14
10:44
FOETS PIETER - ORINA VAN HET METTENHOF
15
10:52
FRANCOIS MIREILLE - KALIF
16
11:00
BROEKX ANJA - HELIOS
17
11:08
KELCHTERMANS ELYSE - UNTOUCHABLE
18
11:16
VANDEPUT ROBERT - JITZE VAN 'T EKKERSHOF
19
11:24
VAN SAMANG LOES - CHAMP
20
11:32
VAN LOOVEREN DIRK - GOLITA F
21
11:40
BEUTELS TINE - ALLISON
22
11:48
CEYSSENS TOM - MARCO VAN HET HOKSENT
23
11:56
JAGER LUNA - FAICO
24
12:04
JANSEN GWEN - NIAS F V/H BLEJANHOF
25
12:12
VAN VRIESLAND LONNEKE - KENTUCKY
26
12:20
WUIJTS AMBER - KAVAL H
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
EERDEKENS ANN - GAZELLE VAN DE BEUZERIK
5
09:32
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
6
09:40
GERIS WILLY - FIDAN 3
7
09:48
BORMANS LUTGARDE - KYLIE QUEEN
8
09:56
VANCEER LISA - TRIGAN D
9
10:04
CEUNEN JASPER - ERCAN VAN DE WEZELHOEVE
10
10:12
FOURNEAU ANNICK - JAMINA
11
10:20
DEBLIER ELISA - BALVE-B
12
10:28
MOLENBERGHS KATHLEEN - GALI UTOPIA
13
10:36
CEYSSENS JEANINE - ZILVERROOS
14
10:44
CEYSSENS NICO - KYRA
15
10:52
BOUCNEAU LIEKE - SIR DYNAMITE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
13:00
16:10
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:30
VAN LINDT BRAM - NITRO VAN DE SMETSHOEVE
6
13:50
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
7
14:00
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
8
14:10
VALKENBORGS MACHTELD - JUFFY 1 VAN HET EESTERHOF
9
14:20
WUIJTS AMBER - EVORA VAN STRAETERHOF
11
14:40
MOLENBERGHS LIESBETH - ORLONDY VAN HET BEUKENHOF
12
14:50
CLAES KRISTA - KWYNTO VAN HET YELLOWSHOF
13
15:00
VAN LINDT BRAM - ONIRIQUE AMOUR
14
15:10
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
15
15:20
VANGELOVEN JULIE - WISH
16
15:30
MOLENBERGHS LIESBETH - OGAMI VAN HET BEUKENHOF
17
15:40
SWINNEN CELINE - KAZZBURGA
18
15:50
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
19
16:00
SIMONS HANNE - SPIELLADY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
10:40
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:50
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
3
11:00
VALKENBORGS MACHTELD - HIDALGO 1 VAN HET EESTERHOF
4
11:10
COOMANS PAULINE - GUESS WHO
5
11:20
COENEGRACHTS TINE - EL GITANO VD PONDAROSAHOEVE
6
11:30
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
7
11:40
SOORS KATRIEN - JADA S
8
11:50
RASKIN CAROLINE - IDOOL LITA SW
9
12:00
KONINX JULIE - JUANITA
10
12:10
FOETS PIETER - MEREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
11
12:20
MEYSSEN TAHNEE - GLENN A
12
12:30
JAGER MANON - DER LORD
13
12:40
BOUSSE MYRIAM - SORICO
14
12:50
SCHEPERS JOS - JUNO B SCHUILENBROECK
15
13:00
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
10:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN MOER ANKE - IGGY B
2
09:10
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
3
09:20
SWINNEN CELINE - HYDRO HOENDRIKERVELD
4
09:30
JANSSEN LUC - IBELIM
5
09:40
VAN MOER ANKE - FOUFOU
6
09:50
COX BETTY - MANGOHALL VAN DE KAMPERT
7
10:00
KONINX JULIE - EMMERSON
8
10:10
SCHUURMANS HELEEN - MR. SPECIAL VAN DE KAMPERT
9
10:20
SWINNEN CELINE - IGOR
3
Ring 3: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G
12:44
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
02/08/2020 - ZRTL2005 - DRESSUURWEDSTRIJD HOUTHALEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots