{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
13:00
13:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BILLEN SILKE - SCHWEPPES
2
13:08
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
3
13:16
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
13:32
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:40
WERCKX EMIEL - PEPPA
3
13:48
MERNIER JOANNE - ZOMERDIJK'S LILIAN
4
13:56
THEUWIS CHARLOTTE - WELCHY
5
14:04
BORMANS LENNE - CUYPERSHOF SNUITJE
6
14:12
VAN LAER KOBE - KANJER
7
14:20
EVERTS FAYE-LINN - PRINS BEATLE
8
14:28
STIJVEN HAILEY - PEANUT
10
14:44
COX ELISE - ISABELLA
11
14:52
PEETEN LYNN - SPEEDY
12
15:00
KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
13
15:08
VANDERHEYDEN SANDER - LOTJE
14
15:16
MERNIER MARTIN - ZOMERDIJK'S LILIAN
15
15:24
MAES BRENT - SNOOPY
16
15:32
VAN GESTEL LOUISE - FEMKE
17
15:40
MAAS KOBE - PUCK
18
15:48
VANAKEN LIEN - VERA
SEVERYNS FIEN - WISKE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
12:12
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:20
VANDEWINKEL TESSE - RAPIDAS
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
13:00
14:52
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
DREEZEN CHLOË - MISSY
3
13:16
SMEETS ANNE-SOFIE - SNOETJE
5
13:32
VAN DEN RUL MAYA - MISSY
6
13:40
DAS SAVENNAH - SWIFTY
7
13:48
TOELEN RUBEN - CASPER
8
13:56
MAAS KOBE - SNOWY
9
14:04
SWENNEN BENT - PIPI
10
14:12
KELCHTERMANS LORE - WATERLAND'S SYLVESTER
12
14:28
HEYLIGEN JADE - STAR
13
14:36
EVENS BRITT - EURLY VAN DEN HEIKANT
14
14:44
BOSCH ALEXANDER - CHILO
15
14:52
BILLEN ANKE - JEROMMEKE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
13:00
14:52
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
PEETERS LUNA - DESTINY
4
13:24
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
5
13:32
THEUWIS ANNABEL - MOONFLOWER'S BIJOUX
6
13:40
COX ELISE - ESCOMB JACKIE
8
13:56
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
9
14:04
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
10
14:12
ROYACKERS MILAN - TORNADO
11
14:20
STEEGMANS LIZE - VALERIO
13
14:36
HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
14
14:44
VERJANS MEINE - BLOOM
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
13:00
14:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
REYSKENS LARA - DIDI
2
13:08
LEEN FREE - HP CELEGANCE
3
13:16
SWENNEN TINE - PIPI
4
13:24
VAN TULDER MALINE - JOWOUT'S BLACKY
5
13:32
STEEGMANS CAS - VALERIO
6
13:40
MERCKEN LINDE - CILLAARSHOEK'S APART
7
13:48
LAMBRICHTS LIENE - DIVA
8
13:56
BOONEN LITA - PRINCESSE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
14:04
14:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:04
VLEKKEN PAULINE - LASER VAN DE MEREYT
2
14:12
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
NULENS MICHELLE - SUNSHINE B
2
09:08
WERCKX EMIEL - RINGO STAR
3
09:16
JANSSEN YANA - YOUNA
4
09:24
BLEYEN RHUNE - FILINI
5
09:32
DE KOCK SVEA - QUEEN VAN DE LEEUW
6
09:40
VANDERHEYDEN ARTHUR - FIZZ
7
09:48
VAN DEN RUL MAYA - GITO
8
09:56
GEEBELEN LORE - MALTASHOF FALLON
9
10:04
REYSKENS LARA - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
10
10:12
VAES LIENA - MOONLIGHT
11
10:20
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
12
10:28
AERTS ESTHER - AMALIA
13
10:36
SCHROYEN EMMA - KADINE V/HET BROECHENHOF D'07
14
10:44
VANDERHEYDEN ARTHUR - JETHRO
15
10:52
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
11:08
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:08
LEEN FREE - SPIRIT
2
11:16
SWENNEN EMMA - SAM120
3
11:24
MICHELS XIBE - LIZZY
4
11:32
TORMANS YENTHEL - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
5
11:40
BLEYEN RHUNE - LEONARD
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
09:00
09:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
GOORMAN ELLEN - SYDNEY
2
09:08
HAELS ANOUK - LORENZ
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
09:24
09:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:24
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
POLLARIS ELISE - KRANEVELD'S ALEXANDER
5
09:32
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
6
09:40
MICHELS DANTE - SHERATON
7
09:48
MEEUS JILL - EQUITA
8
09:56
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
9
10:04
BOX BRITT - BRITT
10
10:12
SCHROYEN KAAT - TONGERENHOF KORONA
11
10:20
VERMEIRE BO - JOLY'S LIMONCELLO
12
10:28
VERBAUWEN LORAN - JOËL
13
10:36
DE BUSSCHOP SOFIE - TIGER W
14
10:44
LAMBRICHTS LORE-ANN - SCAMPOLO
15
10:52
UTEN EMILY - HEVEN
SEVERYNS LODE - SPIRIT
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
10:04
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:20
DILISSEN JULIE - SPIRIT FX
4
10:28
VANDUFFEL ESTELLE - SPIRIT
5
10:36
LEEN SIEBE - KAVALIEN
6
10:44
TORMANS YENTHEL - ORCHID'S POPCO
7
10:52
GEURTS JULIE - HATTRICK WHITNEY
8
11:00
CEYSSENS SOFIE - VALCO
9
11:08
OOMS FLORE - BLITZ
10
11:16
VAN HOUT IRIS - DIABLO
12
11:32
VERMEIRE JILL - GRACE
13
11:40
AERTS ESTHER - LUMINAHOF'S DANTE
14
11:48
LOOS THORBEN - K. HOSTA
15
11:56
DILISSEN JULIE - NIJEBERT'S GERRIAH
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VANDUFFEL ESTELLE - MARYWOOD'S IDOOL'S
3
09:16
PALMANS SIMON - BON VIVANT'S CONTELLO
4
09:24
WINTERS LINDE - OMAR
5
09:32
VANDEBEEK LIEN - LUNA
6
09:40
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
7
09:48
LEEN FREE - NIKITA
8
09:56
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
9
10:04
WOUTERS LOUISE - CALYPSO
11
10:20
BOSCH OLIVIER - FANGIO
12
10:28
BLEYEN RHUNE - FLAME
13
10:36
SLEGERS SAARTJE - CITY BANKING
14
10:44
KERKHOFS GIEL - KANTJE'S EMBER
15
10:52
BLEYEN MARIE-LAURE - IZOR VAN KAATHOVEN
16
11:00
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
17
11:08
BOSCH KATRIJN - DAPPER
18
11:16
VAN TULDER MALINE - LEX
19
11:24
BLEYEN RHUNE - BALOU VAN DE CLAEVERVALLEI
20
11:32
DE SAEDELEIR GREG - HANNES VAN DE DELTHOEVE
21
11:40
BOSCH OLIVIER - SHELLY LEUNS VELD’S ELEGANT
22
11:48
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
23
11:56
VERMEIRE BO - KANTJE'S FELICIO
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
11:08
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:16
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
3
11:24
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
4
11:32
VLEKKEN NOEMIE - BLOKLAND'S CAROLA
5
11:40
DAVITS ARIELLE - STERNS FEMKE
6
11:48
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
7
11:56
BLEYEN MARIE-LAURE - LIBERTY
8
12:04
KERKHOFS GIEL - FANCY
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
09:40
10:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:40
MATEOS NÉNA - KUIKHORNSTER LEONARDO
2
09:48
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
3
09:56
GIJBELS PIETERNEL - ROLLS ROYCE VAN DEN HOEK
09/08/2020 - ZPTL2007 - DRESSUURWEDSTRIJD GUIGOVEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots