{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE PAUW HANNE - TJITJI
LAMBRECHTS FLEUR - LIESBETH
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEN LINA - TILIAHOF GIPSY GIRL
DE PAUW HANNE - MICKY
GELUYKENS MITHE - POWYS SWIFT
TUYTELEERS NINA - PIAFFE
VAN DAMME FRANCIS - MANDY
VAN DESSEL TRISTAN - FENNE 06.00838
VERRYCKT LOUISE - A-JIRKA
VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
GODRIE CHARLOTTE - NIKA
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
BEN NAÏS ILIAS - NIKITA
COMPANIE KATO - GOUDLOKJE
DE CLERCK KOBE - PERLHOF SKYLINE
DE PAUW PIETER-JAN - PATTAYA VAN 'T NEERHOF
DE VADDER JOLIEN - ROXY
FAES LOTTE - JUMP-SON DE LA LOENA
GELUYKENS RUBE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
MATTHEUS NANOU - WATERLAND'S ALANYA
VAN DE ZANDE FEBE - LUIGI
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BEN NAIS ELEANORE - NIKITA
DOUWEN EMI - SKYLIGHT
LAUWERS ANNELORE - GOUDLOKJE
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DOUWEN JADE - EMIRAT TOUSSAINT
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
HERMANS LIESBETH - FAEY
LAMBRECHTS FLEUR - ROMIO VAN DE DELTHOEVE
MARDULIER CEANE - LADY III
OORTS LORE - SUMMER
VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
VAN DE ZANDE FEBE - FEE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
TUYTELEERS MAXIM - VANILLA
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOLLANSÉE LOTTE - JUUSTUM
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BUTS TESS - WENGELO'S SIKKO
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CAUWER HANNE - LEON VAN DE EDELE HOFSTEDE
GELUYKENS RUBE - PANDORA OPTIMA
MALISART MARTE - NOESKA
MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
SCHOENMAKERS INE - CANELLE DE XHORIS
SMITS GUUSJE - DIVA
VAN DE VOORDE JOLIEN - TEN ANKERS BOHONEY
VAN DE VOORDE JULIE - LEONARDO
VAN DE ZANDE IMKE - RAMONA
VAN MENXEL IMKE - LUCKY BOY
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLOY AMÉLIE - PAINT HOF TER ZEEDYCKE
DIERCKX YENTHE - QUASIMODO D'HOGE RIELEN
GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
MARIËN CARO - HASSING'S KAGERA
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
SCHEURWEGS AXELLE - CASSINI
VAN DE ZANDE IMKE - LEUNS VELD'S CHANELL
VAN DEN HEULE JANA - LAMERINO
VERBIST LOTTE - MISS-BEAUTY VAN HET BRUULHOF
VERLINDEN CHARLOTTE - JANA DE BERLOTT
VERLINDEN CHARLOTTE - ORCHID'S NEPTUNES
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
HENS LOTTE - PEPSI
VERLINDEN SARAH - ORFEE VAN DE GROENHEUVEL
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BUTS TESS - JOLY'S FAIRPLAY
DE CLERCQ JENS - CHAMPION'S DOUBLE
HENS LOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
04/07/2020 - ZPTA2021 - KONTICH DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots