{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DENS GIEL - TRISTAN
DENS LINE - TRISTAN
GEUDENS JOREN - LOTJE
HELSEN SIEL - LUNA V/H BUYTELSHOF
SAS NIEKE - LADY
SEGERS MARIE - LOTTE
URKENS WOUT - APOLLO
VAN ELSEN JOLIEN - JUNIOR
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
VERWIMP EMMA - PRADA
VISSERS JANA - TOONTJE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BREUGELMANS LENTEL - LANGE VOREN SARA
CUINEN OONAGH - CAMILLE VAN DE KIEVIT
LAMBRECHTS LOES - ROBBY
MEGANCK MEREL - RUFUS
MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
MERTENS OLIVIA - VLEKJE
PEETERS STIG - QUINCY
ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
SAS NIEKE - DUMPIE
SMETS TILLE - HONEY BEE'S JOCREMO
VAN DE CLOOT MAÏTÉ - PONNEKE
VAN DE VEN LOBKE - STEVENS PRIDE
VAN HEESWIJK MEGAN - JOY
VAN HOEF KAAT - SPOOKEY
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
WILLEMSE NORE - AVENIT'S TYARA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
BUTS STAN - PABLO
VAN DE PUTTE AMELIE - FLICKA
VANDERREYDT MEG - PHANETTE'S GLYNNSTER
VERHULPEN LORE - BEAUTY
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BROSENS YESSE - VALENTIJN
DANEELS LORE - CEASAR
DEBUECKELAER DIEUWKE - MAGIC SHEEZA LADY
HELSEN TIES - WITTE
KUIJLAARS TOBI - KIRA
KUIJLAARS TOBI - SENNA
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
MOORKENS JUNE - FEMKE
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
SMETS NORAH - JAEPELOU
TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
URKENS WOUT - CADET
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
VAN HAAREN NOOR - GERJO'S HOEVE DENNIS
WILLEMS TESS - INDY
WILLEMSE NORE - PALLIETER VAN HET ROZENDAELHOF
WILMS LOTTE - FLEUR
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BIJNENS RENSKE - BEAUTY
DE COCK MATIS - SEPPE
DONCKERS DANIQUE - PIETERTJE
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
HERMANS ZOË - PRINSES
JANSENS MATTS - TWAN
LËEN AYLA SOFIE - MAGNUM
LËEN AYLA SOFIE - PIPO
SEGERS STIJN - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
VAN ELSEN JOLIEN - LENIE
VAN HEESWIJK MEGAN - LANGEVOREN JOHFULL
VAN HERK JASPER - TOM
VER BRUGGEN DIANA - YENTHE
VERMEULEN ODIEL - ODILLE II
VERVECKEN ROOS - CARIENTJE
VERWIMP EMMA - DEWI
WILMS TESS - FULNAHO'S LOEKIE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BENS LOUISE - QUI - VIVE
GEUDENS JARNE - UTOPIA
LAENEN GITTE - VERA
MERTENS ANNA - INKIEPINKIE
SMETS TESSE - IRIS VAN DE HEUVELBERG
TOELEN FRAN - ROXANNE
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
VAN MIERT LIEN - IGOR
VAN ROMPAEY BRENNE - BOEFER
VANDERREYDT MEG - MARIBELL
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
VERSTAPPEN JANNE - MAESTRO
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DAEMS KATO - BELL
DANEELS THOMAS - FLOR
DE RIDDER AXL - BONNIE
DENS GIEL - SUNNY BOY
KOPPEN ALICIA - TOBIAS
MICHIELS ELLA - MAYA VAN HET KLAVERTJE
VAN DE VENNE JAY - APPLE CANDY
VAN DE VENNE JAY - LUNA
VAN DEN HEUVEL YINTHE - MEMPHIS MOSCAN
VAN DESSEL LIMME - PRESTIGE VAN DE WACHEMSHOEVE
VAN GILS FREDERIQ - SAMMIE
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
VANDERREYDT FEBE - ENJOY
VANDERREYDT MEG - SPRINTER'S ELLI MAY
WELLENS YANA - GALAXY
WITTEVRONGEL TOOR - ELIAS
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
BREUGELMANS LAURA - FRITS
LAENEN STINA - O'LIVIA D.J.
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
ROEFS JACOB - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
VAN ELSEN WARRE - VICKY
VAN HERCK LAURA - HEIDE'S BERG TREASURE
VAN ROMPAEY JINSE - DAVIDA VAN DE EINDHOEVE
VERSTAPPEN JOSSE - EASY
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSSCHAERTS FEBE - TWIX
VERSTAPPEN JANNE - NICK
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
VERSTAPPEN NOOR - ESPERADO
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CAEMS KIANA - ROXANNE
CLAES LUNA - EBRO
DAMEN JONAS - KING DIAMONT
DAMEN NENA - DANNY B
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
LAENEN ROMY - SKY
LUYTEN HAILEY - HENKY
LUYTEN HAILEY - TINKA'S PEARL
MEYNEN NORA - BRAVO
STOFFELS NORE - CHICO
VAN BALEN LORE - DOMINGO
VAN DE VEN JULIE - BLYMAR
VAN DE VEN LOBKE - ALD FEART'S WENDA
VAN DE VENNE JAY - VELINA
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
VAN HOEF SIEN - KATINKA
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
VERWIMP ELISE - LUMINAHOF'S LAUREN
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DEIGHTON HANNAH - CECIEL H
DOS SANTOS EMY - MONTINI
FOETS SARI - BERGS-SEP
GEUDENS JARNE - KLAVERTJE CHARACTER
HELSEN STIG - BONO
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
HENDRICKX VALERIE - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
PIEDFORT JOZEFIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
PIEDFORT JOZEFIEN - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
SICCARD MILLIE - RATHNAGREW HARRY
SMETS ANDY - KANTJES LORENZO
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
VAN BERGEN FRAN - FE
VAN DER BORGT NIELS - EMMA T.M.
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
VERSTAPPEN JOSSE - DIOR JV VAN DE KORENMOLEN
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BAETEN LARA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
FRANSEN DELANA - BANTRACH STACEY
FRANSEN DELANA - BURNFORD WALKMAN
GOEDONS KIMBERLY - DACO VAN HET WILSHOF
LAURIJSSEN CLAIRE - CHANEL
MERTENS MART - ELVIRA
RENDERS TESSA - NADINE
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
VAN ELSEN KATO - GILENKA
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
VAN ROMPAEY JINSE - FLORIAN
VAN TICHELT LIEN - SPLENDID
WITTEVRONGEL LOUISE - KANTJE'S BUNZER
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BORGHS RINDERT - GOLDWIND EMPIRE'S PLEASURE
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
HEYLEN ANOUK - MIKEL
JANSSENS ALINA - MISTIQUE
LAENEN MELANIE - FRODO
LAENEN ROMY - BONBON
PEETERS STIEN - DJANGO
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
STERCKX FLEUR - ORCHID'S SANDOKAN
VAN DER BORGT SAM - JANTINA
VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
VERBIST VALENTINE - SNIPPELING LADY
WYNANTS JANNE - GIRL'S CORA
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DAMS YADE - SILVERTOWN'S SHINTA
JACOBS MEREL - KARANDASJ “B” V/H JUXSCHOT
JANSSENS ELISE - OUTRICK VAN BLOMMERSCHOT
VAN DEN EYNDE ANNA - LIZELSHOF MAYFLOWER 450
VAN DER AUWERA AXANA - MATRIX VAN HET KLAVERTJE
VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
VAN LOY KAAT - HATTRICK TRACEY 20082303
VERBIST KAYLA - CINDER
VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
HOFKENS AMBER - KARAMBA
NEVELSTEEN SAAR - ROLEX
PEETERS AMBER - WOLDSTREEK'S ROBIN
VAN GORP NISSE - QINTOS VAN DE DELTHOEVE
VAN HEMELEN JULIE - KULBERG'S LANCELOT
VAN HEMELEN JULIE - ONTARIO'S ULSALINA
VERSTAPPEN NOOR - ANJERSHOF NIKKI
VERSTAPPEN NOOR - KANJER VAN ORCHID'S
04/07/2020 - ZPTA2022 - ARENDONK DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots