{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A3 (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
EELEN ROOS - WALDO VROY
KENIS CIS - ELZENHOF FABIOLA
STRIJBOS LENTHE - SAMMER
VAN DEN BUYS LEON - STORM
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A5 (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
CHRISTIANEN KATO - ARKO
GEYSEN DILLE - CHOU CHOU
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (A)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN FERRE - LAIKA
ADRIAENSEN MAX - JOERY
BUIKS RUNE - JULIAN
GEYSEN ANOUK - WATERLAND’S SAMIRA
GEYSEN WITSE - CHOU CHOU
LENCHANT RANA - ORCHID'S TRIXIE 520092593
MEYVIS LIEN - ALADIN VZ
SANDERS LUNE - CASANDRA
VAN DEN WEYGAERT MILAN - FANOEK
VAN DIJCK LENKE - FLOWER'S HOEVE VIOLET
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BROKKEN LOUISE - PRINCES
DE HOON UTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
JANSEN INES - FELICITY VAN DE DELTHOEVE
VAN WESENBEECK TUUR - SAARTJE
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A4 (B)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BARANOWSKI GILIA - LARS
MASURE MIRTE - KLAZIEN
VAN LOMMEL JITSKE - CHINOUK
VAN STEEN KAREL - SPIRIT
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A5 (B)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
KLEEREN YARA - HAPPY BOY
PANS LENTEL - AMIKA
STRIJBOS LENTHE - QUALITYFINGER
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A6 (B)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN GINNEKEN TIBE - ROATERSHOEVE'S AMBER
VAN LOOVEREN LARA - LIBERTY
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse B (B)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN BO - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
ADRIAENSEN MAX - RAKKIE
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
DECKERS FLEUR - SIR FALCO
FRANKEN THIBO - PEBBLES
GEYSEN ANOUK - HIAWATHA
HEYLEN ELENA - LUNA
KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
VAN WESENBEECK LODE - IVE VAN DE DELTHOEVE
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A4 (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A6 (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
CHRISTIANEN LORE - DE HALGOREN VIVACÉ
MEYVIS LIEN - VIVALDI VAN DE KEMPENHOEVE
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING LORE - LOBKE
JANSEN LAURINE - CHICO
MASURE AMBER - SITSINGEN THISTLE
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
KLEEREN YONI - MAX
VAN LOOVEREN JINTHE - MAGIC
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A5 (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DECKERS FLEUR - UNO VAN 'T MIENTJE
SCHROOYEN SANDER - SPRING DREAMS OLYMPIA
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A6 (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING MEREL - ZAFIRO (VALKO)
LENCHANT RANA - ROMY B2
SCHROOYEN SANDER - Helios (BLANCO)
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A7 (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
SCHROOYEN SANDER - CARNABOY VAN DE MARSWEG
VAN DIJCK JOPPE - VIVI VAS-Y
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BEYERS FRÉDÉRIQUE - JÜR V/D WEZELSE HEIHOEVE
BUIKS RENSKE - WINSOME 'S DAYENNE
VAN STEEN STAF - EVENBOER'S DENNY
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse B (D)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING MEREL - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
BRASPENNING MEREL - TINKA VAN 'T HOLLANDHOF
BUSCHMAN ARNE - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
COECKELBERGS EVY - WITHOF'S DIVA CHARISMA
COENEGRACHTS SOFIA - DONNA
FRANKEN KIRSTEN - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
GEYSEN BJARNE - TWILIGHT VAN DE VRIJBOSHOEVE
GEYSEN BJARNE - VICTOR VAN DE GROENHEUVEL
GYLES JILL - HARLEY DAVIDSON
HOPPENBROUWERS EMILY - CORNE'S HEIDY
MERTENS LISSE - MOJITO
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
SANDERS LUNE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
SIPS LORE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
SNIJDERS LARS - LUMINAHOF'S HAILY
VAN BAVEL AMBER - NIKITA
VAN DE MIEROP JOS - TESSA VAN DE VRAAGHEIDE
VAN DER STRAETEN MAAIKE - RIVELA VAN DE HEYVELDEN
VAN HOECK INE - VENTJE VAN 'T STEENPAAL
VAN HOECK JOPPE - QUILANA
VAN LOOVEREN JASPER - IRIS 20092424
VAN WESENBEECK PAULIEN - PRONK STABLES HOME CREATION
VANDERBRUGGEN LEONIE - BENGEL VAN DE KAPEL
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse L (B)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN BO - MICKEY
COENEGRACHTS SOFIA - JABBEDABBEDOE VH ROZENDAELHOF
DECKERS FLEUR - SIR FALCO
FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
FRANKEN THIBO - TWENTY ONE - LJ
GEYSEN BJARNE - BOOMER
GEYSEN WITSE - TOUS VENTS OPTIMUS
KENIS SIEN - KORTEHOEVE'S MAX
MEYVIS JULES - IGOR
VAN LOOVEREN JINTHE - OLLEKE BOLLEKE
VAN LOOVEREN LEX - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
VAN STEEN RIK - SPIRIT
VAN STEEN STAF - MISTY DEE
VAN WESENBEECK PAULIEN - SAARTJE
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
KLEEREN YARA - INDY
VAN STEEN RIK - YOU CAN DO IT
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN LOOVEREN ELIEN - JOLY'S JOKE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse L (D)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
KLEEREN YARA - GOODWAY
KLEEREN YONI - ROCKY
MERTENS LANDER - PRINCESS VAN DE VRAAGHEIDE
MEYVIS JULES - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
ROMBOUTS LOTTE - TINA VAN 'T HEIHOEFKE
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
SNIJDERS LARS - NANNI 83
VAN DIJCK JOPPE - LARS
VAN HOECK INE - LOVELY SURPRISE
VAN HOECK JOPPE - GREECE
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse M (D)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING BERRE - OKKI
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
FRANKEN EVELYNE - ROX VAN DE NOORDHEUVEL
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
VAN DE MIEROP JOS - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
VERMEIREN LENA - RAYA VAN PRINSEVELD
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
4
Ring 4: STIJL Klasse L (B)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN BO - MICKEY
COENEGRACHTS SOFIA - JABBEDABBEDOE VH ROZENDAELHOF
DECKERS FLEUR - SIR FALCO
FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
FRANKEN THIBO - TWENTY ONE - LJ
GEYSEN BJARNE - BOOMER
GEYSEN WITSE - TOUS VENTS OPTIMUS
KENIS SIEN - KORTEHOEVE'S MAX
MEYVIS JULES - IGOR
VAN LOOVEREN JINTHE - OLLEKE BOLLEKE
VAN LOOVEREN LEX - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
VAN STEEN RIK - SPIRIT
VAN STEEN STAF - MISTY DEE
VAN WESENBEECK PAULIEN - SAARTJE
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
KLEEREN YARA - INDY
VAN STEEN RIK - YOU CAN DO IT
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN LOOVEREN ELIEN - JOLY'S JOKE
17
Ring 17: STIJL Klasse L (D)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
KLEEREN YARA - GOODWAY
KLEEREN YONI - ROCKY
MERTENS LANDER - PRINCESS VAN DE VRAAGHEIDE
MEYVIS JULES - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
ROMBOUTS LOTTE - TINA VAN 'T HEIHOEFKE
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
SNIJDERS LARS - NANNI 83
VAN DIJCK JOPPE - LARS
VAN HOECK INE - LOVELY SURPRISE
VAN HOECK JOPPE - GREECE
16
Ring 16: STIJL Klasse M (D)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASPENNING BERRE - OKKI
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
FRANKEN EVELYNE - ROX VAN DE NOORDHEUVEL
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
VAN DE MIEROP JOS - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
VERMEIREN LENA - RAYA VAN PRINSEVELD
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
25/07/2020 - ZPTA2056 - WUUSTWEZEL SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots