{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
09:00
09:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SOONTJES MAGALIE - LINOLA 201630007
2
09:02
BEVERS MARLIES - KYRA DE LA DRIE
3
09:04
AERTSEN LEONIE - CARRE VH MEZENHOF Z
4
09:06
BECKWÉ NAOMI - JEFFERSON
5
09:08
BRUGHMANS KELLY - QUINTINA Z
7
09:12
SIMONS GAUKE - QARIZARD
8
09:14
VAN DEN BOGERD JOYCE - QUANTICA VAN DEN BERG
9
09:16
NAETS MIRTHE - QUARASCO VAN DE MOLENBERG
10
09:18
NUYTEMANS DANNY - HELLA VAN DEN BOSDUIN (BLANCO)
11
09:20
VERMEIREN MARGRIET - LEONIE VAN PERBEEMD
12
09:22
AERNOUTS JURGEN - QUICKSTAR V/D DRIE LINDEN
13
09:24
BARTHOLOMEEUSEN WIM - QUALITY DAIMOND
15
09:28
GEERTS JEROEN - QUISALLE
16
09:30
VETS BERTEN - PAREL VAN DE KROON
17
09:32
VAN OPDORP SEPPE - PRECILA VAN HD
18
09:34
VAN DEN BERGH LORE - KILANA VAN 'T BERLOFHOF
19
09:36
MEYVIS LOUISE - LUYINDULA VAN D'HOEVE
20
09:38
HOFKENS NIEKE - EXPORT DK Z
21
09:40
AERTSEN LEONIE - QUINESSE DE NICE VAN ‘T BUTCHERSHOF
22
09:42
LAURIJSSEN JANA - CRESPADA Z
23
09:44
VAN DINTER PAULINE - STAYERHOF'S ROSIE
24
09:46
BEVERS MARLIES - QUATRE COEURS CAPRONI DH Z
25
09:48
BARTHOLOMEEUSEN WIM - QUANTIMO DE KATAPULT
26
09:50
VAN DEN WEYGAERT JONIE - PETRA VAN DE KANTWEG
27
09:52
MERTENS GERT - QUE LINDO DOMM
28
09:54
BRUYNEN DENISE - QUARILEINE VAN HET GROESHOF
29
09:56
SOONTJES MAGALIE - BRAHM FORLANI Z
30
09:58
BECKWÉ NAOMI - MELLIE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:04
11:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:04
DE VYLDER LYNN - BABYLONE D'AZUR
2
10:06
AERNOUTS KRIS - QUADRUPPEL VAN ' T KLATERVEN
3
10:08
AERNOUTS JURGEN - LE CORNET HEIKANT
4
10:10
SANDERS LODE - JARCEL DE LALOENA
5
10:12
KONINGS DANIELLE - SEA BISCUIT Z
6
10:14
LEENAERTS STEF - QATAR VAN D' OUDE PASTORY
7
10:16
OOMS LIEVE - NAMÊCHE VAN HET TRICHELHOF
8
10:18
SIPS YENTE - NELLEKE VAN DE RENTHOEVE
9
10:20
VAN DIJCK MIRTHE - IMINKA
10
10:22
GEERTS JEROEN - QUILENKAN G
11
10:24
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PANDORA VAN DE LEEUWERK
12
10:26
VAN LOOVEREN DIMITRY - QILANA
13
10:28
BEVERS LENA - CADAN VD HEIEINDE Z
14
10:30
BULENS XENIA - HALINA VAN DE DYKHOEVE
15
10:32
DE VYLDER LYNN - KUBAN L'AVENIR
16
10:34
ROMBOUTS TINNE - DELISE VAN DE WATERING
17
10:36
BRUNSON ILSE - JIRKA VAN 'T ZWARTHOF
18
10:38
VAN LANDEGHEM SOPHIE - OCUS POCUS V/D MEREYT
19
10:40
KENIS STIEN - JIMMI
20
10:42
MERTENS PAULIEN - CALPE Z
21
10:44
VAN BROEK MORGANE - FARITA
22
10:46
GODRIE YMAANI - I'STAR BEE
23
10:48
DRIESEN GERT - KAPRICE
24
10:50
DE JONG SALLY - GODZILLA E
25
10:52
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
26
10:54
VAN LAERHOVEN LAURENS - OXFORD
27
10:56
MEYVIS LOUISE - LUCKY'S CHARM
28
10:58
AERNOUTS KRIS - QUANTRO VAN ' T KLATERVEN
29
11:00
VANDEWEYER WIM - JABLINE VAN HET GROESHOF
30
11:02
OOMS LIEVE - NOTCHA VAN DE STAPELHEI
31
11:04
GEYSEN LOUIS - QUASIM
32
11:06
MATTHYSEN LAURENS - QUELLE PRINCESSE 55
33
11:08
PEETERS IMKE - CADELL Z
34
11:10
VAN OLMEN DORIEN - QUINN VAN BERKENIJS
35
11:12
HOFKENS AMKE - HAYA VAN DE BLOKVENHOEVE Z
36
11:14
VERMEIREN ELISE - QUANTOLINE - V
37
11:16
VERMEIREN LENA - EVITA VAN PERBEEMD
38
11:18
STES HANNE - QILOT OF BALLMORE
39
11:20
SANDERS LODE - JAGUAR DE LALOENA
40
11:22
AERNOUTS JURGEN - TOULOUSE DU FORET Z
41
11:24
VAN DEN WEYGAERT JONIE - LIRANO VAN 'T HILLOHOF
42
11:26
LAURYSSEN GUY - ORTENSIS L
43
11:28
VAN DINTER EMILIE - VICKIES LASS
44
11:30
MERTENS PAULIEN - QUDO
45
11:32
GEERTS JEROEN - Q - LOTTIE DE W&S
46
11:34
MERTENS PAULIEN - QUDO
47
11:36
VAN BROEK MORGANE - ENAK DELA COUR
48
11:38
LEENAERTS STEF - QADIRA VAN DE CAPPELAKKER
49
11:40
ROMBOUTS STIJN - OTHELLO VAN DE SCHAGGELHOEVE
50
11:42
AERTS WILLEM - URADO DE MARNIERE
51
11:44
AERNOUTS NATHALIE - QUINTOUCHA VD
52
11:46
AERNOUTS WOUTER - QUWENTA
53
11:48
WILLEMSEN VINCENT - QUDEXI VAN 'T VENNEHOF
54
11:50
WILLEMSEN ANTON - QUIRINE VAN 'T VENNEHOF
55
11:52
VANLOMMEL BO - JEWEL
56
11:54
SWAENEN LAURA - ACCERTANTE
57
11:56
AERNOUTS KRIS - QUINQUINA VAN 'T KLATERVEN
MATTHYSEN LAURENS - QUELLE BELLE 55
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
12:06
14:46
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:08
BRUYNEN DENISE - OYRANO VAN HET GROESHOF
3
12:10
DE WOLF FRAUKE - KARIDA VAN DEN AARD Z
4
12:12
HOFKENS MAAIKE - UNIEK
5
12:14
MERTENS PAULIEN - APRIL N Z
6
12:16
OOMS LORE - HASSE VAN DE POLDERHEIDE
7
12:18
VAN OPDORP TINNE - JASGOW VH MERELSNEST
8
12:20
GOETSCHALCKX NIEKE - DISAURA
9
12:22
GEENS GITTE - KELIENA
10
12:24
BROSENS KAAT - CARTINA Z
11
12:26
AERNOUTS JURGEN - PIPPA F
12
12:28
VOERMANS EVELINE - PHAR LAP V/D LEEUWERKHEIDE
13
12:30
GEERTS ANNELIES - CIDENA
14
12:32
SIPS YENTE - FHILKE'S
15
12:34
HAVERMANS VALERIE - O' BELLE VAN HET CAPPELLEVELD
16
12:36
RIGOUTS STEF - ELENJA
17
12:38
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
18
12:40
VAN MECHELEN JANNICK - RUMBA DE L'EPINE
19
12:42
VAN LOOVEREN JOPPE - NESQUICK V/D MEREYT
20
12:44
VAN LOOVEREN SIEBE - KWATRA V/D MEREYT
21
12:46
VAN LOOVEREN SOFIE - LOLYPOP VAN DE MEREYT
22
12:48
VAN BEIRENDONCK LOTTE - AMUSE D'OR
23
12:50
VAN LOOVEREN DIMITRY - OKIDOKI
24
12:52
BROSENS LIEKE - GARSON VAN DE ZIELENBERG
25
12:54
VERMEIREN ELKE - PEPPER VAN DE KLEYN HEYDE
26
12:56
SANDERS LODE - HOTJIK
27
12:58
STES HANNE - NESS OF BALLMORE
28
13:00
VERMEIREN DRIES - HELENA VAN PERBEEMD
29
13:02
VERMEIREN STIEN - JOLIE VAN PERBEEMD
31
13:06
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
32
13:08
AERNOUTS DIETER - PRINCES VAN 'T ACHTERHOF
33
13:10
AERNOUTS NATHALIE - HUWENTA
34
13:12
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
35
13:14
VAN THILLO SIMON - PALLADIO VT
36
13:16
VAN MECHELEN JANNICK - PETROUSHKA JR
37
13:18
AERNOUTS JURGEN - PIXIE F
38
13:20
BROSENS ELLEN - FOBLESSE V BAREELHOF
39
13:22
VAN KEER ELS - ONE OF JOOP111 VAN DE MOLENBERG
40
13:24
GEERTS JEROEN - PILOTINAR-V.H.
41
13:26
LEENAERTS LOES - ONDIATA
42
13:28
LEENAERTS STEF - PACIFIC
43
13:30
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
44
13:32
VOETEN MARK - LAVIGNE Z
45
13:34
BROSENS LIEKE - CASSANDRA VAN HET HEIEINDE Z
46
13:36
VAN LAERHOVEN AXELLE - ILYA VAN HET ETTINGENHOF
47
13:38
KENIS BEN - OLIVIER VAN HET KRUISBLOKHOF
48
13:40
AERNOUTS KRIS - ON THE ROCKS VAN 'T KLATERVEN
49
13:42
VAN DIJCK GITTE - NEVER AGAIN V/D BEERSEHEIDE
50
13:44
VINCKX DIRK - CHATALINE VAN DE MARSWEG Z
51
13:46
BARTHOLOMEEUSEN WIM - ORANKA VAN DE LEEUWERK
52
13:48
PLEYSIER JOHAN - OBAMA VAN DE GOORBOSSEN
53
13:50
DE KONINCK KLAAS - BACARDI COLA Z
54
13:52
WILLEMS JADE - CHARMING DANCER
55
13:54
VERMEIREN NELE - OMILIA
56
13:56
AERTS JOZEF - BUSBY BABE DB Z
57
13:58
LAURYSSEN GUY - POLONIS L
58
14:00
MERTENS PAULIEN - KAMPUS VAN 'T HEIKE
59
14:02
LAURIJSSEN PAUL - DAKARIO Z
61
14:06
SNOEIJS KOEN - IMPRESSA
62
14:08
VAN HERCK ALEXANDER - JURA
63
14:10
AERNOUTS JURGEN - OSCAR V/H HULSTENHOF
64
14:12
SMISAERT LYSANNE - LAIS VAN HET BURKELHOF
65
14:14
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
66
14:16
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
67
14:18
VAN LOOVEREN ROEL - SO NICE VAN DE HACIENDA Z
68
14:20
SCHELLEKENS MAUD - PAX
69
14:22
BARTHOLOMEEUSEN WIM - OCORDY VAN DE LEEUWERK
70
14:24
GEERTS JEROEN - PADDINGTON VD
71
14:26
VAN TILBURG NICO - PORTLAND VT
72
14:28
KENIS BEN - LARS VAN DE HOENDERHEIDE
73
14:30
AERNOUTS DIETER - PYRANKA VAN 'T ACHTERHOF
74
14:32
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
75
14:34
BROSENS STEF - LADY D'HOUTEM
76
14:36
VAN HOECK JAN - MASTER VD HOOGHOEVE
77
14:38
VINCKX DIRK - PRIMEUR VAN DE BLEEKVENHOEVE
78
14:40
DE WOLF FRAUKE - INTANA VAN DEN AARD
79
14:42
BROSENS KAAT - GREAT AND GRITTY
80
14:44
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
14:52
16:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:52
VAN LOOVEREN DIMITRY - MISS SENAAT
2
14:54
AUGUSTYNS ARNOUT - ELLY VAN 'T HOF TERRIJCKEL Z
3
14:56
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
4
14:58
DE KONINCK KLAAS - RUSSEL RIDER Z
5
15:00
ADRIAENSEN NICK - OBLIGE VD MIDDELSTEDE
6
15:02
VAN HAM LIES - DARWIN
7
15:04
VAN HAM AN - LADY MICHELLE
8
15:06
VAN LOOVEREN DIMITRY - OBELIX
9
15:08
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
10
15:10
SIMONS GAUKE - HASTA LA VISTA
11
15:12
VAN LOOVEREN DIMITRY - OLYMPIA
12
15:14
VERMEIREN ELKE - BALOU
13
15:16
AERNOUTS JURGEN - ORFEO
14
15:18
ADRIAENSEN INGE - INKANTO DELLA MARCA
15
15:20
SCHELLEKENS DAAN - COSTA V'T HEMELDONK Z
16
15:22
AERNOUTS KRIS - ICEBREAKER VAN 'T KLATERVEN
17
15:24
BARTHOLOMEEUSEN WIM - OCEANS DIAMOND
18
15:26
BRASPENNINCX MIRTHE - BERLINE DE LA VIE
19
15:28
VAN LAERHOVEN AN - MEKITA VAN 'T LAARHOF
20
15:30
PILLOT ANNE - CHELSY Z
21
15:32
STOFFELEN JAN - JARTELLE
22
15:34
LEENAERTS LOES - INZEO
23
15:36
VANDERBRUGGEN AMELIE - FLEUR DE PONT QUATRE
24
15:38
VAN KEER ELS - KASSE
25
15:40
SNOEIJS MATHIAS - OPORTO VAN BERKENRIJS
26
15:42
VAN LOOVEREN EVELIEN - QUASINA III ST GHYVAN Z Z55666411
27
15:44
VERMEIREN NELE - MADI - LILI
28
15:46
VAN LAERHOVEN RIK - ORAMIE VAN ' T LAARHOF
29
15:48
AUGUSTYNS ARNOUT - JAPPELOUP
30
15:50
VOERMANS EVELINE - OCHOA V/D LEEUWERKHEIDE
31
15:52
LAURIJSSEN PAUL - CAROSSIUS Z
32
15:54
NOTERMAN ASHLEY - BACARADA Z
33
15:56
DE KONINCK KLAAS - BACARDI COCONUT Z
34
15:58
BEVERS EVELIEN - CRESPADA Z
35
16:00
SOMERS NONA - ORIGINALS "S"
36
16:02
VOETEN NATHALIE - LUCKY LADY VAN 'T VALISSENHOF
37
16:04
GEERTS JEROEN - O - PILONAR - V.H.
38
16:06
VAN DER LINDEN SAM - MONA DE REGOR
39
16:08
AERNOUTS JURGEN - ODESSE VAN ' T HEY MEERKEN
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
16:18
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:18
VINCKX DIRK - IDRIS
2
16:20
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
3
16:22
LEENAERTS STEF - DAKENTO Z
4
16:24
BROSENS STEF - NOBEL Z
5
16:26
VAN LOOVEREN DIMITRY - FELINKA
6
16:28
MATTHYSEN LAURENS - BE COOL- G
7
16:30
SNOEYS MARIEKE - JUMANI VAN HET LOCK
8
16:32
AERNOUTS DIETER - UNIQUESTONE DE CA Z
9
16:34
WILLEMSEN VINCENT - JACARD VAN 'T VENNEHOF
12
16:40
BARTHOLOMEEUSEN WIM - MARLOU VAN DE LEEUWERK
13
16:42
VAN LOOVEREN DIMITRY - IBRAHIM
14
16:44
BROSENS INE - FERDINAND VAN 'T PALMENHOF
15
16:46
SNOEIJS KOEN - ZIDANE
16
16:48
VINCKX DIRK - BORUS
17
16:50
PILLOT ANNE - CYLOU Z
18
16:52
AERTSEN LEONIE - JEUNESSE S
20
16:56
VAN DIJCK ROB - CADANZ VAN 'T ZORGVLIET
21
16:58
VERMEIREN NELE - DESTINY "U" VAN HET JUXSCHOT
22
17:00
VAN THILLO SIMON - GALICIA D'AUVRAY EC
23
17:02
VERMEIREN ELISE - KAROLINE - V
24
17:04
VERMEIREN ELKE - GEQUAN VD BARTVELDEN
25
17:06
LEENAERTS STEF - QUANTA Z
26
17:08
ADRIAENSEN NICK - MYSTIQUE VD MIDDELSTEDE
27
17:10
SNOEIJS MATHIAS - JARTOU VAN BERKENRIJS
28
17:12
BAX MARIJKE - KAMILIO VAN 'T HEIKE
29
17:14
MERTENS GERT - DAVANTA VAN HET REENHOF 08.08988
30
17:16
MATTHYSEN LAURENS - LA PRINCESSE VD MIDDELSTEDE
31
17:18
VOETEN NATHALIE - MI AMOR VAN 'T VALISSENHOF
32
17:20
VINCKX DIRK - EQUILLINE VAN DE MARSWEG
33
17:22
JANSSENS JEFF - IGGY POP VAN HET BERGSKEN
34
17:24
BROSENS STEF - HASSAN
MATTHYSEN LAURENS - JES VAN 'T HOOGEINDE
VAN KEER ELS - DESTINATION UNKNOWN
11/07/2020 - ZRTA2053 - RIJKEVORSEL SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots