{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
14:52
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN BROEK MORGANE - ENAK DELA COUR
3
13:16
BECKWÉ NAOMI - ICARO JC
5
13:32
DE POORTER CLEO - KINDNESS BO
6
13:40
AERTS WILLEM - ROCKY STAR VAN DE EESTER
8
13:56
VAN PEETERSSEN REBECCA - EMILODIO
9
14:04
COECKELBERGS LAURA - EGORIJKE
10
14:12
KOPPENS XANTY - BOUCHERON V/D ROTSPOELWEIDE
11
14:20
DE BACKER CHARLOTTE - KING LOUIS
12
14:28
BECKWÉ NAOMI - JEFFERSON
13
14:36
SCHELLEKENS MAUD - PAX
14
14:44
VAN BROEK MORGANE - FARITA
LAURIJSSEN JANA - CRESPADA Z
LAURIJSSEN JANA - DAKARIO Z
MEEUSEN YENTHE - CALL ME LOUIS Z
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
15:00
17:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
15:08
HOFKENS NIEKE - EXPORT DK Z
3
15:16
LANGEWOUTERS JOLIEN - QASPARA VAN HET EIKEHOF
4
15:24
SWAENEN LAURA - ACCERTANTE
5
15:32
SAMMELS VINCENT - DIETLINDE
6
15:40
VAN DEN WEYGAERT JONIE - PETRA VAN DE KANTWEG
7
15:48
GOETSCHALCKX NIEKE - DISAURA
8
15:56
TOBBACK ELINE - RAMEXCA 2 R
9
16:04
VAN MECHELEN JANNICK - RUMBA DE L'EPINE
10
16:12
VAN THILLO WIM - HEAVENLY UTOPIA
11
16:20
GODRIE YMAANI - I'STAR BEE
12
16:28
KONINGS DANIELLE - SEA BISCUIT Z
13
16:36
JACOBS MYRTHE - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
14
16:44
VAN DINTER EMILIE - VICKIES LASS
15
16:52
VAN SPRENGEL DORIEN - Q - TEE
SWAENEN LAURA - QU VAN HET EIKEHOF
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BROSENS KAAT - GREAT AND GRITTY
3
13:16
BRUGHMANS KELLY - QUINTINA Z
4
13:24
VAN DIJCK MIRTHE - IMINKA
5
13:32
VAN LOOVEREN ROEL - SO NICE VAN DE HACIENDA Z
6
13:40
KENIS BEN - OLIVIER VAN HET KRUISBLOKHOF
7
13:48
VANHOOF TINNE - OREO
8
13:56
VAN REEMPTS VIKI - DUTCH-DEVIL K
9
14:04
DE HAES PETER - BENDINI VAN DE MOLENBERG
10
14:12
FIKTIEF - FICTIEF PAARD
11
14:20
BROSENS KAAT - CARTINA Z
12
14:28
VAN LANDEGHEM SOPHIE - OCUS POCUS V/D MEREYT
13
14:36
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
14
14:44
DRIES GREET - JOIE DE VIVRE C&G
15
14:52
KONINGS GLENDA - SAENNA
16
15:00
DE WIT JANA - NIJEBERT 'S RIKINA
17
15:08
GOMMEREN LAURA - OMILIA
18
15:16
BEYERS CARO - BELLE FLEUR VAN DE ROZENBERG
19
15:24
AERTS JOZEF - BUSBY BABE DB Z
20
15:32
VAN DINTER PAULINE - STAYERHOF'S ROSIE
21
15:40
DE HAES JOKE - BENDINI VAN DE MOLENBERG
22
15:48
DE VOS INGEBORG - PETROUSHKA JR
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
15:40
17:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
15:48
VAN DE LOCHT RAF - KYRA DE LA DRIE
3
15:56
SIPS LEEN - WALLERIE
4
16:04
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
5
16:12
ROMAN RANDY - SATITA
6
16:20
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
7
16:28
WALSCHOTS CINDY - ZIEDORINE M
8
16:36
BOGAERTS INNE - JADISSE
9
16:44
RENS CARINE - FIGO VAN 'T GELUVELD
10
16:52
KENIS STIEN - JIMMI
11
17:00
BROECKX SOFIE - KALLICE VAN DE KLOOSTERHOEVE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
13:00
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
2
13:08
BROSENS ELLEN - FOBLESSE V BAREELHOF
3
13:16
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
4
13:24
VAN LAERHOVEN RIK - LYNSIE VAN 'T LAARHOF
5
13:32
GOMMEREN LAURA - MADI - LILI
6
13:40
MERTENS CHELSEA - RANJA 411263709
7
13:48
GEERTS ANNELIES - CIDENA
8
13:56
ROMBOUTS TINNE - DELISE VAN DE WATERING
10
14:12
MICHIELSEN LIESBET - ATINA V/D SCHOORSE HEIDE
11
14:20
OOMS LORE - HASSE VAN DE POLDERHEIDE
12
14:28
HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
13
14:36
VAN DE WIEL ELLEN - VIDA SIMMER
14
14:44
STERKENS CHRISTOPHE - KOEN TC
15
14:52
JACOBS LUC - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
16
15:00
JANSSENS ERIC - DAGON
17
15:08
STERKENS JEF - CAPRICE M
18
15:16
VAN REEMPTS VIKI - ADONIS
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
15:32
16:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:32
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
2
15:40
VOETEN DORIEN - MAYBIE VAN 'T LIROHOF
3
15:48
BROECKX SOFIE - JELENA VAN DE KLOOSTERHOEVE
4
15:56
RIJS PETER - EMILIO
5
16:04
VERMEIREN FLEUR - BENITO VAN HET MOLENZICHT
6
16:12
MERTENS LYNN - IMPETTO
7
16:20
DECLERCQ GODELIEVE - INDIRO
8
16:28
CASTERMANS VALERIE - MOURADI VAN DE HEYVELDEN
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
13:00
14:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
ADRIAENSEN JOERI - DOMINO
2
13:10
DIERCKX ELISE - NOAH VAN 'T LAARHOF
3
13:20
VAN DE MIEROP LUDO - HAMIERO
4
13:30
DE WACHTER VANESSA - LIRANO VAN 'T HILLOHOF
5
13:40
COOLS LEENTJE - FIËRA-N
6
13:50
VERMEIREN DIRK - BONITA
7
14:00
ROMBOUTS STIJN - JOY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
14:20
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:20
BAX MARIJKE - ZORIENA V/D KAPEL
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
14:40
15:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:40
ADRIAENSEN JOERI - HADJARI BIOLLEY
2
14:50
VAN DEN BERGH LORE - ADONDE
3
15:00
VANHOOF PAUL - VIZIER
4
15:10
VANHOOF TINNE - HERA V.H. SLUISHOF
5
15:20
ROMBOUTS STIJN - LARS VAN DE HOENDERHEIDE
19/07/2020 - ZRTA2026 - ESSEN DRESSUUR NM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots