{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
09:22
10:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:22
BRUYNINCKX CARLO - QUEENTJE BT
2
09:24
HENOT JONAS - CHEQUEVARA VD BOSGALM Z
3
09:26
VERMEYLEN ILSE - LUCKY NR7 RV
4
09:28
VANDERVELDE ULRIKE - GABON VAN DE CLAEVERVALLEI
5
09:30
BRUYNINCKX BRECHT - QUIDANA VAN 'T MAAILAND
6
09:32
CRAESSAERTS STEFAAN - QAMIRO VAN HET DORPELHOF
7
09:34
CRAESSAERTS ANNELIES - FALLUJAH VAN DE ZELM
8
09:36
CRAESSAERTS STIJN - DILLY VAN DE VLIET Z
9
09:38
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
10
09:40
VERMEYLEN ILSE - GENTLEMAN IV
11
09:42
TORSIN SANDER - QUINARANA VAN HET EELSHOF
12
09:44
LOPES ELINE - QUELLE REVE VAN HET GENELAAR
14
09:48
PAQUAY TESSA - KELLY VAN HET KOUTERHOF
15
09:50
ELSHOECHT JIMMY - OLINKE VAN DE RISPEN
16
09:52
LEMAIRE JOZEFIEN - PICA-LINKE VAN DE RISPEN
17
09:54
VAN LAER WALTER - CLEVERBOY
18
09:56
DE BOECK SOFIE - PAULINE VAN EGLEGEM
19
09:58
POELMANS KIM - UFAROM
20
10:00
LEMMENS GUNTER - QURBY L
21
10:02
STEENWEGEN MAAI - QASTAAR VAN 'T HEIKE
22
10:04
HENOT JONAS - PRIMA PEKE VAN DE HEIDE
23
10:06
CORTHAUTS ONA - TULAIA WP Z
24
10:08
BRUYNINCKX CARLO - QUINTA VAN 'T ELZENHOUT
25
10:10
VRANKEN SARAH - GO 4 ZERO V/H VOORHOF
26
10:12
DE RIDDER FEMKE - JUST KIDDING
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
08:30
09:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
BRUYNINCKX BRECHT - QUINTEN VAN 'T MAAILAND
2
08:32
DE PRETER KRISTOF - ORION
3
08:34
VAN CUTSEM MARIJKE - JINCX
4
08:36
DE HAES CHRISTINE - QIANA VAN HET DORPELHOF
5
08:38
ZIENEBERGH ELENA - QUI VIVE Z
6
08:40
NESKENS DANNY - ANDORADO
7
08:42
DE CUYPER CLEO - CARLINA Z
8
08:44
CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
9
08:46
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
10
08:48
DEPRE FEMKE - CUPIDO
12
08:52
VAN HOEGAERDEN WIM - QUEEN B VAN 'T HOEGAERDENHOF
13
08:54
DEHANDSCHUTTER DAAN - PANAMARENKA VAN DEN BLAUWAERT
14
08:56
POLLÉ INEZ - BLACK KNIGHT VAN DE HEERNIS
15
08:58
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
16
09:00
VOS CARLO - HILLTOP DEL MARE
17
09:02
VOS ZOË - SKIPPY
18
09:04
NIJS NOA - CASANDRA DEL MARE Z
19
09:06
ARTOOS WOUTER - QUEEN BEE VAN HET PRINSENBOS
20
09:08
BOSMANS FRAN - NN
21
09:10
MINNOYE TINA - MAJOOR VAN 'T BROEKEND
21
11:12
SAERENS JOHAN - JUST KIDDING
22
09:12
DUPONT CHARLOTTE - PRINS V VAN DE VAERENBERG
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:32
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:32
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
2
10:34
NESKENS JANA - CORIANA VI Z
3
10:36
DE SMEDT ELISE - CANTHA VAN 'T MIRADAL Z
5
10:40
EVERAERTS KRISTOF - CASANOVAZ
6
10:42
CRAESSAERTS STIJN - PHANTOM VAN HET DORPELHOF
7
10:44
THIRY JO - PAREL VAN 'T MAAILAND
8
10:46
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
10
10:50
DENO WENDY - GRANADA VAN TENHAEGENDOORN
11
10:52
LOPES ELINE - PURE PLEASURE VAN KATTEBEEK
12
10:54
MOMBAERS STEPHANIE - ODILON VAN KATTEBEEK
13
10:56
PAQUAY TESSA - GHANDI VAN HET KOUTERHOF
14
10:58
VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
15
11:00
MEURRENS KRIS - QUIBELLE
16
11:02
CLAESSENS AXELLE - CAMBITA Z
17
11:04
CORDEMANS TIM - NELLE-BELLE DE WARRENCO
18
11:06
DE PRETER KRISTOF - INDIGO VD WITHOEVE
19
11:08
VAN UYTVANCK DIMITRI - CHARLOTTE S Z
20
11:10
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
22
11:14
BOSMANS FRAN - GENTLEY VAN SEVENEECKEN
23
11:16
SIFFERT EMILIE - GRAND CANYON VDJ
24
11:18
CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
25
11:20
LEEMANS JILL - NEBEL D'HOLBEEK
26
11:22
VERSCHUERE ELIEN - ATTILA DE HUN Z
27
11:24
VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
28
11:26
DEPRE FEMKE - UFAROM
29
11:28
HENRARD YNKE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
30
11:30
DE SMEDT LOUISE - LEJARETTA VAN 'T VERAHOF
31
11:32
PARDON KATRIEN - BRONING DE L’ABBAYE
32
11:34
WIJNANT PIETER - KIBO VAN MOLLEKEN
33
11:36
THIRY JO - QUINN TEN WILGENDRIES
34
11:38
VERGEYLEN DEMI - CAMARO Z
35
11:40
VAN LAETHEM SARAH - NERO VAN DE CALOO MEERCHEN
36
11:42
VANDERSCHRICK ELINE - QUESTION VAN DE CAUDENBORRE
37
11:44
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
38
11:46
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
39
11:48
PARCOURSVERKENNING 3 - FICTIEF PAARD
40
11:50
PARCOURSVERKENNING 4 - FICTIEF PAARD
41
11:52
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
42
11:54
VAN HOEGAERDEN MARC - ORIGI VAN 'T HOEGAERDENHOF
43
11:56
EVERAERTS KRISTOF - SILVER BOY Z
44
11:58
SEGERS ELINE - PARIS VH BLADERENKWARTIER
45
12:00
VERLINDEN CAMILLE - GENTLE
46
12:02
ARTOOS WOUTER - PRONTO VAN HET PRINSENBOS
47
12:04
MEURRENS LAURA - CORNETS-LADY
48
12:06
MEURRENS KRIS - QUEL SURPRISE
50
12:10
CASTEELS ANOUCK - VAZ DIAZ
51
12:12
CORTEN BRITT - ENCHANTED VAN DE TOEKOMST
52
12:14
JANSSENS LORE - CASPIAN GOLD
53
12:16
DE SMEDT DIRK - BENNETON-K
54
12:18
DEMOL DORIAN - G-TWO DE FORME
55
12:20
ELSHOECHT JIMMY - NYSSA VAN 'T LOHOF
56
12:22
HUYBRECHTS LAURA - DALTON VAN DE DWERSE HAGEN
57
12:24
CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
58
12:26
THIRY MARIJKE - C'EST LA VIE Z
59
12:28
NIJS RIK - IT'S ME
61
12:32
ADRIAENSEN JESSIE - COOPER Z
62
12:34
PARDON KATRIEN - MAKITA VAN 'T BROEKEND
63
12:36
THIRY JO - PICO VAN 'T MAAILAND
64
12:38
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
65
12:40
SCHEIRS PATRICK - VEGA COSTA Z
66
12:42
SCHOL PEGGY - AMARETTO
67
12:44
ELSEN KLAAR - OPHEE FLUSH
68
12:46
VERGEYLEN DEMI - KATAYA Z
69
12:48
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
70
12:50
OVERSTEYNS CATO - HELLO YOU Z
71
12:52
COOMANS DELPHINE - PERPIGNAN VD GULDENNAGEL - V
72
12:54
VANVUCHELEN LISE - MATA HARI-V
73
12:56
CYPERS MICHELLE - MISTER UGANO BT
74
12:58
DERUYTER JOSEPHINE - OBLIVION VAN DE HEMELBERG
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
13:20
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
0
13:18
AVAU SIEN - HECTOR VAN HET WATERBLOK
1
13:20
HENOT JONAS - ABRA KADABRA VD HEIDE Z
2
13:22
VERRETH FRANS - BRANCO VAN DE ZEEPT
3
13:24
LEMAIRE JOZEFIEN - JELINKE VAN DE RISPEN
4
13:26
MERTENS JUUL - PEBBLES M
5
13:28
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
6
13:30
CAMELBEKE KATO - HERA
7
13:32
VAN TRICHT JADE - MALCOM X
8
13:34
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
9
13:36
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
10
13:38
VAN HULLE CEDRIC - CARRERA Z
11
13:40
PINT LORE - ADONIS VAN DE VILLERSHOEVE
12
13:42
PAQUAY TESSA - BABEL VAN HET KOUTERHOF
13
13:44
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
14
13:46
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
16
13:50
RUYS MYRTHE - NAZA DE SAULIEU Z
17
13:52
SCHEIRS PATRICK - MILLY VAN HET TURFHOF
18
13:54
SCHOL PEGGY - JORIS VAN DE KLOTHOEF
19
13:56
TIRIONS KAIRA - CHICO VAN'T LOO Z
21
14:00
DEMOL DORIAN - BACARDI DE LA DEFLIERE
22
14:02
BRASSEUR MATHIAS - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
23
14:04
CORDEMANS TIM - OBAMA
24
14:06
LEEMANS JILL - KATEAU VAN 'T MANESCHIJNHOF
25
14:08
DERUYTER JOSEPHINE - EVITA VAN DE BLOKHOEVE
26
14:10
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
27
14:12
MERTENS JUUL - HELIOS M
28
14:14
ARNAUTS CARL - ENSENADA
29
14:16
ACKERMANS SABINE - SUSKEN
30
14:18
COOMANS DELPHINE - GITTA VAN HET TWEEVIJVERSHOF
31
14:20
HENOT JONAS - CHELSY VAN DE BOSGALM Z
32
14:22
VERGEYLEN DEMI - CAROUSSO Z
33
14:24
VANGELDER NIEL - PANACHE VAN 'T ROTH
34
14:26
ARTOOS INEKE - NISTRIA VAN DE KLUIS
35
14:28
BOTH KRISTIEN - KREATOS UIT DE MELLE
36
14:30
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
37
14:32
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
38
14:34
PARCOURSVERKENNING 3 - FICTIEF PAARD
39
14:36
PARCOURSVERKENNING 4 - FICTIEF PAARD
40
14:38
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
41
14:40
THIRY JO - NIENKE VAN 'T MAAILAND
42
14:42
BOGAERT LARISSA - GABY PROVA Z
43
14:44
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
44
14:46
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
45
14:48
BRASSEUR MANON - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
46
14:50
VAN DER VELPEN ELKE - HAKUNA-MATATA-V/H POELBOS
47
14:52
VAN NERUM JOKE - NEW LOOK DWERSE HAGEN
48
14:54
VERMEYLEN ILSE - APERO
49
14:56
VERMEYLEN KRIS - CASANOVA Z
50
14:58
COSTERMANS ARNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
51
15:00
BRUYNINCKX CARLO - NARENCO
52
15:02
CASTEELS ANOUCK - PINA COLADA VAN HET HOOGHOF
53
15:04
DE KINDER JULIA - EL NINO VAN DE CLAEVERVALLEI
54
15:06
OVERSTEYNS KIMBERLEY - PIRELLI 44
55
15:08
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
57
15:12
MEERT CELIEN - LISSANDRO VAN VRECKOM
58
15:14
VERMEIR JORIS - PAREL VAN 'T FARSENHOVEN
59
15:16
BRUYNINCKX BRECHT - PICO BT
60
15:18
VANHUMBEECK KAISIA - IMPRESSIONANTE VD OUDE SCHEURE
62
15:22
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
63
15:24
BOEREBOOM LINDSEY - DAISY VAN DEN DOORN
64
15:26
OOSTERBAAN KATO - TIKO
65
15:28
VANVUCHELEN EMMA - KAATJE - V
66
15:30
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
67
15:32
COOMANS STEPHANIE - JOY DE WINGHE
68
15:34
PEETERS JULIE - GEERT
69
15:36
DEKETELAERE EVY - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
70
15:38
LEMMENS GUNTER - HIMALAYA VAN DE BREMBOSHOEVE
71
15:40
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
72
15:42
ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
73
15:44
VAN DER ZWALMEN LARA - FAVOURITE
74
15:46
MEURRENS LAURA - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
75
15:48
MEURRENS KRIS - GOLDIKA VAN 'T ROTH
76
15:50
VRANCKEN SARAH - HERO
77
15:52
THIRY BEN - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
78
15:54
BESSEMANS STEFANIE - PRIMA VERA TB
79
15:56
COECKELBERGHS MYRTHE - PABLO VAN BERTHEIM
80
15:58
LELIEVRE SARA - CAMILLA VH KRAAIENBOSHOF Z
81
16:00
PAUWELS GITTE - HELABA F&R
82
16:02
COSTERMANS ARNE - KITTY VAN 'T ELZENHOUT
COECKELBERGHS MYRTHE - INTER
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
16:30
17:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:30
THIRY BEN - OKAVANGO VAN DE NOTELAER
2
16:32
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
3
16:34
DAENEN SIEN - BOREAL D'ELLE
4
16:36
SCHEIRS PATRICK - KAZZAN D'ART Z
5
16:38
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
8
16:44
THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
9
16:46
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
10
16:48
PAINBLANC GUY - MADEMOISELLE DE PAINBLANC
11
16:50
VAN LAETHEM BELINDA - ILLIS
13
16:54
DE LANDTSHEER BRAM - ERAN DE BAUW Z
14
16:56
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
15
16:58
ARNAUTS DRIES - HYPNOSE VAN 'T HULSBOS
16
17:00
LEMMENS GUNTER - HERE I AM VAN DE ZUUTHOEVE
17
17:02
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
18
17:04
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
19
17:06
JENNE LORE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
20
17:08
CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
21
17:10
LOPES ELINE - CARPE DIEM
22
17:12
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
23
17:14
DECAT CAROLINE - ZINA Z
24
17:16
VANVUCHELEN EMMA - JUNIOR DIAMANT-V
25
17:18
COOMANS STEPHANIE - CALLECHE V.H.ROELHOF Z
26
17:20
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
27
17:22
JANSSENS - MIDDENDORP BEAU CATO - WINSTON V
28
17:24
CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
29
17:26
CORTHAUTS FLO - COSTARO DU GD COEURCQ Z
31
17:30
THIRY BEN - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
32
17:32
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
33
17:34
DAENEN SIEN - GLAMOURFEE
34
17:36
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
35
17:38
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
36
17:40
ALLEMAN JONAS - GRINGO STAR
37
17:42
BRUYNINCKX BRECHT - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
18:14
19:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
18:14
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
2
18:16
SCHEIRS PATRICK - DAAN VAN DE VRUNTE
3
18:18
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
4
18:20
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
5
18:22
BOTH KRISTIEN - GILL UIT DE MELLE
6
18:24
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
7
18:26
CEULEERS JELLE - ATILA DES NEGRES
8
18:28
JENNE LORE - HOUSTON
9
18:30
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
10
18:32
MEERT CELIEN - CAHEELAH DE BEAUFOUR
13
18:38
THIRY BEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
14
18:40
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
15
18:42
VERMEIR JORIS - MC BLOSSOM-J
16
18:44
THIRY JO - LENTE VAN 'T MAAILAND
17
18:46
CLAESSENS AXELLE - MAMMA-MIA V/H MEIERHOF
18
18:48
VAN DAMME JEROEN - HOELA HOEP VAN 'T HOF VAN PAYZ
19
18:50
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
20
18:52
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
21
18:54
BOTH KRISTIEN - LOKESH UIT DE MELLE
22
18:56
SCHEIRS PATRICK - VISION D’ERTAW
23
18:58
COECKELBERGHS MYRTHE - KASPER
24
19:00
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
02/08/2020 - ZRTB2025 - SPRINGEN BEKKEVOORT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots