{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
12:52
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:00
VOS RONNY - FJERRA DEL MARE
3
13:08
NIJS NOA - CASANDRA DEL MARE Z
4
13:16
VAN PUYENBROECK YANNICK AUGUST - TINA
5
13:24
HUYBRECHTS CARO - Q-FURST OF JOLUCA
6
13:32
WOUTERS JORAN - JARI VAN HET STEENTJE
7
13:40
VANGENECHTEN SHANA - KRISTAL HOF TER ZEEDYCKE
8
13:48
ADRIAENSEN JESSIE - COOPER Z
9
13:56
SABLON CAROLINE - CITA VAN HET MOLENHOF Z
10
14:04
MATHUES INA - SYDNEY
11
14:12
JANS JANA - DIACARA VAN HET VIJVERBOS
12
14:20
DUPONT CHARLOTTE - PRINS V VAN DE VAERENBERG
13
14:28
HAMBROUCK LISSA - DJINNY GIRL
14
14:36
DE WIT ANNICK - TOP GUN VAN SCHUTTERSHOF
15
14:44
DEPRE FEMKE - CUPIDO
16
14:52
WUYTS KAREN - WISH
17
15:00
LIEFOOGHE KELLY - PALADIA OVERNEL
18
15:08
DE KOCK VEERKE - QUE BELLE
19
15:16
DEWIL AISHLINN - CASIN TER HALLE Z
20
15:24
RUYS SIEL - QARAMEL VAN HET ROELHOF
21
15:32
CANS ULRIKE - KACHINA
22
15:40
BOONE INGRID - FULL MOON
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:32
15:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:32
JANS JANA - DIVA I VAN HET VIJVERBOS
2
13:40
DE WYNGAERT SARAH - GANDHI VAN 'T HOEFT
3
13:48
VERHEYDEN MYRIAM - ESPRI
4
13:56
COBBAERT SARA - VIF VG Z
5
14:04
JANSSENS LORE - CASPIAN GOLD
6
14:12
CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
7
14:20
VANDEN EYNDEN SOFIE - PHAILIN VAN HET GOORBOSHOF
8
14:28
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
9
14:36
VANDERVELDE ULRIKE - GABON VAN DE CLAEVERVALLEI
10
14:44
VERLINDEN CAMILLE - GENTLE
11
14:52
TOBBACK ILSE - LANTANA DEL FUEGO
12
15:00
DEMESMAEKER KELLY - DON'T WHISPER
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
15:16
16:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:16
SWILLEN SARAH - JUST RENOIR VAN HET KLEIN HEIDEHOF
2
15:24
VOS ZOË - SKIPPY
5
15:48
SWILLEN SARAH - LA BAMBA V/D BURGGRAVE
6
15:56
DEWEERDT MORGANE - SISSI NORMANDE
7
16:04
VAN HOOF JOKE - LICHTENSTEIN
8
16:12
CORNELISSEN EVELIEN - IGOR VAN DE BERGHOEVE
9
16:20
MOECHARS MARIE - ACTIVE VAN HET MEERDAALHOF
10
16:28
CORTEN BRITT - ENCHANTED VAN DE TOEKOMST
11
16:36
VANDECAUTER DAPHNE - H
12
16:44
VOS ZOË - ISMIRA DEL MARE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:40
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:40
EERLINGEN LAURA - FAHRENHEIT VAN 'T MOLENVONDEL
2
13:48
VAN HOOF JOKE - DOT COM
4
14:04
CLAEYS DAVID - BALLADE VAN TEN BOSCH
5
14:12
VANMEER CATHERINE - KINDA WOBBLY
6
14:20
AERTS ANNE SOPHIE - LADY FROZEN W&W
7
14:28
RUELENS KIMBERLY - JORADO VAN HET GROENHOF
8
14:36
VAN NERUM BERT - PASO DOBLE DE LA VEGA
9
14:44
POLLÉ INEZ - BLACK KNIGHT VAN DE HEERNIS
10
14:52
VERSTRAETEN KELLY - RED PEBBELS GORIA
11
15:00
STEVENS VEERLE - DOBRO
12
15:08
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
13
15:16
THIJS STIJN - QUICKSILVER BOY V.D. GULDENNAGEL
14
15:24
CYPERS MICHELLE - DAFNE VAN 'T MAAILAND
15
15:32
VAN ESCH INE - QUIN VAN DE GULDENNAGEL
16
15:40
BOCKSTAELE YALE - RHEA
17
15:48
VANDEPOEL MARIANKA - LOCKWOOD CH
18
15:56
NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
19
16:04
DEPRE FEMKE - KANTANA
20
16:12
EERLINGEN LAURA - WERRO VAN HET WAUWERHOF
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
16:20
18:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:20
DEKONINCK YVAN - JORIS VAN DE KLOTHOEF
2
16:28
SAERENS JOHAN - JUST KIDDING
3
16:36
MATHIJS JELINA - MISTER FLAMENCO JMG
5
16:52
PARDON KATRIEN - BASIL C VAN HET VIJVERBOS
6
17:00
LETELLIER WENDY - CHARISMA
7
17:08
VANDERVELDE FRAN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
8
17:16
DE HAES NELE - QUANTA COSTA VAN HET VEERPONT
10
17:32
BOON TINE - ZAKIRA
11
17:40
BRASSEUR MANON - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
12
17:48
BRASSEUR CAMILLE - O-PIRAAT VAN DE GULDENNAGEL
13
17:56
PAUWELS GITTE - FIBER VAN 'T MAAILAND
14
18:04
VAN CUTSEM MARIJKE - JINCX
15
18:12
LENAERTS ELISE - EROS VAN 'T RUSSELLHOF
16
18:20
LADANGH CHARLOTTE - CYCLOON
17
18:28
BOOGAERTS SARA - GENTLEMAN VAN HET REES Z
18
18:36
VANDERVELDE FRAN - ELIFE VAN DE VOGELZANG
19
18:44
PARDON KATRIEN - BRONING DE L’ABBAYE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
11:08
13:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:08
VANMEER CATHERINE - DANA VAN DE MEULEWAELE
2
11:16
VERHAEGHE GLENN - HORATIO
3
11:24
TUERLINCKX RUDY - GREAT NIKI V/D BERGVIJVERHOEVE
4
11:32
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
6
11:48
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
7
11:56
MEYHI DAVINA - RUBINTANO VAN HOF OLYMPIA
8
12:04
CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
9
12:12
DE RIDDER FEMKE - JUST KIDDING
10
12:20
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
11
12:28
BLOCKX KIM - PRETTY ME VAN DEN BRUEL
12
12:36
KRAFT MICHAELA - BANTOE
13
12:44
SEGERS ELINE - PARIS VH BLADERENKWARTIER
14
12:52
ADAMS LAURA - EVITA BR
15
13:00
LEBEGGE HANNE - HEROS Z
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
15:56
17:56
Nr.
Tijd
Combinatie
2
16:04
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
3
16:12
HEEREN TAMARA - IPPOLITO VAN HET PANNEHOF
4
16:20
CLAES DIRK - DAVIGNE VAN HET NETEDAL
5
16:28
JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
6
16:36
VAN DEN BRANDEN KIM - WACKO DE AMARILLO
7
16:44
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
8
16:52
JANSSENS SARA - WIDOW'S KISS RDS
9
17:00
WAMBACQ JENTEL - ARMANI GZ
10
17:08
GUTIERREZ LUNA - SANDER Z
11
17:16
VAN BEVER KARINE - CLEVERBOY
12
17:24
DEKONINCK YVAN - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
13
17:32
JOOSTEN ULRIKE - HAYAA VAN DE HEUVEL
14
17:40
MATHUES LOUISE - WINNETOE
15
17:48
VAN DER ZWALMEN LARA - FAVOURITE
VERRETH FRANS - BRANCO VAN DE ZEEPT
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
PONSAERTS ANNE - JEMBEY VH MEERDAALHOF
2
09:08
AERTS ANNE SOPHIE - KRACK'S FOXY APPEARANCE V/H AEGROSCHOT
3
09:16
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
4
09:24
VERLUYTEN JULIE - ENERGY VAN HET BROEKDAL
5
09:32
THIRY LEEN - WONDERBOY
6
09:40
TEMMERMAN SARAH - VLASCO VAN DE PULLEWOUWE
7
09:48
MOERENHOUT HANNAH - WALLSTREET
8
09:56
STEVENS VEERLE - POPPY VAN EGLEGEM
9
10:04
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
10
10:12
QUINTEN MARIEKE - SAM
11
10:20
DE HAES BERT - BO VH ROELHOF Z
12
10:28
CLERINX JOLIEN - GRAND SLAM
13
10:36
GUELINCKX JULIEN PAUL - JAGUAR UIT DE MELLE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
10:52
12:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:52
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
2
11:00
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
3
11:08
RUELENS KIMBERLY - LISARO VD CUMUL
4
11:16
RODEYNS LIESBETH - HAICO
5
11:24
BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
6
11:32
THIJS STIJN - PEGASUS V.D. GULDENNAGEL
7
11:40
QUINTEN LENE - GAMINE VAN HET GOORHOF
8
11:48
GEYSMANS LUNA - FERRERO VAN HET METTENHOF
9
11:56
STRIJCKMANS SANDRA - FLORENSTEIN
10
12:04
VANDEN BERGH SARAH - DAYANO
11
12:12
HOTTAT ELINE - GENERAL BOJENGEL L
12
12:20
VANDEPOEL MARIANKA - BELLEROSE V.L.
13
12:28
POLLEUNIS AGNES - ZODIAK
14
12:36
GOVAERTS DORIEN - BALTIMORE
15
12:44
SCHREVENS SOPHIE - LORDLEY
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SANNEN JESSICA - BALAIKA VAN TEN BOSCH Z
2
09:08
TECK ALFONS - DOBRO
3
09:16
KLOS DESIREE - DANCING QUEEN
4
09:24
DEBEDTS ENOLA - BALAIKA VAN 'T HECK
5
09:32
VERHAEGHE GLENN - SCHAKIRA
6
09:40
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
7
09:48
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
8
09:56
THIRY ROBERT - DOLORIS VAN 'T MAAILAND
9
10:04
DE WITTE KATARINA - JOB VAN DE NOORDEN
10
10:12
SANNEN JESSICA - KADIDJA VAN TEN BOSCH
11
10:20
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
12
10:28
ACKERMANS SABINE - SUSKEN
13
10:36
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
14
10:44
VAN DAELE GUY - HUBUFA SJ
15
10:52
WILLEMSE AN - KAMINA
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
11:30
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
PONSAERTS ANNE - DIANA V/D JACHT
2
11:40
DENEUS ALICE - KARETINO VAN 'T HEY MEERKEN
3
11:50
VOS MARION - TOINE
4
12:00
VAN LOO STEFFI - MOON S
5
12:10
BELLEMANS FREYA - TIENS TIENS V/D RIETHOEVE
6
12:20
THIRY ELS - FALUNA
7
12:30
VANDERWAEREN NANCY - ELVIS
8
12:40
VAN DEN EEDE HANNA - GHANOI
9
12:50
GUTIERREZ MAITE - SANDER Z
10
13:00
MOMBAERTS DORIEN - GETTY-GIRONA VAN DE BOSDREEF
11
13:10
LENAERTS BENOIT - ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE
12
13:20
DE CREMER GERT - IVI
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
10:30
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:10
DEVLIES ELISABETH - GEORGINA VD KIEKENSHOEF
3
09:20
VAN DEN BOGAERT NELE - COCO CHANEL
4
09:30
CRAESSAERTS ANNELIES - FALLUJAH VAN DE ZELM
5
09:40
GILS CARO - HUNTER K
6
09:50
CEULEERS BIRGIT - HAAKON VAN KOEKSHOF
7
10:00
VANDERSMISSEN JEROEN - ESCURO VAN 'T VOSSENHOL
8
10:10
SCHREVENS SOPHIE - FADRONEUR C V/H VIJVERBOS
9
10:20
LEEMANS SARAH - MOJITO VAN 'T KOOLHOF
10
10:30
PONSAERTS ANNE - JUST A DREAM
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
10:40
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:40
VEEKMANS JOKE - EASY BOY
2
10:50
GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
3
11:00
SEGERS ELINE - BRITT VAN HET BLADERENKWARTIER
4
11:10
VAN BAMBOST STEVE - SUAVE SVB
05/09/2020 - ZRTB2032 - DRESSUUR ST-JORIS-WINGE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots