{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
09:06
09:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:06
HENOT JONAS - CHEQUEVARA VD BOSGALM Z
5
09:14
NESKENS DANNY - VALCO VDK Z
6
09:16
DENEUS ALICE - O-BOY
7
09:18
MINNOYE TINA - DHANY
8
09:20
DUPONT CHARLOTTE - PRINS V VAN DE VAERENBERG
9
09:22
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
10
09:24
JACOBS MOYRA - LODE VAN DEN DAEL
11
09:26
VERMEYLEN ILSE - GENTLEMAN IV
12
09:28
CRAESSAERTS STEFAAN - QAMIRO VAN HET DORPELHOF
14
09:32
CRAESSAERTS ANNELIES - FALLUJAH VAN DE ZELM
15
09:34
CRAESSAERTS STIJN - DILLY VAN DE VLIET Z
16
09:36
BRUYNINCKX CARLO - QUEENTJE BT
17
09:38
BRUYNINCKX CARLO - QUINTA VAN 'T ELZENHOUT
18
09:40
LEMAIRE JOZEFIEN - PICA-LINKE VAN DE RISPEN
19
09:42
ELSHOECHT JIMMY - OLINKE VAN DE RISPEN
20
09:44
DE RIDDER FEMKE - JUST KIDDING
21
09:46
VANDEN EYNDEN SOFIE - PHAILIN VAN HET GOORBOSHOF
22
09:48
DEHANDSCHUTTER DAAN - PANAMARENKA VAN DEN BLAUWAERT
23
09:50
VAN HOEGAERDEN WIM - QUEEN B VAN 'T HOEGAERDENHOF
24
09:52
VRANKEN SARAH - GO 4 ZERO V/H VOORHOF
25
09:54
BOSMANS FRAN - NN
26
09:56
VAN CUTSEM MARIJKE - JINCX
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
08:30
08:56
Nr.
Tijd
Combinatie
4
08:36
VOS CARLO - HILLTOP DEL MARE
5
08:38
JACOBS FILIP - OZZY VAN DEN BOOMKENSKAUTER
6
08:40
NIJS NOA - CASANDRA DEL MARE Z
7
08:42
PIRON EDITA - GRISETTE
8
08:44
MINNOYE TINA - MAJOOR VAN 'T BROEKEND
9
08:46
DE CUYPER CLEO - CARLINA Z
10
08:48
DE HAES CHRISTINE - QIANA VAN HET DORPELHOF
11
08:50
SIFFERT EMILIE - TEASER Z
12
08:52
ARTOOS WOUTER - QUEEN BEE VAN HET PRINSENBOS
13
08:54
MOUTON LENNIE - LA VIDA V/D ZILVERBERG
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:11
12:55
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:11
CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
2
10:13
VAN UYTVANCK DIMITRI - CHARLOTTE S Z
3
10:15
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
4
10:17
VERGEYLEN DEMI - CAMARO Z
5
10:19
HENOT JONAS - PRIMA PEKE VAN DE HEIDE
6
10:21
VERSCHUERE ELIEN - ATTILA DE HUN Z
7
10:23
THIRY JO - PICO VAN 'T MAAILAND
8
10:25
SAERENS JOHAN - JUST KIDDING
9
10:27
VANDECAUTER DAPHNE - H
11
10:31
VAN DEN BERGHE LARS - WOOTZ
12
10:33
EVERAERTS KRISTOF - SILVER BOY Z
13
10:35
VOS ZOË - PORFYRIO HK
14
10:37
ANTOON YANA - TI-AMOR VAN 'T DAELDERHOF
16
10:41
MEURRENS KRIS - QUEL SURPRISE
17
10:43
MEURRENS LAURA - CORNETS-LADY
18
10:45
TUERLINCKX LIEVE - LABAB VAN DE ZWALUWHOEVE
19
10:47
PARDON KATRIEN - MAKITA VAN 'T BROEKEND
20
10:49
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
21
10:51
SCHOL PEGGY - AMARETTO
22
10:53
HAENEN CÉZENNE - CAUGHT YOU LOOKIN
23
10:55
NESKENS JANA - CORIANA VI Z
24
10:57
NESKENS DANNY - ANDORADO
25
10:59
VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
26
11:01
PAQUAY TESSA - GHANDI VAN HET KOUTERHOF
27
11:03
TORSIN SANDER - QUINARANA VAN HET EELSHOF
28
11:05
LOPES ELINE - QUELLE REVE VAN HET GENELAAR
29
11:07
VANDERSCHRICK ELINE - BENITA
30
11:09
VERGEYLEN DEMI - KATAYA Z
31
11:11
WIJNANT PIETER - KIBO VAN MOLLEKEN
32
11:13
HENRARD YNKE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
33
11:15
STEENWEGEN MAAI - QASTAAR VAN 'T HEIKE
34
11:17
KAUFFMAN DAPHNE - LEANDRO
35
11:19
BOSMANS FRAN - GENTLEY VAN SEVENEECKEN
36
11:21
CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
37
11:23
CASTEELS ANOUCK - VAZ DIAZ
38
11:25
CORTEN BRITT - ENCHANTED VAN DE TOEKOMST
39
11:27
JANSSENS LORE - CASPIAN GOLD
40
11:29
THIRY JO - PAREL VAN 'T MAAILAND
41
11:31
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
42
11:33
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
43
11:35
PARCOURSVERKENNING 3 - FICTIEF PAARD
44
11:37
PARCOURSVERKENNING 4 - FICTIEF PAARD
45
11:39
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
46
11:41
EVERAERTS KRISTOF - CASANOVAZ
47
11:43
ARTOOS WOUTER - PRONTO VAN HET PRINSENBOS
48
11:45
ELSEN KLAAR - OPHEE FLUSH
49
11:47
MEURRENS KRIS - QUIBELLE
50
11:49
VAN LOO STEFFI - MOON S
51
11:51
PARDON KATRIEN - BRONING DE L’ABBAYE
52
11:53
SCHEIRS PATRICK - VEGA COSTA Z
53
11:55
VANVUCHELEN LISE - MATA HARI-V
54
11:57
SAPION KAAT - BELONADA
55
11:59
COOMANS DELPHINE - PERPIGNAN VD GULDENNAGEL - V
56
15:08
ARTOOS INEKE - NISTRIA VAN DE KLUIS
56
12:01
VANDEVENNE BRITT - HAZELBERG'S LIBERIA
57
12:03
MOMBAERS STEPHANIE - ODILON VAN KATTEBEEK
58
12:05
LOPES ELINE - PURE PLEASURE VAN KATTEBEEK
59
12:07
PAQUAY TESSA - KELLY VAN HET KOUTERHOF
61
12:11
CYPERS MICHELLE - MISTER UGANO BT
62
12:13
PAUWELS GITTE - HELABA F&R
63
12:15
DE SMEDT DIRK - BENNETON-K
64
12:17
DEMOL DORIAN - G-TWO DE FORME
65
12:19
VAN HOEGAERDEN MARC - ORIGI VAN 'T HOEGAERDENHOF
66
12:21
VERLINDEN CAMILLE - KAHLUA VDE
67
12:23
VAN LAETHEM SARAH - NERO VAN DE CALOO MEERCHEN
68
12:25
VANDERSCHRICK ELINE - QUESTION VAN DE CAUDENBORRE
69
12:27
BOEREBOOM LINDSEY - DAISY VAN DEN DOORN
70
12:29
PEETERS WIES - MAESTRO VAN DE VOOGHELZANG
71
12:31
THIRY JO - QUINN TEN WILGENDRIES
72
12:33
DENO WENDY - GRANADA VAN TENHAEGENDOORN
73
12:35
VAN OPSTAL SHAUNI - QUALITY TOUCH V/D BREMBOSHOEVE
74
12:37
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
75
12:39
GEERENS LOTTE - DOCUS
76
12:41
DE PRETER KRISTOF - INDIGO VD WITHOEVE
77
12:43
CORDEMANS TIM - NELLE-BELLE DE WARRENCO
78
12:45
HUYBRECHTS LAURA - DALTON VAN DE DWERSE HAGEN
79
12:47
THIRY MARIJKE - C'EST LA VIE Z
80
12:49
SEGERS ELINE - PARIS VH BLADERENKWARTIER
81
12:51
LEEMANS JILL - NEBEL D'HOLBEEK
82
12:53
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
ALAERTS GILLES - NOSSA VAN HET GENELAAR
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
13:18
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:18
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
2
13:20
TUERLINCKX LIEVE - EPO V/D BERGVIJVERHOEVE
3
13:22
SCHOL PEGGY - JORIS VAN DE KLOTHOEF
4
13:24
SCHEIRS PATRICK - MILLY VAN HET TURFHOF
5
13:26
ADRIAENSEN JESSIE - COOPER Z
6
13:28
VANDEVENNE BRITT - INDIGO VAN DUYVERSPUTTEN
7
13:30
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
8
13:32
TIRIONS KAIRA - CHICO VAN'T LOO Z
9
13:34
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
10
13:36
AVAU SIEN - HECTOR VAN HET WATERBLOK
11
13:38
DEMOL DORIAN - BACARDI DE LA DEFLIERE
12
13:40
VAN HOEGAERDEN EVI - GEIKE D & M
13
13:42
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
14
13:44
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
15
13:46
ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
16
13:48
VAN DER ZWALMEN LARA - FAVOURITE
17
13:50
ELSHOECHT JIMMY - NYSSA VAN 'T LOHOF
18
13:52
VAN HULLE CEDRIC - CARRERA Z
19
13:54
LEMAIRE JOZEFIEN - JELINKE VAN DE RISPEN
20
13:56
PINT LORE - ADONIS VAN DE VILLERSHOEVE
21
13:58
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
22
14:00
CAMELBEKE KATO - HERA
23
14:02
VAN TRICHT JADE - MALCOM X
24
14:04
THIRY JO - NIENKE VAN 'T MAAILAND
25
14:06
CASTEELS ANOUCK - PINA COLADA VAN HET HOOGHOF
26
14:08
DE KINDER JULIA - EL NINO VAN DE CLAEVERVALLEI
27
14:10
THULIE LISSE - FALCON VAN DE WITHOEVE
28
14:12
DE SMEDT ELISE - CANTHA VAN 'T MIRADAL Z
29
14:14
HENOT JONAS - ABRA KADABRA VD HEIDE Z
31
14:18
PAQUAY TESSA - BABEL VAN HET KOUTERHOF
32
14:20
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
34
14:24
RUYS MYRTHE - NAZA DE SAULIEU Z
36
14:28
VANDEVENNE BRITT - JETJE DE WALPUT
37
14:30
BRASSEUR MATHIAS - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
38
14:32
MERTENS JUUL - HELIOS M
39
14:34
COECKELBERGHS MYRTHE - PABLO VAN BERTHEIM
40
14:36
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
41
14:38
PARCOURSVERKENNING 6 - FICTIEF PAARD
42
14:40
PARCOURSVERKENNING 7 - FICTIEF PAARD
43
14:42
PARCOURSVERKENNING 8 - FICTIEF PAARD
44
14:44
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
45
14:46
COSTERMANS ARNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
46
14:48
VAN DER VELPEN ELKE - HAKUNA-MATATA-V/H POELBOS
47
14:50
VERMEYLEN ILSE - APERO
48
14:52
VAN NERUM TINE - CHICO Z
49
14:54
VERMEYLEN KRIS - CASANOVA Z
50
14:56
VANGELDER NIEL - PANACHE VAN 'T ROTH
51
14:58
VAN NERUM JOKE - NEW LOOK DWERSE HAGEN
52
15:00
VERGEYLEN DEMI - CAROUSSO Z
53
15:02
VRANCKEN SARAH - HERO
54
15:04
OOSTERBAAN KATO - TIKO
55
15:06
MEUWIS JADE - CASPER VH MOLENVELD Z
57
15:10
MEURRENS KRIS - GOLDIKA VAN 'T ROTH
58
15:12
MEURRENS SOFIE - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
59
15:14
MEERT CELIEN - LISSANDRO VAN VRECKOM
60
15:16
HENOT JONAS - CHELSY VAN DE BOSGALM Z
61
15:18
VANVUCHELEN EMMA - KAATJE - V
62
15:20
COOMANS DELPHINE - GITTA VAN HET TWEEVIJVERSHOF
63
15:22
COOMANS STEPHANIE - JOY DE WINGHE
64
15:24
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
65
15:26
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
66
15:28
OVERSTEYNS KIMBERLEY - PIRELLI 44
67
15:30
BOGAERT LARISSA - GABY PROVA Z
68
15:32
HOLSBEEK ROB - PAM
69
15:34
DE SMEDT LOUISE - LEJARETTA VAN 'T VERAHOF
70
15:36
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
71
15:38
CRAESSAERTS STIJN - PHANTOM VAN HET DORPELHOF
72
15:40
BRUYNINCKX CARLO - NARENCO
73
15:42
DEKETELAERE EVY - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
74
15:44
COSTERMANS ARNE - KITTY VAN 'T ELZENHOUT
75
15:46
BRUYNINCKX BRECHT - PICO BT
76
15:48
CORDEMANS TIM - OBAMA
77
15:50
LEMMENS GUNTER - HIMALAYA VAN DE BREMBOSHOEVE
78
15:52
BRASSEUR MANON - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
79
15:54
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
80
15:56
MERTENS JUUL - PEBBLES M
81
15:58
LEEMANS JILL - KATEAU VAN 'T MANESCHIJNHOF
82
16:00
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
83
16:02
VERMEIR JORIS - PAREL VAN 'T FARSENHOVEN
FIKTIEF - FICTIEF PAARD
VERRETH FRANS - BRANCO VAN DE ZEEPT
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
16:26
17:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:26
THIRY BEN - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
4
16:32
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
9
16:42
SCHEIRS PATRICK - TJIBO VAN HET LAVENDELHOF
10
16:44
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
11
16:46
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
12
16:48
THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
13
16:50
BOSMANS GERT - NONCHALANT VAN DE LATHOEVE
14
16:52
CORTHAUTS FLO - COSTARO DU GD COEURCQ Z
15
16:54
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
16
16:56
VANVUCHELEN EMMA - JUNIOR DIAMANT-V
17
16:58
VAN LAETHEM BELINDA - ILLIS
18
17:00
VAN OPSTAL SHAUNI - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
19
17:02
LEMMENS GUNTER - HERE I AM VAN DE ZUUTHOEVE
20
17:04
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
21
17:06
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
22
17:08
COOMANS STEPHANIE - CALLECHE V.H.ROELHOF Z
23
17:10
DECAT CAROLINE - ZINA Z
24
17:12
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
25
17:14
SCHEIRS PATRICK - KAZZAN D'ART Z
26
17:16
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
27
17:18
ARNAUTS DRIES - HYPNOSE VAN 'T HULSBOS
28
17:20
BRUYNINCKX BRECHT - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
29
17:22
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
30
17:24
THIRY BEN - OKAVANGO VAN DE NOTELAER
31
17:26
DIERICKX LENTE - LEANDRO VAN DEN OUDEN EIK
32
17:28
DE LANDTSHEER BRAM - ERAN DE BAUW Z
33
17:30
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
17:50
18:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:50
BOSMANS GERT - GRAND FOU
2
17:52
VAN OPSTAL SHAUNI - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
3
17:54
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
4
17:56
THIRY BEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
5
17:58
COECKELBERGHS MYRTHE - KASPER
6
18:00
SCHEIRS PATRICK - DAAN VAN DE VRUNTE
7
18:02
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
9
18:06
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
11
18:10
VAN DAMME JEROEN - NIGHT STAR VD
12
18:12
THIRY JO - LENTE VAN 'T MAAILAND
18
18:24
MEERT CELIEN - CAHEELAH DE BEAUFOUR
19
18:26
SCHEIRS PATRICK - VISION D’ERTAW
20
18:28
DECAT CAROLINE - LUNA Z
21
18:30
DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
22
18:32
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
23
18:34
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
24
18:36
DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
25
18:38
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
26
18:40
JENNE LORE - HOUSTON
27
18:42
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
28
18:44
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
29
18:46
VERMEIR JORIS - MC BLOSSOM-J
30
18:48
VAN OPSTAL SHAUNI - FROU-FROU VAN DE BREMBOSHOEVE
31
18:50
VAN DAMME JEROEN - HOELA HOEP VAN 'T HOF VAN PAYZ
32
18:52
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
06/09/2020 - ZRTB2033 - SPRINGEN ST-JORIS-WINGE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots