{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:30
09:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
SPRUYTTE MILA - BOY
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
10:02
11:06
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:54
DEMEULEMEESTER FELINE - MINOUSCHE
1
10:02
VANSTAEN BAS - MISTY
2
10:10
DE FAUW GASPAR - MAILOW
3
10:18
DECLEIR MALIN - BELLE
4
10:26
VANDEKERCKHOVE ELODIE - SPIRIT
5
10:34
SPRUYTTE ILUNA - PERLOF CLEO
6
10:42
VERDUYN QUINTEN - PAKANDO V.D. CORNY
7
10:50
DE RIDDER CAMILLE - ROOSJE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:30
09:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
DEMEULEMEESTER THIBAULT - WITHOF FEMKE
2
09:38
GEVAERT TIMON - EBONY VAN DE KERKWEIDE
3
09:46
DEMEULEMEESTER YANNICK - WITHOF FEMKE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:30
13:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
PEUTEMAN CEDRIC - MULLIGEN'S WENSIE
2
09:38
GRYSPEERT ANOUK - GIPSY VAN DE MEIDOORN
3
09:46
BOUTS LAURA-MARIE - PAULIEN DU QUESNOY
4
09:54
D'HESPEEL MAXIM - BELLO
5
10:02
DEWULF FLORE - QUENTA VAN DE NIEUWE HEIDE
6
10:10
VANDENBERGHE JOLIEN - CHICA
7
10:18
VEYS WILLEM - LENTE VAN DE STUYVENHOEK
8
10:26
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
9
10:34
VANDE VELDE HAYLEY - TWEETY
10
10:42
WAUTERS HELENA - FIENTJE
11
10:50
PATTYN RACHEL - HERMIEN
12
10:58
VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
13
11:06
VANSIELEGHEM THIBO - LIZZY
14
11:14
MATTHYS ADRIAN - DISNEY
15
11:22
VANDENBERGHE BLOEM - FLUPKE
16
11:30
DUPON LISE - EMPRESS VAN DE LOTE
17
11:38
VANDEVELDE ISALYN - NAYLA
18
11:46
PATTYN ACHIEL - IJSSELVLIEDT'S INDIAN MASCOT
19
11:54
DUPON MATHIS - EMPRESS VAN DE LOTE
20
12:02
MATTHYS ELENI - SEMIER
21
12:10
FREYNE AURÉLIE - PUKKY
22
12:18
VINCKE JELLE - MINI
23
12:26
VAN GHELUWE CAMILLE - GIPSY QUEEN
24
12:34
DEMEULEMEESTER FELINE - HIGH FLOWNS BAILEYS
25
12:42
QUARTIER LAURE - ZOMERDIJK'S FRED FLINSTONE
26
12:50
SOENENS SUZAN - EROS
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
10:18
10:50
Nr.
Tijd
Combinatie
0
10:10
VANSIELEGHEM THIBO - MOUSTIQUE
1
10:18
MATTHYS ELIAS - PRETTY LINE ELVEY
2
10:26
GARDEYN GIARA - WINNIE
3
10:34
BOUTS LAURA-MARIE - CREEPY
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
11:14
11:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:14
DEVOS LAURICE - QUINTO
2
11:22
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
3
11:30
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
2
13:08
VEYS FRANNE - ORLANDO
3
13:16
DEVOLDER SITA - HOLLBROOK BENNY
4
13:24
SAELENS FAYE - JACONDA
5
13:32
D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
7
13:48
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
8
13:56
GALLE JULIETTE - DANGER
9
14:04
LETEN PETTER - BEAU
10
14:12
MOORS JEANNE - LUCA
11
14:20
VANDEKERCKHOVE LÖIC - FLITS
12
14:28
PATTYN RACHEL - PAPILLON TER SALEGHEM
13
14:36
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
14
14:44
VERKEST AXEL - DAISY
15
14:52
DEVOLDER SITA - NOBLESSE
16
15:00
VANDENDRIESSCHE JULES - GUYANE DE FOSLOIR
17
15:08
SAELENS FAYE - TURBO 10
18
15:16
SUFFYS NOORE - THE SKY IS THE LIMIT VAN 'T WEZEHOF
19
15:24
MAMECHE LISA - ECLIPS
20
15:32
DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
VERSCHOOT JOLIEN - TESSA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:00
14:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
CLAERHOUT MAURA - JUNIOR
2
13:08
WILLEM ARTHUR - JULIUS CAESAR VAN DE MINKFARM
3
13:16
DE CLERCQ ELISE - MAGIC MOMENT
4
13:24
VANDEKERCKHOVE LENTEL - JASMINE
5
13:32
MATTHYS ELIAS - DELFYW BRENHINES
6
13:40
BOUTS JEF - SPIRIT
7
13:48
DE STOPPELEIRE ELINE - MARADONNA VAN HET STRATENEINDE
8
13:56
CALLENS DIEDE - PIDO
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
15:48
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:48
VAN GHELUWE MARGOT - PATSY
2
15:56
DEMEULEMEESTER THIBAULT - LUNA
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
14:12
14:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:12
DEVOS LAURICE - NUTELLA
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BRIL CATHO - IBE VAN ORCHIDS
2
13:08
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
3
13:16
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
4
13:24
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
5
13:32
VAN DE GENACHTE TOM - STAR
6
13:40
NOPPE JEROEN - TITANIA
7
13:48
QUARTIER MARIE - SULAATIK'S ANYTIME
8
13:56
DECLERCQ LAURENCE - UNTOUCHABLE
9
14:04
NOPPE EDOUARD - CLARK
10
14:12
VAN DE GENACHTE LINN - STAR
13
14:36
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MAYTE VAN DE IJSSELDIJK
14
14:44
VANSTAEN LINDE - JERRY
15
14:52
VANDENBERGHE JOLIEN - CAMARO
16
15:00
DECLERCQ LAURENCE - FAUST VAN HET PUTTENHOF
17
15:08
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
18
15:16
GHEKIERE LANIS - TOLAN VAN PRINSEVELD
19
15:24
CLAERHOUT ZITA - KIRA
20
15:32
NOPPE ASTRID - VITAL
21
15:40
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
22
15:48
DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
2
13:08
DENORME EMMA - ARMANDO
3
13:16
FREYNE ARTHUR - NALICE
4
13:24
VANTIEGHEM NYNKE - FABIOLA
5
13:32
VAN EXEM PERLE - LADY
6
13:40
MOORS MARTHE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
7
13:48
DEREYNE PIPPA - KIRBY
8
13:56
PETILLION MANON - JAZZ VAN DE KLIMOP
9
14:04
DENORME EMMA - VICTOR
10
14:12
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
11
14:20
GARMYN ILISE - FLEXOR
12
14:28
LERNOUT MARTE - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
13
14:36
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
14
14:44
EGGERMONT ELISE - JOEPIE
15
14:52
MOORS MARTHE - ORCHARD RED RIBSTON PIPPIN
16
15:00
MATTHYS ELIAS - PIM
17
15:08
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
18
15:16
VANHECKE GUILLAUME - PETROL VAN DE PITZENBURGHOEVE
19
15:24
PETILLION MANON - JOS
20
15:32
VERDUYN KAYLIE - PEBBLES VAN DE KEIBERG
21
15:40
DE STOPPELEIRE ELINE - TAKE OFF VAN PRINSEVELD
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
14:36
16:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:36
BAERT ELISE - JOKE VAN DE VONDELHOEVE
2
14:44
STUBBE MAJELLA - HERA VAN DE MOLENHOEK
3
14:52
DE FAUW COSETTE - CISSI
4
15:00
D'HALUWIN LUNA - NOBILIGIRL VAN K
5
15:08
WILLEM LÉONIE - FLORIS
6
15:16
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
7
15:24
PERSOONS TIMON - BIXIE
8
15:32
DE VOS LUCCA - KUIKHORNSTER ESMEE
9
15:40
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
10
15:48
BOUTS JONAH - IMBRA
11
15:56
VITALE GIULIA - SAPPERLIPOPETTE VH OUD MOLENHUIS
12
16:04
CALLENS DIEDE - BIJOUX
13
16:12
SOENENS JAN - JOLY'S KARAMEL
14
16:20
COKELAERE SARAH - KANTJE'S VOLTO
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
15:48
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:48
BAERT ELISE - HARA
2
15:56
GEVAERT LOTTE - FOREVER
3
16:04
DE VOS LUCCA - LYNN
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
15:48
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:48
DE WISPELARE SAM - JOLY'S ICE QUEEN
3
16:04
MAES AMELIE - KWARTO
4
16:12
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
19/07/2020 - ZPTW2009 - DRESSUURWEDSTRIJD ARDOOIE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots