{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A3 (S)
13:30
15:23
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A4 (S)
09:00
10:33
Nr.
Tijd
Combinatie
CUINEN OONAGH - SAM
VAN HAAREN NOOR - GERJO'S HOEVE DENNIS
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
13:30
15:03
Nr.
Tijd
Combinatie
DENS LINE - TRISTAN
SEGERS MARIE - LOTTE
VISSERS JANA - TOONTJE
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A3 (A)
13:30
15:23
Nr.
Tijd
Combinatie
LAMBRECHTS LOES - ROBBY
ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A4 (A)
09:00
10:33
Nr.
Tijd
Combinatie
WUYTS LISA - CHICA DR
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A5 (A)
12:00
13:53
Nr.
Tijd
Combinatie
MERTENS ANNA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B (A)
14:00
17:08
Nr.
Tijd
Combinatie
BREUGELMANS LENTEL - LANGE VOREN SARA
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
BUTS STAN - PABLO
CAERS JUNE - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
MERTENS ANNA - VLEKJE
VAN DE CLOOT MAÏTÉ - PONNEKE
VAN DE PUTTE AMELIE - FLICKA
VAN HEESWIJK MEGAN - JOY
VANDERREYDT MEG - PHANETTE'S GLYNNSTER
WILLEMSE NORE - AVENIT'S TYARA
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A3 (B)
13:30
15:23
Nr.
Tijd
Combinatie
BIJNENS RENSKE - BEAUTY
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
SMETS NORAH - JAEPELOU
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A5 (B)
12:00
13:53
Nr.
Tijd
Combinatie
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
HELSEN TIES - WITTE
LAENEN GITTE - VERA
TOELEN FRAN - ROXANNE
VAN HEESWIJK MEGAN - LANGEVOREN JOHFULL
VER BRUGGEN DIANA - YENTHE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A6 (B)
12:00
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
JANSENS MATTS - TWAN
VAN ROMPAEY BRENNE - BOEFER
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse B (B)
08:30
11:38
Nr.
Tijd
Combinatie
BENS LOUISE - QUI - VIVE
BRAEKMANS LOTTE - FLOORTJE
CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
CAERS RENÉE - TWICE-AS-NICE VH ROZENDAELHOF
DANEELS LORE - CEASAR
DE COCK MATIS - SEPPE
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
SEGERS STIJN - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
TRUYEN ELINE - DALIANT VAN DE EINDHOEVE
VAN BYLEN GILLIAM - PONDEROSA'S PRIDE FINALITY
VAN BYLEN GILLIAM - QUARQUI
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
VANDERREYDT MEG - MARIBELL
VERVECKEN ROOS - CARIENTJE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A4 (C)
09:00
10:33
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RIDDER AXL - BONNIE
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A6 (C)
12:00
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
DENS GIEL - SUNNY BOY
VAN DESSEL LIMME - PRESTIGE VAN DE WACHEMSHOEVE
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A7 (C)
10:30
12:23
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
VANDERREYDT MEG - SPRINTER'S ELLI MAY
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse B (C)
10:00
13:08
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEUX CHARLOTTE - KYARA
BLEUX CHARLOTTE - LENTE
BREUGELMANS LAURA - FRITS
DANEELS THOMAS - FLOR
HELSEN HANNAH - TOETJE
LAENEN GITTE - NASTY BOY
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
VAN DE PUTTE AMELIE - QUELLE DAME VD VOGELZANG
VAN DEN HEUVEL YINTHE - MEMPHIS MOSCAN
VAN ELSEN WARRE - VICKY
VANDERREYDT FEBE - ENJOY
VERHEYEN DIETE - DYRFAL
VERSTAPPEN JOSSE - EASY
25
Ring 25: SPRINGEN Klasse A4 (D)
09:00
10:33
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - VENTOUX DU ST GEORGES
24
Ring 24: SPRINGEN Klasse A5 (D)
12:00
13:53
Nr.
Tijd
Combinatie
MEYNEN NORA - BRAVO
SICCARD MILLIE - RATHNAGREW HARRY
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A6 (D)
12:00
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
HEENS YANAÏKA - LONTANO'S BELLA DONNA
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
VAN BYLEN FLORIAN - FUEGO
VAN HOEF SIEN - KATINKA
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A7 (D)
10:30
12:23
Nr.
Tijd
Combinatie
CUINEN HILLE - CECIEL H
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
HELSEN STIG - BONO
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
LUYTEN HAILEY - HENKY
VAN DE VEN JULIE - BLYMAR
VAN DE VENNE JAY - VELINA
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
VAN ROMPAEY JINSE - FLORIAN
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:00
09:53
Nr.
Tijd
Combinatie
HEENS EMILY - HOT SHOT
HELSEN HANNAH - CLAIRE
PEETERS STIEN - DJANGO
PIEDFORT JOZEFIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
STERCKX FLEUR - ORCHID'S SANDOKAN
VAN DE VEN LOBKE - ALD FEART'S WENDA
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse B (D)
11:00
15:44
Nr.
Tijd
Combinatie
BAETEN LARA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
BLEUX CHARLOTTE - PURGA
BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
DAMEN JONAS - KING DIAMONT
DAMEN NENA - DANNY B
DE COCK LIO - TORINO VAN PRINSEVELD
DOS SANTOS EMY - MONTINI
GOEDONS KENZO - UMBRO VAN DE GROENHEUVEL
GOEDONS KIMBERLY - DACO VAN HET WILSHOF
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
HENDRICKX VALERIE - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
HEYLEN ANOUK - HERCOS VAN DE LICHTEN HOEVEN
HEYLEN LIESL - UTERNITY
JANSSENS ALINA - MISTIQUE
LAENEN MELANIE - FRODO
LUYTEN HAILEY - TINKA'S PEARL
MERTENS MART - ELVIRA
NOTELÉ ROOS - ULRIKE VAN HET KLAVERTJE
PIEDFORT JOZEFIEN - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
VAN DER AUWERA AXANA - MATRIX VAN HET KLAVERTJE
VAN DER BORGT SAM - JANTINA
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
VAN LOY KAAT - HATTRICK TRACEY 20082303
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
VERBIST KAYLA - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
VERHEYEN DIETE - INDORADO VAN DE DELTHOEVE
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
WYNANTS JANNE - GIRL'S CORA
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse L (B)
12:30
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
ANTHONISSEN PIETER-JAN - SISSI OPTIMA
BLEUX CHARLOTTE - KASPER VAN KLEIN HEI
BLEUX CHARLOTTE - SNOW
CAERS RENÉE - NOA VAN SOLWERD
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
DAMEN JONAS - SHERREE
DE COCK MATIS - GOLDFINGER
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
VERSTAPPEN JANNE - MAESTRO
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse L (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUANTO
ROEFS JACOB - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
VAN HERCK LAURA - HEIDE'S BERG TREASURE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse M (C)
14:30
14:32
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse L (D)
08:30
12:38
Nr.
Tijd
Combinatie
CAEMS KIANA - ROXANNE
CRETS MADEE - NADANGO HOF TER ZEEDIJCKE
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
GOEDONS KENZO - TOP MAGIC VAN DE GROENHEUVEL
LAURIJSSEN CLAIRE - ERIEN VAN HET STICHELHOF
RENDERS TESSA - NADINE
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
VAN BYLEN FLORIAN - SIEKE VAN DE GROENHEUVEL
VAN DER BORGT NIELS - EMMA T.M.
VAN ELSEN KATO - GILENKA
VAN LOY KAAT - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
VAN MIERT MARIE - MAGIC MACHO 20091014
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
VERSTAPPEN NOOR - PIMPERNEL DMC
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse M (D)
16:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTHONISSEN ELLEN - HOPLA V/D WATERHOEVE
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUALITY VAN 'T ACHTERHOF
BREUGELMANS FEBE - GALANT OF THE FOREST
CAERS RENÉE - MANFRED
CAERS RENÉE - RUMBA VH STRATENEINDE
GOEDONS KENZO - COUDECOEUR DE LA HAZE
HEYLEN LIESL - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
LAURIJSSEN LOUISE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
NOTELÉ ROOS - LIBERTY
STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
VAN HERCK JEROEN - KANTJE'S HELVINA
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
8
Ring 8: STIJL Klasse L (B)
12:30
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
ANTHONISSEN PIETER-JAN - SISSI OPTIMA
BLEUX CHARLOTTE - KASPER VAN KLEIN HEI
BLEUX CHARLOTTE - SNOW
CAERS RENÉE - NOA VAN SOLWERD
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
DAMEN JONAS - SHERREE
DE COCK MATIS - GOLDFINGER
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
VERSTAPPEN JANNE - MAESTRO
13
Ring 13: STIJL Klasse L (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUANTO
ROEFS JACOB - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
VAN HERCK LAURA - HEIDE'S BERG TREASURE
19
Ring 19: STIJL Klasse L (D)
08:30
12:38
Nr.
Tijd
Combinatie
CAEMS KIANA - ROXANNE
CRETS MADEE - NADANGO HOF TER ZEEDIJCKE
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
GOEDONS KENZO - TOP MAGIC VAN DE GROENHEUVEL
LAURIJSSEN CLAIRE - ERIEN VAN HET STICHELHOF
RENDERS TESSA - NADINE
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
VAN BYLEN FLORIAN - SIEKE VAN DE GROENHEUVEL
VAN DER BORGT NIELS - EMMA T.M.
VAN ELSEN KATO - GILENKA
VAN LOY KAAT - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
VAN MIERT MARIE - MAGIC MACHO 20091014
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
VERSTAPPEN NOOR - PIMPERNEL DMC
18
Ring 18: STIJL Klasse M (D)
16:00
16:24
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTHONISSEN ELLEN - HOPLA V/D WATERHOEVE
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUALITY VAN 'T ACHTERHOF
BREUGELMANS FEBE - GALANT OF THE FOREST
CAERS RENÉE - MANFRED
CAERS RENÉE - RUMBA VH STRATENEINDE
GOEDONS KENZO - COUDECOEUR DE LA HAZE
HEYLEN LIESL - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
LAURIJSSEN LOUISE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
NOTELÉ ROOS - LIBERTY
STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
VAN HERCK JEROEN - KANTJE'S HELVINA
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
05/07/2020 - ZPTA2051 HeGeMoTu - ZOERSEL SPRINGEN NM HeGeMoTu
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots