{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A5 (A)
11:33
11:44
Nr.
Tijd
Combinatie
4
11:38
VANDEKERCKHOVE ELODIE - SPIRIT
5
11:40
DEMEULEMEESTER YANNICK - WITHOF FEMKE
6
11:42
VANSTAEN BAS - MISTY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (A)
12:50
13:01
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:51
VERDUYN KAYLIE - PAKANDO V.D. CORNY
3
12:53
DEMEULEMEESTER THIBAULT - WITHOF FEMKE
4
12:55
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - BOLDERSHOF ELIANDRO
5
12:57
DE FAUW GASPAR - MAILOW
6
12:59
GEVAERT TIMON - EBONY VAN DE KERKWEIDE
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A3 (B)
11:49
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:52
POTTIE JANNE - HAVERFORD LITTLE MIST
4
11:54
TAGHON JULOT - LAARTJE 0922664
5
11:56
VANDE VELDE HAYLEY - TWEETY
6
11:58
D'HESPEEL MAXIM - BELLO
PATTYN RACHEL - SINDERELLA VAN NIEUWENDALE
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A5 (B)
11:15
11:27
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:16
KINT FREE - FUNGI
3
11:18
DUPON LISE - EMPRESS VAN DE LOTE
4
11:20
SOENENS SUZAN - EROS
5
11:22
VANDENBERGHE BLOEM - FLUPKE
6
11:24
GRYSPEERT ANOUK - GIPSY VAN DE MEIDOORN
7
11:26
CALLENS FREEKE - BOLLEKE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A6 (B)
10:31
10:45
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:34
PEUTEMAN CEDRIC - MULLIGEN'S WENSIE
4
10:36
VANDENBERGHE JOLIEN - CHICA
5
10:38
DE KETELAERE SAAR - SAFIRA
6
10:40
QUARTIER LAURE - ZOMERDIJK'S FRED FLINSTONE
7
10:42
PATTYN RACHEL - HERMIEN
8
10:43
POTTIE IMKE - ISLYN HUDOL
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B (B)
13:06
13:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:06
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
2
13:07
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
6
13:15
DUPON LISE - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
7
13:17
LANNOO LOUIS - FURIE
8
13:18
VAN GHELUWE CAMILLE - GIPSY QUEEN
9
13:20
WAUTERS HELENA - FIENTJE
10
13:22
MATTHYS ELIAS - PRETTY LINE ELVEY
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A5 (C)
11:03
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:03
D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
3
11:06
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A6 (C)
10:18
10:25
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:19
DEGRAEVE NESTOR - TWENTY ONE
3
10:21
VAN DE WALLE FLORE - VERSACE
4
10:23
WAUTERS HELENA - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
6
09:55
GARDEYN GIARA - RIENE
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:46
09:57
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:46
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
4
09:51
SUFFYS NOORE - THE SKY IS THE LIMIT VAN 'T WEZEHOF
5
09:53
DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse B (C)
13:29
13:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:29
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
2
13:30
VANDEKERCKHOVE LÖIC - FLITS
4
13:34
CLAERHOUT MAURA - JUNIOR
5
13:36
VACKIER ALICIA - GHANA
6
13:38
VANWALLEGHEM JARNO - LUCY
7
13:40
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - FLEUR
8
13:41
SAELENS FAYE - JACONDA
9
13:43
VANDENDRIESSCHE JULES - GUYANE DE FOSLOIR
10
13:45
DEVOLDER SITA - HOLLBROOK BENNY
11
13:47
VANWALLEGHEM MANON - CO BRONC'S IPSY
12
13:49
MATTHYS ELIAS - DELFYW BRENHINES
13
13:51
WILLEM ARTHUR - JULIUS CAESAR VAN DE MINKFARM
14
13:52
DE FAUW MARIE-MADELEINE - CALIPSO
15
13:54
CALLENS DIEDE - PIDO
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A5 (D)
10:50
10:57
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:53
SAELENS RUBE - ZAPPA
4
10:55
DEWULF FLORE - LASCANA
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A6 (D)
10:02
10:13
Nr.
Tijd
Combinatie
4
10:07
SCHEERS HANNE - PUK
5
10:09
DUPON LISE - CORLOUGH TURF
6
10:11
SCHEERS RUBEN - KTC’S CELESTA
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:23
09:41
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:23
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MAYTE VAN DE IJSSELDIJK
4
09:28
DE STOPPELEIRE ELINE - TAKE OFF VAN PRINSEVELD
5
09:30
DENORME EMMA - ARMANDO
6
09:32
VER EECKE AUKE - ORCHID'S LANCYI
7
09:34
QUARTIER MARIE - SULAATIK'S ANYTIME
8
09:35
VERSCHOOT JOLIEN - BLAKT'S DELANO
9
09:37
DE PELSMAEKER PAULINE - PRINCESSE
10
09:39
CALLENS DIEDE - BIJOUX
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
09:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VANSTAEN LINDE - JERRY
2
09:01
COKELAERE SARAH - KANTJE'S VOLTO
3
09:03
CLAERHOUT ZITA - KIRA
4
09:05
DE KETELAERE SAAR - LUMINAHOFS DARIO
5
09:07
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
6
09:09
ROSSEEL LIES - SIROCCO VAN DE POESELHOEK
7
09:11
BRIL CATHO - IBE VAN ORCHIDS
8
09:12
VANDOORNE ELISE - GINGER
9
09:14
GHEKIERE LANIS - TOLAN VAN PRINSEVELD
10
09:16
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
11
09:18
DEGRAEVE MARGOT - MACAO MOUNT
STUBBE MAJELLA - HERA VAN DE MOLENHOEK
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse B (D)
14:02
15:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:03
VANTIEGHEM NYNKE - FABIOLA
3
14:05
DENEULIN LUCA - ONLY
4
14:07
VERDUYN KAYLIE - ULRIKE
6
14:11
VACKIER ALICIA - BÃœTER'S BIOUX
8
14:14
KINT RESA - JAZZ (COBRONC'S LOEBAS)
9
14:16
DECLERCQ LAURENCE - UNTOUCHABLE
10
14:18
CNUDDE ESRA - NAPOLEON HOF TER ZEEDIJCKE
11
14:20
LERNOUT MARTE - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
12
14:22
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
13
14:24
VANDENBERGHE JOLIEN - CAMARO
14
14:25
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
15
14:27
VANWALLEGHEM JARNO - ORPHEE
16
14:29
BILLIET HANNE - QUADRILLE DE BRIAS
17
14:31
DE VOS LUCCA - LYNN
18
14:33
EGGERMONT ELISE - JOEPIE
19
14:35
NOPPE ASTRID - VITAL
20
14:36
NOPPE JEROEN - TITANIA
21
14:38
VAN EXEM PERLE - LADY
22
14:40
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
23
14:42
GEVAERT LOTTE - FOREVER
24
14:44
DE FAUW COSETTE - CISSI
25
14:46
LETEN PETTER - PETROL VAN DE PITZENBURGHOEVE
26
14:47
WILLEM LÉONIE - FLORIS
27
14:49
PETILLION MANON - JAZZ VAN DE KLIMOP
28
14:51
DUPONT AUKE - TALINE VAN PRINSEVELD
29
14:53
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
30
14:55
VERDUYN KAYLIE - PEBBLES VAN DE KEIBERG
31
14:57
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
32
14:58
SOENENS JAN - JOLY'S KARAMEL
33
15:00
VACKIER ALICIA - MAGENO
34
15:02
VANTIEGHEM NYNKE - SPIRIT
MAES AMELIE - MEIKE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L (B)
15:07
15:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:07
DEVOS LAURICE - QUINTO
3
15:11
GARDEYN GIARA - WINNIE
5
15:15
VAN HOLLEBEKE JULIE - MINI HOOPS
6
15:17
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse L (C)
15:24
15:42
Nr.
Tijd
Combinatie
3
15:28
DE STOPPELEIRE ELINE - MARADONNA VAN HET STRATENEINDE
4
15:30
DEVOLDER SITA - NOBLESSE
5
15:32
VANDEKERCKHOVE LENTEL - JASMINE
6
15:34
MOORS JEANNE - LUCA
7
15:36
DEVOS LAURICE - NUTELLA
8
15:38
DEWULF ARNO - PAPILLON TER SALEGHEM
9
15:40
BOUTS JEF - SPIRIT
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse M (C)
16:22
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:22
MOORS MARTHE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse L (D)
15:47
16:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:47
NOPPE EDOUARD - HEAVEN "C"
2
15:49
LIEVENS MICHELLE - DIMITRI
3
15:51
MOORS MARTHE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
6
15:57
MAES AMELIE - KWARTO
7
15:59
VANWALLEGHEM JARNO - CISCO WHITE SOX
8
16:01
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
9
16:03
VAN HOLLEBEKE JULIE - MILO D.J.
10
16:05
LIEVENS MICHELLE - GLAISTIG
11
16:07
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
12
16:09
GARMYN ILISE - FLEXOR
13
16:11
PETILLION MANON - JOS
14
16:13
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
15
16:15
D'HALUWIN LUNA - NOBILIGIRL VAN K
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse M (D)
16:35
16:49
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:35
VAN HOLLEBEKE JULIE - IGOR
5
16:43
NOPPE EDOUARD - CLARK
6
16:45
BOUTS JONAH - IMBRA
7
16:47
PETILLION REMI - CASPER F
8
16:49
VAN HOLLEBEKE JULIE - GIGOLO
3
Ring 3: STIJL Klasse L (B)
15:07
15:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:07
DEVOS LAURICE - QUINTO
3
15:11
GARDEYN GIARA - WINNIE
5
15:15
VAN HOLLEBEKE JULIE - MINI HOOPS
6
15:17
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
9
Ring 9: STIJL Klasse L (C)
15:24
15:42
Nr.
Tijd
Combinatie
3
15:28
DE STOPPELEIRE ELINE - MARADONNA VAN HET STRATENEINDE
4
15:30
DEVOLDER SITA - NOBLESSE
5
15:32
VANDEKERCKHOVE LENTEL - JASMINE
6
15:34
MOORS JEANNE - LUCA
7
15:36
DEVOS LAURICE - NUTELLA
8
15:38
DEWULF ARNO - PAPILLON TER SALEGHEM
9
15:40
BOUTS JEF - SPIRIT
8
Ring 8: STIJL Klasse M (C)
16:22
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:22
MOORS MARTHE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
15
Ring 15: STIJL Klasse L (D)
15:47
16:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:47
NOPPE EDOUARD - HEAVEN "C"
2
15:49
LIEVENS MICHELLE - DIMITRI
3
15:51
MOORS MARTHE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
6
15:57
MAES AMELIE - KWARTO
7
15:59
VANWALLEGHEM JARNO - CISCO WHITE SOX
8
16:01
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
9
16:03
VAN HOLLEBEKE JULIE - MILO D.J.
10
16:05
LIEVENS MICHELLE - GLAISTIG
11
16:07
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
12
16:09
GARMYN ILISE - FLEXOR
13
16:11
PETILLION MANON - JOS
14
16:13
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
15
16:15
D'HALUWIN LUNA - NOBILIGIRL VAN K
14
Ring 14: STIJL Klasse M (D)
16:35
16:49
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:35
VAN HOLLEBEKE JULIE - IGOR
5
16:43
NOPPE EDOUARD - CLARK
6
16:45
BOUTS JONAH - IMBRA
7
16:47
PETILLION REMI - CASPER F
8
16:49
VAN HOLLEBEKE JULIE - GIGOLO
29/08/2020 - ZPTW2019 - SPRINGWEDSTRIJD ZONNEBEKE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots