{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
09:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:02
VAN DER BORGHT ELIEN - OTHELLO DXE
3
09:04
VAN LAER KRISTOF - QUEBEC DE L'ART
4
09:06
SMEYERS THOMAS - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
5
09:08
VERWIMP JIM - PAZJIVA VAN 'T ZILVERHOF
6
09:10
BAETEN VICKY - SOPHIE
7
09:12
VERMEULEN GERT - WHITNEY
8
09:14
STEENACKERS LIES - QATAR
9
09:16
PUTMAN BIEKE - TAIGA
10
09:18
NOTELÉ MARJAN - BONO
12
09:22
BERKVENS SHELSEY - QUATISSE VAN DE BEGIJNENHOEF
13
09:24
LAENEN FILIP - PASCHA
14
09:26
BREUGELMANS TANIA - QUIRANA
15
09:28
VOERMANS WIM - LADY POWER SIH
16
09:30
MEEUSEN NIKITA - BONIVARD
17
09:32
BLEUZÉ RUNE - JOLADO
18
09:34
BECKERS LISA - QUITA VAN DE ZIELENBERG
19
09:36
VANSANT LAURE - QUENTARIO
20
09:38
VANSANT JENS - PRADA VAN 'T LINDEHOF
21
09:40
ADRIAENS LIEN - MELODY VAN DE HEIRBAAN
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:50
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:50
SPITS JORICH - LAVINO
2
09:52
VERMEER ASTRID - POCO-LOCO V/D DENNEHOEVE
3
09:54
SOETEMANS THOMAS - DIXIE
4
09:56
VAN LAER KRISTOF - PAPILLON DE L'ART
5
09:58
QUIRIJNEN BENTE - NELSON
6
10:00
PRIMUS KIRSTEN - INIESTA
8
10:04
VAN GORP GERT - QUIDESSA VG
10
10:08
VERWIMP JIM - PAQUERETTE
11
10:10
D'HONT ANOUK - DOLORADO
12
10:12
OEYEN WENDY - HOPE VAN DE KEIHOEVE
13
10:14
BERKVENS SHELSEY - QADIRA VG
14
10:16
DIELS TOM - LAVINA TODI Z
15
10:18
LAMBRECHTS PAUL - QUMANO VAN DE LAGE HEIDE
17
10:22
VERVOORT YVES - PIAVITA VAN DE LOOISE HEIDE
18
10:24
VERDONCK DANNY - PEBBLES
19
10:26
AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
21
10:30
GORIS NATHALIE - JARNO
22
10:32
VAN DEN BRANDE LEO - EMINENCE
23
10:34
DE WINTER ELINE - ULANDA
24
10:36
VERVOORT MIRT - HELIA VAN DE PERTJESHOEVE
25
10:38
BIERMANS PIEN - POWER-H
26
10:40
BOSCH BRAM - QUADRILLA VAN HET HEMELDONK
27
10:42
VERHAEGEN CEALLACH - CELICA VAN HET EELSHOF
28
10:44
BRUYNINX DAISY - DANTON VAN HET EELSHOF Z
29
10:46
SPITS JORICH - QUICK QUICK SLOW S Z
30
10:48
VAN LAER KRISTOF - QUERIDO DE L'ART
31
10:50
VAN DIJCK ELLEN - PARCO VAN DE HEIRBAAN
32
10:52
LAENEN FILIP - QATARO VAN DE SAFFRAANBERG
33
10:54
BAETEN LARA - KALYPSO
34
10:56
MARIEN JANA - FLO VAN HET BLONDVELD
35
10:58
GEERTS RENO - C'EST CHIQUE VAN BUWA Z
36
11:00
BELLENS BIEKE - BORSALINO VAN DE CADZANDHOEVE
37
11:02
CUYPERS LOTTE - MY SPECIAL FLEUR
38
11:04
OEYEN WENDY - HOLLIDAY VAN DE KEIHOEVE
39
11:06
OOMS LUDO - MYRCO VAN DE MOLENDRIESHOEVE
40
11:08
VERWIMP JIM - NISHA VAN DE HEIDE
41
11:10
OOMS JOHAN - PIXIE VAN DE MOLENDRIESHOEVE
42
11:12
VAN DER VELDE EVELIEN - DUKE RK
43
11:14
BROECKX TOMMY - OYSTER VAN DORPERHEIDE
44
11:16
VERHEYEN WIM - E.FABER Z
45
11:18
VERMEULEN NATALIE - FIRENA P
46
11:20
JACOBS JULIE - QUATRO DE TOXANDRIA
47
11:22
VANSANT JENS - PELE
48
11:24
POELMANS GUIDO - HERMES VAN HET STRATENEINDE
49
11:26
HERMANS KRIS - PABLO-H
50
11:28
DIELS TOM - LUNA S
51
11:30
DE WACHTER SOFIE - PRIMA DONNA VAN 'T STELENSHOF
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
11:50
14:14
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:52
BOSCH BRAM - HAPPY DENTO J
5
11:58
VAN LAER KRISTOF - ORAGE DE L'ART
6
12:00
COENEN CLAUDIA - ESPERANTA DU JONCKAY
8
12:04
GOEDONS KENZO - GENIETA
9
12:06
PEETERS WALTER - ISADORA
10
12:08
OOMS JULIE - ILKA B
11
12:10
HEYLEN RIK - KINGSTON JUNA
12
12:12
FRANCOIS LORE - GUNNA HORTA
13
12:14
BRUYNINX DAISY - JUTTA
14
12:16
BROECKX YANA - LARONA VAN HET EELSHOF
15
12:18
VAN GORP NICK - PANDORA VG
16
12:20
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
17
12:22
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
18
12:24
SPITS JORICH - POMME CASTANOO
19
12:26
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPIA VAN DE LAGE HEIDE
20
12:28
VANSAET THALIA - HIDALGO VAN 'T STELENSHOF
21
12:30
AERTS BIRGITTE - NIXON NC
22
12:32
STEENACKERS LIES - NEW - HOLLAND
23
12:34
POELMANS LORE - CAMELOT VH STRATENEINDE
24
12:36
MARIEN JANA - PASIONELLE VD WITTE DRIESENDIJK
25
12:38
HEYLEN SEPPE - PICARD
26
12:40
VAN GORP GERT - PICASSO VAN DE VOSSEHAAG
27
12:42
VERVOORT YVES - ORLY VAN DE LOOISE HEIDE
28
12:44
DIELIS GERT - PANAMARENKO
29
12:46
LAENEN FILIP - PIPPA VAN DE EINDEKENS
31
12:50
GORIS HANNE - NOTIFY CASTANOO
32
12:52
GORIS DAVY - CONTADOR Z
33
12:54
PAULISSEN AURELIE - KALITA
34
12:56
HERMANS TINNE - PARODIE-H
35
12:58
BRAEKMANS KRISTOF - FORZA
36
13:00
PAULUSSEN EVELIEN - NEVADA EP
37
13:02
BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
39
13:06
BOSCH LISSE - LA VINA VAN 'T GREESA
40
13:08
HEYLEN RIK - PARINOOR VH EEGDEKEN
41
13:10
OOMS JULIE - JERKA VAN DE NOORDHEUVEL
42
13:12
POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
43
13:14
GOETSCHALCKX BART - PALIETER V/D ESBERG
44
13:16
BRUYNINX DAISY - PALJAS VAN HET EELSHOF
45
13:18
BROECKX YANA - FRIVOLLE VAN HET EELSHOF
46
13:20
FRANSEN RENÉE - ECORDA
47
13:22
VAN GORP NICK - HERCULES VG Z
48
13:24
SOETEMANS SANNE - FIDELITY VAN 'T KERSTENHOF
49
13:26
VAN DE POL NICOLAS - FIGO V.D. PANNENHOEF
50
13:28
MALISART KOBE - O' LALAIKA
51
13:30
DIELS TOM - CASPER GUDI Z
52
13:32
CEUPPENS PIET - NOBEL VAN 'T HOF D'EXCHEQUER
53
13:34
WYNANTS LANDER - IKILA-WK
54
13:36
HUYSMANS JEF - MERLOT VAN DE BRETHEI
55
13:38
BOONE MARTHE - ATINKA
56
13:40
PAESSENS DANIEL - INVICTA VAN 'T JENNEKENSHOF
57
13:42
VERSTRAETEN LEEN - NICK D'IDOLE S.P.
58
13:44
FRANCOIS LORE - KASSANOVA V/H DENNENHOF
59
13:46
VERMEER ASTRID - LUIGI DEL VERDI Z
61
13:50
VAN DE WATER ISABELLE - DESIRE
62
13:52
VANDEPERRE DORIEN - PRONTO
63
13:54
HAVERMANS INE - PORSCHE D'AVENA HOMBRE
64
13:56
GORIS HANNE - SELINDA
65
13:58
VANSPRINGEL BO - DIEGO
66
14:00
VAN DIJCK PETER - G.PASSIFLORA K.C.
67
14:02
OOMS JULIE - LEVISTA Z
68
14:04
BRAEKMANS KRISTOF - CAPPUCCINO
69
14:06
BROECKX YANA - FANTASTIQUE VAN HET EELSHOF
70
14:08
LAUWERYSEN VICTOR - KARLA
72
14:12
BUYENS BART - NATOUCHA'S TWINKELING
FRANCOIS LORE - GUNNA HORTA
VAN DEN PUTTE MYRTHE - OMAR V/H BINNENVELD
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
14:30
16:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
BERKVENS SHELSEY - ELWAN VAN BEEK Z
2
14:32
SMEYERS THOMAS - INDEZZ
3
14:34
WYNANTS DYLAN - INESSE-WK
4
14:36
CEUPPENS PIET - KARTHAGO VAN 'T HOF D'EXCHEQUER
5
14:38
VERMEER ASTRID - NYANDRO VAN DE WOLKENHEIDE
6
14:40
HEYLEN RIK - O' LILLY JUNA
7
14:42
VANSANT JENS - NO DOUBT
8
14:44
LAUWERYSEN VICTOR - JYLLENA
9
14:46
SCHELLEKENS ROB - KILENCIA-B
10
14:48
WUYTS DAVY - LURIANA VAN KLAPSCHEUT
11
14:50
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
12
14:52
MALISART KOBE - CENTO V.D.PONYHOEVE Z
13
14:54
MALISART MICHELLE - KALINKA
14
14:56
AERTS BIRGITTE - JAYDEE NC VAN HET MEIERHOF
15
14:58
LAMBRECHTS PAUL - MOCHITO VAN DE LAGE HEIDE
16
15:00
POELMANS CALLE - ISOLDE VAN HET STRATENEINDE
17
15:02
VAN GORP GERT - TOKIO VG Z
18
15:04
BERKVENS SHELSEY - HUPPYDAM WP Z
19
15:06
BRUYNINX DAISY - OLYMPIA VAN HET EELSHOF
20
15:08
LAEREMANS DAAN - CASPER VH NEERHOF Z
21
15:10
HERMANS KRIS - JEWEL VITA-H
22
15:12
GOETSCHALCKX BART - OBAMA V/D ESBERG
23
15:14
VERHEYEN WIM - MYSTRI
24
15:16
SYSMANS RAF - KING'S PRINCESS
25
15:18
DE HOUWER BENTHE - H-NAVARONE VAN HET KIEVITSVEN
26
15:20
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
27
15:22
SPITS PIETER - EXCLUSIVE V.I.P.
28
15:24
SPITS JORICH - ILENDO VD PONYHOEVE
29
15:26
RENDERS LISE - LIMBO VAN 'T BUXUSHOF
31
15:30
HEYLEN RIK - JARISKA
32
15:32
JACOBS JULIE - MAURAN S
33
15:34
VANDEPERRE DORIEN - CASA Z
36
15:40
HEYLEN SEPPE - HANTICA VAN DEN BERG
37
15:42
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPUS VAN DE LAGE HEIDE
38
15:44
MALISART KOBE - JAGUAR
39
15:46
MALISART MICHELLE - JUMBO
41
15:50
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
46
16:00
MEEUS JONAS - KALINKA VAN DE GROTE HOEVE
47
16:02
BERKVENS SHELSEY - NELL V.G.
48
16:04
BRUYNINX DAISY - ELTON VAN HET EELSHOF
49
16:06
BUYENS BART - FRISIA'S TWINKELING Z
50
16:08
LAUWERYSEN VICTOR - IZZYLENA
51
16:10
HERMANS KRIS - OLYMPIA - H
52
16:12
VANSANT JENS - ECLAIR DE BOERENDANS
53
16:14
HEYLEN RIK - ALASKA VH LEYSEHOF Z
54
16:16
VAN DE POL NICOLAS - OBELISK VAN DE WATERING
55
16:18
RENDERS LISE - JUSTIFEUER G & W
56
16:20
VANSPRINGEL BO - CALANTÉ VAN DE LANGVOORT
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
17:00
17:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:00
BERKVENS SHELSEY - EVITA VG
2
17:02
VAN LAER LIESBETH - GIANA
3
17:04
SPITS JORICH - GAMBLE S
4
17:06
MARIEN STEVEN - D'ARTAGNAN V/D UILENBERG
5
17:08
HUYSMANS JEF - LOEKA VAN DE BREEPOEL
9
17:16
LAENEN FILIP - INKA
10
17:18
GORIS DAVY - INTURANA
11
17:20
VAN LAER KRISTOF - LA VITA DE L' ART
15
17:28
MALISART MICHELLE - IEMMY VD PONYHOEVE
16
17:30
OOMS JULIE - DIARADO- SON Z
17
17:32
PEETERMANS PASQUINEL - KARAAT VAN DE BRANDKREEK
18
17:34
MARIEN STEVEN - NOORTJE VAN DE WENDY KURT HOEVE
19
17:36
SPITS JORICH - GOUDSMID V.D.PONYHOEVE
20
17:38
VAN DEN EYNDE ANOUK - MISS FINE
21
17:40
JACOBS JULIE - LATINA DE TOXANDRIA
22
17:42
VAN LAER LIESBETH - MA BELLE DE L'ART
23
17:44
BERKVENS SHELSEY - MELANIE
CAERS JAN - COMING HOME Z
CAERS JAN - JADA
06/09/2020 - ZRTA2088 - HERSELT SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots