{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
14:00
16:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
STAQUET JESSE - CORNELLO
2
14:08
SUYS ELINE - JEUXTHARR
3
14:16
SCHOENMAKERS ROBBE - NILAYAH VAN 'T STEENPUTTENHOF
4
14:24
BONNE NETTE - COLIBRI
5
14:32
LAMBERTS NOOR - NAPPY DU GOUT
6
14:40
RUTS FRANS - GREYSTAR VAN 'T GOOVAHOF
7
14:48
SEGERS JOKE - POLINA
8
14:56
COECKELBERGHS SISSI - KADIRA
9
15:04
BOES AN - SOFIE - PEGASA VAN HET SWAENEHOF
10
15:12
PEETERS GIOVANNI - SALSALINE
11
15:20
TACK LOUISE - CALLISANDRO V.H.
12
15:28
DE PRINS MARE - IGOR VAN HET VENUSHOF
13
15:36
SWANNET SOFIE - DONAR-T
14
15:44
VAN DEYNZE ARNO - DORIEN
15
15:52
VERBIST EDDIE - KABAIO VAN 'T STEENPUTTENHOF
16
16:00
PRAET SARAH - CLATRICIA VH NOORDENEIND Z
17
16:08
TACK LUKAS - NEXUS VAN 'T EIKHOF
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
VAN STEENLANDT MARIE - ODILIA VD DONKHOEVE
2
12:08
VERCAMMEN SARAH - MIABELLE VAN HET WAVERWOUD
3
12:16
TUYTELEERS KIRSTEN - N'OUBLIEZ JAMAIS DE MAUTHEVILLE
4
12:24
HELLEMANS JONI - JOEY
5
12:32
WIJCKMANS ANNICK - KOZI'S PAVLOV
6
12:40
PEETERS MILA - OH SO LUCKY VAN 'T VALISSENHOF
7
12:48
DINGENEN PAUL - VIDALGA TM Z
8
12:56
VAN DE PEER RENEE - ON TIME D'15
9
13:04
DEBRUYN INGE - CYMINKA B Z
10
13:12
MC ARTHUR ESTHER - DAKOTA Z
11
13:20
COPPENS JOHAN - OLIVIA VAN ELFENSTEEN
12
13:28
PRAET SARAH - GSH DIDAY
13
13:36
SMET SOFIE - ROYAL WHAT
14
13:44
VAN ESPEN RUNE - EVELIEN
15
13:52
VAN DOOREN CAROLINE - MARJUNA VAN 'T WANDELPAD
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
12:00
13:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
COMPAGNIE TINE - KARAAT
2
12:08
STAQUET JESSE - DONNA KARAN V/H OUDLAND
3
12:16
WILLEMS GIL - HANNIBAL VH GANZENHOF
4
12:24
SPITS ANTON - LURESIA
5
12:32
DE SOUTER JUNE - DIAMOND HILL
6
12:40
DE KINDER AMBER - EDWARD
7
12:48
VAN GUCHT EBE - DORALDA VAN DE KAPEL
8
12:56
SMET LAURA - JAFFA KF
9
13:04
VAN BELLE JIRKA - MYCKA
10
13:12
VISSER BRITT - CORLAND VAN HET HEIHOF
11
13:20
VERVOORT ALINE - MISS DAIMOND
12
13:28
RICOUR RANI - LYANTO VAN DEN BEVERDIJK
13
13:36
BREUGELMANS ELLEN - LEGEND VAN HET BREUGELHOF D'12
14
13:44
DECKX KENZA - IBEAULALEEN W
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
14:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
DE VRIES ELS - CASSIUS CLAY VAN 'T REBELSHOF Z
2
14:08
KEMPENAERS NATHALIE - FIONA
3
14:16
BRIES BERT - LIONORA VAN HET TRICHELHOF
4
14:24
DE SMEDT TINNEKE - HAMALIA
5
14:32
VERELST WANNES - QUARTZ
6
14:40
PEETERS ELINE - QADIRA VAN HET BREUGELHOF
7
14:48
VERMEULEN DORIEN - GITTA VAN DE DAMBEEKHOEVE
8
14:56
VAN DEYNZE ARNO - BICKEL
9
15:04
VETS MARTHE - ILSARIETE VAN DE KROON
10
15:12
CELIKER SEVGI - FÜRST BALLERINA
11
15:20
DE BRUYN JEF - POLEGGIA
12
15:28
MOEYERSONS MARLEEN - JANTE VAN 'T STEENPUTTENHOF
13
15:36
JACOBS KAREN - MYSTIQUE VANDEPRINSEHOEVE
14
15:44
VAN VERRE LYNN - PRINCE-K VAN 'T KATTENHEYE
15
15:52
VERELST WANNES - CAIRO VD WITHOEVE Z
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
13:30
16:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
VOORSPOELS CELINE - BIJOU
2
13:38
STAQUET DIRK - COMEROMY VAN HET KEIZERSHOF Z
3
13:46
GOOVAERTS SOFIE - L' OROSE VAN 'T FLIEREN
4
13:54
COECKELBERGHS SISSI - HALONA VAN 'T WINKELHOF
5
14:02
VERBRUGGEN MEREL - LANCELOT VAN DE GANZENBOL
6
14:10
DE JONGHE CHARIS - CORLEONE VAN STAL ROMANO
7
14:18
VERMEIREN NELE - ENDEROSE VAN'T FLIEREN
8
14:26
VAN DER STAPPEN LEEN - BO FERRO
9
14:34
LAMBERTS ROMY - ADRIANO
10
14:42
ROGMANS NATASCHA - GOLDEN Z
11
14:50
DE MEUTTER HANS - OLIANA DMW
12
14:58
VAN BREEDAM SILVY - KIRKE VAN ORTI
13
15:06
KALDUNSKI VANESSA - GALAXY
14
15:14
DE KEERSMAECKER JOLIEN - MORUMBI - CD
15
15:22
DE MAEYER ANN - ENYA-S
16
15:30
VAN KEER VERA - GHANA V/D HOGE BRUG
17
15:38
PAULUS CARO - LENNON VD WITHOEVE
18
15:46
MARCELIS TINE - ESMOUR
19
15:54
VAN GOOLEN JILL - SPIRIT F
20
16:02
COECKELBERGHS SISSI - JACARDO VAN 'T WINKELHOF
21
16:10
CLAES CAROLINE - FELI'S ROTSPON
22
16:18
VAN DEN WYNGAERT USCHI - DU CALVEIR
23
16:26
DOCX LOUISE - GALICE SSB
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VOORSPOELS CELINE - KASKADE VAN HET AKKERSHOF
2
09:08
WILLEMS ELLEN - OLENA DMW
3
09:16
ASSELBERGHS PETRA - LAGUNA VAN HET TRICHELHOF
4
09:24
PEETERS DIRK - JOLI SCHUFRO V/H BENNINGSHOF
5
09:32
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
6
09:40
VERMEREN CHARLOTTE - IOR VAN HET EELSHOF
7
09:48
VAN DE MOSSELAER ELINE - PASSIMO VAN DE SPARRENHOEF
8
09:56
DUHAYON JAN - DEXTER
9
10:04
VOORSPOELS INNE - LOZANO VAN HET AKKERSHOF
10
10:12
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
11
10:20
CALUWE MARC - CARLOS VAN 'T SASVELD
12
10:28
NEYENS WILLEM - WOZOR
13
10:36
VANTILBORGH JANA - ROTSCHILD
14
10:44
WOUTERS ELKE - CHOPIN
15
10:52
DE HOEF STEFANIE - AMARANTY
16
11:00
VAN DER HEYDEN CAROLINE - FAIBLE V/H DENNEHOF
17
11:08
LENAERTS DOENIA - ZAZOU
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
EMMERECHTS KARINE - LOUP GAROU
3
09:16
VOORSPOELS INNE - KAIRO VAN HET AKKERSHOF
4
09:24
VAN LOOY OVIDE - GRAFITTI 'PC'
7
09:48
VAN DEN BULCKE ELS - ENNYA
8
09:56
HEREMANS KATRIEN - IO VIVAT
9
10:04
LEMAIRE LISA - ZASJANA
10
10:12
LENAERTS DOENIA - BLITS
11
10:20
LEENAERTS SOFIE - WODKA
12
10:28
PAUWELS THOMAS - LE PETIT PRINCE VAN DE PIKKERIE
13
10:36
VOET DIRK - KISSME VANDIVO
14
10:44
VAN DOOREN CAROLINE - GAELLA
15
10:52
EMMERECHTS KARINE - GI GI
16
11:00
VOORSPOELS INNE - KINOA VAN HET AKKERSHOF
VANGOIDSENHOVEN SARAH - FABIAN VAN FALLADAN
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
HUYGELEN JULIE - KINMAR VAN DE REIMEURTER
2
09:10
MAES PAULIEN - FLORENCE
3
09:20
MOSTMANS BRITT - WILDRIK TYCHO SINE PRATO
4
09:30
SPIESSENS MARIE LOUISE - CELERON
5
09:40
LAMBRECHTS HEIDI - LATOTINA VAN DE SPARRENHOEF
6
09:50
VERSCHUEREN PAUL - HAPPY ATLITA
7
10:00
VAN NUFFELEN TESSA - IT'S ME
8
10:10
VAN DER HEYDEN CAROLINE - GREGO
9
10:20
MEEUSEN NADIE - JINGLES VAN HET MOLENZICHT
10
10:30
VETS LISE - JERIECO VAN DE KROON
11
10:40
DIELTJENS STEFANY - FESTIVO
12
10:50
DE BACKER XANTHE - OBI VAN DE LITZEMAERE
13
11:00
MARCELIS ANJA - JAMIRO
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:30
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
CLYMANS CINDY - ASMARAVERA U
2
11:40
LENAERTS AN - ZARAGOZA
3
11:50
VAN WINCKEL DIRK - HEMINGWAY VAN DEN HAAGAKKERS
4
12:00
STEVENS RITA - HOBAGO-A
5
12:10
DE BACKER XANTHE - FS LAMBADA
6
12:20
DIELTJENS STEFANY - IL LOCCO VAN HET MOLENZICHT
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
12:40
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:40
NESTOR LOTTE - FERRARI
2
12:50
VAN DE MOSSELAER ELINE - ELECTRA VAN HET GOORHOF
3
13:00
VAN STEENWINKEL LUC - EDISON VAN 'T HOF VAN EVERSEM
06/09/2020 - ZRTA2089 - LEEST DRESSUUR (LIZAME)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots