{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
09:00
09:54
Nr.
Tijd
Combinatie
9
09:16
SENAVE STEPHANIE - VIENI
10
09:18
DEMEYERE MICHELLE - CALLAS DU MAILLET Z
11
09:20
VAN DER STOCK FLORENCE - LUNA VAN HET DENNENHOF
12
09:22
VERCOUTTER LOTTE - JE T'ADORE
13
09:24
VANDERFAEILLIE ARNE - CALUNA Z
15
09:28
VANDERFAEILLIE KRIS - QRE D'O
16
09:30
DELOOF AURELIE - QUISTELLO HW
17
09:32
DUPON ROBIN - QUI VIVE VAN DE ROTERIJHOEVE
18
09:34
LESCRAUWAET MANON - SANDOR S
19
09:36
ROOSE LARISSA - MARCIA VAN 'T GESTELHOF
20
09:38
VANDERSCHAEGHE ROELAND - NORDESS VAN DE ROOBAERT Z
21
09:40
VERCAUTEREN FEMKE - QOURTOIS VAN DE RHAMDIA HOEVE
22
09:42
DE VLIEGHERE DANIEL - OBLIGE VAN DE BEVERINGCOURT
23
09:44
DECLERCK WOUTER - QUEVEDO VAN HET ROELHOF
24
09:46
CAPOEN CAMIEL - PASTIS VDB VAN DE DULFRIKHOEVE
25
09:48
SOENEN KRISTOF - ODIBAI VAN DE HILLEBOOM
26
09:50
CHANTRIE JOLIEN - LARA VAN 'T NEDERHOF
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:07
12:11
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:07
DELOOF AURELIE - CHARMEUR D.
5
10:15
VANHAECKE LISA - MILO VAN DE SPIJKER
9
10:23
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - KYRA VAN 'T VERLORENKOST
10
10:25
VANDENDRIESSCHE LOUISE - ORIGI DE BEAUTY
11
10:27
VANDERFAEILLIE JANA - MISS VAN DE RONEVALLEI
12
10:29
DESUTTER DIETER - JAMAICA F
13
10:31
DE GROOTE FLEUR - HINDE F
14
10:33
ADRIANSENS JULIETTE - FOREVER FIRST F
15
10:35
DOBBELAERE FLEUR - NABOR
17
10:39
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
18
10:41
DEFOUR JULIE - LA UTOPIA VDB
19
10:43
SAMYN EMIEL - CHIWA VAN DE KLEITE Z
20
10:45
QUINTIJN CHRISTOPHE - JINA DW
21
10:47
PYNOO GRIET - PRETORIA VAN DE RIJSELPOORT
22
10:49
MAEGH CHLOË - P.S. I LOVE YOU TER SCHELLEBEEK
23
10:51
DHONDT KELLY - MARIELLE DE VAUXELLES
24
10:53
COENE ANNELIEN - GIGANT VAN DE DASHOEVE
25
10:55
VERRAES VINCENT - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
26
10:57
DELOOF AURELIE - DABLO
27
10:59
LANNOO RUBEN - PERLE FINE
28
11:01
DE SAEDELEER BERNARD - ORCHIDEE VD THIJSHOEVE
29
11:03
DE VLIEGHERE EMMY - EAGLE VAN DE GROENE JAEGHER
31
11:07
BOUTS JONAH - DALI DE LA TASSENIERE
32
11:09
NEIRYNCK CAMILLE - OSCAR
33
11:11
CHRISTIAENS FRAN - LITTLE MANON
34
11:13
DEMEULEMEESTER JORIS - QUELLE COULEUR VAN DE SNEPPE
35
11:15
VERVAECKE KRISTOF - NABAB VAN 'T NEERHOF
36
11:17
BONTE JOERI - NIKEE VAN DE KAPEL MILANEN
37
11:19
VAN MAELE JULIE - QRAZY VAN 'T LANDOUWEHOF
38
11:21
CORTIER EMMA - POIROT VAN DE PEREBOOM
39
11:23
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - FIERRO
40
11:25
RYS CHIARA - QUEBEC DE BEAUTY
41
11:27
SAMYN EMIEL - WITESSE VD LINDEHOEVE Z
42
11:29
DE SMET ZOE - FELLEROSE
43
11:31
VACKIER LAURENS - GALOPIN DE LAUDRY Z
44
11:33
VAN DER GINST ANKE - FINE-AIR VAN 'T HOVEKE
45
11:35
DE VLIEGHERE JOHAN - LUXOR VAN DE GROENE JAEGHER
46
11:37
SIMOENS FRIEDL - KARLO
47
11:39
ROSSEEL WOUT - KODO DELLA NOCHE
48
11:41
VAN DE VELDE QUINN - PICONNE VAN HET REIGERSNEST
49
11:43
GYSSELS WOUTER - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
50
11:45
MATTHYS BART - NAUGHTY BOY DE BEAUTY
51
11:47
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
52
11:49
DESMEDT JOHAN - ICAR VAN DE HERMITAGE
53
11:51
STUBBE MELANIE - JAZOEE
54
11:53
VAN MASSENHOVE ARNE - VIPER R.G. Z
55
11:55
DEWULF DYLLAN - AVARO Z
56
11:57
DEMEYER JOLIEN - QUPIDO VAN 'T LANDOUWEHOF
57
11:59
HOUGUENADE CÉLIA - JOANNA
58
12:01
KINDT DRIEKE - FIDEEL VD GULDEN Z
59
12:03
NEYTS ALIZÉE - ELIMA VAN HET MASSARTHOF
60
12:05
HEINDERSON SILKE - NICKELS & DIMES
61
12:07
VAN MAELE JULIE - POPPY VAN 'T LANDOUWEHOF
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
12:22
15:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:22
VERACX MATHIJS - NEWTON VAN DE STUYVENHOECK
2
12:24
VAN DE SOMPELE ISOLDE - KIRA V/H KLEIN REIGAERTSVLIET
3
12:26
DESCHEEMAEKER ARNE - GRAFITT D
4
12:28
DESCHEEMAEKER RUBEN - LENTURA VAN DE OOSTERWALLE
5
12:30
DENDAUW WILLEM - COULEUR
6
12:32
VAN MASSENHOVE ELLEN - I-CAROLUS
7
12:34
VERACX SANDER - NASSINA D'OR VAN DE MISPELAERE
8
12:36
VANDERMOERE HEIDI - CHANEL 'B'
9
12:38
DE VISCH FLORIS - CORNET ICE DU BOIS PINCHET Z
10
12:40
MATTHYS BART - NORMAN V.D. VELDHOEVE
12
12:44
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - NOUVELLE M
13
12:46
SOENEN KRISTOF - NIQUENDO VAN DE HILLEBOOM
14
12:48
BORRY EVY - GUAYA VAN DE LEGEWEG
15
12:50
VERVAECKE KRISTOF - KOETSIERKE VAN T NEERHOF
16
12:52
VAN ZANDWEGHE MICHELLE - COMME CA VAN BOST Z
17
12:54
DEWULF JANNE - JUMPER VD LINDEHOEVE
18
12:56
VANDE VYVERE JEREMIEN - PASTELLE VAN 'T JONKERSLEEN
19
12:58
VACKIER FRANCIES - NEFERTETE P&B
20
13:00
VAN DEN ABEELE SAM - PECHE VAN DE MISPELAERE
21
13:02
VANHOENACKERE PAULIEN - CANACHE DE L'ESPRIT Z
22
13:04
CALLEWAERT AURI - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
23
13:06
MAES AMELIE - FLAMINGO VAN DE KRANENBURG
24
13:08
CALLEWAERT WARD - GAELLE VAN HET BRABANDHOF
25
13:10
DELOOF AURELIE - VIGOREUX NC Z
26
13:12
DE MUELENAERE ELKE - BUFFALO DU ROTON
27
13:14
VAN MASSENHOVE ELLEN - IKO STAN JCS
28
13:16
QUARTIER XAVIER - HOLLY DE TALMA
29
13:18
VANHEVEL TIM - GENESIS VAN 'T BERGENHOF
31
13:22
GYSSELS JANA - KANTOR
32
13:24
GYSSELS JARNE - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
33
13:26
COPPILLIE YANA - PICASSO VAN 'T GOED TEN NEUVILLE
34
13:28
DE LAERE JELLE - KHALISA VD HEFFINCK
35
13:30
LANNOO SISKA - LINARETTE
36
13:32
DE MUELENAERE WARD - PANTAINE VAN DE PLAETSEMOLEN
37
13:34
RIEMAECKER BRAM - NARETTA
38
13:36
VANDERMOERE HEIDI - INDIANA
39
13:38
DEPREZ MAXIM - PARODIE VAN HET SPEIENHOF
40
13:40
VAN ZANDWEGHE MICHELLE - LORDINA VAN DE FURIOSOHOEVE Z
41
13:42
VAN DE WEGHE GILLES - HADJA VAN DIEPENDAELE
42
13:44
VACKIER FRANCIES - NIVARA
43
13:46
DE VLAMYNCK TOM - MILO VAN DE SPIJKER
44
13:48
STORME GEERT - OASE VAN DE PEREBOOM
45
13:50
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
46
13:52
BOONE JONAS - GEENA
47
13:54
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - LOLITA V'T VERLORENKOST
48
13:56
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
49
13:58
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
50
14:00
VANDERHAEGE FLORE - VOICE
51
14:02
CARELS SANNE - JOY HOF TER ZEEDYCKE
52
14:04
MICHIELS SILKE - HAYA DE BRINCO
53
14:06
SOENENS JONAS - HYANTHA V D MISPELAERE
54
14:08
DECAPMAKER RIK - INDIGO HOF TER ZEEDYCKE
55
14:10
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
56
14:12
DESENDER STIJN - DAMARA TE WALEM
57
14:14
DESCHEEMAEKER ARNE - LEANDRO VAN HET KLOKKENHOF
58
14:16
DESCHEEMAEKER RUBEN - VIVA DELMIRA S
59
14:18
CALLEWAERT AURI - JUVANI DU VAL FLEURI Z
61
14:22
DEPREZ MANON - MARINTHE VAN HET SPEIENHOF
62
14:24
SEGAERT ARTHUR - IQUEM TER VLUCHT
63
14:26
NOPPE ANN-FLORENCE - PIA PANDORA
64
14:28
DEFOUR FIEN - CINDYLAMA
65
14:30
KINDT TOM - JALISCO VAN DE ROZEBOOM
66
14:32
DE MUELENAERE WARD - BELINGA VAN 'T GOOR Z
67
14:34
GHEERAERT LEONTINE - ODIDE VH OOIEVAARSHOF
68
14:36
CAPOEN CAMIEL - ORIGIE VAN 'T COUTHOF
69
14:38
DECLERCK BART - FONSKE VAN OP DE BUITEN
70
14:40
STEYAERT SOFIE - ECHO VAN DE PODTSHOEVE
71
14:42
DECLERCQ LOUISE - JEUNESSE
72
14:44
BOONE JONAS - AIMEE II Z
73
14:46
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - MAESTRO VAN 'T VERLOREN KOST
74
14:48
HAEGHEBAERT DRIES - C POMPIDOE Z
75
14:50
MESTDAGH HÉLÈNE - NEWMAN ML Z
76
14:52
COENE ANNELIEN - ALVARO
77
14:54
VERRAES VINCENT - HINKA VAN EYENSLUIS
78
14:56
VERMEULEN LENNART - PETIT FILOU VAN DE NACHTEGALE
79
14:58
ONGENAE MAARTEN - GOFFIN VAN DE MISPELAERE
80
15:00
VANDERHAEGE FLORE - GRACE
81
15:02
DEMAREZ LENNART - CONTESSA 171
82
15:04
DEMEYER JOLIEN - MIKA VAN 'T LANDOUWEHOF
83
15:06
DEPREZ MAXIM - MARQUIZE VAN HET SPEIENHOF
84
15:08
DESMAELE BABETTE - GYTANA JDB Z
85
15:10
CLAEYS CÉLIEN - GINEA
86
15:12
VANHEVEL TIM - KRONOS VAN 'T BERGENHOF
DELOOF AURELIE - JATOKI DE FRIBOIS B.
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
15:25
16:47
Nr.
Tijd
Combinatie
3
15:29
STORME GEERT - MIRA VAN DE PEREBOOM
4
15:31
DE VLIEGHERE DANIEL - FIRDINAND VD BEVERINGCOURT
5
15:33
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
7
15:37
LANNOO RUBEN - OPALINE
8
15:39
DELOOF AURELIE - OHLALA
9
15:41
VANDERSCHAEGHE ROELAND - NOVA VAN DE ROOBAERT
10
15:43
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
12
15:47
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - JAMAIS VAN HET HAZEGOED
13
15:49
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
14
15:51
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
15
15:53
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
16
15:55
VERCAUTEREN FEMKE - OMEGA VAN HET GROENE DAK
17
15:57
VANDENBERGHE TIJS - MISTER ACE DE LA PLACE
18
15:59
LANNOYE LIESLOT - DERLY VDM Z
19
16:01
LANNOYE FIEN - CASSINA
20
16:03
GHEERAERT VITAL - JAPPELOUPE V.H. OOIEVAARSHOF
21
16:05
GHEERAERT LEONTINE - JAKONDA VH OOIEVAARSHOF
22
16:07
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
23
16:09
DECLERCK BART - KYMOON
24
16:11
VEREECKE TITUS - HARLLY VAN DE ACHTERHOEK
25
16:13
COLMAN STIJN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
26
16:15
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - ODESSA VAN 'T VERLOREN KOST
27
16:17
SEGAERT ARTHUR - KAYMAKLI TER VLUCHT
28
16:19
NOPPE ANN-SOPHIE - GRAPPA V/H PIJNVENHOF
29
16:21
DEMEYER JOLIEN - KWATTRO TER POELBERG
31
16:25
VANHEVEL TIJS - JUNO VAN ' T BERGENHOF
32
16:27
DECAIGNY STEVEN - GLORIA
33
16:29
STORME GEERT - MADONNA VAN DE PEREBOOM
34
16:31
COPPILLIE YANA - SOPRANO VD HACIENDA
35
16:33
LANNOO SISKA - JAVELINE
36
16:35
DELOOF AURELIE - ITO
37
16:37
DHONDT KELLY - MYLADY VAN DEN DOORN
38
16:39
PINTELON VIC - LOTHAR VAN DE DURMSTEDE
39
16:41
STRUBBE EMMA - BALIERINA
40
16:43
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
41
16:45
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
17:15
17:53
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:15
NOPPE ANN-FLORENCE - MILONA VAN HET SPEIENHOF
2
17:17
VANDENBERGHE TIJS - GAMINE V 'T STEKJE
8
17:29
WILLEM JONAS - JUSTICE
9
17:31
DECOCK STEVEN - KAIRO VAN HET SPEIENHOF
11
17:35
STORME GEERT - JAKARTA 'T HOF TER KALVEKETE
12
17:37
LANNOYE FIEN - ZIDAN LVP Z
13
17:39
HOOFT DIMITRI - MITCH VAN HET CLAEYSSENHOF
14
17:41
VERCAUTEREN FEMKE - ISHTAR VAN DE RHAMDIA HOEVE
15
17:43
NOPPE ANN-FLORENCE - ELEGANCE "F"
16
17:45
DEMEYER JOLIEN - NESQUIK VAN 'T LANDOUWEHOF
17
17:47
STRUBBE LOUIS - CONTIGA
18
17:49
VERMEULEN LENNART - LYBRISE VAN DE GAVERSTEDE
19
17:51
VANDENBERGHE TIJS - FLUGEL VAN DE PEREBOOM
30/08/2020 - ZRTW2020KAP1 - SPRINGWEDSTRIJD WESTKAPELLE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots