{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
10:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MEERSSCHAERT JOHAN - MONOCLE XX
2
09:08
DE ROO AILEEN - HURRYCANE F
3
09:16
MEERSSCHAERT JOHAN - REVEUR DU GRANDVAL XX
4
09:24
VAERENBERGH KRISTIEN - CALL A FRIEND XX
5
09:32
NEYTS ALIZÉE - ELIMA VAN HET MASSARTHOF
6
09:40
DERIEUW CHRISTOPHE - KALIDO
7
09:48
NEIRYNCK CAMILLE - OSCAR
8
09:56
VAN ACHTER NICK - WELL DONE
9
10:04
VERCOUTTER LOTTE - JE T'ADORE
10
10:12
ROOSE LARISSA - MARCIA VAN 'T GESTELHOF
11
10:20
VANDUYNSLAGER SHANA - GOZO TER KLOMP
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
10:52
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:52
DEVIJVER EMILY - QUEEN V'T STREYEHOF Z
2
11:00
DESMET JUSTINE - OISKY POISKY VAN TER ROYEN
3
11:08
PINNOO KIMBERLEY - GLADISE VAN 'T PAERDKIN
4
11:16
LIEVENS ESTEE - LADORADA VAN HET ZWARTEVELD
5
11:24
BOONE SOFIE - MILLI VANILLI
6
11:32
VAN LERBERGHE MARTINE - G'KAYROS
7
11:40
CUYVERS MORGANE - INCOGNITO VAN HOF TER EDE
8
11:48
DAENEKINT KYARA - LIZORA VAN DE HAVERBILKEN
9
11:56
VERMOORTELE LOORKE - IRMO S
10
12:04
SCHIETTECATTE ELLEN - GENTLE
11
12:12
VAN DER STOCK FLORENCE - LUNA VAN HET DENNENHOF
12
12:20
DE GROOTE FLEUR - HINDE F
13
12:28
CHRISTIAENS FRAN - LITTLE MANON
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
RYS CHIARA - LEO
2
09:08
BOSSUYT KATRIEN - NOVA VAN DE ROOBAERT
3
09:16
VAERENBERGH KRISTIEN - FLEUR
4
09:24
DELAERE MAURA - H-FAMOSE
5
09:32
VANDERMOERE JOLIEN - INDIANA
6
09:40
RYS CHIARA - QUERELLE DE BEAUTY
7
09:48
DUPON GEERT - LAILILA V.D. PAPENDIJK
8
09:56
ESPRIT JEAN-PAUL - LOPANO
9
10:04
VERHALLE DAGMAR - KASTOR
10
10:12
VERMOORTELE MARNIX - ZAVIER
11
10:20
DUINSLAEGER LIES - LADY GO GREY V/D WOLFSHOEVE
12
10:28
FEYS EMELY - LENTISCO RAB
14
10:44
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - QPIDO D' EDOUARD JOLY
15
10:52
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
16
11:00
CLARISSE ANNA ELISABETH - HOPE
17
11:08
VANDEWAETERE GEERT - MIDLETON VAN 'T LOZERHOF
18
11:16
DECLERCK DIRK - CLARY Z
19
11:24
ADRIANSENS JULIETTE - FOREVER FIRST F
20
11:32
BERTENS BRITNEY - HILTON
21
11:40
VAN COILE TINY - KALINA VAN BOUCHOUT
22
11:48
DUINSLAEGER LIES - JAMAICA F
23
11:56
VAN MASSENHOVE ARNE - VIPER R.G. Z
24
12:04
RENDERS ANN - I-CAROLUS
25
12:12
DEMEIRE JORIJN - QADIR VAN DE STUYVENHOECK
26
12:20
GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
13:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DERYCKERE FREDERIK - ORTHOS VAN TEN WULFBROUCK
2
13:08
DECLERCQ LOUISE - ISAMIEK D
3
13:16
DEVIJVER EMILY - KALIDO
4
13:24
CHANTRIE JOLIEN - LARA VAN 'T NEDERHOF
5
13:32
VAN DOORNE NICK - QUINTA VD KIEKEMOORTEL
6
13:40
WATELLE HUGO - FLEEDWOOD MAC
7
13:48
WILLEMEN SIGIS - CLOUDY
8
13:56
BOONE GEERT - GEENA
9
14:04
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
10
14:12
DELAERE MAURA - DENZEL DWD
11
14:20
DECLERCQ LOUISE - QWUICKO TER KOUTER
12
14:28
CHANTRIE JOLIEN - OIJITA VAN DE SNEPPE
13
14:36
HANTSON AMALIA - CARAMBO
14
14:44
COPPEJANS DANAE - OREAL VAN DE KWADEWEG
15
14:52
VERHASSELT CARMEN - JACOB
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
13:00
14:44
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN DOORNE KURT - PAPAYA VD KIEKEMOORTEL
3
13:16
DESOETE DIEDERIK - NITRO GOLDEN
4
13:24
WILLEM JOLIEN - JUSTICE
5
13:32
WITTEVRONGEL SARA - DONNA ELUXE
6
13:40
BILLIAU MELISSA - CABACHO V KERSELARE Z
7
13:48
DEMEIRE KOEN - IMPOSANT G
8
13:56
COCQUYT LAURENCE - ILONA VAN'T MOSKOU
9
14:04
POESEN TORI - VARIUS
10
14:12
MAAS STEFANIE - QUINTUS
11
14:20
VAN MASSENHOVE ELLEN - IKO STAN JCS
12
14:28
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
13
14:36
SCHOONBAERT SIEL - HERMES VAN 'T BERGENHOF
VAN DEN ABEELE MARC - DON AMOUR
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
15:00
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:00
COUPILLIE JOYCE - MADONNA VAN DE PEREBOOM
2
15:08
NEYT KATHLEEN - STENAGERS RINGO STAR
3
15:16
GYSSELS JANA - KANTOR
4
15:24
VAN COPPENOLLE LIESL - ILANAH
5
15:32
DUBRUL LIESBETH - DON FIDERICO
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
16:00
16:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:00
COUPILLIE JOYCE - HAZEL SOLLENBURG
2
16:10
VERVAEKE CELIEN - GUAPPA VAN DE MEERSEN
3
16:20
EECKHOUT STEPHANIE - DOLORES
4
16:30
DUPON ANOUK - LUIGI VAN DE ROTERIJHOEVE
5
16:40
CLAEYS CÉLIEN - GINGER
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
17:00
17:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:00
VAN COPPENOLLE LIESL - FUN VAN DE HEERNIS
2
17:10
BIEBAUW STIJN - FLORAN
3
17:20
VANDECASTEELE SISKA - CORLANDRO VD STUYVER
4
17:30
DRIEGHE ELS - GORKY - G
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
17:50
18:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:50
VAN DOORNE KURT - JAQUINTO VD KIEKEMOORTEL
2
18:00
DESOETE DIEDERIK - FLEEDWOOD MAC
3
18:10
VAN COPPENOLLE LIESL - COMTESSE V/D HEERNIS
05/09/2020 - ZRTW2020BRUG1 - DRESSUURWEDSTRIJD BRUGGE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots