{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A3 (A)
08:30
08:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
MAAS KOBE - PUCK
3
08:34
MERCKEN ALEXANDER - WONDER
4
08:36
MERCKEN TIBAU - KLEINE BLIKSEM
6
08:40
BORMANS LENNE - CUYPERSHOF SNUITJE
7
08:42
VANDERHEYDEN SANDER - LOTJE
8
08:44
PEETEN LYNN - SPEEDY
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:11
09:17
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:13
VANDEWINKEL TESSE - RAPIDAS
3
09:15
SMEETS ANNE-SOFIE - FURY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (A)
10:01
10:11
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:01
KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
3
10:05
VANAKEN LIEN - VERA
4
10:07
STERKENS JAAN - BENNIE
5
10:09
TIMMERMANS ROSALIE - FRANS
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A3 (B)
08:46
08:56
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:50
VERJANS MEINE - BLOOM
4
08:52
STEEGMANS LIZE - VALERIO
6
08:56
MAAS KOBE - SNOWY
KELCHTERMANS LORE - WATERLAND'S SYLVESTER
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:17
09:27
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:17
KELCHTERMANS GIEL - WATERLAND'S SYLVESTER
2
09:19
BOSCH ALEXANDER - CHILO
3
09:21
VOETS HANNE - INDY
4
09:23
STEEGMANS CAS - VALERIO
5
09:25
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:45
09:49
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:47
SOORS LIEZE - ROOS
7
10:33
VLEKKEN PAULINE - LASER VAN DE MEREYT
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B (B)
10:21
10:41
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:09
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
1
10:21
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
2
10:23
LEEN FREE - HP CELEGANCE
3
10:25
LANSLOTS DIAZ - LIBERTY
4
10:27
SWENNEN TINE - PIPI
6
10:31
LOOS SEPPE - ROEVENTERPEELHOEVE RICCO
9
10:37
VLIEGEN LOWIE - SPIRIT
10
10:39
MERCKEN LINDE - CILLAARSHOEK'S APART
11
10:41
LANSLOTS DIAZ - FARINA
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:27
09:33
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:29
VANDERHEYDEN ARTHUR - FIZZ
3
09:31
WERCKX EMIEL - RINGO STAR
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A7 (C)
10:51
10:55
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:53
MICHELS XIBE - LIZZY
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse B (C)
11:45
12:01
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:47
BLEYEN RHUNE - LEONARD
3
11:49
SWENNEN EMMA - SAM120
4
11:51
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
5
11:53
JANSEN HANNE - BARRY
6
11:55
BLEYEN MARIE-LAURE - INDRA D'INSEGOTTE
7
11:57
MERCKEN JANNE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
8
11:59
LEEN FREE - SPIRIT
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:33
09:35
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:33
BOSCH OLIVIER - FANGIO
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:49
09:51
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:49
DE BUSSCHOP SOFIE - TIGER W
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A7 (D)
10:55
11:09
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:55
GEURTS JULIE - UMELIA-V
2
10:57
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
4
11:01
JANSSEN MARRE - ZARA
5
11:03
LANSLOTS DIAZ - NEVLIN
6
11:05
SLEGERS SAARTJE - CITY BANKING
7
11:07
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A8 (D)
11:19
11:35
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:21
LEEN FREE - KAVALIEN
3
11:23
VERMEIRE BO - KANTJE'S FELICIO
4
11:25
GEURTS JULIE - HATTRICK WHITNEY
5
11:27
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
6
11:29
VANDEBEEK LIEN - LUNA
7
11:31
LOOS JADE - BON JOVI
8
11:33
VANDUFFEL ESTELLE - SPIRIT
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse B (D)
12:11
13:01
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:13
GEURTS JULIE - INDRA'S ECLIPS
3
12:15
GEERITS FLORE - BLIKSEM
4
12:17
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
5
12:19
BLEYEN RHUNE - FLAME
6
12:21
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
9
12:27
LOOS ARNE - KHIIMORI
10
12:29
VERBAUWEN LORAN - JOËL
11
12:31
LOOS THORBEN - K. HOSTA
12
12:33
POUDERS ANISSA - UMBRO VAN DE GROENHEUVEL
14
12:37
KUPPENS NICK - DIVA
15
12:39
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
16
12:41
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
17
12:43
VERMEIRE BO - GRACE
18
12:45
GEURTS JULIE - LOBBY DES MARRONNIERS
19
12:47
GOFFIN YAIKA - DIABOLO DU CHESSELET
20
12:49
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
21
12:51
VANSTRAELEN NIELS - CASPER
22
12:53
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
23
12:55
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
24
12:57
LEEN FREE - NIKITA
25
12:59
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
26
13:01
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L (B)
13:09
13:13
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:11
GEERITS FLORE - KAATJE
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse L (C)
13:19
13:31
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:23
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
4
13:25
KUPPENS NICK - MISS SALLY
5
13:27
VANSTRAELEN NIELS - PIKSIE VAN TINJERHOF
6
13:29
LOOS JADE - PIMMEKE
7
13:31
BLEYEN RHUNE - FILINI
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse M (C)
14:11
14:13
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:11
JANSEN FEMKE - BENTO
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse L (D)
13:41
14:01
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:43
VRANKEN DRIES - EDELWEISS DU GRAND LYS
3
13:45
POUDERS ANISSA - PETITE BIJOUX VAN DEN HAAGAKKERS
4
13:47
VOSSEN MINNE - INJAS
5
13:49
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
6
13:51
VLEKKEN NOEMIE - BLOKLAND'S CAROLA
7
13:53
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
8
13:55
VANSTRAELEN NIELS - ASGARD
9
13:57
VRANKEN DRIES - ORCHID'S NINA
10
13:59
JONKERS NATASHA - GOOD LUCK
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
GOORMAN ELLEN - KILKENNY
29/08/2020 - ZPTL2014 - SPRINGWEDSTRIJD HOESELT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots