Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
10Ring 10: VEELZIJDIGHEID Klasse A08:0010:48
 
Nr.TijdCombinatie
  DE BOCK JOHAN - HELENA
  DE BOCK JOHAN - JUPILER
  DE RIDDER ELIEN - ILLIAN DI CANTERO
  GOETHALS AMBER - PROUD MARY VAN DE BUCXTALE
  GOETHALS FENNA - RAGNAR VAN DE KRUISHOEVE
  MC ARTHUR ESTHER - DAKOTA Z
  MEELBERGHS VALERIE - SEPPE VD WIJVERS
  MERTENS JUUL - PEBBLES M
  OELBRANDT WOUTER - QUINTO
  PRAET SARAH - CLATRICIA VH NOORDENEIND Z
  SAERENS JOHAN - JUST KIDDING
  SNAUWAERT JENNIFER - SIVA
  SNELS LIESJE - FRANS DUIJTS
  VAN DINTER PAULINE - STAYERHOF'S ROSIE
  VAN INGELGEM CHARLOTTE - CHARME Z
  VAN LOO STEFFI - MOON S
  VAN SAS YANA - VALDEZ
  VAN TICHELT LORE - KANSELIER VAN DE GOMPELHOEVE
  WAMBACQ JENTEL - ARMANI GZ
  WIJNS STEVEN - NAMIB'S TWINKELING Z
11Ring 11: VEELZIJDIGHEID Klasse A08:0010:48
 
Nr.TijdCombinatie
  ESHUIS TIM - KNHS (NIET-LID) - CARNALLY ROCK (BLANCO)
  DESSAMBRE SARA - LEWB (NIET-LID) - CONDOR DU FAURIEU Z (BLANCO)
  CEULEERS BIRGIT - DODENA
  CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
  CLOMPEN JOACHIM - CALISTO G Z
  DE BUSSER EMMA - NEOCLES
  DE PAEP KATHY - L' ETE VG
  GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
  KESTEMONT ILKE - CHANEL
  LAURIJSSEN JANA - CRESPADA Z
  MOONS CLAUDIA - JETSKE
  SCHELLEKENS MAUD - PAX
  VAN DE WEGHE HANNE - KARAMELLE
  VAN DER AA AXL - OH MEDOC
  VAN OLMEN DORIEN - QUINN VAN BERKENIJS
  VANGOMPEL PIET - FREKE VAN DE BREMHOEVE
  VERHOEVEN SHARON - MISS SPECIAL VAN 'T HEURNEHOF
  VERMEULEN GERT - WHITNEY
  WITMAN RUNE - INTERNEL
12Ring 12: VEELZIJDIGHEID Klasse A08:0010:48
 
Nr.TijdCombinatie
  DEKEYSER ENJO - PSV (NIET-LID) - NIAGARA VAN DE VROMBAUTSHOEVE (BLANCO)
  BOLLEN MARIEN - LEWB (NIET-LID) - HENDRIKU (BLANCO)
  CEULEERS WALTER - UTOPIA
  COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
  DE MEULDER LOTTE - ODELLO
  DE NUL GEOFFREY - FANTASTIQUE VAN DE KRUISHOEVE
  DE VOS ANNELIES - GIGOLO
  DE WAELE JENS - DUCHESSE D'ANJOU
  DE WINTER ELINE - ULANDA
  HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
  PRIMUS KIRSTEN - INIESTA
  RENDERS ANN - I-CAROLUS
  REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
  SCHELLEKENS DAAN - COSTA V'T HEMELDONK Z
  STEEGMANS RAF - LORDINE VDF Z
  VAN DINTER EMILIE - VICKIES LASS
  VAN HOVER KARIN - ICARO
  VAN MULDERS BART - KIRIBRATI
  VAN NIJNATTEN MARGO - LEGEND-MAIL
13Ring 13: VEELZIJDIGHEID Klasse A08:0010:48
 
Nr.TijdCombinatie
  VAN SPEYBROECK FELIEN - PSV (NIET-LID) - KAYA (BLANCO)
  ERNST MARGAUX - LEWB (NIET-LID) - ROMEO DUCAS (BLANCO)
  BEUN CYNTHIA - QUBALIBRE VAN DE BUCXTALE
  BEVERS LENA - CADAN VD HEIEINDE Z
  BLONDEEL ROB - QUALITY STAR DE BALGERHOEK
  COECKELBERGS LAURA - EGORIJKE
  DE PEUTER NELE - GOLIATH
  KAHN SIEN - MIMOSA
  LAMBRECHT TIJL - OLENCKA VAN HET TORENHOF
  LIEVENS TOM - MELLE
  POPPE CATRIEN - MOONLIGHT VAN HET TORENHOF
  SMET FREDERIK - HARIBO
  SMETS BENNY - KOKO VAN DE NETHE Z
  THIJS SANNE - PIDALGO VAN BUWA
  VAN CAPPELLEN ALIZÉ - PRISCILLA VAN 'T GOOVAHOF
  VAN MASSENHOVE ARNE - VIPER R.G. Z
  VAN UYTVEN JELLE - LOTUS VAN DE NEERHEIDE Z
  WUYTS GITTE - KAVAL H
6Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse B08:0010:48
 
Nr.TijdCombinatie
  MEERSCHAERT JOHAN - PSV (NIET-LID) - REVEUR XX (BLANCO)
  DESSAMBRE SARA - LEWB (NIET-LID) - LOUD SPRING DE LA BASTIDE (BLANCO)
  APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
  DE CARTIER SYBILLE - KAPTAIN JACK Z.G.
  DE PAUW STEFAAN - OPTIMUS VAN 'T WIJWATER
  DHAENENS LISA - DIAMANTIA
  FRANSEN RENÉE - ECORDA
  GHEYSEN ISABEL - NINA VAN 'T FARSENHOVEN
  GYSSELS JARNE - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
  HEREMANS SOFIE - C'EST MOI Z
  HUSKENS VICKY - GAME BOY VAN HET ESSENHOF Z
  LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
  PEETERS IMKE - CADELL Z
  SMET RONNY - QUEEN OF DIAMONDS VAN 'T BEUKELZHOF
  SMET SEBASTIAAN - GINA V'T PLUTONIA HOF
  SMETS JORDY - FISCUS
  SNELS INNEKE - MICKEY PROVA
  VAN NIJNATTEN MARGO - LATOYA
  VAN NIJNATTEN MARGO - LECCE BALIA RS
  VERMEER ASTRID - POCO-LOCO V/D DENNEHOEVE
7Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse B08:0010:48
 
Nr.TijdCombinatie
  VERHELST LISELOTTE - PSV (NIET-LID) - JE SUIS VAN DE BIEN (BLANCO)
  CALLEWAERT MEREL - KIARA VH
  COOLKENS VEERLE - CARPE DIEM CV Z
  DEVOS PIETER - DON D'AMOUR
  GOETHALS IRIS - GEORGIA VAN DE MEERPUTHOEVE
  PRAET SARAH - GSH DIDAY
  QUINTELIER MICHIEL - JEREZ
  SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
  THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
  TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
  TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
  VAN DEN HEUVEL STEFFI - CHIARA
  VAN DER VELDE EVELIEN - DUKE RK
  VAN GORP BRIK - ORLANDO
  VAN MASSENHOVE ELLEN - IKO STAN JCS
  VERSTEYNEN LUC - AMERICAN SUN
  VERVAECKE SENNE - CHILLI WEDNESDAY
  VERVAECKE SENNE - COOL MORNING
  VERVAECKE SENNE - FRIMEUR DE LA BRASSERIE
8Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse B08:0010:48
 
Nr.TijdCombinatie
  DUMONT DE CHASSART HELENE - LEWB (NIET-LID) - FAST TRANSACTION (BLANCO)
  DE FONVENT CAROLINE - PIRON VAN 'T NEERHOF
  DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
  DE RIJKE DAPHNE - ONYVA DU MARAIS
  GOEMAN BO - KING D'AUBRY
  GOETSCHALCKX NIEKE - DISAURA
  GOVAERT BRIAN - QUIDAMO U
  JANSENS JUDITH - HESINCA "T"
  LAMBRECHT TIJL - LAST MINUTE VAN HET TORENHOF
  LEENAERTS BART - NIZOUCOLA
  MERTENS FRANS - MENDE L
  PLAETINCK RHUNE - BIJOU DE CAMUS
  PONCELET JAIMIE - FERLIN V.D. PONYHOEVE
  VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
  VAN HECKE WOUT - VALCO G
  VANDERMOERE HEIDI - CHANEL 'B'
  VANDERMOERE HEIDI - INDIANA
  VERELST WANNES - QUARTZ
  WEYNS CHADIA - FLYNN
9Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse B08:0011:04
 
Nr.TijdCombinatie
  PATRIZI ALLEGRA - LEWB (NIET-LID) - MAPLEVALLEY KIMBERLEY (BLANCO)
  PATRIZI ALLEGRA - LEWB (NIET-LID) - DIARADUS (BLANCO)
  BOONE SHELSEY - J'ADORE VAN DE ZWARTE STOK
  DE WITTE NELE - EL PASO
  DEWIT LORE - FORTUNA
  DRIESEN GERT - KAPRICE
  GYSSELS JANA - KANTOR
  HEREMANS KATRIEN - IO VIVAT
  HUYBRECHTS ANKE - OIKA JOY
  JANSENS INGE - GENEROUS
  JUWET THIBAULT - PACCO
  KUMPS JELLE - KINKY KENTUCKY VHP Z
  MALLEZIE ELLEN - SHE'S A REBEL
  OOMS LIEVE - NAMÊCHE VAN HET TRICHELHOF
  PATERNOT BART - COLINA
  POELMANS GUIDO - HERMES VAN HET STRATENEINDE
  SMETS ANDY - KOOKAI VAN DE NETHE Z
  STROECKX EVITA - BUSINESS DB Z
  TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
  VAN DE WEGHE HANNE - KIONA VZ
  VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
  VOS KELLY - PINOT VV
3Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse L08:0011:04
 
Nr.TijdCombinatie
  VINCK KATRIEN - PSV (NIET-LID) - DARIO VAN DE NOTELAERE (BLANCO)
  APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
  COOLKENS VEERLE - QUADRI CV Z
  COOLS SHANA - ELIAS VH FUTSENHOF
  D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
  DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
  DE VRIENDT AMBER - TRIOMPHE THE LADY Z
  GEEROMS KRIS - DARUSO EDEL Z
  GRAESER KERSTIN - FLAVIUS
  HERTOGS GITTE - FAZENDA
  MOORTHAMERS SELENA - GOLIAT
  PEETERS JULIE - GEERT
  SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
  STERKENS CEL - VENCOR
  SWAANS KEVIN - INFERNO
  VALCKX MELANIE - OLYMPIA DE MUZE
  VAN DEN DRIES NAOMI - GRACILIANO V/D BARTHOEVE
  VAN DEN DRIES NAOMI - LUCKY
  VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
  VAN GIEL HERMAN - GIGANT
  VERSMISSEN SILKE - EYECATCHER VAN HET BORZEHOF
  VERSMISSEN SILKE - SINHUS
4Ring 4: VEELZIJDIGHEID Klasse L08:0011:04
 
Nr.TijdCombinatie
  RATY CHLOE - PSV (NIET-LID) - CARINA IV (BLANCO)
  SCHOONES MYRLE - KNHS (NIET-LID) - KEIZER (BLANCO)
  AERTS JOZEF - BUSBY BABE DB Z
  AUGUSTYNS HELEEN - ELLY VAN 'T HOF TERRIJCKEL Z
  BOTH KRISTIEN - KREATOS UIT DE MELLE
  BRAEKMANS KRISTOF - CAPPUCCINO
  BRANS STEFANIE - BABALOU VD TREPKES Z
  BROSENS KAAT - CARTINA Z
  CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
  DE SWAEF LUNA - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
  DE WINDT CHLOÉ - MOZES II P&B
  DEKETELAERE EVY - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
  MERTENS FRANS - EBORA VAN 'T HEIKANTHOF
  OELBRANDT WOUTER - EVITA
  RENDA GIULIANO - POIRESSE VAN HET VULDERSHOF
  RENDA GIULIANO - TORONTO DE RASE Z
  SCHELLEKENS ROB - KILENCIA-B
  SENDEN ALEXANDRA - EICHHOF'S WORLD OF ACTION
  SOMERS SHANA - ONA VAN DE VIJFHEIDE
  VAN DEN BROECK MILAN - KAZU
  VERHOEVEN SHARON - DRAKAR
  VERWIMP JOERIK - ODILON
5Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse L08:0011:12
 
Nr.TijdCombinatie
  BEECKMAN HANNAH - PSV (NIET-LID) - HIRO (BLANCO)
  DE JAMBLINNE AXELLE - LEWB (NIET-LID) - INDILA DE LA LICORNE (BLANCO)
  BEYENS LOTTE - BLUE LAGOON
  DECLERCK BJORN - JOGGY
  DESCHEEMAEKER ARNE - GRAFITT D
  DESCHEEMAEKER ARNE - LEANDRO VAN HET KLOKKENHOF
  GEEROMS YARNO - CORAL G Z
  GUFFENS JANA - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
  JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
  LAURIJSSEN PAUL - DAKARIO Z
  LISON DIRK - CALYPSO Z
  MERTENS JUUL - HELIOS M
  MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
  MOONS HANNE - CARTOON VAN DE MOLENHOEK
  POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
  SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
  STERKENS PETER - VOYCE
  VAN BUNDER KAMILLE - CAMPO GRANDE Z
  VAN CAENEGEM BART - GITANA
  VAN LOOVEREN JOPPE - NESQUICK V/D MEREYT
  VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
  VERELST WANNES - CAIRO VD WITHOEVE Z
  VERVAECKE SENNE - PINOKKIO
2Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse M08:0013:10
 
Nr.TijdCombinatie
  VAERENBERGH KRISTIEN - PSV (NIET-LID) - FLEUR (BLANCO)
  CLIMAN JORDY - KNHS (NIET-LID) - CAROS VAN DE KAPEL (BLANCO)
  ESHUIS TIM - KNHS (NIET-LID) - IDLE ERIC (BLANCO)
  COSIJNS JELLE - INKATA VAN HET RAAFVELD
  DE BAERDEMAEKER ELS - NONO VAN 'T FARSENHOVEN
  DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
  DE MOREE TIM - LEVANTO VAN 'T KINROYDERVELD
  DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
  DHAENENS LISA - BORUSHKA
  GEEROMS YARNO - AMIGO GZ
  GEEROMS YARNO - CASSANDRA GZ
  GROUWELS SVEN - LEXY
  LIEVENS TOM - GRACIEUSE DE FERIDOON "H"
  LISON DIRK - BOY TOMMY VD HERTENRODE Z
  MALISART MICHELLE - JUMBO
  MALISART MICHELLE - KALINKA
  NAERT MATHIAS - FIOCCO VAN'T SPOEL
  RENDA GIULIANO - OLIVER VAN PASSENDALE
  SMET FREDERIK - NOWLIMIT VAN STAL TIMMERS
  STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
  VAN ASSELBERGHS MAARTEN - HONKI TONKI BOY
  VAN VAERENBERGH LORIEN - F-VALCON
  VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
  VERMEER ASTRID - NYANDRO VAN DE WOLKENHEIDE
1Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse Z08:0011:30
 
Nr.TijdCombinatie
  RATY CHLOE - PSV (NIET-LID) - AMBASSADEUR D'OC (BLANCO)
  BOTH KRISTIEN - KAISER UIT DE MELLE
  DE CARTIER SYBILLE - UN DE NANOU
  DE CLEENE WOUTER - BOY
  DE CLEENE WOUTER - MAGIC DREAMS VAN 'T HULSBOS
  DE PAUW STEFAAN - KWINTO VAN ' T WIJWATER
  DE SWAEF DORIEN - LARMANDE VAN DE ZILVERBERK
  GORIS DAVY - CONTADOR Z
  GROUWELS SVEN - INDIVA VAN DE LANGEWEG
  HERMANS BART - GORKI VAN DE PERTJESHOEVE
  KAHN SIEN - DOMINANT
  MARIEN STEVEN - D'ARTAGNAN V/D UILENBERG
  MARIEN STEVEN - NOORTJE VAN DE WENDY KURT HOEVE
  NAERT MATHIAS - JANNES VAN 'T SPOEL
  OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
  PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
  SIMONS GAUKE - HASTA LA VISTA
  SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
  SMEYERS THOMAS - INDEZZ
 
   
11/10/2020 - WRVA20201 - EVENTING MERKSPLAS


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.