{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
10:00
12:18
Nr.
Tijd
Combinatie
lestienne dries (NIET-LID) - messi (BLANCO)
BAEYENS LIEBKE - MAESTRO PLEASE
CAELDRIES ARNE - HOPE VAN DE VIJVERS
COLMAN PASCALINE - O'LILLY
D'HOLLANDER BEAU - ION VAN DE LA ROSTEEHOEVE
DAUWE EVELINE - FARO
DE VLEESCHOUWER WIM - REMO CEN
GELDOF JULIE - GUADELOUPE DE LUNE
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
MACPHAIL ANGELINA - VERLYBET DES HAZALLES
VAN HOECKE STEPHANIE - CALIDA B
VAN PUYVELDE JUSTINE - ORTEGA
VERHELST DYLAN - LITHANO
VERHOEVEN HUYLEBROECK SENNA - EAUROBIC
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
11:24
13:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WALSCHE CARLOS - HAYLEY
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
DEPAEPE EMMA - ZENO
GHYSELS ZITA - APACHE
HERREGODTS MAYTÉ - ACHILLES VAN DE PAARDENBLOEM
JANSSEN MARTHE - SUNDAY ROSE G*G Z
MEERSMAN INE - LENKA
NIMMEGEERS ELLEN - FIGARO
PAUWELS RANI - RAGNA VAN DE BEKPUT
POLLET WANDA - UNISE VAN DE KAASVELDHOEVE
VAN DE VELDE VERONIQUE - MAESTRO
VERNIERS XENIA - WINTERZAUBER MB
WAUTERS NYAH - WALESKO VH LINDENHOF Z
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
10:00
12:18
Nr.
Tijd
Combinatie
BUNDERVOET NINA - ORINTO VAN DE CELIEBRUG
COSIJNS JELLE - AIR SPEEDY VD KERSENHEUVEL Z
DE BACQUER JULIE - REGGAE SONG
DE GUCHTENAERE LANDER - POMETIA VAN 'T OUD VELDHOF
DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
DELMOTTE SARAH - HAVANNA LD
GELDOF JULIE - BELISSIMA
HEMELSOET ELS - LIEVEKE
KOOPMANS KATHLEEN - FOU DE TOI DU MIROIR
PETERS JENNIFER - LA SURPRISE CM V/D WOLFSHOEVE
PLAETINCK RHUNE - BIJOU DE CAMUS
SAEY SHARON - CERVEZA VD VROMBOUTSHOEVE Z
SAEY SILKE - CADFAEL VAN SINT-ROCHUS
UYTTERSPROT RIET - DENIES VILLA
UYTTERSPROT RIET - ONASSIS II
VAN CAUTEREN HELENKA - CHAMP PROUD MARY DC Z
VAN DEN BROECK ELENA - DANCIERO VDB
VANDORPE MAXINE - HEBRON
VERHELST OPHELIE - ELIAS VAN HILSBERG
VERHOEVEN HUYLEBROECK DYNAH - EAUROBIC
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
10:00
12:18
Nr.
Tijd
Combinatie
lestienne dries (NIET-LID) - messi (BLANCO)
BERNAERT HELENA - HALLOBIE II V/D VRIJENAKKER
BOTERDAELE ELS - GEORGIA VAN DE MEERPUTHOEVE
BOTERDAELE ELS - ZARANA
CORNELIS LUC - ODIN
DE RUYCK ANN - PALESTRA VAN DE MOTSENHOEVE
DE SCHRIJVER PAUL - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
DE VYLDER NELE - DOLCE
DESMYTER ELS - KING D'AUBRY
SMET FREDERIK - NOWLIMIT VAN STAL TIMMERS
SMET JOSEPHINE - HARIBO
TINDEMANS IVAN - GRAZIANO 201108427
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
VAN DE VELDE SAARTJE - JENA
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
VAN HOVE BRUNO - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN HOVE JULIE - UNIVERS Z
VAN SEVEREN SANDRINE - GOFINE VD SCHELDEMEERSEN
VANDORPE MAXINE - GAMINE VAN HET PERREVELD
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
12:00
14:18
Nr.
Tijd
Combinatie
de roo lauren (NIET-LID) - navarro (BLANCO)
BERNAERT ELIANA - HALLOBIE II V/D VRIJENAKKER
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
BOELENS ISABELLE - CARES ST GHYVAN Z
DE GUSSEME PIETER - PALLIETER VAN DE VRIJENAKKER
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
DE STERCKE EVELIEN - O - DIAMANT DANCE
GOETHALS AMBER - QUEEN BEE VAN DE BUCXTALE
HOSTYN ANGELIQUE - DENVER VAN OUDENHOVE
HOSTYN ANGELIQUE - TOOTS VAN OUDENHOVE
MUSSCHE FEBE - CHICA VH GAVERSHOF Z
SMET KATHY - TWIRRE FAN 'E WIGERI
SMET RONNY - QUEEN OF DIAMONDS VAN 'T BEUKELZHOF
SMET SEBASTIAAN - GINA V'T PLUTONIA HOF
VAN BOCKSTAL KARLIJN - DERCOS VAN 'T GROENHOF
VAN DE VYVERE SARINA - FEE D'ANSIR
VAN DER JEUGHT SOFIE - VEGA STAR
VAN HOVE MAGALI - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN HUFFEL XAVIER - JADORE VAN SLINDONCKGOED
VAN VOOREN PATRICK - PORSCHE VAN HET ZONNEHOF
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
14:00
16:18
Nr.
Tijd
Combinatie
CAELDRIES LAURA - MADEMOISELLE VAN DE VIJVERS
CORNU AXELLE - IGLESIAS D
D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
DE GUCHTENAERE KIMBERLY - FIEBE VAN 'T WATERLATJE
DE RIJKE DAPHNE - ONYVA DU MARAIS
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
DE WINDT CHLOÉ - MOZES II P&B
GERNAEY HENRI PAUL - SUNNY STAR VAN OUDENHOVE
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
VAN DE WALLE ELINE - L'UNIQUE-S
VAN HOLLE ISABEL - NITOUCHE Z
VAN OSSELAER INA - WINDSEY VAN HET HOF TER WALLE
VANDE PUTTE BORIS - ROYAL KISS
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
12:06
14:24
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERT ELISE - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
CORNELIS LUC - HIPSY
CORNELIS LUC - NIRO D'OR VAN ROZENDYCKE
DE BEULE RONNY - ELVIS BOY VAN DE VELDWEG Z
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
GOEMAN EVELIEN - ILUGA STAR
LANNUTTI NINA - FLEMMISH KISS
MAES DAVINA - GIN CASSIS VAN DEN HAAGAKKERS
VAN BAUWEL EVA - DI'AMO VAN DE DONCKERHOEVE
VAN DEN BOSCH KATRIEN - HEBE VAN HET KEYSERSBOS
VAN HAVERE MARIE - FACETA
VAN HECKE LOTTE - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
VERHELST FILIP - JOUPY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
13:36
15:54
Nr.
Tijd
Combinatie
CAELDRIES LAURA - LOTUS DE MUZE
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
DEN HOND SARAH - KIERO VAN HET KEYSERSBOS
DEWANDEL NELE - AMARETTO VAN DEN HAAGAKKERS
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
VAN HECKE PAULIEN - INDIGO VAN 'T LANGBOS
VAN HOORICK LINA - JOSH
VERCAUTEREN BO - FOGO VAN 'T LEEHOF
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
14:30
16:48
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
COSIJNS JELLE - INKATA VAN HET RAAFVELD
DE GUCHT FEBE - BELLA VITA
DE SCHRIJVER JANA - HYNDRA VAN 'T SMISKE
DHAENENS LISA - BORUSHKA
DOBBELAERE JASMINE - FAMOUS
SCHRAM EVELYN - MYRENCKO VAN TER ROYEN
VERCAUTEREN BO - HOY VAN 'T LEEHOF
VERTRIEST BERT - BRYANA V/H TRICHELHOF
VLAEMINCK WIVINE - EMIEL
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
13:04
16:08
Nr.
Tijd
Combinatie
ACKE GINO - ARILO
COPPIETERS ANNELIES - HIDANTE
DE GRAVE LUC - LUCCA
DE GUCHTENAERE KIMBERLY - KUMANA SAMKA
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
GOETHALS SARAH - CARANDO VAN DE GOEVELHOEVE
HAEMERLINCK NIKÉ - HOTTIE
HOSTYN ANGELIQUE - RED QUEEN VAN OUDENHOVE
ROETS JESSICA - NO LIMIT VD BEKPUT
VAN ZELE IMANI - GASPARI VAN DE BURGGRAVE
VANDERKELEN DEBBIE - SIR DANNY
VERMEULEN TINE - NIMMERDAM SPECIAL VH LINKEBEKE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
14:48
17:52
Nr.
Tijd
Combinatie
BUSSCHAERT BRITTA - LET'S ROCK
DE BOECK DIRK - GIZMO
DELEENHEER GRIET - LANDSHEER
VAN DEN BROECK LINEA - N' AMYRO VAN GEERTSMEULENBERG
VAN ZELE IMANI - LION
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
15:28
18:32
Nr.
Tijd
Combinatie
COPPIETERS ANNELIES - CISKA
DE BAETS EDDY - ATHELLO
VAN ZELE IMANI - CARPE DIEM
12/09/2020 - ZRTO2053 - BASSEVELDE DRESSUUR (VERVANGT EVERGEM)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots