{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A3 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
HAMERLINCK LORE - LAURA
VAN ACKER FINN - MUSTANG'S TOUCÉ
VAN HECKE LOTTE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A4 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WAELE ELISE - JEFF
VAN DE VYVER KATO - ODESSA DES FORGES
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
GOETHALS JANNE - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
TROCH KAAT - DONNEKE
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BACKER KORNEEL - JUFKE
RENNEN YUNA - PENBII'S AMADEUX
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - LIGHTNING FANCY KIZZY FDV
VERBRAEKEL NOONA - CHANEL
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A4 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BAETS SEPPE - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
DE VIS ELLEN - WINALDA HIEM'S LIGHTNING
RUBAN RENKE - BALALAIKA
VAN UYTVANCK ENOA - KINTA
WULTEPUTTE BRITT - VANYA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE KESEL GEIKE - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
DE WANDEL ESTELLE - ZOETJE
DE WITTE FLOOR - BEAU
VERBRAEKEL NIMKE - CHANEL
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
COOL MARGOT - FALADA
DE COCK FERRE - LOTTE
DE VOS NETTE - SUMMER
DE WANNEMAEKER LOTTE - GIZMO
DE WITTE FLOOR - VANYA
DE WOLF CAITLIN - BONNY
MEERSSCHAERT NOOR - FLEUR
RENNEN ZAHRA - PENBII'S AMADEUX
TANGHE LOUISE - YAMIN
TIMMERS MARGAUX - SARA
VAN PAMEL NIELS - ZENA VH PAARDEVELD
VERMONDEN JULYNNE VIC - JONES
WERBROUCK NOOR - EVITA-R
WERBROUCK NOOR - ZARA
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RIDDER LAURE - JOEY
DE VEIRMAN HELENA - KYRA-B
MORTIER MILA - UFANO
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A4 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RIDDER PAULINE - GOLDBERG'S CHERISH
DE VOS NETTE - GOLDBERG'S CHERISH
LAEMONT MAURA - TYPSY
VAN DEN BOSSCHE LYNN - EVELIEN
VAN PAMEL NIELS - JACOBUS
VERBRAEKEL VICTOR - JACOBUS
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE GUSSEMÉ SANDER - FLEUR
DE MEYST MATHIS - DRIES
GAUDISSABOIS ELÉONORE - NIEMO "P"
JANSSENS SIEBEN - ALIESA 271
MINNEBO CELEST - MUISHOEKEN TASHA
SCHEPENS PAULIEN - XAFIRO
VAN CAUTEREN JILL - SYLVER
VAN GYSEL LEONTIEN - MIRA
VAN HERREWEGHE XANDER - TERBOGAERT FAICO
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
COOL MARGOT - JOB
COPPIN JULIE - FURY
DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
DE LAENDER EMILE - MEDENBLIK DOUWE
DE WANDEL ESTELLE - MOOIWEER
PLASCH JOLIEN - CUTIE DIOR
VAN DE WINCKEL TIBE - RASPOETIN
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAECKMAN HANNE - GUBORA VAN GOUDVEERDEGEM
DE COCK FERRE - ALANO
DE KESEL GEIKE - JESSIE
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
DE VOS TUUR - CHARMEUR
DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
DE WITTE HANNE - LUCKY
DE WOLF CAITLIN - PIPA VAN DE BOCHTEN
FRANCO KJENTA - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
LAEMONT LUNA - BLACK BEAUTY
LAEMONT LUNA - FRIETSKE
LEYNS HELENA - SPLINTER
MINNEBO CELEST - ROMEO
RUBAN IBEN - TROUSHKA
SLACHMUYLDERS FEBE - TONY
VAN DEN BOSSCHE LOTTE - EVELIEN
VAN DEN STEEN VIKTOR - ROCKI
VAN DEN STEEN VIKTOR - TEQUILA SUNRISE
VAN GYSEL LOUISE - MR. PEANUTS
VAN GYSEL OLIVIER - LAMBADA
VAN MOER WOUT - LITTLE KING
VAN VAERENBERGH MARTE - LEENTJE
VERMONDEN FLORIAN VIC - MISTER MAGIC
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE COCK FERRE - SANDY GIRL
DE LAENDER BRITT - RONJA TER ROZENDALE
DE SPIEGELEER PAULIEN - KADO
TIMMERS ASTRID - FREESTYLE
VAN DE WALLE FLORE - BLEUSTAR
ZAIDI JULIETTE - LOENA
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
COOL EMMA - RUDOLF
DE BEL FLORENCE - TIARA VAN PRINSEVELD
DE COCK FERRE - LOBO SHANGHAI KNIGHT
DE LOOSE MIRTE - NINA
SCHEIRS DIEUWKE - PALLAS
VAN CLEEMPUT TESS - ANKY
VAN CLEEMPUT TESS - WISKY
VAN GYSEL LOUISE - BESSIE
VAN RYSSEL ELODIE - DERINOGHRAN CLOUD
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE GUSSEMÉ SANDER - SAMMY
DE VOS KATO - VERSAILLE V/D VELY
DE WANDEL ESTELLE - CJORVEN VAN DE PERELAAR
GILLIS ELISE - MURANO VAN 'T DAELDERHOF
GOUDEZEUNE FEBE - WENDY
MEERSSCHAERT NOOR - SPIRIT
VAN DE VIJVER AXELLE - BEEKZICHT'S NINA
VAN DE WALLE AURÉLIE - PRUMES
VAN HECKE JELLE - JANNEKE
VYLS ELINE - LADY
WERBROUCK TOON - MAURO-R
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - LENTE VAN 'T SANTHOF
BRAECKMAN HANNE - TONABROCKY HILDA
DE BRABANDER JANNE - GEROMIO
DE CONINCK MATS - MELODY
DE LOOSE MIRTE - LIENTJE
DE ROO ELLA - GINGER
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
DRIEGHE LINDE - SHADOW
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
HELLEBUYCK MARGAUX - DONNA
KEISSE SAAR - CARLOS
LABELLE LINDE - SUNSET GOLD TS
LAEMONT LUNA - MYLOW
LAEMONT LUNA - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
LAEMONT LUNA - ROCKY
LAEMONT LUNA - TWIKKI VAN DEN BERGENBROEK
RENNEN ZAHRA - JOKER
SAEY LORE - PONYHOEVE NENA
TOLLENAERE TESS - SPIRIT
VAN DUYSE MYRTHE - MONALAW OWEN
VAN GYSEL CHARLOTTE - FABELOUS VAN DE KRUISHOEVE
VAN PAMEL BREND - QUINTINE VH PAARDEVELD
VERHOEVEN KATO - PETER
26
Ring 26: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BARTHOLOMEUS CONSTANT - SIEPKE'S BENTHE
BERGHGRACHT AMÉLIE - DONATELLO DU BOIS
LABELLE LINDE - ROCKY BALBOA VAN 'T HAMMELHOF
ROGGEMAN CELINE - OLIVIER DE L'EGUILLE
SLACHMUYLDERS FEBE - JOLY'S MACHO
TROCH KAAT - MISTY
25
Ring 25: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
MEGANCK JENTHEL - ORPHELIA
TIMMERS MARGAUX - ROCKY
VAN BRITSOM MANON - FLORENTINE
VAN DEN BOSSCHE LOTTE - MUTSAARDS RAMONA
24
Ring 24: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES EMELINE - QUGE DE BRÉHAL
DE BRABANDER MARIEKE - SNOW
DE BRABANDER SILKE - BRISEYS
DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
FRANCO KILIAN - VOECKY VAN D' EDE
GHOZLAN LILLY - SILVER
LABELLE LIESE - UKKEPUK VAN 'T HAMMELHOF
LAEMONT LUNA - VIVALDI Z
PILLE CHARLIEN - HAASENDONCK'S WANDRA
SAEY MAITE - ONLY
VAN MOL LOTTE - RUSTY'S GOLDY
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
BRAECKMAN MAX - ORCHID'S TYMO
DE COCK FERRE - RAMONA
DE GUSSEMÉ SANDER - EL SHÉTANIA
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
DELMOTTE SANDER - DASHER
DERUYCK YONI - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
FLORÉ LAURE - JUPILER
FRANCO KILIAN - VIXEY VAN DE BUCXTALE
LANGIE TIEBE - RE
PLASCH JOLIEN - GOLDINA VH PAARDEVELD
POPPE LORE - RAMIRO
POPPE LORE - RISSI VAN DE BOCHTEN
SCHROYENS FLEUR - VIOLETA
VAN DUYSE MYRTHE - TRESORE
VAN HAVERMAET SILKE - BONAPARTE
VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
VAN MOL LOTTE - LEGEND VAN DE VREUN
VAN PAMEL BREND - REALY BILLY TER BINK
VAN WAES LISA - RÉALTIN SAOIRSE
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - LIES
BELHAJ IMANE - SHADOW
BOON MARTHE - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
BOSMAN AMBER - CARLOS
BOSMAN AMBER - ELIN Z
BOTTE TESS - ORCHID'S QUINCY
COOLS LAURE - LOMITAS D
DE BLOCK KATO - EIKENHORST'S PAMELA
DE BLOCK KATO - QUEENY VD BISSCHOP
DE BRUYCKER ARTHUR - QUICK VAN 'T EIKELHOF
DE GLAS LENTL - BLACK LADY
DE GROOT IRIS - FIDJI
DE KIMPE AMBER - INDIO
DE MEYST KATO - FOX DOMINO
DE ROO LARS - HAPPY
DE SCHRYVER FASIKA - NIEKE MEERBERGEN
DE STORME TIEBE - KALIEF
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
DE WANNEMAEKER ANOUK - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
DE WOLF CAITLIN - BUCKLAND EVITA
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
DENECKERE LENA - WOPKE VAN BLAUWSCHUUR
DESOMVIELE MARTHE - RIO
DRIEGHE LANDER - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
DRIEGHE LANDER - ORCHID'S ATII
FRANCO KILIAN - UKI VD HEFFINCK
FRANCO KILIAN - ULRIKE VD HEFFINCK
FRUYTIER CAMILLE - KOJACK
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - ACAPULCO
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
KIELEMOES LOUISE - PARFAIT DU LYS
LACLUYSE JENTE - FIENTJE - EEN
LAEMONT LUNA - LOLITA VD WITHOEVE
LESTIENNE NINTE - ZEPHYR
MESTDAGH FRAN - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
MOENS ALEXANDRA - LADY KILEEN
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
PENNEMAN LOBKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
PLASSCHAERT NORAH - U - ELVIS JUNIOR R
POLFLIET BRITT - HEROS
SCHROYENS FLEUR - CONDOR
SCHROYENS FLEUR - FILADELPHIA
SILLIS ROSIE - WOODY WOODPAKER
SMET VICTOR - EROS VAN DE BERKENHOEVE
SMET XANDER - VICTOR
THIERENS DIDO - ROCKY
THIERENS THIBAULT - RASPODY
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - DIABLESSE VAN 'T PITTENSHOF
VAN GUCHT ARWEN - NONSTOP
VAN GUYSE FLOOR - KENZO
VAN HECKE PIETER - TEMPLEDRUID KRONENBOURG
VAN HOVE WARRE - EBONI VN DE WATERHOEVE
VAN HOVE WARRE - IMAANI "E" VAN HET JUXSCHOT
VAN MALDEREN DINA - ASTERIX DU VERT
VAN PAMEL BREND - NATTY BIRD VH PAARDEVELD
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
VERGOTE GILL - ROSA
VERNAILLEN HANNE - BEAUTY RL
WAUTERS AMBER - KANTJE'S CITA
WAUTERS SANDER - PICOBELLO VAN DE VOGELZANG
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
DE WANNEMAEKER LOTTE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
FRANCO KJENTA - GOYA
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - ROBBIE F.
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - SARINA
KEISSE SAAR - SHADOW
RUBAN AUKE - SUMMER
SILLIS ROSIE - SIETSKE
SILLIS ROSIE - SUMBA VAN 'T NEERHOF
VAN HECKE DELPHINE - PRINS
VAN PAMEL NIELS - AAFKE VH PAARDEVELD
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
BOUDONCK HANNE - H'NAHIB VAN DE PITZENBURGHOEVE
DE BLOCK KATO - RHYDDLAD SWEET-PEA (GBR)
DE MEYST KATO - RASPOETIN
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
DE WAELE THIBAULT - BOY
DE WISPELAERE LAURA - OBI DJ
DESOMVIELE MARTHE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
HENDRICKX MARIE - STAPELBROEK'S PUCK
KEISSE NOOR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
LESTIENNE NINTE - ZEB
SESSELLE ANGELINA-DINARA - DIVA VAN PRINSEVELD
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
VERSLUYS LOTTE - TINA VH PAARDEVELD
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOON MARTHE - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
VERBEKE BELLE - FRANCISCA
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - POPCORN-V
ANDRIES HANNES - XENA
BLOMMAERTS LOTTE - ORCHID'S KUMARA
BOON GUUST - SOCRATES OPTIMUS
BRAECKMAN MILA - HARMONIE H
DE POTTER JULIE - NELKE
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DE ROO LARS - HAPPYNESS
DE ROO LARS - JUUL
DELANGHE AUDREY - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
GOSSEYE BRITT - MANOLITO
KEISSE NOOR - PARCIVAL
KIELEMOES LOUISE - TWISTER
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
SAEY MAITE - OKSANA VAN TEN TORRE
STUER KYARA - MIRELLAHENS
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - RAMIRO VAN HET OVERLEDE GOED
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - REGINA-DRUM VAN HET JUXSCHOT
VAN DUYSE YENTHE - DIAMOND
VAN DUYSE YENTHE - TIESTO VAN PRINSEVELD
VAN HECKE PIETER - DAMINA
VAN HOECKE MANOU - JAZZY LADY
VAN PAMEL BREND - LILINE VAN DE DELTHOEVE
VAN VAERENBERGH ANAÏS - NUAGE DE LAIT
VERBEKE BELLE - TORNADO III
WERBROUCK DAAN - TOMMEKE VAN DE KRUISHOEVE
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - NINJA-V
BOON GUUST - BERLIN DES ILIERS
DE GLAS YENTHE - MINA VAN BLOMMERSCHOT
DE ROO CHLOË - LOEZA
DE WISPELAERE ELINE - MALLORCA
FRANCO KILIAN - MUZE VAN DE DELTHOEVE
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
FRANCO QUINTEN - FIRE
POPPE LORE - MEDINA VAN DE BOCHTEN
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
WAUTERS AMBER - PASSION VAN DE VONDELHOEVE
8
Ring 8: STIJL Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
DE WANNEMAEKER LOTTE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
FRANCO KJENTA - GOYA
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - ROBBIE F.
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - SARINA
KEISSE SAAR - SHADOW
RUBAN AUKE - SUMMER
SILLIS ROSIE - SIETSKE
SILLIS ROSIE - SUMBA VAN 'T NEERHOF
VAN HECKE DELPHINE - PRINS
VAN PAMEL NIELS - AAFKE VH PAARDEVELD
15
Ring 15: STIJL Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
BOUDONCK HANNE - H'NAHIB VAN DE PITZENBURGHOEVE
DE BLOCK KATO - RHYDDLAD SWEET-PEA (GBR)
DE MEYST KATO - RASPOETIN
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
DE WAELE THIBAULT - BOY
DE WISPELAERE LAURA - OBI DJ
DESOMVIELE MARTHE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
HENDRICKX MARIE - STAPELBROEK'S PUCK
KEISSE NOOR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
LESTIENNE NINTE - ZEB
SESSELLE ANGELINA-DINARA - DIVA VAN PRINSEVELD
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
VERSLUYS LOTTE - TINA VH PAARDEVELD
14
Ring 14: STIJL Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOON MARTHE - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
VERBEKE BELLE - FRANCISCA
21
Ring 21: STIJL Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - POPCORN-V
ANDRIES HANNES - XENA
BLOMMAERTS LOTTE - ORCHID'S KUMARA
BOON GUUST - SOCRATES OPTIMUS
BRAECKMAN MILA - HARMONIE H
DE POTTER JULIE - NELKE
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DE ROO LARS - HAPPYNESS
DE ROO LARS - JUUL
DELANGHE AUDREY - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
GOSSEYE BRITT - MANOLITO
KEISSE NOOR - PARCIVAL
KIELEMOES LOUISE - TWISTER
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
SAEY MAITE - OKSANA VAN TEN TORRE
STUER KYARA - MIRELLAHENS
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - RAMIRO VAN HET OVERLEDE GOED
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - REGINA-DRUM VAN HET JUXSCHOT
VAN DUYSE YENTHE - DIAMOND
VAN DUYSE YENTHE - TIESTO VAN PRINSEVELD
VAN HECKE PIETER - DAMINA
VAN HOECKE MANOU - JAZZY LADY
VAN PAMEL BREND - LILINE VAN DE DELTHOEVE
VAN VAERENBERGH ANAÏS - NUAGE DE LAIT
VERBEKE BELLE - TORNADO III
WERBROUCK DAAN - TOMMEKE VAN DE KRUISHOEVE
20
Ring 20: STIJL Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - NINJA-V
BOON GUUST - BERLIN DES ILIERS
DE GLAS YENTHE - MINA VAN BLOMMERSCHOT
DE ROO CHLOË - LOEZA
DE WISPELAERE ELINE - MALLORCA
FRANCO KILIAN - MUZE VAN DE DELTHOEVE
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
FRANCO QUINTEN - FIRE
POPPE LORE - MEDINA VAN DE BOCHTEN
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
WAUTERS AMBER - PASSION VAN DE VONDELHOEVE
13/09/2020 - ZPTO2036 - EKSAARDE-DOORSLAAR SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots