{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COPPENS SARAH - IMKA
COUCHIE LUKAS - ONIEL VAN DE ROOSBLOEM
DE BRAUWER LUNA - VIEANETTA
DE GUSSEME PIETER - PALLIETER VAN DE VRIJENAKKER
DE NUL GEOFFREY - FANTASTIQUE VAN DE KRUISHOEVE
DE SWAEF LUNA - QUELLE KISS
DE SWAEF NIKKI - PROUD LADY
DE VISSCHER VALERIE - JOOST GRIS Z
DE VLEESCHOUWER ILANA - AZRAËL VAN'T HOF
GEEROMS GILLIAN - QUALIDO G Z
HAENTJENS JADE - BRERA DU B&A
HOOYBERGHS SHELLY - OH BELLE VAN SOMBEKE
IMPENS ANTON - LA RESSE II
MARTENS BRECHT - QASH VAN 'T VIANAHOF
PETERS JENNIFER - LA SURPRISE CM V/D WOLFSHOEVE
ROELS AMBER - DARK ACE
SESSELLE ANGELINA-DINARA - COLINO 10
SMET JOSEPHINE - HARIBO
STRAETMANS KENDRA - ELISE PAS DE CALAIS Z
VAN CAUTEREN HELENKA - CHAMP PROUD MARY DC Z
VAN WYNSBERGE EVI - DUCATI DANCER G Z
VANDEWALLE ELIEN - AMALIA
VEHENT SILKE - TOETSI Z
VERHOEVEN HUYLEBROECK DYNAH - EAUROBIC
VYVERMAN LAURA - ISHTAR VAN HET BOOIENHOF
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - JACKPOT VAN DE DORPSHOEVE
ANDRIES NIELS - PERLEFINE VAN DE ROZENBERG
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
BAERT KIM - ONLY ONE VAN DE KORTEWEG
BERKERS JONAS - QUONKA VD BISSCHOP
BOELENS JASPER - HURRICANE
CAELDRIES LAURA - MADEMOISELLE VAN DE VIJVERS
CARNOY LARISSA - QUELLE FRIVOLE VAN 'T STENENPOORT
COPPENS TIM - TWIX VAN DEN BERGENBROEK Z
D'HEER LIESBET - KALIPSO VAN DEN EIKENBOS
DE GUSSEME PIETER - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
DE LOOSE TIM - QUINTERO VAN DE VOSSENHOEK
DE MEERLEER JOHAN - LIBELLE VAN DE WINDMOLEN
DE PAEP KATHY - L' ETE VG
DE PAUW LISE - CHISIMAIO VAN T&L
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
DE SMET STEFAAN - PIERROT VAN DE MALTAHOEVE
DE SMET STEFAAN - PRADA VAN DE MALTAHOEVE
DE SWAEF DORIEN - LIBENTER DS
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
GEEROMS GERT - ALESI
GEEROMS YARNO - CORAL G Z
GOEMAN BO - KING D'AUBRY
GOETHALS IRIS - GEORGIA VAN DE MEERPUTHOEVE
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
GOETHALS YENTL - CLAUDIUS VL Z
GOUBERT TAHNEE - GAMINE VAN DE RUISENBROEK
GOVAERT BRIAN - QUIDAMO U
KESTEMONT ILKE - CHANEL
KOSOLOSKY CINDY - CARLY
MESKENS LIES - MISTIQUE VAN DE PODTSHOEVE
NEIRYNCK LAURE - NEW STAR VAN HET WEIDSE HOF
NELIS FABIAN - PERES - TROYKA
PENNEMAN FEMKE - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
PENNEMAN FEMKE - PRESENCE VAN D'AVRIJE
PROVOST WIM - JEROOM VAN'T HOF
PROVOST WIM - JOLIE VAN'T HOF
RAEMDONCK ELIEN - MR ANNABE VD RIETHOEVE
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
ROBBERECHT STEF - QUALANDO DE CARMEL
ROEGIERS KATO - KERDOLA ODEVELD
SAEY ANDY - KYRA VAN DEN DOORNDONK
SCHOLLIERS LOTTE - DEXTER VAN DE STERHOEVE
SMET SEBASTIAAN - GINA V'T PLUTONIA HOF
UYTTERSPROT RIET - DENIES VILLA
UYTTERSPROT RIET - ONASSIS II
VAN BOCKSTAL LIESL - PEBLES LVB
VAN CAENEGEM BART - GITANA
VAN DEN BRUELE CELIEN - ALONSO Z
VAN HAVERE MARIE - FACETA
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
VAN HECKE PAULIEN - INDIGO VAN 'T LANGBOS
VAN ZELE IMANI - CARPE DIEM
VANDER MEEREN BIANCA - L'AMOUR VAN DE DOORNHAAG
VERCAMMEN JANNE - JANOLA-B
VERHELST KRISTOF - QWALLY VAN DE MOORTELSHOEVE
VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
VERKINDEREN VALENTINE - POMME-DUCHESSE VAN DE ROZENBERG
VERMEULEN ARTHUR - HIGH WIND VAN TSCHRIJBERG
VERVAET KOEN - QUITA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
BERKERS JONAS - ORIO VAN DE EILANDHOEVE
BRAET ROBIN - INDY VAN HET IJZEREN LINDENHOF
BUYSE SARA - NOSTALGIE DES VAUX
CAELDRIES LAURA - HOPE VAN DE VIJVERS
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
CARNOY LARISSA - JASMINA VAN 'T STENENPOORT
CLAESSENS STIJN - TIKITA Z
COPPENS SARAH - KALINKA
DE BORGER AXELLE - DELAILAH VAN 'T VEULAERSHOF
DE BORGER KOEN - CATMAY Z
DE BRAUWER DORLI - HENRY DE REVEL
DE PAUW STEFAAN - OPTIMUS VAN 'T WIJWATER
DE PROFT ANNELIES - LUMINO V.'T. MOLENHOF
DE SWAEF DORIEN - LADY LOVELACE
DE SWAEF DORIEN - OPHELIA DWERSE HAGEN
DE SWAEF LUNA - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
DHOLLANDER TARA - NICERA
GEEROMS GERT - COCO RICO DLC Z
GEEROMS GERT - HEY JO
GEEROMS GERT - PATRONES VAN DE WINDMOLEN
GEEROMS YARNO - AMIGO GZ
GOEMAN BO - COCO FLEUR NC Z
GOETHALS AMBER - PROUD MARY VAN DE BUCXTALE
GOUBERT TAHNEE - FORTUNA VAN DE RUISENBROEK
HEIRMAN LENNERT - NATASCHA
HOOYBERGHS SHELLY - ELTARA VD KATTEN EECK Z
JANSSENS BART - ELLA MEA VITA
LENSSENS STEFANIE - DIEZARA
LIPPENS LARA - JONGLEUR DU FORGERON
MALFLIET FRAN - MAXIMA VAN 'T STELENSHOF
MALFLIET MYRTHE - BALOUVI Z
MARTENS STEVEN - OLIVIA VAN'T MARTENSHOF
MERTENS ANTON - FUEGA DEL CAMPO
MUSSCHE FEBE - CHICA VH GAVERSHOF Z
NOENS CHRISTOPHE - NARNIA DC DM
NOENS CHRISTOPHE - ONORT DC - DM
POPPE JULIE - LENTE P
RAEMDONCK LAURA - ON THE ROCKS TER SALEGHEM
ROBBERECHT STEF - PANAMA VAN DE KRUISHOEVE
ROBBERECHT STEF - PANDORA VAN DE KRUISHOEVE
RUBBENS JANA - ODIE - MERCI VAN HET WEIDSE HOF
SMET FREDERIK - NOWLIMIT VAN STAL TIMMERS
VAN CANEYT HANNE - KIGALI VAN 'T HULSTHOF
VAN CAUTEREN HELENKA - HIMALAYA
VAN DE WEGHE HANNE - KIONA VZ
VAN DEN BOSSCHE HANS - MAYBE FOREVER VAN HET KEYSERSBOS
VAN DEN BOSSCHE HANS - PHENYO VAN HET KEYSERSBOS
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
VAN GEITE KOEN - FINESSE VAN DE KRUISKOUTER
VAN GEITE KOEN - MYSTIQUE VAN DE KRUISKOUTER
VAN HECKE LOTTE - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
VAN HEGHE YENTHE - NISTRIA Z
VAN MULDERS BART - BLUE LAGOON
VAN MULDERS BART - FAUVETTE DE LA MAZURE
VAN OVERSTRAETEN LIES - PINOT DWS
VERBRAEKEL WILLEM - CUBERLINA II Z
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
VERHELST GEERT - HIPPER-"S"
VERTONGEN JAN - CHABLIS VAN HET MEULENHOF
VERVAET KOEN - OLANTHE VAN PRINSEVELD
WAUTERS ARTHUR - OMIRA
WYGAERTS CATO - POLY MERCI V/H WEIDSE HOF
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BUWEZ LIEVEN - KISS ME TOU D'OCKEGHEM
CARNOY LARISSA - ONAA DI PADUA
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
DE PAEP PATRICK - OVER THE TOP VAN DEN HAAGAKKERS
DE PAUW STEFAAN - KWINTO VAN ' T WIJWATER
DE SAEGER TIM - ODELIE VAN DE WATERSTRAAT
DE SWAEF DORIEN - LARMANDE VAN DE ZILVERBERK
DE WAELE JENS - HOLLYWOOD VAN DE HAZAHOEVE
DE WITTE THAÏS - EMMELY
GEEROMS GERT - CANCELLARO ESSE Z
GEEROMS GERT - ELLIPSE DE LEZELLEC
GEEROMS GERT - JENNA V
GEEROMS GILLIAN - STB PERSAN STE HERMELLE
GEEROMS YARNO - CASSANDRA GZ
GEEROMS YARNO - UNIFORMA Z
NOENS CHRISTOPHE - MYSTERIOUS EYE VD MARTINELSHOEVE
RAEMDONCK ELIEN - FARA DROESHOUT
ROBBERECHT STEF - GYTTA VAN HOF TER NAILLEN
ROBBERECHT STEF - NAMOUR DE CARMEL
STIJVEN JEROEN - BRAVOUR VD LINDENBERGH Z
VAN BOCKSTAL JOERI - GINGER VB
VAN DRIESSCHE ROMEC - OVINA V/DEN HEIKANT
VAN HAUWE STEFAAN - GINGER VD EIKENBOS
VAN HESE ILKE - BEST-MIX KARAMEL VAN DE MOLENHOEK
VAN HESE ILKE - OTHELLO VAN DEN BOS
VAN LEUVEN JONAS - AMBIORIX Z
VAN LEUVEN JONAS - GIZANI VAN DE GOEVELHOEVE Z
VAN LEUVEN JONAS - MUIS VAN 'T SPARRENHUIS
VAN OVERSTRAETEN LIES - NACCO VAN DE BREEMEERSEN
VERHELST FILIP - JOUPY
VERHELST FILIP - LITHANO
VERTONGEN CAITLIN - LIBERTY VAN 'T SAS
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BERKERS DORIEN - ARGOS VAN HOF TER NAILLEN
BERKERS JONAS - QUIDAMZIONA Z
DE LOOSE TIM - MIMOSA DE LA VIE Z
DHAENENS EMMA - JERIOLANCA
GOETHALS AMBER - KOSMIC BLACK ICE VD BUCXTALE
GOETHALS FENNA - ISAURA VAN DE MEERPUTHOEVE
ROBBERECHT STEF - DURO VAN HOF TER NAILLEN
ROBBERECHT STEF - LOURDES DE CARMEL
VAN LEUVEN JONAS - CAMERON Z
VERBRAEKEL WILLEM - FACEBOOK VD KOEBOS Z
13/09/2020 - ZRTO2054 - ERPE -MERE SPRINGEN (VERVANGT EIGEN AFGELASTING)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots