{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERREYCKEN NOÉMIE - QUICKADILLY
5
13:32
LAURIJSSEN JANA - DAKARIO Z
8
13:56
BONNE NETTE - COLIBRI
9
14:04
VAN BEEK LINSIE - KA VAN DE ZILVERENHOEK
10
14:12
VERREYCKEN NOÉMIE - PINOKKIO
12
14:28
COECKELBERGHS SISSI - KADIRA
13
14:36
LAURIJSSEN JANA - CRESPADA Z
14
14:44
VERBIST TOM - IRMA LA DOUCE
15
14:52
HUYBRECHTS ANKE - OIKA JOY
16
15:00
COECKELBERGS LAURA - EGORIJKE
17
15:08
VAN DEN HEUVEL TATE - VAYAAT
18
15:16
RENDERS LISE - LIMBO VAN 'T BUXUSHOF
19
15:24
SEGERS JOKE - POLINA
DECKX YORBEN - VORSTIUS Z
VERREYCKEN NOÉMIE - OOGAPPEL DE MUZE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
VAN BROEK MORGANE - ENAK DELA COUR
8
13:56
PRAET SARAH - CLATRICIA VH NOORDENEIND Z
9
14:04
VAN PEETERSSEN REBECCA - EMILODIO
11
14:20
LAMBERTS NOOR - NAPPY DU GOUT
12
14:28
SCHELLEKENS MAUD - PAX
13
14:36
PLETT KRISTIEN - HURRICANE DI SAN PATRIGNANO
14
14:44
VAN BROEK MORGANE - FARITA
15
14:52
PRIMUS KIRSTEN - INIESTA
16
15:00
LAENEN LAURA - POWER PUFF PEPPY
17
15:08
DE RIDDER ELIEN - NIQUITTA F&R
18
15:16
VAN DEYNZE ARNO - DORIEN
19
15:24
LEEMANS HEIDI - QIWI VAN HET MOLENZICHT
HEYLEN KAYA - JACHA DKB
ROOFTHOOFT THAISA - CASTELLANA
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
BECKWÉ NAOMI - ICARO JC
6
13:40
SNEYERS CÉLINE - ARMAS HOLGORIO
7
13:48
PEETERS GIOVANNI - SALSALINE
8
13:56
MEEUSEN YENTHE - CALL ME LOUIS Z
9
14:04
LEEMANS CÉLINE - REMCO
11
14:20
RUTS FRANS - GREYSTAR VAN 'T GOOVAHOF
12
14:28
BECKWÉ NAOMI - JEFFERSON
13
14:36
PALMAERTS LIESE - G-UNITED
14
14:44
LEYSSENS JITSE - DARGON
15
14:52
AERTS WILLEM - ROCKY STAR VAN DE EESTER
16
15:00
STAQUET JESSE - CORNELLO
17
15:08
LEEMANS CÉLINE - SINI
18
15:16
HILLEN AMBER - POMEROL V/D ESBERG
19
15:24
VERHEYEN JANNE - JEFFERSON VAN HET EIKEHOF
4
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
DINGENEN PAUL - VIDALGA TM Z
4
13:24
TOBBACK ELINE - RAMEXCA 2 R
5
13:32
VAN DINTER EMILIE - VICKIES LASS
6
13:40
DRIESEN GERT - KAPRICE
7
13:48
JACOBS MYRTHE - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
8
13:56
VAN BEIRENDONCK LOTTE - AMUSE D'OR
9
14:04
HEREMANS SOFIE - C'EST MOI Z
11
14:20
DEBRUYN INGE - CYMINKA B Z
12
14:28
DE VOS ANNELIES - GIGOLO
13
14:36
VAN DEN BOSSCHE CHRISTEL - CUPIDO
14
14:44
RABAUT SANDY - FIORANO VAN DE HEIKENS
15
14:52
STESSENS WILLY - LAVITA VAN DE LOOISE HEIDE
16
15:00
KOOREMANS SONJA - NAG DE LA MEIJE
17
15:08
MICHALOPOULOS NIKKI - JISKA CV
18
15:16
DIELS TOM - CASPER GUDI Z
19
15:24
VAN STEENLANDT MARIE - ODILIA VD DONKHOEVE
5
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
GODRIE YMAANI - I'STAR BEE
4
13:24
SAMMELS VINCENT - DIETLINDE
5
13:32
VERSMISSEN SILKE - EYECATCHER VAN HET BORZEHOF
6
13:40
SWAENEN LAURA - ACCERTANTE
7
13:48
VAN DE PEER RENEE - ON TIME D'15
8
13:56
VAN THILLO WIM - HEAVENLY UTOPIA
9
14:04
AERTGEERTS YANA - LIMONERO
11
14:20
HOFKENS NIEKE - EXPORT DK Z
12
14:28
PAESSENS DANIEL - INVICTA VAN 'T JENNEKENSHOF
13
14:36
WIJCKMANS ANNICK - KOZI'S PAVLOV
14
14:44
SMETS JORDY - FISCUS
15
14:52
PRAET SARAH - GSH DIDAY
16
15:00
WYNANTS INTE - ORLANDO
17
15:08
VAN SPRENGEL DORIEN - Q - TEE
18
15:16
VAN MIERT LORE - IDESSE
19
15:24
VAN DOOREN CAROLINE - MARJUNA VAN 'T WANDELPAD
VAN ESPEN RUNE - EVELIEN
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
6
09:40
CELIKER SEVGI - FÜRST BALLERINA
7
09:48
MOEYERSONS MARLEEN - JANTE VAN 'T STEENPUTTENHOF
8
09:56
VINGERHOETS JINTE - EPONA
9
10:04
ROOS ALEXANDER - ODELIN
10
10:12
VERELST WANNES - CAIRO VD WITHOEVE Z
12
10:28
WITVROUW JILL - MILTON BLUE
13
10:36
STAQUET JESSE - DONNA KARAN V/H OUDLAND
14
10:44
DUTRE PATRICIA - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
15
10:52
VAN DIJCK MIRTHE - IMINKA
16
11:00
ROOS ALEXANDER - GORONGO VD PANNENHOEF
17
11:08
VANHOOF TINNE - OREO
18
11:16
VETS MARTHE - ILSARIETE VAN DE KROON
19
11:24
BREUGELMANS ELLEN - LEGEND VAN HET BREUGELHOF D'12
20
11:32
GORIS SENNE - LURAAN-H
21
11:40
PAULUSSEN EVELIEN - NEVADA EP
MEELBERGHS VALERIE - WEMBLEY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
SIMONS GAUKE - QARIZARD
5
09:32
AERTGEERTS KYRA - LIMONERO
6
09:40
RICOUR RANI - LYANTO VAN DEN BEVERDIJK
7
09:48
VAN DINTER PAULINE - STAYERHOF'S ROSIE
8
09:56
COMPAGNIE TINE - KARAAT
9
10:04
GEUDENS LIEN - VENZ VAN OOSTEN
10
10:12
SMET LAURA - JAFFA KF
12
10:28
VANHOOF KATO - GAMAIN
13
10:36
KEMPENAERS NATHALIE - FIONA
14
10:44
DE BRUYN JEF - POLEGGIA
15
10:52
BAETEN VICKY - SOPHIE
16
11:00
VERVOORT ALINE - MISS DAIMOND
17
11:08
DELFOSSE SARAH - INDEZZ V.D. HAARTERHOEVE
18
11:16
SMITS AN - PASSIFLORA VAN BLOMMERSCHOT
19
11:24
GORIS HANNE - NOTIFY CASTANOO
20
11:32
PAULUSSEN MELISSA - ONA MP
21
11:40
BUYENS WIM - LA PERLA
BOONE MARTHE - ATINKA
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
VAN GUCHT EBE - DORALDA VAN DE KAPEL
4
09:24
AERTS JOZEF - BUSBY BABE DB Z
5
09:32
OLIESLAGERS LAURE - JAGGER JUNA
6
09:40
VISSER BRITT - CORLAND VAN HET HEIHOF
7
09:48
BROSENS GLEN - BAGGIO VAN DE SLARING
8
09:56
VERSTRAETEN LEEN - NICK D'IDOLE S.P.
9
10:04
VAN VERRE LYNN - PRINCE-K VAN 'T KATTENHEYE
10
10:12
VAN BELLE JIRKA - MYCKA
12
10:28
SOETEMANS SANNE - FIDELITY VAN 'T KERSTENHOF
13
10:36
VAN DIJCK SAKINA - QUERIDO DEL AMOR
14
10:44
DE SOUTER JUNE - DIAMOND HILL
15
10:52
BRIES BERT - LIONORA VAN HET TRICHELHOF
16
11:00
BROSENS KAAT - CARTINA Z
17
11:08
VAN MIERT BIEKE - GORBATSJOV VD KEMPENHOEVE
18
11:16
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
19
11:24
VERELLEN ANJA - JISKA CV
20
11:32
EMBRECHTS SOFIE - PIPA VAN DE VREEBEEMDEN
21
11:40
JANSSENS LEEN - ANOUK VD BISSCHOP Z
6
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
BRASSEUR MAXINE - LADINA V/D HEYVELDHOEVE
4
13:24
GOOVAERTS SOFIE - L' OROSE VAN 'T FLIEREN
5
13:32
SIMONS GAUKE - OLYMPIC DE MUZE
6
13:40
VAN KEER VERA - GHANA V/D HOGE BRUG
7
13:48
VERBRUGGEN MEREL - LANCELOT VAN DE GANZENBOL
8
13:56
CLAES CAROLINE - FELI'S ROTSPON
9
14:04
BROECKX SOFIE - KALLICE VAN DE KLOOSTERHOEVE
11
14:20
ROOS ALEXANDER - IRON LADY RDP
12
14:28
AERTS MARLEEN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
13
14:36
WUYTS LIEVE - MISS MAGIC VAN 'T HEIKE
14
14:44
DE LAET SOFIE - GLORIA
15
14:52
VAN BREEDAM SILVY - KIRKE VAN ORTI
16
15:00
SWAANS EVELIEN - COINTREAU
17
15:08
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
18
15:16
VERSTAPPEN JEF - ODENI VAN DE SMOUTMOLEN
19
15:24
DE CARTIER SYBILLE - LAGA
7
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
KALDUNSKI VANESSA - GALAXY
4
13:24
COECKELBERGHS SISSI - HALONA VAN 'T WINKELHOF
5
13:32
VAN ROOSENBROEK TAIGA - OMER
6
13:40
STAQUET DIRK - COMEROMY VAN HET KEIZERSHOF Z
7
13:48
DE JONGHE CHARIS - CORLEONE VAN STAL ROMANO
8
13:56
MERTENS PAULIEN - KAMPUS VAN 'T HEIKE
9
14:04
DE WOLF SELINA - EVARRA
11
14:20
VAN DIJCK SAKINA - KWARRANTY
12
14:28
RIJCKAERT JOKE - OLANA VAN DE FAUNUSHOEVE
13
14:36
SIPS LEEN - WALLERIE
14
14:44
TEUNKENS LIENE - TIANA
15
14:52
SOETEMANS SARAH - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
16
15:00
GOETSCHALCKX FLEUR - ONTARIO V/D ESBERG
17
15:08
VAN GOOLEN JILL - SPIRIT F
18
15:16
AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
19
15:24
COECKELBERGHS SISSI - JACARDO VAN 'T WINKELHOF
CONICKX LIEVE - KALLISTA
8
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
DOCX LOUISE - GALICE SSB
4
13:24
DE KEERSMAECKER JOLIEN - MORUMBI - CD
5
13:32
THEUNIS ELIEN - PROMISSE VAN DE MEULENBERG Z
6
13:40
KERSCHAEVER STIJN - ELLY
7
13:48
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
8
13:56
RENS CARINE - FIGO VAN 'T GELUVELD
9
14:04
ROGMANS NATASCHA - GOLDEN Z
11
14:20
SNELS INNEKE - MICKEY PROVA
12
14:28
GEUDENS LINA - DON APARTE
13
14:36
MARCELIS TINE - ESMOUR
14
14:44
SOETEMANS THOMAS - FUERST SINCLAIR-SUN
15
14:52
GIOS ANNELIES - JARTHE VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
16
15:00
WEYNS CHIARA - MAX VAN 'T KIJKVERDRIET
17
15:08
ADRIAENS LIEN - MELODY VAN DE HEIRBAAN
18
15:16
BUYENS TOM - EVARRA
19
15:24
QUIRIJNEN JANA - FAME
VERMEIREN NELE - ENDEROSE VAN'T FLIEREN
6
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:32
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
6
09:40
JACOBS LUC - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
7
09:48
MERTENS CHELSEA - RANJA 411263709
8
09:56
AERTGEERTS KYRA - GUIRLACHE D'LLANO
9
10:04
JANSENS INGE - GENEROUS
11
10:20
SOETEMANS HERMAN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
12
10:28
VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
13
10:36
BROSENS ELLEN - FOBLESSE V BAREELHOF
14
10:44
VERHEYEN WIM - MYSTRI
15
10:52
WOUTERS ELKE - CHOPIN
16
11:00
WUYTS LIEVE - NICKEL D'ALLEZ
17
11:08
VERVECKEN KATRIEN - MONAMIE VAN DE WATERKANT
18
11:16
JACOBS SARA - EASY DANCER
19
11:24
WILLEMS ELLEN - OLENA DMW
7
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
6
09:40
VAN DEN EYNDE BART - PURE ROMANCE KRACK
7
09:48
VOORSPOELS CELINE - KASKADE VAN HET AKKERSHOF
8
09:56
VAN DE WIEL ELLEN - VIDA SIMMER
9
10:04
OOMS LORE - HASSE VAN DE POLDERHEIDE
11
10:20
SIMONS GAUKE - HASTA LA VISTA
12
10:28
SCHELKENS TIFFANY - HOSTA VAN DE WITHOEVE
13
10:36
VANTILBORGH JANA - ROTSCHILD
14
10:44
BAX EDDY - IAN-B
15
10:52
SYSMANS RAF - KING'S PRINCESS
16
11:00
VERSMISSEN SILKE - SINHUS
17
11:08
GIOS MARIEKE - BIJOU
18
11:16
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
19
11:24
VAN LOOVEREN ANNELIES - PRESIDENT VAN 'T KIEZELHOF
NESTOR LOTTE - DAMON
8
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
7
09:48
CALUWE MARC - CARLOS VAN 'T SASVELD
8
09:56
VERVOORT MIRT - HELIA VAN DE PERTJESHOEVE
9
10:04
VERMEREN CHARLOTTE - IOR VAN HET EELSHOF
11
10:20
DE BORGER EVELYNE - KIDON VAN 'T KRUISKE
12
10:28
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
13
10:36
COLPAERT JO - JULIA
14
10:44
PEETERS WALTER - ISADORA
15
10:52
MACHILSEN ELLE - KADENCE VAN 'T GENTHOF
16
11:00
STUYCK ANNEMIE - FUERST SINCLAIR-SUN
17
11:08
VAN DE POEL NATHALIE - ICEBREAKER VAN DEN HAAGAKKERS
18
11:16
LENAERTS DOENIA - ZAZOU
19
11:24
MERTENS LYN - JORAN H.
KREUTZIGER CHRISTOPH - DIAMOND DIVA
4
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VAN DER VLIET ELISE - LADY VINESSE V/H KLAVERHOF
3
09:16
VAN LOOY OVIDE - GRAFITTI 'PC'
4
09:24
VOORSPOELS INNE - KINOA VAN HET AKKERSHOF
6
09:40
BROECKX SOFIE - JELENA VAN DE KLOOSTERHOEVE
7
09:48
DE PEUTER NELE - GOLIATH
8
09:56
MERTENS LYNN - IMPETTO
9
10:04
VERBRUGGEN MEREL - MAJESTIC VAN 'T STEENPUTTENHOF
11
10:20
VAN DEN BULCKE ELS - ENNYA
12
10:28
PAULUSSEN MELISSA - EOWIN
13
10:36
SOETEMANS NELE - INDEZZ
14
10:44
VOET DIRK - KISSME VANDIVO
15
10:52
CASTERMANS VALERIE - MOURADI VAN DE HEYVELDEN
16
11:00
DECKX INGE - MIRACLE MESSI
17
11:08
VOETEN DORIEN - MAYBIE VAN 'T LIROHOF
18
11:16
VAN DOOREN CAROLINE - GAELLA
19
11:24
VINGERHOETS JINTE - G-STAR E
20
11:32
VOORSPOELS INNE - KAIRO VAN HET AKKERSHOF
5
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
EMMERECHTS KARINE - LOUP GAROU
4
09:24
DECLERCQ GODELIEVE - INDIRO
5
09:32
LEENAERTS SOFIE - WODKA
6
09:40
VERMEIREN FLEUR - BENITO VAN HET MOLENZICHT
7
09:48
PAUWELS THOMAS - LE PETIT PRINCE VAN DE PIKKERIE
8
09:56
VANDENBORNE CAROLINE - BOHÈME VD BOSCHBEMDEN
9
10:04
HEREMANS KATRIEN - IO VIVAT
10
10:12
EMMERECHTS KARINE - GI GI
11
10:20
LENAERTS DOENIA - BLITS
12
10:28
SMOLDERS RENSY - SUNDAY W
13
10:36
STEVENS RITA - ISEO
14
10:44
JANSSENS LIESELOTTE - LISBON
15
10:52
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
16
11:00
HERTOGS GITTE - FAZENDA
17
11:08
GHIELENS SANNE - MY GAME VAN HET MOLENZICHT
18
11:16
RENDERS LAUREN - COLONEL VAN'T BERGERVEN Z
19
11:24
WUYTS AMBER - KINGSLEY LUCKY DANCE
10
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN DEN BROEK SANNE - FERENZO TORRES
2
09:10
VANPARYS PHILIPPE - ARMANI V/D BOSCHBEMDEN
3
09:20
VERVOORT WINI - FAIRYTHALE
4
09:30
VAN ROOSENBROEK TAIGA - FERNANDO
5
09:40
VERMEIREN DIRK - BONITA
6
09:50
MAST CHARLOTTE - IBOLA
7
10:00
MAES PAULIEN - FLORENCE
8
10:10
MOSTMANS BRITT - WILDRIK TYCHO SINE PRATO
9
10:20
DE WEERDT EVELIEN - KIMANA CAVARO
11
10:40
VAN DEN EYNDE BART - OLYMPIC AROMA KRACK
12
10:50
HUYGELEN JULIE - KINMAR VAN DE REIMEURTER
13
11:00
VETS LISE - JERIECO VAN DE KROON
14
11:10
VAN DER HEYDEN CAROLINE - GREGO
15
11:20
MARCELIS ANJA - JAMIRO
16
11:30
SMETS JOLIEN - INDA
17
11:40
WEYNS SCHANI - INDIGO
18
11:50
VAN LAER ISABELLE - LA QUENTA DE L'ART
19
12:00
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
20
12:10
VERVECKEN BABETTE - JACINTA V/D STUYCKTHOEVE
VERVOORT PEGGY - ANOUK VAN DIJK
11
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
RIJS PETER - EMILIO
2
09:10
VAN DESSEL LIESBET - JACKIE O DDJ
3
09:20
RIJNDERS SOFIE - JUSTO DC VAN DEN BEEKHOEK
4
09:30
GEUDENS BENNY - DON APARTE
5
09:40
SMETS KAAT - APPLEQUEEN
6
09:50
LAMBRECHTS HEIDI - LATOTINA VAN DE SPARRENHOEF
7
10:00
VERSCHUEREN PAUL - HAPPY ATLITA
8
10:10
DIERCKX CELIEN - GILIAN VAN HET GANZENHOF
9
10:20
LAUWERYSEN STEPHANIE - HEBRINTHE VD ESBERG
10
10:30
COOLS LEENTJE - FIËRA-N
11
10:40
VAN DE MIEROP LUDO - HAMIERO
12
10:50
BAUWERAERTS INE - BON VIVANT
13
11:00
DE BACKER XANTHE - OBI VAN DE LITZEMAERE
14
11:10
DIELTJENS STEFANY - FESTIVO
15
11:20
SPITS PIETER - EXCLUSIVE V.I.P.
16
11:30
SPIESSENS MARIE LOUISE - CELERON
17
11:40
VERELST JERRY - ORION VAN HET WOLFSHOF
18
11:50
RENS SOFIE - KADANZ
19
12:00
SOETEMANS STANIE - DIXIE
20
12:10
ROMBOUTS STIJN - JOY
9
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:40
CLAESSENS SANDRA - GUCCI
6
09:50
KESSELS NATASCHA - ITTE VD SMOUTMOLENHOEVE
7
10:00
VERVECKEN KATRIEN - DONOVAN
8
10:10
DIELTJENS STEFANY - IL LOCCO VAN HET MOLENZICHT
9
10:20
DE BACKER CLEO - JOPLIN VAN DE HOUTHOEVE
10
10:30
LOODTS RIK - ICARUS VAN DE KWADE HEYDE
11
10:40
CAETHOVEN TOM - WORLD GALA
13
11:00
LAMBRECHTS LISE - DONJA
14
11:10
WEYNS CHADIA - FLYNN
15
11:20
VAN WINCKEL DIRK - HEMINGWAY VAN DEN HAAGAKKERS
16
11:30
VERMEULEN KATRIEN - EXELENTE VAN 'T SCHOOR
17
11:40
WENS RUTGER - EXOTICO VAN DE KEMPENHOEVE
18
11:50
SOETEMANS JOZEF - GENNA
19
12:00
VAN DIJCK SAKINA - J-COOLHORSES' JANIRA
20
12:10
DIELIS KRISTEL - FLEURETTE
21
12:20
BAX MARIJKE - ZORIENA V/D KAPEL
22
12:30
FONKEN TESSA - NAVARONE VD ESBERG
23
12:40
DE BACKER XANTHE - FS LAMBADA
24
12:50
SELLESLAGH GERY - LI 'H'
CLYMANS CINDY - ASMARAVERA U
KREUTZIGER CHRISTOPH - NEWTON SPORTHORSES C&T
9
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
13:00
16:10
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:20
VAN DE MOSSELAER ELINE - ELECTRA VAN HET GOORHOF
4
13:30
MAST CHARLOTTE - EXPLOSIVE VAN DE KEMPENHOEVE
5
13:40
KEMPS JASMIN - RUBENS - PIA
6
13:50
VAN DEN BERGH LORE - ADONDE
7
14:00
VERVECKEN BABETTE - INEXIS-WK
8
14:10
OP DEN KAMP ANOEK - KEANDRO FARENA
9
14:20
NESTOR LOTTE - FERRARI
11
14:40
OOSTVOGELS VEERLE - ERPEDO VD PERFORMING STABLES
12
14:50
ROMBOUTS STIJN - LARS VAN DE HOENDERHEIDE
13
15:00
VANHOOF PAUL - VIZIER
14
15:10
VAN DIJCK SAKINA - BONVIVANT
15
15:20
VANHOOF TINNE - HERA V.H. SLUISHOF
16
15:30
GEERTS MAARTEN - GRACE VAN 'T HOF VAN EVERSEM
17
15:40
ADRIAENSEN JOERI - HADJARI BIOLLEY
18
15:50
SCHUYTJENS DANNY - ENRICO
19
16:00
VAN DIJCK SAKINA - SIR CLASSIC
13/09/2020 - ZRTA2001PRDR - PROVINCIAAL RT DRESSUUR ANTWERPEN (GEEL LARUM)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots