{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
HILLEN AMBER - POMEROL V/D ESBERG
LEEMANS CÉLINE - REMCO
LEEMANS CÉLINE - SINI
LEYSSENS JITSE - DARGON
PRIMUS KIRSTEN - INIESTA
RENDERS LISE - LIMBO VAN 'T BUXUSHOF
TORMANS WITSE - OKKODIABLO V/H DENNENBOS
VERBIST TOM - IRMA LA DOUCE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEUZÉ RUNE - JOLADO
BRAEKMANS CHARLOTTE - MISTER BENEDETTO B
DIELS TOM - CASPER GUDI Z
KOOREMANS SONJA - NAG DE LA MEIJE
MICHALOPOULOS NIKKI - JISKA CV
PAESSENS DANIEL - INVICTA VAN 'T JENNEKENSHOF
SMETS JORDY - FISCUS
STESSENS WILLY - LAVITA VAN DE LOOISE HEIDE
VAN MIERT LORE - IDESSE
VERSMISSEN SILKE - EYECATCHER VAN HET BORZEHOF
WYNANTS INTE - ORLANDO
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAEKMANS HANNAH - FARE
CORTHOUT LIESBET - WON-TON-TON
DE BATS LIEZE - BONAPART
DE CARTIER SYBILLE - UN DE NANOU
DELFOSSE SARAH - INDEZZ V.D. HAARTERHOEVE
EMBRECHTS SOFIE - PIPA VAN DE VREEBEEMDEN
GORIS HANNE - NOTIFY CASTANOO
OLIESLAGERS LAURE - JAGGER JUNA
PARIDAANS NOOR - KALLINA
PAULUSSEN EVELIEN - NEVADA EP
SMITS AN - PASSIFLORA VAN BLOMMERSCHOT
SOETEMANS SANNE - FIDELITY VAN 'T KERSTENHOF
T'SEYEN EVELIEN - WAPPER
VAN MIERT BIEKE - GORBATSJOV VD KEMPENHOEVE
VANHOOF KATO - GAMAIN
VERELLEN ANJA - JISKA CV
VINGERHOETS JINTE - EPONA
WITVROUW JILL - MILTON BLUE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENS LIEN - MELODY VAN DE HEIRBAAN
AERTS MARLEEN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
BAX CAROLIEN - KAIPIROSA
BUYENS TOM - EVARRA
DE BACKER CLEO - PASTELLE VAN DE HOUTHOEVE
DE CARTIER SYBILLE - LAGA
DE WOLF SELINA - EVARRA
GEERTS RENO - IZARA VAN HET LANGENHOF
GOETSCHALCKX FLEUR - ONTARIO V/D ESBERG
GORIS NATHALIE - JARNO
MAES INE - JUST DANCE
MERTENS AMBER - HOTTONIA VAN BLOMMERSCHOT
QUIRIJNEN JANA - FAME
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
SOETEMANS SARAH - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
SOETEMANS THOMAS - FUERST SINCLAIR-SUN
THEUNIS ELIEN - PROMISSE VAN DE MEULENBERG Z
VAN DIJCK SAKINA - KWARRANTY
VERSTAPPEN JEF - ODENI VAN DE SMOUTMOLEN
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTGEERTS KYRA - GUIRLACHE D'LLANO
D'HONT ANOUK - DOLORADO
EYKENS JOLIEN - ORCHIDE VAN BLOMMERSCHOT
GIOS MARIEKE - BIJOU
GORIS DAVY - CONTADOR Z
GORIS RUBY - ZANDOR
JACOBS SARA - EASY DANCER
LIEKENS ANOUCK - L' AMOUR D'OR
MACHILSEN ELLE - KADENCE VAN 'T GENTHOF
MARIEN JANA - FLO VAN HET BLONDVELD
MERTENS LYN - JORAN H.
SCHRAUWEN KARIN - NARCOS VAN BLOMMERSCHOT
SOETEMANS HERMAN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
VAN DEN EYNDE BART - PURE ROMANCE KRACK
VAN LOOVEREN ANNELIES - PRESIDENT VAN 'T KIEZELHOF
VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
VERMEULEN NATALIE - FIRENA P
VERSMISSEN SILKE - SINHUS
WUYTS LIEVE - NICKEL D'ALLEZ
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DECKX INGE - MIRACLE MESSI
HERTOGS GITTE - FAZENDA
PAULUSSEN MELISSA - EOWIN
SMOLDERS RENSY - SUNDAY W
SOETEMANS NELE - INDEZZ
VANDENBORNE CAROLINE - BOHÈME VD BOSCHBEMDEN
VINGERHOETS JINTE - G-STAR E
WUYTS AMBER - KINGSLEY LUCKY DANCE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
BAUWERAERTS INE - BON VIVANT
DE WEERDT EVELIEN - KIMANA CAVARO
DIERCKX CELIEN - GILIAN VAN HET GANZENHOF
LAUWERYSEN STEPHANIE - HEBRINTHE VD ESBERG
LUCK SARAH - OH SO SPECIAL VAN HET MOLENZICHT
MARIEN STEVEN - NOORTJE VAN DE WENDY KURT HOEVE
MAST CHARLOTTE - IBOLA
NEVELSTEEN MICHIEL - ICADICHOE
RENS SOFIE - KADANZ
SMETS JOLIEN - INDA
SMETS KAAT - APPLEQUEEN
SOETEMANS KOEN - GIANA
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
SOETEMANS STANIE - DIXIE
SPITS PIETER - EXCLUSIVE V.I.P.
VAN DESSEL LIESBET - JACKIE O DDJ
VAN LAER ISABELLE - LA QUENTA DE L'ART
WEYNS SCHANI - INDIGO
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
CAETHOVEN TOM - WORLD GALA
DE BACKER CLEO - JOPLIN VAN DE HOUTHOEVE
DIELIS KRISTEL - FLEURETTE
FONKEN TESSA - NAVARONE VD ESBERG
LOODTS RIK - ICARUS VAN DE KWADE HEYDE
SOETEMANS JOZEF - GENNA
VAN DIJCK SAKINA - J-COOLHORSES' JANIRA
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
GEERTS MAARTEN - GRACE VAN 'T HOF VAN EVERSEM
KEMPS JASMIN - RUBENS - PIA
MAST CHARLOTTE - EXPLOSIVE VAN DE KEMPENHOEVE
OOSTVOGELS VEERLE - ERPEDO VD PERFORMING STABLES
OP DEN KAMP ANOEK - KEANDRO FARENA
RENS SOFIE - CALVAROS D'ELITE
SCHUYTJENS DANNY - ENRICO
VAN DIJCK SAKINA - BONVIVANT
VAN DIJCK SAKINA - SIR CLASSIC
VERVECKEN BABETTE - INEXIS-WK
31/08/2020 - ZRTADRHEGEMOTU - TOTALE WEDSTRIJD AUGUSTUS DR HEGEMOTU
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots