{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN DIJCK SAKINA - QUERIDO DEL AMOR
2
09:08
VAN SPRENGEL DORIEN - Q - TEE
3
09:16
MOLENBERGHS LIESBETH - QUBERON VAN HET BEUKENHOF
4
09:24
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
5
09:32
HOSTYN ANGELIQUE - TOOTS VAN OUDENHOVE
6
09:40
VANDEPOEL MARIANKA - LOCKWOOD CH
7
09:48
NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
8
09:56
MOONS ANN-MICHELLE - MONTY
9
10:04
RYS CHIARA - QUEBEC DE BEAUTY
10
10:12
OP DEN KAMP ANOEK - LAMBADA
11
10:20
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
12
10:28
LOOTS RIA - Q - SPECIAL V/D BOSCHKES
13
10:36
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - QPIDO D' EDOUARD JOLY
14
10:44
GOETHALS AMBER - QUEEN BEE VAN DE BUCXTALE
15
10:52
CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
16
11:00
GORIS SENNE - LURAAN-H
17
11:08
MICHIELS KAREL - FINALLY
18
11:16
WAUTERS JANNE - KWINCY - SHADOW
19
11:24
BUYENS WIM - LA PERLA
20
11:32
PEETERS ELINE - QADIRA VAN HET BREUGELHOF
21
11:40
BRIES BERT - LIONORA VAN HET TRICHELHOF
22
11:48
DIERICK SABINE - LIMITED EDITION
23
11:56
VANDECASTEELE PIET - KAZAMA JL
24
12:04
ESPRIT JEAN-PAUL - LOPANO
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
WITTEVRONGEL SARA - DONNA ELUXE
3
13:16
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
4
13:24
STEVENS VEERLE - POPPY VAN EGLEGEM
5
13:32
KREUTZIGER CHRISTOPH - DIAMOND DIVA
6
13:40
SWINNEN CELINE - KAZZBURGA
7
13:48
VAN DEN EYNDE BART - PURE ROMANCE KRACK
8
13:56
BOSMAN KARA - PARISIENNE - G
9
14:04
VAN LINDT BRAM - PRINS POMPIDOU
10
14:12
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
11
14:20
VANMEER CATHERINE - KINDA WOBBLY
12
14:28
VAN VRIESLAND LONNEKE - KENTUCKY
13
14:36
VANDEN BERGH SARAH - DAYANO
14
14:44
BECK DELPHINE - KLEVRGIRL C-TWO
15
14:52
THIJS STIJN - PEGASUS V.D. GULDENNAGEL
16
15:00
VANDEPOEL MARIANKA - BELLEROSE V.L.
17
15:08
KREUTZIGER CHRISTOPH - DIACONTINO C&T
18
15:16
NEVEN EVELIEN - PENELOPE VAN DE KEMPENHOEVE
19
15:24
VAN DEN ABEELE MARC - DON AMOUR
20
15:32
VAN LOOVEREN ANNELIES - PRESIDENT VAN 'T KIEZELHOF
21
15:40
VAN DIJCK SAKINA - KWARRANTY
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
LUCK SARAH - OH SO SPECIAL VAN HET MOLENZICHT
5
13:32
VERVECKEN MARC - ONA VAN DE WATERKANT
6
13:40
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
7
13:48
VAN DESSEL LIESBET - JACKIE O DDJ
8
13:56
DE BACKER XANTHE - OBI VAN DE LITZEMAERE
9
14:04
DE WITTE KATARINA - JOB VAN DE NOORDEN
10
14:12
HOSTYN ANGELIQUE - RED QUEEN VAN OUDENHOVE
11
14:20
MOLENBERGHS LIESBETH - ORLONDY VAN HET BEUKENHOF
12
14:28
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
14
14:44
ROMBOUTS STIJN - JOY
15
14:52
DE WINNE FLORE - FLYNN
16
15:00
MOLS PAUL - OLYMPIA
17
15:08
VAN DEN EYNDE BART - OLYMPIC AROMA KRACK
18
15:16
DE STERCKE EVELIEN - O - DIAMANT DANCE
19
15:24
BOSMAN KARA - O'BELLE AMOUR DE TAMISE
21
15:40
VAN ROEYEN KAAT - JANIECK
22
15:48
MOLENBERGHS LIESBETH - OGAMI VAN HET BEUKENHOF
04/10/2020 - NWJPDR2020 - Nationale Wedstrijd Jonge Paarden Dressuur Oudenaarde
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots