Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
1Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  GOETHALS JANNE - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
  VAN HECKE LOTTE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
  VAN MOSSEVELDE RUNE - BLES
3Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  DE BACKER KORNEEL - JUFKE
  DE KESEL GEIKE - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
  DE WANDEL DORINTHE - ZOETJE
  GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
  SMET LIEN - RIAN'S TORNADO
  VAN MELE ROSANNE - MARIE JEANNE
  VERBRAEKEL NOONA - CHANEL
  WULTEPUTTE BRITT - VANYA
  WULTEPUTTE IRIS - VANYA
2Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  COOL MARGOT - FALADA
  DE FAUW GASPAR - MAILOW
  DIERICKX WINTHER - MELODY VAN 'T PEETERSHOF
  TIMMERS MARGAUX - SARA
  VERBRAEKEL NIMKE - CHANEL
5Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  DE KESEL GEIKE - JESSIE
  DE RIDDER LAURE - JOEY
  DE WANDEL ESTELLE - MOOIWEER
  DERUYCK VIKTOR - BEAUTY
  DIERICKX WINTHER - SUMBA (BLANCO)
  LEYNS HELENA - SPLINTER
  MARES LANDO - BELASCO
  MORTIER MILA - ERJA'S MELISSA
  MORTIER MILA - UFANO
  SCHEPENS PAULIEN - GUNNER
  SCHEPENS PAULIEN - XAFIRO
  VAN CAUTEREN JILL - SYLVER
  VAN DEN BOSSCHE LYNN - EVELIEN
  VAN HECKE LOTTE - PRINS
  VAN HOORDE LINSE - CLARA
  VAN MELE ROSANNE - MADONNA
  VAN MOER WOUT - LITTLE KING
  VAN OVERWAELE CHELSEY - UNDO V/H WEIDSE HOF
  VERBRAEKEL VICTOR - JACOBUS
4Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  COOL MARGOT - JOB
  DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
  DE LAENDER EMILE - MEDENBLIK DOUWE
  DE WANDEL ESTELLE - MOSSCHINO
  GOETHALS JANNE - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
  VERSCHELDEN MOLLIE - PRINCESSE
9Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
  BLOMMAERTS LOTTE - BERLIN
  BOON MARTHE - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
  DE BEL FLORENCE - TIARA VAN PRINSEVELD
  DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
  DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
  DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
  GEERAERTS WARRE - MONTY
  GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
  MAROTEN BREND - MEGA MACEY
  PENNEMAN STEF - JESSIE
  PRAET KOBE - ALL STAR
  VAN CLEEMPUT TESS - ANKY
  VAN CLEEMPUT TESS - WISKY
  VAN DEN BOSSCHE LOTTE - RONJA TER ROZENDALE
  VAN HAELST NORA - JEWEL
  VERHOEVEN KATO - PETER
  ZAIDI JULIETTE - LOENA
8Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
  GOUDEZEUNE FEBE - WENDY
7Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  COOL EMMA - RUDOLF
  TIMMERS ASTRID - FREESTYLE
  VERSLUYS LOTTE - TINA VH PAARDEVELD
6Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  DE NEEF SEM - BELLE FLEUR
13Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
  DE BRABANDER MARIEKE - SNOW
  DE CLERCQ MARA - SPICE GIRL
  DE WESTLINCK DIEUWKE - LUMINAHOFS FIONA
  DUBOIS ARTHUR - ORCHID'S BAKAL
  ELSMOORTEL FLORINE - VIP VAN DE SMIS
  LANGIE TIEBE - RE
  MELIS LOTTE - FHOENIX
  MELIS LOTTE - PIETER
  PENNEMAN LORE - CARAMEL DE BELVAL
  PLASCH JOLIEN - GOLDINA VH PAARDEVELD
  SAEY LORE - WIDDY
  TIMMERS MARGAUX - ROCKY
14Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  BOON GUUST - SOCRATES OPTIMUS
  CREVE DELFIEN - TORNADO
  DE GROOT IRIS - FIDJI
  DE RIDDER LAURE - JOLY'S DANCER
  DE WESTLINCK PHEBE - LUMINAHOFS FIONA
  LESTIENNE NINTE - ZEPHYR
  ROGGEMAN CELINE - OLIVIER DE L'EGUILLE
  SLACHMUYLDERS FEBE - JOLY'S MACHO
  TROCH KAAT - MISTY
  VAN DEN BULCKE DIEDE - JAOLI
  VAN GUYSE FLOOR - VIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
  VAN HAELST NORA - MACHO
  VAN HAELST NORA - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
  VAN OVERWAELE XANDER - PEPPER
  VAN WAES LISA - RÉALTIN SAOIRSE
12Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  BERGHGRACHT AMÉLIE - DONATELLO DU BOIS
  BLOMMAERTS LOTTE - ORCHID'S KUMARA
  DE BRABANDER SILKE - BRISEYS
  DE FAUW COSETTE - CISSI
  DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
  DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
  DRIEGHE LANDER - ORCHID'S ATII
  GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
  MESTDAGH FRAN - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
  MOENS ALEXANDRA - LADY KILEEN
  PILLE CHARLIEN - HAASENDONCK'S WANDRA
  SAEY MAITE - OKSANA VAN TEN TORRE
  SCHEPENS LOUIZE - CADANCE
  TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
  VAN TORNHAUT DAAN - JARWIN
  VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
  VAN WIELE MARIE-LOU - BENTO JAZZ
  VERSPURTEN LOTTE - ESPERANZA
11Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  BOTTE TESS - ORCHID'S QUINCY
  COOL EMMA - CONCIERGE
  DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
  FLORÉ LAURE - JUPILER
  PILLE CHARLIEN - PINK FLOYD
10Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  DRIEGHE LINDE - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
  ROGIERS MEREL - FUNSTABLES MICHELANGELO
  VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
 
   
25/10/2020 - WPDO2021 - DRESSUUR SINAAI


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.