{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
A2
Ring A2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:30
1210274 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OVERPELT
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
10679696 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MEERHOUT
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
DE GRAAF LORE - JAKINO
2
13:38
JORDENS VALERIE - QUINCY VAN DE VERLOREN KOST
3
13:46
PAPARINI ILLARIA - SECRET ANGEL
4
13:54
HENDRIX BIEKE - ARYA Z
5
14:02
PAUWELS NONA - RUBIO
6
14:10
OZCAN SELINE - CESNA
7
14:18
DE BRUECKER WENDY - CORDINO
8
14:26
PAPARINI DARIA - SECRET ANGEL
9
14:34
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
10
14:42
PAESEN GWEN - TIC TAC
12
14:58
DE RIDDER ANNABELLE - MORIANE VAN ORSHOF
13
15:06
OZCAN ZARA - FIGURON
14
15:14
KNAEPEN PAULINE - EVENING-GREY
15
15:22
JONKERS NATASHA - NIJINSKY Z
16
15:30
PLESSERS ANNE - MIDAS V.H. ENDHOUSE
17
15:38
NULLENS JONIE - ANOUSCHKA MILTOO Z
18
15:46
VAN DEN BROECK JONI - CHOCOTOF VAN TER HILST
19
15:54
PHILTJENS MATIAS - ASCONA-L Z
20
16:02
VAN DYCK NINA - NARDO
21
16:10
CUYVERS NELE - DONNA - G -
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
15:46
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
GEURTS KAAT - CHAPLIN-K VAN 'T KATTENHEYE Z
4
13:54
THIJS LOTTE - BEYONCĂ
5
14:02
COENEGRACHTS ELODIE - BASJE
6
14:10
MOORS ELEEN - B-CASSINI
7
14:18
MOORS BRITT - INFERNO P
8
14:26
JANSSEN KATLEEN - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
10
14:42
LIBBRECHT GREET - HAYA V
11
14:50
FRANCESCHINI ILANA - BIFFY
12
14:58
LEENAERS CHELSY - BRIGAND
13
15:06
MOONS CLAUDIA - JETSKE
14
15:14
VERMEERBERGEN SANDRA - ORO
15
15:22
VAN TICHELT LORE - KANSELIER VAN DE GOMPELHOEVE
16
15:30
ERAETS YOLIEN - AREANDO V/H TRICHELHOF
17
15:38
GOVAERTS TINA - DANGER
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
11:20
13:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:36
LEYSSEN MICHELLE - RUSSELLIDA
4
11:44
HORTEN NELE - JOEPY VAN DE MANGELAAR
5
11:52
JANSSENS LEEN - ANOUK VD BISSCHOP Z
6
12:00
BERVOETS JORDY - KAYENNE VAN DE RISPEN
7
12:08
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
8
12:16
BEX KATO - EVER DANCE
9
12:24
DEWIT LORE - DAKOTA Z
10
12:32
CLAES TINNE - KARTOUCH VAN DE WINTERSHOEVE
11
12:40
SCHEPERS ELLEN - LADAULA
12
12:48
KEMPEN CHARLOTTE - FRANKLIN
13
12:56
BERVOETS JORDY - IGOR VAN DE BUSSELENBERG
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
14:00
15:44
Nr.
Tijd
Combinatie
3
14:16
PLUSQUIN MARINKA - BOGONDA
4
14:24
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
5
14:32
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
6
14:40
VANDUFFEL KRISTOF - MAXIDINA PP
7
14:48
MARX FEBE - CICERONE
8
14:56
OOMS AMY - LORD VAN HET WILDENKAMP Z
9
15:04
PINA OJEDA KEVIN - JEUNE-HOMME-SHIVAS
10
15:12
SOORS DAISY - INAICA
11
15:20
VALKENBORGS MACHTELD - ROMEO VAN HET EESTERHOF
12
15:28
MEUWIS LOTTE - VIOLA
13
15:36
VERHEYEN PETRA - RIVER DANCE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
ERENS CĂLINE - VINO VAN BAREELHOF Z
2
09:08
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
3
09:16
BLEUKX INE - BALOU
4
09:24
VAN HERK SANNE - UGENTO
5
09:32
NULLENS JONIE - CANDLE-LIGHT-MILTOO Z
6
09:40
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
7
09:48
PARTOENS BRITT - ICARIS VAN 'T AMARYLLISHOF
8
09:56
HOFKENS AMBER - NESCIRO VAN HET TRICHELHOF
9
10:04
JORDENS VALERIE - CHAPPERALL
10
10:12
WAUTERS JANNE - KWINCY - SHADOW
11
10:20
VAN SAMANG LOES - AIKO
12
10:28
WAUTERS TORSTEN - SIR HENRICUS
13
10:36
VAN SAMANG SIEN - KRYPTONITE
14
10:44
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
15
10:52
VOS STEFFIE - ILLUSION
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
12:00
14:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
HIJTS JINTHE - KAROS
2
12:08
COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
4
12:24
COX EVY - OBASTRA
5
12:32
FRANCOIS MIREILLE - KALIF
6
12:40
VANDE PAER SONIA - KASJMIR
7
12:48
NOWICKI CHLOĂ - BOVITA Z
8
12:56
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
10
13:12
DAVITS ARIELLE - CORVETTE
11
13:20
PEREMANS KRISIA - BEAUTY-GRANDE VD HERENWIJER
12
13:28
NELISSEN LIENE - HAPPY PRINCESS
13
13:36
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
14
13:44
STERKMANS MANON - OSTARA B SCHUILENBROECK
15
13:52
JENNES MIEP - JELEEN VAN DE MEYHOEVE
16
14:00
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
17
14:08
NOWICKI CHLOĂ - EGUPARDIE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VANDE PAER SONIA - BINGO
4
09:24
DEBUSSCHERE HUGO - BOY
5
09:32
MARTENS SOFIE - DANAE VAN 'T ARK VAN NOACH
6
09:40
DEWIT LORE - FORTUNA
7
09:48
DEBAEKE GITTE - LUPĂ L' AMORE
8
09:56
DE SCHUTTER LAURE-ANNE - FRĂHLING
9
10:04
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
10
10:12
VANDE PAER SONIA - ARAGON
11
10:20
NIESSEN LIEN - JACKSON
12
10:28
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
13
10:36
KNAEPS STEPHANIE - SHARMAN
14
10:44
VAN BEEK ELIEN - FIRENZA
15
10:52
WAUTERS JOSELIEN - AMADEUS
16
11:00
MERTENS LYN - JORAN H.
17
11:08
VAN DEN HOUT CORNELIS - EVOLTIG VAN HET LAAR
18
11:16
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
19
11:24
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
12:00
13:36
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:08
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
4
12:24
LIEBEN INE - BLICKFANGER V/D VOSSEHEUVEL
5
12:32
VANCEER LISA - TRIGAN D
6
12:40
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
7
12:48
BELLINKX ANAIS - CARINGKA C
8
12:56
JANSSENS LEEN - I-JANA
9
13:04
GERIS WILLY - FIDAN 3
10
13:12
OOMS TIM - MIO VAN DE BUITENHEIDE
11
13:20
VANDEPUT ROBERT - JITZE VAN 'T EKKERSHOF
12
13:28
VAN LOOVEREN DIRK - GOLITA F
FOURNEAU ANNICK - JAMINA
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
10:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN VLIET MASCHA - O'BRYAN'S MILAN FROM WINATY'S TINKERSTABLES
2
09:10
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
5
09:40
BORMANS LUTGARDE - KYLIE QUEEN
6
09:50
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
7
10:00
MOLENBERGHS KATHLEEN - GALI UTOPIA
8
10:10
VERHEYDEN HANNELORE - RUBIN KRAK
9
10:20
JAGER MANON - DER LORD
10
10:30
BOUCNEAU LIEKE - SIR DYNAMITE
11
10:40
VAN VLIET MASCHA - KING
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:10
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
3
11:20
VAN LOOVEREN ANNELIES - PRESIDENT VAN 'T KIEZELHOF
4
11:30
VALKENBORGS MACHTELD - HIDALGO 1 VAN HET EESTERHOF
5
11:40
SOORS KATRIEN - JADA S
6
11:50
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
7
12:00
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
8
12:10
VAN LOOVEREN ANNELIES - ODESSA VAN 'T GESTELHOF
9
12:20
VERVECKEN BABETTE - JACINTA V/D STUYCKTHOEVE
10
12:30
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
11
12:40
MOLENBERGHS LIESBETH - OGAMI VAN HET BEUKENHOF
12
12:50
BOONEN LISA - DON TRISTAR VAN HET TRICHELHOF
13
13:00
SCHEPERS JOS - JUNO B SCHUILENBROECK
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
10:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:10
SCHROYEN EVELIEN - LESTER TERDAMME
3
09:20
JANSSEN LUC - IBELIM
4
09:30
VANDENBERGH KATLEEN - LUCKY JAZZ VAN DE NETHE
5
09:40
MOLENBERGHS LIESBETH - ORLONDY VAN HET BEUKENHOF
6
09:50
VERVECKEN BABETTE - INEXIS-WK
7
10:00
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
09:30
10:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
HOUBEN RAF - PIMPERNEL VAN HET FARASOHOF
2
09:31
JORDENS VALERIE - CHAPPERALL
7
09:41
VANDERAERDEN TINE - ODDETJE VAN DE CALLO MEERSCHEN
8
09:42
CLEUREN AGNETA - REVANCHE 2 VAN DE BROUWERSHOEVE
9
09:44
MOTMANS GOELE - HERA
11
09:48
MOORS BRITT - INFERNO P
12
09:50
SCHEELEN GEERT - RODAN
13
09:52
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
14
09:53
JONKERS NATASHA - NIJINSKY Z
15
09:55
LOMMELEN TOON - PRINCE VAN HET ZONNEHOF
16
09:57
VAN TICHELT LORE - KANSELIER VAN DE GOMPELHOEVE
17
09:59
VAN DEN BROECK JONI - CHOCOTOF VAN TER HILST
18
10:01
NICKMANS HANNAH - DUNYA
19
10:03
HENDRIX BIEKE - ARYA Z
VANDUFFEL KRISTOF - MAXIDINA PP
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
09:00
09:18
Nr.
Tijd
Combinatie
8
09:12
CRAUWELS KAREN - PARTY GIRL V/D BROUWERSHOEVE
9
09:14
PAULISSEN LAURA - RENA M
10
09:16
PHILTJENS MATIAS - ASCONA-L Z
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:20
12:13
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:20
SCHEPERS JASPER - ROOS VAN 'T GEYZEVEN
2
10:21
MICHIELS WOUT - RANY-L
3
10:23
STERKMANS GUILLAUME - RAPTOR B SCHUILENBROECK
4
10:25
JACKERS LEANDER - GROOVE DERIC
5
10:27
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
7
10:31
AERTS GLENN - RHEA SILVIA DVT
8
10:32
MISSOTTEN MARIE - NET ESPOIR
9
10:34
VANDUFFEL KRISTOF - DANAE VAN 'T ARK VAN NOACH
12
10:40
PARTOENS BRITT - ICARIS VAN 'T AMARYLLISHOF
17
10:49
BERVOETS JORDY - IGOR VAN DE BUSSELENBERG
18
10:51
VERBEEK HENDRIK - NO LIMIT FB
19
10:53
MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
20
10:54
BUCKINX STANY - RATINA VAN VRIJHERN
21
10:56
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
22
10:58
SCHEPERS JASPER - RIVALE VAN DE KIEZEL
23
11:00
STERKMANS GUILLAUME - Q BLUE B SCHUILENBROECK
24
11:02
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
25
11:04
MOONS CLAUDIA - JETSKE
26
11:05
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
27
11:07
COX KARLIJN - DISCOVER
28
11:09
DEWIT LORE - FORTUNA
29
11:11
MICHIELS WOUT - PIDALGO VAN BUWA
30
11:13
PARCOURSVERKENNING 7 - FICTIEF PAARD
31
11:15
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
32
11:16
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
33
11:18
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
34
11:20
MOTMANS GOELE - A LITTLE GIRL A-E Z
35
11:22
STEEGMANS RONALD - LULONA
36
11:24
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
37
11:26
MEERMANS LEOPOLD - MORE BEAT
38
11:27
DECKERS JAN - PIA-LISA VAN 'T WILDHOF
39
11:29
CLERCX SHANA - HYALINE DU BOIS HALLEUX
40
11:31
LEENAERS CHELSY - BRIGAND
41
11:33
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
42
11:35
JACKERS LEANDER - FLICKA DERICK
43
11:37
SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
44
11:38
SOORS DAISY - INAICA
45
11:40
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
46
11:42
GEYSKENS YARI - QUINTUS - L
47
11:44
BERVOETS JORDY - KAYENNE VAN DE RISPEN
48
11:46
VANHOOF PIETER - QUITANO VAN HET FUTSENHOF
49
11:48
HUYSMANS GRIET - QUATRO VAN DE BREEPOEL
50
11:49
HAUTEKIET JUNO - ELIAS VAN DE PAALWINNING
51
11:51
HAUTEKIET WIM - PASCALINA DE LA TOUR DU DIABLE
52
11:53
NAGELS VERA - KAMIRA
53
11:55
RASKIN MARC - NIKITA
54
11:57
VANRUSSELT MARTH - QUEST
55
11:59
NOWICKI CHLOĂ - BOVITA Z
56
12:00
GEURTS KAAT - CHAPLIN-K VAN 'T KATTENHEYE Z
57
12:02
AERTS GLENN - KANSHEBBER P
58
12:04
COX KARLIJN - PRIMA TESSA VAN DE BRESSER
59
12:06
JANSSEN KATLEEN - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
60
12:08
CLAES BERT - ONA
61
12:10
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
62
12:11
SCHEPERS JASPER - QUINCY VAN 'T GELUTT
FIKTIEF - FICTIEF PAARD
GEERTS LOUISE - NAPOLEON 28
HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
HOUBEN RUBEN - ROCK DIAMANT HR
NICKMANS MARIT - GERLANDO DE BLOEMENDAAL
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
12:30
14:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:32
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
3
12:34
MOORS ELEEN - B-CASSINI
6
12:40
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
7
12:42
GEERTS PAULINE - QUEEN NERA
8
12:44
DEBUSSCHERE HUGO - BOY
9
12:46
LIESENS KJENTHA - DEVINE
10
12:48
SALIMANS LENE - FUN TO DAY
11
12:50
SCHEELEN GEERT - JAMAICO V/H LEMMENSHOF
12
12:52
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
13
12:54
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
14
12:56
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
15
12:58
HAESEN ISABEAU - LYRICA
16
13:00
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
17
13:02
GEYSEN LEEN - OBI WAN KNENOBI VH IJZEREN LINDENHOF
18
13:04
SCHEPERS JASPER - QRUELLA VAN DE ENGELBEEK
19
13:06
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
20
13:08
GEERTS LOUISE - QANDIGO 28
21
13:10
COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
22
13:12
POSTELMANS LIESBETH - PICASSO
23
13:14
MICHIELS WOUT - BURISSA H
24
13:16
GIELEN NYAH - BAMIRO Z
25
13:18
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
26
13:20
NOUWEN OLIVIER - HAVANA DUCAET
27
13:22
HENDRIX EVI - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
28
13:24
VRANKEN NICK - QUICKLY VAN HET HEIDEHOF
29
13:26
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
31
13:30
FIKTIEF - FICTIEF PAARD
32
13:32
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
33
13:34
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
34
13:36
JANSSENS JAN - ANOUK VD BISSCHOP Z
35
13:38
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
36
13:40
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
37
13:42
GEYSEN LEEN - QUANTANAMERA VH IJZEREN LINDEHOF
38
13:44
PAESEN GWEN - TIC TAC
39
13:46
MISSOTTEN MARIE - AZURRO
40
13:48
BREBELS JORIS - NO LIMIT B
41
13:50
COPS NATHALIE - GEISHA
42
13:52
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
43
13:54
WOUTERS KRIS - PINK FLOYD VAN HET REUHOF
44
13:56
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
45
13:58
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
46
14:00
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
47
14:02
GERMEYS DANIEL - ECLIPS
48
14:04
MICHIELS WOUT - OCTAVIA
49
14:06
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
50
14:08
KEULEN AN-SOFIE - KYOTO
51
14:10
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
52
14:12
VANGRONSVELD LAUREN - LEONIDAS VAN DE BROY
53
14:14
VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
54
14:16
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
55
14:18
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
56
14:20
LOOS STIJN - ORINTA L
57
14:22
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
58
14:24
NICKMANS MARIT - CASTELANO Z
59
14:26
PINXTEN PETER - MADELIEFJE MG
61
14:30
JENNES MIEP - JELEEN VAN DE MEYHOEVE
62
14:32
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
63
14:34
STERKMANS GUILLAUME - JONA DE KALVARIE
64
14:36
NOUWEN OLIVIER - HEROS VAN HET HEZERHOF
65
14:38
JANSSENS JAN - OLIJFJE JW VAN DE MOERHOEVE
GEERTS LUC - QANDIGO 28
HOUBEN RUBEN - QUICK DIAMANT HR
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
00:01
00:23
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
CLEUREN AGNETA - FIONA VAN BERKENBROEK
2
00:02
KONINGS STEVEN - FIFI DES HAYETTES
3
00:03
RAMAEKERS INGRIET - SCENDIKI VH HOEVE-TERRAS Z
4
00:04
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
5
00:05
PINXTEN PETER - NATCHO MG
6
00:06
HOUBEN RUBEN - PINOKKIO HR
7
00:07
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
8
00:08
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
9
00:09
VERBOVEN JORDY - POCOLINO VAN DE OUDE HOEVE
10
00:10
GEERTS LUC - PALERMO 28
11
00:11
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
12
00:12
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
13
00:13
NOWICKI CHLOĂ - FAIR PLAY
14
00:14
LOMMELEN TOON - NOBRIGADO
16
00:16
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
18
00:18
SEVEREYNS TOM - INDIGO DE BLOEMENDAAL
19
00:19
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
21
00:21
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
22
00:22
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
23
00:23
PINXTEN PETER - NEL P
24
00:24
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
00:01
00:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:10
RAMAEKERS INGRIET - ELVIC V/H HOEVE-TERRAS Z
2
00:10
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
3
00:10
VANHOOF PIETER - MYCANTA
4
00:10
SWINNEN CINDY - KASTAAR TER DAMME
6
00:10
HOUBEN RUBEN - ORKANDO HR
7
00:10
VRANCKEN DIRK - SCONOSCIUTA Z
8
00:10
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
9
00:10
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
10
00:10
RAMAEKERS INGRIET - CAVICI Z
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
18/07/2021 - ZRTL2103 - LUMMEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots