{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
A4
Ring A4: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
9
12:30
100040160 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - HINGENE
10
12:45
100035076 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - BROECHEM
A3
Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
4
11:15
1161572 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEERHOUT
5
11:30
1178043 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOERSEL
6
11:45
1153589 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEEL LARUM
7
12:00
1210274 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OVERPELT
8
12:15
100016308 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HEIST OP DEN BERG
1
Ring 1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
13:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
100035075 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - BROECHEM
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
5394513 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LICHTAART
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
10:30
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:00
1159451 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - LICHTAART
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
CLAES TINNE - ELLA VAN HET TRICHELHOF
3
13:16
HENDRIX BIEKE - ARYA Z
4
13:24
DE BRUECKER WENDY - CORDINO
5
13:32
BAUDET SILKE - CHICO
6
13:40
VAN ENDERT SARA (G) - INCA
8
13:56
PHILTJENS MATIAS - ASCONA-L Z
9
14:04
CUYVERS NELE - DONNA - G -
10
14:12
VAN DYCK NINA - NARDO
11
14:20
OZCAN ZARA - FIGURON
12
14:28
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
13
14:36
VERBIST LINDE - NASARIETE VAN DE KROON
14
14:44
DE GRAAF LORE - JAKINO
15
14:52
DE KEERSMAEKER MICKLIN - BENJAMIN VAN DE SOLLENBERG
16
15:00
NULLENS JONIE - ANOUSCHKA MILTOO Z
17
15:08
PLESSERS ANNE - LABIANO GOLD
18
15:16
VANHOUDT SILKE - ROYALITY
19
15:24
PAESEN GWEN - TIC TAC
20
15:32
LEYSSENS JITSE - FLORENTO
21
15:40
VEKEMANS KARIN - DEMINKA
22
15:48
JONKERS NATASHA - NIJINSKY Z
23
15:56
TACK LOUISE - NEXUS VAN 'T EIKHOF
24
16:04
FRANCESCHINI ILANA - COCA V/H KRIEKELHOF
25
16:12
OZCAN SELINE - CESNA
VANDENBROECK YONI - CHOCOTOF VAN TER HILST
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
EMBRECHTS ANS - RIVALDI VAN HET GROENINGERHOF
2
13:08
MOLENBERGHS SARAH - EMBER
8
13:56
COENEGRACHTS ELODIE - BASJE
9
14:04
VERHAEGEN GRIET - PHARA
10
14:12
MOLENBERGHS SARAH - BASHIR
11
14:20
ERAETS YOLIEN - AREANDO V/H TRICHELHOF
13
14:36
ZEGERS CHARLOTTE - JUNIOR DE NIRO
14
14:44
MC ARTHUR ESTHER - DAKOTA Z
15
14:52
VERMEERBERGEN SANDRA - ORO
16
15:00
PLUSQUIN MARINKA - BENTE BEAUTY ROSE OF ARABIAN
17
15:08
OEYEN WENDY - SIEB VAN DE ANNE HOEVE
18
15:16
DE WACHTER SOFIE - PRIMA DONNA VAN 'T STELENSHOF
19
15:24
LEENAERS CHELSY - BRIGAND
20
15:32
MOONS ANN-MICHELLE - MONTY
21
15:40
CUYPERS KAAT - IMANI VAN HET HULSTENHOF
22
15:48
DE BACKER CLEO - CHARME VAN ROSSEMHOF Z
23
15:56
VAN BREEDAM GERT - TARZAN VAN DE DWERSE HAGEN
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
VERBIST LINDE - LOLITA VAN DE KROON
8
13:56
BROSENS ELLEN - LARISSA
9
14:04
VAN GIEL HERMAN - GILLES
10
14:12
LIBBRECHT GREET - HAYA V
11
14:20
GOVAERTS TINA - DANGER
13
14:36
JANSSEN KATLEEN - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
14
14:44
VETS MARTHE - REINETTE VAN HET BROECHEMHOF
15
14:52
GOOSSENS KATHLEEN - GAROBI VAN HET EELSHOF
16
15:00
MOORS BRITT - INFERNO P
17
15:08
MOONS CLAUDIA - JETSKE
18
15:16
DECLERCK JOHANNA - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
19
15:24
LAMBERT DAISY - QUINTANA VH TRICHELHOF
20
15:32
BLEUZÉ RUNE - ANKY
21
15:40
BROSENS ELLEN - ESQUIER S
22
15:48
STERKENS CEL - VENCOR
23
15:56
SEGERS JOKE - POLINA
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DEWIT LORE - DAKOTA Z
4
13:24
LEENAERTS SOFIE - QIWI VAN HET MOLENZICHT
6
13:40
MOLENBERGHS CAROLINE - PAULUS PEGASUS
7
13:48
MEUWIS LOTTE - VIOLA
8
13:56
DE CLERCQ BO - CASTANYA JW Z
9
14:04
HORTEN NELE - JOEPY VAN DE MANGELAAR
10
14:12
VERAGHTERT EDDY - ROYAL MADNESS
11
14:20
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
13
14:36
VAN BREEDAM SILVY - LUNARONA
14
14:44
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
15
14:52
PERMENTIER MARIA - SUMMERBOY Z
16
15:00
HAERENS HANNE - HAVANNA
17
15:08
MICHALOPOULOS NIKKI - JISKA CV
18
15:16
DAVITS ARIELLE - CORVETTE
19
15:24
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
20
15:32
VERHEYEN PETRA - RIVER DANCE
21
15:40
CLAES TINNE - KARTOUCH VAN DE WINTERSHOEVE
22
15:48
VERELLEN ANJA - JISKA CV
23
15:56
JAEMERS INGE - QULANO
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VAN GIEL HERMAN - GIGANT
6
13:40
BERVOETS JORDY - KAYENNE VAN DE RISPEN
7
13:48
VERMEULEN DORIEN - GITTA VAN DE DAMBEEKHOEVE
8
13:56
KEMPEN CHARLOTTE - FRANKLIN
9
14:04
MATTHYS LIEN - GILLES TWINKELING
10
14:12
DE CLERCQ JENS - LIQUID VAN HET BLOEMENHOF
11
14:20
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
13
14:36
DEBAEKE GITTE - MIAMI
14
14:44
BERVOETS JORDY - IGOR VAN DE BUSSELENBERG
16
15:00
VISSER BRITT - CORLAND VAN HET HEIHOF
17
15:08
VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
18
15:16
CLAESSENS AN - CELSIUS
19
15:24
WUYTS AMBER - INFINITY DA
20
15:32
SCHEPERS ELLEN - LADAULA
21
15:40
EYKENS JOLIEN - EVENING VH BLOEMENHOF
22
15:48
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
23
15:56
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
LOOS AMBER - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
6
13:40
HEREMANS KELLY - KOSMO
7
13:48
LOOS AMBER - ISHIGURU
8
13:56
MARX FEBE - CICERONE
9
14:04
VALKENBORGS MACHTELD - ROMEO VAN HET EESTERHOF
10
14:12
DE BACKER CLEO - REVOLT VD HOUTHOEVE Z
11
14:20
SCHELLEKENS ROB - KILENCIA-B
13
14:36
POUDERS ANISSA - ROYALE L VAN DE WAL
14
14:44
BLEUZÉ SIBE - ANKY
15
14:52
WILLEMS GIL - HANNIBAL VH GANZENHOF
16
15:00
SOORS DAISY - INAICA
17
15:08
SMET LAURA - JAFFA KF
18
15:16
VERDONCK NANCY - JOPLIN VAN HET HEIDEHOF
19
15:24
OOMS AMY - LORD VAN HET WILDENKAMP Z
20
15:32
BUTENEERS MILDRID - HASTA LA VISTA HC Z
21
15:40
POUDERS ANISSA - TOWNHEAD LAKITA R
22
15:48
SCHUERMANS ANNELEEN - CEBAN
23
15:56
WITVROUW JILL - MILTON BLUE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
WAUTERS JANNE - KWINCY - SHADOW
2
09:08
LOOS ERWIN - ISHIGURU
3
09:16
VANDE PAER SONIA - KASJMIR
4
09:24
DE BACKER XANTHE - QUINZ
5
09:32
VAN SAMANG SIEN - KRYPTONITE
6
09:40
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
7
09:48
VAN SAMANG LOES - AIKO
8
09:56
EMBRECHTS SOFIE - PIPA VAN DE VREEBEEMDEN
9
10:04
HEREMANS KELLY - NANDOR VAN DE WITTEHEI
10
10:12
VETS MARTHE - ILSARIETE VAN DE KROON
11
10:20
FRANCOIS MIREILLE - KALIF
12
10:28
MOONS DANA - LORD V'H BOEKWEIT Z
13
10:36
COX EVY - OBASTRA
15
10:52
DE MEULDER LOTTE - LIMONCELLA TCE
16
11:00
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
17
11:08
DIELIS GERT - PANAMARENKO
18
11:16
PEREMANS KRISIA - BEAUTY-GRANDE VD HERENWIJER
19
11:24
JENNES MIEP - JELEEN VAN DE MEYHOEVE
20
11:32
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
21
11:40
NULLENS JONIE - CANDLE-LIGHT-MILTOO Z
22
11:48
DE WOLF SELINA - EVARRA
23
11:56
HOOYBERGHS JOS - FLUGEL VAN 'T TOEKOMSTHOF
24
12:04
LAMBERTS ROMY - ADRIANO
25
12:12
THAENS ELISE - DELFIEN RENOIR
26
12:20
VOS STEFFIE - ILLUSION
27
12:28
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BOONEN LUC - QUIZ-ME-QUICK
2
09:08
BLEUKX INE - BALOU
3
09:16
HEYLIGEN BART - L'UNIQUE KARENINA
5
09:32
MARCELIS TINE - ESMOUR
6
09:40
WAUTERS TORSTEN - SIR HENRICUS
7
09:48
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
8
09:56
NELISSEN LIENE - HAPPY PRINCESS
9
10:04
BOONEN LUC - MACLOUD
10
10:12
ERENS CÉLINE - VINO VAN BAREELHOF Z
11
10:20
SWINNEN CELINE - MAZZEL VD NETHE
12
10:28
VAN KEER VERA - GHANA V/D HOGE BRUG
13
10:36
HOFKENS AMBER - NESCIRO VAN HET TRICHELHOF
14
10:44
MICHIELS MARTINE - POMPIDOU VAN DEN KIEVIT
15
10:52
BOLLEN MIA - LEE ROY CAVA
16
11:00
GIOS ANNELIES - JARTHE VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
17
11:08
WUYTS GITTE - KAVAL H
18
11:16
VAN HERK SANNE - UGENTO
19
11:24
VANSAET THALIA - HIDALGO VAN 'T STELENSHOF
20
11:32
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
21
11:40
COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
22
11:48
JORDENS VALERIE - CHAPPERALL
23
11:56
CLAES AMBER - DJUICY Z
24
12:04
PAULUSSEN EVELIEN - NEVADA EP
25
12:12
CALLEBAUT SARAH - CALIMERO VAN HET DENNENHOF
26
12:20
STERKMANS MANON - OSTARA B SCHUILENBROECK
27
12:28
VANSANT ANN - KALYPSO
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
DE SCHUTTER LAURE-ANNE - FRÃœHLING
8
09:56
NIESSEN LIEN - JACKSON
9
10:04
DEWIT LORE - FORTUNA
10
10:12
LAENEN JAN - INDIGO VAN DEN HORST
12
10:28
MERTENS LYN - JORAN H.
13
10:36
SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
14
10:44
KNAEPS STEPHANIE - SHARMAN
15
10:52
VAN BEEK ELIEN - FIRENZA
16
11:00
VAN DEN HOUT CORNELIS - EVOLTIG VAN HET LAAR
17
11:08
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
19
11:24
VERSTAPPEN JEF - ODENI VAN DE SMOUTMOLEN
20
11:32
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
21
11:40
STEVENS HANS - FIONA MATINA HS
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
8
09:56
KEMPS JASMIN - OLYMPUS K.
9
10:04
BUYENS TOM - EVARRA
10
10:12
VANDE PAER SONIA - BINGO
12
10:28
CLAES CAROLINE - FELI'S ROTSPON
13
10:36
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
14
10:44
WAUTERS JOSELIEN - AMADEUS
15
10:52
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
16
11:00
JANSENS INGE - GENEROUS
17
11:08
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
18
11:16
VANDE PAER SONIA - ARAGON
19
11:24
VAN LINDT KATRIJN - KANSAS-CITY VH KAPELHOF
20
11:32
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
21
11:40
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
7
09:48
LIEBEN INE - BLICKFANGER V/D VOSSEHEUVEL
8
09:56
WOUTERS ELKE - CHOPIN
9
10:04
GERIS WILLY - FIDAN 3
10
10:12
VANDEPUT ROBERT - JITZE VAN 'T EKKERSHOF
11
10:20
VAN DER VLIET ELISE - LADY VINESSE V/H KLAVERHOF
13
10:36
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
14
10:44
GIOS MARIEKE - BIJOU
15
10:52
DE ROOVER INES - FLEUR
16
11:00
AERTGEERTS KYRA - GUIRLACHE D'LLANO
17
11:08
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
18
11:16
VAN DEN BULCKE ELS - ENNYA
19
11:24
VANCEER LISA - TRIGAN D
20
11:32
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
21
11:40
VAN VRIESLAND LONNEKE - KENTUCKY
22
11:48
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
23
11:56
VAN LOOVEREN DIRK - GOLITA F
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:40
STEVENS RITA - ISEO
6
09:50
VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
7
10:00
MARCELIS ANJA - JAMIRO
8
10:10
VERHEYDEN HANNELORE - RUBIN KRAK
9
10:20
PAULUSSEN MELISSA - EOWIN
11
10:40
MEEUSEN NADIE - JINGLES VAN HET MOLENZICHT
12
10:50
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
13
11:00
BORMANS LUTGARDE - KYLIE QUEEN
14
11:10
BOONEN LUC - ADDO
15
11:20
DEBLIER ELISA - BALVE-B
16
11:30
VERELST JERRY - ORION VAN HET WOLFSHOF
17
11:40
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
18
11:50
VERVOORT WINI - FAIRYTHALE
19
12:00
WUYTS AMBER - KINGSLEY LUCKY DANCE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:40
MOLENBERGHS KATHLEEN - GALI UTOPIA
6
09:50
VETS LISE - JERIECO VAN DE KROON
7
10:00
STERKENS PETER - ENZO G
8
10:10
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
9
10:20
BUYENS CHRIS - ELANO
11
10:40
LEENAERTS SOFIE - WODKA
12
10:50
VAN DESSEL LIESBET - JACKIE O DDJ
13
11:00
VALKENBORGS MACHTELD - JUFFY 1 VAN HET EESTERHOF
14
11:10
KEMPS JASMIN - MILANA-K
15
11:20
STERKENS PETER - VOYCE
16
11:30
SPIESSENS MARIE LOUISE - CELERON
17
11:40
BOUCNEAU LIEKE - SIR DYNAMITE
18
11:50
BELLENS BIEKE - BORSALINO VAN DE CADZANDHOEVE
19
12:00
BATAILLIE SOPHIE - GUESS WHO
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:50
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:30
DIELTJENS STEFANY - IL LOCCO VAN HET MOLENZICHT
6
09:50
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
7
10:00
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
8
10:10
VERVECKEN BABETTE - JACINTA V/D STUYCKTHOEVE
9
10:20
BOONEN LISA - DON TRISTAR VAN HET TRICHELHOF
10
10:30
SOETEMANS JOZEF - GENNA
11
10:40
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
12
10:50
DIELTJENS STEFANY - FESTIVO
13
11:00
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
14
11:10
VAN LINDT BRAM - ONIRIQUE AMOUR
15
11:20
SWINNEN CELINE - HAPPINESS.E.
16
11:30
MOLENBERGHS LIESBETH - OGAMI VAN HET BEUKENHOF
17
11:40
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
18
11:50
SOORS KATRIEN - JADA S
19
12:00
VALKENBORGS MACHTELD - HIDALGO 1 VAN HET EESTERHOF
20
12:10
VANDENBERGH KATLEEN - LUCKY JAZZ VAN DE NETHE
21
12:20
DE BACKER CLEO - JOPLIN VAN DE HOUTHOEVE
22
12:30
VAN LINDT BRAM - NITRO VAN DE SMETSHOEVE
23
12:40
SCHEPERS JOS - JUNO B SCHUILENBROECK
24
12:50
DE BACKER XANTHE - OBI VAN DE LITZEMAERE
VAN LOOVEREN ANNELIES - ODESSA VAN 'T GESTELHOF
VAN LOOVEREN ANNELIES - PRESIDENT VAN 'T KIEZELHOF
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
13:20
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:20
MOLENBERGHS LIESBETH - ORLONDY VAN HET BEUKENHOF
2
13:30
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
3
13:40
MAST CHARLOTTE - EXPLOSIVE VAN DE KEMPENHOEVE
4
13:50
VERVECKEN BABETTE - INEXIS-WK
5
14:00
VAN DIJCK SAKINA - BONVIVANT
6
14:10
BOUSSE MYRIAM - SORICO
7
14:20
NESTOR LOTTE - FERRARI
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
09:30
10:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
BIERMANS PIEN - RIVERSTONE - H
4
09:35
VAN DEN BRUEL JEF - OEPSIEDOEPSIE
5
09:37
BEERTEN LUC - CENZOR
6
09:39
MC ARTHUR ESTHER - DAKOTA Z
7
09:41
MOLENBERGHS SARAH - PAULUS PEGASUS
8
09:42
MOORS BRITT - INFERNO P
9
09:44
DE CLERCQ JENS - LIQUID VAN HET BLOEMENHOF
10
09:46
GOOSSENS KATHLEEN - GAROBI VAN HET EELSHOF
11
09:48
HOUBEN JORIEN - POWER VAN HET GEVAHOF
12
09:50
VANSPRINGEL BO - NIKÉ VAN DE ST BAVOHOEVE Z
13
09:52
CLEUREN AGNETA - REVANCHE 2 VAN DE BROUWERSHOEVE
15
09:55
VANSANT LAURE - PELE
16
09:57
VANSANT JENS - RICHBELLE
17
09:59
JORDENS VALERIE - CHAPPERALL
18
10:01
VOERMANS WIM - LADY POWER SIH
19
10:03
MISSOTTEN MARIE - NET ESPOIR
20
10:04
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
21
10:06
HENDRIX BIEKE - ARYA Z
22
10:08
JONKERS NATASHA - NIJINSKY Z
23
10:10
BIERMANS PIEN - RINGO - STAR - H
24
10:12
HOUBEN RAF - PIMPERNEL VAN HET FARASOHOF
25
10:14
MOTMANS GOELE - HERA
26
10:15
CLAES BERT - ONA
27
10:17
DE BACKER CLEO - REVOLT VD HOUTHOEVE Z
VANDENBROECK YONI - CHOCOTOF VAN TER HILST
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
09:00
09:18
Nr.
Tijd
Combinatie
6
09:09
VAN DIJCK JONAS - REGINA VAN 'T BISTHOF
8
09:12
PAULISSEN LAURA - RENA M
9
09:14
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
10
09:16
GOEDHUYS FREDERIK - QUIOMME DE RIALFO
PHILTJENS MATIAS - ASCONA-L Z
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:35
12:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:35
VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
2
10:37
COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
3
10:39
HERMANS TINNE - PARODIE-H
4
10:41
MOLENBERGHS SARAH - EMBER
5
10:43
BERVOETS JORDY - IGOR VAN DE BUSSELENBERG
6
10:45
MICHIELS WOUT - RANY-L
7
10:47
GEYSKENS YARI - QUINTUS - L
7
09:11
VAN DIJCK MARIE - POMPIDOU VAN DE BEEKHOEVE
8
10:49
VAN LINDT ANN - FLORIANNE VAN DE ZANDBERG
9
10:51
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
10
10:53
LOOS ERWIN - ISHIGURU
11
10:55
VERVOORT ALINE - DIABLO Z
12
10:57
DEWIT LORE - FORTUNA
13
10:59
SCHEPERS JASPER - QUINCY VAN 'T GELUTT
14
11:01
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
15
11:03
HEREMANS KELLY - KOSMO
16
11:05
VERBIST LINDE - LOLITA VAN DE KROON
17
11:07
VAN DIJCK ELLEN - PARCO VAN DE HEIRBAAN
18
11:09
DE CLERCQ BO - CASTANYA JW Z
21
11:15
MOONS DANA - LORD V'H BOEKWEIT Z
22
11:17
HAUTEKIET JUNO - ELIAS VAN DE PAALWINNING
23
11:19
HAUTEKIET WIM - PASCALINA DE LA TOUR DU DIABLE
24
11:21
NAGELS VERA - KAMIRA
25
11:23
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
26
11:25
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
29
11:31
VAN DEYNZE ARNO - QUICK AS LIGHTNING VAN 'T MOLENVELD
31
11:35
VERHAEGEN GRIET - PHARA
32
11:37
MOLENBERGHS SARAH - BASHIR
33
11:39
COX KARLIJN - PRIMA TESSA VAN DE BRESSER
34
11:41
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
35
11:43
DE WACHTER SOFIE - PRIMA DONNA VAN 'T STELENSHOF
36
11:45
OEYEN WENDY - HOLLIDAY VAN DE KEIHOEVE
37
11:47
VAN GIEL HERMAN - GILLES
38
11:49
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
39
11:51
AERTS GLENN - RHEA SILVIA DVT
40
11:53
BERVOETS JORDY - KAYENNE VAN DE RISPEN
41
11:55
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
42
11:57
DEWIT LORE - DAKOTA Z
43
11:59
VERSTEYNEN LUC - TYWIN
44
12:01
JANSENS INGE - GENEROUS
45
12:03
SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
46
12:05
MOONS CLAUDIA - JETSKE
47
12:07
WUYTS GITTE - KAVAL H
48
12:09
DE CLERCQ BO - CHRISTINA Z
49
12:11
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
50
12:13
LEENAERS CHELSY - BRIGAND
51
12:15
JANSSEN ARNAUD - QUELLE MERCI BY CDM
53
12:19
JANSSEN KATLEEN - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
54
12:21
MOTMANS GOELE - A LITTLE GIRL A-E Z
55
12:23
SOORS DAISY - INAICA
56
12:25
PLESSERS ANNE - LABIANO GOLD
57
12:27
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
58
12:29
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
59
12:31
AERTS GLENN - KANSHEBBER P
61
12:35
BOSCH BRAM - CARLO VAN ROSSEMHOF Z
62
12:37
BOSCH LISSE - VICTORIA D'ARO Z
63
12:39
BAETEN LARA - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
64
12:41
COX KARLIJN - DISCOVER
65
12:43
MERKS FEMKE - KONSTANTINA Z
KEULEN AN-SOFIE - KYOTO
LEMKENS CELIEN - QUEEN MELODIE V/H CICINDRIAHOF
NICKMANS MARIT - GERLANDO DE BLOEMENDAAL
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
13:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
2
13:02
MISSOTTEN MARIE - AZURRO
3
13:04
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
4
13:06
VANSANT JENS - PRADA VAN 'T LINDEHOF
5
13:08
MATTHYS LIEN - GILLES TWINKELING
6
13:10
VANSAET THALIA - HIDALGO VAN 'T STELENSHOF
7
13:12
VANSANT LAURE - ECLAIR DE BOERENDANS
8
13:14
STERKENS CEL - VENCOR
9
13:16
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
10
13:18
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
11
13:20
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
12
13:22
SCHELLEKENS ROB - KILENCIA-B
13
13:24
POUDERS ANISSA - TOWNHEAD LAKITA R
14
13:26
CLAES AMBER - DJUICY Z
15
13:28
JANSSENS JAN - ANOUK VD BISSCHOP Z
16
13:30
SCHEPERS JASPER - QRUELLA VAN DE ENGELBEEK
17
13:32
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
18
13:34
LAMBERTS ROMY - ADRIANO
19
13:36
STERKMANS GUILLAUME - JONA DE KALVARIE
20
13:38
CLAESSENS AN - CELSIUS
21
13:40
VAN ROMPAEY ISIDOOR - NALU Z
22
13:42
MICHIELS WOUT - BURISSA H
23
13:44
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
24
13:46
DECLERCK JOHANNA - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
25
13:48
GEERTS PAULINE - QUEEN NERA
26
13:50
WILLEMS GIL - NITRO VAN DEN WOLVENHOEK
27
13:52
VAN DEN BOGAERT ELS - JOLIEROSE
28
13:54
JENNES MIEP - JELEEN VAN DE MEYHOEVE
29
13:56
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
31
14:00
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
32
14:02
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
33
14:04
HENDRIX EVI - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
34
14:06
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
35
14:08
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
36
14:10
GEERITS KOEN - LENNOX VDE
37
14:12
PAULUSSEN EVELIEN - NEVADA EP
38
14:14
VAN DEN BULCK THOMAS - J'AIME LA VIE
39
14:16
VAN DEN BULCK THIBO - KIKA
40
14:18
NOUWEN OLIVIER - HAVANA DUCAET
41
14:20
LAENEN FILIP - PASCHA
42
14:22
VAN STEEN KRIS - SHE'S GOLD DGA Z
43
14:24
HAESEN ISABEAU - LYRICA
44
14:26
STERKENS PETER - VOYCE
45
14:28
PAESEN GWEN - TIC TAC
46
14:30
BOONEN LUC - MACLOUD
47
14:32
VANSPRINGEL BO - DIEGO
48
14:34
JANSSENS JAN - OLIJFJE JW VAN DE MOERHOEVE
49
14:36
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
50
14:38
BOSCH BRAM - QUADRILLA VAN HET HEMELDONK
51
14:40
VAN ROMPAEY ISIDOOR - LEXUS ODTH Z
52
14:42
OOMS JOHAN - PIXIE VAN DE MOLENDRIESHOEVE
53
14:44
VAN HEESWIJK MAITE - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
54
14:46
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
55
14:48
DE SMEDT JENS - MANOLITO VAN HET WAVERWOUD
56
14:50
VETS LISE - ILSARIETE VAN DE KROON
57
14:52
WOUTERS KRIS - PINK FLOYD VAN HET REUHOF
58
14:54
LIESENS KJENTHA - DEVINE
59
14:56
GEERTS LOUISE - QANDIGO 28
61
15:00
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
62
15:02
NOUWEN OLIVIER - HEROS VAN HET HEZERHOF
63
15:04
REYNERS ELINE - MY DREAM
64
15:06
HEREMANS KELLY - NANDOR VAN DE WITTEHEI
65
15:08
HEREMANS LISSA - JOYCE VH ZARRENHOF Z
66
15:10
GEERITS KOEN - LATOYA VDE
67
15:12
VAN DEYNZE AXL - DORIEN
68
15:14
VERBIST LINDE - NASARIETE VAN DE KROON
69
15:16
VERMEULEN DORIEN - GITTA VAN DE DAMBEEKHOEVE
70
15:18
BOONEN LUC - QUIZ-ME-QUICK
71
15:20
VAN DIJCK JONAS - QUINTANA VAN DE BEEKHOEVE
72
15:22
VRANKEN NICK - QUICKLY VAN HET HEIDEHOF
73
15:24
GIELEN NYAH - BAMIRO Z
74
15:26
VAN GIEL HERMAN - GIGANT
75
15:28
VANSPRINGEL BO - KYLIAN VAN DE NOORDHEUVEL
76
15:30
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
77
15:32
VANGRONSVELD LAUREN - LEONIDAS VAN DE BROY
78
15:34
COPS NATHALIE - GEISHA
79
15:36
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
80
15:38
MICHIELS WOUT - OCTAVIA
81
15:40
LOOS STIJN - ORINTA L
82
15:42
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
83
15:44
PINXTEN PETER - MADELIEFJE MG
84
15:46
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
85
15:48
POSTELMANS LIESBETH - PICASSO
86
15:50
GERMEYS DANIEL - ECLIPS
87
15:52
VETS LISE - JERIECO VAN DE KROON
88
15:54
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
89
15:56
WUYTS GITTE - PALARA DES FONTAINES
90
15:58
BREBELS JORIS - NO LIMIT B
NOUWEN OLIVIER - ELANVILLE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
00:01
00:41
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
AERTS BIRGITTE - NIXON NC
2
00:02
BOSCH BRAM - HAPPY DENTO J
3
00:03
BOSCH LISSE - ALASKA VH LEYSEHOF Z
5
00:05
DIRICKX SUS - MAGIC STAR VD BERGHOEVE
6
00:06
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
7
00:07
VERBOVEN JORDY - POCOLINO VAN DE OUDE HOEVE
8
00:08
PINXTEN PETER - NEL P
9
00:09
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
10
00:10
LAENEN FILIP - KALYPSO
11
00:11
HAVERMANS INE - PORSCHE D'AVENA HOMBRE
12
00:12
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
13
00:13
GEERTS LUC - PALERMO 28
14
00:14
GEERITS KOEN - PIPA VAN DE SMEETS
15
00:15
ZEELMAEKERS ROBIN - BEST MONICA 1 Z
16
00:16
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
17
00:17
KONINGS STEVEN - FIFI DES HAYETTES
18
00:18
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
19
00:19
CLEUREN AGNETA - FIONA VAN BERKENBROEK
20
00:20
DE MEULDER LOTTE - ODELLO
21
00:21
VAN DEN BULCK THIBO - BOSJA
22
00:22
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
23
00:23
VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
24
00:24
BOSSAERTS JENS - BILLE VAN DE LITZEMAERE
25
00:25
VAN DIJCK JONAS - OBERON OPTIMUS
26
00:26
DIELIS GERT - PANAMARENKO
27
00:27
BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
28
00:28
MEEUS JONAS - KALINKA VAN DE GROTE HOEVE
29
00:29
BOONEN LUC - ADDO
30
00:30
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
31
00:31
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
32
00:32
STERKENS PETER - ENZO G
33
00:33
PINXTEN PETER - NATCHO MG
34
00:34
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
35
00:35
LAENEN FILIP - PIPPA VAN DE EINDEKENS
36
00:36
VAN ROMPAEY ISIDOOR - MISS CLOE ODTH Z
37
00:37
VAN STEEN KRIS - LUCKY ONE VAN DE CONYNENBERG
38
00:38
SEVEREYNS TOM - INDIGO DE BLOEMENDAAL
39
00:39
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
40
00:40
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
00:01
00:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
2
00:02
DIRICKX SUS - JUJU UIT DE MELLE
3
00:03
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
4
00:04
VRANCKEN DIRK - SCONOSCIUTA Z
5
00:05
HERMANS KRIS - OLYMPIA - H
6
00:06
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
7
00:07
WUYTS DAVY - LURIANA VAN KLAPSCHEUT
9
00:09
CLAES TIM - KITANA
10
00:10
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
11
00:11
SWINNEN CINDY - KASTAAR TER DAMME
12
00:12
LAENEN FILIP - INKA
14
00:14
GEERITS KOEN - OLINE VAN HET EXELMANSHOF
11/07/2021 - ZRTL2104 - HEUSDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots