{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
12:00
12:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
1210274 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OVERPELT
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
CLAES TINNE - ELLA VAN HET TRICHELHOF
2
13:08
GIELIS LAUREN - DONNA
3
13:16
SCHEELEN GEERT - RODAN
4
13:24
OZCAN SELINE - CESNA
5
13:32
OZCAN ZARA - FIGURON
6
13:40
VAN ENDERT SARA (G) - INCA
7
13:48
DE BRUECKER WENDY - CORDINO
8
13:56
DEROOZ NATHALIE - KARA
9
14:04
DE RIDDER ANNABELLE - MORIANE VAN ORSHOF
10
14:12
REYNDERS ROBIN - MALOU VAN 'T GESTELHOF
11
14:20
NICKMANS HANNAH - DUNYA
13
14:36
PAPARINI ILLARIA - SECRET ANGEL
14
14:44
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
15
14:52
FRANCESCHINI ILANA - COCA V/H KRIEKELHOF
17
15:08
PAPARINI DARIA - SECRET ANGEL
18
15:16
VAN DYCK NINA - NARDO
19
15:24
CUYVERS NELE - DONNA - G -
20
15:32
JORDENS VALERIE - QUINCY VAN DE VERLOREN KOST
21
15:40
PAUWELS NONA - RUBIO
22
15:48
VANHOUDT SILKE - ROYALITY
23
15:56
BOGAERTS ZOE - JETHRO SOLO
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:40
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
5
14:12
MOONS CLAUDIA - JETSKE
6
14:20
VERMEERBERGEN SANDRA - ORO
7
14:28
NICKMANS MARIT - CASTELANO Z
8
14:36
GOVAERTS TINA - DANGER
9
14:44
MOORS BRITT - INFERNO P
10
14:52
LIBBRECHT GREET - HAYA V
11
15:00
GIEGHASE RENSKE - RAMBO VAN DE TREPKES
12
15:08
POUDERS ANISSA - CARISMO L DE WAL
13
15:16
PAESEN GWEN - WILKE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:10
15:10
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:26
OOSTERBOSCH CINDY - PRIMA DONNA
4
13:34
VANDUFFEL KRISTOF - MAXIDINA PP
5
13:42
MARX FEBE - CICERONE
6
13:50
BUTENEERS MILDRID - HASTA LA VISTA HC Z
7
13:58
POUDERS ANISSA - ROYALE L VAN DE WAL
8
14:06
VERHEYEN PETRA - RIVER DANCE
9
14:14
KOG EVY - MADISSON V/H RINGHOF
10
14:22
MOONS ANN-MICHELLE - MONTY
11
14:30
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
12
14:38
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
13
14:46
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
14
14:54
LEYSSEN MICHELLE - RUSSELLIDA
15
15:02
CLAES TINNE - KARTOUCH VAN DE WINTERSHOEVE
KELCHTERMANS ELYSE - GEMSTAR DE L'EAU Z
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:16
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
5
13:32
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
6
13:40
JAEMERS INGE - QULANO
7
13:48
COENEGRACHTS ELODIE - BASJE
8
13:56
PLUSQUIN MARINKA - BOGONDA
10
14:12
BORMANS LUTGARDE - INA
11
14:20
MEUWIS LOTTE - VIOLA
12
14:28
BLEYS WILLIAM - Q-SARABI V/H BLEJANHOF
13
14:36
CEUNEN JASPER - ROHMAN
14
14:44
VERDONCK NANCY - JOPLIN VAN HET HEIDEHOF
15
14:52
SCHUERMANS ANNELEEN - CEBAN
16
15:00
SCHEPERS ELLEN - LADAULA
17
15:08
GEYSKENS SANDRA - DELFIEN RENOIR
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DEBAEKE GITTE - MIAMI
2
09:08
NELISSEN LIENE - HAPPY PRINCESS
3
09:16
COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
4
09:24
WUYTS GITTE - KAVAL H
5
09:32
VAN HERK SANNE - UGENTO
6
09:40
PARTOENS BRITT - ICARIS VAN 'T AMARYLLISHOF
7
09:48
SOLOWIEW KATJA - KOBOLD
8
09:56
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
9
10:04
HIJTS JINTHE - KAROS
10
10:12
COX EVY - OBASTRA
11
10:20
HOOYBERGHS JOS - FLUGEL VAN 'T TOEKOMSTHOF
12
10:28
VANDE PAER SONIA - KASJMIR
13
10:36
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
CEYSSENS NICO - LIAM
5
09:32
DAVITS ARIELLE - CORVETTE
6
09:40
BLEUKX INE - BALOU
7
09:48
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
8
09:56
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
10
10:12
STERKMANS MANON - OSTARA B SCHUILENBROECK
11
10:20
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
12
10:28
CLAES AMBER - DJUICY Z
13
10:36
PEREMANS KRISIA - BEAUTY-GRANDE VD HERENWIJER
14
10:44
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
15
10:52
VAN SAMANG SIEN - KRYPTONITE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
FOETS PIETER - ORINA VAN HET METTENHOF
3
09:16
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
4
09:24
VANDE PAER SONIA - BINGO
5
09:32
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
6
09:40
DE SCHUTTER LAURE-ANNE - FRÃœHLING
7
09:48
VAN BEEK ELIEN - FIRENZA
8
09:56
KNAEPS STEPHANIE - SHARMAN
9
10:04
FRANCOIS MIREILLE - KALIF
10
10:12
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
12
10:28
JENNES MIEP - JELEEN VAN DE MEYHOEVE
13
10:36
BÖHME CATHLEEN - STURM UND DRANG
14
10:44
NIESSEN LIEN - JACKSON
15
10:52
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
16
11:00
JANSEN GWEN - NIAS F V/H BLEJANHOF
17
11:08
STEVENS HANS - FIONA MATINA HS
18
11:16
VAN DEN HOUT CORNELIS - EVOLTIG VAN HET LAAR
19
11:24
WAUTERS TORSTEN - SIR HENRICUS
20
11:32
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
21
11:40
VANDE PAER SONIA - ARAGON
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
11:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:08
FOURNEAU ANNICK - JAMINA
3
11:16
VANDEPUT ROBERT - JITZE VAN 'T EKKERSHOF
4
11:24
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
5
11:32
VAN LOOVEREN DIRK - GOLITA F
6
11:40
VANCEER LISA - TRIGAN D
7
11:48
LIEBEN INE - BLICKFANGER V/D VOSSEHEUVEL
8
11:56
VAN LINDT KATRIJN - KANSAS-CITY VH KAPELHOF
9
12:04
VAN VRIESLAND LONNEKE - KENTUCKY
10
12:12
BELLINKX ANAIS - CARINGKA C
11
12:20
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:10
MOLENBERGHS KATHLEEN - GALI UTOPIA
3
09:20
BOUCNEAU LIEKE - SIR DYNAMITE
4
09:30
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
5
09:40
BORMANS LUTGARDE - KYLIE QUEEN
6
09:50
GERIS WILLY - FIDAN 3
7
10:00
DEBLIER ELISA - BALVE-B
8
10:10
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
10:30
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:40
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
3
10:50
SCHEPERS JOS - JUNO B SCHUILENBROECK
4
11:00
VALKENBORGS MACHTELD - HIDALGO 1 VAN HET EESTERHOF
5
11:10
JAGER MANON - DER LORD
6
11:20
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
11:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:50
SCHROYEN EVELIEN - LESTER TERDAMME
4
12:00
FOETS PIETER - MEREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
5
12:10
JANSSEN LUC - IBELIM
6
12:20
SOLOWIEW KATJA - DE VITO VAN HET WINDOHOF
7
12:30
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
8
12:40
BOUSSE MYRIAM - SORICO
9
12:50
VANDENBERGH KATLEEN - LUCKY JAZZ VAN DE NETHE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
09:00
09:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
HOUBEN RAF - PIMPERNEL VAN HET FARASOHOF
9
09:16
PAULISSEN LAURA - RENA M
10
09:18
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
11
09:20
MOTMANS GOELE - HERA
12
09:22
SCHEELEN GEERT - RODAN
13
09:24
REYNDERS ROBIN - MALOU VAN 'T GESTELHOF
14
09:26
NICKMANS HANNAH - DUNYA
15
09:28
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
KELCHTERMANS ELYSE - GEMSTAR DE L'EAU Z
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:50
11:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:50
SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
2
09:52
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
3
09:54
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
4
09:56
BERVOETS JORDY - IGOR VAN DE BUSSELENBERG
6
10:00
VAN LINDT ANN - FLORIANNE VAN DE ZANDBERG
7
10:02
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
8
10:04
GEURTS KAAT - CHAPLIN-K VAN 'T KATTENHEYE Z
9
10:06
MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
10
10:08
WALBERS GREET - KIRA - W
11
10:10
RASKIN MARC - NIKITA
12
10:12
VANRUSSELT MARTH - QUEST
13
10:14
MOTMANS GOELE - KANSHEBBER P
14
10:16
SCHEPERS JASPER - RIVALE VAN DE KIEZEL
15
10:18
MOORS BRITT - INFERNO P
16
10:20
LIESENS KJENTHA - DEVINE
17
10:22
WUYTS GITTE - KAVAL H
18
10:24
MOORS LIZE - ISCURA VAN DE BLEUKHOEVE
19
10:26
PARTOENS BRITT - ICARIS VAN 'T AMARYLLISHOF
20
10:28
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
21
10:30
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
22
10:32
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
23
10:34
PARCOURSVERKENNING 3 - FICTIEF PAARD
24
10:36
GEYSKENS YARI - QUINTUS - L
25
10:38
PAESEN GWEN - WILKE
26
10:40
BERVOETS JORDY - KAYENNE VAN DE RISPEN
27
10:42
GERMEYS JANA - ECLIPS
28
10:44
SCHEPERS JASPER - QUINCY VAN 'T GELUTT
29
10:46
MICHIELS WOUT - PANDORA DL
31
10:50
CLAES BERT - ONA
32
10:52
MOTMANS GOELE - RHEA SILVIA DVT
33
10:54
NAGELS VERA - KAMIRA
34
10:56
NICKMANS MARIT - GERLANDO DE BLOEMENDAAL
35
10:58
HAUTEKIET WIM - PASCALINA DE LA TOUR DU DIABLE
36
11:00
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
37
11:02
MERCKEN DENNIS - KARA
38
11:04
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
39
11:06
SCHOTS CHRISTINA - GAZELLE-G
40
11:08
DECKERS JAN - PIA-LISA VAN 'T WILDHOF
41
11:10
MEERMANS LEOPOLD - MORE BEAT
42
11:12
SCHEPERS JASPER - ROOS VAN 'T GEYZEVEN
43
11:14
GREVENDONCK ANN - TOSCANA-L Z
44
11:16
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
45
11:18
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
46
11:20
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
11:40
14:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:40
SCHEPERS JASPER - QRUELLA VAN DE ENGELBEEK
2
11:42
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
3
11:44
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
4
11:47
MICHIELS WOUT - BURISSA H
5
11:49
COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
6
11:51
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
7
11:54
GEYSEN LEEN - QUANTANAMERA VH IJZEREN LINDEHOF
10
12:01
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
14
12:10
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
16
12:15
GREVENDONCK ANN - Q-SARABI V/H BLEJANHOF
17
12:17
VANDUFFEL KRISTOF - DANAE VAN 'T ARK VAN NOACH
18
12:19
CLAES AMBER - DJUICY Z
19
12:22
GEERTS PAULINE - QALISTO 28
20
12:24
NOUWEN OLIVIER - HEROS VAN HET HEZERHOF
21
12:26
GEERTS LUC - QANDIGO 28
22
12:29
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
23
12:31
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
24
12:33
VAN HEESWIJK MAITE - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
25
12:36
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
26
12:38
GEYSEN GRIET - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
28
12:43
BRANS STEFANIE - PRIDE VAN DE TREPKES
29
12:45
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
31
12:50
PARCOURSVERKENNING 4 - FICTIEF PAARD
32
12:52
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
33
12:54
PARCOURSVERKENNING 6 - FICTIEF PAARD
34
12:57
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
35
12:59
MOONS CLAUDIA - JETSKE
36
13:01
JENNES MIEP - JELEEN VAN DE MEYHOEVE
37
13:04
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
38
13:06
MICHIELS WOUT - PIDALGO VAN BUWA
39
13:08
COPS NATHALIE - GEISHA
40
13:11
KEULEN AN-SOFIE - KYOTO
41
13:13
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
42
13:15
GREVENDONCK ANN - NALONDY VAN HET VOSVIJVERSHOF
43
13:18
VRANKEN NICK - QUICKLY VAN HET HEIDEHOF
44
13:20
REYNERS ELINE - MY DREAM
45
13:22
WUYTS GITTE - PALARA DES FONTAINES
46
13:25
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
47
13:27
VANGRONSVELD LAUREN - LEONIDAS VAN DE BROY
48
13:29
GEERTS PAULINE - QUEEN NERA
49
13:32
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
50
13:34
PINXTEN PETER - MADELIEFJE MG
51
13:36
GIELEN NYAH - BAMIRO Z
52
13:39
MICHIELS WOUT - OCTAVIA
53
13:41
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
54
13:43
NICKMANS MARIT - CASTELANO Z
55
13:46
HAUTEKIET JUNO - ELIAS VAN DE PAALWINNING
56
13:48
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
57
13:50
WOUTERS KRIS - PINK FLOYD VAN HET REUHOF
58
13:53
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
59
13:55
BREBELS JORIS - NO LIMIT B
60
13:57
VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
61
14:00
NOUWEN OLIVIER - HAVANA DUCAET
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
00:01
00:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
PINXTEN PETER - NEL P
2
00:02
GREVENDONCK ANN - CASSANDRA VC Z
3
00:03
GEERITS KOEN - PIPA VAN DE SMEETS
4
00:04
HOUBEN RUBEN - PINOKKIO HR
5
00:05
GEYSEN LEEN - OBI WAN KNENOBI VH IJZEREN LINDENHOF
6
00:06
CLAES BERT - BIENTO VAN HET SONNISHOF Z
7
00:07
STERKMANS GUILLAUME - JONA DE KALVARIE
8
00:08
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
9
00:09
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
10
00:10
SEVEREYNS TOM - INDIGO DE BLOEMENDAAL
11
00:11
VERBOVEN JORDY - POCOLINO VAN DE OUDE HOEVE
12
00:12
NOWICKI CHLOÉ - FAIR PLAY
13
00:13
GEERTS LUC - PALERMO 28
14
00:14
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
15
00:15
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
16
00:16
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
17
00:17
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
18
00:18
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
19
00:19
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
20
00:20
VRANCKEN DIRK - SCONOSCIUTA Z
21
00:21
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
22
00:22
PINXTEN PETER - NATCHO MG
23
00:23
GREVENDONCK ANN - METANI LZ
27
12:40
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
00:01
00:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
GEERITS KOEN - OLINE VAN HET EXELMANSHOF
2
00:02
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
3
00:03
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
4
00:04
DIRICKX SUS - JUJU UIT DE MELLE
5
00:05
BRANS BRAM - UNE FLEUR VD TREPKES
6
00:06
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
9
00:09
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
10
00:10
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
11
00:11
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
12
00:12
HOUBEN RUBEN - ORKANDO HR
13
00:13
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
1
Ring 1: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G
10:40
13:44
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
22/08/2021 - ZRTL2109 - TESSENDERLO-SCHOOT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots