{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
11:00
12:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:15
100029745 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAMBEEK
1
11:00
4497059 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NIEUWENRODE
2
11:30
1263020 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - TIENEN
3
11:45
100016077 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MEISE-WOLVERTEM
4
12:00
1263424 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VOLLEZELE
5
12:15
1263222 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GRIMBERGEN
6
12:30
1262818 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NEDEROKKERZEEL
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
10:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:45
100040017 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - NIEUWENRODE
10
12:45
100039979 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HAASRODE BLANDEN
A2
Ring A2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:30
12:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
100017973 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GRIMBERGEN
2
11:45
100040468 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
A3
Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
12:30
12:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
100035016 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GEETBETS
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
10631604 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MERCHTEM
2
10:45
100018400 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ASSE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
09:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VANLANGENDONCK PAULIEN - SAM
2
09:08
MATTHYS MARIE KATRIEN - POLLY DIVA VAN DE KRUISSTRAAT
3
09:16
BROUWERS LIZE - AMALIA V. BLIJHAM
4
09:24
SCHEERS JASPER - PICKLES
5
09:32
VANLANGENDONCK PAULIEN - TEDDY
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:40
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:40
VAN DEN EYNDE NYNKE - LOTJE
2
09:48
DE BOITSELIER EVA - VOERMANHOF YMALIA
3
09:56
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
4
10:04
MICHAUX WARRE - NIKA
5
10:12
SAEYS WILLEMSE FINE - ONIX
6
10:20
VAN DEN EYNDE NYNKE - CAMAI
9
10:44
ARNAUTS KASPER - FROE FROE
10
10:52
HEYVAERT BRIEK - BENTO
11
11:00
ARNAUTS LOUISE - HALLY
12
11:08
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
13
11:16
EBINGER MATHIEUX - STILLE HOEKJES COCO
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
09:16
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
DE PELSMAEKER NIEKE - RICHARD'S ARCHIE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:24
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:24
FALEMPIN FENNE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
2
09:32
MERTENS JULIE - GIOVANNI
3
09:40
SEGERS LARS - PRESCO
4
09:48
EECKHOUT MAXINN - GINGER
5
09:56
PATERNOT LOTTE - CARLO
6
10:04
MATTHYS ELENI - PRETTY LINE ELVEY
7
10:12
DE BOITSELIER EVA - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
8
10:20
VAN HAMME NOLAN - JEDI
9
10:28
VANLANGENDONCK PAULIEN - EVL KALYPSO 2
10
10:36
FALEMPIN FENNE - RUBY
11
10:44
DE CLERCK LOUISE - FIOCO
12
10:52
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
13
11:00
VIERENDEELS SISKA - FREIJA
14
11:08
SCHEMBRI CARA - O-SILVER VAN BLOMMERSCHOT
15
11:16
SARENS ALEXANDER - FITAYA B VAN ELBOX
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MICHAUX BENTE - FLOYD
2
09:08
BECKERS DAUW - SKYLIGHT
3
09:16
VAN SCHUERBEEK AMY - BLACK JACK
4
09:24
DE WIT NELL - WEIDEHOEK'S DERIK
5
09:32
BELLEMANS BRAM - HANSJE
6
09:40
CARLÉ NOOR - STELLA
7
09:48
SAEYS WILLEMSE FINE - WAAIE Q FROYE
8
09:56
GOOSSENS MARIE - WINNETOU
9
10:04
SCHEERS STORM - GENIE VAN DE DELTHOEVE
10
10:12
MATTHYS ADRIAN - DISNEY
11
10:20
HENSKENS SILKE - GLAM-IT
12
10:28
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
13
10:36
DE MUNCK CAMILLE - SURPRICE
14
10:44
MATTHYS ADRIAN - ORIENT STAR DU LOGIS
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
11:24
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:24
MATTON JITTE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
2
11:32
HEYVAERT STERRE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
4
11:48
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
11:08
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:16
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
3
11:24
VERDEYEN YANA - PHANETTE'S VLYNNDER
4
11:32
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:30
16:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
TOMAS JULES - EQUILE'S MARIELLE
2
13:38
VANDER ELST ASE - TIBO
4
13:54
TOMAS ARTHUR - EQUILE'S MARIELLE
5
14:02
VAN HAUTEGEM LISA-MARIE - DIVINA
6
14:10
LEEMANS CAMILLE - VIORIKA VAN DE MISPELAERE
7
14:18
MERTENS LUCAS - PONPON
8
14:26
SAEYS WILLEMSE NORE - WISKY VAN DE STROSLAPER
9
14:34
COLMAN LOUISE-MARIE - PINK
11
14:50
DE PELSMAEKER NIEKE - HORANNE
12
14:58
BELLEMANS SEPPE - SHAKIRA
13
15:06
NAUDTS TOM - RUBY RHAPSODY
14
15:14
VIERENDEELS WANNES - RAPPET
15
15:22
ROOSEN AMBER - LUNA
16
15:30
KEMPENEERS LIZ - HIDALGO
17
15:38
PILLET LENTHEL - NORMA VAN 'T EPPEL
18
15:46
PEETERS NENA - TUBOR
19
15:54
ROESEMS LIEZE - NIK
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:30
14:42
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
VAN DER STEEN INAYA - JUUSTUM
4
13:54
DE RAEDT NOOR - COBRONC’S NIKITIS
5
14:02
MATTHYS ELIAS - DELFYW BRENHINES
6
14:10
VAN DIJCK ANNA-LAURE - DRESSUUR DESIGNED BY DEW-DROP
8
14:26
DERIDDER CHELSY - CILANO
9
14:34
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
14:50
14:50
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
13:30
14:10
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
4
13:54
DAXBECK ISADORA - BEAUFORT
5
14:02
VANDENBROELE LUNA - MILKY-WAY V/H HAGELAND
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:30
16:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
2
13:38
DE BOECK STERRE - RAMAZOTTI VAN SPORKINGSHOVE
3
13:46
JORIS ESTELLE - CAMPANERO
4
13:54
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
5
14:02
GOOSSENS CLARA - BELLA
6
14:10
HOUBEN LORE - VLEK
7
14:18
PEETERS NENA - NINA VAN DE GROENWEG
8
14:26
BETTENS RENSKE - M'GULLIVER
9
14:34
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
11
14:50
RAMOUT CHLOÉ - JAGERMEISTER "E" V/H JUXSCHOT
12
14:58
BELLEMANS SENNE - TITANIA
13
15:06
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
14
15:14
VAN HAMME NOLAN - FRED
15
15:22
SCHEMBRI ERIN - ORCHID'S DIMARA
16
15:30
DE PELSMAEKER NIEKE - KUIKHORNSTER LEONARDO
17
15:38
MATTON MIRTHE - RANI VAN HET ELSHOUT
18
15:46
HENSKENS SILKE - ORCHID'S ARISTO
19
15:54
WUYTS MARIE - MAGIC VAN DE PRONKENBERG
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:30
16:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
MOENS YOUNA - FINNLADY VH PAARDEVELD
2
13:38
HEREMANS LIESE - NIMMER D'OR
3
13:46
SPOOREN JULIE - BELLEKEN
4
13:54
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
5
14:02
DE BOECK STINNE - RIHANNA VAN SPORKINGSHOVE
6
14:10
EBINGER THIBAUD - JOLY'S DOORTJE
7
14:18
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
8
14:26
DE PROFT ANNELORE - BEAUTY
9
14:34
WILLAERT JULIE - QUERIDA
10
14:42
DE SMEDT LINN - EVITA
11
14:50
DE BRABANTER BO - SILVERLEA GOLDEN JUBILEE
12
14:58
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
13
15:06
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
14
15:14
HENSKENS JORAN - TOM
15
15:22
DE MUNCK BEAU - ORCHID'S ARMENII
16
15:30
SWINNEN LOTTE - ANGELO
17
15:38
DE RIJCK JENTE - JOLY'S DANA
18
15:46
PATERNOT LENNERT - UILHOF MASSIMO
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:30
15:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
VAN HECK LINA - AMBER
2
13:38
VAN BIESEN CLAIRE - PURPLE DONNA
3
13:46
GIETS ILONA - TIPSY VAN 'T DAELDERHOF
4
13:54
MENNEKENS MARIE - ILONKA
5
14:02
PEETERS MIEKE - JOLY'S ALISHA
6
14:10
DE POORTER DELPHINE - CUPI
7
14:18
DE KOSTER LORE - CELVIN
8
14:26
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
9
14:34
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
10
14:42
GIETS ILONA - HANTINO
11
14:50
PEETERS MIEKE - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
12
14:58
PANS GITTE - ELENA
13
15:06
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
14
15:14
DE CUYPER TESS - ZAI
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
14:26
16:18
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:34
BERLAIMONT YUNA - MISTER
3
14:42
AMSTERS EMMA - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
4
14:50
JORIS NINA - SPIRIT
5
14:58
BEECKMAN SIEMEN - WIBI
6
15:06
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
7
15:14
MATTON LISE - JOLLY'S DALLAS
8
15:22
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
9
15:30
BLEVI CHARLOTT - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
10
15:38
SAEYS WILLEMSE LISE - JAQUAR
11
15:46
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
12
15:54
GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
13
16:02
GULDEMONT FLOOR - NORDIC WALKER DMC
14
16:10
HERTOGS LORE - APAROV'S ORCHIDEE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
15:14
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:14
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
2
15:22
ALLARD LOTTE - KEVIN VAN EQUI CENTER
3
15:30
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
4
15:38
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
5
15:46
SARENS PIETER-JAN - BENTON
6
15:54
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
7
16:02
AMSTERS EMMA - MATEA
9
16:18
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
15:46
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
2
15:54
VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
3
16:02
OVERSTIJNS ANSE - SCHERMEER HOF'S TARZAN
4
16:10
ALLARD LOTTE - SEVEN
5
16:18
GEYSMANS FEBE - RONALDO
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
11:58
12:03
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:58
BROUWERS LIZE - AMALIA V. BLIJHAM
3
12:01
SCHEERS JASPER - PICKLES
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
11:10
11:19
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:13
ARNAUTS LOUISE - HALLY
4
11:15
VAN DEN EYNDE NYNKE - LOTJE
5
11:17
ARNAUTS KASPER - FROE FROE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
10:47
10:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:47
DE PELSMAEKER NIEKE - RICHARD'S ARCHIE
3
10:50
MICHAUX WARRE - NIKA
4
10:52
GHYSELS SIEM - WOUD'S LADY
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
11:31
11:47
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:34
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
4
11:36
SAEYS WILLEMSE FINE - ONIX
5
11:38
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
6
11:40
VAN DEN EYNDE NYNKE - CAMAI
7
11:42
HEYVAERT BRIEK - BENTO
8
11:43
DE CLERCK LOUISE - FURY
9
11:45
LEO OONA - PLAY BOY
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
11:04
11:07
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:04
VANLANGENDONCK PAULIEN - EVL KALYPSO 2
2
11:05
PATERNOT LOTTE - CARLO
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
10:32
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:32
VIERENDEELS SISKA - FREIJA
2
10:33
CARLÉ NOOR - STELLA
3
10:35
SEGERS LARS - PRESCO
6
10:41
MICHAUX BENTE - FLOYD
7
10:43
EECKHOUT MAXINN - GINGER
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:51
10:05
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:51
SCHEMBRI CARA - O-SILVER VAN BLOMMERSCHOT
2
09:52
SCHEERS STORM - GENIE VAN DE DELTHOEVE
3
09:54
MATTHYS ADRIAN - DISNEY
4
09:56
VANDENBERGHE BLOEM - PRETTY LINE ELVEY
5
09:58
VAN HAMME NOLAN - JEDI
6
10:00
BELLEMANS BRAM - HANSJE
7
10:02
FALEMPIN FENNE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
8
10:03
VANDERGUCHT RAF - DARCO
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
12:13
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:14
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
4
12:18
MATTHYS ADRIAN - ORIENT STAR DU LOGIS
6
12:22
MERTENS JULIE - GIOVANNI
8
12:25
SAEYS WILLEMSE FINE - WAAIE Q FROYE
9
12:27
DE ZUTTER RUBEN - SPIRIT
10
12:29
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
11
12:31
DE MUNCK CAMILLE - SURPRICE
12
12:33
SARENS ALEXANDER - FITAYA B VAN ELBOX
13
12:35
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
14
12:36
GHYSELS CAS - LIMITHE
15
12:38
VANDERHASSELT NIKIAS - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A5 (C)
10:17
10:29
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:17
KEMPENEERS LIZ - HIDALGO
2
10:18
TOMAS JULES - EQUILE'S MARIELLE
4
10:22
VAN HAUTEGEM LISA-MARIE - DIVINA
6
10:26
TOMAS ARTHUR - EQUILE'S MARIELLE
7
10:28
VANDER ELST ASE - TIBO
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:20
09:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:20
DE RAEDT NOOR - COBRONC’S NIKITIS
2
09:21
COLMAN LOUISE-MARIE - PINK
3
09:23
DE PELSMAEKER NIEKE - HORANNE
4
09:25
NAUDTS TOM - RUBY RHAPSODY
5
09:27
PILLET LENTHEL - NORMA VAN 'T EPPEL
6
09:29
VIERENDEELS WANNES - RAPPET
7
09:31
PEETERS NENA - TUBOR
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
12:51
13:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:51
SAEYS WILLEMSE LISE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
6
13:00
MERTENS LUCAS - PONPON
7
13:02
VAN DER STEEN INAYA - JUUSTUM
8
13:03
VAN DIJCK ANNA-LAURE - DRESSUUR DESIGNED BY DEW-DROP
9
13:05
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
10
13:07
SCHEERS BRENT - WONDER
11
13:09
DE SMET MATZ - TESSA V/D HEIHOEK
12
13:11
BELLEMANS SEPPE - SHAKIRA
13
13:13
LEEMANS CAMILLE - VIORIKA VAN DE MISPELAERE
14
13:14
ROESEMS LIEZE - NIK
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A5 (D)
10:15
10:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:15
SWINNEN LOTTE - ANGELO
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:41
09:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:41
JORIS ESTELLE - CAMPANERO
2
09:42
DE BRABANTER BO - SILVERLEA GOLDEN JUBILEE
3
09:44
WUYTS MARIE - MAGIC VAN DE PRONKENBERG
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
09:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
PEETERS NENA - NINA VAN DE GROENWEG
2
09:01
SPOOREN JULIE - BELLEKEN
3
09:03
DE PROFT ANNELORE - BEAUTY
4
09:05
SCHEMBRI ERIN - ORCHID'S DIMARA
5
09:07
DE CLERCK LOUISE - MURPHY'S LAW
6
09:09
GOOSSENS CLARA - BELLA
7
09:11
DE BOECK STINNE - RIHANNA VAN SPORKINGSHOVE
8
09:12
DE BOECK STERRE - RAMAZOTTI VAN SPORKINGSHOVE
9
09:14
DE RIJCK JENTE - JOLY'S DANA
10
09:16
HERTOGS LORE - APAROV'S ORCHIDEE
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:30
08:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
2
08:31
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
3
08:33
BELLEMANS SENNE - TITANIA
4
08:35
SAEYS WILLEMSE LISE - JAQUAR
5
08:37
MENNEKENS MARIE - ILONKA
6
08:39
HEREMANS LIESE - NIMMER D'OR
7
08:41
BERLAIMONT YUNA - MISTER
8
08:42
VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
9
08:44
RAMOUT KYARA - JAGERMEISTER "E" V/H JUXSCHOT
10
08:46
GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
11
08:48
DE MUNCK BEAU - ORCHID'S ARMENII
12
08:50
MATTHYS ELIAS - PIM
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse B (D)
13:26
14:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:26
DE POORTER DELPHINE - CUPI
2
13:27
HOUBEN LORE - VLEK
3
13:29
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
4
13:31
BETTENS RENSKE - M'GULLIVER
5
13:33
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
6
13:35
DE SMEDT LINN - EVITA
7
13:37
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
8
13:38
DE ZUTTER KOBE - MR TROUBLE
9
13:40
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
10
13:42
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
11
13:44
WILLAERT JULIE - QUERIDA
18
13:57
BLEVI CHARLOTT - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
19
13:59
BEECKMAN SIEMEN - WIBI
20
14:00
MATTON MIRTHE - RANI VAN HET ELSHOUT
21
14:02
OPSOMMER LUNA - AGNES
23
14:06
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
24
14:08
VAN HECK LINA - AMBER
25
14:10
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
26
14:11
SAEYS WILLEMSE NORE - WAAIE Q CHAPRY
27
14:13
VAN BIESEN CLAIRE - PURPLE DONNA
28
14:15
MOENS YOUNA - FINNLADY VH PAARDEVELD
29
14:17
NEUFKENS FRAUKE - NORMAN
31
14:21
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
32
14:22
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
33
14:24
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
34
14:26
EVENS TIEBE - UTALIA VAN 'T ELSHOUT
35
14:28
GULDEMONT FLOOR - NORDIC WALKER DMC
36
14:30
PATERNOT LENNERT - UILHOF MASSIMO
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
14:40
14:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:40
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
2
14:42
GYSBRECHTS LOUIS - MINI HOEVE'S ALYON
3
14:44
GOOSSENS MARIE - L'AMOURE
4
14:46
MATTON JITTE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
5
14:48
VAN ROSSEM MARGAUX - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
6
14:50
HEYVAERT STERRE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
7
14:52
DE CLERCK LOUISE - FIOCO
8
14:54
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
9
14:56
BLEVI CHARLOTT - TESS
10
14:58
DE CONINCK FIEN - DONA
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
15:15
15:39
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:15
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
5
15:23
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
6
15:25
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
7
15:27
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
8
15:29
VERMEIR LOUISE - LIMOGES TER DOLEN
9
15:31
MATTHYS ELIAS - DELFYW BRENHINES
10
15:33
VANDENBROELE LUNA - MILKY-WAY V/H HAGELAND
11
15:35
DERIDDER CHELSY - CILANO
12
15:37
VAN ROSSEM NIELS - ANGEL
DIEU LEONIE - DONITA VAN DEN HAM
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
16:49
16:49
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:49
SARENS PIETER-JAN - SERGIO VAN DE VONDELHOEVE
2
16:51
LAMBERTS XANDER - MISS POSSIBLE
3
16:53
PORCU CARLA - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
4
16:55
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
5
16:57
DE HERTOGH JITSKE - TESLA VAN HET KLAVERTJE
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
15:54
16:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:54
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
3
15:58
GIETS ILONA - HANTINO
5
16:02
VANLAETHEM JILL - JOKE VAN 'T HOLLANDHOF
8
16:08
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
9
16:10
DE KOSTER LORE - CELVIN
10
16:12
DE CONINCK FIEN - TALENTE VAN PRINSEVELD
12
16:16
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
13
16:18
LAMBERTS XANDER - EIKENHORST'S MANFRED
14
16:20
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
15
16:22
EBINGER THIBAUD - JOLY'S DOORTJE
16
16:24
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
17
16:26
PORCU CARLA - SHAKIRA VAN DE BLOEMENHOEVE
18
16:28
CORNELIS ERIN - ORCHID'S ERO
19
16:30
MATTON LISE - JOLLY'S DALLAS
20
16:32
DE CUYPER TESS - ZAI
21
16:34
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
17:16
17:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:16
BLOMMAERT LAUREN - HOPPENHOF'S CANDA Z
2
17:18
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
3
17:20
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
4
17:22
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
5
17:24
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
6
17:26
LAMBERTS JULIE - KRUSADER VAN ORCHID'S 09.0095609
7
17:28
VERMEIR JULES - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
8
17:30
DE RIDDER ELINE - CLOGHEEN PUZZLE
9
17:32
BEELEN NEL - TOPELINE - V
10
17:34
DIEU MARTHE-LOUIZE - BORIS
12
17:38
BLOMMAERT LAUREN - GORTNALEA DUN
13
17:40
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
14
17:42
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
22/08/2021 - ZPTB2102 - PT PEPINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots