{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
12:00
12:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
100035076 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - BROECHEM
2
12:12
100035180 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - SCHRIEK
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
12:00
13:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
1178043 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOERSEL
2
12:12
1151771 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OVERBROEK
3
12:24
1161572 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEERHOUT
4
12:36
100035195 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WEELDE RAVELS
5
12:48
100045684 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENTHOUT
6
13:00
1152478 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - DESSEL
7
13:12
100024496 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VLIMMEREN
8
13:24
1163895 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OELEGEM
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
12:00
13:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
1174609 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VORSELAAR
2
12:12
100040049 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HOOGSTRATEN
3
12:24
1154401 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GIERLE
4
12:36
100016308 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HEIST OP DEN BERG
5
12:48
1152175 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BROECHEM
6
13:00
1369720 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PULDERBOS
7
13:12
1162986 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOL ACHTERBOS
8
13:24
1147933 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BAARLE HERTOG
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
12:36
13:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:36
1164808 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OOSTMALLE
2
12:48
100034999 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HERSELT
3
13:00
12845628 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MORKHOVEN
4
13:12
100045510 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MEERHOUT
5
13:24
1175619 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - WEELDE RAVELS
6
13:36
100035033 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - PULDERBOS
B3
Ring B3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
14:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
100053394 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - GIERLE
2
14:15
100035075 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - BROECHEM
3
14:30
100053133 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - WEELDE RAVELS
4
14:45
100053983 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - GROBBENDONK
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
13:30
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
1168949 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SCHOONBROEK
2
13:45
13985174 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LILLE
3
14:00
1154502 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - GROBBENDONK
4
14:15
5394513 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LICHTAART
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
12:30
13:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
1168747 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - SCHOONBROEK
2
12:45
1158845 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - KONTICH
3
13:00
100035198 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - LICHTAART
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
12:00
12:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
1155209 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - HERENTHOUT
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
14:00
16:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
VERMEIREN ZOE - GONZO
2
14:08
LEMAIRE JOKE - LIPSTICK D'EXAERDE
3
14:16
BOONE MARTHE - HIDALGO VH NEERHOF Z
4
14:24
DENIJS FRANCIS - JAROUSE
5
14:32
LEYS LUDO - HAPPY DENTO J
6
14:40
LIEVENS FEMKE - ONIKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
7
14:48
RUTS FRANS - GREYSTAR VAN 'T GOOVAHOF
8
14:56
GOOSSENAERTS ELLEN - GOLDSTAR
9
15:04
BERNAERTS JOZEFIEN - LEFF
10
15:12
BAUDET SILKE - CHICO
12
15:28
KOK SASKIA - TYWIN
13
15:36
STAQUET JESSE - CASSILVA
14
15:44
ROMBOUTS NELE - ILISSA
15
15:52
DE KEERSMAEKER MICKLIN - BENJAMIN VAN DE SOLLENBERG
16
16:00
COPE ROMY - BARON VAN SCHAARLAKEN
17
16:08
VAN DEN BROECK JONI - CHOCOTOF VAN TER HILST
18
16:16
DE DONCKER SIENTJE - ELITE D'EDOUARD JOLY
19
16:24
MEEUSEN YENTHE - CALL ME LOUIS Z
20
16:32
STAQUET JESSE - KAJ VAN 'T JENNEKENSHOF
21
16:40
PRIMUS KIRSTEN - GEORGETTE VAN 'HEIKE Z
22
Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
14:00
16:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
VERREYCKEN NOÉMIE - PINOKKIO
2
14:08
BOES AN - SOFIE - PEGASA VAN HET SWAENEHOF
3
14:16
GOOSSENS KWINTEN - FELLINI DE SWAN
4
14:24
VAN DER HULST YVES - KOZI'S PAVLOV
5
14:32
BOSMANS SARA - ROXETTE 'V'
6
14:40
MEEUSEN NIKITA - BONIVARD
7
14:48
DE RIPAINSEL DIANE - GAZZEROP
8
14:56
ADRIAENSEN SAM - DAVINA
9
15:04
VERREYCKEN NOÉMIE - QUICKADILLY
10
15:12
TACK LOUISE - NEXUS VAN 'T EIKHOF
12
15:28
GIOS LARS - GRENNACHE-A
13
15:36
POELMANS WILLY - CHANEL
14
15:44
DE RIDDER ELIEN - ILLIAN DI CANTERO
15
15:52
ROMBOUTS STIJN - ZAMTIARA
16
16:00
VAN DIESEN FEMKE - GINGER D'AMERLOO
17
16:08
SNELS RAF - BRILLIANT
18
16:16
HENDRICKX VALERIE - QUIRINA VD DONKHOEVE
19
16:24
BULENS XENIA - HALINA VAN DE DYKHOEVE
20
16:32
BOSMANS JENTE - IO VIVAT
21
16:40
VAN DER HULST YVES - ELANTRA
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
HENS LOTTE - ROBBEDOES
3
14:16
STESSENS WILLY - LAVITA VAN DE LOOISE HEIDE
4
14:24
HEREMANS ELLEN - EROS VAN DE KAPELLEBOSHOEVE
5
14:32
DILLEN WANNES - OVINA VAN STAL ' D ' HOEVE
6
14:40
TUYTELEERS KIRSTEN - N'OUBLIEZ JAMAIS DE MAUTHEVILLE
7
14:48
SMETS JORDY - KOKO VAN DE NETHE Z
8
14:56
SWAENEN LAURA - ACCERTANTE
9
15:04
DE VRIES ELS - TINKERBELL VAN 'T REBELSHOF Z
11
15:20
JACOBS ELIEN - WISH ME LUCK VH BORZEHOF Z
12
15:28
VAN TICHELT LORE - KANSELIER VAN DE GOMPELHOEVE
13
15:36
POELMANS LORE - PIPPA VAN HET STRATENEINDE
14
15:44
COPPENS JOHAN - OLIVIA VAN ELFENSTEEN
15
15:52
VAN DE WIEL GITTE - GENGHIS
16
16:00
VANDEPUT MARIJKE - APRIL DANCE CD
17
16:08
OEYEN WENDY - SIEB VAN DE ANNE HOEVE
18
16:16
ADRIAENS LIEN - QUINTEZ V/D HEIRBAAN
19
16:24
CLAES CAROLINE - IMAGE
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
VAN TULDER STEPHANIE - SHALIE VAN SEBITZ
2
14:08
STAQUET JESSE - CORNELLO
3
14:16
DE WACHTER SOFIE - PRIMA DONNA VAN 'T STELENSHOF
4
14:24
DE BACKER CLEO - CHARME VAN ROSSEMHOF Z
5
14:32
VAN DEN WEYGAERT JONIE - ROLEX VAN 'T HILLOHOF
6
14:40
DE BRUYN CHARLOTTE - OLYVIA VAN DE WATERING
7
14:48
VERHAEGEN GRIET - PHARA
8
14:56
PEETERS MILA - OH SO LUCKY VAN 'T VALISSENHOF
9
15:04
COUTINHO SARAH - VANTINO VHL
11
15:20
BLEUZÉ RUNE - ANKY
12
15:28
JACOBS MYRTHE - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
13
15:36
ERAETS YOLIEN - AREANDO V/H TRICHELHOF
14
15:44
PAESSENS DANIEL - INVICTA VAN 'T JENNEKENSHOF
15
15:52
VAN DE PERRE FEMKE - CYRANO Z
16
16:00
BRAEKMANS CHARLOTTE - MISTER BENEDETTO B
17
16:08
DIELS TOM - CASPER GUDI Z
18
16:16
VAN STEENLANDT MARIE - ODILIA VD DONKHOEVE
19
16:24
DRIESEN GERT - KAPRICE
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
HAVERMANS VALERIE - MILADY DMH
2
14:08
SMITS KERENSA - VICTORY KERA Z
5
14:32
MARTENS AMBER - REBELLE 'M
6
14:40
LANGEWOUTERS JOLIEN - QASPARA VAN HET EIKEHOF
7
14:48
LEYS JORAN - HUNTER VAN 'T AERTSHOF
8
14:56
HEYLEN KAYA - JACHA DKB
9
15:04
NUYTS LUCIEN - PUERTA RICCA
11
15:20
PERSIJN GRIET - PALERMO
12
15:28
CORTHOUT LIESBET - HADISE V/D HEIRBAAN
13
15:36
MATTHYS NIKKI - LUNA
14
15:44
HELLEMANS JONI - JOEY
15
15:52
VETS MARTHE - REINETTE VAN HET BROECHEMHOF
16
16:00
SIPS LISELOTTE - CAMELOT VH STRATENEINDE
17
16:08
DE VOS ANNELIES - GIGOLO
18
16:16
VERBIST TOM - IRMA LA DOUCE
19
16:24
HEYLEN KAYA - RENWICK
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
4
14:24
PERSIJN LEEN - DOMINO PS
5
14:32
STEYAERT LEONIE - RIVERMAN VAN 'T LAEKHOF
6
14:40
DE SOUTER JUNE - DIAMOND HILL
7
14:48
MATTHYS NIKKI - VAS Y JUNA
8
14:56
LEYS GERLOF - HAPPY DENTO J
9
15:04
VERHASSELT PIETER - J'ADORE VD WITHOEVE
10
15:12
HENS LOTTE - KADIZ VD HATERBEEK Z
11
15:20
BAETEN VICKY - SOPHIE
13
15:36
WUYTS AMBER - INFINITY DA
14
15:44
DUTRE PATRICIA - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
15
15:52
NUYTS MAARTEN - GENTLEMAN E
16
16:00
VERAGHTERT EDDY - ROYAL MADNESS
17
16:08
VERHASSELT PIETER - I CAN DO IT VAN DE WEZELAAR
18
16:16
VERSTRAETEN LEEN - NICK D'IDOLE S.P.
19
16:24
BAX CAROLIEN - MISS GLAMOUR
VAN HAM AN - DARWIN
VAN HAM AN - LADY MICHELLE
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:08
VAN LAER ISABELLE - QUARENTA DE L'ART
3
14:16
PLETT KRISTIEN - HURRICANE DI SAN PATRIGNANO
4
14:24
OOMS JOHAN - PIXIE VAN DE MOLENDRIESHOEVE
6
14:40
VAN DOOREN CAROLINE - MARJUNA VAN 'T WANDELPAD
7
14:48
HEREMANS KELLY - KOSMO
8
14:56
MATTHYS LIEN - GILLES TWINKELING
9
15:04
VERVOORT ALINE - MISS DAIMOND
10
15:12
BAETEN SYLVIE - FABLESSSE VAN DEN OPSTAL
11
15:20
VAN DE PEER RENEE - ON TIME D'15
12
15:28
SNYERS BRAM - KIA 201503480
13
15:36
EYKENS JOLIEN - EVENING VH BLOEMENHOF
14
15:44
RENS SOFIE - LIMITED EDITION
15
15:52
BOONE MARTHE - ATINKA
16
16:00
BRAEKMANS HANNAH - FARE
17
16:08
POELMANS SVEN - HILANA
18
16:16
ROOS ALEXANDER - ODELIN
19
16:24
BOGAERTS VEERLE - DESCUDIN VAN DE JOMAHEIDE
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
14:16
VERMEER ASTRID - QUINTANIA VAN HET WATERHOF
4
14:24
SOETEMANS SANNE - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
5
14:32
PINA OJEDA KEVIN - JEUNE-HOMME-SHIVAS
6
14:40
KEMPENAERS NATHALIE - FIONA
7
14:48
VERHOEVEN SHARON - DRAKAR
8
14:56
T'SEYEN EVELIEN - D'ARTAGNAN V/D UILENBERG
9
15:04
BRIES BERT - LIONORA VAN HET TRICHELHOF
11
15:20
MOORTGAT PATRICK - DJAEMBA VAN DE BARTVELDEN
12
15:28
DE CLERCQ BO - CASTANYA JW Z
13
15:36
DE BACKER CLEO - REVOLT VD HOUTHOEVE Z
14
15:44
WITVROUW JILL - MILTON BLUE
15
15:52
VERHOEVEN SHARON - MISS SPECIAL VAN 'T HEURNEHOF
16
16:00
HENS HEIDI - LUNA VAN DE CONIJNSBERG
17
16:08
RENS LUC - ETHNA
18
16:16
PRIMUS ILONA - INIESTA
19
16:24
VANHOOF KATO - GAMAIN
DE CLERCQ JENS - LIQUID VAN HET BLOEMENHOF
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
DE VOS TREESJE - VEDETTE Z
3
14:16
SCHEIRS ERIK - ROE D'ART
4
14:24
AERTS MARIEKE - CLOVERY
6
14:40
VERCALSTEREN FRAUKE - MOCHITO VAN DE DORNEHOEVE
7
14:48
VERMEULEN DORIEN - GITTA VAN DE DAMBEEKHOEVE
8
14:56
GYLES JILL - LENNOX
9
15:04
DE VOS TREESJE - PLEANDRO VAN 'T KLOOSTERHOF
10
15:12
DE BATS LIEZE - BONAPART
11
15:20
JANSSENS LEEN - ANOUK VD BISSCHOP Z
12
15:28
VERELLEN ANJA - JISKA CV
13
15:36
VERCALSTEREN FRAUKE - CON CASSI VAN'T KONINGSHOF
14
15:44
VANDENPUT TATJANA - IANDO II VAN 'T VOSSENHOL
15
15:52
VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
16
16:00
VINGERHOETS ELINE - EPONA
17
16:08
RENDERS LAUREN - MANCHESTER
18
16:16
BAX TIM - MISTER B
19
16:24
COMPAGNIE TINE - KARAAT
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
08:30
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:02
HEREMANS KELLY - NANDOR VAN DE WITTEHEI
6
09:10
AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
7
09:18
VERHAERT LUC - EBEL DE ROMME
8
09:26
VAN DER STAPPEN LEEN - BO FERRO
9
09:34
VERSTAPPEN JEF - JARTHE VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
10
09:42
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
12
09:58
KERSCHAEVER STIJN - ELLY
13
10:06
HAAGEN CARLIJN - GANDUR
14
10:14
VAN DER BORGHT MAARTEN - XENA
15
10:22
HAAGEN CARLIJN - LAVINESSE
16
10:30
DE WOLF SELINA - EVARRA
17
10:38
HOFKENS AMBER - NESCIRO VAN HET TRICHELHOF
18
10:46
PAULUSSEN MELISSA - ONA MP
19
10:54
GEERTS WILLY - RENEGADE VAN HET LANGENHOF
20
11:02
VAN HOOF CLAUDIA - CARA Z
21
11:10
BAX CAROLIEN - KAIPIROSA
22
11:18
VAN GOOLEN JILL - SPIRIT F
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
08:30
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:38
DE MEUTTER HANS - OLIANA DMW
7
09:18
STAQUET JESSE - DONNA KARAN V/H OUDLAND
8
09:26
SOETEMANS THOMAS - FUERST SINCLAIR-SUN
9
09:34
VAN BAELEN RONNY - ICO SILVIO
10
09:42
MICHIELS MARTINE - POMPIDOU VAN DEN KIEVIT
11
09:50
WUYTS LIEVE - MISS MAGIC VAN 'T HEIKE
12
09:58
VAN GUCHT EBE - DORALDA VAN DE KAPEL
13
10:06
ROGMANS NATASCHA - GOLDEN Z
14
10:14
DE LAET SOFIE - GLORIA
15
10:22
BEYENS LOTTE - BLUE LAGOON
16
10:30
EMBRECHTS SOFIE - PIPA VAN DE VREEBEEMDEN
17
10:38
SMET LAURA - JAFFA KF
18
10:46
VAN ROOSENBROEK TAIGA - QUIDON VAN DE LUFKENSHOEVE
19
10:54
TEUNKENS LIENE - TIANA
20
11:02
ROOS ALEXANDER - IRON LADY RDP
21
11:10
GEERTS RENO - IZARA VAN HET LANGENHOF
22
11:18
OLIESLAGERS LAURE - JAGGER JUNA
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
08:30
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
4
08:54
DE CARTIER SYBILLE - LAGA
6
09:10
VAN DEN WYNGAERT USCHI - DU CALVEIR
7
09:18
BREUGELMANS ELLEN - LEGEND VAN HET BREUGELHOF D'12
8
09:26
DE CARTIER SYBILLE - FRIMEUR DE LA BRASSERIE
9
09:34
CLAESSENS SANDRA - QUIANDRA VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
10
09:42
DE JONGHE CHARIS - CORLEONE VAN STAL ROMANO
12
09:58
LIEVENS TOM - ORENTANA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
13
10:06
VETS MARTHE - ILSARIETE VAN DE KROON
14
10:14
PAULUSSEN EVELIEN - NEVADA EP
15
10:22
NOTELÉ MARJAN - ALEXIS
16
10:30
CELIKER SEVGI - FÃœRST BALLERINA
17
10:38
CONICKX LIEVE - KALLISTA
18
10:46
VAN KEER VERA - GHANA V/D HOGE BRUG
19
10:54
VAN GORP PAUL - LIPTON V.T. HEIDEHOF
20
11:02
PAUWELS KLAARTJE - LIGHTNING
21
11:10
MERTENS GERT - DAVANTA VAN HET REENHOF 08.08988
22
11:18
COOLS HANNE - LADY LY
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
08:30
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
4
08:54
DE BACKER XANTHE - QUINZ
7
09:18
SOMERS FLEUR - BARON VAN 'T GESTELHOF
8
09:26
GEENTJENS JOZEF - KOBLEZ VAN 'T VIJVERSHOF
9
09:34
APPELS LIES - LISSIO V OF LOXLEY
10
09:42
LOOTS RIA - Q - SPECIAL V/D BOSCHKES
12
09:58
GOOVAERTS SOFIE - L' OROSE VAN 'T FLIEREN
14
10:14
DIJKMANS MARIE - GEROMINO SHADOW
15
10:22
MATTHYS SARA - FLORE NC.
16
10:30
ROMBOUTS WIM - JOLIE
17
10:38
VOORSPOELS CELINE - BIJOU
18
10:46
VERMEER ASTRID - LUIGI DEL VERDI Z
19
10:54
ADRIAENS LIEN - MELODY VAN DE HEIRBAAN
20
11:02
DE MEULDER LOTTE - LIMONCELLA TCE
21
11:10
DE BRUYN JEF - POLEGGIA
22
11:18
DAEMS KRIS - I´M JACKSSON DE ROMME
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
08:30
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:38
VAN DEN WYNGAERT GIANNA - EL RAMIRO
3
08:46
DUHAYON JAN - DEXTER
4
08:54
SOETEMANS LOTTE - MERLOT VAN DE BRETHEI
5
09:02
SOETEMANS SARAH - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
6
09:10
VERVOORT PEGGY - JIMMY SIH
7
09:18
VAN LAER LIESBETH - MA BELLE DE L'ART
8
09:26
BUYENS TOM - EVARRA
9
09:34
VOORSPOELS CELINE - KASKADE VAN HET AKKERSHOF
10
09:42
VERMEER ASTRID - NYANDRO VAN DE WOLKENHEIDE
12
09:58
STUYCK ANNEMIE - FUERST SINCLAIR-SUN
13
10:06
LENAERTS DOENIA - ZAZOU
14
10:14
MARCELIS TINE - ESMOUR
15
10:22
NUYENS KRISTOF - HANGOVER
16
10:30
LIEKENS ANOUCK - L' AMOUR D'OR
17
10:38
VERSTAPPEN JEF - ODENI VAN DE SMOUTMOLEN
18
10:46
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
19
10:54
DE BORGER EVELYNE - KIDON VAN 'T KRUISKE
20
11:02
EYKENS JOLIEN - ORCHIDE VAN BLOMMERSCHOT
21
11:10
SMITS AN - PASSIFLORA VAN BLOMMERSCHOT
22
11:18
GORIS NATHALIE - JARNO
STERKENS CHRISTOPHE - KOEN TC
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
08:30
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
KEMPS JASMIN - OLYMPUS K.
2
08:38
FRANCK POLLINE - IGUAZU VAN HET EPELAAR
3
08:46
WUYTS LIEVE - NICKEL D'ALLEZ
4
08:54
SOETEMANS HERMAN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
5
09:02
VERLOY LAURE - HERIZARMA
7
09:18
AERTS MARLEEN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
8
09:26
VOORSPOELS INNE - LOZANO VAN HET AKKERSHOF
9
09:34
PEETERS DIRK - JOLI SCHUFRO V/H BENNINGSHOF
10
09:42
CLAES CAROLINE - FELI'S ROTSPON
11
09:50
PEETERS ZITA - CELINE
12
09:58
SCHELKENS TIFFANY - HOSTA VAN DE WITHOEVE
13
10:06
LAENEN JAN - INDIGO VAN DEN HORST
14
10:14
VERSMISSEN SILKE - SINHUS
15
10:22
MERTENS LYN - JORAN H.
16
10:30
VERSTRAELEN DAMARIS - FULLHOUSE S
17
10:38
VAN DE WIEL ELLEN - VIDA SIMMER
18
10:46
POELMANS CALLE - INCH VAN HET STRATENEINDE
19
10:54
VERMEULEN NATALIE - FIRENA P
20
11:02
D'HONT ANOUK - DOLORADO
21
11:10
VANHERCK MARLOE - CQ
22
11:18
VERSMISSEN SILKE - EYECATCHER VAN HET BORZEHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
08:30
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
8
09:26
DE PEUTER NELE - GOLIATH
9
09:34
VAN DER VLIET ELISE - LADY VINESSE V/H KLAVERHOF
10
09:42
LEMAIRE LISA - ZASJANA
12
09:58
JANSEN SUZANNE - DIETOUR
13
10:06
BAX EDDY - IAN-B
14
10:14
VAN DE POEL NATHALIE - ICEBREAKER VAN DEN HAAGAKKERS
15
10:22
WOUTERS ELKE - CHOPIN
16
10:30
VOORSPOELS INNE - KAIRO VAN HET AKKERSHOF
17
10:38
OOMS TIM - MIO VAN DE BUITENHEIDE
18
10:46
DE ROOVER INES - FLEUR
19
10:54
DECKX INGE - MIRACLE MESSI
20
11:02
JANSSENS LEEN - I-JANA
21
11:10
BAX EDDY - K - JOLIEN VAN 'T HEIKE
22
11:18
JACOBS SARA - EASY DANCER
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
08:30
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
6
09:10
LENAERTS DOENIA - BLITS
9
09:34
SCHEIRS ERIK - LEGUMEX VAN DEN DRIES
10
09:42
SOETEMANS NELE - INDEZZ
12
09:58
JANSENS INGE - GENEROUS
13
10:06
STERKENS JEF - CAPRICE M
14
10:14
VERBRUGGEN MEREL - MAJESTIC VAN 'T STEENPUTTENHOF
15
10:22
JANSSENS LIESELOTTE - LISBON
16
10:30
JACOBS LUC - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
17
10:38
VAN LOOY KAREN - GABON
18
10:46
VANGOIDSENHOVEN SARAH - FABIAN VAN FALLADAN
19
10:54
VERMEIREN FLEUR - BENITO VAN HET MOLENZICHT
20
11:02
BROECKX SOFIE - JELENA VAN DE KLOOSTERHOEVE
21
11:10
VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
22
11:18
MARIEN ROBIN - EL-PASO V/D UILENBERG
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
08:30
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:38
COOLS LEENTJE - FIËRA-N
4
08:54
VERBOVEN STEFFIE - CARPE DIEM
5
09:02
DE WACHTER VANESSA - LIRANO VAN 'T HILLOHOF
6
09:10
VAN LAER ISABELLE - LA QUENTA DE L'ART
7
09:18
RIJNDERS SOFIE - GREGO
8
09:26
WUYTS AMBER - KINGSLEY LUCKY DANCE
9
09:34
PAULUSSEN MELISSA - EOWIN
10
09:42
KEMPS JASMIN - MILANA-K
11
09:50
DE CARTIER SYBILLE - UN DE NANOU
12
09:58
MARCELIS ANJA - JAMIRO
13
10:06
BUYENS CHRIS - ELANO
14
10:14
VERHEYDEN HANNELORE - RUBIN KRAK
15
10:22
LEENAERTS SOFIE - WODKA
16
10:30
VOET DIRK - KISSME VANDIVO
17
10:38
RENDERS LAUREN - COLONEL VAN'T BERGERVEN Z
18
10:46
MARIEN STEVEN - NOORTJE VAN DE WENDY KURT HOEVE
19
10:54
VERVOORT WINI - FAIRYTHALE
20
11:02
VINGERHOETS JINTE - G-STAR E
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
08:30
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:38
KEERSMAEKERS SOPHIE - RUBENS - PIA
3
08:46
WILLEMS ELLEN - OLENA DMW
4
08:54
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
5
09:02
VAN DOOREN CAROLINE - GAELLA
6
09:10
VERELST JERRY - ORION VAN HET WOLFSHOF
7
09:18
SOETEMANS STANIE - DIXIE
8
09:26
VAN ROOSENBROEK TAIGA - FERNANDO
9
09:34
VETS LISE - JERIECO VAN DE KROON
11
09:50
RIJS PETER - EMILIO
12
09:58
KENNES WILLY - EVIVA VIVALDI
13
10:06
DIERCKX CELIEN - GILIAN VAN HET GANZENHOF
14
10:14
VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
15
10:22
GIOS MARIEKE - BIJOU
16
10:30
MOLS PAUL - OLYMPIA
17
10:38
BAUWERAERTS INE - BON VIVANT
18
10:46
MEEUSEN NADIE - JINGLES VAN HET MOLENZICHT
19
10:54
LAMBRECHTS HEIDI - LATOTINA VAN DE SPARRENHOEF
20
11:02
VERMEIREN DIRK - BONITA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
08:30
11:02
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:46
HUYGELEN JULIE - KINMAR VAN DE REIMEURTER
6
09:10
DIELTJENS STEFANY - IL LOCCO VAN HET MOLENZICHT
9
09:34
RENDERS LAUREN - NOBLESSE VAN ERPEKOM Z
11
09:50
RENS SOFIE - APRIL LOVE
12
09:58
KESSELS NATASCHA - ITTE VD SMOUTMOLENHOEVE
13
10:06
STEVENS RITA - HOBAGO-A
14
10:14
DIELTJENS STEFANY - FESTIVO
15
10:22
WENS RUTGER - EXOTICO VAN DE KEMPENHOEVE
16
10:30
SOETEMANS JOZEF - GENNA
17
10:38
VAN DEN EYNDE BART - OLYMPIC AROMA KRACK
18
10:46
RENS SOFIE - KADANZ
19
10:54
VERVECKEN BABETTE - JACINTA V/D STUYCKTHOEVE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
08:30
11:02
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:38
HOEFMAN PETER - EDWINA OF BALLMORE
8
09:26
HOEFMAN PETER - LORD DONOVAN VD NETEVALLEI
9
09:34
LENAERTS AN - ZARAGOZA
11
09:50
VAN LOOVEREN ANNELIES - PRESIDENT VAN 'T KIEZELHOF
12
09:58
DE BACKER XANTHE - FS LAMBADA
13
10:06
DE BACKER CLEO - JOPLIN VAN DE HOUTHOEVE
14
10:14
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
15
10:22
BOONEN LISA - DON TRISTAR VAN HET TRICHELHOF
16
10:30
BATAILLIE SOPHIE - GUESS WHO
17
10:38
DE WEERDT EVELIEN - KIMANA CAVARO
18
10:46
VAN LOOVEREN ANNELIES - ODESSA VAN 'T GESTELHOF
19
10:54
DE BACKER XANTHE - OBI VAN DE LITZEMAERE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
08:30
11:02
Nr.
Tijd
Combinatie
9
09:34
VERVECKEN BABETTE - INEXIS-WK
11
09:50
HUYGELEN JULIE - HARVES VAN DE REIMEURTER
12
09:58
VAN WINCKEL DIRK - HEMINGWAY VAN DEN HAAGAKKERS
13
10:06
MAST CHARLOTTE - EXPLOSIVE VAN DE KEMPENHOEVE
14
10:14
DAEMS KRIS - WO DIABLO
15
10:22
BOUWENS ELLEN - LORIFEE DE RICCIONA
16
10:30
VAN DIJCK SAKINA - BONVIVANT
17
10:38
GEERTS MAARTEN - GRACE VAN 'T HOF VAN EVERSEM
18
10:46
SELLESLAGH GERY - LI 'H'
19
10:54
HOEFKENS MARC - ERONA
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
15:30
17:27
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:30
BAX TIM - MISTER B
2
15:31
DAEMS KRIS - CARUSO VAN DE VLASKUYL Z
3
15:33
STEYAERT LEONIE - RIVERMAN VAN 'T LAEKHOF
4
15:35
PRIMUS KIRSTEN - GEORGETTE VAN 'HEIKE Z
5
15:37
LANGEWOUTERS JOLIEN - ROLEX VAN HET EIKEHOF
6
15:39
VERREYCKEN NOÉMIE - QUICKADILLY
7
15:41
DE RIPAINSEL DIANE - GAZZEROP
8
15:42
DE BECK ROZELIEN - QUI - VIVE M.L.
9
15:44
NUYTS LUCIEN - PUERTA RICCA
10
15:46
NEUTS CHARLOTTE - RIMINI V/H NEERHOF
11
15:48
LEYS JORAN - HUNTER VAN 'T AERTSHOF
12
15:50
SMETS ANDY - KESTER DE NYZE
13
15:52
VAN DOOREN TIFFANY - RHO VAN DE WOLFSKOOY
14
15:53
SMETS JORDY - KOKO VAN DE NETHE Z
15
15:55
GOOSSENS KATHLEEN - GAROBI VAN HET EELSHOF
16
15:57
MEYNEN NORA - BRAVO
17
15:59
BIERMANS PIEN - RINGO - STAR - H
18
16:01
MORIS EMILIE - QUERIDA VAN DE BARTHOEVE
19
16:03
LOMMELEN TOON - PRINCE VAN HET ZONNEHOF
20
16:04
KONINGS DANIELLE - SEA BISCUIT Z
21
16:06
ADRIAENSEN SAM - DAVINA
22
16:08
LIEVENS TOM - ONIKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
23
16:10
DE CARTIER SYBILLE - RHOTESSE
24
16:12
VERSTRAELEN DAMARIS - FULLHOUSE S
25
12:34
MEEUSEN YENTHE - CALL ME LOUIS Z
25
16:14
VAN DEN BRUEL MARIE - ROBINSON VAN DEN KIEVIT
26
16:15
POELMANS LORE - PIPPA VAN HET STRATENEINDE
27
16:17
VANSANT JENS - RICHBELLE
28
16:19
VANSANT LAURE - PELE
29
16:21
DE BECK ROZELIEN - RAPSODY VD WITHOEVE
30
16:23
LEMAIRE JOKE - LIPSTICK D'EXAERDE
31
16:25
BERNAERTS JOZEFIEN - LEFF
32
16:26
VAN TICHELT LORE - KANSELIER VAN DE GOMPELHOEVE
33
16:28
HENS LOTTE - ROBBEDOES
34
16:30
LEENAERTS STEF - BASTIEN
35
16:32
VERVOORT ALINE - QUEEN OF DIAMONDS ODTH Z
36
16:34
BOSMANS SARA - ROXETTE 'V'
37
16:36
PEETERS ZITA - CELINE
38
16:37
KOK SASKIA - TYWIN
39
16:39
VERSTEYNEN LUC - AMERICAN POND
40
16:41
DOCKX PASCALE - COMME CATI Z
41
16:43
DE BACKER CLEO - REVOLT VD HOUTHOEVE Z
42
16:45
HUYSMANS JEF - RIBA HS
43
16:47
AERNOUTS NATHALIE - RED VALENTINOO CASTANOO
44
16:48
CORTHOUT LIESBET - HADISE V/D HEIRBAAN
45
16:50
DE CLERCQ JENS - LIQUID VAN HET BLOEMENHOF
46
16:52
DE BATS LIEZE - BONAPART
47
16:54
STEENACKERS LIES - QATAR
48
16:56
VAN DOORSLAER EMMA - RIYAD VAN DE KLEINHEIDE
49
16:58
VAN DIESEN FEMKE - GINGER D'AMERLOO
50
16:59
VAN DOORSLAER EMMA - RUBICK VAN DE BROECKSE BEEMDEN
51
17:01
STAQUET JESSE - CORNELLO
52
17:03
DE WACHTER VANESSA - LIRANO VAN 'T HILLOHOF
53
17:05
AERTS MARIEKE - CLOVERY
54
17:07
GOOSSENS KWINTEN - FELLINI DE SWAN
55
17:09
VAN DEN WEYGAERT JONIE - ROLEX VAN 'T HILLOHOF
56
17:10
VANSPRINGEL BO - NIKÉ VAN DE ST BAVOHOEVE Z
57
17:12
VAN DEN BROECK JONI - CHOCOTOF VAN TER HILST
58
17:14
BOSMANS JENTE - IO VIVAT
59
17:16
BIERMANS PIEN - RIVERSTONE - H
61
17:20
OEYEN WENDY - ABEJA
62
17:21
ADRIAENS LIEN - QUINTEZ V/D HEIRBAAN
63
17:23
HOOYBERGHS STEPHANIE - PINOT GRIS VAN DE VENNEHOEVE
64
17:25
VAN DE POEL VINCENT - QUANTA VAN 'T GESTELHOF
MERTENS JAN - U DARCO (BLANCO)
VAN LOOVEREN SOFIE - Rolls Royce (BLANCO)
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse B
11:50
14:55
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:50
CEUPPENS PIET - APACHE VAN'T HOF D'EXCHEQUER Z
2
11:51
HEYLEN SEPPE - RIA LOCO
3
11:53
MARIEN JANA - RADMILLA VD WITTE DRIESENDIJK
4
11:55
LEENAERTS LOES - RENA VAN DEN TOLBERG
5
11:57
LEENAERTS STEF - REEVA VAN DE CAPPELAKKER
6
11:59
MEEUSEN NIKITA - BONIVARD
7
12:01
DE PEUTER NELE - GOLIATH
8
12:02
D'HONT ANOUK - DOLORADO
9
12:04
HEYLEN KAYA - JACHA DKB
10
12:06
HOFKENS AMKE - ILAN VAN DE BLOKVENHOEVE Z
11
12:08
SCHEIRS PAUL - RAMIERO VAN ' T MERODEHOF
12
12:10
TIMMERMANS MARK - FERNANDO
13
12:12
AERTS LODE - ILYA VAN DE ZELM
14
12:13
MAES YOREN - REBELLE 'M
15
12:15
VAN DEN DRIES NAOMI - OTHELLO VAN DE LOOISE HEIDE
16
12:17
BOES AN - SOFIE - PEGASA VAN HET SWAENEHOF
17
12:19
OEYEN WENDY - HOLLIDAY VAN DE KEIHOEVE
18
12:21
BOSSAERTS STEF - QIANA
19
12:23
MOLS FRAN - ROULETTE M.
20
12:24
VAN LAER LIESBETH - QUARENTA DE L'ART
21
12:26
WILLEMSE RAF - RIVERDANCE
22
12:28
DE CARTIER SYBILLE - FRIMEUR DE LA BRASSERIE
23
12:30
SMITS KERENSA - VICTORY KERA Z
24
12:32
JANSENS INGE - GENEROUS
26
12:35
VERHAERT LUC - EBEL DE ROMME
27
12:37
SMEYERS THOMAS - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
28
12:39
HUYSMANS JEF - QARRASCO DRUM VAN DE BREEPOEL
29
12:41
SCHELLEKENS LIESBETH - QUINTANA JS
30
12:43
VAN DEN WYNGAERT GIANNA - DU CALVEIR
31
12:45
DE VOS ANNELIES - GIGOLO
32
12:46
AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
33
12:48
PERSIJN GRIET - PALERMO
34
12:50
VERWIMP JIM - PAREL VAN HET RUSSELTVELD
36
12:54
STAQUET DIRK - CASSILVA
37
12:56
WUYTS LIEVE - ROSIE VAN 'T HEIKE
38
12:57
HUYBRECHTS CHARLOTTE - GALA D'ELLE
39
12:59
VAN LOOY JANA - OREGANO BO DE W&S
40
13:01
VAN LOOVEREN SIEBE - KANDY VAN DE MEREYT Z
41
13:03
VAN DIJCK ELLEN - PARCO VAN DE HEIRBAAN
42
13:05
HEREMANS KELLY - KOSMO
43
13:07
HEREMANS ELLEN - VIALE-V
44
13:08
DE CLERCQ BO - CHRISTINA Z
45
13:10
DE WACHTER SOFIE - PRIMA DONNA VAN 'T STELENSHOF
46
13:12
VERHOEVEN SHARON - MISS SPECIAL VAN 'T HEURNEHOF
47
13:14
VERCALSTEREN FRAUKE - CON CASSI VAN'T KONINGSHOF
48
13:16
HAAGEN CARLIJN - LAVINESSE
49
13:18
BOSSAERTS STEF - A LUCKY ONE Z
50
13:19
HEYLEN RIK - QUEEN V/H ROZENDAELHOF
51
13:21
VAN DEN BRUEL MARIE - POMPIDOU VAN DEN KIEVIT
52
13:23
VAN DEN BRUEL JEF - OEPSIEDOEPSIE
53
13:25
HUYBRECHTS JULIE - QUIRIEN S
54
13:27
VERHAEGEN GRIET - PHARA
55
13:29
SIPS LISELOTTE - CAMELOT VH STRATENEINDE
56
13:30
DE CARTIER SYBILLE - KAPTAIN JACK Z.G.
57
13:32
PILLOT ANNE - AMBIANCE Z
58
13:34
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - QTIE VD WOLFSKOOY
59
13:36
VERDONCK DANNY - PEBBLES
61
13:40
BOSCH LISSE - VICTORIA D'ARO Z
62
13:41
BOSCH BRAM - CARLO VAN ROSSEMHOF Z
63
13:43
BLOCKX GERT - LIVINGSTON R
64
13:45
DE RIDDER ELIEN - ILLIAN DI CANTERO
65
13:47
SOETEMANS LOTTE - MERLOT VAN DE BRETHEI
66
13:49
VERCALSTEREN FRAUKE - MOCHITO VAN DE DORNEHOEVE
67
13:51
SMETS ANDY - DELLOW DE NYZE Z
68
13:52
NOTERMAN ASHLEY - QUISALLE
69
13:54
LANGEWOUTERS JOLIEN - QASPARA VAN HET EIKEHOF
70
13:56
SWAENEN LAURA - ACCERTANTE
71
13:58
ROOS ALEXANDER - ODELIN
72
14:00
PEETERS LEO - EOWYN
73
14:02
TACK LUKAS - NEXUS VAN 'T EIKHOF
74
14:03
PRIMUS KIRSTEN - INIESTA
75
14:05
COUTINHO SARAH - VANTINO VHL
76
14:07
LIEVENS TOM - ORENTANA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
77
14:09
VERHOEVEN SHARON - DRAKAR
78
14:11
DE BRUYN CHARLOTTE - OLYVIA VAN DE WATERING
79
14:13
RUTS FRANS - GREYSTAR VAN 'T GOOVAHOF
80
14:14
HEYLEN SEPPE - ROCKXY-MUSIC D.C.
81
14:16
VAN DEYNZE ARNO - QUICK AS LIGHTNING VAN 'T MOLENVELD
82
14:18
MOORTGAT PATRICK - RINCON VAN 'T PLATT
83
14:20
MERTENS TOM - R&B VAN HET EELSHOF
84
14:22
DE VOS TREESJE - VEDETTE Z
85
14:24
PEETERS MILA - OH SO LUCKY VAN 'T VALISSENHOF
86
14:25
VERWIMP JIM - PAZJIVA VAN 'T ZILVERHOF
87
14:27
VAN HOOF EMMA - KASPER V V B
88
14:29
DE CLERCQ BO - CASTANYA JW Z
89
14:31
TORMANS MARTIJN - RIOJA VAN DEN BERG
91
14:35
HENDRICKX VALERIE - QUIRINA VD DONKHOEVE
92
14:36
VAN LOOY JANA - NAPPANERA VD WARESLAGE Z
93
14:38
HENS LOTTE - KADIZ VD HATERBEEK Z
94
14:40
DONCKERS KARIN - ENCORE UN T
95
14:42
VAN GORP GERT - REGINA VG
96
14:44
HUYSMANS GRIET - QUATRO VAN DE BREEPOEL
97
14:46
VANHOOF PIETER - QUITANO VAN HET FUTSENHOF
98
14:47
HUYBRECHTS JULIE - QUALITYHENS
99
14:49
HANNES LINE - JOBLESSE VAN 'T GESTELHOF
100
14:51
DRIESEN GERT - KAPRICE
101
14:53
DIERKEN GEERT - ROXY VAN DE PAARDENHOEVEN
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:45
11:21
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:45
COMPAGNIE TINE - ZUGANO
2
09:47
SNELDERS JEFFREY - QIANA
3
09:49
GEERTS RENO - C'EST CHIQUE VAN BUWA Z
4
09:51
DE BECK ROZELIEN - DOURGANA HERO Z
5
09:53
HEREMANS KELLY - NANDOR VAN DE WITTEHEI
6
09:55
SCHEIRS NICKY - EVITA DE LA POMME Z
7
09:57
HEREMANS LISSA - JOYCE VH ZARRENHOF Z
8
09:59
VAN DEN BULCK THOMAS - J'AIME LA VIE
9
10:01
VAN DEN BULCK THIBO - KIKA
10
10:03
DIELS TOM - LAVINA TODI Z
11
10:05
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
12
10:07
VAN HAM AN - DARWIN
13
10:09
DE BORGER EVELYNE - DOROTHY DE FORME
14
10:11
VAN GOOLEN JILL - SPIRIT F
15
10:13
SCHEIRS PAUL - QUINLAN
16
10:15
AERNOUTS NATHALIE - QUINTOUCHA VD
17
10:17
BOSSAERTS STEF - QADER DAVIDSHOF Z
18
10:19
AERNOUTS WOUTER - QUWENTA
19
10:21
PERSIJN LEEN - DOMINO PS
20
10:23
HAVERMANS INE - PORSCHE D'AVENA HOMBRE
21
10:25
VAN DEN BOSCH MELISSA - LUSTY BOY DE LORETTE
23
10:29
DE BECK ROZELIEN - DAKOTA VD WITHOEVE Z
24
10:31
LANGEWOUTERS JOLIEN - PANTURANO VAN HET EIKEHOF
25
10:33
VANSANT JENS - PRADA VAN 'T LINDEHOF
26
10:35
VANSANT LAURE - ECLAIR DE BOERENDANS
27
10:37
MATTHYS LIEN - GILLES TWINKELING
28
10:39
MATTHYS NIKKI - VAS Y JUNA
29
10:41
DE WEERDT JEROEN - QIUNA VAN 'T MEUTERSHOF
30
10:43
SNELDERS JEFFREY - QUICKLY
31
10:45
BOONE MARTHE - ATINKA
32
10:47
LAEREMANS DAAN - CASPER VH NEERHOF Z
33
10:49
PAESSENS DANIEL - INVICTA VAN 'T JENNEKENSHOF
34
10:51
VERSTRAETEN LEEN - NICK D'IDOLE S.P.
35
10:53
GORIS TOM - PRESCO P VANDEMELLE
36
10:55
SMETS ANDY - KOOKAI VAN DE NETHE Z
37
10:57
VAN DE PERRE SOFIE - TESS DU COEUR DES COLLINES Z
38
10:59
CEUPPENS PIET - NOBEL VAN 'T HOF D'EXCHEQUER
39
11:01
DIELS TOM - CASPER GUDI Z
40
11:03
HOFKENS MAAIKE - UNIEK
41
11:05
VAN DIJCK JONAS - QUINTANA VAN DE BEEKHOEVE
42
11:07
BOSSAERTS STEF - LOYD DAVIDSHOF Z
43
11:09
MEERTS WIM - FJUSMEIN
44
11:11
VAN LOY KAAT - ORAGE D'ETE V/D BARTHOEVE
45
11:13
VAN STEENLANDT MARIE - ODILIA VD DONKHOEVE
46
11:15
DE BECK ROZELIEN - CAS VD WITHOEVE Z
47
11:17
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
48
11:19
BULENS XENIA - HALINA VAN DE DYKHOEVE
49
11:21
VERMEULEN DORIEN - GITTA VAN DE DAMBEEKHOEVE
50
11:23
VETS LISE - ILSARIETE VAN DE KROON
51
11:25
VAN DOORSLAER EMMA - ALICANTE JVH Z
52
11:27
VAN LAER KRISTOF - QUEBEC DE L'ART
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse L
12:00
13:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
PAUWELS KLAARTJE - LIGHTNING
2
12:02
VERMEER ASTRID - LUIGI DEL VERDI Z
3
12:04
DE VOS TREESJE - PLEANDRO VAN 'T KLOOSTERHOF
4
12:06
DONCKERS KARIN - CHILLI WEDNESDAY
5
12:08
DILLEN WANNES - OVINA VAN STAL ' D ' HOEVE
6
12:10
PAULUSSEN EVELIEN - NEVADA EP
7
12:12
MATTHYS NIKKI - LUNA
8
12:14
VAN DE POEL VINCENT - NEVADA
9
12:16
STEENACKERS LIES - NEW - HOLLAND
11
12:20
DE MEUTTER HANS - OLIANA DMW
12
12:22
SNELS RAF - BRILLIANT
13
12:24
BERTELS JOLIEN - MAYBELL
14
12:26
HAAGEN CARLIJN - GANDUR
15
12:28
VAN GORP PAUL - LIPTON V.T. HEIDEHOF
16
12:30
BEYENS LOTTE - BLUE LAGOON
20
12:38
AERNOUTS NATHALIE - HUWENTA
21
12:40
AERNOUTS WOUTER - QUICK
22
12:42
OOMS JOHAN - PIXIE VAN DE MOLENDRIESHOEVE
23
12:44
BOSCH BRAM - QUADRILLA VAN HET HEMELDONK
24
12:46
MOORTGAT PATRICK - DJAEMBA VAN DE BARTVELDEN
25
12:48
TORMANS MARTIJN - QUINTANA G.V.L.
26
12:50
VAN LAER KRISTOF - QUERIDO DE L'ART
27
12:52
DONCKERS KARIN - PINOKKIO
28
12:54
SCHELKENS TIFFANY - HOSTA VAN DE WITHOEVE
29
12:56
DIELS TOM - LUNA S
31
13:00
PAUWELS KLAARTJE - JILL VAN VRIJHERN
32
13:02
VERAGHTERT GERT - QUINTA VAN HET ZEVENVINDEL
33
13:04
POELMANS CALLE - INCH VAN HET STRATENEINDE
34
13:06
VAN DEYNZE AXL - DORIEN
35
13:08
HERMANS TINNE - PARODIE-H
36
13:10
COPE ROMY - BARON VAN SCHAARLAKEN
37
13:12
HELLEMANS LUKAS - PIPPA'S TWINKELING
38
13:14
VAN DE POL NICOLAS - FIGO V.D. PANNENHOEF
39
13:16
SCHEIRS PAUL - QUINTO STAR S.P.
40
13:18
VAN DE POEL VINCENT - OLYMPIA
41
13:20
VAN DEN BULCK THIBO - BOSJA
42
13:22
CEUSTERS BERT - TINKERBELL VAN 'T REBELSHOF Z
43
13:24
TORMANS MARTIJN - QUINY VAN DEN BERG
44
13:26
HEYLEN LIESL - PAMELA M
45
13:28
LEENAERTS STEF - QADIRA VAN DE CAPPELAKKER
46
13:30
LEENAERTS LOES - ONDIATA
47
13:32
SNOEIJS KOEN - IMPRESSA
48
13:34
DONCKERS KARIN - COOL MORNING
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:00
10:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
DE CARTIER SYBILLE - LAGA
2
08:02
DILLEN WANNES - ARGENTINUS V/D DONKERSHOEVE Z
3
08:04
SMEYERS THOMAS - INDEZZ
7
08:12
LENAERTS EVI - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
8
08:14
VERSMISSEN SILKE - EYECATCHER VAN HET BORZEHOF
10
08:18
VINCKX DIRK - KARLA
11
08:20
VAN GORP GERT - PICASSO VAN DE VOSSEHAAG
13
08:24
STAQUET DIRK - KAJ VAN 'T JENNEKENSHOF
14
08:26
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
15
08:28
DE CARTIER SYBILLE - UN DE NANOU
16
08:30
VAN DE POL NICOLAS - OBELISK VAN DE WATERING
17
08:32
SOMERS CATO - KOSTA H
18
08:34
SCHEIRS NICKY - MAYDEN VAN HET AVENHOF
19
08:36
SCHEIRS PAUL - MIDNIGHT SUGAR
20
08:38
KENNES BEN - NANTE 11 VAN HET VONDELHOF
21
08:40
AERNOUTS DIETER - PRINCES VAN 'T ACHTERHOF
22
08:42
HELLEMANS LUKAS - MADONNA VAN MORETUS
23
08:44
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
24
08:46
FAES CHRISTOPHE - ELIAS Z
25
08:48
DIERCKX SANNE - ZERO Z
26
08:50
OOMS TIM - MIO VAN DE BUITENHEIDE
27
08:52
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
28
08:54
BOSCH BRAM - HAPPY DENTO J
29
08:56
CEUSTERS BERT - OH MON DIEU VAN ' T REBELSHOF
31
09:00
VAN HAM AN - LADY MICHELLE
32
09:02
AERTS BIRGITTE - NIXON NC
33
09:04
MERTENS TOM - LARISSA VAN HET EELSHOF
34
09:06
LOMMELEN TOON - NOBRIGADO
35
09:08
VRIJSEN CINDY - FARANKA
36
09:10
VERSMISSEN SILKE - SINHUS
37
09:12
OOMS JULIE - LEVISTA Z
38
09:14
MOLS FRAN - PAPILLON M
39
09:16
VERHASSELT PIETER - J'ADORE VD WITHOEVE
40
09:18
VAN DE POEL VINCENT - ORCADO VAN 'T GESTELHOF
41
09:20
MOORTGAT JELLE - OETZI VANT PLATT
42
09:22
VAN DIJCK JONAS - OBERON OPTIMUS
43
09:24
BOSSAERTS JENS - BILLE VAN DE LITZEMAERE
44
09:26
MORIS EMILIE - JANNE-BLUE
45
09:28
TIMMERMANS ESTHER - HARVEY
46
09:30
VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
47
09:32
GORIS TOM - FARAH VAN HET GOOR
48
09:34
TEUNKENS JENS - OVITA VAN DEN BERG
49
09:36
LANGEWOUTERS JOLIEN - FABULOUS VAN HET EIKEHOF
50
09:38
BOSCH LISSE - ALASKA VH LEYSEHOF Z
51
09:40
BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
52
09:42
VAN DIJCK PETER - G.PASSIFLORA K.C.
53
09:44
MARTENS AMBER - ENJOY-IT
54
09:46
DE MEULDER LOTTE - ODELLO
55
09:48
VERHASSELT PIETER - I CAN DO IT VAN DE WEZELAAR
56
09:50
DE SMEDT JENS - MANOLITO VAN HET WAVERWOUD
57
09:52
POELMANS CALLE - ISOLDE VAN HET STRATENEINDE
58
09:54
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
59
09:56
VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
60
09:58
LENAERTS EVI - OSCAR VAN DE ROMSTEE
61
10:00
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
62
10:02
MOORTGAT JELLE - HATSJI VAN DE BARTVELDEN
63
10:04
LEENAERTS STEF - MON AMIE VAN 'D OUDE PASTORY
64
10:06
LEENAERTS LOES - INZEO
65
10:08
VAN LOOVEREN SOFIE - LOLYPOP VAN DE MEREYT
66
10:10
VERAGHTERT GERT - PLEKTRUM
67
10:12
PILLOT ANNE - CHELSY Z
68
10:14
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
DE KEYSER HANNAH - LIBERTY
VAN DE POEL VINCENT - NEVADA
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
15:15
16:37
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:15
CAERS JAN - ECCO
2
15:17
LEENAERTS STEF - NEVADA
3
15:19
WILLEMSE RAF - KWANDOR
4
15:21
VAN LAER LIESBETH - GIANA
5
15:23
HUYBRECHTS CHARLOTTE - L'ETOILE
7
15:27
HERMANS KRIS - OLYMPIA - H
8
15:29
SCHEIRS PAUL - MANON VAN DUITSCHOOLHOF
9
15:31
MAES YOREN - O'VIVE M
10
15:33
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - CURIOSA VAN SILCO
13
15:39
VAN LAER KRISTOF - LA VITA DE L' ART
14
15:41
TORMANS MARTIJN - OBERON VAN DEN BERG
15
15:43
VAN MASSENHOVEN WALTER - GAYA
16
15:45
VAN GORP NICK - TOKIO VG Z
17
15:47
MARIEN STEVEN - D'ARTAGNAN V/D UILENBERG
18
15:49
CAERS JAN - JADA
19
15:51
TEUNKENS JENS - MARDISH VAN DEN BERG
20
15:53
SOMERS CATO - LA FAYETTE
21
15:55
PEETERMANS PASQUINEL - KARAAT VAN DE BRANDKREEK
22
15:57
DE LAET NILS - MAYA VAN HET LELIEHOF
23
15:59
MERTENS TOM - JAROBI VAN HET EELSHOF
24
16:01
MERTENS GERT - DAVANTA VAN HET REENHOF 08.08988
25
16:03
WUYTS LEEN - LARINKA VAN 'T LUSTHOF
26
16:05
SNOEIJS KOEN - ZIDANE
27
16:07
VAN THILLO SIMON - GALICIA D'AUVRAY EC
28
16:09
VOETEN NATHALIE - MI AMOR VAN 'T VALISSENHOF
29
16:11
VAN LAER LIESBETH - MA BELLE DE L'ART
31
16:15
HELLEMANS LUKAS - KADET - P
32
16:17
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
33
16:19
VANHOOF PIETER - MYCANTA
34
16:21
WUYTS DAVY - LURIANA VAN KLAPSCHEUT
35
16:23
SCHEIRS PAUL - HARIDOL S.P.
36
16:25
TORMANS MARTIJN - ORIGI VAN ' T ROOSAKKER
37
16:27
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - NINTON VD WOLFSKOOY
38
16:29
VAN DE POEL VINCENT - ORLANDO VAN ' T KIEZELHOF
39
16:31
CAERS JAN - COMING HOME Z
40
16:33
MARIEN STEVEN - NOORTJE VAN DE WENDY KURT HOEVE
41
16:35
MAES YOREN - M' ORANGE M
MERTENS JAN - IL BANDITO VAN DE DREEF
29/08/2021 - ZRTA2113 - HERENTHOUT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots