{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
2065288 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HEUSDEN
2
09:45
100053507 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
3
10:00
100034735 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BROECHEM
5
10:30
100023049 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PULDERBOS
6
10:45
100029444 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ARENDONK
7
11:00
100008809 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SCHOONBROEK
8
11:15
100034718 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MEER
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
1252512 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONINGSHOOIKT
3
10:00
3503518 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WESTERLO
4
10:15
4919415 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VEERLE
5
10:30
2074988 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HEIST OP DEN BERG
6
10:45
3977202 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
7
11:00
6328440 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ITEGEM
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100039932 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ARENDONK
2
09:45
100036836 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MEER
3
10:00
100040050 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ZOERSEL
4
10:15
1259683 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WEELDE RAVELS
5
10:30
100038942 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HEUSDEN
6
10:45
100040024 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OUD TURNHOUT
7
11:00
100040034 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - SINT LENAARTS
8
11:15
100040031 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - RIJKEVORSEL
9
11:30
100040046 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WESTERLO
10
11:45
12931716 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONINGSHOOIKT
F
Ring F: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100040091 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
2
09:45
100023201 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HEIST OP DEN BERG
4
10:15
100016073 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HEUSDEN
G1
Ring G1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100053599 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - RIJKEVORSEL
2
09:45
100017973 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GRIMBERGEN
3
10:00
12794401 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ITEGEM
4
10:15
100036298 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOERSEL
5
10:30
1249882 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BROECHEM
6
10:45
1254633 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEER
G2
Ring G2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:45
12:15
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:00
100053389 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HERSELT
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
1259481 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WEELDE RAVELS
2
09:45
100016074 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERSELT
4
10:15
13976484 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARENDONK
5
10:30
7103026 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WUUSTWEZEL
7
11:00
13306578 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - OUD TURNHOUT
8
11:15
5449578 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WUUSTWEZEL
9
11:30
3885353 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - RIJKEVORSEL
A
Ring A: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
1260289 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WUUSTWEZEL
3
10:00
1260390 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WUUSTWEZEL
4
10:15
1254431 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MEER
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
11:30
12:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
DE HOON UTE - LOTTE
3
11:46
WITVROUWEN SEM - STEVENS PRIDE
4
11:54
PLEYSIER ANNA - FLORA
5
12:02
MEYVIS FLOOR - DUSTY
6
12:10
MATTHYS MARIE KATRIEN - POLLY DIVA VAN DE KRUISSTRAAT
7
12:18
VISSERS JANA - TOONTJE
8
12:26
STRIJBOS LENTHE - QUI QUI
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN DEN BUYS NETTE - WENDY
2
09:08
VERMEIREN HELENA - DUSTY
3
09:16
STRIJBOS LANDER - ROOSJE
4
09:24
VERRYCKT LOUISE - A-JIRKA
5
09:32
VAN DAMME FRANCIS - MANDY
6
09:40
VANDEN BERGH TJEBBE - YSSELVLIEDTS ELFRYN
7
09:48
MEYVIS FLOOR - ALADIN VZ
8
09:56
KENIS CIS - ELZENHOF FABIOLA
9
10:04
VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
10
10:12
DIDDENS HANNE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
11
10:20
COENEN LINA - TILIAHOF GIPSY GIRL
13
10:36
VISSERS JANA - INDUNA VAN DUYVERSPUTTEN
18
11:16
THIJSSEN EMILIE - CHANEL
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN LOOVEREN JONAS - BILLY VAN HET VLIERHOF
2
09:08
GOOSSENS MILLE - FELMA
3
09:16
GEUDENS THIBO - DANCER
4
09:24
WILLEMSE JOLIEN - AVENIT'S TYARA
5
09:32
GELUYKENS MITHE - KIANTY
6
09:40
PLEYSIER ANNA - LUANA
7
09:48
SANDERS NETTE - CASANDRA
8
09:56
VAN DEN BUYS LEON - STORM
9
10:04
GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
10
10:12
GOYVAERTS AURÉLIE - MICKY
11
10:20
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
12
10:28
PEETERS STIG - QUINCY
13
10:36
VAN DESSEL TRISTAN - FENNE 06.00838
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
10:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
BUX FEMKE - HENK
3
09:16
BUIKS RUNE - JULIAN
6
09:40
MAAS KOBE - PUCK
7
09:48
JENNES LOTTE - CELOUSKA SHADOW
9
10:04
MEGANCK MEREL - RUFUS
10
10:12
DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
MORTELMANS MEREL - MAGIC IVE VAN DE HEUVELHOEVE
5
09:32
WOUTERS VIC - LUNA
6
09:40
CUINEN OONAGH - VISA VAN BLOMMERSCHOT
8
09:56
TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
9
10:04
MEYVIS LIEN - LIEKE V. BAARLE
10
10:12
VAN DEN BUYS NETTE - SONJA
11
10:20
MOORKENS JUNE - FEMKE
13
10:36
PELKMANS FLOOR - MAXI
14
10:44
STRIJBOS LENTHE - QUALITYFINGER
15
10:52
DE WINTER RUBEN - DONDER
16
11:00
VAN STEEN RIK - MISTY DEE
17
11:08
VAN LOOVEREN LARA - LIBERTY
19
11:24
BIJNENS RENSKE - BEAUTY
20
11:32
VAN HERK LUCAS - TOM
23
11:56
VAN DAMME FRANCIS - SILVER STAR
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
ADRIAENSEN MAX - MAESTRO
6
09:40
VAN STEEN KAREL - SPIRIT
10
10:12
JENNES LOES - RAINY MAY V. FÖRSTERGARTEN
11
10:20
WILMS TESS - FULNAHO'S LOEKIE
12
10:28
DE HOON UTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
13
10:36
THEUWIS CHARLOTTE - COCO CHANEL
14
10:44
GODRIE BRAM - PAREL
15
10:52
GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
16
11:00
BROSENS BO - BON JORNO
17
11:08
OOMS CIAN - SUMATHY
18
11:16
JANSSENS ROBINN - NIKITA
19
11:24
VAN BROEKHOVEN LOUISE - SJALON
20
11:32
VER BRUGGEN DIANA - YENTHE
21
11:40
VERMEULEN IMME - TOPROCK CLEVER GIRL
23
11:56
DE WIT NELL - WEIDEHOEK'S DERIK
GODRIE BRAM - CARINA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
5
09:32
DELANOYE YVONNE - MORE FOR MORE
6
09:40
DE CUYPER ASTRID - LANGEVOREN LYNETTE
7
09:48
MERTENS LIEN - MEXX
8
09:56
VAN LOOVEREN JONAS - ZALERO
9
10:04
SEGERS MARIE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
10
10:12
DONCKERS DANIQUE - CAILLOU
11
10:20
THEUWIS ANNABEL - MOONFLOWER'S BIJOUX
14
10:44
VAN TICHELT ESTHER - PIPI
15
10:52
DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
16
11:00
VAN GASTEL HANNA - HIAWATHA
17
11:08
GEUDENS TIFFANY - SARATI VAN 'T STELENSHOF
18
11:16
WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
19
11:24
HOUBREGS JULINE - SERGE
20
11:32
DONCKERS DANIQUE - PIETERTJE
21
11:40
LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
23
11:56
GEERINCKX JULIE - RUBY
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
PITTOORS ASTRID - ZWANEHOEF'S JAY JAY
3
09:16
VAN MOER RANI - OLIJFJE VAN HET KLAVERTJE
6
09:40
WILMS LOTTE - FLEUR
8
09:56
BARANOWSKI GILIA - LARS
9
10:04
GEUDENS JOREN - UTOPIA
10
10:12
CORNEILLIE ANNABEL - OLENSHOF ELLICE
11
10:20
BROKKEN ALINE - PRINCES
13
10:36
MAAS KOBE - SNOWY
14
10:44
HEYLEN ELENA - SIR FALCO
15
10:52
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
16
11:00
GEUDENS JOREN - MAYKEL
17
11:08
VERBRUGGEN KYARA - JOWOUT'S BLACKY
18
11:16
REYNDERS BO - PIP
20
11:32
GEERINCKX MARIE - RUBY
21
11:40
WILMSSEN PHOEBE - FLEUR
22
11:48
SCHUERMANS LÉONIE - KAATJE VAN DE DELTHOEVE D'13
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
09:40
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
9
10:04
GRIELENS LINDSEY - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
10
10:12
ADRIAENSEN BO - MICKEY
11
10:20
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
14
10:44
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
15
10:52
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
16
11:00
AERNOUTS SAAR - NIKKY
17
11:08
HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
18
11:16
DE PAUW HANNE - WIRWAR VAN DE NIEUWE HEIDE
19
11:24
DE VADDER JOLIEN - ROXY
23
11:56
VAN GINNEKEN TIBE - ROATERSHOEVE'S AMBER
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
10:00
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:16
ADRIAENSEN MAX - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
4
10:24
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
8
10:56
DECKERS FLEUR - VAN HALFWEG TWIGGY
9
11:04
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
11
11:20
REYSKENS LARA - DIDI
12
11:28
HEYLIGEN JADE - STAR
13
11:36
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
14
11:44
MATTHEUS NANOU - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
15
11:52
MASURE MIRTE - KLAZIEN
BEN NAIS ELEANORE - NIKITA
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
MOONS LIA - BACANTI
3
13:16
VAN KERCKHOVEN VINCE - RILANA M V/H ROSKAMHOF
4
13:24
NYS FAY - SUMMER BOY
5
13:32
CORNEILLIE ANNELIEN - DOYLAN GABBANA'S GIFT
6
13:40
MERTENS ALISSA - DJAMILA
7
13:48
BROKKEN LOUISE - SHAKIRA
8
13:56
VANBERGHEN JULIE - BRUNNOË
9
14:04
JEEGERS IME - ROMEO
10
14:12
ROTTIE RENSKE - DARIO
11
14:20
VAN ROSSUM CAROLINE - VINNY VAN 'T KINROYDERVELD
13
14:36
DE WIT LIEN - FIEKE VAN DE WEZELSE HEIHOEVE
14
14:44
VAN LOOVEREN JINTHE - MAGIC
15
14:52
VAN HOEF KAAT - XEQUOIA DAILY
16
15:00
DAEMS KATO - BELL
18
15:16
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
19
15:24
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
20
15:32
VAN GINKEL BO - MERLIJN
21
15:40
JANSEN LAURINE - CHICO
22
15:48
JEEGERS IME - QIPSY
23
15:56
LAMBRECHTS FLEUR - ROMIO VAN DE DELTHOEVE
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DESMEDT ANNA - SARINA
2
13:08
DIERCKX FIEN - LEMONY
4
13:24
CREEMERS MARILYNE - NAOMI
6
13:40
MATTHEUS NANOU - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
7
13:48
DE CLERCK KOBE - BUMBALU IL MONDO
8
13:56
MERNIER MARTIN - CYBELLE
10
14:12
AERTSEN AMELIE - BUENO
11
14:20
GRIELENS LINDSEY - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
13
14:36
MICHIELS TESS - WEMBLEY
14
14:44
OORTS LORE - SUMMER
15
14:52
VERMEESEN BRENTHE - HIPPOSTAR VAN DE DELTHOEVE
16
15:00
EVERAERT LISA - SJENNY
18
15:16
WITTEVRONGEL TOOR - ELIAS
19
15:24
POORTMANS MAXINE - DABBER VAN DE DONKERSHOEVE
20
15:32
DENS GIEL - SUNNY BOY
21
15:40
SANDERS LUNE - HANNINKHOEVE'S CARINO
22
15:48
SMETS TESSE - AARON
23
15:56
DE RIDDER AXL - BONNIE
VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
REYSKENS LARA - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
3
13:16
LENAERTS JULIE - JULIE
7
13:48
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
9
14:04
CREEMERS LOUISE - NAOMI
10
14:12
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
11
14:20
LAENEN ROMY - TOBIAS
13
14:36
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
14
14:44
JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
15
14:52
DE PAUW HANNE - WENGELO'S SIKKO
16
15:00
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
17
15:08
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
18
15:16
AERTS ESTHER - AMALIA
19
15:24
HERMANS LIESBETH - FAEY
21
15:40
VAN DIJCK LENKE - HENRI VAN DE VISSERIJ
22
15:48
KLEEREN YONI - MAX
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
13:00
13:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
LOMANS FLEUR - HOLLYLAND ZINGARO
2
13:08
PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
3
13:16
MASURE AMBER - SITSINGEN THISTLE
4
13:24
BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
13:40
14:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:40
GODRIE LOTTE - SMOKEY
2
13:48
DAXBECK ISADORA - BEAUFORT
26
Ring 26: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
CREEMERS LOUISE - LITTLE VITALIS
5
13:32
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
6
13:40
VAN BYLEN GILLIAM - FUEGO
7
13:48
GEIVERS DIEDE - OSCAR
8
13:56
GEENS GEIKE - NOBEL VAN DE VONDELHOEVE
9
14:04
HERMANS LIESBETH - VINCE VAN HET HERMANSHOF
10
14:12
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
11
14:20
DELARUE ELISE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
13
14:36
VERJANS MEINE - GETSWERDER'S DIABLO
14
14:44
BELEN LAURIEN - ODESSA
15
14:52
VAN BALEN LORE - DOMINGO
16
15:00
VERMEULEN TIBE - BLUE DUNN
17
15:08
VERVECKEN ROOS - VALMY SCHUERACHER
18
15:16
MICHIELS ELLA - HERA VAN DE MOLENHOEK
19
15:24
VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
20
15:32
VAN STEEN STAF - GULLY SANGLIER
21
15:40
VAN HOOIJDONK JULIE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
22
15:48
VAN LOOVEREN JINTHE - PRALINE DE CIVRY
23
15:56
VAN MENXEL IMKE - LUCKY BOY
22
Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
DAMEN JONAS - DANNY B
4
13:24
CAEMS KIANA - ROXANNE
5
13:32
RAMOUT KYARA - JAGERMEISTER "E" V/H JUXSCHOT
6
13:40
BECQUET LOU - UNICA VAN HET LINDENHOF
7
13:48
DE SMEDT LINN - EVITA
8
13:56
VERMEIRE BO - JOLY'S LIMONCELLO
9
14:04
MICHIELS ELLA - BESSIE
10
14:12
POORTMANS MAXINE - ORCHID'S JOYA
11
14:20
DE WINTER THIBO - SAFIRA
12
14:28
WOUTERS HANNE - LORD VAN HET WILDERHOF
13
14:36
BRASPENNING STIG - TINKA VAN 'T HOLLANDHOF
14
14:44
ADRIAENSEN MAX - GITTA VAN HET AVENHOF
15
14:52
BETTENS RENSKE - M'GULLIVER
16
15:00
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
17
15:08
DE REN AMÉLIE - JOLY'S DUSTY
18
15:16
MASURE AMBER - JOLY'S ORION
19
15:24
HOPPENBROUWERS EMILY - CORNE'S HEIDY
20
15:32
VAN HERK JASPER - JAMILA
21
15:40
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
23
15:56
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
23
Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
5
13:32
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
6
13:40
VAN DIJCK JOPPE - VAIANA
7
13:48
VAN VUGT MAURO - BRAND'S LOTUS
8
13:56
VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
9
14:04
KOYEN CIS - TESS VAN HET LINDENHOF
10
14:12
VOCHTEN LUCA - NASH V/H LANGLAAR
11
14:20
SANDERS LUNE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
13
14:36
BEYERS FRÉDÉRIQUE - JOLY'S OBADJA
14
14:44
THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
16
15:00
VAN DER WEE VALERIE - SCOTT VAN DE WATERHOEVE
17
15:08
VERMEIRE JILL - NOBLE CHESTER
18
15:16
VAN LOOVEREN LARA - TEN ANKERS SHEEFREE
19
15:24
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
20
15:32
TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
21
15:40
JANSSEN YANA - BOY VAN EQUINE PARK
22
15:48
GELUYKENS RUBE - PANDORA OPTIMA
23
15:56
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
24
Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
LENCHANT RANA - ORCHID'S TRIXIE 520092593
4
13:24
BECQUET FRAN - EASY BOY
6
13:40
WOUTERS LOUISE - DIMENSION
7
13:48
VAN GINKEL JITSKE - BAMBI
8
13:56
LENCHANT RANA - ROMY B2
9
14:04
BUX AMBER - KANTJE'S DORINDA
10
14:12
BOLLANSÉE LOTTE - DELUXE
11
14:20
BREUGELMANS IGNA - FLÃœEL
13
14:36
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
14
14:44
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
15
14:52
VINGERHOETS IANTHÉ - ORCHID'S ARMANCA 20062443
16
15:00
VAN ROMPAEY BRENNE - FLORIAN
18
15:16
RAMOUT CHLOÉ - JAGERMEISTER "E" V/H JUXSCHOT
19
15:24
VAN DEN WEYGAERT MILAN - ADVENTURE BOYD
20
15:32
VAN LOOVEREN JASPER - IRIS 20092424
21
15:40
CEYSSENS SOFIE - VALCO
22
15:48
KERKHOFS LOTTE - ORCHID'S OLIVIA
23
15:56
DRIES BENTE - LORENSO SORO
25
Ring 25: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
4
13:24
VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
5
13:32
DILISSEN JULIE - SPIRIT FX
6
13:40
VAN ELSEN CHAYENNE - N'OR VAN HET WILDERHOF
7
13:48
VAN HOECK INE - WILLI CHILLI VAN 'T ELSHOUT
8
13:56
MEEUS JILL - EQUITA
9
14:04
FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
10
14:12
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
11
14:20
VAN ROSSUM FLEUR - FUDGE
13
14:36
THOMAS FEBE - HEIDIE
14
14:44
VAN HOECK INE - VENTJE VAN 'T STEENPAAL
15
14:52
VAN BAVEL AMBER - MIDNIGHT STORMY SKY
16
15:00
COECKELBERGS EVY - WITHOF'S DIVA CHARISMA
17
15:08
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
18
15:16
VAN VUGT ZITA - DEVLYN
19
15:24
DILISSEN JULIE - NIJEBERT'S GERRIAH
20
15:32
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
21
15:40
DE WACHTER FEMKE - EBI
22
15:48
VAN MIERT LIEN - TWIGGY VAN MAARLE
23
15:56
VAN BAVEL AMBER - NIKITA
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
4
13:24
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
8
13:56
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
10
14:12
AERTS ESTHER - LUMINAHOF'S DANTE
11
14:20
ROMBOUTS ANOUK - DJANGO
13
14:36
VAN DIJCK JOPPE - VIVI VAS-Y
14
14:44
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
15
14:52
SELS MILAN - ORCHID'S CALYNDA
16
15:00
PEETERS MIEKE - JOLY'S ALISHA
17
15:08
KOYEN CIS - VOSJE
18
15:16
ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
19
15:24
GEUDENS JARNE - KLAVERTJE CHARACTER
20
15:32
VAN DER BORGT SAM - JANTINA
21
15:40
DE BUSSCHOP SOFIE - TIGER W
22
15:48
DECKERS FLEUR - UNO VAN 'T MIENTJE
23
15:56
PEETERS MIEKE - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
BEYERS FRÉDÉRIQUE - JÜR V/D WEZELSE HEIHOEVE
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
13:40
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
7
13:48
BUIKS RENSKE - WINSOME 'S DAYENNE
9
14:04
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
10
14:12
LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
11
14:20
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
13
14:36
LEIRS STERRE - PEPSI
14
14:44
BUIKS RENSKE - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
15
14:52
VAN MIERT LIEN - ITCH S
16
15:00
WOUTERS LOUISE - IETSIE PIETSIE D'AMOUR
17
15:08
VAN DIJCK KATO - LADY
18
15:16
HEYLIGEN JADE - CRYSTAL
19
15:24
GOEDONS KIMBERLY - DACO VAN HET WILSHOF
20
15:32
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
21
15:40
VERMEIRE BO - KANTJE'S FELICIO
22
15:48
LENAERTS JULIE - VINO H
23
15:56
MORIS LEONIE - JANA
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
8
13:56
VAN HOEF SIEN - KATINKA
9
14:04
VAN BYLEN FLORIAN - DARK LADY
10
14:12
LOMANS FLEUR - KYLIAN VAN ORCHID
11
14:20
BRASPENNING MEREL - ZAFIRO (VALKO)
12
14:28
VERBIST LOTTE - MISS-BEAUTY VAN HET BRUULHOF
13
14:36
GODRIE BEN - CASSANDRA
14
14:44
COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
15
14:52
LOOS THORBEN - K. HOSTA
16
15:00
MERTENS LISSE - MOJITO
17
15:08
VAN DEN HEULE JANA - LAMERINO
18
15:16
BUSCHMAN ARNE - BALLYERK SERGEANT PEPPER
19
15:24
VAN HERCK FLORENCE - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
20
15:32
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
21
15:40
WITTEVRONGEL LOUISE - KANTJE'S BUNZER
22
15:48
VAN TICHELT LIEN - SPLENDID
23
15:56
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
10
14:12
VERBIST KAYLA - CINDER
13
14:36
CAUCHOIS LIZZIE - FUN FUN
14
14:44
KLEEREN YONI - ROCKY
15
14:52
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
16
15:00
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
18
15:16
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
19
15:24
HEYLEN ANOUK - MIKEL
21
15:40
VAN DE VEN JULIE - BLYMAR
22
15:48
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
23
15:56
BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
13:40
BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
8
13:56
SELS OLIVER - ZEPP
10
14:12
JANSSENS ELISE - OUTRICK VAN BLOMMERSCHOT
11
14:20
COENEGRACHTS SOFIA - DONNA
14
14:44
GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
15
14:52
SELS OLIVER - KYRIS VAN ORCHID'S
16
15:00
GODRIE LOTTE - PONAROOS VAN STAL "D" HOEVE
18
15:16
BOSSCHAERTS FEBE - IZZY VAN DE BURGTHOEVE
19
15:24
DE HERTOGH JITSKE - PENELOPE VAN DE GOORHOEVE
21
15:40
SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
22
15:48
LAENEN ROMY - BONBON
23
15:56
VERBIST VALENTINE - SNIPPELING LADY
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
14:28
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
0
14:20
BOSSCHAERTS FEBE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
1
14:28
VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
2
14:36
VAN DEN EYNDE ANNA - LIZELSHOF MAYFLOWER 450
3
14:44
VAN TULDER MALINE - LEX
5
15:00
VAN DIJCK JOPPE - LARS
6
15:08
VAN ROSSUM CAROLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
8
15:24
ROMBOUTS ANOUK - RANA
9
15:32
BUTS TESS - JOLY'S FAIRPLAY
11
15:48
VAN HOECK INE - GALOT
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
15:04
15:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:04
MEYVIS FLOOR - DUSTY
3
15:08
DE HOON UTE - LOTTE
5
15:12
STRIJBOS LENTHE - QUI QUI
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
14:16
14:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:16
DENS LINE - TRISTAN
2
14:18
VISSERS JANA - TOONTJE
6
14:26
VAN RAEMDONK MATTIS - LOOLA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
14:28
14:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:28
WILLEMSE JOLIEN - AVENIT'S TYARA
2
14:30
PEETERS STIG - QUINCY
5
14:36
COENEN LINA - TILIAHOF GIPSY GIRL
6
14:38
VERMEIREN HELENA - DUSTY
7
14:40
VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
8
14:42
STRIJBOS LANDER - ROOSJE
9
14:44
GOOSSENS MILLE - FELMA
10
14:46
VAN DEN BUYS NETTE - WENDY
11
14:48
VAN DAMME FRANCIS - MANDY
13
14:52
VISSERS JANA - INDUNA VAN DUYVERSPUTTEN
14
14:54
WUYTS LISA - CHICA DR
NOEYENS THIJN - CARTRON SLIGO CANDY
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
13:18
13:32
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:20
MEYVIS FLOOR - ALADIN VZ
3
13:22
VANDEN BERGH TJEBBE - YSSELVLIEDTS ELFRYN
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
13:32
14:10
Nr.
Tijd
Combinatie
0
13:30
GELUYKENS MITHE - KIANTY
4
13:32
VAN DEN BUYS LEON - STORM
6
13:36
DE PELSMAEKER TUUR - KIDJE
7
13:38
BUIKS RUNE - JULIAN
9
13:42
KENIS CIS - ELZENHOF FABIOLA
10
13:44
VAN DESSEL TRISTAN - FENNE 06.00838
12
13:48
GEYSEN DILLE - CHOU CHOU
13
13:50
MAAS KOBE - PUCK
14
13:52
GEUDENS THIBO - DANCER
16
13:56
BUX FEMKE - HENK
17
13:58
DIDDENS HANNE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
18
14:00
GOYVAERTS AURÉLIE - MICKY
19
14:02
DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
20
14:04
WILLEMSE NORE - AVENIT'S TYARA
21
14:06
GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
DE WINTER JOREN - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A3 (B)
13:46
14:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:46
VER BRUGGEN DIANA - YENTHE
2
13:48
DONCKERS DANIQUE - PIETERTJE
3
13:50
VAN BROEKHOVEN LOUISE - SJALON
4
13:52
VAN DAMME FRANCIS - SILVER STAR
5
13:54
VAN GASTEL HANNA - HIAWATHA
6
13:56
GEUDENS JARNE - MAYKEL
7
13:58
HOUBREGS JULINE - SERGE
8
14:00
MEGANCK MEREL - IRIS VAN DE HEUVELBERG
9
14:02
OOMS CIAN - SUMATHY
10
14:04
PITTOORS ASTRID - ZWANEHOEF'S JAY JAY
11
14:06
DE PAUW HANNE - WIRWAR VAN DE NIEUWE HEIDE
12
14:08
MOORKENS JUNE - FEMKE
13
14:10
WILMS LOTTE - FLEUR
14
14:12
CUINEN OONAGH - VISA VAN BLOMMERSCHOT
15
14:14
REYNDERS BO - PIP
17
14:18
JENNES LOES - RAINY MAY V. FÖRSTERGARTEN
18
14:20
VAN DEN BUYS LEON - SONJA
19
14:22
BARANOWSKI GILIA - LARS
20
14:24
GODRIE BRAM - PAREL
22
14:28
WOUTERS VIC - LUNA
23
14:30
DE HOON UTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
DE CUYPER ASTRID - LANGEVOREN LYNETTE
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A5 (B)
12:38
13:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:38
ADRIAENSEN MAX - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
3
12:42
MORTELMANS MEREL - MAGIC IVE VAN DE HEUVELHOEVE
5
12:46
GEERINCKX JULIE - RUBY
7
12:50
MAAS KOBE - SNOWY
8
12:52
WILMS TESS - FULNAHO'S LOEKIE
9
12:54
STRIJBOS LENTHE - QUALITYFINGER
11
12:58
GEUDENS TIFFANY - SARATI VAN 'T STELENSHOF
13
13:02
GEUDENS JOREN - UTOPIA
15
13:06
BIJNENS RENSKE - BEAUTY
17
13:10
MASURE MIRTE - KLAZIEN
18
13:12
SCHUERMANS LÉONIE - KAATJE VAN DE DELTHOEVE D'13
19
13:14
GEERINCKX MARIE - RUBY
ADRIAENSEN FERRE - MICKEY
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A6 (B)
11:18
11:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:18
VAN STEEN KAREL - SPIRIT
2
11:20
JANSENS MATTS - TWAN
3
11:22
HEYLEN ELENA - SIR FALCO
4
11:24
SEGERS MARIE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
5
11:26
VAN RAEMDONK MATTIS - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
7
11:30
ADRIAENSEN MAX - MAESTRO
8
11:32
VAN LOOVEREN JONAS - ZALERO
10
11:36
FRANKEN KIRSTEN - WEPSTER VAN DE NOORDHEUVEL
11
11:38
MERTENS LIEN - MEXX
12
11:40
TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
10:06
Nr.
Tijd
Combinatie
0
08:56
MATTHEUS NANOU - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
1
09:00
VAN STEEN RIK - MISTY DEE
2
09:02
WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
3
09:04
GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
5
09:08
DE WINTER RUBEN - DONDER
6
09:10
DE WINTER JOREN - HOOPY
7
09:12
VAN GOMPEL AMÉLINE - UNICORN VAN DE BROECKSE BEEMDEN
8
09:14
VAN VAERENBERGH ALEXANDER - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
9
09:16
FRANKEN THIBO - VIOOLTJE - LJ
13
09:24
MEYVIS LIEN - LIEKE V. BAARLE
14
09:26
GRIELENS LINDSEY - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
15
09:28
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
16
09:30
DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
18
09:34
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
19
09:36
HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
20
09:38
VAN LOOVEREN LARA - LIBERTY
21
09:40
DE WINTER RUBEN - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
23
09:44
LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
25
09:48
SEGERS STIJN - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
26
09:50
VAN MOER RANI - OLIJFJE VAN HET KLAVERTJE
27
09:52
BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
BEN NAIS ELEANORE - NIKITA
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A5 (C)
12:14
12:35
Nr.
Tijd
Combinatie
4
12:21
VANBERGHEN JULIE - BRUNNOË
5
12:23
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
6
12:25
VAN GINKEL BO - MERLIJN
7
12:28
DE PAUW HANNE - WENGELO'S SIKKO
8
12:30
ROTTIE RENSKE - DARIO
9
12:32
JEEGERS IME - ROMEO
MOONS LIA - BACANTI
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A6 (C)
11:02
11:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:02
OORTS LORE - SUMMER
2
11:04
NYS FAY - SUMMER BOY
4
11:08
JEEGERS IME - QIPSY
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A7 (C)
10:08
10:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:08
DENS GIEL - SUNNY BOY
2
10:10
MASURE AMBER - SITSINGEN THISTLE
3
11:06
DIERCKX FIEN - LEMONY
3
10:12
VAN DIJCK LENKE - HENRI VAN DE VISSERIJ
4
10:14
DIERCKX FLEUR - SURPRISE
5
10:16
DE RIDDER AXL - BONNIE
7
10:20
AERTS ESTHER - AMALIA
8
10:22
POORTMANS MAXINE - DABBER VAN DE DONKERSHOEVE
9
10:24
EVERAERT LISA - SJENNY
10
10:26
JANSEN LAURINE - CHICO
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse B (C)
10:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
7
10:04
AERTSEN AMELIE - BUENO
8
10:14
MATTHEUS NANOU - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
8
10:06
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
9
10:16
DE WIT LIEN - FIEKE VAN DE WEZELSE HEIHOEVE
9
10:08
JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
10
10:18
PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
11
10:12
DESMEDT ANNA - SARINA
17
10:24
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
18
10:26
DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
19
10:28
DAEMS KATO - BELL
20
10:30
VAN ROSSUM CAROLINE - VINNY VAN 'T KINROYDERVELD
21
10:32
HERMANS LIESBETH - FAEY
22
10:34
LAENEN ROMY - TOBIAS
23
10:36
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
24
10:38
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
25
10:48
MATTHEUS NANOU - RILANA M V/H ROSKAMHOF
28
10:46
LOMANS FLEUR - HOLLYLAND ZINGARO
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A5 (D)
11:52
12:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:52
MASURE AMBER - JOLY'S ORION
2
11:54
COENEGRACHTS SOFIA - DONNA
3
11:56
DE WEERDT ALECK - SHILAVSCA DRUM VAN HET JUXSCHOT
4
11:58
VERJANS MEINE - GETSWERDER'S DIABLO
5
12:00
BELEN LAURIEN - ODESSA
6
12:02
MICHIELS ELLA - BESSIE
7
12:04
VOCHTEN LUCA - NASH V/H LANGLAAR
8
12:06
DRIES BENTE - LORENSO SORO
9
12:08
GELUYKENS RUBE - PANDORA OPTIMA
10
12:10
BECQUET FRAN - EASY BOY
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A6 (D)
10:40
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
0
10:38
VAN ELSEN CHAYENNE - N'OR VAN HET WILDERHOF
0
10:36
VAN MIERT LIEN - TWIGGY VAN MAARLE
1
10:40
VAN MENXEL IMKE - LUCKY BOY
2
10:42
VAN ROMPAEY BRENNE - FLORIAN
3
10:44
DE BUSSCHOP SOFIE - TIGER W
4
10:46
ADRIAENSEN MAX - GITTA VAN HET AVENHOF
5
10:48
BRASPENNING STIG - TINKA VAN 'T HOLLANDHOF
6
10:50
VAN GINKEL JITSKE - BAMBI
7
10:52
THOMAS FEBE - HEIDIE
8
10:54
VAN DIJCK JOPPE - VAIANA
9
10:56
VAN DE VEN JULIE - BLYMAR
22
09:42
VAN GINNEKEN TIBE - ROATERSHOEVE'S AMBER
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:26
10:04
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:24
VAN KERCKHOVEN EMMA - VELVET VAN DE GROENHEUVEL
1
09:26
VAN DER BORGT NIELS - VIENNA VAN DE GROENHEUVEL
2
09:28
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
3
09:30
BEYERS FRÉDÉRIQUE - JOLY'S OBADJA
4
09:32
VERVECKEN ROOS - VALMY SCHUERACHER
5
09:34
HERMANS LIESBETH - VINCE VAN HET HERMANSHOF
6
09:36
VAN ROSSUM CAROLINE - WHY NOT BRENJENHOFS
8
09:40
DE PAUW LOTTE - WIZARD VAN DE GOORHOEVE
9
09:42
BUIKS RENSKE - WINSOME 'S DAYENNE
10
09:44
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
11
09:46
KOYEN CIS - TESS VAN HET LINDENHOF
14
09:52
LENCHANT RANA - ORCHID'S TRIXIE 520092593
19
10:02
WOUTERS HANNE - LORD VAN HET WILDERHOF
VAN DIJCK KATO - LADY
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:30
09:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
MEEUS JILL - EQUITA
2
08:32
LENCHANT RANA - ROMY B2
3
08:34
MAERTENS YELENA - VAGEBOND VAN DUYVERSPUTTEN
4
08:36
DE WINTER THIBO - SAFIRA
5
08:38
VAN HOECK INE - WILLI CHILLI VAN 'T ELSHOUT
6
08:40
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
7
08:42
BETTENS RENSKE - M'GULLIVER
8
08:44
VAN STEEN STAF - DUO
9
08:46
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
10
08:48
VERMEIRE BO - NOBLE CHESTER
11
08:50
DE REN AMÉLIE - JOLY'S DUSTY
12
08:52
MICHIELS ELLA - HERA VAN DE MOLENHOEK
13
08:54
VAN DIJCK JOPPE - VIVI VAS-Y
14
08:56
SELS MILAN - ORCHID'S CALYNDA
15
08:58
VAN HOEF SIEN - KATINKA
16
09:00
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
17
09:02
ADRIAENSEN TIANY - VENTOUX DU ST GEORGES
18
09:04
VAN BYLEN GILLIAM - FUEGO
19
09:06
VAN BYLEN FLORIAN - DARK LADY
20
09:08
JANSSENS ELISE - SCOLBAN COLLAN
22
09:12
VAN HOOIJDONK JULIE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse B (D)
10:58
13:24
Nr.
Tijd
Combinatie
0
10:56
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
1
10:58
GEYSEN WITSE - VASCO VAN DE GROENHEUVEL
2
11:00
GOEDONS KIMBERLY - DACO VAN HET WILSHOF
3
11:02
FRANKEN THIBO - ASHA V.D. PONDEROSAHOEVE
4
11:04
DELARUE ELISE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
5
11:06
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
6
11:08
LEIRS STERRE - PEPSI
7
11:10
BOSSCHAERTS FEBE - IZZY VAN DE BURGTHOEVE
8
11:12
VAN LOOVEREN JINTHE - PRALINE DE CIVRY
9
11:14
DE WEERDT VINZ - TINTIN VAN DEN KIEVIT
10
11:16
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
11
11:18
LENAERTS JULIE - VINO H
12
11:20
VAN BAVEL AMBER - NIKITA
13
11:22
BUSCHMAN ARNE - BALLYERK SERGEANT PEPPER
14
11:24
HOPPENBROUWERS EMILY - CORNE'S HEIDY
15
11:26
SANDERS LUNE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
16
11:28
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
19
11:34
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
20
11:36
KOYEN CIS - VOSJE
21
11:38
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
22
11:40
LOMANS FLEUR - KYLIAN VAN ORCHID
23
11:42
GODRIE BEN - CASSANDRA
24
11:44
VAN HERCK FLORENCE - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
25
11:46
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
26
11:48
DECKERS FLEUR - UNO VAN 'T MIENTJE
27
11:50
ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
30
11:56
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
31
11:58
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
32
12:00
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
34
12:04
VAN HOECK INE - VENTJE VAN 'T STEENPAAL
35
12:06
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
36
12:08
SIPS LORE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
37
12:10
DE SMEDT LINN - EVITA
38
12:12
TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
39
12:14
HEYLEN ANOUK - HERCOS VAN DE LICHTEN HOEVEN
40
12:16
VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
41
12:18
LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
42
12:20
POORTMANS MAXINE - ORCHID'S JOYA
43
12:22
GEENS GEIKE - NOBEL VAN DE VONDELHOEVE
44
12:24
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
45
12:26
LOOS THORBEN - K. HOSTA
46
12:28
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
47
12:30
VAN BAVEL AMBER - MIDNIGHT STORMY SKY
48
12:32
THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
49
12:34
BUX AMBER - KANTJE'S DORINDA
50
12:36
VERMEIRE BO - KANTJE'S FELICIO
51
12:38
SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
52
12:40
BREUGELMANS IGNA - FLÃœEL
53
12:42
VAN STEEN STAF - GULLY SANGLIER
54
12:44
KERKHOFS LOTTE - ORCHID'S OLIVIA
56
12:48
BRASPENNING MEREL - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
57
12:50
CAUCHOIS LIZZIE - FUN FUN
58
12:52
GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
59
12:54
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
61
12:58
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
62
13:00
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
63
13:02
VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
64
13:04
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
65
13:06
VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
68
13:12
COECKELBERGS EVY - WITHOF'S DIVA CHARISMA
69
13:14
VAN LOOVEREN LEX - TEN ANKERS SHEEFREE
73
13:22
BRASPENNING MEREL - ZAFIRO (VALKO)
BEYERS FRÉDÉRIQUE - JÜR V/D WEZELSE HEIHOEVE
RAMOUT KYARA - JAGERMEISTER "E" V/H JUXSCHOT
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
11:30
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
7
11:44
VAN BYLEN GILLIAM - QUARQUI
8
11:46
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
9
11:48
AERNOUTS SAAR - NIKKY
11
11:53
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
12
11:55
VAN LOOVEREN LEX - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
13
11:58
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
15
12:02
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
17
12:07
DELARUE ELISE - BAMBI
18
12:09
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
19
12:12
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
20
12:14
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
21
12:16
FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
22
12:19
VAN LOOVEREN JINTHE - OLLEKE BOLLEKE
23
12:21
VAN STEEN RIK - SPIRIT
24
12:23
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
25
12:26
GEYSEN WITSE - BOOMER
28
12:33
ADRIAENSEN BO - MICKEY
31
12:40
TRUYEN ELINE - DALIANT VAN DE EINDHOEVE
32
12:42
DE WEERDT VINZ - TINKERBEL VAN DUYVERSPUTTEN
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
09:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
2
09:02
KLEEREN YONI - MAX
3
09:04
VAN LOOVEREN JINTHE - MAGIC
4
09:07
DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
5
09:09
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
6
09:11
LENAERTS JULIE - JULIE
7
09:14
BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
8
09:16
GODRIE LOTTE - SMOKEY
9
09:18
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
10
09:21
JANSEN HANNE - BENTO
12
09:25
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse M (C)
14:30
14:41
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
2
14:32
DE HERTOGH JITSKE - TESLA VAN HET KLAVERTJE
3
14:34
MAERTENS YELENA - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
4
14:37
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
5
14:39
VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse L (D)
09:36
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:36
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
2
09:38
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
3
09:40
CAEMS KIANA - ROXANNE
6
09:47
VAN HOECK JOPPE - QUILANA
8
09:52
VAN RAEMDONCK FLORIAN - KANTJE'S FEIKO 20101423
10
09:57
SELS OLIVER - ZEPP
11
09:59
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
12
10:01
GEYSEN BJARNE - VICTOR VAN DE GROENHEUVEL
14
10:06
GEIVERS DIEDE - OSCAR
15
10:08
LAURIJSSEN CLAIRE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
16
10:11
VAN LOOVEREN JASPER - IRIS 20092424
17
10:13
DAMEN JONAS - DANNY B
18
10:15
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
19
10:18
VAN DIJCK JOPPE - LARS
20
10:20
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
21
10:22
MERTENS LISSE - MOJITO
22
10:25
KLEEREN YONI - ROCKY
23
10:27
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
24
10:29
VAN HOECK INE - LOVELY SURPRISE
25
10:32
VAN HOECK JOPPE - GREECE
26
10:34
FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
27
10:36
MORIS LEONIE - JANA
28
10:39
BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
29
10:41
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
31
10:46
GEYSEN BJARNE - TWILIGHT VAN DE VRIJBOSHOEVE
32
10:48
VAN DER BORGT SAM - JANTINA
33
10:50
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
34
10:53
LUYTEN HAILEY - TINKA'S PEARL
35
10:55
VERBIST KAYLA - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse M (D)
16:00
16:58
Nr.
Tijd
Combinatie
5
16:09
COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
6
16:11
FRANKEN KIRSTEN - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
7
16:14
BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
8
16:16
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
9
16:18
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
10
16:21
SELS OLIVER - KYRIS VAN ORCHID'S
11
16:23
JANSEN FEMKE - GIRL'S CORA
12
16:25
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
13
16:28
VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
15
16:32
VAN DER WEE VALERIE - SCOTT VAN DE WATERHOEVE
16
16:35
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
17
16:37
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
19
16:42
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
21
16:46
VAN DER BORGT NIELS - EMMA T.M.
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
11:30
12:44
Nr.
Tijd
Combinatie
7
11:44
VAN BYLEN GILLIAM - QUARQUI
8
11:46
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
9
11:48
AERNOUTS SAAR - NIKKY
11
11:53
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
12
11:55
VAN LOOVEREN LEX - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
13
11:58
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
15
12:02
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
17
12:07
DELARUE ELISE - BAMBI
18
12:09
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
19
12:12
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
20
12:14
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
21
12:16
FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
22
12:19
VAN LOOVEREN JINTHE - OLLEKE BOLLEKE
23
12:21
VAN STEEN RIK - SPIRIT
24
12:23
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
25
12:26
GEYSEN WITSE - BOOMER
28
12:33
ADRIAENSEN BO - MICKEY
31
12:40
TRUYEN ELINE - DALIANT VAN DE EINDHOEVE
32
12:42
DE WEERDT VINZ - TINKERBEL VAN DUYVERSPUTTEN
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
12
Ring 12: STIJL Klasse L (C)
09:00
09:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
2
09:02
KLEEREN YONI - MAX
3
09:04
VAN LOOVEREN JINTHE - MAGIC
4
09:07
DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
5
09:09
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
6
09:11
LENAERTS JULIE - JULIE
7
09:14
BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
8
09:16
GODRIE LOTTE - SMOKEY
9
09:18
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
10
09:21
JANSEN HANNE - BENTO
12
09:25
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
11
Ring 11: STIJL Klasse M (C)
14:30
14:41
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
2
14:32
DE HERTOGH JITSKE - TESLA VAN HET KLAVERTJE
3
14:34
MAERTENS YELENA - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
4
14:37
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
5
14:39
VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
18
Ring 18: STIJL Klasse L (D)
09:36
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:36
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
2
09:38
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
3
09:40
CAEMS KIANA - ROXANNE
6
09:47
VAN HOECK JOPPE - QUILANA
8
09:52
VAN RAEMDONCK FLORIAN - KANTJE'S FEIKO 20101423
10
09:57
SELS OLIVER - ZEPP
11
09:59
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
12
10:01
GEYSEN BJARNE - VICTOR VAN DE GROENHEUVEL
14
10:06
GEIVERS DIEDE - OSCAR
15
10:08
LAURIJSSEN CLAIRE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
16
10:11
VAN LOOVEREN JASPER - IRIS 20092424
17
10:13
DAMEN JONAS - DANNY B
18
10:15
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
19
10:18
VAN DIJCK JOPPE - LARS
20
10:20
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
21
10:22
MERTENS LISSE - MOJITO
22
10:25
KLEEREN YONI - ROCKY
23
10:27
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
24
10:29
VAN HOECK INE - LOVELY SURPRISE
25
10:32
VAN HOECK JOPPE - GREECE
26
10:34
FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
27
10:36
MORIS LEONIE - JANA
28
10:39
BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
29
10:41
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
31
10:46
GEYSEN BJARNE - TWILIGHT VAN DE VRIJBOSHOEVE
32
10:48
VAN DER BORGT SAM - JANTINA
33
10:50
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
34
10:53
LUYTEN HAILEY - TINKA'S PEARL
35
10:55
VERBIST KAYLA - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
17
Ring 17: STIJL Klasse M (D)
16:00
16:58
Nr.
Tijd
Combinatie
5
16:09
COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
6
16:11
FRANKEN KIRSTEN - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
7
16:14
BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
8
16:16
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
9
16:18
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
10
16:21
SELS OLIVER - KYRIS VAN ORCHID'S
11
16:23
JANSEN FEMKE - GIRL'S CORA
12
16:25
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
13
16:28
VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
15
16:32
VAN DER WEE VALERIE - SCOTT VAN DE WATERHOEVE
16
16:35
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
17
16:37
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
19
16:42
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
21
16:46
VAN DER BORGT NIELS - EMMA T.M.
21/07/2021 - ZPTA2105 - LICHTAART
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots