{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
F
Ring F: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
13516241 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GEEL LARUM
2
09:45
4919415 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VEERLE
3
10:00
3977202 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
4
10:15
1260996 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZOERSEL
5
10:30
100034735 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BROECHEM
6
10:45
1252512 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONINGSHOOIKT
7
11:00
6511528 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PEER
8
11:15
1254936 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MEERHOUT
9
11:30
100039976 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GENK
10
11:45
2065288 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HEUSDEN
G
Ring G: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100053507 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
2
09:45
100023049 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PULDERBOS
3
10:00
100008809 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SCHOONBROEK
4
10:15
100029444 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ARENDONK
5
10:30
6328440 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ITEGEM
6
10:45
2074988 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HEIST OP DEN BERG
7
11:00
1265848 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOLENBEERSEL 'T HASSELT
8
11:15
7394834 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LEOPOLDSBURG
9
11:30
3503518 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WESTERLO
10
11:45
1253724 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LILLE
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100040050 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ZOERSEL
2
09:45
100039932 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ARENDONK
3
10:00
100040010 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERKSPLAS
4
10:15
15083294 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - PEER
5
10:30
100036836 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MEER
6
10:45
100039962 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BOCHOLT
7
11:00
100038942 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HEUSDEN
8
11:15
100040031 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - RIJKEVORSEL
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100053608 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BOCHOLT
3
10:00
100039972 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GEEL LARUM
4
10:15
12931716 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONINGSHOOIKT
5
10:30
100053434 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERKSPLAS
6
10:45
100039997 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - LEOPOLDSBURG
8
11:15
100040046 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WESTERLO
H
Ring H: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100040885 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PEER
2
09:45
1249882 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BROECHEM
3
10:00
100023201 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HEIST OP DEN BERG
4
10:15
100016073 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HEUSDEN
5
10:30
100053599 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - RIJKEVORSEL
6
10:45
100041808 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GIERLE
8
11:15
1255744 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MERKSPLAS
I
Ring I: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100014862 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONINGSHOOIKT
2
09:45
12794401 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ITEGEM
3
10:00
100016423 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOCHOLT
4
10:15
1254633 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEER
5
10:30
100050250 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LICHTAART
7
11:00
100036298 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOERSEL
J
Ring J: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
100034972 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GEEL LARUM
2
11:45
100053389 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HERSELT
C
Ring C: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
1254532 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MEER
2
09:45
10590679 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LICHTAART
3
10:00
3885353 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - RIJKEVORSEL
4
10:15
2910808 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERENTHOUT
5
10:30
5909926 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LILLE
6
10:45
100016074 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERSELT
7
11:00
13976484 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARENDONK
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:45
100053392 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - HERENTHOUT
3
10:00
1254431 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MEER
A
Ring A: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:45
13:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:45
2910707 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - HERENTHOUT
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VISSERS JANA - TOONTJE
4
09:24
VERWIMP EMMA - PRADA
5
09:32
VANDEWEGHE FINNE - LOOLA
6
09:40
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
7
09:48
JACOBS LISA - CANELLE
8
09:56
DE HOON UTE - LOTTE
10
10:12
STRIJBOS LENTHE - QUI QUI
11
10:20
WITVROUWEN SEM - STEVENS PRIDE
12
10:28
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
13
10:36
VERVOORT LISANNE - JULLEKE
14
10:44
VERHOEVEN MICHELLE - FLOR
15
10:52
COSTERS FLORE - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
16
11:00
VAN BROEKHOVEN LOUISE - JOERI
17
11:08
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DIDDENS HANNE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
3
09:16
MERTENS RIK - VLEKJE
4
09:24
RAEDTS AURÉA - KLUISHOEKS STERRE
6
09:40
GOOSSENS MILLE - FELMA
7
09:48
HUYBRECHTS JANA - GWENARTH ANNABELLA
8
09:56
RAEDTS AURÉA - FRULÉNE
9
10:04
VAN DAMME FRANCIS - MANDY
10
10:12
EVERTS FAYE-LINN - PRINS BEATLE
11
10:20
VISSERS JANA - INDUNA VAN DUYVERSPUTTEN
12
10:28
VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
13
10:36
VAN ELVEN JULIE MARIE - CHARLOTJE VAN DE DRIJEYCKEN
14
10:44
VERVOORT EMELINE - JOY
15
10:52
VERRYCKT LOUISE - A-JIRKA
16
11:00
ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
17
11:08
LAMBRECHTS LOES - ROBBY
18
11:16
DE VOS LAURENS - SUMMERTIME
19
11:24
KELCHTERMANS LORE - SINTELS KIMBERLEY
20
11:32
TIMMERMANS ROSALIE - FRANS
21
11:40
SAS NIEKE - DUMPIE
22
11:48
FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VANGENECHTEN LOUISE - BLITZ
2
09:08
GOYVAERTS AURÉLIE - MICKY
4
09:24
MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
5
09:32
VANAKEN LIEN - VERA
7
09:48
SCHREURS LORE - BENNIE
9
10:04
STRIJBOS LANDER - ROOSJE
10
10:12
GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
11
10:20
PEETERS STIG - QUINCY
12
10:28
VERAGHTERT ROOS - SMILEY
13
10:36
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
14
10:44
GELUYKENS MITHE - KIANTY
15
10:52
SCHEIRLINCK HELENA - FLOORTJE
16
11:00
VAN DE PUTTE MIL - FLICKA
17
11:08
COOLS AXELLE - SNOOPY
18
11:16
DOCKX NORAH - PONNEKE
19
11:24
MERNIER JOANNE - ZOMERDIJK'S LILIAN
20
11:32
PELLENS LYNN - RAKT'S ROMY
21
11:40
COX ELISE - ISABELLA
22
11:48
JACOBS LISA - GOLDEN SPRING
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
10:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERHULPEN LORE - BEAUTY
2
09:08
BUIKS RUNE - JULIAN
4
09:24
JENNES LOTTE - CELOUSKA SHADOW
5
09:32
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
6
09:40
DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
7
09:48
MAAS KOBE - PUCK
8
09:56
VERAGHTERT ROOS - SELLA
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
ADRIAENSEN MAX - MAESTRO
2
09:08
VAN MOER RANI - RADLEE
3
09:16
VERMEULEN ODIEL - ODILLE II
4
09:24
OP DE BEECK FINN - BENNO
6
09:40
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
7
09:48
MERTENS LIEN - MEXX
8
09:56
VANGENECHTEN LOUISE - ANKY
9
10:04
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
10
10:12
COX ELISE - SAMMY
11
10:20
KELCHTERMANS STIENE - DAKOTA
13
10:36
JENNES LOES - RAINY MAY V. FÖRSTERGARTEN
14
10:44
DE WINTER RUBEN - DONDER
15
10:52
VOETS HANNE - INDY
16
11:00
OP DE BEECK FINN - CENTANNIAL JEWEL (OS)
17
11:08
DONCKERS DANIQUE - PIETERTJE
18
11:16
BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
19
11:24
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
20
11:32
URKENS WOUT - CADET
21
11:40
VERAGHTERT LISE - MAESTRO
22
11:48
BIJNENS RENSKE - BEAUTY
23
11:56
MARIËN AXELLE - BLESKE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN DE PUTTE AMELIE - VIC VAN DE NIEUWE HEIDE
4
09:24
DE CUYPER ASTRID - LANGEVOREN LYNETTE
5
09:32
HEYLEN ELENA - SIR FALCO
6
09:40
VANEROM SHIRLEY - LIBERTY
7
09:48
HOUBREGS JULINE - SERGE
8
09:56
RUTS STAN - ROAD RUNNER
9
10:04
GEERINCKX JULIE - RUBY
10
10:12
VANAKEN LIEN - KAATJE
11
10:20
VLIEGEN TUUR - SPIRIT
13
10:36
PEETEN LYNN - PINKY
14
10:44
VERLINDEN MICHÈLE - PERLHOF SKYLINE
15
10:52
PINCEEL ROOS - BOEFER
16
11:00
DE HOON UTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
17
11:08
LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
18
11:16
VRINS CHLOÉ - BLIKSEM
19
11:24
NAUWELAERTS PAULINE - VATOU
20
11:32
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
21
11:40
HELSEN SIEL - WITTE
22
11:48
VOERMANS BRENT - FLUPKE
23
11:56
DAS SAVENNAH - SWIFTY
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
ROYACKERS MILAN - TORNADO
4
09:24
WOUTERS VIC - LUNA
5
09:32
OOMS CIAN - SUMATHY
6
09:40
STRIJBOS LENTHE - QUALITYFINGER
7
09:48
ROYACKERS MILAN - JOLIE
8
09:56
KINABLE LILY - ELANO
9
10:04
VAN BROEKHOVEN LOUISE - SJALON
10
10:12
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
11
10:20
GEERINCKX MARIE - RUBY
13
10:36
STIJVEN HAILEY - PEANUT
14
10:44
VRINS EMMA - ASTERIX
15
10:52
FLEERACKERS MIRTHE - LUUK
16
11:00
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
17
11:08
CUINEN OONAGH - VISA VAN BLOMMERSCHOT
18
11:16
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
19
11:24
BROKKEN ALINE - PRINCES
20
11:32
THEUWIS CHARLOTTE - COCO CHANEL
21
11:40
DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
22
11:48
GOETSCHALCKX ELINE - BRAMMETJE
23
11:56
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VAN TICHELT ESTHER - PIPI
3
09:16
VAN RAEMDONK MATTIS - MAKKER VAN DEN HOEK
4
09:24
EVERTS FAYE-LINN - ROCKBURY ORGANZA
5
09:32
VAN DAMME FRANCIS - SILVER STAR
6
09:40
VERBRUGGEN KYARA - JOWOUT'S BLACKY
7
09:48
GEERINKX ELISA - ELWELL MASTER PRESTON
8
09:56
VANDEWEYER MARIE - STARLIGHT
9
10:04
GODRIE BRAM - PAREL
10
10:12
CORNEILLIE ANNABEL - OLENSHOF ELLICE
11
10:20
SMAL XANDER - TEQUILA
13
10:36
THEUWIS ANNABEL - MOONFLOWER'S BIJOUX
14
10:44
VAN ELSEN JOLIEN - LENIE
15
10:52
DE WINTER JOREN - FLOORTJE VAN DE OUDE WAALDIJK
16
11:00
VAN HEESWIJK MEGAN - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
17
11:08
GODRIE BRAM - CARINA
18
11:16
MAAS KOBE - SNOWY
19
11:24
HERMANS ZOË - PRINSES
20
11:32
PINCEEL FIEN - BOEFER
21
11:40
KELCHTERMANS GIEL - WALKIE TALKIE VAN DE WATERHOEVE
22
11:48
VAN ELSEN JOLIEN - AAFKE VH PAARDEVELD
23
11:56
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
2
09:08
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
3
09:16
DANEELS LORE - CEASAR
4
09:24
ADRIAENSEN BO - MICKEY
5
09:32
BOSCH ALEXANDER - CHILO
6
09:40
HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
7
09:48
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
8
09:56
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
9
10:04
DE PAUW HANNE - WIRWAR VAN DE NIEUWE HEIDE
10
10:12
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
11
10:20
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
13
10:36
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
14
10:44
AERNOUTS SAAR - NIKKY
15
10:52
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
16
11:00
GRIELENS LINDSEY - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
17
11:08
VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
18
11:16
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
19
11:24
VAN HAAREN NOOR - GERJO'S HOEVE DENNIS
20
11:32
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
21
11:40
BUTS STAN - SEPPE
22
11:48
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
23
11:56
VERWIMP EMMA - DEWI
24
12:04
MERTENS ANNA - INKIEPINKIE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
10:12
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:28
ADRIAENSEN MAX - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
4
10:36
HEYLIGEN JADE - STAR
6
10:52
REYSKENS LARA - DIDI
7
11:00
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
8
11:08
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
9
11:16
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
10
11:24
LAENEN GITTE - VERA
11
11:32
BEN NAIS ELEANORE - NIKITA
12
11:40
MATTHEUS NANOU - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
JANSEN LAURINE - CHICO
2
13:08
LAMBRICHTS LIENE - STELLA'S FABIAN
4
13:24
MERNIER MARTIN - CYBELLE
6
13:40
GILOPS ELLEN - ULONKA
7
13:48
BROKKEN LOUISE - SHAKIRA
8
13:56
KUPPENS ALEX - MISS SALLY
9
14:04
JEEGERS IME - ROMEO
11
14:20
VAN KERCKHOVEN VINCE - RILANA M V/H ROSKAMHOF
12
14:28
VAN DEN ACKERVEKEN LENA - PIEKE'S KIRBY
13
14:36
NYS FAY - SUMMER BOY
14
14:44
CHRISTIANEN KATO - DE HALGOREN VIVACÉ
15
14:52
WITTEVRONGEL TOOR - ELIAS
16
15:00
POORTMANS MAXINE - DABBER VAN DE DONKERSHOEVE
17
15:08
VANDEWINKEL TESSE - BLUEBELL VAN 'T DALIHOF
18
15:16
JEEGERS IME - QIPSY
19
15:24
DE RIDDER AXL - BONNIE
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
CREEMERS MARILYNE - NAOMI
4
13:24
DANEELS THOMAS - FLOR
5
13:32
MICHIELS TESS - WEMBLEY
6
13:40
SWENNEN BENT - SAM120
7
13:48
MATTHEUS NANOU - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
8
13:56
VAN HOEF KAAT - XEQUOIA DAILY
9
14:04
OORTS LORE - SUMMER
11
14:20
CHRISTIANEN LORE - SIEBELINK'S HOEVE LUCA
12
14:28
DE CLERCK KOBE - BUMBALU IL MONDO
13
14:36
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
14
14:44
SMETS TESSE - AARON
15
14:52
LAMBRECHTS FLEUR - ROMIO VAN DE DELTHOEVE
16
15:00
MERTENS ALISSA - DJAMILA
17
15:08
VERMEESEN BRENTHE - HIPPOSTAR VAN DE DELTHOEVE
18
15:16
MAST LUNA - KATRIEN
19
15:24
VAN DEN RUL MAYA - GITO
BLEYEN RHUNE - POLLY
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
MOONS LIA - BACANTI
4
13:24
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
5
13:32
EVERAERT LISA - SJENNY
6
13:40
VAN GINKEL BO - MERLIJN
7
13:48
RUTS ELISE - NUTELLA
8
13:56
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
9
14:04
VAN DE ZANDE FEBE - FEE
11
14:20
DESMEDT ANNA - SARINA
12
14:28
WILLEMS LIES - PRINS
13
14:36
ADRIAENSEN TIANY - DOYLAN GABBANA'S GIFT
14
14:44
VAN DESSEL LIMME - PRESTIGE VAN DE WACHEMSHOEVE
15
14:52
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
16
15:00
GRIELENS LINDSEY - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
17
15:08
DELVAUX ELINE - MUNDI VAN DE KEMPENHOEVE
18
15:16
MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
19
15:24
CREEMERS HANNELORE - WHINNY
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
LAENEN ROMY - TOBIAS
4
13:24
BLEYEN RHUNE - FILINI
5
13:32
REYSKENS LARA - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
7
13:48
JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
8
13:56
PEETERS ROMY - PRINS CHAD-CHYIOMENNIE
9
14:04
VAN DIJCK LENKE - HENRI VAN DE VISSERIJ
10
14:12
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
11
14:20
BREUGELMANS LAURA - FRITS
12
14:28
DE PAUW HANNE - WENGELO'S SIKKO
13
14:36
LEEN FREE - SPIRIT
14
14:44
BUTS STAN - TOETJE
15
14:52
LAENEN GITTE - NASTY BOY
16
15:00
LAENEN STINA - O'LIVIA D.J.
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
KLEEREN YONI - MAX
5
13:32
LENAERTS JULIE - JULIE
6
13:40
AERTS ESTHER - AMALIA
7
13:48
LOOS JADE - PIMMEKE
8
13:56
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
9
14:04
GEEBELEN LORE - MALTASHOF FALLON
10
14:12
AERTSEN AMELIE - BUENO
11
14:20
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
12
14:28
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
13
14:36
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
14
14:44
ROEFS JACOB - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
15
14:52
VAN ELSEN WARRE - VICKY
16
15:00
CREEMERS LOUISE - NAOMI
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
15:08
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:08
TORMANS YENTHEL - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
2
15:16
PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
3
15:24
BLEYEN RHUNE - FLAME
4
15:32
LOMANS FLEUR - HOLLYLAND ZINGARO
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
13:00
13:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
3
13:16
VERSTAPPEN JOSSE - EASY
4
13:24
VERSTAPPEN JANNE - NICK
5
13:32
GODRIE LOTTE - SMOKEY
6
13:40
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
24
Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
5
13:32
DRIES BENTE - LORENSO SORO
6
13:40
VAN HERK JASPER - JAMILA
7
13:48
MEEUS JILL - EQUITA
8
13:56
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
9
14:04
LANSLOTS XEM - LIPSY
10
14:12
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
11
14:20
MERTENS ANNA - MABELINE'S JOEY JUNIOR
12
14:28
BOX BRITT - BRITT
13
14:36
HELSEN HANNAH - CLAIRE
14
14:44
VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
15
14:52
VAN AEKEN JITTS - JINX VAN HET BRUULHOF
16
15:00
BRASPENNING STIG - TINKA VAN 'T HOLLANDHOF
17
15:08
GELUYKENS RUBE - PANDORA OPTIMA
18
15:16
DELARUE ELISE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
19
15:24
VAN ROMPAEY BRENNE - FLORIAN
20
15:32
VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
21
15:40
LOOS ARNE - KHIIMORI
22
15:48
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
23
15:56
WOUTERS HANNE - LORD VAN HET WILDERHOF
25
Ring 25: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BOLLANSÉE LOTTE - KANTJE'S NIBOR
2
13:08
MICHIELS ELLA - XANDRA
5
13:32
VAN DE VENNE JAY - KINAMARA NEW BEGINNING
7
13:48
CREEMERS LOUISE - LITTLE VITALIS
8
13:56
POORTMANS MAXINE - ORCHID'S JOYA
9
14:04
MICHIELS ELLA - HERA VAN DE MOLENHOEK
11
14:20
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
12
14:28
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
13
14:36
ADRIAENSEN MAX - GITTA VAN HET AVENHOF
14
14:44
VAN DE VENNE JAY - VELINA
15
14:52
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
16
15:00
VERGAUWEN LIEN - LIANA
17
15:08
VAN ELSEN CHAYENNE - N'OR VAN HET WILDERHOF
18
15:16
KERKHOFS LOTTE - ORCHID'S OLIVIA
19
15:24
THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
20
15:32
HELSEN STIG - BONO
21
15:40
LEEN SIEBE - CANDY BOY
22
15:48
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
23
15:56
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
MICHIELS ELLA - BESSIE
VAN DEN PUTTE DIEDE - CALIMERO
26
Ring 26: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN DESSEL MARIEKE - DVORA V/D PIEKE STABLES
4
13:24
JANSEN AMBER - BRENHI
5
13:32
LEEN FREE - KRASOTO B.R.
6
13:40
VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
7
13:48
VAN GINKEL JITSKE - BAMBI
8
13:56
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
9
14:04
VAN ROSSUM FLEUR - FUDGE
10
14:12
HAEVERANS MILLE - CHEDY
11
14:20
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
13
14:36
VERMEIRE BO - JOLY'S LIMONCELLO
14
14:44
DILISSEN JULIE - SPIRIT FX
15
14:52
WOUTERS LOUISE - DIMENSION
16
15:00
MERTENS MART - WALDFEE Z
17
15:08
BREUGELMANS IGNA - FLÃœEL
18
15:16
VAN DE ZANDE FEBE - RAMONA
19
15:24
BECQUET FRAN - EASY BOY
20
15:32
SWENNEN TINE - GOOD LUCK
21
15:40
LAENEN GITTE - GRAVELINE VAN DE DELTHOEVE
22
15:48
LEEN FREE - BUMBLEBEE
23
15:56
DILISSEN JULIE - NIJEBERT'S GERRIAH
27
Ring 27: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
5
13:32
KOYEN CIS - TESS VAN HET LINDENHOF
6
13:40
DE WINTER THIBO - SAFIRA
7
13:48
CALUWÉ CHLOÉ - OZZY OSBOURNE TE WALEM
8
13:56
WINTERS HANNE - DUNE DU VERGER
9
14:04
GEENS GEIKE - NOBEL VAN DE VONDELHOEVE
10
14:12
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
11
14:20
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
12
14:28
VAN DIJCK JOPPE - VAIANA
13
14:36
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
14
14:44
VAN HOUT IRIS - MISTRAL
15
14:52
VAN DER WEE VALERIE - SCOTT VAN DE WATERHOEVE
16
15:00
KUPPENS NICK - DIVA
17
15:08
JANSSEN MARRE - ZARA
18
15:16
DAMEN JONAS - DANNY B
19
15:24
PINCEEL ROOS - DARLING BOY TH
20
15:32
MOUWS FIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
21
15:40
VERHULPEN LORE - QUASIMODO D'HOGE RIELEN
22
15:48
SOORS LIEZE - ORFEE VAN DE GROENHEUVEL
23
15:56
VLIEGEN CATHO - TWINKEL
28
Ring 28: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERMEIRE JILL - NOBLE CHESTER
2
13:08
JEEGERS IME - ANGIE
6
13:40
VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
7
13:48
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
8
13:56
LAMBRICHTS LIENE - JANKA
9
14:04
VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
10
14:12
VERMEIRE JILL - URANIA OUDENBERGS
11
14:20
GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
13
14:36
BECQUET LOU - UNICA VAN HET LINDENHOF
14
14:44
WILLEMS TESS - HENK
15
14:52
VAN MENXEL IMKE - LUCKY BOY
16
15:00
OYOLI NOARA - WIGAND
17
15:08
DE WEERDT ALECK - SHILAVSCA DRUM VAN HET JUXSCHOT
18
15:16
VERHULPEN SENNE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
19
15:24
LOOS SEPPE - SOPHIE
20
15:32
TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
21
15:40
DE WACHTER FEMKE - EBI
22
15:48
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
23
15:56
VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BOSCH KATRIJN - FANGIO
4
13:24
TORMANS YENTHEL - ORCHID'S POPCO
5
13:32
KINABLE MAYA - WANNES
7
13:48
VAN HERCK FLORENCE - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
8
13:56
VAN DIJCK JOPPE - VIVI VAS-Y
9
14:04
LOMANS FLEUR - KYLIAN VAN ORCHID
10
14:12
LOOS THORBEN - K. HOSTA
11
14:20
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
12
14:28
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
13
14:36
VANDEBOSCH NORE - WOODY KC
14
14:44
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
15
14:52
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
16
15:00
SELS MILAN - ORCHID'S CALYNDA
17
15:08
AERTS ESTHER - LUMINAHOF'S DANTE
18
15:16
MORIS LEONIE - JANA
19
15:24
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
20
15:32
HELSEN HANNAH - KANJER VAN ORCHID'S
21
15:40
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
22
15:48
VAN TICHELT LIEN - SPLENDID
23
15:56
VANDEBEEK LIEN - LUNA
24
16:04
BOSCH KATRIJN - DAPPER
22
Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
3
13:16
LOOS JADE - BON JOVI
4
13:24
GEURTS JULIE - UMELIA-V
5
13:32
VERMEIRE BO - KANTJE'S FELICIO
7
13:48
VAN DIJCK KATO - LADY
8
13:56
ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
9
14:04
GEURTS JULIE - KINOU DES MARRONNIERS
11
14:20
BUIKS RENSKE - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
12
14:28
LOOS JADE - NURIËL
13
14:36
WITTEVRONGEL LOUISE - KANTJE'S BUNZER
14
14:44
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
15
14:52
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
16
15:00
GEERITS FLORE - FIJI FERRERO
17
15:08
VAN HOEF SIEN - KATINKA
18
15:16
BUIKS RENSKE - WINSOME 'S DAYENNE
19
15:24
VAN DER BORGT SAM - JANTINA
20
15:32
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
21
15:40
GODRIE BEN - CASSANDRA
22
15:48
CLAES LUNA - EBRO
23
15:56
WOUTERS LOUISE - IETSIE PIETSIE D'AMOUR
23
Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN HOUT IRIS - DIABLO
3
13:16
MERCKEN LINDE - GANAR VAN DE EVERR
4
13:24
LAMBRICHTS LORE-ANN - SCAMPOLO
5
13:32
BOSMANS MAUD - NERO VAN HET HAZENPAD
6
13:40
HEYLIGEN JADE - CRYSTAL
7
13:48
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
8
13:56
MERTENS LISSE - MOJITO
9
14:04
BRASPENNING MEREL - ZAFIRO (VALKO)
10
14:12
VAN BYLEN FLORIAN - FUEGO
11
14:20
LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
13
14:36
KOYEN CIS - VOSJE
14
14:44
MARIËN CARO - HASSING'S KAGERA
15
14:52
FRANSEN DELANA - BURNFORD WALKMAN
16
15:00
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
17
15:08
GOEDONS KIMBERLY - DACO VAN HET WILSHOF
18
15:16
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
19
15:24
LEIRS STERRE - PEPSI
20
15:32
LENAERTS JULIE - VINO H
21
15:40
VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
22
15:48
FRANSEN DELANA - BANTRACH STACEY
23
15:56
WINTERS LINDE - OMAR
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
PIEDFORT JOZEFIEN - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
3
13:16
VAN DE VEN JULIE - BLYMAR
4
13:24
VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
5
13:32
MERCKEN JANNE - OTHELLO VAN HET DIJKHOF
6
13:40
SELS OLIVER - ZEPP
7
13:48
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
8
13:56
BLEYEN RHUNE - BALOU VAN DE CLAEVERVALLEI
9
14:04
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
10
14:12
PEETERS STIEN - DJANGO
12
14:28
BOSSCHAERTS FEBE - IZZY VAN DE BURGTHOEVE
13
14:36
JANSSENS ELISE - OUTRICK VAN BLOMMERSCHOT
14
14:44
GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
15
14:52
SELS OLIVER - KYRIS VAN ORCHID'S
16
15:00
VAN DE ZANDE IMKE - LEUNS VELD'S CHANELL
17
15:08
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
18
15:16
VAN ELSEN KATO - GILENKA
19
15:24
GODRIE LOTTE - PONAROOS VAN STAL "D" HOEVE
20
15:32
LAENEN MELANIE - FRODO
21
15:40
MERTENS MART - ELVIRA
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
GEURTS JULIE - QUINTA - V
2
13:08
STERCKX FLEUR - ORCHID'S SANDOKAN
4
13:24
VANDUFFEL ESTELLE - MARYWOOD'S IDOOL'S
5
13:32
SLEGERS SAARTJE - CITY BANKING
6
13:40
VERBIST VALENTINE - SNIPPELING LADY
8
13:56
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
9
14:04
CAUCHOIS LIZZIE - FUN FUN
10
14:12
LAENEN ROMY - BONBON
11
14:20
KLEEREN YONI - ROCKY
12
14:28
BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
13
14:36
SWENNEN EMMA - OASIS VAN DE BEEKERHEIDE
14
14:44
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
15
14:52
VERBIST KAYLA - CINDER
16
15:00
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
17
15:08
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
18
15:16
VERWIMP ELISE - LUMINAHOF'S LAUREN
19
15:24
HEYLEN ANOUK - MIKEL
20
15:32
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
21
15:40
DAMS YADE - SILVERTOWN'S SHINTA
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:48
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:56
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
3
14:04
GIJBELS PIETERNEL - ROLLS ROYCE VAN DEN HOEK
4
14:12
VAN ROSSUM CAROLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
5
14:20
VERSTAPPEN NOOR - ANJERSHOF NIKKI
6
14:28
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
7
14:36
VAN GORP NISSE - QINTOS VAN DE DELTHOEVE
8
14:44
VAN DIJCK JOPPE - LARS
9
14:52
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
10
15:00
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
11
15:08
VAN DEN EYNDE ANNA - LIZELSHOF MAYFLOWER 450
12
15:16
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
13
15:24
BOSSCHAERTS FEBE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
14
15:32
BUTS TESS - JOLY'S FAIRPLAY
15
15:40
VAN TULDER MALINE - LEX
16
15:48
WUYTS STEFFIE - VEGAS D.
17
15:56
BLEYEN MARIE-LAURE - DANCER FUR ELISE
18
16:04
VERSTAPPEN JOSSE - DIOR JV VAN DE KORENMOLEN
19
16:12
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
15:08
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:08
VERHOEVEN MICHELLE - FLOR
2
15:10
VERVOORT LISANNE - JULLEKE
3
15:12
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
4
15:14
VANDEWEGHE FINNE - LOOLA
5
15:16
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
6
15:18
DE HOON UTE - LOTTE
7
15:20
STRIJBOS LENTHE - QUI QUI
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
14:46
14:56
Nr.
Tijd
Combinatie
0
14:44
VISSERS JANA - TOONTJE
1
14:46
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
5
14:54
HELSEN SIEL - LUNA V/H BUYTELSHOF
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
14:32
15:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:34
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
3
14:36
ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
4
14:38
VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
5
14:40
VAN DAMME FRANCIS - MANDY
6
14:42
RAEDTS AURÉA - KLUISHOEKS STERRE
7
14:44
GOOSSENS MILLE - FELMA
8
14:46
VENNEKENS CHARLOTTE - BEAUTY
9
14:48
JACOBS LISA - GOLDEN SPRING
11
14:52
PEETERS STIG - QUINCY
13
14:56
SCHEIRLINCK HELENA - FLOORTJE
15
15:00
JENNES LOTTE - CELOUSKA SHADOW
16
15:02
RAEDTS AURÉA - FRULÉNE
17
15:04
VAN ELVEN JULIE MARIE - CHARLOTJE VAN DE DRIJEYCKEN
18
15:06
COOLS AXELLE - SNOOPY
19
15:08
VERAGHTERT ROOS - SMILEY
20
15:10
VISSERS JANA - INDUNA VAN DUYVERSPUTTEN
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
13:08
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:08
MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
2
13:10
STRIJBOS LANDER - ROOSJE
3
13:12
VANGENECHTEN LOUISE - BLITZ
4
13:14
WUYTS LISA - CHICA DR
5
13:16
TIMMERMANS ROSALIE - FRANS
6
13:18
LAMBRECHTS LOES - ROBBY
7
13:20
VAN DE PUTTE MIL - FLICKA
8
13:22
VERVOORT EMELINE - JOY
9
13:24
SAS NIEKE - DUMPIE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
13:52
14:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:52
MERTENS ANNA - VLEKJE
2
13:54
VERAGHTERT ROOS - SELLA
3
13:56
DE WINTER JOREN - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
4
13:58
DIDDENS HANNE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
5
14:00
KELCHTERMANS LORE - SINTELS KIMBERLEY
6
14:02
GOYVAERTS AURÉLIE - MICKY
7
14:04
DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
8
14:06
FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
9
14:08
MAAS KOBE - PUCK
11
14:12
EVERTS FAYE-LINN - PRINS BEATLE
12
14:14
DOCKX NORAH - PONNEKE
13
14:16
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
14
14:18
GELUYKENS MITHE - KIANTY
15
14:20
BUIKS RUNE - JULIAN
18
14:26
VANAKEN LIEN - VERA
19
14:28
GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
20
14:30
CAERS JUNE - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A3 (B)
13:38
14:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:38
PINCEEL FIEN - BOEFER
2
13:40
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
3
13:42
COX ELISE - SAMMY
4
13:44
STIJVEN HAILEY - PEANUT
5
13:46
VLIEGEN TUUR - SPIRIT
6
13:48
DE PAUW HANNE - WIRWAR VAN DE NIEUWE HEIDE
7
13:50
VOERMANS BRENT - FLUPKE
8
13:52
DONCKERS DANIQUE - PIETERTJE
9
13:54
NAUWELAERTS PAULINE - VATOU
10
13:56
VAN BROEKHOVEN LOUISE - SJALON
11
13:58
SMAL XANDER - TEQUILA
12
14:00
GOETSCHALCKX ELINE - BRAMMETJE
13
14:02
VAN HAAREN NOOR - GERJO'S HOEVE DENNIS
15
14:06
VRINS CHLOÉ - BLIKSEM
16
14:08
GEERINCKX MARIE - RUBY
17
14:10
GODRIE BRAM - PAREL
18
14:12
DE HOON UTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
19
14:14
DE CUYPER ASTRID - LANGEVOREN LYNETTE
20
14:16
VERLINDEN MICHÈLE - PERLHOF SKYLINE
21
14:18
HOUBREGS JULINE - SERGE
24
14:24
VANGENECHTEN LOUISE - ANKY
25
14:26
CORNEILLIE ANNABEL - OLENSHOF ELLICE
26
14:28
JENNES LOES - RAINY MAY V. FÖRSTERGARTEN
27
14:30
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
28
14:32
DE WINTER JOREN - FLOORTJE VAN DE OUDE WAALDIJK
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A5 (B)
12:30
13:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
ROYACKERS MILAN - TORNADO
2
12:32
OOMS CIAN - SUMATHY
3
12:34
VERAGHTERT LISE - MAESTRO
4
12:36
WOUTERS VIC - LUNA
6
12:40
VANEROM SHIRLEY - LIBERTY
7
12:42
RUTS STAN - ROAD RUNNER
8
12:44
HELSEN SIEL - WITTE
10
12:48
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
11
12:50
ROYACKERS MILAN - JOLIE
12
12:52
CUINEN OONAGH - VISA VAN BLOMMERSCHOT
13
12:54
VRINS EMMA - ASTERIX
14
12:56
VERWIMP EMMA - DEWI
15
12:58
VAN ELSEN JOLIEN - LENIE
16
13:00
KELCHTERMANS GIEL - WALKIE TALKIE VAN DE WATERHOEVE
17
13:02
MARIËN AXELLE - BLESKE
18
13:04
BIJNENS RENSKE - BEAUTY
20
09:08
BOSCH ALEXANDER - CHILO
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A6 (B)
11:24
11:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:24
OP DE BEECK FINN - CENTANNIAL JEWEL (OS)
2
11:26
VAN RAEMDONK MATTIS - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
3
11:28
KINABLE LILY - ELANO
4
11:30
GRIELENS LINDSEY - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
7
11:36
HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
8
11:38
STRIJBOS LENTHE - QUALITYFINGER
9
11:40
ADRIAENSEN MAX - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
10
11:42
MERTENS LIEN - MEXX
11
11:44
GEERINCKX JULIE - RUBY
12
11:46
OP DE BEECK FINN - BENNO
13
11:48
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
14
11:50
LAENEN GITTE - VERA
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
08:30
09:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
BUTS STAN - SEPPE
2
08:32
VAN DE PUTTE AMELIE - VIC VAN DE NIEUWE HEIDE
3
08:34
BEN NAIS ELEANORE - NIKITA
4
08:36
VAN RAEMDONK MATTIS - MAKKER VAN DEN HOEK
5
08:38
DE WINTER RUBEN - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
6
08:40
VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
7
08:42
EVERTS FAYE-LINN - ROCKBURY ORGANZA
8
08:44
ADRIAENSEN MAX - MAESTRO
9
08:46
VANAKEN LIEN - KAATJE
10
08:48
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
11
08:50
HEYLEN ELENA - SIR FALCO
12
08:52
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
13
08:54
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
14
08:56
FLEERACKERS MIRTHE - LUUK
15
08:58
CAERS JUNE - NOA VAN SOLWERD
16
09:00
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
17
09:02
KELCHTERMANS GIEL - CARLIEN
18
09:04
LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
21
09:10
MATTHEUS NANOU - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
24
09:16
DE WINTER JOREN - HOOPY
25
09:18
DE WINTER RUBEN - DONDER
26
09:20
BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
27
09:22
VLIEGEN LOWIE - SPIRIT
28
09:24
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
29
09:26
VOETS HANNE - INDY
30
09:28
VAN MOER RANI - RADLEE
31
09:30
VAN VAERENBERGH ALEXANDER - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
32
09:32
DE PAUW PIETER-JAN - PATTAYA VAN 'T NEERHOF
33
09:34
DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
34
09:36
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
35
09:38
DANEELS LORE - CEASAR
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A5 (C)
12:18
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:18
VAN DEN RUL MAYA - GITO
2
12:20
ADRIAENSEN TIANY - DOYLAN GABBANA'S GIFT
3
12:22
MOONS LIA - BACANTI
7
12:30
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
8
12:32
VAN ELSEN LEONIE - VICKY
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A6 (C)
11:02
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:02
JEEGERS IME - QIPSY
3
11:06
VAN GINKEL BO - MERLIJN
4
10:04
JANSEN LAURINE - CHICO
4
11:08
VANDEWINKEL TESSE - BLUEBELL VAN 'T DALIHOF
5
11:10
CHRISTIANEN KATO - DE HALGOREN VIVACÉ
6
11:12
NYS FAY - SUMMER BOY
7
11:14
DELVAUX ELINE - MUNDI VAN DE KEMPENHOEVE
8
11:16
MAST LUNA - KATRIEN
9
11:18
DE PAUW HANNE - WENGELO'S SIKKO
10
11:20
OORTS LORE - SUMMER
11
11:22
JEEGERS IME - ROMEO
12
11:24
GEEBELEN LORE - MALTASHOF FALLON
21
11:04
VAN ELSEN CHAYENNE - N'OR VAN HET WILDERHOF
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:58
10:14
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:00
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
3
10:02
RUTS ELISE - NUTELLA
5
10:06
DE RIDDER AXL - BONNIE
7
10:10
AERTS ESTHER - AMALIA
8
10:12
CHRISTIANEN LORE - SIEBELINK'S HOEVE LUCA
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse B (C)
09:44
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:40
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
0
09:38
MATTHEUS NANOU - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
0
09:42
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
1
09:44
LAENEN GITTE - NASTY BOY
2
09:46
DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
3
09:48
VAN DESSEL LIMME - PRESTIGE VAN DE WACHEMSHOEVE
4
09:50
ROEFS JACOB - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
5
09:52
VERSTAPPEN JOSSE - EASY
6
09:54
LAENEN ROMY - TOBIAS
7
09:56
LANSLOTS DIAZ - IVETTE DE ROBINSON
8
09:58
DANEELS THOMAS - FLOR
9
10:00
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
12
10:06
PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
13
10:08
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
14
10:10
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
18
10:18
POORTMANS MAXINE - DABBER VAN DE DONKERSHOEVE
19
10:20
BLEYEN RHUNE - FLAME
22
10:26
DESMEDT ANNA - SARINA
23
10:28
BREUGELMANS LAURA - FRITS
24
10:30
LOMANS FLEUR - HOLLYLAND ZINGARO
25
10:32
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
26
10:34
VAN DE PUTTE AMELIE - QUELLE DAME VD VOGELZANG
27
10:36
MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
28
10:38
EVERAERT LISA - SJENNY
29
10:40
BUTS STAN - TOETJE
30
10:42
DE COCK MATIS - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
31
10:44
MATTHEUS NANOU - RILANA M V/H ROSKAMHOF
32
10:46
JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
33
10:48
GILOPS ELLEN - ULONKA
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A5 (D)
12:02
12:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:02
BECQUET FRAN - EASY BOY
2
12:04
SWENNEN EMMA - OASIS VAN DE BEEKERHEIDE
5
12:10
OYOLI NOARA - WIGAND
6
12:12
WINTERS HANNE - DUNE DU VERGER
7
12:14
DRIES BENTE - LORENSO SORO
8
12:16
LANSLOTS XEM - LIPSY
9
12:18
VAN HOUT IRIS - MISTRAL
10
12:20
BOLLANSÉE LOTTE - KANTJE'S NIBOR
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A6 (D)
10:24
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
0
10:22
VAN DE VEN JULIE - BLYMAR
1
10:24
JEEGERS IME - ANGIE
2
10:26
DE WEERDT ALECK - SHILAVSCA DRUM VAN HET JUXSCHOT
4
10:30
MERTENS MART - MABELINE'S JOEY JUNIOR
5
10:32
MOUWS FIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
6
10:34
BRASPENNING STIG - TINKA VAN 'T HOLLANDHOF
8
10:38
BOSMANS MAUD - NERO VAN HET HAZENPAD
11
10:44
CALUWÉ CHLOÉ - OZZY OSBOURNE TE WALEM
15
10:52
VAN DIJCK JOPPE - VAIANA
16
10:54
BOSCH OLIVIER - DAPPER
17
10:56
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
18
10:58
LAENEN GITTE - GRAVELINE VAN DE DELTHOEVE
19
11:00
VAN ROMPAEY BRENNE - FLORIAN
20
11:02
BELEN LAURIEN - ODESSA
LAMBRICHTS LIENE - JANKA
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:20
09:58
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:18
VAN DE VENNE JAY - KINAMARA NEW BEGINNING
1
09:20
MARIËN CARO - HASSING'S KAGERA
2
09:22
VAN MENXEL IMKE - LUCKY BOY
3
09:24
GELUYKENS RUBE - PANDORA OPTIMA
6
09:30
LEEN FREE - BUMBLEBEE
6
10:08
VAN DIJCK LENKE - HENRI VAN DE VISSERIJ
7
09:32
JANSEN AMBER - BRENHI
8
09:34
VAN GINKEL JITSKE - BAMBI
9
09:36
VANDUFFEL ESTELLE - MARYWOOD'S IDOOL'S
11
09:40
WOUTERS HANNE - LORD VAN HET WILDERHOF
12
09:42
VAN DE VENNE JAY - VELINA
13
09:44
ADRIAENSEN MAX - GITTA VAN HET AVENHOF
14
09:46
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
15
09:48
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
16
09:50
VENNEKENS WIEBE - GREMASHOF ICA
17
09:52
VAN DE ZANDE IMKE - LEUNS VELD'S CHANELL
18
09:54
LEEN FREE - KRASOTO B.R.
19
09:56
VAN DIJCK KATO - LADY
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:30
09:14
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:32
VAN DER BORGT NIELS - VIENNA VAN DE GROENHEUVEL
3
08:34
DE WINTER THIBO - SAFIRA
4
08:36
MAERTENS YELENA - VAGEBOND VAN DUYVERSPUTTEN
6
08:40
VANDUFFEL ESTELLE - LILINE VAN DE DELTHOEVE
7
08:42
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
8
08:44
LOOS JADE - NURIËL
9
08:46
MEEUS JILL - EQUITA
10
08:48
HAEVERANS MILLE - CHEDY
12
08:52
BOSCH OLIVIER - FANGIO
13
08:54
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
14
08:56
JANSSENS ELISE - SCOLBAN COLLAN
15
08:58
VAN HOEF SIEN - KATINKA
16
09:00
SELS MILAN - ORCHID'S CALYNDA
17
09:02
BUIKS RENSKE - WINSOME 'S DAYENNE
18
09:04
ADRIAENSEN TIANY - VENTOUX DU ST GEORGES
19
09:06
KOYEN CIS - TESS VAN HET LINDENHOF
20
09:08
LOOS SEPPE - SOPHIE
21
09:10
JANSSEN MARRE - ZARA
22
09:12
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse B (D)
10:52
13:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:52
GEURTS JULIE - QUINTA - V
3
10:56
DE WEERDT VINZ - TINTIN VAN DEN KIEVIT
4
10:58
LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
5
11:00
KOYEN CIS - VOSJE
6
11:02
VERMEIRE BO - KANTJE'S FELICIO
7
11:04
GIJBELS PIETERNEL - SLANGENBURG'S ALEXANDER
8
11:06
GEENS GEIKE - NOBEL VAN DE VONDELHOEVE
9
11:08
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
10
11:10
LOOS THORBEN - K. HOSTA
11
11:12
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
13
11:16
DELARUE ELISE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
14
11:18
PIEDFORT JOZEFIEN - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
15
11:20
HEYLEN LIESL - UTERNITY
16
11:22
POORTMANS MAXINE - ORCHID'S JOYA
17
11:24
GEURTS JULIE - UMELIA-V
19
11:28
GEURTS JULIE - KINOU DES MARRONNIERS
20
11:30
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
21
11:32
MERCKEN JANNE - GANAR VAN DE EVERR
23
11:36
CAERS RENÉE - LORD LOUSTIC DE GANZENDRIES
24
11:38
VAN HERCK FLORENCE - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
25
11:40
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
26
11:42
KERKHOFS LOTTE - ORCHID'S OLIVIA
27
11:44
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
28
11:46
LEIRS STERRE - PEPSI
29
11:48
HELSEN STIG - BONO
30
11:50
VERMEIRE BO - NOBLE CHESTER
31
11:52
LOMANS FLEUR - KYLIAN VAN ORCHID
32
11:54
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
33
11:56
GODRIE BEN - CASSANDRA
34
11:58
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
35
12:00
GEERITS FLORE - FIJI FERRERO
36
12:02
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
37
12:04
VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
38
12:06
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
39
12:08
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
40
12:10
LENAERTS JULIE - VINO H
41
12:12
TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
42
12:14
HEYLEN ANOUK - HERCOS VAN DE LICHTEN HOEVEN
43
12:16
HEYLEN LIESL - VIGOR VAN HET BERNUMHOF
44
12:18
BREUGELMANS IGNA - FLÃœEL
45
12:20
LEEN FREE - KAVALIEN
46
12:22
KINABLE MAYA - WANNES
47
12:24
VAN BYLEN FLORIAN - DARK LADY
48
12:26
THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
49
12:28
VAN DE ZANDE FEBE - RAMONA
50
12:30
BOSSCHAERTS FEBE - IZZY VAN DE BURGTHOEVE
51
12:32
LOOS ARNE - KHIIMORI
52
12:34
GOEDONS KIMBERLY - DACO VAN HET WILSHOF
53
12:36
MERTENS MART - WALDFEE Z
54
12:38
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
55
12:40
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
56
12:42
BRASPENNING MEREL - ZAFIRO (VALKO)
57
12:44
SWENNEN TINE - GOOD LUCK
58
12:46
VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
59
12:48
LOOS JADE - BON JOVI
60
12:50
PEETERS STIEN - DJANGO
61
12:52
VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
62
12:54
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
63
12:56
VAN DIJCK JOPPE - VIVI VAS-Y
64
12:58
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
65
13:00
VLIEGEN CATHO - TWINKEL
66
13:02
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
67
13:04
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
68
13:06
VANDEBEEK LIEN - LUNA
69
13:08
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
70
13:10
CAUCHOIS LIZZIE - FUN FUN
71
13:12
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
72
13:14
GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
73
13:16
GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
74
13:18
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
75
13:20
ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
76
13:22
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
78
13:26
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
80
13:30
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
81
13:32
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
82
13:34
VERSTREPEN MORANE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
84
13:38
VAN HOUT IRIS - DIABLO
85
13:40
CLAES LUNA - EBRO
86
13:42
VAN BYLEN FLORIAN - FUEGO
87
13:44
VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
88
13:46
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
MICHIELS ELLA - HERA VAN DE MOLENHOEK
VAN DEN PUTTE DIEDE - CALIMERO
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
12:00
13:03
Nr.
Tijd
Combinatie
3
12:04
CAERS JUNE - GOLDFINGER
5
12:09
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
6
12:11
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
7
12:14
AERNOUTS SAAR - NIKKY
8
12:16
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
9
12:18
ADRIAENSEN BO - MICKEY
10
12:21
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
11
12:23
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
12
12:25
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
13
12:28
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
15
12:32
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
16
12:35
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
17
12:37
VAN ELSEN WARRE - AAFKE VH PAARDEVELD
18
12:39
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
19
12:42
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
20
12:44
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
21
12:46
VAN HEESWIJK MEGAN - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
22
12:49
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
23
12:51
DELARUE ELISE - BAMBI
24
12:53
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
25
12:56
DE WEERDT VINZ - TINKERBEL VAN DUYVERSPUTTEN
26
12:58
CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
27
13:00
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
09:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
LEEN FREE - SPIRIT
2
09:02
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
5
09:09
GODRIE LOTTE - SMOKEY
6
09:11
AERTSEN AMELIE - BUENO
7
09:14
LENAERTS JULIE - JULIE
8
09:16
BLEYEN MARIE-LAURE - INDRA D'INSEGOTTE
9
09:18
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
12
09:25
KLEEREN YONI - MAX
13
09:28
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
14
09:30
BLEYEN RHUNE - FILINI
15
09:32
LOOS JADE - PIMMEKE
16
09:35
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
17
09:37
SWENNEN EMMA - SAM120
18
09:39
MERCKEN JANNE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
19
09:42
DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse M (C)
14:30
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
2
14:32
MAERTENS YELENA - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
3
14:34
VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse L (D)
09:57
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:57
VAN ELSEN KATO - GILENKA
2
09:59
CAERS RENÉE - PRADA VAN DE HEIKENS
3
10:01
HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
4
10:04
VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
5
10:06
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
6
10:08
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
7
10:11
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
8
10:13
GEURTS JULIE - MAMISHA D.J.
9
10:15
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
10
10:18
STERCKX FLEUR - ORCHID'S SANDOKAN
13
10:25
KUPPENS NICK - DIVA
14
10:27
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
19
10:39
LAENEN MELANIE - FRODO
20
10:41
MERTENS LISSE - MOJITO
21
10:43
BRASPENNING MEREL - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
22
10:46
MORIS LEONIE - JANA
23
10:48
DAMEN JONAS - DANNY B
24
10:50
MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
25
10:53
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
26
10:55
VAN DER BORGT SAM - JANTINA
27
10:57
SELS OLIVER - ZEPP
28
11:00
GEERITS FLORE - BLIKSEM
29
11:02
MERTENS MART - ELVIRA
30
11:04
VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
31
11:07
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
32
11:09
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
33
11:11
HELSEN HANNAH - CLAIRE
34
11:14
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
35
11:16
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
36
11:18
VAN DIJCK JOPPE - LARS
37
11:21
KLEEREN YONI - ROCKY
38
11:23
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
39
11:25
VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse M (D)
16:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:00
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
2
16:02
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
3
16:04
VAN ROSSUM CAROLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
4
16:07
ANTHONISSEN PIETER-JAN - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
5
16:09
CAERS RENÉE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
6
16:11
VAN DER WEE VALERIE - SCOTT VAN DE WATERHOEVE
7
16:14
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
8
16:16
VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
10
16:21
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
11
16:23
VAN DER BORGT NIELS - EMMA T.M.
12
16:25
VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
13
16:28
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
14
16:30
VOSSEN MINNE - INJAS
15
16:32
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
16
16:35
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
17
16:37
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
18
16:39
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
20
16:44
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
21
16:46
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
22
16:49
BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
23
16:51
CAERS RENÉE - MANFRED
24
16:53
ANTHONISSEN PIETER-JAN - HOPLA V/D WATERHOEVE
25
16:56
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
26
16:58
STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
12:00
13:03
Nr.
Tijd
Combinatie
3
12:04
CAERS JUNE - GOLDFINGER
5
12:09
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
6
12:11
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
7
12:14
AERNOUTS SAAR - NIKKY
8
12:16
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
9
12:18
ADRIAENSEN BO - MICKEY
10
12:21
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
11
12:23
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
12
12:25
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
13
12:28
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
15
12:32
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
16
12:35
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
17
12:37
VAN ELSEN WARRE - AAFKE VH PAARDEVELD
18
12:39
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
19
12:42
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
20
12:44
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
21
12:46
VAN HEESWIJK MEGAN - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
22
12:49
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
23
12:51
DELARUE ELISE - BAMBI
24
12:53
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
25
12:56
DE WEERDT VINZ - TINKERBEL VAN DUYVERSPUTTEN
26
12:58
CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
27
13:00
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
12
Ring 12: STIJL Klasse L (C)
09:00
09:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
LEEN FREE - SPIRIT
2
09:02
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
5
09:09
GODRIE LOTTE - SMOKEY
6
09:11
AERTSEN AMELIE - BUENO
7
09:14
LENAERTS JULIE - JULIE
8
09:16
BLEYEN MARIE-LAURE - INDRA D'INSEGOTTE
9
09:18
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
12
09:25
KLEEREN YONI - MAX
13
09:28
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
14
09:30
BLEYEN RHUNE - FILINI
15
09:32
LOOS JADE - PIMMEKE
16
09:35
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
17
09:37
SWENNEN EMMA - SAM120
18
09:39
MERCKEN JANNE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
19
09:42
DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
11
Ring 11: STIJL Klasse M (C)
14:30
14:37
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
2
14:32
MAERTENS YELENA - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
3
14:34
VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
18
Ring 18: STIJL Klasse L (D)
09:57
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:57
VAN ELSEN KATO - GILENKA
2
09:59
CAERS RENÉE - PRADA VAN DE HEIKENS
3
10:01
HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
4
10:04
VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
5
10:06
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
6
10:08
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
7
10:11
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
8
10:13
GEURTS JULIE - MAMISHA D.J.
9
10:15
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
10
10:18
STERCKX FLEUR - ORCHID'S SANDOKAN
13
10:25
KUPPENS NICK - DIVA
14
10:27
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
19
10:39
LAENEN MELANIE - FRODO
20
10:41
MERTENS LISSE - MOJITO
21
10:43
BRASPENNING MEREL - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
22
10:46
MORIS LEONIE - JANA
23
10:48
DAMEN JONAS - DANNY B
24
10:50
MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
25
10:53
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
26
10:55
VAN DER BORGT SAM - JANTINA
27
10:57
SELS OLIVER - ZEPP
28
11:00
GEERITS FLORE - BLIKSEM
29
11:02
MERTENS MART - ELVIRA
30
11:04
VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
31
11:07
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
32
11:09
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
33
11:11
HELSEN HANNAH - CLAIRE
34
11:14
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
35
11:16
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
36
11:18
VAN DIJCK JOPPE - LARS
37
11:21
KLEEREN YONI - ROCKY
38
11:23
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
39
11:25
VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
17
Ring 17: STIJL Klasse M (D)
16:00
17:03
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:00
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
2
16:02
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
3
16:04
VAN ROSSUM CAROLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
4
16:07
ANTHONISSEN PIETER-JAN - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
5
16:09
CAERS RENÉE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
6
16:11
VAN DER WEE VALERIE - SCOTT VAN DE WATERHOEVE
7
16:14
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
8
16:16
VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
10
16:21
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
11
16:23
VAN DER BORGT NIELS - EMMA T.M.
12
16:25
VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
13
16:28
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
14
16:30
VOSSEN MINNE - INJAS
15
16:32
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
16
16:35
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
17
16:37
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
18
16:39
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
20
16:44
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
21
16:46
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
22
16:49
BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
23
16:51
CAERS RENÉE - MANFRED
24
16:53
ANTHONISSEN PIETER-JAN - HOPLA V/D WATERHOEVE
25
16:56
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
26
16:58
STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
22/08/2021 - ZPTA2108 - HERENTHOUT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots