{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
C2
Ring C2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
10:45
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:45
100024193 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - OEDELEM BEERNEM
B
Ring B: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1243418 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MIDDELKERKE
2
10:45
11862793 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - STALHILLE
3
11:00
8759605 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OOSTKAMP
4
11:15
15213034 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BRUGGE
5
11:30
15274769 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OEDELEM BEERNEM
6
11:45
1239879 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ARDOOIE
C1
Ring C1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100053207 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - VELDEGEM-RUDDERVOORDE
2
10:45
100035951 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BRUGGE
3
11:00
100036349 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OEDELEM BEERNEM
4
11:15
100035323 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ARDOOIE
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
11:45
Nr.
Tijd
Combinatie
5
11:30
5283062 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - TIELT
6
11:45
1245236 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - TORHOUT
7
12:15
1241600 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - IZEGEM
7
12:00
1245438 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - VELDEGEM-RUDDERVOORDE
9
12:30
7657239 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WESTKAPELLE
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
11:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
5412192 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - OEDELEM BEERNEM
2
10:45
7656936 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - ARDOOIE
3
11:00
1246448 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - WESTKAPELLE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
MAENHOUT LOUISE - TOLINE
3
13:46
MAEGH CHLOĆ - P.S. I LOVE YOU TER SCHELLEBEEK
4
13:54
SOETE NICOLAS - DWIGHT DE FROY
5
14:02
DIERICK ELLEN - QUILENCIA
6
14:10
GOETHALS SAM - CADANS VAN HET TRICHELHOF
7
14:18
DESCHEEMAEKER ARNE - ROUBAIX VAN DE LUCASHOEVE
8
14:26
DESTOOP ROBBE - MONOPOLY
9
14:34
CLAEYS LIES - HORIDUS VAN DE FREZENBERG
11
14:50
VANDE WALLE KASPER - HADISE VAN DE MOSKIFARM
12
14:58
VUYSTEKE HELEEN - CACILLA Z
13
15:06
RYFFRANCK AGLAIA - AMBER VAN HET BRABANDERHOF
16
15:30
RABAEY SARAH - FREETIME TEN DOORN
18
15:46
CLAEYS LIES - HILLEKE
20
16:02
MONTEYNE LOTTE - GENERAL UNKNOWN
DERIEUW CHRISTOPHE - ROMEO DE L'ENCLOS
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
D'HONDT GENEVIĆVE - THINK TWICE VAN'T WYNEDALEHOF
2
13:38
BĆCOURT FLEUR - LISSANACODY LIZZY
3
13:46
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
4
13:54
FORĆ SHANA - GRIFFIN MS
5
14:02
PAMPERL LISA - TAKE OFF AP Z
6
14:10
ROOSE LARISSA - MARCIA VAN 'T GESTELHOF
7
14:18
DUJARDIN AMELIE - PASTIS VDB VAN DE DULFRIKHOEVE
8
14:26
DEMEYERE MICHELLE - CALLAS DU MAILLET Z
9
14:34
COLMAN FIEN - GINI VAN DE ZILVERBERG
11
14:50
VANHAELEMEERSCH MARGAUX - WHY NOT DANCER
12
14:58
D'HONDT GENEVIĆVE - GOLDICA VAN DE DWERSE HAGEN
13
15:06
VANPRAET CELINE - AXA VAN DE WULFHOEK
14
15:14
HEYMANS AYLA - LOUIS DC
15
15:22
COENS TIBO - GOLDEN ROSE T EN Y
16
15:30
STUBBE MELANIE - ULLAR GIRL Z
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
CLAEYS EMMA - FIGARO VAN DE ZYPTE
2
13:38
CUYVERS MORGANE - NOBLE SKY
4
13:54
LANCKRIET MARIEKE - ESMIER DE BRUYERES
5
14:02
VERWULGEN FILIP - FINNESSE
6
14:10
VANDUYNSLAGER SHANA - IRONA
7
14:18
LIEVENS ESTEE - LADORADA VAN HET ZWARTEVELD
8
14:26
VAN DER GINST ANKE - VALARON - LECO
9
14:34
VAN DE WEGHE GILLES - KALY-SANDRO V/D WAETERHOEVE
10
14:42
NEYTS ALIZĆE - ELIMA VAN HET MASSARTHOF
11
14:50
VAN LERBERGHE MARTINE - G'KAYROS
13
15:06
CALLEWAERT MEREL - ROSETTE VAN DE BERLINGMOLEN
14
15:14
DE GRANDE DRIES - EUREKA VAN DE PEREBOOM
15
15:22
DUFOUR LOTJE - ICARUS VAN DE HEIKANT
20
16:02
CALLEEUW WENDY - SUNSHINE
21
16:10
VANDENDRIESSCHE LOUISE - ORIGI DE BEAUTY
22
16:18
VERCOUTTER LOTTE - JE T'ADORE
CALLENS CHANA - KALIDO
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
DEMEULEMEESTER JORIS - QUITE CAPITANO
2
09:38
DE VLIEGHERE MARIEKE - ORIELLE VAN DE BEVERINGCOURT
3
09:46
DE VLIEGHERE ELLY - OBLIGE VAN DE BEVERINGCOURT
4
09:54
DESCHEEMAEKER ARNE - GRAFITT D
5
10:02
ESPRIT JEAN-PAUL - L"ESPRIT
6
10:10
DHUYVETTER CĆLINE - NUMBER ONE VAN DE HEERNIS
7
10:18
BAERT BRECHT - KELSO VAN DIEPENDAELE
8
10:26
HAERENS BRUNO - KOSIERA
9
10:34
DEMEULEMEESTER JORIS - RICHEBOURG VAN DEN EECK POLCK
10
10:42
DEPUYDT PATRICIA - DIABELLE 16 Z
11
10:50
DEBAENST JOYCE - JABEDABEDOE W
13
11:06
VAN GHELUWE MARGOT - GUAPPA VAN DE MEERSEN
14
11:14
BLOMME ANN-SOPHIE - GO FOR IT
15
11:22
SIMOENS FRIEDL - KARLO
16
11:30
SCHOONBAERT SIEL - OASE VAN DE PEREBOOM
17
11:38
DENDAUW WILLEM - COULEUR
18
11:46
CUYVERS MORGANE - INCOGNITO VAN HOF TER EDE
19
11:54
VANHAECKE LISA - MILO VAN DE SPIJKER
20
12:02
CLARISSE ANNA ELISABETH - HOPE
21
12:10
CALLEWAERT MEREL - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
22
12:18
VERMOORTELE LOORKE - IRMO S
23
12:26
DESUTTER DIETER - HEOKA VAN HET NETEHOF
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:38
VANDE VYVERE JEREMIEN - PASTELLE VAN 'T JONKERSLEEN
3
09:46
VERWULGEN STEFFI - LANDER B Z
5
10:02
DE VLIEGHERE JOHAN - LUXOR VAN DE GROENE JAEGHER
6
10:10
BOONE SARA - JORDY
7
10:18
GYSSELS JARNE - RADICAL VAN DE PEREBOOM
8
10:26
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - QPIDO D' EDOUARD JOLY
9
10:34
D'HESPEEL JOCHEN - ILUNA DI AREZZO
10
10:42
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
11
10:50
STUBBE MAJELLA - JAZOEE
13
11:06
DEGROOTE EMMA - TANNAN VM Z
14
11:14
ONGENAE MAARTEN - GOFFIN VAN DE MISPELAERE
15
11:22
DEMEIRE JORIJN - QADIR VAN DE STUYVENHOECK
16
11:30
GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
17
11:38
EECKHOUT STEPHANIE - SABATON VAN DE AKKERWINDE
18
11:46
DUPON GEERT - LAILILA V.D. PAPENDIJK
19
11:54
PYNOO GRIET - PRETORIA VAN DE RIJSELPOORT
20
12:02
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
21
12:10
DEGREVE MARCIA - QUESO Z
22
12:18
VAN COILE TINY - KALINA VAN BOUCHOUT
23
12:26
VERHALLE DAGMAR - KASTOR
SNAUWAERT JOYCE - PEPPER
VANDERMOERE HEIDI - INDIANA
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:18
Nr.
Tijd
Combinatie
5
10:02
CAELENBERGHE TATIANNA - KARACOLA ANTONI
6
10:10
DE VISCH FLORIS - CORNET ICE DU BOIS PINCHET Z
7
10:18
FEYS EMELY - LENTISCO RAB
9
10:34
SOENENS JONAS - HYANTHA V D MISPELAERE
10
10:42
DECLERCQ LOUISE - QWUICKO TER KOUTER
12
10:58
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
13
11:06
VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
14
11:14
PAUWELS KIARA - W-GENTLEMAN V D LINDEG Z
15
11:22
BERTENS BRITNEY - HILTON
16
11:30
VERRAES VINCENT - HINKA VAN EYENSLUIS
17
11:38
THYS LYNN - NOGARA VAN'T HOF VAN EVERSEM
18
11:46
VAN HOLLEBEKE AN-SOFIE - FLAMINGO VAN DE KRANENBURG
19
11:54
DEMEULEMEESTER JORIS - OIJITA VAN DE SNEPPE
20
12:02
CAELENBERGHE TATIANNA - JUNE III
21
12:10
NEYT KATHLEEN - NITRO GOLDEN
VANDERMOERE JOLIEN - INDIANA
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
DECLERCQ SILVIE - ISAMIEK D
2
09:38
VANDECASTEELE PIET - APACH DU CHATEAU
3
09:46
COENE ANNELIEN - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
5
10:02
VAN EENOO TINE - BAILEYS
6
10:10
DE VLIEGHERE DANIEL - FIRDINAND VD BEVERINGCOURT
8
10:26
WATELLE HUGO - FLEEDWOOD MAC
10
10:42
DESUTTER DIETER - LADY GO GREY V/D WOLFSHOEVE
13
11:06
NEVEJAN JOKE - SUSA
14
11:14
DECADT SILKE - NARDUS VAN DE KERSOUWKEN
15
11:22
DEFOUR SHIANDRA - KALINKA VAN EYENSLUIS
16
11:30
VAN DOORNE NICK - QUINTA VD KIEKEMOORTEL
17
11:38
BILLIAU MELISSA - CABACHO V KERSELARE Z
18
11:46
BOONE GEERT - GEENA
19
11:54
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
20
12:02
ESPRIT JEAN-PAUL - LOPANO
21
12:10
VOETS SAARTJE - BROERE FUIJ
DESUTTER DIETER - GUELA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:30
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:46
VANDERMOERE HEIDI - CHANEL 'B'
4
09:54
VERHEYDEN ANNELIES - SATURN Z
5
10:02
SCHOONBAERT SIEL - NASSINA D'OR VAN DE MISPELAERE
6
10:10
BLOMME TANITA - ILANAH
7
10:18
VERSTRYNGE JOLIEN - GOZO TER KLOMP
8
10:26
SABBE JOZEFIEN - KALOU V/H WESTHOF
9
10:34
HANTSON DIEDERIK - URSULA
10
10:42
VAN DOORNE KURT - PAPAYA VD KIEKEMOORTEL
11
10:50
COPPEJANS DANAE - OREAL VAN DE KWADEWEG
12
10:58
BROUCKMEERSCH LORE - FAMOUS DE NIRO
13
11:06
DELAERE MAURA - DENZEL DWD
14
11:14
COENE ANNELIEN - GIGANT VAN DE DASHOEVE
15
11:22
HANTSON AMALIA - CARAMBO
LEGEIN MATISSE - VALERIENA H
VERHASSELT CARMEN - JACOB
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:30
10:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:38
MOYAERT SHANA - GLAMOURENTA VAN HET KROONHOF
3
09:46
WITTEVRONGEL SARA - DONNA ELUXE
4
09:54
VANDER MEULEN EMMA - CHANEL
5
10:02
WILLEM JONAS - DRAGON ZOETENDAELE Z
6
10:10
GYSSELS JANA - KANTOR
7
10:18
COYSMAN FIEN - FIERRO VAN HET NOBELHOF
8
10:26
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
9
10:34
COUPILLIE JOYCE - MADONNA VAN DE PEREBOOM
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:30
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
NEYT KATHLEEN - STENAGERS RINGO STAR
2
09:40
COUPILLIE JOYCE - LANAIKA V.D. KIEKEMOORTEL
3
09:50
CLAEYS CĆLIEN - GINGER
4
10:00
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
5
10:10
VAN DEN ABEELE MARC - DON AMOUR
6
10:20
VAN HOECKE ISABELLE - CHARMING PEARL
7
10:30
DUPON ANOUK - LUIGI VAN DE ROTERIJHOEVE
8
10:40
EECKHOUT STEPHANIE - DOLORES
9
10:50
VANDER MEULEN CHRIS - GLARISMA 1104492
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:20
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:20
DRIEGHE ELS - GORKY - G
2
11:30
VANDECASTEELE SISKA - CORLANDRO VD STUYVER
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
12:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
VAN COPPENOLLE LIESL - FUN VAN DE HEERNIS
2
12:10
VAN DOORNE KURT - JAQUINTO VD KIEKEMOORTEL
3
12:20
DESOETE DIEDERIK - FLEEDWOOD MAC
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
09:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
RAMMANT AMELIE - RIESLING VAN 'T EIKHOF
3
08:34
DE VLIEGHERE ELLY - OBLIGE VAN DE BEVERINGCOURT
4
08:36
VANDENDRIESSCHE LOUISE - ORIGI DE BEAUTY
5
08:38
BAERT BRECHT - KELSO VAN DIEPENDAELE
6
08:40
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - QPIDO D' EDOUARD JOLY
7
08:42
DUJARDIN AMELIE - PASTIS VDB VAN DE DULFRIKHOEVE
8
08:44
DESUTTER DIETER - LADY GO GREY V/D WOLFSHOEVE
9
08:46
BĆCOURT FLEUR - LISSANACODY LIZZY
10
08:48
VAN MAELE JULIE - RYCARD VAN 'T LANDOUWEHOF
11
08:50
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - C RICKY VAN 'T VERLORENKOST Z
12
08:52
VANDECASTEELE PIET - APACH DU CHATEAU
14
08:56
DEMEIRE JORIJN - QADIR VAN DE STUYVENHOECK
15
08:58
RAMMANT AMELIE - REBEKKA VAN 'T ZORGVLIET
16
09:00
DEPUYDT PATRICIA - DIABELLE 16 Z
17
09:02
DEBAENST JOYCE - JABEDABEDOE W
18
09:04
HEINDRYCKX BRAM - ROMANTICO VD KNUFFEL
19
09:06
ROOSE LARISSA - MARCIA VAN 'T GESTELHOF
20
09:08
BERTEN VEERLE - KRIZIA VAN SAPPENLEEN Z
21
09:10
PAMPERL LISA - TAKE OFF AP Z
22
09:12
VANDER MEULEN EMMA - CHANEL
23
09:14
LESCRAUWAET MANON - VAROSA W
24
09:16
VAN DE WEGHE GILLES - KALY-SANDRO V/D WAETERHOEVE
25
09:18
VAN DER GINST ANKE - VALARON - LECO
26
09:20
VAN GHELUWE MARGOT - GUAPPA VAN DE MEERSEN
31
10:30
DESCHEEMAEKER ARNE - ROUBAIX VAN DE LUCASHOEVE
WILLEM ELS - QUINTEN TER
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:30
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
PINTELON VIC - STANLEY V/D HUNTERS Z
2
09:32
DUPON ROBIN - QUI VIVE VAN DE ROTERIJHOEVE
4
09:36
VERMEULEN LENNART - QUI-VIVE VAN DE NACHTEGALE
5
09:38
DE VLIEGHERE JOHAN - LUXOR VAN DE GROENE JAEGHER
6
09:40
EECKHOUT STEPHANIE - RAMOS DE SOLART
7
09:42
DE VISCH FLORIS - CORNET ICE DU BOIS PINCHET Z
8
09:44
COENS TIBO - GOLDEN ROSE T EN Y
9
09:46
BOONE SARA - JORDY
10
09:48
BEKE CLARISSE - OSCAR DE SAAR
11
09:50
DOBBELAERE FLEUR - NABOR
12
09:52
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - NOUVELLE M
13
09:54
STUBBE MELANIE - ULLAR GIRL Z
14
09:56
STUBBE MAJELLA - JAZOEE
15
09:58
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
16
10:00
DEGROOTE EMMA - TANNAN VM Z
17
10:02
FORĆ SHANA - GRIFFIN MS
18
10:04
MAEGH CHLOĆ - P.S. I LOVE YOU TER SCHELLEBEEK
19
10:06
MAES AMELIE - COMME ON RR Z
20
10:08
DELOOF AURELIE - KUEEN OHLALA VDA
21
10:10
RYS CHIARA - FANTASTICO DE BEAUTY Z
22
10:12
VANGHELUWE JONAS - QLUEDO
24
10:16
GHEERAERT LEONTINE - ROYALDINE VH OOIEVAARSHOF
25
10:18
DECLERCK WOUTER - QUEVEDO VAN HET ROELHOF
26
10:20
DE CLERCQ DIRK - CHUCK VD VIJVERHOEVE Z
27
10:22
WALCARIUS LISA - KELSA DU VERT PIGNON
28
10:24
BONTE JOERI - NIKEE VAN DE KAPEL MILANEN
29
10:26
VANDENBOSSCHE DAPHNĆ - QIARA V AN DE NOORDHEUVEL
32
10:32
DESCHEEMAEKER RUBEN - RITCHIE RICCARDO VR
33
10:34
DESTOOP ROBBE - MONOPOLY
34
10:36
DE SAEDELEER BERNARD - ORCHIDEE VD THIJSHOEVE
35
10:38
KINDT DRIEKE - FIDEEL VD GULDEN Z
36
10:40
GYSSELS JARNE - RADICAL VAN DE PEREBOOM
37
10:42
GOETHALS SAM - CADANS VAN HET TRICHELHOF
38
10:44
SOENEN KRISTOF - ODIBAI VAN DE HILLEBOOM
39
10:46
SIMOENS FRIEDL - KARLO
40
10:48
RABAEY SARAH - FREETIME TEN DOORN
41
10:50
SCHOONBAERT SIEL - OASE VAN DE PEREBOOM
42
10:52
DE GRANDE DRIES - EUREKA VAN DE PEREBOOM
43
10:54
NOPPE ANN-FLORENCE - RETINA VAN DE PLAETSE MOLEN
44
10:56
CORTIER EMMA - POIROT VAN DE PEREBOOM
45
10:58
DE MUELENAERE WARD - RECTOR VAN DE PLAETSE MOLEN
46
11:00
KINDT TOM - ILONA VAN DE ROZEBOOM
47
11:02
BOONE SOFIE - MILLI VANILLI
48
11:04
DEMEYERE MICHELLE - CALLAS DU MAILLET Z
49
11:06
DEFOUR JULIE - LA UTOPIA VDB
50
11:08
SAMYN EMIEL - WITESSE VD LINDEHOEVE Z
SNAUWAERT JOYCE - PEPPER
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
11:30
14:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
2
11:32
VANHAECKE LISA - MILO VAN DE SPIJKER
3
11:34
DELOOF AURELIE - QUISTELLO HW
6
11:40
MAERTENS KEVIN - D-DAY
7
11:42
VAN DE SOMPELE ISOLDE - KIRA V/H KLEIN REIGAERTSVLIET
8
11:44
VANHECKE DELPHINE - ESMIER DE BRUYERES
9
11:46
KEIRSE QUIRINE - JATOKI DE FRIBOIS B.
11
11:50
VANDERMOERE HEIDI - CHANEL 'B'
12
11:52
VAN EENOO TINE - BAILEYS
15
11:58
DESCHEEMAEKER ARNE - GRAFITT D
16
12:00
BOONE JONAS - GEENA
17
12:02
HAEGHEBAERT DRIES - KYRA VAN 'T VERLORENKOST
18
12:04
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - LOLITA V'T VERLORENKOST
19
12:06
RYS CHIARA - QUEBEC DE BEAUTY
20
12:08
DEMEYER JOLIEN - QRAZY VAN 'T LANDOUWEHOF
21
12:10
DENDAUW WILLEM - COULEUR
22
12:12
VANDERMOERE HEIDI - INDIANA
23
10:14
LANNOYE FIEN - ICI PARIS
23
12:14
VANGHELUWE JONAS - PORTO
24
12:16
NEVEJAN JOKE - OH MY GOD DE BEAUTY
25
12:18
LANNOYE LIESLOT - CASSINA
26
12:20
DECLERCK BART - FONSKE VAN OP DE BUITEN
27
12:22
CAPOEN CAMIEL - ORIGIE VAN 'T COUTHOF
28
12:24
BUYSSENS ELINE - DEMAIN
29
12:26
DERYCKE TOM - PINOT VAN 'T BEUKENHOF
31
12:30
VAN DEN ABEELE SAM - PECHE VAN DE MISPELAERE
32
12:32
QUARTIER XAVIER - HOLLY DE TALMA
33
12:34
GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
34
12:36
DECADT SILKE - NARDUS VAN DE KERSOUWKEN
35
12:38
ONGENAE MAARTEN - GOFFIN VAN DE MISPELAERE
36
12:40
STORME GEERT - QUATRO VAN DE PEEREBOOM
37
12:42
BORRY EVY - GUAYA VAN DE LEGEWEG
38
12:44
DESENDER STIJN - DAMARA TE WALEM
39
12:46
SOENEN KRISTOF - NIQUENDO VAN DE HILLEBOOM
40
12:48
COLMAN FIEN - GINI VAN DE ZILVERBERG
41
12:50
VERCAUTEREN FEMKE - QOURTOIS VAN DE RHAMDIA HOEVE
42
12:52
DECLERCQ LOUISE - JEUNESSE
43
12:54
DEGREVE MARCIA - QUESO Z
44
12:56
VANDE WALLE KASPER - HADISE VAN DE MOSKIFARM
45
12:58
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
46
13:00
VERRAES VINCENT - ALVARO
47
13:02
MAES AMELIE - FLAMINGO VAN DE KRANENBURG
48
13:04
NOPPE EDOUARD - TIARA
49
13:06
DEMAREZ LENNART - HAVANA VAN DE BOSBEEK
50
13:08
DEMEYER JOLIEN - QUPIDO VAN 'T LANDOUWEHOF
51
13:10
DEMEULEMEESTER JORIS - QUITE CAPITANO
52
13:12
PYNOO GRIET - PRETORIA VAN DE RIJSELPOORT
53
13:14
VAN EEGHEM BENT - BEST OF DU PRIEL
54
13:16
D'HESPEEL JOCHEN - ILUNA DI AREZZO
55
13:18
LANNOO RUBEN - PERLE FINE
56
13:20
NEYTS ALIZĆE - ELIMA VAN HET MASSARTHOF
57
13:22
STEYAERT SOFIE - ECHO VAN DE PODTSHOEVE
58
13:24
VAN ZANDWEGHE MICHELLE - COMME CA VAN BOST Z
59
13:26
HEYMANS AYLA - PHELIX VAN HET BLAUWHOF
61
13:30
GYSSELS JARNE - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
62
13:32
GYSSELS JANA - KANTOR
63
13:34
VANHEVEL TIM - KRONOS VAN 'T BERGENHOF
64
13:36
RAMMANT AMELIE - EKITA VAN 'T ZORGVLIET
65
13:38
DESUTTER DIETER - HEOKA VAN HET NETEHOF
66
13:40
VERCOUTTER LOTTE - JE T'ADORE
67
13:42
VAN DEN HEUVEL PAULINE - MADEMOISELLE VAN 'T VLASMEER
68
13:44
BOONE JONAS - AIMEE II Z
69
13:46
HAEGHEBAERT DRIES - C POMPIDOE Z
70
13:48
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - MAESTRO VAN 'T VERLOREN KOST
71
13:50
DE MUELENAERE ELKE - BELINGA VAN 'T GOOR Z
72
13:52
DEMEYER JOLIEN - MIKA VAN 'T LANDOUWEHOF
73
13:54
DE MUELENAERE WARD - PANTAINE VAN DE PLAETSEMOLEN
74
13:56
WILLEM JONAS - JUSTICE
75
13:58
SEGAERT ARTHUR - KOYANA TER VLUCHT
76
14:00
CLAEYS CĆLIEN - GINEA
77
14:02
STRUBBE LOUIS - CONTIGA
78
14:04
COENE ANNELIEN - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
79
14:06
VERRAES VINCENT - HINKA VAN EYENSLUIS
80
14:08
MESTDAGH HĆLĆNE - NEWMAN ML Z
81
14:10
HEYMANS AYLA - LOUIS DC
82
14:12
DEWULF JANNE - JUMPER VD LINDEHOEVE
83
14:14
CALLEWAERT WARD - GAELLE VAN HET BRABANDHOF
84
14:16
CALLEWAERT HANS - V DE VIE
85
14:18
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
DESCHEEMAEKER RUBEN - VIVA DELMIRA S
DESUTTER DIETER - GUELA
NOPPE ANN-FLORENCE - PIA PANDORA
VAN EEGHEM BENT - CHINELLE PH Z
VANHOENACKERE PAULIEN - CANACHE DE L'ESPRIT Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
15:30
16:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:30
DE VLAMYNCK TOM - MILO VAN DE SPIJKER
2
15:32
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
3
15:34
NOPPE ANN-SOPHIE - GRAPPA V/H PIJNVENHOF
4
15:36
SEGAERT ARTHUR - IQUEM TER VLUCHT
5
15:38
VANDENBERGHE TIJS - ODESSA VAN 'T VERLOREN KOST
6
15:40
DELOOF AURELIE - OHLALA
7
15:42
STORME GEERT - MIRA VAN DE PEREBOOM
8
15:44
GHEERAERT VITAL - ESAURA V.H. OOIEVAARSHOF
9
15:46
SOENENS JONAS - HYANTHA V D MISPELAERE
10
15:48
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
11
15:50
STRUBBE EMMA - BALIERINA
12
15:52
VERMEULEN LENNART - PETIT FILOU VAN DE NACHTEGALE
13
15:54
DE VLIEGHERE DANIEL - FIRDINAND VD BEVERINGCOURT
14
15:56
VEREECKE TITUS - LA VIE VAN DE GROTE HAART
15
15:58
VANDAMME YOURI - MOLLY VAN 'T POEZELHOF
16
16:00
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
17
16:02
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - JAMAIS VAN HET HAZEGOED
18
16:04
LANNOYE LIESLOT - DERLY VDM Z
19
16:06
DECLERCK BART - KYMOON
20
16:08
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
21
16:10
GHEERAERT VITAL - JAPPELOUPE V.H. OOIEVAARSHOF
22
16:12
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
23
16:14
HEINDRYCKX BRAM - HAYA DE BRINCO
24
16:16
AERNOUDT VINCENT - JAYCA VAN DIEPENDAELE
25
16:18
COLMAN STIJN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
26
16:20
LANNOO RUBEN - JAVELINE
27
16:22
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
28
16:24
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - OMEGA VAN HET GROENE DAK
29
16:26
VANDENBERGHE TIJS - FLUGEL VAN DE PEREBOOM
31
16:30
SEGAERT ARTHUR - KAYMAKLI TER VLUCHT
32
16:32
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
33
16:34
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
34
16:36
CALLEWAERT AURI - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
35
16:38
VERACX SANDER - NASSINA D'OR VAN DE MISPELAERE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
17:15
17:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:15
NOPPE ANN-FLORENCE - ELEGANCE "F"
2
17:17
GHEERAERT LEONTINE - JAKONDA VH OOIEVAARSHOF
3
17:19
VERMEULEN LENNART - LYBRISE VAN DE GAVERSTEDE
4
17:21
DELOOF AURELIE - ITO
5
17:23
DECLERCK ALEXANDER - GIRONDIN VAN DE LINDEHOEVE
6
17:25
VANHEVEL TIJS - MELITE VAN'T BERGENHOF
7
17:27
LANNOYE FIEN - ZIDAN LVP Z
8
17:29
VERCAUTEREN FEMKE - ISHTAR VAN DE RHAMDIA HOEVE
9
17:31
DECOCK STEVEN - KAIRO VAN HET SPEIENHOF
10
17:33
TINEL MATHILDE - GAPRICE
11
17:35
STORME GEERT - MADONNA VAN DE PEREBOOM
12
17:37
DEMEYER JOLIEN - GRANDE-J
13
17:39
GHEERAERT LEONTINE - HANNE V.H. OOIEVAARSHOF
14
17:41
NOPPE ANN-FLORENCE - MILONA VAN HET SPEIENHOF
12/09/2021 - ZRTW2106 - BRUGGE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots