{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
10:30
11:45
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:45
100041767 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OESELGEM
3
11:00
8759302 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OEDELEM BEERNEM
4
11:15
2675782 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZONNEBEKE
5
11:30
100041489 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OEDELEM BEERNEM
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
10:30
11:45
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:00
11909071 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - IZEGEM
4
11:15
100024242 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OESELGEM
5
11:30
1273326 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - TORHOUT
6
11:45
6554570 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ANZEGEM
7
12:00
100040019 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OEDELEM BEERNEM
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100035709 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OEDELEM BEERNEM
2
10:45
100030370 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ANZEGEM
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
11:15
5570123 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - TORHOUT
5
11:30
100046212 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARDOOIE
6
11:45
5510408 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - IZEGEM
7
12:00
100018133 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - OESELGEM
8
12:15
11939383 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARDOOIE
10
12:45
13014770 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ANZEGEM
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
11:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100017254 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ARDOOIE
2
10:45
15179183 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - TORHOUT
3
11:00
3012454 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - IZEGEM
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:30
10:02
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:38
DUMOULIN DÉLANA - SPEEDY
3
09:46
KINDT JULES - NEPTUNE D'HADOL
SPRUYTTE MILA - BOY
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
10:10
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
0
10:02
DESIMPEL RUNE - SNOWY
1
10:10
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
2
10:18
VANSTAEN BAS - MISTY
3
10:26
VERVAECKE OONA - TERVAKE HEIKO 1986
4
10:34
GOEMINNE NYMKE - LITTLEWERN LARKIN
5
10:42
MESSIAEN POMMELIEN - GIZMO
6
10:50
DEMEULEMEESTER FELINE - WELSH WALTER
7
10:58
DE RIDDER JÉRÔME - ROOSJE
SPRUYTTE ILUNA - PERLOF CLEO
VERDUYN QUINTEN - PAKANDO V.D. CORNY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:30
09:54
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:38
DEMEULEMEESTER YANNICK - WITHOF FEMKE
3
09:46
DE FAUW GASPAR - MAILOW
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:38
DE ROUS OWEN - AMIGO VAN SCHIPLUIDEN
3
09:46
DECNEUDT JOËL - BIA
4
09:54
VEYS WILLEM - LENTE VAN DE STUYVENHOEK
5
10:02
DEMEULEMEESTER FELINE - HIGH FLOWNS BAILEYS
6
10:10
JACOBS ALEXIA - KUDAH ROSWITHA
7
10:18
DEVLIEGERE JANO - PAUL0821238 ROEPNAAM: FRED
8
10:26
VANDENDRIESSCHE AUKJE - GIPSY QUEEN
9
10:34
D'HESPEEL EMMA - BELLO
10
10:42
VANDERHEEREN LOUIS - CLOVER
11
10:50
VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
13
11:06
CUYVERS CHARLOTTE - AQUANURA
14
11:14
FREYNE AURÉLIE - PUKKY
16
11:30
POTTIE JANNE - ISLYN HUDOL
17
11:38
DUPON MATHIS - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
21
12:10
DE JAEGHER ANNA - ANKA
22
12:18
PATTYN ACHIEL - QUENTA VAN DE NIEUWE HEIDE
23
12:26
PATTYN RACHEL - SINDERELLA VAN NIEUWENDALE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
VANDE VELDE HAYLEY - CARIENTJE
2
09:38
VERVAECKE OONA - SPARTACUS
3
09:46
VERMANDERE ALINE - SACHA
4
09:54
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
5
10:02
VAN WONTERGHEM ANAÏS - LUNA
6
10:10
LOONTJES LOTTE - ZOMERDIJK'S FRED FLINSTONE
8
10:26
VANDERHEEREN ALICE - CREEPY
9
10:34
GOESAERT PAULINE - CARAMELLE
10
10:42
DRAYCOTT ROMI - HAPPY
11
10:50
DE RIDDER CAMILLE - FIENTJE
13
11:06
COOLMAN FLORIMONT - PATTY
15
11:22
DEMEULENAERE CLARA - PHARA
16
11:30
PATTYN ALICE - IJSSELVLIEDT'S INDIAN MASCOT
19
11:54
VANDEKERCKHOVE ELODIE - GAUDI
21
12:10
DECOCK ARNAUD - TIGER VAN 'T HEERENVELD
22
12:18
DESIMPEL LENKE - BUMBLE BEE
23
12:26
MEERSSCHAERT HELENA - ALPHA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
10:02
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:02
BOUTS LAURA-MARIE - PAULIEN DU QUESNOY
2
10:10
PEUTEMAN CEDRIC - MULLIGEN'S WENSIE
3
10:18
GRYSPEERT ANOUK - GIPSY VAN DE MEIDOORN
4
10:26
SOENENS SUZAN - EROS
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
10:50
11:14
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:58
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
3
11:06
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE JAEGHER JILL - BIANO
2
13:08
D'HESPEEL MAXIM - VOSJE
3
13:16
LANNOO LOUIS - VOLD VAN DE NIEUWE HEIDE
4
13:24
COOLMAN MAGDALENA - PICON VAN HET NIEUWLAND
5
13:32
MEERSSCHAERT HELENA - URANIUM VAN HET GOORHOF
6
13:40
DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
7
13:48
GEERAERTS WARRE - MONTY
8
13:56
POTTIE IMKE - RHOSWAUN CHATTERING PENNY
9
14:04
PATTYN RACHEL - PAPILLON TER SALEGHEM
10
14:12
DEGRAEVE NESTOR - TWENTY ONE
11
14:20
VEYS WILLEM - LYCA
13
14:36
DEMEULEMEESTER LIEZE - CAICO
14
14:44
QUARTIER LAURE - THAT 'S IT "C"
15
14:52
VERMANDERE EMILE - CALIMERO
16
15:00
WAUTERS HELENA - DANGER
17
15:08
VEYS FRANNE - ORLANDO
18
15:16
VANHEE ELOÏSE - ROOS
19
15:24
CALLENS FREEKE - PIDO
20
15:32
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
21
15:40
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
22
15:48
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
23
15:56
TAGHON JULOT - MISTY
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:00
13:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
3
13:16
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
4
13:24
DEVOLDER SITA - NOBLESSE
5
13:32
DE CLERCQ ELISE - MAGIC MOMENT
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
13:48
14:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:56
DEMEULEMEESTER THIBAULT - LUNA
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DEWITTE ANNA JULINE - FALIA
2
13:08
DE SMET JULINE - ROLEX VAN KLAVERBORCH
3
13:16
VAN DE GENACHTE TOM - VLAGBERG'S VICTORIA
4
13:24
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
5
13:32
SCHEERS HANNE - PUK
6
13:40
VAN PARYS LENKA - HAASENDONCK'S CAMILLA
7
13:48
VAN DE GENACHTE LINN - STAR
8
13:56
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
9
14:04
DUPON LISE - CORLOUGH TURF
10
14:12
KINT RESA - JAZZ (COBRONC'S LOEBAS)
11
14:20
DEMEULEMEESTER FLEUR - MISS
13
14:36
VEYS FRIEDL - VAYA
14
14:44
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
15
14:52
QUARTIER MARIE - SULAATIK'S ANYTIME
16
15:00
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
17
15:08
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
18
15:16
DENEULIN LUCA - NACIDO
19
15:24
DEMEULENAERE ELODIE - UNIQUE V DRUM VAN HET JUXSCHOT
20
15:32
BOUCKAERT LOUISE - GOODWAY
21
15:40
BOUTS JEF - IMBRA
23
15:56
DEWULF FLORE - LASCANA
VERDUYN KAYLIE - ULRIKE
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
GEIRNAERT ESMÉE - FAUST VAN HET PUTTENHOF
3
13:16
FREYNE ARTHUR - NALICE
4
13:24
TANT ONAH - ADIVA
6
13:40
SCHEERS RUBEN - KTC’S CELESTA
7
13:48
BRIL CATHO - SOURCE-D'ESPOIR-DRUM VAN HET JUXSCHOT
8
13:56
CNUDDE ESRA - NAPOLEON HOF TER ZEEDIJCKE
9
14:04
SAELENS FAYE - FANTASIA
10
14:12
WILLEM ARTHUR - FLORIS
11
14:20
GHEKIERE LANIS - TOLAN VAN PRINSEVELD
13
14:36
VAN EXEM PERLE - LADY
14
14:44
GEVAERT TIMON - OH MY GOD V'T OUD MOLENHUIS
15
14:52
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
16
15:00
DEBLON MORGANE - FAROUK
17
15:08
VANSIELEGHEM THIBO - U-SMARTIE TE WALEM
18
15:16
VERSCHOOT JOLIEN - BLAKT'S DELANO
19
15:24
MOORS MARTHE - ORCHARD RED RIBSTON PIPPIN
20
15:32
SAELENS FAYE - JACONDA
21
15:40
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
22
15:48
LETEN PETTER - PETROL VAN DE PITZENBURGHOEVE
23
15:56
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
DUBOCCAGE JULIE - OILILY VAN DE BUCXTALE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
15:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN GHELUWE CAMILLE - POWER OF THE DREAM "C"
2
13:08
EGGERMONT ELISE - JOEPIE
5
13:32
SOENENS JAN - JOLY'S KARAMEL
7
13:48
COKELAERE SARAH - KANTJE'S VOLTO
8
13:56
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
10
14:12
DUMON SHIRLEY - MDL'S ICE QUEEN
11
14:20
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
12
14:28
DE VOS LUCCA - KUIKHORNSTER ESMEE
13
14:36
SOENENS JAN - JAZZ VAN DE KLIMOP
14
14:44
DE FAUW COSETTE - CISSI
15
14:52
DE PELSMAEKER PAULINE - PRINCESSE
16
15:00
DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
17
15:08
BILLIET HANNE - QUADRILLE DE BRIAS
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
14:12
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:20
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
3
14:28
PETILLION REMI - CASPER F
4
14:36
CALLENS DIEDE - BIJOUX
5
14:44
DEVOS LAURICE - FUEGO DU TUHMA
6
14:52
D'HALUWIN LUNA - NOBILIGIRL VAN K
7
15:00
DE VOS LUCCA - LYNN
8
15:08
VITALE GIULIA - SAPPERLIPOPETTE VH OUD MOLENHUIS
9
15:16
GEVAERT LOTTE - FOREVER
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
15:32
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:32
BAERT ELISE - HARA
2
15:40
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
3
15:48
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
A terrein
A terrein: KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT Klasse L
13:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:30
100035687 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - OESELGEM
14
13:45
100041087 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - ANZEGEM
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A3 (S)
12:00
12:05
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
KINDT JULES - NEPTUNE D'HADOL
SPRUYTTE ILUNA - BOY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
12:24
12:25
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:24
DUMOULIN DÉLANA - SPEEDY
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
11:50
11:57
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:50
MESSIAEN POMMELIEN - GIZMO
2
11:51
GOEMINNE NYMKE - LITTLEWERN LARKIN
3
11:53
DE RIDDER CAMILLE - ROOSJE
4
11:55
DEMEULEMEESTER YANNICK - WITHOF FEMKE
5
11:57
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
DESIMPEL RUNE - RADLEE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
11:11
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:11
DE FAUW GASPAR - MAILOW
2
11:12
VERVAECKE OONA - TERVAKE HEIKO 1986
SPRUYTTE ILUNA - PERLOF CLEO
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
12:34
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:34
VANSTAEN BAS - MISTY
2
12:34
DEMEULEMEESTER FELINE - WELSH WALTER
VERDUYN QUINTEN - PAKANDO V.D. CORNY
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
11:26
11:46
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:27
DE ROUS OWEN - AMIGO VAN SCHIPLUIDEN
3
11:29
JACOBS ALEXIA - KUDAH ROSWITHA
4
11:31
CUYVERS CHARLOTTE - AQUANURA
6
11:35
VANDERHEEREN LOUIS - CLOVER
7
11:37
VANDERHEEREN ALICE - CREEPY
8
11:38
DEVLIEGERE JANO - MARY BRIGID
9
11:40
D'HESPEEL EMMA - BELLO
10
11:42
GOESAERT PAULINE - CARAMELLE
11
11:44
VANDENDRIESSCHE AUKJE - GIPSY QUEEN
12
11:46
VAN WONTERGHEM ANAÏS - LUNA
13
11:48
PATTYN ACHIEL - QUENTA VAN DE NIEUWE HEIDE
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
10:54
11:08
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:55
DE JAEGHER ANNA - ANKA
3
10:57
COOLMAN FLORIMONT - PATTY
5
11:01
DUPON MATHIS - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
6
11:03
VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
8
11:06
MEERSSCHAERT HELENA - ALPHA
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (B)
10:18
10:27
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:18
DRAYCOTT ROMI - HAPPY
2
10:19
KINT FREE - FUNGI
3
10:21
VANDE VELDE HAYLEY - CARIENTJE
4
10:23
DE RIDDER CAMILLE - FIENTJE
5
10:25
FREYNE AURÉLIE - PUKKY
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
12:49
13:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:49
VANDEKERCKHOVE ELODIE - GAUDI
2
12:50
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
3
12:52
DEVLIEGERE JANO - PAUL0821238 ROEPNAAM: FRED
5
12:56
PATTYN RACHEL - SINDERELLA VAN NIEUWENDALE
6
12:58
POTTIE JANNE - ISLYN HUDOL
7
13:00
DE KETELAERE SAAR - SAFIRA
8
13:01
DEMEULEMEESTER FELINE - HIGH FLOWNS BAILEYS
9
13:03
SOENENS SUZAN - EROS
10
13:05
GRYSPEERT ANOUK - GIPSY VAN DE MEIDOORN
11
13:07
PEUTEMAN CEDRIC - MULLIGEN'S WENSIE
12
13:09
DECNEUDT JOËL - BIA
13
13:11
VERMANDERE ALINE - SACHA
14
13:12
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
15
13:14
PATTYN RACHEL - HERMIEN
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A5 (C)
10:43
10:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:43
MEERSSCHAERT HELENA - URANIUM VAN HET GOORHOF
2
10:44
COOLMAN MAGDALENA - PICON VAN HET NIEUWLAND
3
10:46
LANNOO LOUIS - VOLD VAN DE NIEUWE HEIDE
4
10:48
DEMEULEMEESTER LIEZE - CAICO
5
10:50
D'HESPEEL MAXIM - VOSJE
DE JAEGHER JILL - BIANO
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A6 (C)
10:12
10:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:12
DEGRAEVE NESTOR - TWENTY ONE
2
10:13
WAUTERS HELENA - DANGER
3
10:15
GEERAERTS WARRE - MONTY
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:40
09:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:40
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
2
09:41
DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
6
09:49
CALLENS FREEKE - PIDO
7
09:51
QUARTIER LAURE - THAT 'S IT "C"
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
14:30
14:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
PIETERS ESTELLE - URQUIJO
2
14:31
D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
3
14:33
VANDEKERCKHOVE LÖIC - FLITS
4
14:35
TAGHON JULOT - MISTY
5
14:37
DE CLERCQ ELISE - MAGIC MOMENT
6
14:39
POTTIE IMKE - RHOSWAUN CHATTERING PENNY
7
14:41
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
8
14:42
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
9
14:44
DEMEULEMEESTER THIBAULT - LUNA
10
14:46
VANWALLEGHEM MANON - CO BRONC'S IPSY
11
14:48
PIETERS ESTELLE - SHINE'S SIMBA
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A5 (D)
10:35
10:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:35
VAN DE WALLE FAY - LOWIE
2
10:36
VAN DE GENACHTE TOM - STAR
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A6 (D)
10:03
10:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:03
DE VOS LUCCA - KUIKHORNSTER ESMEE
2
10:04
VAN DE WALLE FLORE - LOWIE
3
10:06
NOTREDAME CAMERON - LOWIE
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:16
09:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:16
DEWULF FLORE - LASCANA
2
09:17
DEWULF ARNO - UNIQUE V DRUM VAN HET JUXSCHOT
3
09:19
DENEULIN LUCA - NACIDO
4
09:21
TANT ONAH - ADIVA
5
09:23
GEVAERT LOTTE - OH MY GOD V'T OUD MOLENHUIS
6
09:25
PASSCHYN AUKE - CHICA
7
09:27
VAN DE WALLE FLORE - VIOLETA
8
09:28
DUPON LISE - CORLOUGH TURF
9
09:30
GEVAERT TIMON - FOREVER
10
09:32
GEIRNAERT ESMÉE - FAUST VAN HET PUTTENHOF
11
09:34
DEVOS LAURICE - FUEGO DU TUHMA
12
09:36
DUMON SHIRLEY - MDL'S ICE QUEEN
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:30
09:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MAYTE VAN DE IJSSELDIJK
4
08:35
BOUCKAERT LOUISE - GOODWAY
5
08:37
DE PELSMAEKER PAULINE - PRINCESSE
6
08:39
GHEKIERE LANIS - TOLAN VAN PRINSEVELD
7
08:41
WILLEM ARTHUR - FLORIS
8
08:42
VER EECKE AUKE - ORCHID'S LANCYI
9
08:44
DEWITTE ANNA JULINE - FALIA
10
08:46
DEBLON MARGAUX - FAROUK
12
08:50
VERSCHOOT JOLIEN - BLAKT'S DELANO
14
08:53
QUARTIER MARIE - SULAATIK'S ANYTIME
15
08:55
VANDEKERCKHOVE LENTEL - EL JIMANA
16
08:57
SCHEERS RUBEN - KTC’S CELESTA
17
08:59
SCHEERS HANNE - PUK
18
09:01
VAN PARYS LENKA - HAASENDONCK'S CAMILLA
19
09:03
MOORS MARTHE - ORCHARD RED RIBSTON PIPPIN
20
09:04
DEBLON MORGANE - FAROUK
21
09:06
VANSIELEGHEM THIBO - U-SMARTIE TE WALEM
DUBOCCAGE JULIE - OILILY VAN DE BUCXTALE
ROSSEEL LIES - SIROCCO VAN DE POESELHOEK
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse B (D)
15:00
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:00
SAELENS FAYE - FANTASIA
2
15:01
CALLENS DIEDE - BIJOUX
3
15:03
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
4
15:05
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
5
15:07
VAN GHELUWE CAMILLE - POWER OF THE DREAM "C"
6
15:09
D'HOORE ARIANE - GOLDI
7
15:11
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
8
15:12
SOENENS JAN - JAZZ VAN DE KLIMOP
9
15:14
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
10
15:16
FREYNE ARTHUR - NALICE
11
15:18
DEWULF ARNO - TALINE VAN PRINSEVELD
12
15:20
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
13
15:22
DE FAUW MARIE-MADELEINE - KASTAAR
14
15:23
LETEN PETTER - PETROL VAN DE PITZENBURGHOEVE
18
15:31
BRIL CATHO - SOURCE-D'ESPOIR-DRUM VAN HET JUXSCHOT
21
15:36
KINT RESA - JAZZ (COBRONC'S LOEBAS)
22
15:38
DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
23
15:40
COKELAERE SARAH - KANTJE'S VOLTO
24
15:42
CNUDDE ESRA - NAPOLEON HOF TER ZEEDIJCKE
25
15:44
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
26
15:45
SOENENS JAN - JOLY'S KARAMEL
27
15:47
EGGERMONT ELISE - JOEPIE
28
15:49
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
29
15:51
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
31
15:55
SAELENS FAYE - JACONDA
VERDUYN KAYLIE - QUZCO ST WINOC
VERDUYN KAYLIE - ULRIKE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
17:03
17:11
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:03
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
3
17:07
BOUTS LAURA-MARIE - PAULIEN DU QUESNOY
4
17:09
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - MINI HOOPS
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
16:05
16:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:05
VACKIER ALICIA - GHANA
3
16:09
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - FLEUR
4
16:11
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
5
16:13
VANWALLEGHEM JARNO - LUCY
6
16:15
DEVOLDER SITA - NOBLESSE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
17:21
17:25
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:21
DEWULF ARNO - PAPILLON TER SALEGHEM
2
17:23
MOORS MARTHE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse L (D)
16:27
16:53
Nr.
Tijd
Combinatie
2
16:29
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
3
16:31
NOPPE EDOUARD - HEAVEN "C"
4
16:33
D'HALUWIN LUNA - NOBILIGIRL VAN K
5
16:35
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
6
16:37
MOORS MARTHE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
7
16:39
VACKIER ALICIA - MAGENO
8
16:41
VAN EXEM PERLE - LADY
9
16:43
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
10
16:45
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
11
16:47
BOUTS JEF - IMBRA
12
16:49
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
13
16:51
VANWALLEGHEM JARNO - ORPHEE
30
15:53
BILLIET HANNE - QUADRILLE DE BRIAS
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse M (D)
17:37
17:43
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:37
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
2
17:39
NOPPE EDOUARD - CLARK
3
17:41
PETILLION REMI - CASPER F
5
Ring 5: STIJL Klasse L (B)
17:03
17:11
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:03
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
3
17:07
BOUTS LAURA-MARIE - PAULIEN DU QUESNOY
4
17:09
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - MINI HOOPS
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
16:05
16:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:05
VACKIER ALICIA - GHANA
3
16:09
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - FLEUR
4
16:11
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
5
16:13
VANWALLEGHEM JARNO - LUCY
6
16:15
DEVOLDER SITA - NOBLESSE
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
17:21
17:25
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:21
DEWULF ARNO - PAPILLON TER SALEGHEM
2
17:23
MOORS MARTHE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
17
Ring 17: STIJL Klasse L (D)
16:27
16:53
Nr.
Tijd
Combinatie
2
16:29
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
3
16:31
NOPPE EDOUARD - HEAVEN "C"
4
16:33
D'HALUWIN LUNA - NOBILIGIRL VAN K
5
16:35
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
6
16:37
MOORS MARTHE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
7
16:39
VACKIER ALICIA - MAGENO
8
16:41
VAN EXEM PERLE - LADY
9
16:43
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
10
16:45
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
11
16:47
BOUTS JEF - IMBRA
12
16:49
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
13
16:51
VANWALLEGHEM JARNO - ORPHEE
16
Ring 16: STIJL Klasse M (D)
17:37
17:43
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:37
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
2
17:39
NOPPE EDOUARD - CLARK
3
17:41
PETILLION REMI - CASPER F
03/07/2021 - ZPTW2101 - PITTEM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots