{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
100035279 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KALLO
2
11:15
1271609 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZELE
3
11:30
1271003 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAASMUNSTER
4
11:45
100035404 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOERBEKE WAAS
6
12:15
1268474 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - EKSAARDE DOORSLAAR
7
12:30
100041085 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LOCHRISTI
8
12:45
1270393 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOERZEKE
9
13:00
100034969 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PUURS KALFORT
1270801 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINT-GILLIS-WAAS
C1
Ring C1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:15
100036443 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ERPE MERE
3
11:30
100017705 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LOKEREN HEIENDE
4
11:45
13013154 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WACHTEBEKE
6
12:15
12462274 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BASSEVELDE
7
12:30
100053603 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WAASMUNSTER
8
12:45
100025263 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINT-NIKLAAS
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
11:00
14:45
Nr.
Tijd
Combinatie
10
13:15
100040013 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MOERBEKE WAAS
11
13:30
100053523 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - EKSAARDE DOORSLAAR
12
13:45
11893917 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BASSEVELDE
13
14:00
100040003 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - LOCHRISTI
14
14:15
1268676 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - EKSAARDE DOORSLAAR
15
14:30
100040014 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MOERZEKE
B3
Ring B3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
14:45
18:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:45
100036444 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ERPE MERE
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
6
12:15
1271205 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ZELE
7
12:30
13514928 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - SINT-GILLIS-WAAS
8
12:45
3930924 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - EKSAARDE DOORSLAAR
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:30
100041560 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BASSEVELDE
4
11:45
14639017 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - EKSAARDE DOORSLAAR
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
14739754 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
11:22
11:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:22
DE WAELE ELISE - JEFF
2
11:30
VAN HECKE LOTTE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
3
11:38
VAN MOSSEVELDE RUNE - BLES
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:30
11:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - ZARA
2
09:38
VAN AVERMAET LOUKA - FLOORTJE
3
09:46
VANRYCKEGHEM AMÉLIE - ZARA
4
09:54
VAN DE VYVER KATO - RAYKA VAN HET WEIDSE HOF
5
10:02
WULTEPUTTE BRITT - VANYA
6
10:10
DE BACKER KORNEEL - JUFKE
7
10:18
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - LIGHTNING FANCY KIZZY FDV
8
10:26
GOETHALS QUINTEN - FLEUR
9
10:34
DE BAETS SEPPE - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
10
10:42
DE RIDDER LISANNE - SUMMER
11
10:50
WULTEPUTTE IRIS - VANYA
12
10:58
SMET LIEN - RIAN'S TORNADO
13
11:06
VERBRAEKEL NOONA - CHANEL
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
11:54
12:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:54
DIERICKX WINTHER - MELODY VAN 'T PEETERSHOF
2
12:02
TIMMERS MARGAUX - SARA
3
12:10
COOL MARGOT - FALADA
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VAN GYSEL LEONTIEN - MIRA
3
09:16
VAN DE VYVER KATO - NIEMO "P"
5
09:32
DE VOS NETTE - CHARMEUR
6
09:40
LEYNS HELENA - SPLINTER
7
09:48
JANSSENS SIEBEN - ALIESA 271
8
09:56
VAN GYSEL OLIVIER - JEMAICA VAN DE BRUULHOEVE
9
10:04
DRIEGHE LEONIE - SUNNY
10
10:12
VAN DEN BOSSCHE LYNN - EVELIEN
11
10:20
VAN DE WINCKEL TIBE - RASPOETIN
13
10:36
RUBAN IBEN - TROUSHKA
14
10:44
CLAESSENS ANAÏS - BILLIE
15
10:52
DE WANDEL DORINTHE - PABLO
16
11:00
DE WANDEL ESTELLE - MOOIWEER
17
11:08
MORTIER MILA - UFANO
18
11:16
DE WITTE YELENA - LUCKY
19
11:24
VAN HOORDE FIEL - FLOWER
20
11:32
SCHEPENS PAULIEN - GUNNER
21
11:40
VAN CAUTEREN JILL - SYLVER
22
11:48
VAN MOER WOUT - LITTLE KING
23
11:56
VAN HOORDE LINSE - CLARA
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - EVITA-R
4
09:24
VAN ACKER FINN - CUTIE DIOR
5
09:32
DE VEIRMAN HELENA - KYRA-B
6
09:40
VERMONDEN JULYNNE VIC - NEMO
7
09:48
VERMEULEN LIEZE - OTJE VAN HET KUILENHOF
8
09:56
WULTEPUTTE WARRE - TELENE
9
10:04
MINNEBO CELEST - ROMEO
10
10:12
RUBAN FRONE - SUMMER
11
10:20
DE RIDDER PAULINE - GOLDBERG'S CHERISH
13
10:36
VAN HECKE LOTTE - PRINS
14
10:44
MINNEBO CELEST - MUISHOEKEN TASHA
15
10:52
VERMEULEN LIEZE - FIONA
16
11:00
DERUYCK VIKTOR - CATALINA
17
11:08
VAN AVERMAET LOUKA - SIETSKE
18
11:16
VERHELST ORIANA - VLAMMEKE
19
11:24
DE KESEL GEIKE - JESSIE
20
11:32
DE COCK JADE - LAVITA
21
11:40
VERSTRAETEN AXELLE - ALANO
22
11:48
DE RIDDER LAURE - JOEY
23
11:56
VAN GYSEL LOUISE - MR. PEANUTS
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
2
09:08
DIERICKX WINTHER - SUMBA VAN 'T NEERHOF
3
09:16
DE GUSSEMÉ SANDER - FLEUR
5
09:32
GOETHALS JANNE - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
6
09:40
DE WANDEL ESTELLE - MOSSCHINO
7
09:48
DE VADDER JOLIEN - ROXY
8
09:56
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - ROBBIE F.
9
10:04
DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
10
10:12
BEYNE FEBE - FANTA
11
10:20
COOL MARGOT - JOB
12
10:28
VAN VAERENBERGH MARTE - LEENTJE
13
10:36
VERSCHELDEN MOLLIE - PRINCESSE
14
10:44
DE MEYST MATHIS - DRIES
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
11:16
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:16
HERWEYERS ALEXINE - JOLI
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VEHENT YENTE - LOBKE
2
09:08
DE BACKER KORNEEL - PONYHOEVE NENA
3
09:16
VAN DE WINCKEL TIBE - INFINITY
4
09:24
VAN HAELST NORA - JEWEL
5
09:32
THIERENS ELISE - QUINTINE VH PAARDEVELD
6
09:40
PENNEMAN STEF - JESSIE
7
09:48
VAN DUYSE GITTE - MONALAW OWEN
10
10:12
HOUTMAN JILL - QUIMY DE LA BOVERIE
11
10:20
SLACHMUYLDERS FEBE - M-CASANOVA VAN 'T MORELHOF
12
10:28
VAN GYSEL CHARLOTTE - FABELOUS VAN DE KRUISHOEVE
13
10:36
VAN DE VIJVER AXELLE - BEEKZICHT'S NINA
14
10:44
TOLLENAERE TESS - VULKANO VAN 'T RECHTHOF
15
10:52
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
16
11:00
VERBRAEKEL VICTOR - LAURIERHOF ACE
17
11:08
VERMONDEN FLORIAN VIC - MILLESTREET'S STUUFKE
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERMEULEN KATO - LADY
2
09:08
DE VOS KATO - VERSAILLE V/D VELY
3
09:16
ZAIDI JULIETTE - LOENA
4
09:24
VAN HECKE JELLE - WINSTON
5
09:32
VERMEULEN KATO - JADE IBN AMMAR
6
09:40
DE VOS TUUR - JASMINE
7
09:48
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
8
09:56
VAN CLEEMPUT TESS - ANKY
9
10:04
HAMERLINCK BENTEN - DJUNE'S JULY
10
10:12
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
12
10:28
VERHOEVEN KATO - PETER
14
10:44
VAN BERENDONCK MAUD - PATSY
15
10:52
VAN GYSEL LOUISE - JOLY'S JOKE
16
11:00
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
17
11:08
VAN CLEEMPUT TESS - WISKY
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:30
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
DE MEYST KATO - RASPOETIN
2
09:38
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
3
09:46
DE CONINCK MATS - QUICKY VAN DE CLAEVERVALLEI
4
09:54
VERBRAEKEL NIMKE - NIEUWSTADS MCLEOD
5
10:02
MEERSSCHAERT NOOR - SPIRIT
6
10:10
VAN RYSSEL ELODIE - DERINOGHRAN CLOUD
7
10:18
HERMANS LIESBETH - FAEY
8
10:26
DE ROO ELLA - GINGER
9
10:34
VAN PAMEL NIELS - WINETOE VH PAARDEVELD
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
11:16
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:16
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
3
11:32
TIMMERS ASTRID - FREESTYLE
4
11:40
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
5
11:48
COOL EMMA - CAFÉ AU LAIT
6
11:56
GOUDEZEUNE FEBE - WENDY
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
11:24
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:24
DE NEEF SEM - BELLE FLEUR
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
WAUTERS AMBER - PASSION VAN DE VONDELHOEVE
5
13:32
DE COCK FERRE - RAMONA
6
13:40
STROBBE JOULE - JOLY'S FOREVER
7
13:48
DE MEYST MATHIS - FOX DOMINO
8
13:56
DENECKERE LENA - WOPKE VAN BLAUWSCHUUR
9
14:04
VAN PAMEL BREND - TWISTER VH PAARDEVELD
10
14:12
MEGANCK JENTHEL - ORPHELIA
11
14:20
DE GUSSEMÉ SANDER - EL SHÉTANIA
14
14:44
VAN DEN BOSSCHE LOTTE - MUTSAARDS RAMONA
15
14:52
HERMANS LIESBETH - VINCE VAN HET HERMANSHOF
16
15:00
GHOZLAN LILLY - RE
17
15:08
VAN PAMEL BREND - REALY BILLY TER BINK
18
15:16
VAN BERENDONCK LISE - FS HARRY POTTER
19
15:24
DE STORME TIEBE - KALIEF
20
15:32
TIMMERS MARGAUX - ROCKY
21
15:40
MELIS LOTTE - FHOENIX
22
15:48
ROGGEMAN CELINE - OLIVIER DE L'EGUILLE
23
15:56
VAN HAVERMAET SILKE - BONAPARTE
24
16:04
HENDRICKX MARIE - BROWNSTABLES HANNESSY
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BARTHOLOMEUS CONSTANT - SIEPKE'S BENTHE
3
13:16
SMET VICTOR - EROS VAN DE BERKENHOEVE
4
13:24
DE LAENDER EMILE - FIRE
5
13:32
BOSMAN AMBER - AMEDIJK´S ASTARTE
8
13:56
VAN MOL LOTTE - KORINA VAN HET PUTTENHOF
9
14:04
THIERENS DIDO - ROCKY
10
14:12
LABELLE LIESE - UKKEPUK VAN 'T HAMMELHOF
11
14:20
SMET VICTOR - NONSTOP
13
14:36
ANDRIES EMELINE - QUGE DE BRÉHAL
14
14:44
RYCKAERT LAURE - ELENA DOREEN
15
14:52
VAN MOL LOTTE - LEGEND VAN DE VREUN
16
15:00
GOUDEZEUNE FEBE - EDELWEISS DU GRAND LYS
17
15:08
BOSMAN AMBER - ELIN Z
18
15:16
CREVE DELFIEN - TORNADO
19
15:24
DE ROECK SILKE - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
20
15:32
VAN BRITSOM MANON - FLORENTINE
21
15:40
VAN WAES LISA - RÉALTIN SAOIRSE
22
15:48
VAN DEN BULCKE DIEDE - JAOLI
23
15:56
VAN VAERENBERGH MARTE - FIENTJE
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
DE MEYST KATO - CUSTARD CREAM
5
13:32
FRANCO KJENTA - ULRIKE VD HEFFINCK
8
13:56
DUBOIS ARTHUR - ORCHID'S BAKAL
9
14:04
VAN HECKE DELPHINE - DAMINA
10
14:12
PENNEMAN LORE - CARAMEL DE BELVAL
11
14:20
BEYNE FEBE - FEEO
13
14:36
LABELLE LINDE - ROCKY BALBOA VAN 'T HAMMELHOF
14
14:44
FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
15
14:52
DE WISPELAERE LAURA - MALLORCA
16
15:00
GAUDISSABOIS ELÉONORE - IACYNTHE II "E" V/H JUXSCHOT
17
15:08
VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
18
15:16
VAN HECKE DELPHINE - TEMPLEDRUID KRONENBOURG
19
15:24
DE BRABANDER MARIEKE - SNOW
20
15:32
VENNEMAN NOOR - SURPRISE
21
15:40
DE LOOSE MIRTE - ROBBER VAN DE GROENHEUVEL
22
15:48
DE WITTE FLOOR - MEEDENBLIK'S GIO
23
15:56
PLASCH JOLIEN - GOLDINA VH PAARDEVELD
DE NUL KYARA - HOT SHOT
VAN MEERHAEGHE KARA - KEANO VAN HET HARTEVELD
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
THIERENS THIBAULT - RASPODY
5
13:32
VAN MOER WOUT - VIVENTY VAN DEN HAAGAKKERS
6
13:40
VAN DE WALLE AURÉLIE - KANTJE'S FABIENNE 20102407
7
13:48
VAN HAELST NORA - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
8
13:56
SMET XANDER - VICTOR
9
14:04
DELMOTTE SANDER - DASHER
10
14:12
DE RIDDER LAURE - JOLY'S DANCER
11
14:20
VAN PAMEL NIELS - THUNDER VH PAARDEVELD
13
14:36
FRANCO QUINTEN - WINNING MOOD-DRUM V/H JUXSCHOT
14
14:44
MAROTEN BREND - DARK DAYTIME
15
14:52
VERMEULEN HANNE - HADIA IBN AMMAR
16
15:00
VAN HAELST NORA - MACHO
17
15:08
BLOMMAERTS LOTTE - KYRANO VAN EQUICENTER
18
15:16
TROCH KAAT - MISTY
19
15:24
IMPENS VIKTOR - JOLY'S HANNE
20
15:32
WAUTERS SANDER - PICOBELLO VAN DE VOGELZANG
21
15:40
VINGERHOETS IANTHÉ - ORCHID'S ARMANCA 20062443
22
15:48
RUBAN AUKE - SISSIH
23
15:56
BLOMMAERTS LOTTE - SUBLIEM'S GINO
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
5
13:32
VERSPURTEN LOTTE - JOLY'S MACHO
6
13:40
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - ACAPULCO
7
13:48
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
8
13:56
DE CONINCK NAOMI - QUETTY VAN DE CLAEVERVALLEI
9
14:04
BLOMMAERTS LOTTE - ORCHID'S KUMARA
11
14:20
SAEY MAITE - OKSANA VAN TEN TORRE
12
14:28
STUER KYARA - MIRELLAHENS
13
14:36
VAN DEN HEULE JANA - LAMERINO
14
14:44
VERHOEVEN KATO - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
15
14:52
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
16
15:00
DE STORME SAAR - JUTA VAN DE WILLAERT
17
15:08
SAEY LORE - WIDDY
18
15:16
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
19
15:24
SCHEPENS LOUIZE - CADANCE
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SCHROYENS FLEUR - FILADELPHIA
7
13:48
DRIEGHE LANDER - ORCHID'S ATII
8
13:56
PENNEMAN LOBKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
9
14:04
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
10
14:12
SCHROYENS FLEUR - CONDOR
11
14:20
VAN MIEGHEM RENÉE - PICASSO-DRUM VH JUXSCHOT
12
14:28
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
13
14:36
DE ROO LARS - HAPPYNESS
14
14:44
DHONDT LENNERT - JOLLY'S NIKKI
15
14:52
DE BRUYCKER ARTHUR - KANTJE'S EMY
16
15:00
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
17
15:08
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
18
15:16
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
19
15:24
VAN MIEGHEM RENÉE - BOWIE
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
14:52
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - STERRE
3
13:16
FRANCO KILIAN - JOLY'S ORAYA
4
13:24
FLORÉ LAURE - JUPILER
6
13:40
DE BRABANDER SILKE - BRISEYS
7
13:48
VAN MIEGHEM EMMA-LYNN - ZEB
8
13:56
VAN TORNHAUT DAAN - JARWIN
9
14:04
DE BRABANDER JANNE - SOETERBEEK FAYAH
10
14:12
DESOMVIELE MARTHE - RIO
11
14:20
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
12
14:28
VAN CAUTER JARRE - MADONA
13
14:36
VAN VAERENBERGH ANAÏS - NUAGE DE LAIT
14
14:44
COOL EMMA - CONCIERGE
15
14:52
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
15:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:00
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
2
15:08
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN DOLINO EC
4
15:24
ROGIERS MEREL - FUNSTABLES MICHELANGELO
5
15:32
DRIEGHE LINDE - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
6
15:40
DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
7
15:48
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN DANDY LION
8
15:56
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
DHONDT LENNERT - ORCHID'S ALEXANDER
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A3 (S)
13:30
13:35
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
VAN MOSSEVELDE RUNE - BIBI
2
13:31
AMELINCKX MAUD - ODESSA DES FORGES
3
13:33
VAN MOSSEVELDE RUNE - BLES
VAN AVERMAET LOUKA - ella-floortje (BLANCO)
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A4 (S)
12:43
12:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:43
DE VEIRMAN HELENA - ODESSA DES FORGES
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
12:29
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:30
DE WAELE ELISE - JEFF
4
12:34
VAN HECKE LOTTE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A3 (A)
13:24
13:29
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:25
DE BACKER KORNEEL - JUFKE
3
13:27
SMET LIEN - RIAN'S TORNADO
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A4 (A)
12:49
12:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:49
VANRYCKEGHEM AMÉLIE - ZARA
2
12:50
DE RIDDER LISANNE - SUMMER
3
12:52
VAN AVERMAET LOUKA - FLOORTJE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A5 (A)
12:12
12:21
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:12
WULTEPUTTE BRITT - VANYA
2
12:13
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - LIGHTNING FANCY KIZZY FDV
4
12:17
VERBRAEKEL NOONA - CHANEL
5
12:19
WULTEPUTTE IRIS - VANYA
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B (A)
09:19
09:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:19
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - ZARA
3
09:23
DIERICKX WINTHER - MELODY VAN 'T PEETERSHOF
4
09:25
DE COCK FERRE - RAYKA VAN HET WEIDSE HOF
5
09:27
DE BAETS SEPPE - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
6
09:29
TIMMERS MARGAUX - SARA
7
09:32
DE WAELE CLEMENT - ROSA'S CARMEN
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A3 (B)
13:17
13:29
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:20
VAN HOORDE FIEL - FLOWER
4
13:22
SCHEPENS AXELLE - BADHOEVE'S KINKY
5
13:24
DRIEGHE LEONIE - SUNNY
6
13:26
VERMEULEN LIEZE - OTJE VAN HET KUILENHOF
7
13:28
DE WITTE YELENA - LUCKY
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A4 (B)
12:54
13:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:54
VERHELST ORIANA - VLAMMEKE
2
12:55
DE WANDEL DORINTHE - PABLO
3
12:57
DERUYCK VIKTOR - CATALINA
4
12:59
DE VEIRMAN HELENA - KYRA-B
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A5 (B)
11:54
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:55
DE RIDDER PAULINE - GOLDBERG'S CHERISH
5
12:01
VAN ACKER FINN - CUTIE DIOR
6
12:03
WULTEPUTTE WARRE - TELENE
7
12:05
DE WANDEL ESTELLE - ECHO DE LA LUNA VAN DE PERELAAR
8
12:06
MORTIER MILA - UFANO
9
12:08
DE GUSSEMÉ SANDER - FLEUR
10
12:10
VERSCHELDEN MOLLIE - PRINCESSE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A6 (B)
10:45
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:45
FLORU ELUNE - PINO
2
10:46
RUBAN RENKE - SUMMER
3
10:48
VAN AVERMAET LOUKA - SIETSKE
8
10:57
VAN DE WINCKEL TIBE - RASPOETIN
10
11:01
VAN DEN BOSSCHE LYNN - EVELIEN
11
11:03
SCHEPENS BASILE - SAFIRA
12
11:05
VERMEULEN LIEZE - FIONA
13
11:07
VAN DE VYVER KATO - NIEMO "P"
16
11:12
MINNEBO CELEST - MUISHOEKEN TASHA
17
11:14
JANSSENS SIEBEN - ALIESA 271
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse B (B)
08:30
09:11
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VAN GYSEL LEONTIEN - MIRA
2
08:32
VAN GYSEL LOUISE - MR. PEANUTS
3
08:34
DE WANDEL ESTELLE - VILLEKEN
4
08:36
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - EVITA-R
5
08:38
DE RIDDER LAURE - JOEY
6
08:40
LEYNS HELENA - SPLINTER
7
08:43
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
8
08:45
DE VOS NETTE - CHARMEUR
9
08:47
DE WITTE HANNE - LUCKY
10
08:49
BEYNE FEBE - FANTA
11
08:51
DE WANDEL ESTELLE - MOOIWEER
12
08:53
DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
13
08:56
GOETHALS JANNE - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
14
08:58
VAN HOORDE LINSE - CLARA
15
09:00
VERMONDEN JULYNNE VIC - NEMO
16
09:02
VAN GYSEL OLIVIER - JEMAICA VAN DE BRUULHOEVE
17
09:04
MINNEBO CELEST - ROMEO
18
09:06
VAN CAUTEREN JILL - SYLVER
19
09:09
VAN VAERENBERGH MARTE - LEENTJE
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A5 (C)
11:35
11:57
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:36
TOLLENAERE TESS - VULKANO VAN 'T RECHTHOF
3
11:38
DE WANDEL DORINTHE - CJORVEN VAN DE PERELAAR
4
11:40
VAN DE WINCKEL TIBE - INFINITY
9
11:49
PENNEMAN LORE - JESSIE
10
11:51
HAMERLINCK LORE - DJUNE'S JULY
11
11:53
VERBRAEKEL VICTOR - LAURIERHOF ACE
12
11:55
HOUTMAN JILL - QUIMY DE LA BOVERIE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A6 (C)
10:25
10:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:35
COOL EMMA - CAFÉ AU LAIT
1
10:25
VAN GYSEL LEONTIEN - BESSIE
4
10:30
VAN CLEEMPUT TESS - ANKY
6
10:34
THIERENS ELISE - QUINTINE VH PAARDEVELD
7
10:36
VERMEULEN HANNE - JADE IBN AMMAR
8
10:37
HAMERLINCK BENTEN - DJUNE'S JULY
9
10:39
DE BACKER KORNEEL - PONYHOEVE NENA
10
10:41
VERBRAEKEL NIMKE - NIEUWSTADS MCLEOD
11
10:43
DE GUSSEMÉ SANDER - LOENA
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:35
09:57
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:35
TIMMERS ASTRID - FREESTYLE
2
09:36
SCHEPENS BASILE - SUNSET GOLD TS
3
09:38
VAN CLEEMPUT TESS - WISKY
8
09:47
BARTHOLOMEUS CONSTANT - BERLIN
9
09:49
VAN HECKE JELLE - WINSTON
10
09:51
VERMEULEN KATO - LADY
11
09:53
DE COCK FERRE - BO VR
12
09:55
PIETERS YINTHE - SNOW II
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse B (C)
09:44
10:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:44
VAN GYSEL LOUISE - JOLY'S JOKE
2
09:46
FRANCO KJENTA - KENSINGTON
3
09:48
GOUDEZEUNE FEBE - WENDY
4
09:50
TANGHE LOUISE - OBI DJ
5
09:52
HERMANS LIESBETH - FAEY
6
09:54
VAN PAMEL NIELS - WINETOE VH PAARDEVELD
7
09:57
DE ROO ELLA - GINGER
8
09:59
SLACHMUYLDERS FEBE - M-CASANOVA VAN 'T MORELHOF
9
10:01
VAN DE VIJVER AXELLE - BEEKZICHT'S NINA
11
10:05
DE GUSSEMÉ SANDER - SAMMY
14
10:12
DE VOS TUUR - JASMINE
16
10:16
SCHROYENS FLEUR - HAMTARO D'HARREVILLE
17
10:18
DE VOS KATO - VERSAILLE V/D VELY
18
10:20
VEHENT YENTE - LOBKE
19
10:23
VAN DE WALLE AURÉLIE - PRUMES
20
10:25
VERMONDEN FLORIAN VIC - MILLESTREET'S STUUFKE
21
10:27
DE CONINCK MATS - QUICKY VAN DE CLAEVERVALLEI
22
10:29
VAN HAELST NORA - JEWEL
23
10:31
DE COCK FERRE - LOBO SHANGHAI KNIGHT
24
10:33
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
25
10:36
VAN DUYSE GITTE - MONALAW OWEN
26
10:38
DE WAELE MATHIEU - YSSELVLIEDTS LORD SPLASH (IR)
27
10:40
MEERSSCHAERT NOOR - SPIRIT
28
10:42
DE ROO LARS - LORENZ
29
10:44
DE LOOSE MIRTE - RYAN VAN HET FORESTHOF
25
Ring 25: SPRINGEN Klasse A5 (D)
11:13
11:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:13
RUBAN AUKE - SISSIH
2
11:14
PENNEMAN LORE - CARAMEL DE BELVAL
3
11:16
VAN DEN BOSSCHE LOTTE - MUTSAARDS RAMONA
4
11:18
MAROTEN BREND - DARK DAYTIME
9
11:27
GAUDISSABOIS ELÉONORE - IACYNTHE II "E" V/H JUXSCHOT
10
11:29
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - KELY BO
24
Ring 24: SPRINGEN Klasse A6 (D)
10:05
10:25
Nr.
Tijd
Combinatie
7
10:16
DE MEYST KATO - CUSTARD CREAM
8
10:17
RYCKAERT LAURE - ELENA DOREEN
9
10:19
ROGGEMAN CELINE - OLIVIER DE L'EGUILLE
10
10:21
BLOMMAERTS LOTTE - KYRANO VAN EQUICENTER
11
10:23
VAN DEN BULCKE DIEDE - JAOLI
VERBRAEKEL VICTOR - FRITS
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:13
09:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:13
TIMMERS MARGAUX - ROCKY
2
09:14
HERMANS LIESBETH - VINCE VAN HET HERMANSHOF
4
09:18
DUBOIS ARTHUR - ORCHID'S BAKAL
5
09:20
VERHOEVEN KATO - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
6
09:22
VAN HAVERMAET SILKE - BONAPARTE
7
09:24
CREVE DELFIEN - TORNADO
8
09:25
SMET XANDER - NONSTOP
10
09:29
DE BRABANDER JANNE - SOETERBEEK FAYAH
11
09:31
SAEY LORE - WIDDY
12
09:33
BARTHOLOMEUS CONSTANT - SIEPKE'S BENTHE
13
09:35
DE RIDDER LAURE - JOLY'S DANCER
14
09:36
VAN VAERENBERGH ANAÏS - FIENTJE
15
09:38
MEGANCK JENTHEL - ORPHELIA
16
09:40
FLORU AMBER - TREVOR
17
09:42
DE LOOSE MIRTE - ROBBER VAN DE GROENHEUVEL
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:30
09:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
DE MEYST MATHIS - FOX DOMINO
3
08:33
FLORÉ LAURE - JUPILER
4
08:35
BERGHGRACHT AMÉLIE - DONATELLO DU BOIS
5
08:37
DE COCK FERRE - SANDY GIRL
6
08:39
LABELLE LINDE - ROCKY BALBOA VAN 'T HAMMELHOF
7
08:41
HENDRICKX MARIE - BROWNSTABLES HANNESSY
8
08:42
GOUDEZEUNE FEBE - EDELWEISS DU GRAND LYS
9
08:44
VAN DUYSE MYRTHE - TRESORE
11
08:48
DE BRABANDER SILKE - BRISEYS
12
08:50
ANDRIES EMELINE - QUGE DE BRÉHAL
13
08:52
DHONDT LENNERT - JOLLY'S NIKKI
14
08:53
PLASCH JOLIEN - GOLDINA VH PAARDEVELD
15
08:55
PIETERS NOAH - TARA DEL KEROYTIN
16
08:57
VAN BRITSOM MANON - FLORENTINE
17
08:59
GHOZLAN LILLY - RE
18
09:01
DE WITTE FLOOR - MEEDENBLIK'S GIO
19
09:03
DELMOTTE SANDER - DASHER
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse B (D)
10:54
12:29
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:54
ANDRIES THIJS - POPCORN-V
2
10:55
FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
3
10:57
VAN DUYSE YENTHE - LIES
4
10:59
FRANCO QUINTEN - WINNING MOOD-DRUM V/H JUXSCHOT
5
11:01
VAN CAUTER JARRE - MADONA
6
11:03
FRANCO KILIAN - VIXEY VAN DE BUCXTALE
7
11:05
DE STORME SAAR - JUTA VAN DE WILLAERT
9
11:08
BOSMAN AMBER - ELIN Z
10
11:10
DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
12
11:14
VAN PAMEL BREND - REALY BILLY TER BINK
13
11:16
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
14
11:17
DE BRABANDER MARIEKE - SNOW
15
11:19
VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
16
11:21
DRIEGHE LANDER - ORCHID'S ATII
17
11:23
DE CONINCK NAOMI - QUETTY VAN DE CLAEVERVALLEI
18
11:25
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - ACAPULCO
19
11:27
VAN MOL LOTTE - LEGEND VAN DE VREUN
20
11:28
DE WAELE THIBAULT - VINY VAN TEXELHOF
21
11:30
DE GUSSEMÉ SANDER - EL SHÉTANIA
24
11:36
ANDRIES THIJS - XENA
26
11:39
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
27
11:41
WAUTERS SANDER - PICOBELLO VAN DE VOGELZANG
29
11:45
VERMEULEN HANNE - HADIA IBN AMMAR
30
11:47
VAN MOL LOTTE - KORINA VAN HET PUTTENHOF
31
11:49
LABELLE LIESE - UKKEPUK VAN 'T HAMMELHOF
32
11:50
VAN HAELST NORA - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
33
11:52
DE LAENDER EMILE - FIRE
34
11:54
DE COCK FERRE - RAMONA
35
11:56
THIERENS DIDO - ROCKY
36
11:58
VAN DE WALLE AURÉLIE - KANTJE'S FABIENNE 20102407
37
12:00
STROBBE JOULE - JOLY'S FOREVER
38
12:01
PENNEMAN LOBKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
39
12:03
FRANCO KILIAN - VOECKY VAN D' EDE
40
12:05
VAN PAMEL BREND - TWISTER VH PAARDEVELD
41
12:07
VAN PAMEL NIELS - THUNDER VH PAARDEVELD
42
12:09
DRIEGHE LANDER - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
43
12:11
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
44
12:12
SMET VICTOR - EROS VAN DE BERKENHOEVE
45
12:14
FRANCO KJENTA - ULRIKE VD HEFFINCK
46
12:16
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
47
12:18
TROCH KAAT - MISTY
48
12:20
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
49
12:22
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
50
12:23
VAN WAES LISA - RÉALTIN SAOIRSE
51
12:25
DE GLAS LENTL - BLACK LADY
52
12:27
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - STERRE
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse L (B)
14:57
14:57
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:57
DIERICKX WINTHER - SUMBA VAN 'T NEERHOF
2
14:59
DE MEYST KATO - DRIES
3
15:01
DE KESEL GEIKE - JESSIE
4
15:03
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - ROBBIE F.
5
15:05
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - GOODLUCK TER PUTTE
6
15:07
RUBAN IBEN - TROUSHKA
7
15:10
SLACHMUYLDERS FEBE - TONY
8
15:12
VAN MOER WOUT - LITTLE KING
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse L (C)
14:15
14:47
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:17
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
3
14:19
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
4
14:21
VERHOEVEN KATO - PETER
5
14:23
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
7
14:28
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - FLEUR VAN HET OVERLEGE GOED
8
14:30
DE WAELE THIBAULT - BOY
9
14:32
DRIEGHE LINDE - SHADOW
10
14:34
DE MEYST KATO - RASPOETIN
11
14:36
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
12
14:38
KEISSE SAAR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
13
14:41
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
14
14:43
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
15
14:45
VAN GYSEL CHARLOTTE - FABELOUS VAN DE KRUISHOEVE
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse L (D)
12:38
13:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:38
VAN DUYSE MYRTHE - DIAMOND
2
12:40
VAN HECKE DELPHINE - DAMINA
3
12:42
VAN MIEGHEM RENÉE - PICASSO-DRUM VH JUXSCHOT
4
12:44
SMET XANDER - VICTOR
5
12:46
SCHROYENS FLEUR - FILADELPHIA
7
12:51
THIERENS THIBAULT - RASPODY
8
12:53
FRANCO KILIAN - JOLY'S ORAYA
9
12:55
BLOMMAERTS LOTTE - ORCHID'S KUMARA
11
12:59
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
13
13:04
DE WAELE THIBAULT - REGINA-DRUM VAN HET JUXSCHOT
15
13:08
DE WISPELAERE LAURA - MALLORCA
17
13:12
COOLS LAURE - LOMITAS D
19
13:17
DENECKERE LENA - WOPKE VAN BLAUWSCHUUR
20
13:19
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
22
13:23
KEISSE NOOR - PARCIVAL
23
13:25
DESOMVIELE MARTHE - RIO
24
13:27
DE STORME TIEBE - KALIEF
25
13:30
DE BRUYCKER ARTHUR - KANTJE'S EMY
26
13:32
ANDRIES THIJS - NINJA-V
27
13:34
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
28
13:36
DE GLAS YENTHE - MINA VAN BLOMMERSCHOT
29
13:38
VAN VAERENBERGH ANAÏS - NUAGE DE LAIT
30
13:40
DE ROO CHLOË - HAPPYNESS
31
13:43
DE ROO LARS - QUINOT VAN DE BUCXTALE
32
13:45
SCHROYENS FLEUR - CONDOR
33
13:47
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse M (D)
15:41
15:41
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:41
DE ROO LARS - JUUL
2
15:43
DE ROO CHLOË - LOEZA
3
15:45
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
4
15:47
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - TABAKNATIE JEFKE
5
15:49
KEISSE NOOR - DE MESINGHE'S LENTE
6
15:51
STUER KYARA - MIRELLAHENS
7
15:54
SAEY MAITE - OKSANA VAN TEN TORRE
8
15:56
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
9
15:58
VAN DUYSE YENTHE - TIESTO VAN PRINSEVELD
10
16:00
WAUTERS AMBER - PASSION VAN DE VONDELHOEVE
12
13:01
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - RAMIRO VAN HET OVERLEDE GOED
8
Ring 8: STIJL Klasse L (B)
14:57
15:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:57
DIERICKX WINTHER - SUMBA VAN 'T NEERHOF
2
14:59
DE MEYST KATO - DRIES
3
15:01
DE KESEL GEIKE - JESSIE
4
15:03
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - ROBBIE F.
5
15:05
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - GOODLUCK TER PUTTE
6
15:07
RUBAN IBEN - TROUSHKA
7
15:10
SLACHMUYLDERS FEBE - TONY
8
15:12
VAN MOER WOUT - LITTLE KING
14
Ring 14: STIJL Klasse L (C)
14:15
14:47
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:17
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
3
14:19
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
4
14:21
VERHOEVEN KATO - PETER
5
14:23
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
7
14:28
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - FLEUR VAN HET OVERLEGE GOED
8
14:30
DE WAELE THIBAULT - BOY
9
14:32
DRIEGHE LINDE - SHADOW
10
14:34
DE MEYST KATO - RASPOETIN
11
14:36
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
12
14:38
KEISSE SAAR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
13
14:41
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
14
14:43
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
15
14:45
VAN GYSEL CHARLOTTE - FABELOUS VAN DE KRUISHOEVE
20
Ring 20: STIJL Klasse L (D)
12:38
13:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:38
VAN DUYSE MYRTHE - DIAMOND
2
12:40
VAN HECKE DELPHINE - DAMINA
3
12:42
VAN MIEGHEM RENÉE - PICASSO-DRUM VH JUXSCHOT
4
12:44
SMET XANDER - VICTOR
5
12:46
SCHROYENS FLEUR - FILADELPHIA
7
12:51
THIERENS THIBAULT - RASPODY
8
12:53
FRANCO KILIAN - JOLY'S ORAYA
9
12:55
BLOMMAERTS LOTTE - ORCHID'S KUMARA
11
12:59
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
13
13:04
DE WAELE THIBAULT - REGINA-DRUM VAN HET JUXSCHOT
15
13:08
DE WISPELAERE LAURA - MALLORCA
17
13:12
COOLS LAURE - LOMITAS D
19
13:17
DENECKERE LENA - WOPKE VAN BLAUWSCHUUR
20
13:19
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
22
13:23
KEISSE NOOR - PARCIVAL
23
13:25
DESOMVIELE MARTHE - RIO
24
13:27
DE STORME TIEBE - KALIEF
25
13:30
DE BRUYCKER ARTHUR - KANTJE'S EMY
26
13:32
ANDRIES THIJS - NINJA-V
27
13:34
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
28
13:36
DE GLAS YENTHE - MINA VAN BLOMMERSCHOT
29
13:38
VAN VAERENBERGH ANAÏS - NUAGE DE LAIT
30
13:40
DE ROO CHLOË - HAPPYNESS
31
13:43
DE ROO LARS - QUINOT VAN DE BUCXTALE
32
13:45
SCHROYENS FLEUR - CONDOR
33
13:47
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
19
Ring 19: STIJL Klasse M (D)
15:41
16:07
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:41
DE ROO LARS - JUUL
2
15:43
DE ROO CHLOË - LOEZA
3
15:45
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
4
15:47
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - TABAKNATIE JEFKE
5
15:49
KEISSE NOOR - DE MESINGHE'S LENTE
6
15:51
STUER KYARA - MIRELLAHENS
7
15:54
SAEY MAITE - OKSANA VAN TEN TORRE
8
15:56
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
9
15:58
VAN DUYSE YENTHE - TIESTO VAN PRINSEVELD
10
16:00
WAUTERS AMBER - PASSION VAN DE VONDELHOEVE
12
13:01
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - RAMIRO VAN HET OVERLEDE GOED
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - ORLANDO (BLANCO)
21/08/2021 - ZPTO2103 - BAZEL
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots