{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
09:00
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
AERNOUTS JURGEN - QUITERIO Z
2
09:02
AERNOUTS WOUTER - RED VALENTINOO CASTANOO
3
09:04
PEETERS IMKE - REX MAGNUS
4
09:06
STES HANNE - ROSALINE OF BALLMORE
5
09:08
WILLEMSEN VINCENT - RONALDO VAN 'T VENNEHOF
6
09:10
SNELDERS JEFFREY - QIANA
8
09:14
STOFFELEN JAN - RAVALINE VAN HET GROESHOF
9
09:16
LANGEWOUTERS JOLIEN - ROLEX VAN HET EIKEHOF
12
09:22
HOFKENS AMKE - ILAN VAN DE BLOKVENHOEVE Z
13
09:24
WILLEMSEN VINCENT - RIANTE VAN 'T VOORHOF
14
09:26
WILLEMSEN ANTON - ROYAL VAN 'T VOORHOF
15
09:28
LEENAERTS LOES - RENA VAN DEN TOLBERG
16
09:30
AERNOUTS WOUTER - RAMOS JM
17
09:32
AERNOUTS JURGEN - RITJIKI VAN ST ANNEKE
18
09:34
VERMEIREN LENA - LEONIE VAN PERBEEMD
19
09:36
STES HANNE - RANNADO OF BALLMORE
21
09:40
VAN HERCK ALEXANDER - QUEENSTAR
22
09:42
VOETEN NATHALIE - RIMINI VAN 'T VALISSENHOF
23
09:44
KOPPENS XANTY - BOUCHERON V/D ROTSPOELWEIDE
24
09:46
KENIS BEN - RICKA VAN DE ABDIJHOEVE
25
09:48
BEVERS MARLIES - KYRA DE LA DRIE
26
09:50
VAN HOECK HANNE - ROX VAN DE HOENDERHEIDE
27
09:52
MESKENS MICHIEL - REGGAE VAN DE PLATAAN
28
09:54
ROMBOUTS JOLIEN - OTHELLO VAN DE SCHAGGELHOEVE
29
09:56
VERMEIREN PIETER - RIGO BLUE - V
30
09:58
AERNOUTS JURGEN - ATLAS DU FORET Z
31
10:00
OOSTERLYNCK CHRISTOPHE - MILLA-S
32
10:02
VAN HAM ELS - RIMINI VAN D' OUDE PASTORY
33
10:04
BRUYNEN DENISE - ROELIEN VAN HET GROESHOF
34
10:06
BRUNSON ILSE - KAY-MOOK VAN DE KAPEL
35
10:08
BUYS YANA - HOLA CHICA
36
10:10
VAN LOOVEREN JOPPE - ROLLS ROYCE VAN DE MEREYT
37
10:12
VAN LOOVEREN SIEBE - KANDY VAN DE MEREYT Z
38
10:14
PEETERS IMKE - COPA DE VINO BLANCO
39
10:16
VAN OLMEN DORIEN - ROMANE DE LA DRIE
40
10:18
LEMAIRE JOKE - LIPSTICK D'EXAERDE
ANTHONISSEN FLOOR - ROOS
VAN DEN BUYS KOEN - ROCKEFELLER
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:28
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:28
STOFFELEN JAN - DOUBLE SANS FAUTE 111 Z
2
10:30
DE WACHTER VANESSA - LIRANO VAN 'T HILLOHOF
3
10:32
OOMS LIEVE - NAMÊCHE VAN HET TRICHELHOF
4
10:34
PILLOT ANNE - QUANTIMO
5
10:36
KLEEREN YARA - GUMPILOTRAN VAN DE EIKHOF
6
10:38
SWAENEN LAURA - ACCERTANTE
7
10:40
AERNOUTS JURGEN - QUEENMAN - A
8
10:42
VAN DEN WEYGAERT JONIE - PETRA VAN DE KANTWEG
9
10:44
AERTS JORIEN - INDI-AFI T.V.
10
10:46
AERNOUTS WOUTER - QUICK
11
10:48
SMISAERT LYSANNE - QUINT VAN DE NOORDHEUVEL
12
10:50
STES HANNE - QILOT OF BALLMORE
13
10:52
VAN DONGEN LYNN - PRIMROSE VAN DEN DOORAKKER
14
10:54
VAN DIJCK MIRTHE - IMINKA
15
10:56
VOETEN MARK - ROLEX VD OUDEVELDHOEVE
16
10:58
VAN DONGEN ROB - PACIFIC VAN DEN DOORAKKER
17
11:00
OOSTERLYNCK CHRISTOPHE - JUSTKANNAN T
18
11:02
VAN HAM AN - QATAR VAN D' OUDE PASTORY
19
11:04
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
22
11:10
STOFFELEN JAN - QUANTICO
23
11:12
AERNOUTS WOUTER - QUWENTA
24
11:14
PILLOT ANNE - AMBIANCE Z
25
11:16
STOFFELEN JAN - QUICK STEP VV CHAMPBLANC
26
11:18
KOYEN LIEN - ORISHA
27
11:20
COECKELBERGS LAURA - EGORIJKE
28
11:22
AERNOUTS KRIS - QUINQUINA VAN 'T KLATERVEN
29
11:24
ROMBOUTS LOTTE - JUMPER VAN 'T HEIHOEFKE
31
11:28
DE JONG SALLY - GODZILLA E
32
11:30
GODRIE YMAANI - I'STAR BEE
33
11:32
VAN MECHELEN JANNICK - RUMBA DE L'EPINE
34
11:34
BRUYNEN DENISE - QUARILEINE VAN HET GROESHOF
35
11:36
NAETS MIRTHE - QUARASCO VAN DE MOLENBERG
36
11:38
BRASPENNING BERRE - JABLINE VAN HET GROESHOF
37
11:40
GEERTS JEROEN - ROCKEFELLER G
38
11:42
VAN DEN BERGH LORE - KILANA VAN 'T BERLOFHOF
39
11:44
NUYTEMANS DANNY - HELLA VD BOSDUIN
40
11:46
VAN LAERHOVEN RIK - REMCO VAN 'T LAARHOF
41
11:48
KLEEREN YARA - KUBAN L'AVENIR
42
11:50
VETS BERTEN - PAREL VAN DE KROON
43
11:52
BAX MARIJKE - RASTO VAN HET LELIEHOF
44
11:54
WILLEMS JADE - QUE PASA JW - LVM
45
11:56
VAN LAERHOVEN AXELLE - OXFORD
46
11:58
VINCKX DIRK - QUINTA VAN 'T AKKERHOF
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
12:18
14:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:18
AERNOUTS JURGEN - LUXERY FROM SECOND LIFE Z
5
12:26
GOETSCHALCKX NIEKE - DISAURA
6
12:28
VAN HAM AN - DARWIN
7
12:30
MERTENS GERT - QUE LINDO DOMM
8
12:32
VAN MECHELEN JANNICK - PETROUSHKA JR
9
12:34
STOFFELEN JAN - QUINTERO VT
10
12:36
MATTHYSEN LAURENS - QUELLE BELLE 55
11
12:38
SCHELLEKENS MAUD - PAX
12
12:40
SNOEIJS KOEN - IMPRESSA
13
12:42
HOFKENS MAAIKE - UNIEK
14
12:44
VAN LOOVEREN ROEL - SO NICE VAN DE HACIENDA Z
15
12:46
SNELDERS JEFFREY - QUICKLY
16
12:48
WILLEMSEN VINCENT - QUDEXI VAN 'T VENNEHOF
17
12:50
WILLEMSEN ANTON - QUIRINE VAN 'T VENNEHOF
18
12:52
VINCKX DIRK - PRIMEUR VAN DE BLEEKVENHOEVE
19
12:54
UYDENS KRISTOF - JUVENTUS VAN DE NOORDHEUVEL
20
12:56
MERTENS JAN - QU'APRICE
21
12:58
AERNOUTS KRIS - QUANTRO VAN ' T KLATERVEN
22
13:00
MOENS LUNA - OSKAAR VAN DE MISPELAERE
23
13:02
GEYSEN LOUIS - QUASIM
24
13:04
AERTSEN LEONIE - QUINESSE DE NICE VAN ‘T BUTCHERSHOF
25
13:06
SIPS YENTE - FHILKE'S
26
13:08
VERMEIREN DRIES - HELENA VAN PERBEEMD
27
13:10
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
28
13:12
BRUYNEN DENISE - OYRANO VAN HET GROESHOF
29
13:14
VAN DEN BERGH LORE - JAY VAN 'T BERLOHOF
31
13:18
GEERTS JEROEN - QUINTOUCHA VD
32
13:20
VAN TILBURG NICO - PORTLAND VT
33
13:22
STOFFELEN JAN - QUADIRA VAN HET GROESHOF
34
13:24
VAN KEER ELS - ONE OF JOOP111 VAN DE MOLENBERG
35
13:26
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
36
13:28
VAN HAM AN - LADY MICHELLE
37
13:30
AERNOUTS JURGEN - QUICKSTAR V/D DRIE LINDEN
38
13:32
JACOBS NETTE - GERONE
39
13:34
VAN DEN BERGH VANESSA - PEBBELS VAN DE NOORDHEUVEL
40
13:36
MATTHYSEN LAURENS - QUELLE PRINCESSE 55
41
13:38
VAN DIJCK GITTE - NEVER AGAIN V/D BEERSEHEIDE
42
13:40
LANGEWOUTERS JOLIEN - QASPARA VAN HET EIKEHOF
43
13:42
PILLOT ANNE - PACIFIC
44
13:44
AERNOUTS DIETER - PRINCES VAN 'T ACHTERHOF
45
13:46
AERNOUTS NATHALIE - HUWENTA
46
13:48
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
47
13:50
VINCKX DIRK - KARLA
48
13:52
STOFFELEN JAN - QIANA
49
13:54
VAN DEN BOGERD JOYCE - AKAN
50
13:56
VERMEIREN LOTTE - BALOU
51
13:58
BROSENS KAAT - CARTINA Z
52
14:00
GEERTS JEROEN - QUILENKAN G
53
14:02
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
54
14:04
MERTENS JAN - ORTIS DE REVE
55
14:06
VERMEIREN ELKE - PEPPER VAN DE KLEYN HEYDE
56
14:08
BEVERS LENA - CADAN VD HEIEINDE Z
57
14:10
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
58
14:12
VAN OLMEN DORIEN - QUINN VAN BERKENIJS
59
14:14
AERNOUTS KRIS - QUADRUPPEL VAN ' T KLATERVEN
61
14:18
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
62
14:20
SIPS YENTE - NELLEKE VAN DE RENTHOEVE
63
14:22
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
64
14:24
VAN HOECK HANNE - CORALDINIA DRUM VH JUXSCHOT Z
65
14:26
VERMEIREN NELE - OMILIA
66
14:28
BULENS XENIA - HALINA VAN DE DYKHOEVE
67
14:30
DE VYLDER LYNN - WIZZARD VAN LIEDEKERKEBOSHOEVE
BARTHOLOMEEUSEN WIM - QUALITY DAIMOND
VAN HOECK JAN - MASTER VD HOOGHOEVE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
14:48
16:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:48
AUGUSTYNS ARNOUT - ELLY VAN 'T HOF TERRIJCKEL Z
2
14:50
BARTHOLOMEEUSEN WIM - ORANKA VAN DE LEEUWERK
3
14:52
GEERTS JEROEN - PADDINGTON VD
4
14:54
LEENAERTS LOES - INZEO
5
14:56
AERNOUTS JURGEN - PIXIE F
7
15:00
ADRIAENSEN INGE - INKANTO DELLA MARCA
8
15:02
WILLEMSEN VINCENT - PADOXCO VAN 'T VENNEHOF
9
15:04
WILLEMSEN ANTON - PEDRO VAN 'T VENNEHOF
10
15:06
SOMERS NONA - ORIGINALS "S"
11
15:08
PILLOT ANNE - CHELSY Z
12
15:10
STOFFELEN JAN - PALMYRA
13
15:12
BROSENS INE - FERDINAND VAN 'T PALMENHOF
14
15:14
CHRISTIAENSEN YVONNE - CHABBI V Z
15
15:16
VERMEIREN LOTTE - OAKLY-A
16
15:18
VERMEIREN PIETER - MILOMAS - V
17
15:20
VAN LOOVEREN EVELIEN - QUASINA III ST GHYVAN Z Z55666411
18
15:22
MERTENS JAN - MALIBU DV
19
15:24
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
20
15:26
VOERMANS EVELINE - PHAR LAP V/D LEEUWERKHEIDE
21
15:28
VAN LOOVEREN SOFIE - LOLYPOP VAN DE MEREYT
22
15:30
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
23
15:32
BROSENS STEF - LADY D'HOUTEM
24
15:34
ADRIAENSEN NICK - OLYMPIA VD MIDDELSTEDE
25
15:36
SNOEIJS MATHIAS - OPORTO VAN BERKENRIJS
26
15:38
LANGEWOUTERS JOLIEN - FABULOUS VAN HET EIKEHOF
27
15:40
MATTHYSEN LAURENS - PERLE - FIN 55
28
15:42
VOETEN NATHALIE - COLIBRI EH Z
29
15:44
VAN KEER ELS - KASSE
31
15:48
VERMEIREN NELE - MADI - LILI
32
15:50
AUGUSTYNS ARNOUT - PAPILLON
33
15:52
VINCKX DIRK - CHATALINE VAN DE MARSWEG Z
34
15:54
AERNOUTS JURGEN - PIPPA F
35
15:56
BARTHOLOMEEUSEN WIM - OCORDY VAN DE LEEUWERK
36
15:58
GEERTS JEROEN - O - PILONAR - V.H.
37
16:00
VAN OPDORP TINNE - JASGOW VH MERELSNEST
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PANDORA VAN DE LEEUWERK
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PROMISE VAN DE LEEUWERK
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
16:20
17:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:20
MERTENS JAN - IL BANDITO VAN DE DREEF
2
16:22
JANSSENS JEFF - IGGY POP VAN HET BERGSKEN
3
16:24
MERTENS JAN - MAGNIFIC DE REVE
4
16:26
STOFFELEN JAN - JARTELLE
5
16:28
AERNOUTS JURGEN - ODESSE VAN ' T HEY MEERKEN
6
16:30
VAN THILLO SIMON - GALICIA D'AUVRAY EC
8
16:34
STOFFELEN JAN - OVITO VAN DE LOOISE HEIDE
9
16:36
VERMEIREN ELKE - GEQUAN VD BARTVELDEN
10
16:38
VOETEN NATHALIE - MI AMOR VAN 'T VALISSENHOF
11
16:40
VAN DIJCK ROB - CADANZ VAN 'T ZORGVLIET
12
16:42
MERTENS JAN - SIRA VAN STRIKMOLENHOF Z
14
16:46
VANDERBRUGGEN AMELIE - FLEUR DE PONT QUATRE
15
16:48
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
16
16:50
VAN KEER ELS - DESTINATION UNKNOWN
17
16:52
MATTHYSEN LAURENS - LA PRINCESSE VD MIDDELSTEDE
18
16:54
VAN LAERHOVEN AN - MEKITA VAN 'T LAARHOF
19
16:56
SNOEIJS MATHIAS - JARTOU VAN BERKENRIJS
20
16:58
BROSENS STEF - NOBEL Z
21
17:00
DE KONING DORIEN - HASSAN
22
17:02
VOERMANS EVELINE - OCHOA V/D LEEUWERKHEIDE
23
17:04
BAX MARIJKE - KAMILIO VAN 'T HEIKE
24
17:06
GEERTS JEROEN - JAPRILLI VH
25
17:08
BARTHOLOMEEUSEN WIM - MARLOU VAN DE LEEUWERK
26
17:10
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
27
17:12
AERNOUTS JURGEN - OSCAR V/H HULSTENHOF
30/05/2021 - ZRTA2023HOBRES - OOSTMALLE SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots