{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
VERHOEVEN MICHELLE - FLOR
VERVOORT LISANNE - JULLEKE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
GEUDENS THIBO - DANCER
LAMBRECHTS LOES - ROBBY
MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
MERTENS OLIVIA - VLEKJE
MERTENS RIK - VLEKJE
PEETERS STIG - QUINCY
ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
SAS NIEKE - DUMPIE
THIJSSEN EMILIE - CHANEL
VAN DE PUTTE MIL - FLICKA
VANGENECHTEN LOUISE - BLITZ
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
VERVOORT EMELINE - JOY
WILLEMSE JOLIEN - AVENIT'S TYARA
WITVROUWEN SEM - STEVENS PRIDE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
JENNES LOTTE - CELOUSKA SHADOW
VAN HEESWIJK MEGAN - JOY
WILLEMSE NORE - AVENIT'S TYARA
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
10:00
13:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BROSENS BO - BON JORNO
CUINEN OONAGH - VISA VAN BLOMMERSCHOT
GEUDENS JOREN - MAYKEL
GEUDENS JOREN - UTOPIA
GEUDENS TIFFANY - SARATI VAN 'T STELENSHOF
HERMANS ZOË - PRINSES
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
OP DE BEECK FINN - CENTANNIAL JEWEL (OS)
RUTS STAN - ROAD RUNNER
SEGERS MARIE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
SMETS NORAH - JAEPELOU
VAN DE PUTTE AMELIE - VIC VAN DE NIEUWE HEIDE
VAN HEESWIJK MEGAN - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
VER BRUGGEN DIANA - YENTHE
VERMEULEN ODIEL - ODILLE II
VOERMANS BRENT - FLUPKE
WILMS LOTTE - FLEUR
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
10:00
13:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BIJNENS RENSKE - BEAUTY
GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
GOETSCHALCKX ELINE - BRAMMETJE
JENNES LOES - RAINY MAY V. FÖRSTERGARTEN
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
MOORKENS JUNE - FEMKE
PELKMANS FLOOR - MAXI
PINCEEL ROOS - BOEFER
SMETS ROXANNE - ZARA
URKENS WOUT - CADET
VAN ELSEN JOLIEN - AAFKE VH PAARDEVELD
VAN ELSEN JOLIEN - LENIE
VANGENECHTEN LOUISE - ANKY
VERAGHTERT LISE - MAESTRO
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
WILMS TESS - FULNAHO'S LOEKIE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
BUTS STAN - SEPPE
DANEELS LORE - CEASAR
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
MERTENS ANNA - INKIEPINKIE
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
VAN HAAREN NOOR - GERJO'S HOEVE DENNIS
VAN HEESWIJK MEGAN - LANGEVOREN JOHFULL
VERWIMP EMMA - DEWI
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
LAENEN GITTE - VERA
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
DAEMS KATO - BELL
DANEELS THOMAS - FLOR
DE COCK MATIS - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
DELVAUX ELINE - MUNDI VAN DE KEMPENHOEVE
DIERCKX FIEN - LEMONY
DIERCKX FLEUR - SURPRISE
JEEGERS IME - QIPSY
MAST LUNA - KATRIEN
RUTS ELISE - NUTELLA
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
SMETS TESSE - AARON
VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
VAN HOEF KAAT - XEQUOIA DAILY
VANBERGHEN JULIE - BRUNNOË
WELLENS YANA - GALAXY
WILLEMS LIES - PRINS
WOLTERS HAYLEY - MAAIJKE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
BUTS STAN - TOETJE
LAENEN GITTE - NASTY BOY
LAENEN ROMY - TOBIAS
ROEFS JACOB - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
VAN ELSEN WARRE - VICKY
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN HERCK LAURA - HEIDE'S BERG TREASURE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
VERSTAPPEN JANNE - NICK
VERSTAPPEN JOSSE - EASY
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
CAEMS KIANA - ROXANNE
CRAUWELS LORE - CARMEN
HAEVERANS MILLE - CHEDY
JANSSENS ALINA - LEANDRA
MERTENS MART - WALDFEE Z
SICCARD MILLIE - KINAMARA NEW BEGINNING
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
VAN GILS FREDERIQ - SULAATIK'S SANS SOUCIS
VAN HOEF SIEN - KATINKA
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VAN VUGT MAURO - BRAND'S LOTUS
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
VERHULPEN SENNE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
WILLEMS TESS - HENK
WOUTERS HANNE - LORD VAN HET WILDERHOF
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BECQUET FRAN - EASY BOY
BECQUET LOU - EASY BOY
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
DRIES BENTE - LORENSO SORO
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
LAENEN STINA - FRODO
VAN AEKEN JITTS - JINX VAN HET BRUULHOF
VAN BALEN LORE - DOMINGO
VAN DE VENNE JAY - VELINA
VAN ELSEN CHAYENNE - N'OR VAN HET WILDERHOF
VAN MIERT LIEN - TWIGGY VAN MAARLE
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
VAN VUGT ZITA - DEVLYN
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
CRAUWELS MEREL - JOLY'S DALTON
FRANSEN DELANA - BANTRACH STACEY
FRANSEN DELANA - BURNFORD WALKMAN
GEUDENS JARNE - KLAVERTJE CHARACTER
GOEDONS KIMBERLY - DACO VAN HET WILSHOF
HELSEN HANNAH - KANJER VAN ORCHID'S
VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
VAN MIERT LIEN - ITCH S
VAN TICHELT LIEN - SPLENDID
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSSCHAERTS FEBE - IZZY VAN DE BURGTHOEVE
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
HEYLEN ANOUK - MIKEL
JANSSENS ELISE - OUTRICK VAN BLOMMERSCHOT
LAENEN MELANIE - FRODO
LAENEN ROMY - BONBON
MERTENS MART - ELVIRA
PEETERS STIEN - DJANGO
PIEDFORT JOZEFIEN - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
STERCKX FLEUR - ORCHID'S SANDOKAN
VAN DE VEN JULIE - BLYMAR
VAN ELSEN KATO - GILENKA
VERBIST KAYLA - CINDER
VERBIST VALENTINE - SNIPPELING LADY
VERWIMP ELISE - LUMINAHOF'S LAUREN
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSSCHAERTS FEBE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
JACOBS MEREL - KARANDASJ “B” V/H JUXSCHOT
VAN DEN EYNDE ANNA - LIZELSHOF MAYFLOWER 450
VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
WUYTS STEFFIE - VEGAS D.
22/05/2021 - ZPTAD2032HEGEMOTU - WEELDE RAVELS OEFENING DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots