{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
08:30
09:15
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VAN DEN BULCKE ELS - RAFIKI
2
08:39
DENIJS SANDER - MANOESKA
3
08:48
RENDERS LAUREN - MANCHESTER
4
08:57
BAERT JOLIEN - ROCCA DE SILLICA
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
11:30
12:15
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:39
BAERT JOLIEN - ROCCA DE SILLICA
3
11:48
RENDERS LAUREN - MANCHESTER
4
11:57
DENIJS SANDER - MANOESKA
5
12:06
VAN DEN BULCKE ELS - RAFIKI
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
09:15
09:33
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:15
NYSSEN WIM - ROMY VAN DE KWADEWEG
2
09:24
VETTENBURG MICHELLE - RITMO DE LA NOCHE V.D. KEMPENHOEVE
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
12:15
12:33
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:15
NYSSEN WIM - ROMY VAN DE KWADEWEG
2
12:24
VETTENBURG MICHELLE - RITMO DE LA NOCHE V.D. KEMPENHOEVE
1C
Ring 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
09:33
10:45
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:33
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
2
09:42
GEYSKENS YARI - QUINTUS - L
3
09:51
MICHIELS KAREL - FINALLY
4
10:00
DIERICK SABINE - LIMITED EDITION
5
10:09
SWINNEN LANDER - QUAPRICE VAN 'T RIETVELD
6
10:18
VAN DEN BOGAERT ELS - LAVITA I. K.
1C
Ring 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
12:33
13:45
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
3
12:51
VAN DEN BOGAERT ELS - LAVITA I. K.
4
13:00
SWINNEN LANDER - QUAPRICE VAN 'T RIETVELD
5
13:09
DIERICK SABINE - LIMITED EDITION
6
13:18
MICHIELS KAREL - FINALLY
7
13:27
GEYSKENS YARI - QUINTUS - L
8
13:36
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
1D
Ring 1D: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
10:45
11:21
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:45
HALKETT KIZZY - QUINTESSENTIAL VAN DE RIETHOEVE
2
10:54
BECK DELPHINE - LOVERDALE VAN DE EDCOHOEVE
3
11:03
NYSSEN WIM - QUALITY VAN DE KWADEWEG
BUSSCHAERT BRITTA - QUEEN UNITANZ VD
1D
Ring 1D: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
13:45
14:21
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:45
NYSSEN WIM - QUALITY VAN DE KWADEWEG
2
13:54
BECK DELPHINE - LOVERDALE VAN DE EDCOHOEVE
3
14:03
HALKETT KIZZY - QUINTESSENTIAL VAN DE RIETHOEVE
BUSSCHAERT BRITTA - QUEEN UNITANZ VD
1E
Ring 1E: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
11:12
11:21
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:12
GUTIERREZ MAITE - POPPY VAN EGLEGEM
1E
Ring 1E: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
14:12
14:21
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:12
GUTIERREZ MAITE - POPPY VAN EGLEGEM
03/07/2021 - WJPO202120 - SBB COMPETITIE WJP EKSAARDE DOORSLAAR - DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots