{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
09:00
12:54
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
2
09:09
BAX CAROLIEN - MISS GLAMOUR
3
09:18
VAN LINDT BRAM - REAGAN
4
09:27
VAN DEN BULCKE ELS - RAFIKI
5
09:36
NEVEN EVELIEN - MY INDIAN DREAM SVB
6
09:45
AERTS WILLEM - ROCKY STAR VAN DE EESTER
7
09:54
MENTEN MORANNE - RANI VAN DE GULDENNAGEL
8
10:03
VAN LIESHOUT DANNY - MILON I.K.
9
10:12
KOG EVY - MADISSON V/H RINGHOF
10
10:21
VETS MARTHE - REINETTE VAN HET BROECHEMHOF
11
10:30
CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
12
10:39
VAN DE MOSSELAER ELINE - ROMANCE H
13
10:57
JACOBS ALESSIA - REBELLION
14
11:06
DEBAEKE GITTE - MIAMI
15
11:15
VAN LINDT BRAM - RIVA
16
11:24
ZWARTS LIESBETH - MILA MK
17
11:33
DIDDEN FEMKE - MURPHY VAN ALLE WINDEN
18
11:42
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
19
11:51
DENIJS SANDER - MANOESKA
20
12:00
LORMANS VALERIE - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
21
12:09
SPITS PIETER - MAXIMUS
22
12:18
RENDERS LAUREN - MANCHESTER
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
13:00
16:54
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
09:00
10:30
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DEBO NILS (NOVA STABLES) - RIGOLETTO BALLANTE
2
09:09
SWINNEN CELINE - MAZZEL VD NETHE
3
09:18
DEBO NILS (NOVA STABLES) - RUILLEE TER DIESCHOOT
4
09:27
VANSWEEVELT LILY - ROSSI DONNA VAN DEN BRUEL
5
09:36
ROMBOUTS STIJN - REBEL KING
6
09:45
VALKENBORGS MACHTELD - ROMEO VAN HET EESTERHOF
7
09:54
VAN LOOVEREN ANNELIES - FÜRSTIN BOLOGNA
8
10:03
FOETS PIETER - ROMINA V/H KOLISBOS
9
10:12
CONVENTS SILVIA - RAMIRA VAN DE BERGHOEVE
10
10:21
VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
13:00
14:30
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
09:00
10:48
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
2
09:09
VAN SPRENGEL DORIEN - Q - TEE
3
09:18
STEVENS HANS - FIONA MATINA HS
4
09:27
VAN BREEDAM SILVY - LUNARONA
5
09:36
DIERICK SABINE - LIMITED EDITION
6
09:45
VAN ROOSENBROEK TAIGA - QUIDON VAN DE LUFKENSHOEVE
7
09:54
NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
8
10:03
PEETERS ELINE - QADIRA VAN HET BREUGELHOF
9
10:12
MICHIELS KAREL - FINALLY
10
10:21
VAN DEN BOGAERT ELS - LAVITA I. K.
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
13:00
14:48
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
10:57
12:45
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:57
HALKETT KIZZY - QUINTESSENTIAL VAN DE RIETHOEVE
2
11:06
PEETERS NICKY. - BRIXTEN
3
11:15
LOOTS RIA - Q - SPECIAL V/D BOSCHKES
4
11:24
BECK DELPHINE - LOVERDALE VAN DE EDCOHOEVE
5
11:33
GORIS SENNE - LURAAN-H
6
11:42
DE BACKER XANTHE - QUINZ
7
11:51
LORMANS VERONIQUE - QAIS TACHOR
8
12:00
SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
9
12:09
OP DEN KAMP ANOEK - LAMBADA
10
12:18
PEETERS NICKY. - QADANCE VAN HET BEUKENHOF
11
12:27
COOLS HANNE - LADY LY
12
12:36
CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
14:57
16:45
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
10:39
11:42
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:39
VAN VRIESLAND LONNEKE - KENTUCKY
2
10:48
DE HAES NELE - BELLEROSE V.L.
3
10:57
BAX CAROLIEN - KAIPIROSA
4
11:06
MICHIELS MARTINE - POMPIDOU VAN DEN KIEVIT
5
11:15
VAN LINT KIRINA - D'ACCORD V/H AEGROSCHOT
6
11:24
VANHOMBROUCK MARIJKE - KINGSTONE
7
11:33
CONICKX LIEVE - KALLISTA
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
14:39
15:42
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
11:51
12:45
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:51
DRIES MIEKE - PRETTYWOMAN VAN DE KEMPENHOEVE
2
12:00
DRIES MIEKE - KONSTANTIN C&G
3
12:09
VAN LOOVEREN ANNELIES - PRESIDENT VAN 'T KIEZELHOF
4
12:18
DEBO NILS (NOVA STABLES) - ESCOJUNIO BALLANTE
5
12:27
VILLAVERDE ZWEEGERS ANDREA - KIMANI
6
12:36
VERSCHOOTEN INEZ - PANAMERA VAN DE KIEKENSHOEF
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
15:51
16:45
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse 4J
08:00
18:34
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
VAN HERCK JEROEN - RAPINE VAN HET EELSHOF
2
08:01
MARIEN JANA - RADMILLA VD WITTE DRIESENDIJK
3
08:03
HEYLEN SEPPE - RIA LOCO
5
08:07
VERELST ROBBE - STORM VAN HET BINNENVELD Z
11
08:18
SPITS JORICH - DIATENDRA
12
08:20
DE RYCKER ISABEL - AMAI VAN HET GERENDAL Z
13
08:22
VINCKX WIM - EXTRACTION VD KATTEVENNEN
16
08:27
VAN BIESEN JAN - RAY VAN DEN BLAUWAERT
19
08:33
BAX MARIJKE - RASTO VAN HET LELIEHOF
21
08:36
VERMEULEN LENNART - RASINA VAN DE MISPELAERE
22
08:38
VERMEIREN ELISE - RIGO BLUE - V
23
08:40
VAN OLMEN DORIEN - ROMANE DE LA DRIE
24
08:42
VAN GUYSE OLIVIER - RAMOS VAN HET HOOGEINDE
25
08:44
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
26
08:45
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
28
08:49
GEERTS LUC - RIVIERA 28
30
08:53
DE RYCKER ISABEL - DIARINO VD KATTEVENNEN Z
33
08:58
COX ELVI - ROZETTE
34
09:00
MOLS MARLEEN - ROLEX 'V'
37
09:06
BOSSAERTS NICK - REYKJAVIK ODEVELD
38
09:07
BOSSAERTS STEF - A LUCKY ONE Z
39
09:09
SNEYERS KEN - ADELIO
40
09:11
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RASHFORD
42
09:15
HOUBEN RUBEN - ROCK DIAMANT HR
43
09:17
BOSCH DIDIER - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
44
09:18
BUCKINX STANY - RATINA VAN VRIJHERN
46
09:22
BESSEMANS STEFANIE - RICKY D'O
47
09:24
THIRY BEN - RETOUCHE VAN T&L
50
09:29
GEERTS PAULINE - DON JUAN Z
51
09:31
GEERTS LUC - RHODOS 28
56
09:40
VAN LAERHOVEN RIK - REMCO VAN 'T LAARHOF
57
09:42
VAN DIJCK JONAS - REGINA VAN 'T BISTHOF
59
09:46
VAN GORP GERT - REGINA VG
65
09:57
MOLS MARLEEN - ROCKEFELLER 'V'
66
09:59
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RUNA D'ECLIPSE
69
10:04
THIRY BEN - RIO GRANDE 2B
72
10:10
VANROY EPHSIENY - BIGGAREAU DU CAP LL Z
73
10:12
AERNOUTS WOUTER - RED VALENTINOO CASTANOO
75
10:15
DESOMVIELE LISE - RICARD DE MUZE
77
10:19
ROOMS ASTRID - ROMANCE VAN 'T PARADIJS
78
10:21
CERPENTIER KOEN - ROBIJN VAN D'ABELENDREEF
82
10:28
GREVENDONCK ANN - TOSCANA-L Z
83
10:30
THIRY BEN - ROLEX VAN DE OOSTDIJKHOEVE
90
10:43
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
91
10:45
LENAERTS EVI - RAFFAELLO VAN HET EIKENHOF
92
10:46
TEMMERMAN BART - REALITY VAN 'T SLOT
94
10:50
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RETINA D'ECLIPSE
97
10:56
VERSTAPPEN JO - RIENTJE 'V'
98
10:57
MOLS RAF - CIAO BELLA VD WITHOEVE Z
100
11:01
THIRY BEN - CORBELLE T&L Z
101
11:03
BESSEMANS STEFANIE - RIANE TB
105
11:10
VAN UYTVANCK BJORN - ROMANOV VAN DE MEERPUTHOEVE
106
11:12
BOSCH BRAM - CARLO VAN ROSSEMHOF Z
117
11:32
VINCKX WIM - ZORIANO K
118
11:34
ROOMS ASTRID - REPLAY VAN 'T PARADIJS
119
11:36
MORTELMANS TOM - ROMAN VAN 'T GOOVAHOF
123
11:43
ROBBERECHT STEF - CHOPIN DE CARMEL Z
124
11:45
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RODRIGUES DW
125
11:47
MOORS CARMEN - CARA VAN DE MOORSKESHOEVE Z
127
11:51
STOFFELEN JAN - ROELIEN VAN HET GROESHOF
131
11:58
MOLS RAF - REBELSKI M
133
12:02
MOLS MARLEEN - RELANTA "P"
134
12:03
VINCKX WIM - RIGOLETTO VAN 'T RAVENNEST
137
12:09
DE SMET STEFAAN - RAPSODY VAN DE MALTAHOEVE
138
12:11
RAMAN FLORE - RAEKA VAN DE MALTAHOEVE
139
12:13
ELSEN KLAAR - RIANA VAN HET EELSHOF
140
12:14
LOPES ELINE - NAOKI VAN HET EIKENHOF Z
141
12:16
AERTS GLENN - RHEA SILVIA DVT
143
12:20
BERKVENS SHELSEY - RE'ALBA V/D BURCHT
144
12:22
CARRON CHARLOTTE - G TOP
147
12:27
VAN UYTVANCK BJORN - RED DIAMOND V.D OUBURG
148
12:29
ROBBERECHT STEF - DIAMANT DE CARMEL Z
149
12:31
DEKKERS NICK - G ROCKS Z
151
12:35
CORTHAUTS ONA - QUPIDO DE LÉAU Z
152
12:36
DE COCK THOMAS - CELESTE Z
154
12:40
TORMANS MARTIJN - RIOJA VAN DEN BERG
155
12:42
DE MUELENAERE WARD - RECTOR VAN DE PLAETSE MOLEN
156
12:44
GEERTS JEROEN - ROCKEFELLER G
157
12:46
MOLS RAF - HAPPY GIRL VAUDIVAL
158
12:47
MOORTGAT PATRICK - RINCON VAN 'T PLATT
159
12:49
HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
160
12:51
DESOMVIELE LISE - ROMANCE DE MUZE
162
12:55
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMONA DE LA DRIE
174
13:17
MOLS MARLEEN - ROXANNE 'V'
175
13:19
ROBBERECHT STEF - RAYSA DE CARMEL
178
13:24
HAEGHEBAERT INGE - RESCUE VAN SPIEVELD
179
13:26
MOORS CARMEN - C.ZAR VAN VISA VERSA Z
184
13:35
BERKVENS SHELSEY - ROMANA VAN DE CORSENDONKSEHOEVE
186
13:39
LENAERTS EVI - RATATOUILLE VAN HET EIKENHOF
187
13:41
NOPPE ANN-FLORENCE - RETINA VAN DE PLAETSE MOLEN
190
13:46
VANROY EPHSIENY - CILIMBA Z
193
13:52
ADRIAENSSENS SOPHIE - RADORE JK
199
14:03
GYSSELS WOUTER - RADICAL VAN DE PEREBOOM
201
14:06
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMSEY
202
14:08
SPITS JORICH - REMEMBER S
204
14:12
VAN HERCK JEROEN - RENDAL VAN HET BAKKERSHOF
209
14:21
REVYN NELE - SOLID DREAM DE JOLIE Z
210
14:23
SMEYERS THOMAS - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
215
14:32
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
216
14:34
MOLS FRAN - ROULETTE M.
217
14:36
MOLS RAF - RUBE DW
233
15:05
THIRY BEN - THEODORE T&L Z
234
15:07
MOORS CARMEN - ROOSJE VAN DE MOORSKESHOEVE
237
15:12
MAES WIETSE - ROSEMARY V/H LILLEVELD
238
15:14
MAES YOREN - REBELLE 'M
239
15:16
ANDRIES HANNES - RENOIR VAN DE ROZENBERG
240
15:18
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
241
15:20
CARRON CHARLOTTE - RUUD D.C.
242
15:21
SCHEPERS JASPER - RIVALE VAN DE KIEZEL
243
15:23
SNELDERS JEFFREY - RICK 55
244
15:25
BERKERS JONAS - RIEMKO VAN DE EILANDHOEVE
246
15:29
THIRY BEN - DOMINATA VAN HET KRUISBLOK Z
247
15:31
MOLS RAF - ARSENAL DW Z
250
15:36
DE CLERCQ JENS - LIQUID VAN HET BLOEMENHOF
255
15:45
BOSCH LISSE - VICTORIA D'ARO Z
256
15:47
VOETEN NATHALIE - RIMINI VAN 'T VALISSENHOF
257
15:49
VOS ELLEN - RAMILLA VAN HET BLOEMENHOF
258
15:51
VERHEYEN AN - RENEE V
259
15:53
VERHEYEN JEROEN - ROYAL VAN HET GERMELAERVELD
260
15:54
MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
261
15:56
KENIS BEN - RICKA VAN DE ABDIJHOEVE
262
15:58
MEURRENS KRIS - ROCKY VAN 'T ROTH
263
16:00
AERNOUTS WOUTER - RAMOS JM
264
16:02
MICHIELS WOUT - RANY-L
266
16:05
MERTENS DOLF - MEVITA
267
16:07
MERTENS TOM - R&B VAN HET EELSHOF
268
16:09
MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
269
16:11
MERKS FEMKE - KONSTANTINA Z
270
16:13
MAES KOEN - MERLANDO O
271
16:15
MAES NICK - RIVA VAN DE KLOTPUTTEN
272
16:16
VAN UYTVANCK BJORN - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
273
16:18
RYS CHIARA - FANTASTICO DE BEAUTY Z
274
16:20
VAN HERCK JEROEN - RUNNER VAN HET EELSHOF
275
16:22
GOETHALS FENNA - RAGNAR VAN DE KRUISHOEVE
278
16:27
SNELDERS JEFFREY - ROUTE 55
282
16:35
BAX TIM - MISTER B
283
16:37
COSTERMANS ARNE - ROXETTE VAN 'T KONINGSBOS
284
16:38
POLFLIET PHAEDRA - REBUS VAN D'ABELENDREEF
293
16:55
MAES WIETSE - CHACCO DE L'ESCAUT
294
16:57
SCHEPERS JASPER - ROOS VAN 'T GEYZEVEN
296
17:00
DE SWERT DOMIEN - RACCOON VAN 'T BOSCHVELD
297
17:02
DELANGHE AUDREY - DIABOLO VAN DREAM STABLES Z
298
17:04
GEERENS LOTTE - ROXANNE VAN 'T ZONNEVELD
305
17:17
DIRICKX SUS - STAGO CC Z
306
17:19
DE GUCHTENAERE LANDER - ROXINHO VAN 'T OUD VELDHOF
312
17:30
POLFLIET PHAEDRA - REBEL VAN D'ABELENDREEF
333
18:08
BROECKX YANA - RAMBO VAN HET EELSHOF
334
18:10
BRUYNINX DAISY - ROCCO VAN HET BAKKERSHOF
338
18:17
COPPILLIE YANA - ROXETTE VAN DE NACHTEGAELE
342
18:25
DE BRUYCKER ARTHUR - BEYONCÉ DE JOLIE Z
343
18:27
DE CARTIER SYBILLE - RHOTESSE
CORTHAUTS ONA - QULANA DE LÉAU Z
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse 4J
08:01
18:39
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
4
08:06
VAN HERCK JEROEN - RAPINE VAN HET EELSHOF
6
08:10
MARIEN JANA - RADMILLA VD WITTE DRIESENDIJK
7
08:12
HEYLEN SEPPE - RIA LOCO
9
08:15
VERELST ROBBE - STORM VAN HET BINNENVELD Z
14
08:24
DE RYCKER ISABEL - AMAI VAN HET GERENDAL Z
15
08:26
VINCKX WIM - EXTRACTION VD KATTEVENNEN
17
08:30
SPITS JORICH - DIATENDRA
18
08:32
VAN BIESEN JAN - RAY VAN DEN BLAUWAERT
27
08:48
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
29
08:52
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
31
08:56
GEERTS LUC - RIVIERA 28
32
08:57
DE RYCKER ISABEL - DIARINO VD KATTEVENNEN Z
35
09:03
COX ELVI - ROZETTE
36
09:05
MOLS MARLEEN - ROLEX 'V'
41
09:14
SNEYERS KEN - ADELIO
42
09:16
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RASHFORD
43
09:18
HOUBEN RUBEN - ROCK DIAMANT HR
45
09:21
BOSCH DIDIER - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
48
09:27
BESSEMANS STEFANIE - RICKY D'O
49
09:29
THIRY BEN - RETOUCHE VAN T&L
57
09:43
VAN LAERHOVEN RIK - REMCO VAN 'T LAARHOF
59
09:47
VAN DIJCK JONAS - REGINA VAN 'T BISTHOF
60
09:49
GEERTS PAULINE - DON JUAN Z
61
09:51
GEERTS LUC - RHODOS 28
62
09:52
VAN GORP GERT - REGINA VG
63
09:54
VAN GUYSE OLIVIER - RAMOS VAN HET HOOGEINDE
66
10:00
MOLS MARLEEN - ROCKEFELLER 'V'
67
10:02
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RUNA D'ECLIPSE
69
10:05
VERMEIREN ELISE - RIGO BLUE - V
70
10:07
THIRY BEN - RIO GRANDE 2B
73
10:13
VANROY EPHSIENY - BIGGAREAU DU CAP LL Z
74
10:14
AERNOUTS WOUTER - RED VALENTINOO CASTANOO
78
10:22
ROOMS ASTRID - ROMANCE VAN 'T PARADIJS
79
10:24
CERPENTIER KOEN - ROBIJN VAN D'ABELENDREEF
80
10:25
VAN OLMEN DORIEN - ROMANE DE LA DRIE
84
10:33
THIRY BEN - ROLEX VAN DE OOSTDIJKHOEVE
85
10:35
BOSSAERTS NICK - REYKJAVIK ODEVELD
86
10:36
BOSSAERTS STEF - A LUCKY ONE Z
87
10:38
GREVENDONCK ANN - TOSCANA-L Z
92
10:47
LENAERTS EVI - RAFFAELLO VAN HET EIKENHOF
94
10:51
BUCKINX STANY - RATINA VAN VRIJHERN
95
10:53
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RETINA D'ECLIPSE
96
10:55
TEMMERMAN BART - REALITY VAN 'T SLOT
98
10:58
VERSTAPPEN JO - RIENTJE 'V'
101
11:04
THIRY BEN - CORBELLE T&L Z
102
11:06
BESSEMANS STEFANIE - RIANE TB
103
11:08
MOLS RAF - CIAO BELLA VD WITHOEVE Z
104
11:09
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RODRIGUES DW
119
11:37
VINCKX WIM - ZORIANO K
120
11:39
ROOMS ASTRID - REPLAY VAN 'T PARADIJS
121
11:41
MORTELMANS TOM - ROMAN VAN 'T GOOVAHOF
125
11:48
ROBBERECHT STEF - CHOPIN DE CARMEL Z
127
11:52
MOORS CARMEN - CARA VAN DE MOORSKESHOEVE Z
128
11:53
STOFFELEN JAN - ROELIEN VAN HET GROESHOF
130
11:57
MOLS RAF - REBELSKI M
134
12:04
MOLS MARLEEN - RELANTA "P"
135
12:06
VINCKX WIM - RIGOLETTO VAN 'T RAVENNEST
141
12:17
BAX MARIJKE - RASTO VAN HET LELIEHOF
145
12:25
VERMEULEN LENNART - RASINA VAN DE MISPELAERE
146
12:26
BERKVENS SHELSEY - RE'ALBA V/D BURCHT
150
12:34
ROBBERECHT STEF - DIAMANT DE CARMEL Z
153
12:39
DEKKERS NICK - G ROCKS Z
161
12:54
GEERTS JEROEN - ROCKEFELLER G
163
12:58
MOLS RAF - HAPPY GIRL VAUDIVAL
164
12:59
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMONA DE LA DRIE
165
13:01
TORMANS MARTIJN - RIOJA VAN DEN BERG
166
13:03
HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
172
13:14
DESOMVIELE LISE - ROMANCE DE MUZE
173
13:16
MOORTGAT PATRICK - RINCON VAN 'T PLATT
175
13:20
MOLS MARLEEN - ROXANNE 'V'
176
13:21
ROBBERECHT STEF - RAYSA DE CARMEL
179
13:27
HAEGHEBAERT INGE - RESCUE VAN SPIEVELD
180
13:29
MOORS CARMEN - C.ZAR VAN VISA VERSA Z
181
13:31
VAN UYTVANCK BJORN - ROMANOV VAN DE MEERPUTHOEVE
182
13:32
AERTS GLENN - RHEA SILVIA DVT
184
13:36
BOSCH BRAM - CARLO VAN ROSSEMHOF Z
187
13:42
LENAERTS EVI - RATATOUILLE VAN HET EIKENHOF
188
13:43
BERKVENS SHELSEY - ROMANA VAN DE CORSENDONKSEHOEVE
190
13:47
NOPPE ANN-FLORENCE - RETINA VAN DE PLAETSE MOLEN
191
13:49
VANROY EPHSIENY - CILIMBA Z
194
13:54
ADRIAENSSENS SOPHIE - RADORE JK
195
13:56
DE SMET STEFAAN - RAPSODY VAN DE MALTAHOEVE
196
13:58
RAMAN FLORE - RAEKA VAN DE MALTAHOEVE
197
14:00
ELSEN KLAAR - RIANA VAN HET EELSHOF
198
14:02
LOPES ELINE - NAOKI VAN HET EIKENHOF Z
200
14:05
CARRON CHARLOTTE - G TOP
203
14:11
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMSEY
205
14:15
SPITS JORICH - REMEMBER S
206
14:16
VAN HERCK JEROEN - RENDAL VAN HET BAKKERSHOF
207
14:18
CORTHAUTS ONA - QUPIDO DE LÉAU Z
208
14:20
DE COCK THOMAS - CELESTE Z
211
14:26
DE MUELENAERE WARD - RECTOR VAN DE PLAETSE MOLEN
212
14:27
REVYN NELE - SOLID DREAM DE JOLIE Z
213
14:29
VAN UYTVANCK BJORN - RED DIAMOND V.D OUBURG
214
14:31
SMEYERS THOMAS - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
218
14:38
DESOMVIELE LISE - RICARD DE MUZE
219
14:40
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
220
14:42
MOLS FRAN - ROULETTE M.
221
14:44
MOLS RAF - RUBE DW
234
15:08
THIRY BEN - THEODORE T&L Z
235
15:10
MOORS CARMEN - ROOSJE VAN DE MOORSKESHOEVE
244
15:26
SNELDERS JEFFREY - RICK 55
248
15:33
THIRY BEN - DOMINATA VAN HET KRUISBLOK Z
250
15:37
SCHEPERS JASPER - RIVALE VAN DE KIEZEL
251
15:39
BERKERS JONAS - RIEMKO VAN DE EILANDHOEVE
252
15:41
MOLS RAF - ARSENAL DW Z
264
16:03
AERNOUTS WOUTER - RAMOS JM
275
16:23
VAN HERCK JEROEN - RUNNER VAN HET EELSHOF
276
16:25
RYS CHIARA - FANTASTICO DE BEAUTY Z
279
16:30
GOETHALS FENNA - RAGNAR VAN DE KRUISHOEVE
280
16:32
SNELDERS JEFFREY - ROUTE 55
282
16:36
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
285
16:41
GYSSELS WOUTER - RADICAL VAN DE PEREBOOM
286
16:43
POLFLIET PHAEDRA - REBUS VAN D'ABELENDREEF
287
16:45
COSTERMANS ARNE - ROXETTE VAN 'T KONINGSBOS
292
16:54
MAES WIETSE - ROSEMARY V/H LILLEVELD
293
16:56
MAES YOREN - REBELLE 'M
299
17:07
DE SWERT DOMIEN - RACCOON VAN 'T BOSCHVELD
300
17:09
CARRON CHARLOTTE - RUUD D.C.
301
17:11
GEERENS LOTTE - ROXANNE VAN 'T ZONNEVELD
302
17:12
DELANGHE AUDREY - DIABOLO VAN DREAM STABLES Z
303
17:14
VAN UYTVANCK BJORN - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
306
17:20
SCHEPERS JASPER - ROOS VAN 'T GEYZEVEN
307
17:22
DIRICKX SUS - STAGO CC Z
308
17:23
DE GUCHTENAERE LANDER - ROXINHO VAN 'T OUD VELDHOF
309
17:25
DE CLERCQ JENS - LIQUID VAN HET BLOEMENHOF
310
17:27
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
311
17:29
ANDRIES HANNES - RENOIR VAN DE ROZENBERG
314
17:34
POLFLIET PHAEDRA - REBEL VAN D'ABELENDREEF
316
17:38
BOSCH LISSE - VICTORIA D'ARO Z
317
17:40
VOETEN NATHALIE - RIMINI VAN 'T VALISSENHOF
318
17:42
VOS ELLEN - RAMILLA VAN HET BLOEMENHOF
319
17:44
VERHEYEN AN - RENEE V
320
17:45
VERHEYEN JEROEN - ROYAL VAN HET GERMELAERVELD
321
17:47
MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
322
17:49
KENIS BEN - RICKA VAN DE ABDIJHOEVE
323
17:51
MEURRENS KRIS - ROCKY VAN 'T ROTH
324
17:53
MICHIELS WOUT - RANY-L
325
17:55
MERTENS DOLF - MEVITA
326
17:56
MERTENS TOM - R&B VAN HET EELSHOF
327
17:58
MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
328
18:00
MERKS FEMKE - KONSTANTINA Z
329
18:02
MAES KOEN - MERLANDO O
330
18:04
MAES NICK - RIVA VAN DE KLOTPUTTEN
334
18:11
MAES WIETSE - CHACCO DE L'ESCAUT
335
18:13
BROECKX YANA - RAMBO VAN HET EELSHOF
336
18:15
BRUYNINX DAISY - ROCCO VAN HET BAKKERSHOF
340
18:22
COPPILLIE YANA - ROXETTE VAN DE NACHTEGAELE
343
18:28
BAX TIM - MISTER B
344
18:29
DE BRUYCKER ARTHUR - BEYONCÉ DE JOLIE Z
345
18:31
DE CARTIER SYBILLE - RHOTESSE
CORTHAUTS ONA - QULANA DE LÉAU Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse 5J
08:30
12:54
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
2
08:32
BERKVENS SHELSEY - QADIRA VG
3
08:34
CORTHAUTS ONA - TULAIA WP Z
4
08:36
GEERITS KOEN - LATOYA VDE
5
08:38
VAN GORP GERT - QUIDESSA VG
7
08:42
VAN HOVE JAN - FANTASIA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
8
08:44
VERAGHTERT GERT - QUINTA VAN HET ZEVENVINDEL
9
08:46
GEYSEN LEEN - QUANTANAMERA VH IJZEREN LINDEHOF
10
08:48
GEYSKENS YARI - QUINTUS - L
11
08:50
HENDRIX EVI - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
12
08:52
LAMBRECHTS PAUL - QUMANO VAN DE LAGE HEIDE
13
08:54
DIELS TOM - LAVINA TODI Z
14
08:56
ROB EVERAERT - MIMOSA
15
08:58
THIRY MARIJKE - C'EST LA VIE Z
16
09:00
VINCKX WIM - QUITAN CL
17
09:02
DEKKERS NICK - DRUNK IN LOVE D Z
18
09:04
GEERTS JEROEN - QUILENKAN G
19
09:06
GREVENDONCK ANN - Q-SARABI V/H BLEJANHOF
20
09:08
OOMS JULIE - LA COROFINA Z
21
09:10
VERCAUTEREN FEMKE - QOURTOIS VAN DE RHAMDIA HOEVE
22
09:12
STEEGMANS RONALD - LULONA
24
09:16
CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
25
09:18
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
26
09:20
VINCKX WIM - GENTLE VAN DE KATTEVENNEN Z
27
09:22
DE RYCKER ISABEL - URI VAN DE KATTEVENNEN Z
28
09:24
DE COCK THOMAS - QRISTALLO TEN DAM
29
09:28
VERHEYEN NANE - QUINNETTE VAN DE GANZENAKKER
29
09:26
COX KATRIEN - QUPIDO VAN DE GROTE HAART
30
09:30
VERHEYEN WIM - E.FABER Z
31
09:32
VERWERFT NIELS - MANDO VAN DE NEERHEIDE Z
33
09:36
GEERITS KOEN - LENNOX VDE
34
09:38
CERPENTIER KOEN - QUILOTTE VAN D'ABELENDREEF
35
09:40
VINCKX WIM - EXCO VAN DE KATTEVENNEN Z
36
09:42
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
37
09:44
BERKVENS SHELSEY - QUATISSE VAN DE BEGIJNENHOEF
38
09:46
BOSCH BRAM - QUADRILLA VAN HET HEMELDONK
39
09:48
HENDRIX KOBE - QUOTE QUACHACCO
40
09:50
DEWIT LORE - DAKOTA Z
41
09:52
ENGELEN JANNICK - DIJON VD VERBINDINGSHOEVE Z
42
09:54
HERMAN JONATHAN - QINQ QUNTA VAN HET OVERLEDE GOED
43
09:56
HUS CHARLOTTE - QUIBELLE
44
09:58
LOPES ELINE - QUELLE REVE VAN HET GENELAAR
45
10:00
ROBBERECHT STEF - QUALANDO DE CARMEL
46
10:02
VAN UYTVANCK BJORN - QUEENS VAN DE TRAMROUTE
47
10:04
DEKKERS NICK - SKRILLEX D Z
48
10:06
DENEUSSS ANOUCK - CAS VD WITHOEVE Z
49
10:08
GEERTS JEROEN - QUINTOUCHA VD
50
10:10
RYS CHIARA - QUEBEC DE BEAUTY
52
10:14
OOMS JULIE - LOVELY LEVISTA JUNA Z
53
10:16
POLFLIET PHAEDRA - AMERICAN PIE DE TIJI Z
54
10:18
MATTHIJS NIKOLAS - QUELLE DAME VAN DE VOORDE
55
10:20
VINCKX WIM - QUIRINUS VAN 'T RAVENNEST
56
10:22
BRUYNINCKX CARLO - QUEENTJE BT
57
10:24
BRUYNINCKX BRECHT - QUIDANA VAN 'T MAAILAND
58
10:26
SMIT SAMMY-JO - CIRAMO
58
10:28
AERNOUTS KRIS - QUANTRO VAN ' T KLATERVEN
59
10:30
STOFFELEN JAN - QUARILEINE VAN HET GROESHOF
67
10:46
VINCKX WIM - CONSTANTINO VAN'T RAVENNEST
68
10:48
BILLE BRECHT - QORNET VD BISSCHOP
69
10:50
TORMANS MARTIJN - QUINTANA G.V.L.
70
10:52
STORME GEERT - QUATRO VAN DE PEEREBOOM
72
10:56
VAN DER SCHRAELEN MARCO - QUINO + RC
73
10:58
VAN HEESWIJK MAITE - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
74
11:00
JACOBS JULIE - QUATRO DE TOXANDRIA
75
11:02
BREUGELMANS TANIA - QUIRANA
76
11:04
HENDRIX KOBE - ZINAL VD DONKHOEVE Z
77
11:06
VAN GUYSE OLIVIER - QUATTRO VAN HET HOOGEINDE
78
11:08
RYS CHIARA - QUERELLE DE BEAUTY
79
11:10
STOFFELEN JAN - QUINTERO VT
80
11:12
VERMEIREN ELISE - QUANTOLINE - V
83
11:14
STERKMANS GUILLAUME - Q BLUE B SCHUILENBROECK
83
11:18
VAN DIJCK JONAS - QUINTANA VAN DE BEEKHOEVE
84
11:20
POLFLIET PHAEDRA - QUINT VD BISSCHOP
85
11:22
APPELTANS ELKE - QUEENA
86
11:24
SNEYERS KEN - ALDAGIO VAN MORETUS
87
11:26
THIRY BEN - QANTARO VAN 'T ROZENDAEL
88
11:30
HOUBEN RUBEN - QUICK DIAMANT HR
89
11:32
BOSSAERTS STEF - LOYD DAVIDSHOF Z
91
11:36
AERNOUTS KRIS - QUINQUINA VAN 'T KLATERVEN
92
11:38
CERPENTIER KOEN - QWIBUS VAN D'ABELENDREEF
93
11:40
VINCKX DIRK - QUINTA VAN 'T AKKERHOF
96
11:46
AERNOUTS WOUTER - QUICK
97
11:48
BOSSAERTS NICK - QIAWATHA
98
11:50
THIRY BEN - QUINA VAN HET AVENHOF
99
11:52
GEERTS PAULINE - QUEEN NERA
100
11:54
GEERTS LOUISE - QANDIGO 28
101
11:56
TORMANS MARTIJN - QUINY VAN DEN BERG
102
11:58
MERTENS PAULIEN - QUDO
103
12:00
VANRUSSELT MARTH - QUEST
104
12:02
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
106
12:06
VERVAET KOEN - QUITA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
107
12:08
VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
108
12:10
SMETS LENNERT - QUESTE Q VAN ' T LAURENSHOF
109
12:12
VAN STEEN KRIS - SHE'S GOLD DGA Z
110
12:14
SPITS PIETER - QARDENTOO CASTANOO
114
12:22
THIRY BEN - QUAVALLINA
115
12:24
COENEN STIJN - QADANCE C
116
12:26
GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
117
12:28
BILLE BRECHT - LEVALL KMS
118
12:30
CERPENTIER KOEN - QUIBELLE VAN D'ABELENDREEF
119
12:32
BOSSAERTS STEF - QADER DAVIDSHOF Z
120
12:34
VAN OLMEN DORIEN - QUINN VAN BERKENIJS
121
12:36
AERNOUTS KRIS - QUADRUPPEL VAN ' T KLATERVEN
122
12:38
AERNOUTS WOUTER - QUWENTA
123
12:40
GEERTS PAULINE - QALISTO 28
126
12:46
THIRY BEN - QIONA VAN HET AVENHOF
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse 5J
11:30
15:54
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
POLFLIET PHAEDRA - QUINT VD BISSCHOP
2
11:32
THIRY BEN - QANTARO VAN 'T ROZENDAEL
3
11:34
APPELTANS ELKE - QUEENA
4
11:36
GEERITS KOEN - LATOYA VDE
5
11:38
SNEYERS KEN - ALDAGIO VAN MORETUS
6
11:40
VERMEIREN ELISE - QUANTOLINE - V
7
11:42
VERCAUTEREN FEMKE - QOURTOIS VAN DE RHAMDIA HOEVE
8
11:44
VAN DIJCK JONAS - QUINTANA VAN DE BEEKHOEVE
9
11:46
VAN HOVE JAN - FANTASIA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
11
11:50
CERPENTIER KOEN - QWIBUS VAN D'ABELENDREEF
12
11:52
GREVENDONCK ANN - Q-SARABI V/H BLEJANHOF
13
11:54
VERAGHTERT GERT - QUINTA VAN HET ZEVENVINDEL
14
11:56
GEYSEN LEEN - QUANTANAMERA VH IJZEREN LINDEHOF
15
11:58
GEYSKENS YARI - QUINTUS - L
16
12:00
VINCKX WIM - QUITAN CL
17
12:02
THIRY BEN - QUINA VAN HET AVENHOF
18
12:04
HENDRIX EVI - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
19
12:06
LAMBRECHTS PAUL - QUMANO VAN DE LAGE HEIDE
20
12:08
DIELS TOM - LAVINA TODI Z
21
12:10
ROB EVERAERT - MIMOSA
22
12:12
ROBBERECHT STEF - QUALANDO DE CARMEL
23
12:14
STEEGMANS RONALD - LULONA
25
12:18
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
26
12:20
VINCKX WIM - GENTLE VAN DE KATTEVENNEN Z
27
12:22
DE RYCKER ISABEL - URI VAN DE KATTEVENNEN Z
28
12:24
OOMS JULIE - LA COROFINA Z
29
12:28
RYS CHIARA - QUERELLE DE BEAUTY
30
12:30
THIRY BEN - QUAVALLINA
31
12:32
POLFLIET PHAEDRA - AMERICAN PIE DE TIJI Z
32
12:34
STOFFELEN JAN - QUARILEINE VAN HET GROESHOF
33
12:36
CERPENTIER KOEN - QUIBELLE VAN D'ABELENDREEF
34
12:38
COENEN STIJN - QADANCE C
35
12:40
VINCKX WIM - EXCO VAN DE KATTEVENNEN Z
36
12:42
BRUYNINCKX CARLO - QUEENTJE BT
37
12:44
BRUYNINCKX BRECHT - QUIDANA VAN 'T MAAILAND
38
12:46
GEERITS KOEN - LENNOX VDE
39
12:48
VAN OLMEN DORIEN - QUINN VAN BERKENIJS
40
12:50
VAN GUYSE OLIVIER - QUATTRO VAN HET HOOGEINDE
41
12:52
VERHEYEN NANE - QUINNETTE VAN DE GANZENAKKER
42
12:54
VERHEYEN WIM - E.FABER Z
43
12:56
VERWERFT NIELS - MANDO VAN DE NEERHEIDE Z
45
13:00
AERNOUTS WOUTER - QUWENTA
46
13:02
THIRY BEN - QIONA VAN HET AVENHOF
47
13:04
STOFFELEN JAN - QUINTERO VT
48
13:06
BOSSAERTS NICK - QIAWATHA
49
13:08
THIRY MARIJKE - C'EST LA VIE Z
50
13:10
CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
51
13:12
COX KATRIEN - QUPIDO VAN DE GROTE HAART
52
13:14
DEWIT LORE - DAKOTA Z
53
13:16
ENGELEN JANNICK - DIJON VD VERBINDINGSHOEVE Z
54
13:18
HERMAN JONATHAN - QINQ QUNTA VAN HET OVERLEDE GOED
55
13:20
HUS CHARLOTTE - QUIBELLE
56
13:22
LOPES ELINE - QUELLE REVE VAN HET GENELAAR
58
13:26
RYS CHIARA - QUEBEC DE BEAUTY
58
13:28
OOMS JULIE - LOVELY LEVISTA JUNA Z
59
13:30
BILLE BRECHT - LEVALL KMS
67
13:46
AERNOUTS KRIS - QUANTRO VAN ' T KLATERVEN
68
13:48
BOSSAERTS STEF - LOYD DAVIDSHOF Z
69
13:50
GEERTS JEROEN - QUILENKAN G
70
13:52
VAN GORP GERT - QUIDESSA VG
72
13:56
SMIT SAMMY-JO - CIRAMO
73
13:54
STERKMANS GUILLAUME - Q BLUE B SCHUILENBROECK
73
13:58
CERPENTIER KOEN - QUILOTTE VAN D'ABELENDREEF
74
14:00
AERNOUTS WOUTER - QUICK
75
14:02
GEERTS PAULINE - QUEEN NERA
76
14:04
GEERTS LOUISE - QANDIGO 28
77
14:06
TORMANS MARTIJN - QUINTANA G.V.L.
78
14:08
MERTENS PAULIEN - QUDO
79
14:10
STORME GEERT - QUATRO VAN DE PEEREBOOM
80
14:12
VAN DER SCHRAELEN MARCO - QUINO + RC
81
14:14
VAN HEESWIJK MAITE - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
82
14:16
VERVAET KOEN - QUITA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
83
14:18
VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
84
14:20
VINCKX WIM - QUIRINUS VAN 'T RAVENNEST
86
14:24
BREUGELMANS TANIA - QUIRANA
87
14:28
HENDRIX KOBE - QUOTE QUACHACCO
87
14:26
JACOBS JULIE - QUATRO DE TOXANDRIA
89
14:32
DENEUSSS ANOUCK - CAS VD WITHOEVE Z
90
14:34
DEKKERS NICK - DRUNK IN LOVE D Z
91
14:36
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
92
14:38
BILLE BRECHT - QORNET VD BISSCHOP
93
14:40
GEERTS PAULINE - QALISTO 28
94
14:42
TORMANS MARTIJN - QUINY VAN DEN BERG
95
14:44
VINCKX WIM - CONSTANTINO VAN'T RAVENNEST
96
14:46
AERNOUTS KRIS - QUINQUINA VAN 'T KLATERVEN
97
14:48
BERKVENS SHELSEY - QADIRA VG
98
14:50
BOSSAERTS STEF - QADER DAVIDSHOF Z
99
14:52
GEERTS JEROEN - QUINTOUCHA VD
100
14:54
SPITS PIETER - QARDENTOO CASTANOO
103
15:00
VANRUSSELT MARTH - QUEST
104
15:02
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
108
15:10
SMETS LENNERT - QUESTE Q VAN ' T LAURENSHOF
109
15:12
VAN STEEN KRIS - SHE'S GOLD DGA Z
110
15:14
VAN UYTVANCK BJORN - QUEENS VAN DE TRAMROUTE
111
15:16
CORTHAUTS ONA - TULAIA WP Z
112
15:18
MATTHIJS NIKOLAS - QUELLE DAME VAN DE VOORDE
115
15:24
DE COCK THOMAS - QRISTALLO TEN DAM
116
15:26
GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
118
15:30
HENDRIX KOBE - ZINAL VD DONKHOEVE Z
119
15:32
DEKKERS NICK - SKRILLEX D Z
120
15:34
BOSCH BRAM - QUADRILLA VAN HET HEMELDONK
121
15:36
HOUBEN RUBEN - QUICK DIAMANT HR
122
15:38
VINCKX DIRK - QUINTA VAN 'T AKKERHOF
123
15:40
BERKVENS SHELSEY - QUATISSE VAN DE BEGIJNENHOEF
124
15:42
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
126
15:46
AERNOUTS KRIS - QUADRUPPEL VAN ' T KLATERVEN
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse 6J
08:00
10:58
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
2
08:02
GREVENDONCK ANN - CASSANDRA VC Z
3
08:04
GEERTS JEROEN - PADDINGTON VD
4
08:06
GOETSCHALCKX BART - PALIETER V/D ESBERG
5
08:08
HENDRIX KOBE - PIERROT VD BISSCHOP
6
08:10
THIRY BEN - ELTON VON HARY Z
7
08:12
VANROY EPHSIENY - PIPPA
9
08:16
BECK CHRIS - PRALINE
10
08:18
MATTHIJS NIKOLAS - POLESTUS VAN DE MISPELAERE
11
08:20
APPELTANS ELKE - PORSCHE VAN 'T GELUTT
12
08:22
BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
13
08:24
LENAERTS MATTHIAS - KADARGUNE
14
08:26
VAN DIJCK JONAS - POMPIDOU VAN DE BEEKHOEVE
15
08:28
POLFLIET PHAEDRA - PENELOPE VAN DE KRUISHOEVE
16
08:30
THIRY BEN - DARIOR VON HARY Z
17
08:32
STOFFELEN JAN - PORTLAND VT
18
08:34
LENAERTS EVI - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
19
08:36
TEMMERMAN BART - PARFUME D'AMOUR V.D. OUBURG
21
08:40
DEPREZ MAXIM - PARODIE VAN HET SPEIENHOF
22
08:42
DIELIS GERT - PANAMARENKO
23
08:44
LAENEN FILIP - PIPPA VAN DE EINDEKENS
24
08:46
LAUWERYSEN VICTOR - KARLA
25
08:48
DENEUSSS ANOUCK - DOURGANA HERO Z
26
08:50
THIRY BEN - PRIMA VERA TB
27
08:52
PARIDAANS JANNE - KALLINA
28
08:54
REYKERS NIELS - PIPA
29
08:56
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
29
08:58
VAN DEN BULCK THIBO - KIKA
30
09:00
VINCKX DIRK - CHATALINE VAN DE MARSWEG Z
31
09:02
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PANDORA VAN DE LEEUWERK
32
09:04
RYS CHIARA - PARADISE DE BEAUTY
34
09:08
BRUYNINCKX BRECHT - PICO BT
35
09:10
THIRY BEN - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
36
09:12
STOFFELEN JAN - PLEANDRO VAN 'T KLOOSTERHOF
37
09:14
APPELTANS ELKE - PAGANINI HQ
38
09:16
POLFLIET PHAEDRA - PANAMA VAN DE KRUISHOEVE
39
09:18
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
40
09:20
VERBOVEN JORDY - POCOLINO VAN DE OUDE HOEVE
49
09:38
LENAERTS MATTHIAS - PERLE - FINE
50
09:40
VINCKX DIRK - PAVANA VAN HET MERRETHOF
51
09:42
VAN HERCK JEROEN - PALJAS VAN HET EELSHOF
52
09:44
MOLS FRAN - PAPILLON M
54
09:48
TEMMERMAN BART - PAS DE MOI VAN DEN OUBURG
55
09:50
STOFFELEN JAN - PALMYRA
56
09:52
DE MUELENAERE WARD - PANTAINE VAN DE PLAETSEMOLEN
57
09:54
VAN HOVE JAN - PORTO VAN HET BINNENVELD
58
09:56
VERHEYEN JELLE - POLLE VAN HET GERMELAERVELD
58
09:58
VERMEIRE JOLIEN - PICASSO VAN 'T RECHTHOF
59
10:00
VERMEIREN ELKE - PEPPER VAN DE KLEYN HEYDE
61
10:04
VERNAEVE BREGT - PASSE-PARTOUT TER BONAEVE
62
10:06
WAUTERS LOUIS - PRETTY CORNET CASTANOO
64
10:10
SPITS JORICH - POMME CASTANOO
65
10:12
VERAGHTERT GERT - PLEKTRUM
66
10:14
VINCKX DIRK - KARLA
67
10:16
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PROMISE VAN DE LEEUWERK
68
10:18
VERMEULEN LENNART - PETIT FILOU VAN DE NACHTEGALE
69
10:20
APPELTANS ELKE - SOLID'S GIRL WP Z
70
10:22
PIECK INGE - AIR JORDINA VD CUMUL
71
10:24
POSTELMANS LIESBETH - PICASSO
72
10:26
CORTEN STEFAN - IRON BOY Z
73
10:28
NOPPE ANN-FLORENCE - PIA PANDORA
74
10:30
VERCAUTEREN FEMKE - C POMPIDOE Z
75
10:32
POLFLIET LIEVEN - CHUCK VAN DOORSLAARSHOEVE Z
76
10:34
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
77
10:36
GEERITS KOEN - PIPA VAN DE SMEETS
78
10:38
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
79
10:40
ROBBERECHT STEF - PANDORA VAN DE KRUISHOEVE
80
10:42
AERNOUTS DIETER - PRINCES VAN 'T ACHTERHOF
81
10:44
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
82
10:46
HOUBEN RUBEN - PINOKKIO HR
83
10:48
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
84
10:50
GEERTS LUC - PALERMO 28
85
10:52
CERPENTIER KOEN - PIMPALJOEN VAN D'ABELENDREEF
86
10:54
VAN GORP GERT - PICASSO VAN DE VOSSEHAAG
87
10:56
VINCKX DIRK - PRIMEUR VAN DE BLEEKVENHOEVE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse 6J
13:10
16:08
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:10
TEMMERMAN BART - PARFUME D'AMOUR V.D. OUBURG
2
13:12
BECK CHRIS - PRALINE
4
13:16
LENAERTS MATTHIAS - KADARGUNE
5
13:18
DEPREZ MAXIM - PARODIE VAN HET SPEIENHOF
6
13:20
DIELIS GERT - PANAMARENKO
7
13:22
MATTHIJS NIKOLAS - POLESTUS VAN DE MISPELAERE
8
13:24
HENDRIX KOBE - PIERROT VD BISSCHOP
9
13:26
DENEUSSS ANOUCK - DOURGANA HERO Z
10
13:28
THIRY BEN - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
11
13:30
VINCKX DIRK - CHATALINE VAN DE MARSWEG Z
12
13:32
APPELTANS ELKE - PORSCHE VAN 'T GELUTT
13
13:34
PIECK INGE - AIR JORDINA VD CUMUL
14
13:36
POSTELMANS LIESBETH - PICASSO
15
13:38
CORTEN STEFAN - IRON BOY Z
16
13:40
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
17
13:42
GOETSCHALCKX BART - PALIETER V/D ESBERG
18
13:44
MOLS FRAN - PAPILLON M
19
13:46
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PANDORA VAN DE LEEUWERK
20
13:48
VERCAUTEREN FEMKE - C POMPIDOE Z
21
13:50
THIRY BEN - PRIMA VERA TB
22
13:52
LAENEN FILIP - PIPPA VAN DE EINDEKENS
23
13:54
LAUWERYSEN VICTOR - KARLA
24
13:56
VAN DIJCK JONAS - POMPIDOU VAN DE BEEKHOEVE
25
13:58
STOFFELEN JAN - PORTLAND VT
26
14:00
VINCKX DIRK - PAVANA VAN HET MERRETHOF
27
14:02
VERAGHTERT GERT - PLEKTRUM
29
14:08
THIRY BEN - DARIOR VON HARY Z
29
14:06
PARIDAANS JANNE - KALLINA
30
14:10
GREVENDONCK ANN - CASSANDRA VC Z
31
14:12
TEMMERMAN BART - PAS DE MOI VAN DEN OUBURG
32
14:14
RYS CHIARA - PARADISE DE BEAUTY
33
14:16
POLFLIET PHAEDRA - PENELOPE VAN DE KRUISHOEVE
34
14:18
BRUYNINCKX BRECHT - PICO BT
35
14:20
LENAERTS MATTHIAS - PERLE - FINE
36
14:22
BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
37
14:24
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
38
14:26
APPELTANS ELKE - PAGANINI HQ
39
14:28
THIRY BEN - ELTON VON HARY Z
40
14:30
VINCKX DIRK - KARLA
48
14:46
STOFFELEN JAN - PLEANDRO VAN 'T KLOOSTERHOF
49
14:48
GEERITS KOEN - PIPA VAN DE SMEETS
51
14:52
VERMEULEN LENNART - PETIT FILOU VAN DE NACHTEGALE
52
14:54
HOUBEN RUBEN - PINOKKIO HR
53
14:56
VANROY EPHSIENY - PIPPA
54
14:58
POLFLIET PHAEDRA - PANAMA VAN DE KRUISHOEVE
55
15:00
AERNOUTS DIETER - PRINCES VAN 'T ACHTERHOF
56
15:02
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
57
15:04
VINCKX DIRK - PRIMEUR VAN DE BLEEKVENHOEVE
58
15:08
NOPPE ANN-FLORENCE - PIA PANDORA
58
15:06
CERPENTIER KOEN - PIMPALJOEN VAN D'ABELENDREEF
59
15:10
VAN HOVE JAN - PORTO VAN HET BINNENVELD
60
15:12
REYKERS NIELS - PIPA
61
15:14
ROBBERECHT STEF - PANDORA VAN DE KRUISHOEVE
63
15:18
VAN HERCK JEROEN - PALJAS VAN HET EELSHOF
64
15:20
STOFFELEN JAN - PALMYRA
65
15:22
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PROMISE VAN DE LEEUWERK
66
15:24
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
67
15:26
LENAERTS EVI - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
68
15:28
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
69
15:30
GEERTS LUC - PALERMO 28
70
15:32
POLFLIET LIEVEN - CHUCK VAN DOORSLAARSHOEVE Z
71
15:34
APPELTANS ELKE - SOLID'S GIRL WP Z
72
15:36
DE MUELENAERE WARD - PANTAINE VAN DE PLAETSEMOLEN
73
15:38
SPITS JORICH - POMME CASTANOO
74
15:40
VAN GORP GERT - PICASSO VAN DE VOSSEHAAG
75
15:42
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
76
15:44
VAN DEN BULCK THIBO - KIKA
77
15:46
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
80
15:52
GEERTS JEROEN - PADDINGTON VD
81
15:54
VERHEYEN JELLE - POLLE VAN HET GERMELAERVELD
82
15:56
VERMEIRE JOLIEN - PICASSO VAN 'T RECHTHOF
83
15:58
VERMEIREN ELKE - PEPPER VAN DE KLEYN HEYDE
84
16:00
VERBOVEN JORDY - POCOLINO VAN DE OUDE HOEVE
86
16:04
VERNAEVE BREGT - PASSE-PARTOUT TER BONAEVE
87
16:06
WAUTERS LOUIS - PRETTY CORNET CASTANOO
21/07/2021 - NWJP2021NAT - FINALE SBB COMPETITIE JONGE PAARDEN - GENK
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots